Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B Gura Humorului 09.07 2016 O+ A Cupa Arinis

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Se retrag Rosnita ,Tiganisteanu, Braniște, si Ticu din Bacău

    Comentariu


    • #77
      Postat în original de PRIZA TOK Vezi post
      La amatori încă 2 întârziați :
      Ciobanu Gabriel
      Boicu Liviu.
      deci oameni buni...avem un amator aici...CIOBANU GABRIEL...PUNETI PARIU CA VA CASTIGA?CINE MA CONTRAZICE?

      Comentariu


      • #78
        Din Iasi: Paslariu Marian --> amatori

        Comentariu


        • #79
          din Radauti: Ilies Ioan la open
          Blade: SCHLAGER CARBON OF+
          FH: Tenergy 05 FX
          BH: Tenergy 05 FX

          Comentariu


          • #80
            Cu părere de rău se retrage Firu Marian 😣

            Comentariu


            • #81
              Datorita numarului mare de retrageri pe ultimul moment voi face grupele maine dimineata !
              Dan Chirap
              www.sportdakiro.com
              email: contact@sportdakiro.com

              Comentariu


              • #82
                buna seara,

                Daca faceti maine grupele si inca se mai poate, il inscriu pe Sorin Arhip - Radauti - Amatori.

                Multumesc frumos.

                Comentariu


                • #83
                  Eu de-abia il aștept !
                  Blade : Spinlord Ultracarbon Def
                  FH : Spinlord Degu 2.1 mm
                  BH : Spinlord Sternenfall OX

                  Comentariu


                  • #84
                    Grupa inferioara nr. 1

                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 HASNA COSMIN STRAJA
                    2 CORNEANU SORIN BOTOSANI
                    3 POLOCOSER CRISTIAN SUCEAVA
                    4 ODOCHEAN RAZVAN VATRA DORNEI
                    5
                    6
                    Grupa inferioara nr. 2

                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 RUSTI CATALIN SUCEAVA
                    2 ONUFREI CIPRIAN BOTOSANI
                    3 CHIRAP DAN GURA HUMORULUI
                    4 SPANU VASILE VICOVU DE JOS
                    5
                    6
                    Grupa inferioara nr. 3

                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 GEORGIU DRAGOS VATRA DORNEI
                    2 MIRONESCU ADRIAN BOTOSANI
                    3 ATOMEI ARMAND PIATRA NEAMT
                    4 BLANARIU DIONISIE BAISESTI
                    5
                    6
                    Grupa inferioara nr. 4

                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 DUMITRESCU DAN PIATRA NEAMT
                    2 ILIES IOAN RADAUTI
                    3 MARCU VASILE VATRA DORNEI
                    4 ABABEI RAZVAN IASI
                    5
                    6
                    Dan Chirap
                    www.sportdakiro.com
                    email: contact@sportdakiro.com

                    Comentariu


                    • #85
                      Grupa inferioara nr. 1

                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 MOROSAN MARIAN SUCEAVA
                      2 GROSU OCTAVIAN BOTOSANI
                      3 NICOLAICIUC OVIDIU IASI
                      4 BOTEZATU IOANA VATRA DORNEI
                      5 LUPU CRISTIAN BOTOSANI
                      6
                      Grupa inferioara nr. 2

                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 SOFIAN CORNELIU SUCEAVA
                      2 IANOS VALENTIN SUCEAVA
                      3 DRANCA ANA MARIA VATRA DORNEI
                      4 ZEPCIUC MARIUS GRANICESTI
                      5 PAL MARIUS HALAUCESTI
                      6
                      Grupa inferioara nr. 3

                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 URSULEAN VASILE STRAJA
                      2 POTURU IOAN PASCANI
                      3 STEFANACHI BOGDAN BOTOSANI
                      4 POSTEUCA LUCIAN BOTOSANI
                      5 ALDEA GHEORGHE SUCEAVA
                      6
                      Grupa inferioara nr. 4

                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 BOGZA DRAGOS IASI
                      2 BARBALATA LORIN SUCEAVA
                      3 ALBU CONSTANTIN SUCEAVA
                      4 HAVRICI RARES BOTOSANI
                      5 BOICU LIVIU VATRA DORNEI
                      6 BEJINARIU CONSTANTIN SIRET
                      Grupa inferioara nr. 5

                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 TOPORAS COSMIN SUCEAVA
                      2 VIERU COSTICA BOTOSANI
                      3 PLAMADA LUCIAN IASI
                      4 HUSARCIUC BENIAMIN SUCEAVA
                      5 HONCIUC ALEXIA VATRA DORNEI
                      6 ARHIP SORIN RADAUTI
                      Grupa inferioara nr. 6

                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 SALAVASTRU PETRU BOTOSANI
                      2 CHIRIAC MARIUS BOTOSANI
                      3 BUTNARU MADALINA VATRA DORNEI
                      4 PURCILEANU LIVIU PIATRA NEAMT
                      5 ROBCIUC DORU SUCEAVA
                      6 CALANCEA DRAGOST SIRET
                      Grupa inferioara nr. 7

                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 IACOB GABRIEL IASI
                      2 NEMACIUC OVIDIU SUCEAVA
                      3 COJOCARU ADRIAN SUCEAVA
                      4 MURARU IOANA VATRA DORNEI
                      5 IGNATESCU BOGDAN IONUT SIRET
                      6 MARIN BOGDAN MIHAIL BACAU
                      Grupa inferioara nr. 8

                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 LUCIC CORNELIU SUCEAVA
                      2 PRALEA MARIUS BOTOSANI
                      3 CIOBANU GABRIEL VATRA DORNEI
                      4 DUMAN IULIAN HALAUCESTI
                      5 TIRON DAVID IASI
                      6 MEDVEDIUC LUCIAN SIRET
                      Grupa inferioara nr. 9

                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 BOICU GABRIEL VATRA DORNEI
                      2 ROBU VALENTIN BOTOSANI
                      3 APARASCHIVEI MARCEL BOTOSANI
                      4 POPESCU MIHAI SORIN STRAJA
                      5 ISTRATE GHIORGHITA SUCEAVA
                      6 PASLARIU MARIAN IASI
                      Grupa inferioara nr. 10

                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 TURCU VIOREL PIATRA NEAMT
                      2 MAHU BOGDAN PASCANI
                      3 GROSU ALEXANDRU BOTOSANI
                      4 ROMASCAN CONSTANTIN SUCEAVA
                      5 CRACANA LUCIAN VATRA DORNEI
                      6 MARGINEANU FLORIN BOTOSANI
                      Grupa inferioara nr. 11

                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 COJOCARU STEFAN SUCEAVA
                      2 DRAGAN PETRU IOAN IASI
                      3 UJENIUC DAN SUCEAVA
                      4 SANDULEAN TICSA RARES VATRA DORNEI
                      5 BABIUC NICUSOR IONEL SIRET
                      6
                      Grupa inferioara nr. 12

                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 PINZAR ALIN SUCEAVA
                      2 NICU CONSTANTIN IASI
                      3 BUZILA IOAN BOTOSANI
                      4 ANDRONIC IOAN SUCEAVA
                      5 GAFENCU ANDREI COSTEL ROMANESTI
                      6 SANDULEAN RUXANDRA VATRA DORNEI
                      Dan Chirap
                      www.sportdakiro.com
                      email: contact@sportdakiro.com

                      Comentariu


                      • #86
                        Grupa inferioara nr. 1

                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 HASNA COSMIN STRAJA
                        3-0
                        3-1
                        3-2
                        3
                        1
                        2 CORNEANU SORIN BOTOSANI
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        0
                        4
                        3 POLOCOSER CRISTIAN SUCEAVA
                        1-3
                        3-0
                        3-0
                        2
                        2
                        4 ODOCHEAN RAZVAN VATRA DORNEI
                        2-3
                        3-0
                        0-3
                        1
                        3
                        5
                        6
                        Grupa inferioara nr. 2

                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 RUSTI CATALIN SUCEAVA
                        0-3
                        3-1
                        3-2
                        2
                        2
                        2 ONUFREI CIPRIAN BOTOSANI
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        3
                        1
                        3 CHIRAP DAN GURA HUMORULUI
                        1-3
                        0-3
                        1-3
                        0
                        4
                        4 SPANU VASILE VICOVU DE JOS
                        2-3
                        0-3
                        3-1
                        1
                        3
                        5
                        6
                        Grupa inferioara nr. 3

                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 GEORGIU DRAGOS VATRA DORNEI
                        1-3
                        0-3
                        3-2
                        1
                        4
                        2 MIRONESCU ADRIAN BOTOSANI
                        3-1
                        3-1
                        3-2
                        3
                        1
                        3 ATOMEI ARMAND PIATRA NEAMT
                        3-0
                        1-3
                        1-3
                        1
                        3
                        4 BLANARIU DIONISIE BAISESTI
                        2-3
                        2-3
                        3-1
                        1
                        2
                        5
                        6
                        Grupa inferioara nr. 4

                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 DUMITRESCU DAN PIATRA NEAMT
                        2-3
                        0-3
                        3-1
                        1
                        3
                        2 ILIES IOAN RADAUTI
                        3-2
                        2-3
                        3-1
                        2
                        2
                        3 MARCU VASILE VATRA DORNEI
                        3-0
                        3-2
                        3-1
                        3
                        1
                        4 ABABEI RAZVAN IASI
                        1-3
                        1-3
                        1-3
                        0
                        4
                        5
                        6
                        Grupa superioara nr. 1

                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 HASNA COSMIN STRAJA
                        2 BLANARIU DIONISIE BAISESTI
                        3 SPANU VASILE VICOVU DE JOS
                        4 ABABEI RAZVAN IASI
                        Grupa superioara nr. 2

                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 ONUFREI CIPRIAN BOTOSANI
                        2 ILIES IOAN RADAUTI
                        3 ATOMEI ARMAND PIATRA NEAMT
                        4 CORNEANU SORIN BOTOSANI
                        Grupa superioara nr. 3

                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 MIRONESCU ADRIAN BOTOSANI
                        2 POLOCOSER CRISTIAN SUCEAVA
                        3 DUMITRESCU DAN PIATRA NEAMT
                        4 CHIRAP DAN GURA HUMORULUI
                        Grupa superioara nr. 4

                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 MARCU VASILE VATRA DORNEI
                        2 RUSTI CATALIN SUCEAVA
                        3 ODOCHEAN RAZVAN VATRA DORNEI
                        4 GEORGIU DRAGOS VATRA DORNEI
                        Dan Chirap
                        www.sportdakiro.com
                        email: contact@sportdakiro.com

                        Comentariu


                        • #87
                          Grupa inferioara nr. 1

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 HASNA COSMIN STRAJA
                          3-0
                          3-1
                          3-2
                          3
                          1
                          2 CORNEANU SORIN BOTOSANI
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0
                          4
                          3 POLOCOSER CRISTIAN SUCEAVA
                          1-3
                          3-0
                          3-0
                          2
                          2
                          4 ODOCHEAN RAZVAN VATRA DORNEI
                          2-3
                          3-0
                          0-3
                          1
                          3
                          5
                          6
                          Grupa inferioara nr. 2

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 RUSTI CATALIN SUCEAVA
                          0-3
                          3-1
                          3-2
                          2
                          2
                          2 ONUFREI CIPRIAN BOTOSANI
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          3
                          1
                          3 CHIRAP DAN GURA HUMORULUI
                          1-3
                          0-3
                          1-3
                          0
                          4
                          4 SPANU VASILE VICOVU DE JOS
                          2-3
                          0-3
                          3-1
                          1
                          3
                          5
                          6
                          Grupa inferioara nr. 3

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 GEORGIU DRAGOS VATRA DORNEI
                          1-3
                          0-3
                          3-2
                          1
                          4
                          2 MIRONESCU ADRIAN BOTOSANI
                          3-1
                          3-1
                          3-2
                          3
                          1
                          3 ATOMEI ARMAND PIATRA NEAMT
                          3-0
                          1-3
                          1-3
                          1
                          3
                          4 BLANARIU DIONISIE BAISESTI
                          2-3
                          2-3
                          3-1
                          1
                          2
                          5
                          6
                          Grupa inferioara nr. 4

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 DUMITRESCU DAN PIATRA NEAMT
                          2-3
                          0-3
                          3-1
                          1
                          3
                          2 ILIES IOAN RADAUTI
                          3-2
                          2-3
                          3-1
                          2
                          2
                          3 MARCU VASILE VATRA DORNEI
                          3-0
                          3-2
                          3-1
                          3
                          1
                          4 ABABEI RAZVAN IASI
                          1-3
                          1-3
                          1-3
                          0
                          4
                          5
                          6
                          Grupa superioara nr. 1

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 HASNA COSMIN STRAJA
                          2 BLANARIU DIONISIE BAISESTI
                          3 SPANU VASILE VICOVU DE JOS
                          4 ABABEI RAZVAN IASI
                          Grupa superioara nr. 2

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 ONUFREI CIPRIAN BOTOSANI
                          2 ILIES IOAN RADAUTI
                          3 ATOMEI ARMAND PIATRA NEAMT
                          4 CORNEANU SORIN BOTOSANI
                          Grupa superioara nr. 3

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 MIRONESCU ADRIAN BOTOSANI
                          2 POLOCOSER CRISTIAN SUCEAVA
                          3 DUMITRESCU DAN PIATRA NEAMT
                          4 CHIRAP DAN GURA HUMORULUI
                          Grupa superioara nr. 4

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 MARCU VASILE VATRA DORNEI
                          2 RUSTI CATALIN SUCEAVA
                          3 ODOCHEAN RAZVAN VATRA DORNEI
                          4 GEORGIU DRAGOS VATRA DORNEI
                          Dan Chirap
                          www.sportdakiro.com
                          email: contact@sportdakiro.com

                          Comentariu


                          • #88
                            Grupa inferioara nr. 1

                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 HASNA COSMIN STRAJA
                            3-0
                            3-1
                            3-2
                            3
                            1
                            2 CORNEANU SORIN BOTOSANI
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            4
                            3 POLOCOSER CRISTIAN SUCEAVA
                            1-3
                            3-0
                            3-0
                            2
                            2
                            4 ODOCHEAN RAZVAN VATRA DORNEI
                            2-3
                            3-0
                            0-3
                            1
                            3
                            5
                            6
                            Grupa inferioara nr. 2

                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 RUSTI CATALIN SUCEAVA
                            0-3
                            3-1
                            3-2
                            2
                            2
                            2 ONUFREI CIPRIAN BOTOSANI
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3
                            1
                            3 CHIRAP DAN GURA HUMORULUI
                            1-3
                            0-3
                            1-3
                            0
                            4
                            4 SPANU VASILE VICOVU DE JOS
                            2-3
                            0-3
                            3-1
                            1
                            3
                            5
                            6
                            Grupa inferioara nr. 3

                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 GEORGIU DRAGOS VATRA DORNEI
                            1-3
                            0-3
                            3-2
                            1
                            4
                            2 MIRONESCU ADRIAN BOTOSANI
                            3-1
                            3-1
                            3-2
                            3
                            1
                            3 ATOMEI ARMAND PIATRA NEAMT
                            3-0
                            1-3
                            1-3
                            1
                            3
                            4 BLANARIU DIONISIE BAISESTI
                            2-3
                            2-3
                            3-1
                            1
                            2
                            5
                            6
                            Grupa inferioara nr. 4

                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 DUMITRESCU DAN PIATRA NEAMT
                            2-3
                            0-3
                            3-1
                            1
                            3
                            2 ILIES IOAN RADAUTI
                            3-2
                            2-3
                            3-1
                            2
                            2
                            3 MARCU VASILE VATRA DORNEI
                            3-0
                            3-2
                            3-1
                            3
                            1
                            4 ABABEI RAZVAN IASI
                            1-3
                            1-3
                            1-3
                            0
                            4
                            5
                            6
                            Grupa superioara nr. 1

                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 HASNA COSMIN STRAJA
                            3-2
                            3-0
                            3-0
                            3
                            1
                            2 BLANARIU DIONISIE BAISESTI
                            2-3
                            2-3
                            3-0
                            1
                            3 SPANU VASILE VICOVU DE JOS
                            0-3
                            3-2
                            3-0
                            2
                            2
                            4 ABABEI RAZVAN IASI
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            Grupa superioara nr. 2

                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 ONUFREI CIPRIAN BOTOSANI
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3
                            1
                            2 ILIES IOAN RADAUTI
                            0-3
                            3-1
                            3-0
                            2
                            2
                            3 ATOMEI ARMAND PIATRA NEAMT
                            0-3
                            1-3
                            3-2
                            1
                            4 CORNEANU SORIN BOTOSANI
                            0-3
                            0-3
                            2-3
                            0
                            Grupa superioara nr. 3

                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 MIRONESCU ADRIAN BOTOSANI
                            1-3
                            3-0
                            1-3
                            1
                            2 POLOCOSER CRISTIAN SUCEAVA
                            3-1
                            3-1
                            3-1
                            3
                            1
                            3 DUMITRESCU DAN PIATRA NEAMT
                            0-3
                            1-3
                            0-3
                            0
                            4 CHIRAP DAN GURA HUMORULUI
                            3-1
                            1-3
                            3-0
                            2
                            2
                            Grupa superioara nr. 4

                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 MARCU VASILE VATRA DORNEI
                            0-3
                            2-3
                            1-3
                            0
                            2 RUSTI CATALIN SUCEAVA
                            3-0
                            3-1
                            1-3
                            2
                            2
                            3 ODOCHEAN RAZVAN VATRA DORNEI
                            3-2
                            1-3
                            2-3
                            1
                            4 GEORGIU DRAGOS VATRA DORNEI
                            3-1
                            3-1
                            3-2
                            3
                            1
                            Eliminatorii Open
                            1. Hasna Cosmin
                            -------------------------
                            8. Ilies Ioan
                            --------------------------------------------------
                            5. Chirap Dan
                            -------------------------
                            4. Georgiu Dragos
                            ---------------------------------------------------------------------------
                            3. Polocoser Cristian
                            -------------------------
                            6. Spanu Vasile
                            --------------------------------------------------
                            7. Rusti Catalin
                            -------------------------
                            2. Onufrei Ciprian
                            Dan Chirap
                            www.sportdakiro.com
                            email: contact@sportdakiro.com

                            Comentariu


                            • #89
                              Grupa inferioara nr. 1

                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 HASNA COSMIN STRAJA
                              3-0
                              3-1
                              3-2
                              3
                              1
                              2 CORNEANU SORIN BOTOSANI
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0
                              4
                              3 POLOCOSER CRISTIAN SUCEAVA
                              1-3
                              3-0
                              3-0
                              2
                              2
                              4 ODOCHEAN RAZVAN VATRA DORNEI
                              2-3
                              3-0
                              0-3
                              1
                              3
                              5
                              6
                              Grupa inferioara nr. 2

                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 RUSTI CATALIN SUCEAVA
                              0-3
                              3-1
                              3-2
                              2
                              2
                              2 ONUFREI CIPRIAN BOTOSANI
                              3-0
                              3-0
                              3-0
                              3
                              1
                              3 CHIRAP DAN GURA HUMORULUI
                              1-3
                              0-3
                              1-3
                              0
                              4
                              4 SPANU VASILE VICOVU DE JOS
                              2-3
                              0-3
                              3-1
                              1
                              3
                              5
                              6
                              Grupa inferioara nr. 3

                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 GEORGIU DRAGOS VATRA DORNEI
                              1-3
                              0-3
                              3-2
                              1
                              4
                              2 MIRONESCU ADRIAN BOTOSANI
                              3-1
                              3-1
                              3-2
                              3
                              1
                              3 ATOMEI ARMAND PIATRA NEAMT
                              3-0
                              1-3
                              1-3
                              1
                              3
                              4 BLANARIU DIONISIE BAISESTI
                              2-3
                              2-3
                              3-1
                              1
                              2
                              5
                              6
                              Grupa inferioara nr. 4

                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 DUMITRESCU DAN PIATRA NEAMT
                              2-3
                              0-3
                              3-1
                              1
                              3
                              2 ILIES IOAN RADAUTI
                              3-2
                              2-3
                              3-1
                              2
                              2
                              3 MARCU VASILE VATRA DORNEI
                              3-0
                              3-2
                              3-1
                              3
                              1
                              4 ABABEI RAZVAN IASI
                              1-3
                              1-3
                              1-3
                              0
                              4
                              5
                              6
                              Grupa superioara nr. 1

                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 HASNA COSMIN STRAJA
                              3-2
                              3-0
                              3-0
                              3
                              1
                              2 BLANARIU DIONISIE BAISESTI
                              2-3
                              2-3
                              3-0
                              1
                              3 SPANU VASILE VICOVU DE JOS
                              0-3
                              3-2
                              3-0
                              2
                              2
                              4 ABABEI RAZVAN IASI
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0
                              Grupa superioara nr. 2

                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 ONUFREI CIPRIAN BOTOSANI
                              3-0
                              3-0
                              3-0
                              3
                              1
                              2 ILIES IOAN RADAUTI
                              0-3
                              3-1
                              3-0
                              2
                              2
                              3 ATOMEI ARMAND PIATRA NEAMT
                              0-3
                              1-3
                              3-2
                              1
                              4 CORNEANU SORIN BOTOSANI
                              0-3
                              0-3
                              2-3
                              0
                              Grupa superioara nr. 3

                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 MIRONESCU ADRIAN BOTOSANI
                              1-3
                              3-0
                              1-3
                              1
                              2 POLOCOSER CRISTIAN SUCEAVA
                              3-1
                              3-1
                              3-1
                              3
                              1
                              3 DUMITRESCU DAN PIATRA NEAMT
                              0-3
                              1-3
                              0-3
                              0
                              4 CHIRAP DAN GURA HUMORULUI
                              3-1
                              1-3
                              3-0
                              2
                              2
                              Grupa superioara nr. 4

                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 MARCU VASILE VATRA DORNEI
                              0-3
                              2-3
                              1-3
                              0
                              2 RUSTI CATALIN SUCEAVA
                              3-0
                              3-1
                              1-3
                              2
                              2
                              3 ODOCHEAN RAZVAN VATRA DORNEI
                              3-2
                              1-3
                              2-3
                              1
                              4 GEORGIU DRAGOS VATRA DORNEI
                              3-1
                              3-1
                              3-2
                              3
                              1
                              Eliminatorii Open
                              1. Hasna Cosmin
                              -------------------------
                              8. Ilies Ioan
                              --------------------------------------------------
                              5. Chirap Dan
                              -------------------------
                              4. Georgiu Dragos
                              ---------------------------------------------------------------------------
                              3. Polocoser Cristian
                              -------------------------
                              6. Spanu Vasile
                              --------------------------------------------------
                              7. Rusti Catalin
                              -------------------------
                              2. Onufrei Ciprian
                              Dan Chirap
                              www.sportdakiro.com
                              email: contact@sportdakiro.com

                              Comentariu


                              • #90
                                Și grupele inferioare nu le postezi?)
                                Hobby: Motoare si ski !
                                http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X