Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B Ploiesti 02.07.2016

Adună
X
Adună
Utilizatori activi care vizualizează acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Din Campina-Marin Iulian

    Comentariu


    • #52
      S a marit nr de jucatori admisi la 44,in consecinta lista de inscrieri in urma actualizarii clasamentului este urmatoarea:

      Inscrieri open +amatori - on 6/29/2016 at 4:57:18 PM

      1. Uta Adrian, Bucuresti - 1 - 40.33 - OL
      2. Lukasz Klimas, Ploiesti - 2 - 38.46 - O
      3. Enciu Alexandru, Slobozia - 6 - 34.69 - OL
      4. Tigau Dan, Bucuresti - 20 - 28.6 - OLW
      5. Ceacarescu Cristian, Slobozia - 41 - 26.34 - OL
      6. Constantin Teodor, Bucuresti - 49 - 24.56 - O
      7. Vlase Gheorghe, Slobozia - 64 - 24 - O
      8. Bozga Lucian, Baicoi - 76 - 23.97 - O
      9. Ivan Valentin, Campina - 86 - 20.52 - O
      10. Miron Liviu, Campina - 139 - 25.5 - O
      11. Mostovoi Andrei, Campina - 161 - 22.86 - OW
      12. Popescu Ionut, Bucuresti - 174 - 25.82 - O
      13. Caloianu Iuliana, Ploiesti - 183 - 31.75 - OF
      14. Sorescu Mircea, Paulesti - 196 - 16.25 - A
      15. Barbatel Eduard, Ploiesti - 206 - 15.57 - A
      16. Diaconescu Lucian, Targoviste - 214 - 15.82 - A
      17. Pavunev Dan, Bucuresti - 219 - 17.33 - A
      18. Bratescu Adrian, Targoviste - 241 - 15.6 - AW
      19. Ispas Victor, Turnu Magurele - 249 - 16.69 - AW
      20. Sarbu Dan, Ploiesti - 300 - 13.88 - AW
      21. Stancescu Sebastian, Ploiesti - 348 - 12.65 - A
      22. Chiru Sorin, Campina - 371 - 16.64 - A
      23. Rusea Gheorghe, Breaza - 376 - 13.43 - A
      24. Banuta Dumitru, Ploiesti - 434 - 12.05 - A
      25. Manta Viorel, Baicoi - 460 - 16.13 - A
      26. Teodorescu Sandica, Ramnicu Sarat - 487 - 21.5 - O
      27. Panait Constantin, Mizil - 507 - 12.14 - A
      28. Babus Liviu, Ploiesti - 537 - 9.64 - A
      29. Velcea Cristina, Bucuresti - 564 - 9.7 - AF
      30. Buzatu Vasile, Buftea - 575 - 15.61 - A
      31. Catana Claudiu, Bucuresti - 593 - 10.17 - A
      32. Gheorghe Florin, Bucuresti - 610 - 10.78 - A
      33. Craciun David Mihai, Bucuresti - 640 - 12.41 - AJ
      34. Birligea Gabriel, Baicoi - 651 - 14.83 - A
      35. Stanciu Viorel, Ploiesti - 671 - 9.93 - A
      36. Ilie Stefan, Buzau - 697 - 11.54 - A
      37. Retegan Cosmin, Plopeni - 707 - 9.32 - A
      38. Voicu Ionut, Ploiesti - 816 - 12.25 - A
      39. Acriva Marian, Mizil - 914 - 7.57 - A
      40. Salariu Adrian, Buftea - 924 - 10.17 - A
      41. Delimart Alexiana, Targoviste - 966 - 5.1 - AF
      42. Lazar Dumitru, Mizil - 975 - 6.67 - A
      43. Dima Cristi, Bucuresti - 1087 - 10.88 - A
      44. Potarniche Bianca, Buzau - 1335 - 5.75 - AF
      -----------------------------------------
      Lista de asteptare:
      1. Manu Daniel, Constanta - - -
      2. Popa Ion, Ploiesti - - -
      3. Anescu Andu, Dragasani - - -
      4. Bivolaru Marius, Ploiesti - - -
      5. Macarenco Andrei, Bucuresti - - -
      6. Marin Iulian, Campina - - -

      Comentariu


      • #53
        Se retrage Ilie Stefan
        BH- Donic Baracuda Big Slam
        BLADE- Donic Defplay Classic Senso
        FH- Donic Bluefire M3

        Comentariu


        • #54
          Iuliu Dragomir , Turnu Magurele

          Comentariu


          • #55
            Se retrage Sorescu Mircea, din Paulesti PH

            Comentariu


            • #56
              Se retrage Ceacarescu Cristian

              Comentariu


              • #57
                Se retrage Birligea Gabriel.

                Comentariu


                • #58
                  Se retrage Bivolaru Marius

                  Comentariu


                  • #59
                    Inscrieri : - on 7/1/2016 at 7:47:26 PM

                    1. Uta Adrian, Bucuresti - 1 - 40.33 - OL
                    2. Lukasz Klimas, Ploiesti - 2 - 38.46 - O
                    3. Enciu Alexandru, Slobozia - 6 - 34.69 - OL
                    4. Caloianu Iuliana, Ploiesti - 183 - 31.75 - OF
                    5. Tigau Dan, Bucuresti - 20 - 28.6 - OLW
                    6. Popescu Ionut, Bucuresti - 174 - 25.82 - O
                    7. Miron Liviu, Campina - 139 - 25.5 - O
                    8. Constantin Teodor, Bucuresti - 49 - 24.56 - O
                    9. Vlase Gheorghe, Slobozia - 64 - 24 - O
                    10. Bozga Lucian, Baicoi - 76 - 23.97 - O
                    11. Mostovoi Andrei, Campina - 161 - 22.86 - OW
                    12. Teodorescu Sandica, Ramnicu Sarat - 487 - 21.5 - O
                    13. Ivan Valentin, Campina - 86 - 20.52 - O
                    14. Pavunev Dan, Bucuresti - 219 - 17.33 - A
                    15. Ispas Victor, Turnu Magurele - 249 - 16.69 - AW
                    16. Chiru Sorin, Campina - 371 - 16.64 - A
                    17. Macarenco Andrei, Bucuresti - 336 - 16.31 - A
                    18. Manta Viorel, Baicoi - 460 - 16.13 - A
                    19. Diaconescu Lucian, Targoviste - 214 - 15.82 - A
                    20. Buzatu Vasile, Buftea - 575 - 15.61 - A
                    21. Bratescu Adrian, Targoviste - 241 - 15.6 - AW
                    22. Barbatel Eduard, Ploiesti - 206 - 15.57 - A
                    23. Sarbu Dan, Ploiesti - 300 - 13.88 - AW
                    24. Rusea Gheorghe, Breaza - 376 - 13.43 - A
                    25. Manu Daniel, Constanta - 774 - 13.3 - AJ
                    26. Stancescu Sebastian, Ploiesti - 348 - 12.65 - A
                    27. Craciun David Mihai, Bucuresti - 640 - 12.41 - AJ
                    28. Voicu Ionut, Ploiesti - 816 - 12.25 - A
                    29. Panait Constantin, Mizil - 507 - 12.14 - A
                    30. Banuta Dumitru, Ploiesti - 434 - 12.05 - A
                    31. Dima Cristi, Bucuresti - 1087 - 10.88 - A
                    32. Gheorghe Florin, Bucuresti - 610 - 10.78 - A
                    33. Popa Ion, Ploiesti - 486 - 10.69 - A
                    34. Catana Claudiu, Bucuresti - 593 - 10.17 - A
                    35. Salariu Adrian, Buftea - 924 - 10.17 - A
                    36. Stanciu Viorel, Ploiesti - 671 - 9.93 - A
                    37. Velcea Cristina, Bucuresti - 564 - 9.7 - AF
                    38. Babus Liviu, Ploiesti - 537 - 9.64 - A
                    39. Retegan Cosmin, Plopeni - 707 - 9.32 - A
                    40. Anescu Andu, Dragasani - 613 - 8.23 - A
                    41. Acriva Marian, Mizil - 914 - 7.57 - A
                    42. Lazar Dumitru, Mizil - 975 - 6.67 - A
                    43. Potarniche Bianca, Buzau - 1335 - 5.75 - AF
                    44. Delimart Alexiana, Targoviste - 966 - 5.1 - AF
                    -----------------------------------------
                    Lista de asteptare:
                    1. Marin Iulian, Campina - - -
                    2. Dragomir Iuliu Florin, Turnu Magurele - - -

                    Comentariu


                    • #60
                      Grupa inferioara nr. 1

                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 UTA ADRIAN BUCURESTI
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      3
                      2 BARBATEL EDUARD PLOIESTI
                      0-3
                      3-2
                      3-0
                      2
                      3 RUSEA GHEORGHE BREAZA
                      0-3
                      2-3
                      2-3
                      0
                      2
                      4 DELIMART ALEXIANA TARGOVISTE
                      0-3
                      0-3
                      3-2
                      1
                      1
                      5
                      6
                      Grupa inferioara nr. 2

                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 LUKASZ KLIMAS PLOIESTI
                      3-0
                      3-1
                      3-0
                      3
                      2 BRATESCU ADRIAN TARGOVISTE
                      0-3
                      3-1
                      3-0
                      2
                      3 DIMA CRISTI BUCURESTI
                      1-3
                      1-3
                      3-0
                      1
                      1
                      4 POTARNICHE BIANCA BUZAU
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0
                      2
                      5
                      6
                      Grupa inferioara nr. 3

                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 ENCIU ALEXANDRU SLOBOZIA
                      3-1
                      3-0
                      3-0
                      3
                      2 BUZATU VASILE BUFTEA
                      1-3
                      3-1
                      3-0
                      2
                      3 CRACIUN DAVID MIHAI BUCURESTI
                      0-3
                      1-3
                      1-3
                      0
                      2
                      4 LAZAR DUMITRU MIZIL
                      0-3
                      0-3
                      3-1
                      1
                      1
                      5
                      6
                      Grupa inferioara nr. 4

                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 CALOIANU IULIANA PLOIESTI
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      3
                      2 DIACONESCU LUCIAN TARGOVISTE
                      0-3
                      0-3
                      3-0
                      1
                      1
                      3 MANU DANIEL CONSTANTA
                      0-3
                      3-0
                      3-0
                      2
                      4 ACRIVA MARIAN MIZIL
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0
                      2
                      5
                      6
                      Grupa inferioara nr. 5

                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 TIGAU DAN BUCURESTI
                      3-0
                      3-0
                      3-1
                      3
                      2 MANTA VIOREL BAICOI
                      0-3
                      3-1
                      3-2
                      2
                      3 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
                      0-3
                      1-3
                      3-0
                      1
                      1
                      4 ANESCU ANDU DRAGASANI
                      1-3
                      2-3
                      0-3
                      0
                      2
                      5
                      6
                      Grupa inferioara nr. 6

                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 MIRON LIVIU CAMPINA
                      3-0
                      3-1
                      3-0
                      3
                      2 MACARENCO ANDREI BUCURESTI
                      0-3
                      1-3
                      3-1
                      1
                      1
                      3 VOICU IONUT PLOIESTI
                      1-3
                      3-1
                      1-3
                      1
                      4 RETEGAN COSMIN PLOPENI
                      0-3
                      1-3
                      3-1
                      1
                      2
                      5
                      6
                      Grupa inferioara nr. 7

                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 CONSTANTIN TEODOR BUCURESTI
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      3
                      2 CHIRU SORIN CAMPINA
                      0-3
                      1-3
                      1-3
                      0
                      2
                      3 PANAIT CONSTANTIN MIZIL
                      0-3
                      3-1
                      2-3
                      1
                      1
                      4 BABUS LIVIU PLOIESTI
                      0-3
                      3-1
                      3-2
                      2
                      5
                      6
                      Grupa inferioara nr. 8

                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 VLASE GHEORGHE SLOBOZIA
                      3-1
                      3-1
                      3-0
                      3
                      2 ISPAS VICTOR TURNU MAGURELE
                      1-3
                      3-1
                      3-0
                      2
                      3 BANUTA DUMITRU PLOIESTI
                      1-3
                      1-3
                      3-1
                      1
                      1
                      4 VELCEA CRISTINA BUCURESTI
                      0-3
                      0-3
                      1-3
                      0
                      2
                      5
                      6
                      Grupa inferioara nr. 9

                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 BOZGA LUCIAN BAICOI
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      3
                      2 PAVUNEV DAN BUCURESTI
                      0-3
                      3-1
                      3-0
                      2
                      3 SARBU DAN PLOIESTI
                      0-3
                      1-3
                      3-0
                      1
                      1
                      4 STANCIU VIOREL PLOIESTI
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0
                      2
                      5
                      6
                      Grupa inferioara nr. 10

                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 MOSTOVOI ANDREI CAMPINA
                      3-0
                      3-0
                      3-1
                      3
                      2 PANAITESCU STEFAN IZVOARELE
                      0-3
                      3-1
                      3-1
                      2
                      3 GHEORGHE FLORIN BUCURESTI
                      0-3
                      1-3
                      3-2
                      1
                      1
                      4 SALARIU ADRIAN BUFTEA
                      1-3
                      1-3
                      2-3
                      0
                      2
                      5
                      6
                      Grupa inferioara nr. 11

                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 TEODORESCU SANDICA RAMNICU SARAT
                      1-3
                      3-0
                      3-0
                      2
                      2 IVAN VALENTIN CAMPINA
                      3-1
                      3-2
                      2-3
                      2
                      3 POPA ION PLOIESTI
                      0-3
                      2-3
                      0-3
                      0
                      2
                      4 CATANA CLAUDIU BUCURESTI
                      0-3
                      3-2
                      3-0
                      2
                      1
                      5
                      6
                      Ultima editare de adriana; 02.iul.2016, 12:13.

                      Comentariu


                      • #61
                        GR SUP OPEN:

                        Grupa superioara nr. 1

                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 UTA ADRIAN BUCURESTI
                        3-0
                        3-0
                        2
                        1
                        2 PAVUNEV DAN BUCURESTI
                        0-3
                        2-3
                        0
                        3 ISPAS VICTOR TURNU MAGURELE
                        0-3
                        3-2
                        1
                        2
                        4
                        Grupa superioara nr. 2

                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 LUKASZ KLIMAS PLOIESTI
                        3-1
                        3-0
                        2
                        1
                        2 PANAITESCU STEFAN IZVOARELE
                        1-3
                        3-1
                        1
                        2
                        3 BABUS LIVIU PLOIESTI
                        0-3
                        1-3
                        0
                        4
                        Grupa superioara nr. 3

                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 ENCIU ALEXANDRU SLOBOZIA
                        3-2
                        3-0
                        2
                        1
                        2 TEODORESCU SANDICA RAMNICU SARAT
                        2-3
                        3-0
                        1
                        2
                        3 VOICU IONUT PLOIESTI
                        0-3
                        0-3
                        0
                        4
                        Grupa superioara nr. 4

                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 CALOIANU IULIANA PLOIESTI
                        3-0
                        3-0
                        2
                        1
                        2 IVAN VALENTIN CAMPINA
                        0-3
                        3-1
                        1
                        2
                        3 MANTA VIOREL BAICOI
                        0-3
                        1-3
                        1
                        0
                        4
                        Grupa superioara nr. 5

                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 TIGAU DAN BUCURESTI
                        3-1
                        1-3
                        1
                        1
                        2 MOSTOVOI ANDREI CAMPINA
                        1-3
                        3-1
                        1
                        2
                        3 MANU DANIEL CONSTANTA
                        3-1
                        1-3
                        1
                        1
                        4
                        Grupa superioara nr. 6

                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 MIRON LIVIU CAMPINA
                        1-3
                        3-2
                        1
                        2
                        2 BOZGA LUCIAN BAICOI
                        3-1
                        3-2
                        2
                        1
                        3 BUZATU VASILE BUFTEA
                        2-3
                        2-3
                        0
                        4
                        Grupa superioara nr. 7

                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 CONSTANTIN TEODOR BUCURESTI
                        2-3
                        3-1
                        3-2
                        2
                        2
                        2 VLASE GHEORGHE SLOBOZIA
                        3-2
                        3-1
                        3-1
                        3
                        1
                        3 BRATESCU ADRIAN TARGOVISTE
                        1-3
                        1-3
                        1-3
                        0
                        4 BARBATEL EDUARD PLOIESTI
                        2-3
                        1-3
                        3-1
                        1
                        Ultima editare de adriana; 02.iul.2016, 18:21.

                        Comentariu


                        • #62
                          GR SUP AMATORI:

                          Grupa superioara nr. 1

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 DELIMART ALEXIANA TARGOVISTE
                          0-3
                          1-3
                          0
                          2 STANCIU VIOREL PLOIESTI
                          3-0
                          1-3
                          1
                          2
                          3 VELCEA CRISTINA BUCURESTI
                          3-1
                          3-1
                          2
                          1
                          4
                          Grupa superioara nr. 2

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 DIMA CRISTI BUCURESTI
                          3-0
                          2-3
                          1
                          2
                          2 SALARIU ADRIAN BUFTEA
                          0-3
                          0-3
                          0
                          3 CHIRU SORIN CAMPINA
                          3-2
                          3-0
                          2
                          1
                          4
                          Grupa superioara nr. 3

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 LAZAR DUMITRU MIZIL
                          0-3
                          1-3
                          0
                          2 POPA ION PLOIESTI
                          3-0
                          2-3
                          1
                          2
                          3 RETEGAN COSMIN PLOPENI
                          3-1
                          3-2
                          2
                          1
                          4
                          Grupa superioara nr. 4

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 DIACONESCU LUCIAN TARGOVISTE
                          3-1
                          3-0
                          2
                          1
                          2 CATANA CLAUDIU BUCURESTI
                          1-3
                          3-2
                          1
                          2
                          3 ANESCU ANDU DRAGASANI
                          0-3
                          2-3
                          0
                          4
                          Grupa superioara nr. 5

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
                          1-3
                          3-0
                          1
                          2
                          2 GHEORGHE FLORIN BUCURESTI
                          3-1
                          2-3
                          1
                          1
                          3 ACRIVA MARIAN MIZIL
                          0-3
                          3-2
                          1
                          4
                          Grupa superioara nr. 6

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 MACARENCO ANDREI BUCURESTI
                          3-2
                          3-2
                          2
                          1
                          2 SARBU DAN PLOIESTI
                          2-3
                          3-2
                          1
                          2
                          3 CRACIUN DAVID MIHAI BUCURESTI
                          2-3
                          2-3
                          0
                          4
                          Grupa superioara nr. 7

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 PANAIT CONSTANTIN MIZIL
                          1-3
                          2-3
                          3-0
                          1
                          2 BANUTA DUMITRU PLOIESTI
                          3-1
                          2-3
                          3-0
                          2
                          2
                          3 POTARNICHE BIANCA BUZAU
                          3-2
                          3-2
                          2-3
                          2
                          1
                          4 RUSEA GHEORGHE BREAZA
                          0-3
                          0-3
                          3-2
                          1

                          Comentariu


                          • #63
                            Felicitari organizatorilor .
                            BLADE : Donic DefPlay Classic SENSO
                            BH : Stiga Destroyer OX - black.
                            FH : Butterfly Tenergy 05 - red.

                            Comentariu


                            • #64
                              Eliminatorii open:

                              1. Uta Adrian
                              ------------------------- Uta Adrian 3-0
                              16. Bye
                              -------------------------------------------------- Uta Adrian 3-0
                              9. Teodorescu Sandica
                              ------------------------- Teodorescu Sandica 3-1
                              8. Panaitescu Stefan
                              --------------------------------------------------------------------------- Uta Adrian 3-1
                              5. Tigau Dan
                              ------------------------- Tigau Dan 3-2
                              12. Miron Liviu
                              -------------------------------------------------- Caloianu Iuliana 0-3
                              13. Constantin Teodor
                              ------------------------- Caloianu Iuliana 0-3
                              4. Caloianu Iuliana

                              . ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Uta Adrian 3-0

                              3. Enciu Alexandru
                              ------------------------- Enciu Alexandru 3-0
                              14. Mostovoi Andrei
                              -------------------------------------------------- Enciu Alexandru 3-0
                              11. Ivan Valentin
                              ------------------------- Ivan Valentin 3-2
                              6. Bozga Lucian
                              --------------------------------------------------------------------------- Lukasz Klimas 1-3
                              7. Vlase Gheorghe
                              ------------------------- Vlase Gheorghe 3-0
                              10. Ispas Victor
                              -------------------------------------------------- Lukasz Klimas 2-3
                              15. Bye
                              ------------------------- Lukasz Klimas 0-3
                              2. Lukasz Klimas

                              Comentariu


                              • #65
                                Eliminatorii amatori


                                1. Velcea Cristina
                                ------------------------- Velcea Cristina 3-0
                                16. Bye
                                -------------------------------------------------- Dima Cristi 0-3
                                9. Popa Ion
                                ------------------------- Dima Cristi 0-3
                                8. Dima Cristi
                                --------------------------------------------------------------------------- Dima Cristi 3-0
                                5. Gheorghe Florin
                                ------------------------- Sarbu Dan 0-3
                                12. Sarbu Dan
                                -------------------------------------------------- Sarbu Dan 3-2
                                13. Banuta Dumitru
                                ------------------------- Diaconescu Lucian 1-3
                                4. Diaconescu Lucian

                                . ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Chiru Sorin 2-3

                                3. Retegan Cosmin
                                ------------------------- Stancescu Sebastian 2-3
                                14. Stancescu Sebastian
                                -------------------------------------------------- Macarenco Andrei 0-3
                                11. Catana Claudiu
                                ------------------------- Macarenco Andrei 1-3
                                6. Macarenco Andrei
                                --------------------------------------------------------------------------- Chiru Sorin 1-3
                                7. Potarniche Bianca
                                ------------------------- Potarniche Bianca 3-0
                                10. Stanciu Viorel
                                -------------------------------------------------- Chiru Sorin 0-3
                                15. Bye
                                ------------------------- Chiru Sorin 0-3
                                2. Chiru Sorin

                                Comentariu


                                • #66
                                  OPEN grupa superioara nr 7 Barbatel Eduard-Adrian Bratescu 1-3 ! Scorul a fost 3-1 pt Barbatel

                                  Comentariu


                                  • #67
                                    Clasament open

                                    1. Uta Adrian - Bucuresti
                                    2. Lukasz Klimas - Ploiesti
                                    3 -- 4
                                    Caloianu Iuliana - Ploiesti
                                    Enciu Alexandru - Slobozia
                                    5 -- 8
                                    Teodorescu Sandica - Ramnicu Sarat
                                    Vlase Gheorghe - Slobozia
                                    Tigau Dan - Bucuresti
                                    Ivan Valentin - Campina
                                    9 -- 14
                                    Constantin Teodor - Bucuresti
                                    Bozga Lucian - Baicoi
                                    Miron Liviu - Campina
                                    Mostovoi Andrei - Campina
                                    Ispas Victor - Turnu Magurele
                                    Panaitescu Stefan - Izvoarele
                                    15 -- 17 1v gr.sup.
                                    Bratescu Adrian - Targoviste
                                    Manu Daniel - Constanta
                                    Barbatel Eduard - Ploiesti
                                    18 -- 22 0v gr.sup.
                                    Pavunev Dan - Bucuresti
                                    Manta Viorel - Baicoi
                                    Babus Liviu - Ploiesti
                                    Buzatu Vasile - Buftea
                                    Voicu Ionut - Ploiesti

                                    Comentariu


                                    • #68
                                      Sarbu Dan - Diaconescu Lucian 3 - 1 nu 3 - 2 . Bravo Dan ai facut un meci frumos , ai fost mai bun astazi ! Felicitarile mele !
                                      Un turneu foarte tare cu meciuri spectaculoase la sala Indoor ! Felicitari organizatorilor si castigatorilor !
                                      Blade: XIOM Feel ZX3
                                      Bh: XIOM OMEGA VII ASIA
                                      Fh: XIOM OMEGA VII ASIA

                                      Comentariu


                                      • #69
                                        Clasament amatori:

                                        1. Chiru Sorin - Campina
                                        2. Dima Cristi - Bucuresti
                                        3 -- 4
                                        Macarenco Andrei - Bucuresti
                                        Sarbu Dan - Ploiesti
                                        5 -- 8
                                        Potarniche Bianca - Buzau
                                        Velcea Cristina - Bucuresti
                                        Stancescu Sebastian - Ploiesti
                                        Diaconescu Lucian - Targoviste
                                        9 -- 14
                                        Banuta Dumitru - Ploiesti
                                        Popa Ion - Ploiesti
                                        Catana Claudiu - Bucuresti
                                        Gheorghe Florin - Bucuresti
                                        Stanciu Viorel - Ploiesti
                                        Retegan Cosmin - Plopeni
                                        15 -- 17 1v gr.sup.
                                        Panait Constantin - Mizil
                                        Acriva Marian - Mizil
                                        Rusea Gheorge- Breaza
                                        18 -- 22 0v gr.sup.
                                        Anescu Andu - Dragasani
                                        Craciun David Mihai - Bucuresti
                                        Salariu Adrian - Buftea
                                        Delimart Alexiana - Targoviste
                                        Lazar Dumitru - Mizil

                                        Comentariu


                                        • #70
                                          Felicitari Sarbu Dan progresul vine zi de zi !

                                          Comentariu


                                          • #71
                                            Atmosfera foarte frumoasa astazi la Ploiesti !

                                            Comentariu


                                            • #72
                                              Felicitari organizatorilor și câștigătorilor! !

                                              Comentariu


                                              • #73
                                                Felicitari organizatorilor turneului: Adriana si Lucian !
                                                A fost unul dintre cele mai grele turnee B la care am participat. Au fost meciuri foarte disputate atat in grupele inferioare cat si in superioare.
                                                Felicitari tuturor participantior!

                                                Comentariu


                                                • #74
                                                  Felicitari Chiru Sorin zis Bunicu !!!
                                                  Felicitari Luci si Adriana pentru organizare !!!
                                                  Felicitari invinsilor !!!

                                                  Comentariu


                                                  • #75
                                                    Felicitari, Dan Sarbu! Esti din ce in ce mai bun!

                                                    Comentariu

                                                    Cine a citit topicul
                                                    Procesare...
                                                    X