Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu "A" Ocna Sibiului editia a-IV-a - 9 Iulie 2016

Adună
X
Adună
Utilizatori activi care vizualizează acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu "A" Ocna Sibiului editia a-IV-a - 9 Iulie 2016

    Denumire turneu: - "Cupa Ocna Sibiului"
    Categorie turneu: "A" Open + Avansati + Incepatori
    Localitatea: Ocna Sibiului
    Locatia: Sala de Sport Ocna Sibiului
    Data: 9 Iulie 2016
    Numar de mese: 16 Joola 2000 S
    Spatiu de joc: Excelent
    Timp alocat: Nelimitat
    Numar maxim jucatori: 36 open + 48 avansati 48 incepatori (se aplica regula primilor inscrisi)
    Incepatori: Ora 08:00:- prezenta la sala; ora 09:00 citirea grupelor
    Avansati: Ora 08:00:- prezenta la sala; ora 09:00 citirea grupelor
    Open: Ora 13:00 :- prezenta la sala; ora 13:30 citirea grupelor
    Taxa de participare: 30 RON; persoanele cu dizabilitati beneficiaza de taxa gratuita
    - copiii sub 14 ani: 15,00 RON.
    - (2 LEI/JUC VOR FI DIRECTIONATI CATRE AMATUR)

    Sistem de joc:- clasic,grupe inferioare,superioare,eliminatoriu
    - se joacă 3 seturi din 5
    Incepatori 48 – POT PARTICIPA ORICE JUCATOR CU MEDIA TURNEELOR MAI MICA DE 12
    - grupe inferioare (6 jucatori) - dupa Media Turneelor regula sarpelui, cu modificari după localitaţi (primul loc din grupe nu se schimba);
    - se califică primi 4;
    - grupe superioare de 4 - Locurile 1 sunt locurile 1 din grupele inferioare , locurile 2 -4 se vor selecta aleator cate un loc din fiecare grupa inferioara, eliminatorii.. SE JOACA FINALA MICA
    Avansati: 48 - POT PARTICIPA ORICE JUCATOR CU MEDIA TURNEELOR CUPRINSA INTRE 12 SI 18,99
    - grupe inferioare (6 jucatori) - dupa Media Turneelor regula sarpelui, cu modificari după localitaţi (primul loc din grupe nu se schimba);
    - se califică primi 4;
    - grupe superioare (4 jucatori) - Locurile 1 sunt locurile 1 din grupele inferioare , locurile 2 -4 se vor selecta aleator cate un loc din fiecare grupa inferioara;
    - eliminatorii - locurile 1 se aranjeaza pe tablou dupa Locul 1 Grupe Superioare, locurile 2 se trag la sorti ;SE JOACA FINALA MICA
    - stabilirea capilor de serie se face conform MP Amatur la zi
    Open: 36 POATE PARTICIPA ORICE JUCATOR CU MEDIA TURNEELOR MAI MARE DE 19, si cei care isi manifesta dorinta de a juca la open
    - grupe inferioare (6 jucatori) - dupa media turneelor, cu modificari după localitaţi (primul loc din grupe nu se schimba);
    - grupe superioare de 4 ,eliminatoriu de 16 si castigatorii primelor 4 grupe au bye… SE JOACA FINALA MICA
    (Cheia pt. grupele superioare este 1542 pt. toate categoriile.)

    - Se asigura: apa plata, mingi de joc de 3*
    Material de premiere: open+amatori+incepatori: locurile I,II,III, -cupa+medalie+diploma
    locurile IV,V,VI,VII,VIII - medalie+diploma

    Sponsori: PRIMARIA OCNA SIBIULUI

    Firma EMI TT va sta la dispozitia dumneavoastra cu o gama larga de produse dedicate tenisului de masa
    Atractii Balneare si Turistice: Lacurile Naturale Ocna Sibiului (supranumite si "Litoralul Ardealului")

    Inscrierile se pot face pe forum cat si la telefon
    Organizatori: Banu Nicolae tel- 0743-982.653
    Tokos Pal tel- 0742-257.995 (org. tehnic)

    Data limita pentru inscrieri este Joi 7 Iulie, orele 22:00
    Data limita pentru retrageri este Vineri 8 Iulie orele 15:00


    Nota !!! :- Absentii nemotivati la turneu vor fi trecuti in evidentele AmaTur-ului, iar ce au deja doua absente nemotivate nu au drept de participare.

    Va multumim si va asteptam!!!

    IN ATENTIA CELOR CARE INSCRIU ALTE PERSOANE..ROG CONFIRMAREA TELEFONICA LA NUMERELE AFISATE MAI SUS, PANA LUNI 4 IULIE ,RETRAGERILE NU SUNT AGREATE !!!
    VA MULTUMIM SI VA ASTEPTAM !!!
    Ultima editare de cule; 28.iun.2016, 23:08.
    Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
    Pe spate: Tenergy 80
    Pe fata.: Tenergy 64

  • #2
    Rezervat absente, inscrieri si clasament:

    Retras tarziu fara motiv temeinic: Rus Alin, Baia Mare. Organizatorii propun sanctionare disciplinara prin avertisment.

    Clasament Open

    1. Sicoe Rodica - Cugir
    2. Farkas Gabor - Targu Mures
    3 -- 4
    Aron Darie - Sibiu
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    5 -- 8
    Toma Florin - Pitesti
    Macovei Liviu - Brasov
    Daneliuc Gabi - Sibiu
    Oprea Adrian - Lugoj
    9 -- 12
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Andone Claudiu - Cugir
    Curut Gabriel - Timisoara
    Popet Doru - Timisoara
    13 -- 21 1v gr.sup.
    Mocean Dan - Cluj Napoca
    Farkas Bence - Targu Mures
    Migea Cornel - Sibiu
    Irsai Istvan - Targu Mures
    Benyovski Bela - Sibiu
    Pavel Calin - Hunedoara
    Iancu Sorin - Sibiu
    Molnar Tihamer - Tarnaveni
    Rosu Adrian - Timisoara
    22 -- 24 0v gr.sup.
    Denes Ferenc - Praid
    Capusan Sorin - Tarnaveni
    Dabacan Dorin - Tarnaveni
    25 -- 33 1v gr.inf.
    Maxim Valentin - Cluj Napoca
    Kaposta Victor - Arad
    Padurariu Costel - Brasov
    Dena Corneliu - Giurgiu
    Somlea Darian - Cisnadie
    Schiopulescu Ion - Lugoj
    Bleoca Marius - Tarnaveni
    Farcasiu Florin - Alba Iulia
    Incze Levente - Miercurea Ciuc
    34 -- 36 0v gr.inf.
    Radu Constantin - Sibiu
    Zakarias Szabolcs - Odorheiu Secuiesc
    Matei Dumitru - Deva

    Clasament Avansati

    1. Weiss Simona - Cisnadie
    2. Toader George - Agnita
    3 -- 4
    Roseti Ionut - Lugoj
    Trocan Nicolae - Mioveni
    5 -- 8
    Stoica Mihai - Mioveni
    Antal Denes - Brasov
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    Bacanu Paulian - Brasov
    9 -- 16
    Pelaghie Ioan - Targu Mures
    Dirlea Ioan - Aiud
    Muresanu Alex - Sibiu
    Zedler Csaba - Agnita
    Pitac Ovidiu - Brasov
    Lazar Dumitru - Petrila
    Ivan Catalin - Fagaras
    Ionica Maria - Pitesti
    17 -- 2v gr.sup.
    Negrean Ioan - Sibiu
    18 -- 25 1v gr.sup.
    Stancalie Doru - Craiova
    Fulop Attila - Aiud
    Beches Andrei - Sibiu
    Janosi Attila - Targu Mures
    Demeny Zoltan - Brasov
    Botea Fabian - Hunedoara
    Jichici Svetozar - Timisoara
    Trandafir Vasile - Targu Mures
    26 -- 32 0v gr.sup.
    Barac Marius - Sibiu
    Motorga Dorin - Targu Mures
    Rizea Cristina - Pitesti
    Trocan Alexa - Mioveni
    Decean Darian - Sibiu
    Ciky Cornel - Fagaras
    Pribeagu Claudiu - Pitesti
    33 -- 37 2v gr.inf.
    Cecan Vasile - Timisoara
    Veres Janos - Targu Mures
    Cristea Virgil - Cugir
    Botian Radu - Sibiu
    Petrov Dan - Bucuresti
    38 -- 42 1v gr.inf.
    Pacurar Cosmin - Blaj
    Suciu Iacob - Blaj
    Barbulescu Dan - Sibiu
    Zdrenghea Mircea - Orastie
    Onet Nicolae - Sighisoara
    43 -- 48 0v gr.inf.
    Filea Adonis - Sibiu
    Fulop Laszlo - Targu Mures
    Rus Nicolae - Oradea
    Ciucur Laurentiu - Sibiu
    Kincses Jozsef - Praid
    Patrascu Dan - Sighisoara

    Clasament Incepatori

    1. Soroiu Claudiu - Tarnaveni
    2. Georgescu Constantin - Orastie
    3 -- 4
    Dinescu Rares - Curtea de Arges
    Movileanu Neculae - Brasov
    5 -- 8
    Sabau Mircea - Tarnaveni
    Banu Nicolae - Ocna Sibiului
    Minica Rares - Giurgiu
    Sabau Gheorghe - Tarnaveni
    9 -- 16
    Postelnicu Mihai - Deva
    Csiki Alexandru - Tarnaveni
    Rotariu Andrei - Sibiu
    Ene Diana - Pitesti
    Lolea Toma - Fagaras
    Pop Sabin - Targu Mures
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Kis Istvan - Brasov
    17 -- 24 1v gr.sup.
    Mitrofan Petrica - Brasov
    Roghina R.Cosmin - Sibiu
    Banea Radu - Sibiu
    Morariu Marius - Sibiu
    Ciobanu Cosmin - Cristian SB
    Oniga Paul - Blaj
    Farkas Zoltan - Ghindari
    Hasa Davanian - Brasov
    25 -- 32 0v gr.sup.
    Bozosan Petre - Sibiu
    Dragomir Ioan - Cristian SB
    Pica Horia - Fagaras
    Pribeagu Sebastian - Pitesti
    Luca Eugen - Aiud
    Ciurca Ovidiu - Targu Mures
    Dicu Darius - Pitesti
    Valea Claudiu - Targu Mures
    33 -- 34 2v gr.inf.
    Pruna George - Pitesti
    Balla Peter - Toplita
    35 -- 41 1v gr.inf.
    Dumitrescu Sorin - Brasov
    Dorling Raul - Cisnadie
    Sarcani Andrei - Targu Mures
    Leanca Delia - Pitesti
    Somlea Codrin - Cisnadie
    Loghin Florin - Brasov
    Sursilov Constantin - Bucuresti
    42 -- 48 0v gr.inf.
    Zedler Iuliu - Blaj
    Stancovici Bianca - Targu Mures
    Fratila Dan - Ocna Sibiului
    Purta Razvan - Sibiu
    Liliac Nicolae - Sighisoara
    Liliac Andra - Sighisoara
    Candea Mario - Cisnadie

    ***

    Inscrieri Open - lista finala - on 7/8/2016 at 3:30:26 PM

    1. Sicoe Rodica, Cugir - 3 - 35.14 - OF
    2. Toma Florin, Pitesti - 9 - 31.7 - OW
    3. Farkas Gabor, Targu Mures - 25 - 31.19 - O
    4. Macovei Liviu, Brasov - 16 - 29.23 - O
    5. Maxim Valentin, Cluj Napoca - 59 - 29.03 - O
    6. Mocean Dan, Cluj Napoca - 17 - 28.81 - OL
    7. Govoreanu Florin, Cisnadie - 14 - 28.13 - O
    8. Sufletel Radu, Alba Iulia - 56 - 27.94 - OL
    9. Andone Claudiu, Cugir - 57 - 27.28 - O
    10. Capusan Sorin, Tarnaveni - 221 - 27.11 - O
    11. Daneliuc Gabi, Sibiu - 29 - 26.67 - O
    12. Irsai Istvan, Targu Mures - 111 - 25.94 - O
    13. Farkas Bence, Targu Mures - 73 - 25.39 - O
    14. Migea Cornel, Sibiu - 92 - 23.86 - O
    15. Aron Darie, Sibiu - 61 - 23.33 - O
    16. Curut Gabriel, Timisoara - 119 - 22.6 - O
    17. Popet Doru, Timisoara - 391 - 22.54 - O
    18. Molnar Tihamer, Tarnaveni - 310 - 22.25 - O
    19. Kaposta Victor, Arad - 88 - 22.05 - O
    20. Oprea Adrian, Lugoj - 129 - 21.83 - O
    21. Pavel Calin, Hunedoara - 305 - 21.47 - O
    22. Denes Ferenc, Praid - 97 - 21.38 - OW
    23. Stanescu Raluca, Pitesti - 343 - 20.45 - OJF
    24. Padurariu Costel, Brasov - 108 - 20.07 - O
    25. Somlea Darian, Cisnadie - 232 - 20.03 - O
    26. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc - 263 - 20 - O
    27. Incze Levente, Miercurea Ciuc - 828 - 20 - O
    28. Dabacan Dorin, Tarnaveni - 435 - 19.96 - O
    29. Benyovski Bela, Sibiu - 274 - 18.97 - AW
    30. Dena Corneliu, Giurgiu - 143 - 18.55 - A
    31. Iancu Sorin, Sibiu - 307 - 18 - A
    32. Schiopulescu Ion, Lugoj - 397 - 17.71 - A
    33. Radu Constantin, Sibiu - 176 - 17.2 - AW
    34. Matei Dumitru, Deva - 288 - 14.93 - AW
    35. Farcasiu Florin, Alba Iulia - 602 - 14.72 - A
    36. Rosu Adrian, Timisoara - 4002 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Bleoca Marius, Tarnaveni - - -
    2. Moldovan Cristian, Tarnaveni - - -

    Inscrieri Avansati - lista finala - on 7/8/2016 at 3:28:04 PM

    1. Barac Marius, Sibiu - 191 - 18.83 - AW
    2. Pitac Ovidiu, Brasov - 275 - 18.68 - AW
    3. Trocan Nicolae, Mioveni - 146 - 18.45 - AW
    4. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - 216 - 18.31 - A
    5. Antal Denes, Brasov - 157 - 18.22 - AW
    6. Pelaghie Ioan, Targu Mures - 335 - 18.13 - A
    7. Beches Andrei, Sibiu - 306 - 18.03 - A
    8. Weiss Simona, Cisnadie - 426 - 17.96 - AF
    9. Ionica Maria, Pitesti - 416 - 17.75 - AJF
    10. Toader George, Agnita - 366 - 17.16 - A
    11. Motorga Dorin, Targu Mures - 314 - 16.67 - A
    12. Veres Janos, Targu Mures - 386 - 16.66 - A
    13. Trocan Alexa, Mioveni - 459 - 16.41 - AF
    14. Ivan Catalin, Fagaras - 372 - 16.36 - A
    15. Stancalie Doru, Craiova - 252 - 16.28 - AW
    16. Zedler Csaba, Agnita - 360 - 15.56 - AW
    17. Fulop Attila, Aiud - 282 - 15.39 - A
    18. Negrean Ioan, Sibiu - 353 - 15.28 - A
    19. Bacanu Paulian, Brasov - 631 - 15.15 - A
    20. Janosi Attila, Targu Mures - 428 - 15.13 - A
    21. Rizea Cristina, Pitesti - 421 - 14.82 - AJF
    22. Demeny Zoltan, Brasov - 482 - 14.58 - A
    23. Cecan Vasile, Timisoara - 277 - 14.52 - A
    24. Trandafir Vasile, Targu Mures - 568 - 14.39 - A
    25. Cristea Virgil, Cugir - 477 - 13.97 - A
    26. Pacurar Cosmin, Blaj - 471 - 13.94 - A
    27. Stoica Mihai, Mioveni - 261 - 13.89 - AW
    28. Zdrenghea Mircea, Orastie - 710 - 13.68 - A
    29. Decean Darian, Sibiu - 479 - 13.59 - A
    30. Suciu Iacob, Blaj - 548 - 13.39 - A
    31. Barbulescu Dan, Sibiu - 627 - 13.25 - A
    32. Dirlea Ioan, Aiud - 490 - 13.06 - AH
    33. Pribeagu Claudiu, Pitesti - 694 - 13.06 - A
    34. Botea Fabian, Hunedoara - 513 - 12.5 - A
    35. Ciky Cornel, Fagaras - 491 - 12.42 - AW
    36. Botian Radu, Sibiu - 528 - 12.34 - A
    37. Muresanu Alex, Sibiu - 433 - 12.25 - A
    38. Jichici Svetozar, Timisoara - 550 - 12.22 - A
    39. Roseti Ionut, Lugoj - 557 - 11.86 - A
    40. Ciucur Laurentiu, Sibiu - 908 - 11.35 - A
    41. Kincses Jozsef, Praid - 1148 - 10.92 - A
    42. Filea Adonis, Sibiu - 571 - 10.03 - A
    43. Onet Nicolae, Sighisoara - 847 - 9 - A
    44. Patrascu Dan, Sighisoara - 1178 - 8.75 - A
    45. Fulop Laszlo, Targu Mures - 782 - 8.14 - A
    46. Rus Nicolae, Oradea - 867 - 6.33 - A
    47. Dumitru Lazar, Petrila - 3537 - 0 - A
    48. Petrov Dan, Bucuresti - 4001 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Tarlea Adrian, Deva - - -

    Inscrieri Incepatori - lista finala - on 7/8/2016 at 3:29:02 PM

    1. Sabau Gheorghe, Tarnaveni - 790 - 11.82 - A
    2. Morariu Marius, Sibiu - 803 - 11.39 - A
    3. Banu Nicolae, Ocna Sibiului - 804 - 11.25 - A
    4. Luca Eugen, Aiud - 1062 - 10.56 - A
    5. Soroiu Claudiu, Tarnaveni - 962 - 10.55 - A
    6. Georgescu Constantin, Orastie - 1051 - 10.15 - A
    7. Postelnicu Mihai, Deva - 611 - 9.94 - A
    8. Roghina R.Cosmin, Sibiu - 689 - 9.25 - A
    9. Oniga Paul, Blaj - 991 - 9.25 - A
    10. Sabau Mircea, Tarnaveni - 901 - 9.11 - A
    11. Kis Istvan, Brasov - 573 - 9.05 - A
    12. Zedler Iuliu, Blaj - 984 - 8.96 - AW
    13. Banea Radu, Sibiu - 724 - 8.81 - A
    14. Minica Rares, Giurgiu - 1652 - 8.5 - AJ
    15. Mitrofan Petrica, Brasov - 654 - 8.44 - AW
    16. Ciobanu Cosmin, Cristian SB - 838 - 8.25 - A
    17. Pralea Constantin, Alba Iulia - 614 - 8 - AW
    18. Jeler Nicolae, Orastie - 1154 - 7.75 - A
    19. Dorling Raul, Cisnadie - 884 - 7.68 - AJ
    20. Lolea Toma, Fagaras - 1180 - 7.58 - A
    21. Bozosan Petre, Sibiu - 892 - 7.54 - A
    22. Dumitrescu Sorin, Brasov - 682 - 7.5 - A
    23. Dragomir Ioan, Cristian SB - 958 - 6.96 - AW
    24. Csiki Alexandru, Tarnaveni - 1253 - 6.95 - A
    25. Farkas Zoltan, Ghindari - 1300 - 6.75 - A
    26. Ciurca Ovidiu, Targu Mures - 1240 - 6.35 - A
    27. Pica Horia, Fagaras - 1004 - 5.96 - A
    28. Balla Peter, Toplita - 1601 - 5.92 - A
    29. Hasa Davanian, Brasov - 1523 - 5.75 - A
    30. Jeler Mihai, Orastie - 2361 - 5.75 - A
    31. Loghin Florin, Brasov - 1371 - 5.55 - A
    32. Rotariu Andrei, Sibiu - 1215 - 5.5 - A
    33. Sursilov Constantin, Bucuresti - 1819 - 5 - A
    34. Valea Claudiu, Targu Mures - 1907 - 5 - A
    35. Pribeagu Sebastian, Pitesti - 1005 - 4.96 - AJ
    36. Sarcani Andrei, Targu Mures - 1131 - 4.82 - A
    37. Pruna George, Pitesti - 1115 - 4.7 - AJ
    38. Somlea Codrin, Cisnadie - 1257 - 4.39 - A
    39. Leanca Delia, Pitesti - 1143 - 3.83 - AJF
    40. Dicu Darius, Pitesti - 1402 - 3.83 - AJ
    41. Stancovici Bianca, Targu Mures - 1464 - 3.75 - AF
    42. Fratila Dan, Ocna Sibiului - 1922 - 3 - A
    43. Purta Razvan, Sibiu - 1975 - 3 - A
    44. Rus Alin, Baia Mare - 2730 - 2.75 - A
    45. Pop Sabin, Targu Mures - 2833 - 2.75 - A
    46. Liliac Nicolae, Sighisoara - 4001 - 0 - A
    47. Liliac Andra, Sighisoara - 4002 - 0 - A
    48. Candea Mario, Cisnadie - 4004 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Ene Diana, Pitesti - - -
    2. Dinescu Rares, Curtea de Arges - - -
    3. Movileanu Neculae, Brasov - - -
    4. Stefan Patrick, Brasov - - -
    5. Baiu Teodor, Brasov - - -
    6. Movileanu Adrian, Brasov - - -
    7. Glavan Radu, Timisoara - - -
    8. Sufletel Emil Sr, Alba Iulia - - -
    Ultima editare de PaliHR; 11.iul.2016, 17:57.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

    Comentariu


    • #3
      Se inscriu:
      Beches Andrei-amatori, avansati- Sibiu,
      Botian Radu-amatori, avansati ?Sibiu,
      Migea Cornel-open-Sibiu,
      Daneliuc Gabi-open-Sibiu,
      Aron Darie-open-Sibiu,
      Multumesc
      ZJ-SZLC
      fh/bh- Btf Tenergy o5fx

      Comentariu


      • #4
        La amatori

        Negrean Ioan
        Decean Darian
        05 Viscaria 05

        Comentariu


        • #5
          Din Sibiu Marius Morariu la începători. Mersi!

          Mr. Tomahawk

          Comentariu


          • #6
            Kis istvan -amatori

            Comentariu


            • #7
              Din Blaj, AB, Iuliu Zedler, incepatori.

              Comentariu


              • #8
                Se inscriu din Sibiu:
                Muresanu Alex-Avansati
                Muresanu Mihaela-Incepatori
                Filea Adonis-Avansati
                Decean Darian-Avansati
                Dragomir Paul-Incepatori
                Bozosan Petre-Incepatori
                Popa Paul-Avansati
                Negrean Ioan-Avansati- la AMATORI

                si
                Daneliuc Gabi
                la Open-Toti din Sibiu

                Din Alba-Sufletel Radu-Open

                Comentariu


                • #9
                  Cecan Vasile, Timisoara, avansati
                  Jichici Svetozar, Timisoara, avansati

                  Comentariu


                  • #10
                    Din Brasov se inscriu
                    Open : Padurariu Costel
                    Avansati: Antal Denes , Demeny Zoltan
                    Incepatori : Kis Istvan, Dumitrescu Sorin, Loghin Florin

                    Comentariu


                    • #11
                      se inscriu la avansati : Barac Marius , Comsa Dan si Barbulescu Dan din Sibiu si Stancalie Doru din Craiova . La incepatori : Bozosan Petru din Sibiu .

                      Comentariu


                      • #12
                        Se inscriu din Blaj la avansati Suciu Iacob si Pacurar Cosmin
                        la incepatori Oniga Paul
                        din Aiud la avansati Dirlea Ioan si Fulop Attila
                        la incepatori Luca Eugen

                        Comentariu


                        • #13
                          kis Istvan -incepatori nu amatori

                          Comentariu


                          • #14
                            Postat în original de Kis Istvan Vezi post
                            Kis istvan -amatori
                            amatori sau incepatori?
                            FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                            Tel : 0742 257 995

                            Comentariu


                            • #15
                              BELTECHI DUMITRU la o categorie

                              Comentariu


                              • #16
                                Se inscriu din Cisnadie: Somlea Darian- Open, Groza Alexandru, Weiss Simona si Bucur Dan - Amatori, iar la Incepatori Somlea Codrin

                                Comentariu


                                • #17
                                  telefonic la ora asta tarzie se inscrie de la Brasov la open Padurariu Costel
                                  la avansati Antal Denes, Demeny Zoltan
                                  la incepatori Dumitrescu Sorin, Loghin Florin
                                  Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
                                  Pe spate: Tenergy 80
                                  Pe fata.: Tenergy 64

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Se înscrie din Făgăraș la Avansați:
                                    CIKY Cornel,

                                    Se înscriu din Făgăraș la Începători:
                                    LOLEA Toma,
                                    PICA Horia

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Balla Peter toplita. la incepatori

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Din Sibiu: Anton Calin începatori, Popa Paul, avansați.

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Virgil Cristea , Kromek Iulian , Cugir , Matei Titi - Deva , -Incepatori , Andone Claudiu , Rodica Sicoe - Cugir - Open , eu voi anunta din timp ,daca voi venii...multumesc pentru intelegere.

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Postat în original de cule Vezi post
                                            telefonic la ora asta tarzie se inscrie de la Brasov la open Padurariu Costel
                                            la avansati Antal Denes, Demeny Zoltan
                                            la incepatori Dumitrescu Sorin, Loghin Florin
                                            postul 11

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Se inscrie din Sibiu la amatori incepatori : Purta Razvan si Rotariu Andrei

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                din bv la incepatori se inscrie prin SMS Petrica Mitrofan si la avansati Pitac Ovidiu si Bacanu Paulian
                                                Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
                                                Pe spate: Tenergy 80
                                                Pe fata.: Tenergy 64

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Postat în original de rodica sicoe Vezi post
                                                  Virgil Cristea , Kromek Iulian , Cugir , Matei Titi - Deva , -Incepatori , Andone Claudiu , Rodica Sicoe - Cugir - Open , eu voi anunta din timp ,daca voi venii...multumesc pentru intelegere.
                                                  Ce, a renuntzat Titi Matei la open ? Sau And one este la incepatori ?!!!

                                                  Comentariu

                                                  Cine a citit topicul
                                                  Procesare...
                                                  X