Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B Ploiesti 02.07.2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #61
    GR SUP OPEN:

    Grupa superioara nr. 1

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 UTA ADRIAN BUCURESTI
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 PAVUNEV DAN BUCURESTI
    0-3
    2-3
    0
    3 ISPAS VICTOR TURNU MAGURELE
    0-3
    3-2
    1
    2
    4
    Grupa superioara nr. 2

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 LUKASZ KLIMAS PLOIESTI
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 PANAITESCU STEFAN IZVOARELE
    1-3
    3-1
    1
    2
    3 BABUS LIVIU PLOIESTI
    0-3
    1-3
    0
    4
    Grupa superioara nr. 3

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ENCIU ALEXANDRU SLOBOZIA
    3-2
    3-0
    2
    1
    2 TEODORESCU SANDICA RAMNICU SARAT
    2-3
    3-0
    1
    2
    3 VOICU IONUT PLOIESTI
    0-3
    0-3
    0
    4
    Grupa superioara nr. 4

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CALOIANU IULIANA PLOIESTI
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 IVAN VALENTIN CAMPINA
    0-3
    3-1
    1
    2
    3 MANTA VIOREL BAICOI
    0-3
    1-3
    1
    0
    4
    Grupa superioara nr. 5

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TIGAU DAN BUCURESTI
    3-1
    1-3
    1
    1
    2 MOSTOVOI ANDREI CAMPINA
    1-3
    3-1
    1
    2
    3 MANU DANIEL CONSTANTA
    3-1
    1-3
    1
    1
    4
    Grupa superioara nr. 6

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MIRON LIVIU CAMPINA
    1-3
    3-2
    1
    2
    2 BOZGA LUCIAN BAICOI
    3-1
    3-2
    2
    1
    3 BUZATU VASILE BUFTEA
    2-3
    2-3
    0
    4
    Grupa superioara nr. 7

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CONSTANTIN TEODOR BUCURESTI
    2-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    2 VLASE GHEORGHE SLOBOZIA
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    1
    3 BRATESCU ADRIAN TARGOVISTE
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    4 BARBATEL EDUARD PLOIESTI
    2-3
    1-3
    3-1
    1
    Ultima editare de adriana; 02.iul.2016, 18:21.

    Comentariu


    • #62
      GR SUP AMATORI:

      Grupa superioara nr. 1

      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 DELIMART ALEXIANA TARGOVISTE
      0-3
      1-3
      0
      2 STANCIU VIOREL PLOIESTI
      3-0
      1-3
      1
      2
      3 VELCEA CRISTINA BUCURESTI
      3-1
      3-1
      2
      1
      4
      Grupa superioara nr. 2

      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 DIMA CRISTI BUCURESTI
      3-0
      2-3
      1
      2
      2 SALARIU ADRIAN BUFTEA
      0-3
      0-3
      0
      3 CHIRU SORIN CAMPINA
      3-2
      3-0
      2
      1
      4
      Grupa superioara nr. 3

      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 LAZAR DUMITRU MIZIL
      0-3
      1-3
      0
      2 POPA ION PLOIESTI
      3-0
      2-3
      1
      2
      3 RETEGAN COSMIN PLOPENI
      3-1
      3-2
      2
      1
      4
      Grupa superioara nr. 4

      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 DIACONESCU LUCIAN TARGOVISTE
      3-1
      3-0
      2
      1
      2 CATANA CLAUDIU BUCURESTI
      1-3
      3-2
      1
      2
      3 ANESCU ANDU DRAGASANI
      0-3
      2-3
      0
      4
      Grupa superioara nr. 5

      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
      1-3
      3-0
      1
      2
      2 GHEORGHE FLORIN BUCURESTI
      3-1
      2-3
      1
      1
      3 ACRIVA MARIAN MIZIL
      0-3
      3-2
      1
      4
      Grupa superioara nr. 6

      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 MACARENCO ANDREI BUCURESTI
      3-2
      3-2
      2
      1
      2 SARBU DAN PLOIESTI
      2-3
      3-2
      1
      2
      3 CRACIUN DAVID MIHAI BUCURESTI
      2-3
      2-3
      0
      4
      Grupa superioara nr. 7

      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 PANAIT CONSTANTIN MIZIL
      1-3
      2-3
      3-0
      1
      2 BANUTA DUMITRU PLOIESTI
      3-1
      2-3
      3-0
      2
      2
      3 POTARNICHE BIANCA BUZAU
      3-2
      3-2
      2-3
      2
      1
      4 RUSEA GHEORGHE BREAZA
      0-3
      0-3
      3-2
      1

      Comentariu


      • #63
        Felicitari organizatorilor .
        BLADE : Donic DefPlay Classic SENSO
        BH : Stiga Destroyer OX - black.
        FH : Butterfly Tenergy 05 - red.

        Comentariu


        • #64
          Eliminatorii open:

          1. Uta Adrian
          ------------------------- Uta Adrian 3-0
          16. Bye
          -------------------------------------------------- Uta Adrian 3-0
          9. Teodorescu Sandica
          ------------------------- Teodorescu Sandica 3-1
          8. Panaitescu Stefan
          --------------------------------------------------------------------------- Uta Adrian 3-1
          5. Tigau Dan
          ------------------------- Tigau Dan 3-2
          12. Miron Liviu
          -------------------------------------------------- Caloianu Iuliana 0-3
          13. Constantin Teodor
          ------------------------- Caloianu Iuliana 0-3
          4. Caloianu Iuliana

          . ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Uta Adrian 3-0

          3. Enciu Alexandru
          ------------------------- Enciu Alexandru 3-0
          14. Mostovoi Andrei
          -------------------------------------------------- Enciu Alexandru 3-0
          11. Ivan Valentin
          ------------------------- Ivan Valentin 3-2
          6. Bozga Lucian
          --------------------------------------------------------------------------- Lukasz Klimas 1-3
          7. Vlase Gheorghe
          ------------------------- Vlase Gheorghe 3-0
          10. Ispas Victor
          -------------------------------------------------- Lukasz Klimas 2-3
          15. Bye
          ------------------------- Lukasz Klimas 0-3
          2. Lukasz Klimas

          Comentariu


          • #65
            Eliminatorii amatori


            1. Velcea Cristina
            ------------------------- Velcea Cristina 3-0
            16. Bye
            -------------------------------------------------- Dima Cristi 0-3
            9. Popa Ion
            ------------------------- Dima Cristi 0-3
            8. Dima Cristi
            --------------------------------------------------------------------------- Dima Cristi 3-0
            5. Gheorghe Florin
            ------------------------- Sarbu Dan 0-3
            12. Sarbu Dan
            -------------------------------------------------- Sarbu Dan 3-2
            13. Banuta Dumitru
            ------------------------- Diaconescu Lucian 1-3
            4. Diaconescu Lucian

            . ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Chiru Sorin 2-3

            3. Retegan Cosmin
            ------------------------- Stancescu Sebastian 2-3
            14. Stancescu Sebastian
            -------------------------------------------------- Macarenco Andrei 0-3
            11. Catana Claudiu
            ------------------------- Macarenco Andrei 1-3
            6. Macarenco Andrei
            --------------------------------------------------------------------------- Chiru Sorin 1-3
            7. Potarniche Bianca
            ------------------------- Potarniche Bianca 3-0
            10. Stanciu Viorel
            -------------------------------------------------- Chiru Sorin 0-3
            15. Bye
            ------------------------- Chiru Sorin 0-3
            2. Chiru Sorin

            Comentariu


            • #66
              OPEN grupa superioara nr 7 Barbatel Eduard-Adrian Bratescu 1-3 ! Scorul a fost 3-1 pt Barbatel

              Comentariu


              • #67
                Clasament open

                1. Uta Adrian - Bucuresti
                2. Lukasz Klimas - Ploiesti
                3 -- 4
                Caloianu Iuliana - Ploiesti
                Enciu Alexandru - Slobozia
                5 -- 8
                Teodorescu Sandica - Ramnicu Sarat
                Vlase Gheorghe - Slobozia
                Tigau Dan - Bucuresti
                Ivan Valentin - Campina
                9 -- 14
                Constantin Teodor - Bucuresti
                Bozga Lucian - Baicoi
                Miron Liviu - Campina
                Mostovoi Andrei - Campina
                Ispas Victor - Turnu Magurele
                Panaitescu Stefan - Izvoarele
                15 -- 17 1v gr.sup.
                Bratescu Adrian - Targoviste
                Manu Daniel - Constanta
                Barbatel Eduard - Ploiesti
                18 -- 22 0v gr.sup.
                Pavunev Dan - Bucuresti
                Manta Viorel - Baicoi
                Babus Liviu - Ploiesti
                Buzatu Vasile - Buftea
                Voicu Ionut - Ploiesti

                Comentariu


                • #68
                  Sarbu Dan - Diaconescu Lucian 3 - 1 nu 3 - 2 . Bravo Dan ai facut un meci frumos , ai fost mai bun astazi ! Felicitarile mele !
                  Un turneu foarte tare cu meciuri spectaculoase la sala Indoor ! Felicitari organizatorilor si castigatorilor !
                  Blade: XIOM Feel ZX3
                  Bh: XIOM OMEGA VII ASIA
                  Fh: XIOM OMEGA VII ASIA

                  Comentariu


                  • #69
                    Clasament amatori:

                    1. Chiru Sorin - Campina
                    2. Dima Cristi - Bucuresti
                    3 -- 4
                    Macarenco Andrei - Bucuresti
                    Sarbu Dan - Ploiesti
                    5 -- 8
                    Potarniche Bianca - Buzau
                    Velcea Cristina - Bucuresti
                    Stancescu Sebastian - Ploiesti
                    Diaconescu Lucian - Targoviste
                    9 -- 14
                    Banuta Dumitru - Ploiesti
                    Popa Ion - Ploiesti
                    Catana Claudiu - Bucuresti
                    Gheorghe Florin - Bucuresti
                    Stanciu Viorel - Ploiesti
                    Retegan Cosmin - Plopeni
                    15 -- 17 1v gr.sup.
                    Panait Constantin - Mizil
                    Acriva Marian - Mizil
                    Rusea Gheorge- Breaza
                    18 -- 22 0v gr.sup.
                    Anescu Andu - Dragasani
                    Craciun David Mihai - Bucuresti
                    Salariu Adrian - Buftea
                    Delimart Alexiana - Targoviste
                    Lazar Dumitru - Mizil

                    Comentariu


                    • #70
                      Felicitari Sarbu Dan progresul vine zi de zi !

                      Comentariu


                      • #71
                        Atmosfera foarte frumoasa astazi la Ploiesti !

                        Comentariu


                        • #72
                          Felicitari organizatorilor și câștigătorilor! !

                          Comentariu


                          • #73
                            Felicitari organizatorilor turneului: Adriana si Lucian !
                            A fost unul dintre cele mai grele turnee B la care am participat. Au fost meciuri foarte disputate atat in grupele inferioare cat si in superioare.
                            Felicitari tuturor participantior!

                            Comentariu


                            • #74
                              Felicitari Chiru Sorin zis Bunicu !!!
                              Felicitari Luci si Adriana pentru organizare !!!
                              Felicitari invinsilor !!!

                              Comentariu


                              • #75
                                Felicitari, Dan Sarbu! Esti din ce in ce mai bun!

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X