Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B Ploiesti 02.07.2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #46
    Din Dragasani - Anescu Andu.

    Comentariu


    • #47
      Bivolaru Marius-Ploiesti

      Comentariu


      • #48
        Macarenco Andrei - Bucuresti OPEN

        Comentariu


        • #49
          Inscrieri : - on 6/27/2016 at 10:08:34 PM

          1. Uta Adrian, Bucuresti - 1 - 39.34 - OL
          2. Lukasz Klimas, Ploiesti - 3 - 37.27 - O
          3. Enciu Alexandru, Slobozia - 2 - 36.31 - OL
          4. Tigau Dan, Bucuresti - 20 - 29.09 - OLW
          5. Ceacarescu Cristian, Slobozia - 32 - 27.3 - OL
          6. Constantin Teodor, Bucuresti - 49 - 25.23 - O
          7. Miron Liviu, Campina - 162 - 24.36 - O
          8. Bozga Lucian, Baicoi - 84 - 23.64 - O
          9. Vlase Gheorghe, Slobozia - 81 - 23 - O
          10. Miron Andrei, Campina - 542 - 22.19 - O
          11. Mostovoi Andrei, Campina - 201 - 21.57 - OW
          12. Ivan Valentin, Campina - 95 - 20.38 - O
          13. Teodorescu Sandica, Ramnicu Sarat - 613 - 19.92 - O
          14. Pavunev Dan, Bucuresti - 315 - 17 - A
          15. Diaconescu Lucian, Targoviste - 253 - 15.78 - A
          16. Bratescu Adrian, Targoviste - 308 - 15.5 - AW
          17. Ispas Victor, Turnu Magurele - 349 - 15.44 - AW
          18. Manta Viorel, Baicoi - 470 - 15.13 - A
          19. Birligea Gabriel, Baicoi - 736 - 14.95 - A
          20. Sorescu Mircea, Paulesti - 318 - 14.92 - A
          21. Buzatu Vasile, Buftea - 820 - 14.25 - A
          22. Barbatel Eduard, Ploiesti - 298 - 14.23 - A
          23. Sarbu Dan, Ploiesti - 362 - 14.03 - AW
          24. Rusea Gheorghe, Breaza - 373 - 13.06 - A
          25. Banuta Dumitru, Ploiesti - 402 - 12.45 - A
          26. Panait Constantin, Mizil - 539 - 11.56 - A
          27. Ilie Stefan, Buzau - 685 - 11.54 - A
          28. Stancescu Sebastian, Ploiesti - 420 - 11.3 - A
          29. Dima Cristi, Bucuresti - 1063 - 10.88 - A
          30. Craciun David Mihai, Bucuresti - 726 - 10.53 - AJ
          31. Catana Claudiu, Bucuresti - 586 - 10.28 - A
          32. Salariu Adrian, Buftea - 988 - 10.15 - A
          33. Voicu Ionut, Ploiesti - 1094 - 10 - A
          34. Stanciu Viorel, Ploiesti - 618 - 9.72 - A
          35. Babus Liviu, Ploiesti - 559 - 9.65 - A
          36. Gheorghe Florin, Bucuresti - 782 - 9.47 - A
          37. Velcea Cristina, Bucuresti - 612 - 9.1 - AF
          38. Retegan Cosmin, Plopeni - 802 - 8.42 - A
          39. Lazar Dumitru, Mizil - 959 - 7.55 - A
          40. Acriva Marian, Mizil - 969 - 7.21 - A
          41. Delimart Alexiana, Targoviste - 1055 - 4.42 - AF
          42. Potarniche Bianca, Buzau - 1866 - 2.75 - AF
          -----------------------------------------
          Lista de asteptare:
          1. Caloianu Iuliana, Ploiesti - - -
          2. Popescu Ionut, Bucuresti - - -
          3. Chiru Sorin, Campina - - -
          4. Manu Daniel, Constanta - - -
          5. Popa Ion, Ploiesti - - -
          6. Anescu Andu, Dragasani - - -
          7. Bivolaru Marius, Ploiesti - - -
          8. Macarenco Andrei, Bucuresti - - -

          Comentariu


          • #50
            Miron Andrei
            se retrage multumin.

            Comentariu


            • #51
              Din Campina-Marin Iulian

              Comentariu


              • #52
                S a marit nr de jucatori admisi la 44,in consecinta lista de inscrieri in urma actualizarii clasamentului este urmatoarea:

                Inscrieri open +amatori - on 6/29/2016 at 4:57:18 PM

                1. Uta Adrian, Bucuresti - 1 - 40.33 - OL
                2. Lukasz Klimas, Ploiesti - 2 - 38.46 - O
                3. Enciu Alexandru, Slobozia - 6 - 34.69 - OL
                4. Tigau Dan, Bucuresti - 20 - 28.6 - OLW
                5. Ceacarescu Cristian, Slobozia - 41 - 26.34 - OL
                6. Constantin Teodor, Bucuresti - 49 - 24.56 - O
                7. Vlase Gheorghe, Slobozia - 64 - 24 - O
                8. Bozga Lucian, Baicoi - 76 - 23.97 - O
                9. Ivan Valentin, Campina - 86 - 20.52 - O
                10. Miron Liviu, Campina - 139 - 25.5 - O
                11. Mostovoi Andrei, Campina - 161 - 22.86 - OW
                12. Popescu Ionut, Bucuresti - 174 - 25.82 - O
                13. Caloianu Iuliana, Ploiesti - 183 - 31.75 - OF
                14. Sorescu Mircea, Paulesti - 196 - 16.25 - A
                15. Barbatel Eduard, Ploiesti - 206 - 15.57 - A
                16. Diaconescu Lucian, Targoviste - 214 - 15.82 - A
                17. Pavunev Dan, Bucuresti - 219 - 17.33 - A
                18. Bratescu Adrian, Targoviste - 241 - 15.6 - AW
                19. Ispas Victor, Turnu Magurele - 249 - 16.69 - AW
                20. Sarbu Dan, Ploiesti - 300 - 13.88 - AW
                21. Stancescu Sebastian, Ploiesti - 348 - 12.65 - A
                22. Chiru Sorin, Campina - 371 - 16.64 - A
                23. Rusea Gheorghe, Breaza - 376 - 13.43 - A
                24. Banuta Dumitru, Ploiesti - 434 - 12.05 - A
                25. Manta Viorel, Baicoi - 460 - 16.13 - A
                26. Teodorescu Sandica, Ramnicu Sarat - 487 - 21.5 - O
                27. Panait Constantin, Mizil - 507 - 12.14 - A
                28. Babus Liviu, Ploiesti - 537 - 9.64 - A
                29. Velcea Cristina, Bucuresti - 564 - 9.7 - AF
                30. Buzatu Vasile, Buftea - 575 - 15.61 - A
                31. Catana Claudiu, Bucuresti - 593 - 10.17 - A
                32. Gheorghe Florin, Bucuresti - 610 - 10.78 - A
                33. Craciun David Mihai, Bucuresti - 640 - 12.41 - AJ
                34. Birligea Gabriel, Baicoi - 651 - 14.83 - A
                35. Stanciu Viorel, Ploiesti - 671 - 9.93 - A
                36. Ilie Stefan, Buzau - 697 - 11.54 - A
                37. Retegan Cosmin, Plopeni - 707 - 9.32 - A
                38. Voicu Ionut, Ploiesti - 816 - 12.25 - A
                39. Acriva Marian, Mizil - 914 - 7.57 - A
                40. Salariu Adrian, Buftea - 924 - 10.17 - A
                41. Delimart Alexiana, Targoviste - 966 - 5.1 - AF
                42. Lazar Dumitru, Mizil - 975 - 6.67 - A
                43. Dima Cristi, Bucuresti - 1087 - 10.88 - A
                44. Potarniche Bianca, Buzau - 1335 - 5.75 - AF
                -----------------------------------------
                Lista de asteptare:
                1. Manu Daniel, Constanta - - -
                2. Popa Ion, Ploiesti - - -
                3. Anescu Andu, Dragasani - - -
                4. Bivolaru Marius, Ploiesti - - -
                5. Macarenco Andrei, Bucuresti - - -
                6. Marin Iulian, Campina - - -

                Comentariu


                • #53
                  Se retrage Ilie Stefan
                  BH- Donic Baracuda Big Slam
                  BLADE- Donic Defplay Classic Senso
                  FH- Donic Bluefire M3

                  Comentariu


                  • #54
                    Iuliu Dragomir , Turnu Magurele

                    Comentariu


                    • #55
                      Se retrage Sorescu Mircea, din Paulesti PH

                      Comentariu


                      • #56
                        Se retrage Ceacarescu Cristian

                        Comentariu


                        • #57
                          Se retrage Birligea Gabriel.

                          Comentariu


                          • #58
                            Se retrage Bivolaru Marius

                            Comentariu


                            • #59
                              Inscrieri : - on 7/1/2016 at 7:47:26 PM

                              1. Uta Adrian, Bucuresti - 1 - 40.33 - OL
                              2. Lukasz Klimas, Ploiesti - 2 - 38.46 - O
                              3. Enciu Alexandru, Slobozia - 6 - 34.69 - OL
                              4. Caloianu Iuliana, Ploiesti - 183 - 31.75 - OF
                              5. Tigau Dan, Bucuresti - 20 - 28.6 - OLW
                              6. Popescu Ionut, Bucuresti - 174 - 25.82 - O
                              7. Miron Liviu, Campina - 139 - 25.5 - O
                              8. Constantin Teodor, Bucuresti - 49 - 24.56 - O
                              9. Vlase Gheorghe, Slobozia - 64 - 24 - O
                              10. Bozga Lucian, Baicoi - 76 - 23.97 - O
                              11. Mostovoi Andrei, Campina - 161 - 22.86 - OW
                              12. Teodorescu Sandica, Ramnicu Sarat - 487 - 21.5 - O
                              13. Ivan Valentin, Campina - 86 - 20.52 - O
                              14. Pavunev Dan, Bucuresti - 219 - 17.33 - A
                              15. Ispas Victor, Turnu Magurele - 249 - 16.69 - AW
                              16. Chiru Sorin, Campina - 371 - 16.64 - A
                              17. Macarenco Andrei, Bucuresti - 336 - 16.31 - A
                              18. Manta Viorel, Baicoi - 460 - 16.13 - A
                              19. Diaconescu Lucian, Targoviste - 214 - 15.82 - A
                              20. Buzatu Vasile, Buftea - 575 - 15.61 - A
                              21. Bratescu Adrian, Targoviste - 241 - 15.6 - AW
                              22. Barbatel Eduard, Ploiesti - 206 - 15.57 - A
                              23. Sarbu Dan, Ploiesti - 300 - 13.88 - AW
                              24. Rusea Gheorghe, Breaza - 376 - 13.43 - A
                              25. Manu Daniel, Constanta - 774 - 13.3 - AJ
                              26. Stancescu Sebastian, Ploiesti - 348 - 12.65 - A
                              27. Craciun David Mihai, Bucuresti - 640 - 12.41 - AJ
                              28. Voicu Ionut, Ploiesti - 816 - 12.25 - A
                              29. Panait Constantin, Mizil - 507 - 12.14 - A
                              30. Banuta Dumitru, Ploiesti - 434 - 12.05 - A
                              31. Dima Cristi, Bucuresti - 1087 - 10.88 - A
                              32. Gheorghe Florin, Bucuresti - 610 - 10.78 - A
                              33. Popa Ion, Ploiesti - 486 - 10.69 - A
                              34. Catana Claudiu, Bucuresti - 593 - 10.17 - A
                              35. Salariu Adrian, Buftea - 924 - 10.17 - A
                              36. Stanciu Viorel, Ploiesti - 671 - 9.93 - A
                              37. Velcea Cristina, Bucuresti - 564 - 9.7 - AF
                              38. Babus Liviu, Ploiesti - 537 - 9.64 - A
                              39. Retegan Cosmin, Plopeni - 707 - 9.32 - A
                              40. Anescu Andu, Dragasani - 613 - 8.23 - A
                              41. Acriva Marian, Mizil - 914 - 7.57 - A
                              42. Lazar Dumitru, Mizil - 975 - 6.67 - A
                              43. Potarniche Bianca, Buzau - 1335 - 5.75 - AF
                              44. Delimart Alexiana, Targoviste - 966 - 5.1 - AF
                              -----------------------------------------
                              Lista de asteptare:
                              1. Marin Iulian, Campina - - -
                              2. Dragomir Iuliu Florin, Turnu Magurele - - -

                              Comentariu


                              • #60
                                Grupa inferioara nr. 1

                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 UTA ADRIAN BUCURESTI
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                3
                                2 BARBATEL EDUARD PLOIESTI
                                0-3
                                3-2
                                3-0
                                2
                                3 RUSEA GHEORGHE BREAZA
                                0-3
                                2-3
                                2-3
                                0
                                2
                                4 DELIMART ALEXIANA TARGOVISTE
                                0-3
                                0-3
                                3-2
                                1
                                1
                                5
                                6
                                Grupa inferioara nr. 2

                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 LUKASZ KLIMAS PLOIESTI
                                3-0
                                3-1
                                3-0
                                3
                                2 BRATESCU ADRIAN TARGOVISTE
                                0-3
                                3-1
                                3-0
                                2
                                3 DIMA CRISTI BUCURESTI
                                1-3
                                1-3
                                3-0
                                1
                                1
                                4 POTARNICHE BIANCA BUZAU
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                0
                                2
                                5
                                6
                                Grupa inferioara nr. 3

                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 ENCIU ALEXANDRU SLOBOZIA
                                3-1
                                3-0
                                3-0
                                3
                                2 BUZATU VASILE BUFTEA
                                1-3
                                3-1
                                3-0
                                2
                                3 CRACIUN DAVID MIHAI BUCURESTI
                                0-3
                                1-3
                                1-3
                                0
                                2
                                4 LAZAR DUMITRU MIZIL
                                0-3
                                0-3
                                3-1
                                1
                                1
                                5
                                6
                                Grupa inferioara nr. 4

                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 CALOIANU IULIANA PLOIESTI
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                3
                                2 DIACONESCU LUCIAN TARGOVISTE
                                0-3
                                0-3
                                3-0
                                1
                                1
                                3 MANU DANIEL CONSTANTA
                                0-3
                                3-0
                                3-0
                                2
                                4 ACRIVA MARIAN MIZIL
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                0
                                2
                                5
                                6
                                Grupa inferioara nr. 5

                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 TIGAU DAN BUCURESTI
                                3-0
                                3-0
                                3-1
                                3
                                2 MANTA VIOREL BAICOI
                                0-3
                                3-1
                                3-2
                                2
                                3 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
                                0-3
                                1-3
                                3-0
                                1
                                1
                                4 ANESCU ANDU DRAGASANI
                                1-3
                                2-3
                                0-3
                                0
                                2
                                5
                                6
                                Grupa inferioara nr. 6

                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 MIRON LIVIU CAMPINA
                                3-0
                                3-1
                                3-0
                                3
                                2 MACARENCO ANDREI BUCURESTI
                                0-3
                                1-3
                                3-1
                                1
                                1
                                3 VOICU IONUT PLOIESTI
                                1-3
                                3-1
                                1-3
                                1
                                4 RETEGAN COSMIN PLOPENI
                                0-3
                                1-3
                                3-1
                                1
                                2
                                5
                                6
                                Grupa inferioara nr. 7

                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 CONSTANTIN TEODOR BUCURESTI
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                3
                                2 CHIRU SORIN CAMPINA
                                0-3
                                1-3
                                1-3
                                0
                                2
                                3 PANAIT CONSTANTIN MIZIL
                                0-3
                                3-1
                                2-3
                                1
                                1
                                4 BABUS LIVIU PLOIESTI
                                0-3
                                3-1
                                3-2
                                2
                                5
                                6
                                Grupa inferioara nr. 8

                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 VLASE GHEORGHE SLOBOZIA
                                3-1
                                3-1
                                3-0
                                3
                                2 ISPAS VICTOR TURNU MAGURELE
                                1-3
                                3-1
                                3-0
                                2
                                3 BANUTA DUMITRU PLOIESTI
                                1-3
                                1-3
                                3-1
                                1
                                1
                                4 VELCEA CRISTINA BUCURESTI
                                0-3
                                0-3
                                1-3
                                0
                                2
                                5
                                6
                                Grupa inferioara nr. 9

                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 BOZGA LUCIAN BAICOI
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                3
                                2 PAVUNEV DAN BUCURESTI
                                0-3
                                3-1
                                3-0
                                2
                                3 SARBU DAN PLOIESTI
                                0-3
                                1-3
                                3-0
                                1
                                1
                                4 STANCIU VIOREL PLOIESTI
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                0
                                2
                                5
                                6
                                Grupa inferioara nr. 10

                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 MOSTOVOI ANDREI CAMPINA
                                3-0
                                3-0
                                3-1
                                3
                                2 PANAITESCU STEFAN IZVOARELE
                                0-3
                                3-1
                                3-1
                                2
                                3 GHEORGHE FLORIN BUCURESTI
                                0-3
                                1-3
                                3-2
                                1
                                1
                                4 SALARIU ADRIAN BUFTEA
                                1-3
                                1-3
                                2-3
                                0
                                2
                                5
                                6
                                Grupa inferioara nr. 11

                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 TEODORESCU SANDICA RAMNICU SARAT
                                1-3
                                3-0
                                3-0
                                2
                                2 IVAN VALENTIN CAMPINA
                                3-1
                                3-2
                                2-3
                                2
                                3 POPA ION PLOIESTI
                                0-3
                                2-3
                                0-3
                                0
                                2
                                4 CATANA CLAUDIU BUCURESTI
                                0-3
                                3-2
                                3-0
                                2
                                1
                                5
                                6
                                Ultima editare de adriana; 02.iul.2016, 12:13.

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X