Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu "A" Ocna Sibiului editia a-IV-a - 9 Iulie 2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Dupa 3 zile de la terminarea editiei a 4 a a turneului de tenis de masă de aici de la Ocna Sibiului pot zice ca mi-am "revenit"..un turneu reusit sau nu ramane la aprecierea voastra..insa un lucru e cert : am incercat sa va fac sa va simtiti bine,sa va distrati, sa socializati cu prietenii si de ce nu sa jucati si " un pic de ping pong" ..urarile voastre de bine ma fac si imi dau curaj ca pentru editia a 5a sa aduc imbunatatiri si mai mari..unele dintre ele ar fi : schimbarea denumirii din Cupa Ocna Sibiului in Cupa Prietenilor..(consider ca cei care au participat la acest turneu isi merita denumirea Cupei..si cel de -al 2 lea lucru pot sa ca spun de pe acum ca locurile la Cupa Prietenilor de anul viitor vor fi limitate iar desfasurarea turneului va fi cam asa : dupa servirea mesei, la amiaza pauza de o baie in lacurile sarate in grup si totodata aerisirea salii timp de o ora..dar pana la anu mai sunt turnee de " bifat" , choo-uri de strigat si multe de povestit prietenilor amaturisti..in final vreau sa va multumesc in fiecaruia in parte si in mod special prietenului Pali care mai mult de superlativ nu exista cuvinte de lauda..sa ne vedem sanatosi la urmatoarele turnee..
    Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
    Pe spate: Tenergy 80
    Pe fata.: Tenergy 64

    Comentariu


    • Multumim !!! A fost minunat la Ocna !

      Comentariu

      Who has read this thread:
      Procesare...
      X