Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A- Club Sportiv Tenis de Masa Târgoviște, 23 iulie 2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Felicitări câștigătorilor, organizatorilor și tuturor participanților! Un turneu reușit, organizat bine, fără timpi morți! Felicitări LuLu! Poezia de final :LuLu și ADN, zburară-ți la O/N!!!
    BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.8 mm
    Blade: KAZAK
    FH: ANDRO RASANTER R47 ULTRAMAX

    Comentariu


    • Felicitari Demeny Zoltan Brașov

      Comentariu


      • Bravo Alex Taru pentru reusita turneului! Voi veni cu placere la turneele organizate de tine.
        Ivan Ioan Sorin, te felicit pentru rezultatul foarte bun din acest turneu! Imi era clar inca de la incalzirea facuta cu tine ca esti in mare forma.
        ...
        Am avut o grupa dificila in superioare, cu favoriti incontestabili: Romeo Bucsan si Cristinel Spoiala.., m-au fortat sa joc la 100% din potentialul meu.. a fost cel mai epuizant si mai bun "antrenament" al meu..
        Romeo Bucsan a slabit atat de mult incat, atunci cand ne-am intalnit in sala, aproape sa nu-l recunosc..Felicitari Romeo!
        Cristinel, am fost convins ca o sa castigi turneul.. nu stiu cum ai pierdut la Victor Sencu.. Oricum, mi-a facut o deosebita placere sa joc cu tine!
        ...
        Felicitari Zoly Demeny.. esti un jucator redutabil!

        Comentariu


        • Apropo nea Fane Panaitescu sa accidentat cumva de nu a luat nici un meci in grupele inferioare

          Comentariu


          • Postat în original de dantim Vezi post
            Apropo nea Fane Panaitescu sa accidentat cumva de nu a luat nici un meci in grupele inferioare
            Da, era accidentat. La inceputul turneului i-am spus ca numai din talent va ajunge in finala. Dar se pare ca a avut dureri mari de nu s-a putut mobiliza sa castige vreun meci. E un exemplu de amaturist pasionat. Avea toate motivele sa se retraga, dar n-a facut-o!
            Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
            FH: Butterfly - Dignics 80
            BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

            Comentariu


            • Tricoul a fost revendicat si va fi restituit, mai raman adidasii cu treningul.
              0766284707

              Comentariu




              • Felicitari finalistilor tuturor concurentilor si organizatorului.........mai putin caldurii sufocante din sala.
                Succes tuturor si sa ne revedem la urmatoarele concursuri!

                Comentariu


                • Postat în original de buzatu vasile Vezi post


                  Felicitari finalistilor tuturor concurentilor si organizatorului.........mai putin caldurii sufocante din sala.
                  Succes tuturor si sa ne revedem la urmatoarele concursuri!
                  Felicitari Vasile
                  A fost o placere si onoare sa joc cu tine a 2a oara


                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Comentariu


                  • Ms! si eu chiar am vrut sa joc cu tine finala din 2 motive: primul e ca daca pierd ceea ce s-a si intamplat pierd la un jucator mai bun inca decat mine si in al doilea e ca treb sa joc cu unul din colegii mei Cristi sau Sebi ceea ce era foarte neplacut! Ai jucat excelent eu chiar ajunsesem la capatul puterilor.Nu-i usor la 50 de ani dupa 12 ore de canicula si mai ales dupa ce m-a alergat Sebi 4 seturi sa mai joc si finala!Cred ca daca erau vreo 4-5 seturi nici nu mai puteam sa termin.Lasand la o parte varsta si oboseala Lulu isi merita locul! Jocul lui de azi a fost peste al nostru. Eu sunt bucuros ca din 4 bufteni 3 sunt in primii 10! In primul rand este meritul prietenului meu si patronul binecunoscutei firme Redis Buftea, omul cu suflet mare Cristian Dulgheru care ne-a pus la dispozitie sala de antrenament si materiale absolut necesare practicarii acestui frumos sport.
                    Ultima editare de buzatu vasile; 25.iul.2016, 21:37.

                    Comentariu


                    • Nu te mai vaita Vasilica ca duci,..esti in putere !

                      Comentariu


                      • Liviu abia astept sa vin la voi la open.Mai stau putin si sar gardul si la voi. Am crezut ca vii si tu dar te-ai retras. Pacat erai un prieten mai aproape de mine!

                        Comentariu


                        • Postat în original de buzatu vasile Vezi post
                          Mai stau putin si sar gardul si la voi.
                          Mai stai putin sa joc si eu cu tine. Poate pe 20 august la VivaSport! La acest turneu imi mai trebuia o victorie si ne intalneam.
                          Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                          FH: Butterfly - Dignics 80
                          BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                          Comentariu


                          • Sunt prieten cu tn Buzatu,
                            dar sa intelegi ca prin munca se trece la open
                            nimic nu merge fara transpiratie,
                            felicitari ptr rezultatul obtinut
                            in scurt timp !!!

                            - - - Actualizat - - -

                            Aveti ceva rafuiala ???

                            Comentariu


                            • Nu.Nici nu stiu cine e !

                              Comentariu


                              • Postat în original de mironliviu Vezi post
                                Aveti ceva rafuiala ???
                                Nu e vorba de nici o rafuiala, doar faptul ca nu am jucat niciodata impreuna si sunt curios cum ar iesi un meci intre doi ierbari cu stiluri diferite. In plus, as avea si eu ceva de invatat de la un jucator care a venit de curand in Amatur si a reusit sa aiba rezultate foarte bune in timp scurt. Eu de 5 ani si jumatate si aproape de 150 de turnee participare si deabia ajung in primii 16. E clar ca la Buftea e cineva care are talent de antrenor ( sau distanta mica de București ).
                                Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                                FH: Butterfly - Dignics 80
                                BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                                Comentariu


                                • Postat în original de mihais mioveni Vezi post
                                  Nu e vorba de nici o rafuiala, doar faptul ca nu am jucat niciodata impreuna si sunt curios cum ar iesi un meci intre doi ierbari cu stiluri diferite. In plus, as avea si eu ceva de invatat de la un jucator care a venit de curand in Amatur si a reusit sa aiba rezultate foarte bune in timp scurt. Eu de 5 ani si jumatate si aproape de 150 de turnee participare si deabia ajung in primii 16. E clar ca la Buftea e cineva care are talent de antrenor ( sau distanta mica de București ).
                                  Lasa nea Mihai ca era sa mi dai 3-0
                                  Si ai castigat grupa



                                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de mihais mioveni Vezi post
                                    Nu e vorba de nici o rafuiala, doar faptul ca nu am jucat niciodata impreuna si sunt curios cum ar iesi un meci intre doi ierbari cu stiluri diferite. In plus, as avea si eu ceva de invatat de la un jucator care a venit de curand in Amatur si a reusit sa aiba rezultate foarte bune in timp scurt. Eu de 5 ani si jumatate si aproape de 150 de turnee participare si deabia ajung in primii 16. E clar ca la Buftea e cineva care are talent de antrenor ( sau distanta mica de București ).
                                    Daca nu ataci cu Buzatu te face pe tacaneala,i am dat 3 2, iar lui Sencu un 3 0 curat.

                                    Comentariu


                                    • Liviu eu am aproape 2 ani decand am inceput sa joc tenis si colegii mei dintr-o ambitie personala ca nu am suportat sa ma bata un batranel de 75 ani(nea Nicu Pietris) la momentul ala eu nestiind cine a fost ca, cu 2-3 ani in urma defila prin Superliga.Cu tine am pierdut numai si numai faptului ca eram prima data la open.la fel si cu Bozga! Acum iti promit ca data viitoare va fi cu totul altfel! Intreaba-l pe Dinca!Si nici nu o sa mai arunc ultima minge in aut de fair play!

                                      Comentariu


                                      • intai ar treubui sa-l anuntati si pe nea Nicu Pietris ca a jucat prin Superliga....cu siguranta ca ar fi o noutate pentru el....
                                        Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de mironliviu Vezi post
                                          Daca nu ataci cu Buzatu te face pe tacaneala,i am dat 3 2, iar lui Sencu un 3 0 curat.
                                          3-0 lui Sencu curat. Corect
                                          Livqche e istorie
                                          Ai uitat c ai scos limba ca un caine n calduri la cate ti am scos, tata
                                          Erai desfigurat
                                          Mai tii minte ce ti am zis?
                                          Ca data viitoare lucrurile vor sta altfel
                                          Acum stiu stilul baiatu meu
                                          La multi le am zis



                                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de Victor Sencu Vezi post
                                            3-0 lui Sencu curat. Corect
                                            Livqche e istorie
                                            Ai uitat c ai scos limba ca un caine n calduri la cate ti am scos, tata
                                            Erai desfigurat
                                            Mai tii minte ce ti am zis?
                                            Ca data viitoare lucrurile vor sta altfel
                                            Acum stiu stilul baiatu meu
                                            La multi le am zis



                                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                                            Sunt curios dupa urmat intalnire la open ce o sa mai zici
                                            Abia astept , baiatu meu



                                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de Victor Sencu Vezi post
                                              Sunt curios dupa urmat intalnire la open ce o sa mai zici
                                              Abia astept , baiatu meu



                                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                                              Mama ce mi plac provocarile astea
                                              Fara suparare dar ierbarii mushamalele antispinurile antipowerurile cearshafurile sandwichurile s au inventat ptr semisportivii cu probleme de coloana de varsta de artrita lipsa unui picior din doua semipareze etc etc, ca sa faca fața competitiilor



                                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                                              Comentariu


                                              • Cum sa fiu desfigurat la scorul de 3 0 ca sa ma egalezi trebuie sa mai castigi un A plus si mai vorbim !!!

                                                Comentariu


                                                • Stii ce te asteapta dc te prind
                                                  Restul e can can


                                                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                                                  Comentariu


                                                  • Chiar a jucat! Luat de la mesele de tenis de ciment din parcul Bazilescu legitimat in aceeasi zi si a doua zi batut pe Sora care nici nu a stiut cand a inceput si cand s-a sfarsit meciul!

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X