Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu ,,B''- Fălticeni 21 martie 2009

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Re: Turneu ,,B''- Fălticeni 21 martie 2009

    FELICITARI FLORINE si din partea mea pentru extraordinara performanta pe care ai realizat-o.Sa continui tot asa si pe viitor,mai putin in meciurile cu mine .D-le ACIDUTZU,tin sa va reamintesc ca in ultima mea confruntare cu tanarul de perspectiva ce a avut loc la BISTRITA,am castigat eu greu cu 3-2.S-a vazut inca de atunci ca este intr-un real progres tenisistic,lucru care s-a materializat in acest turneu.BRAVO FLORINE!
    Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
    Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

    Comentariu


    • #27
      Re: Turneu ,,B''- Fălticeni 21 martie 2009

      Postat în original de PRIZA TOK
      FELICITARI FLORINE si din partea mea pentru extraordinara performanta pe care ai realizat-o.Sa continui tot asa si pe viitor,mai putin in meciurile cu mine .D-le ACIDUTZU,tin sa va reamintesc ca in ultima mea confruntare cu tanarul de perspectiva ce a avut loc la BISTRITA,am castigat eu greu cu 3-2.S-a vazut inca de atunci ca este intr-un real progres tenisistic,lucru care s-a materializat in acest turneu.BRAVO FLORINE!
      Nu ma refeream la faptul ca ar fi Florin mai bun decat dvs., ci am dorit sa subliniez ca in momentul cand v-a invins la Suceava a fost considerata o mare surpriza... Iata ca acum dupa ultima evolutie de la Fălticeni, s-ar parea ca in viitorul apropiat Florin va fi unul dintre favoritii la castigarea turneelor B din zona noastra, nimeni nu va mai fi fericit ca a cazut cu el
      Andro Rasanter 48
      Butterfly Timo ALC
      Andro Rasanter 48​

      Comentariu


      • #28
        Re: Turneu ,,B''- Fălticeni 21 martie 2009

        da,da, cred ca sunt care au aranjat anumite meciuri (banuiesc) , crezand ca il bate usor pe Florin si ,,surpriza" au luat bataie si s-au descalificat...
        Blade: SCHLAGER CARBON OF+
        FH: Tenergy 05 FX
        BH: Tenergy 05 FX

        Comentariu


        • #29
          Re: Turneu ,,B''- Fălticeni 21 martie 2009

          Postat în original de acidutzu
          Felicitari si de la mine! A dovedit ca victoria cu domnu' doctor nu a fost o surpriza...
          Pentru Vasile!: pune-te bine cu fiu-tu s-ar putea de azi inainte sa ai nevoie de puncte de la el sa te califici
          s-ar putea sa ai dreptate
          Blade: SCHLAGER CARBON OF+
          FH: Tenergy 05 FX
          BH: Tenergy 05 FX

          Comentariu


          • #30
            Re: Turneu ,,B''- Fălticeni 21 martie 2009

            Postat în original de ursuleanvasile
            Postat în original de acidutzu
            Felicitari si de la mine! A dovedit ca victoria cu domnu' doctor nu a fost o surpriza...
            Pentru Vasile!: pune-te bine cu fiu-tu s-ar putea de azi inainte sa ai nevoie de puncte de la el sa te califici
            s-ar putea sa ai dreptate
            dar TARE ma bucur pentru el , niciodata nu m-a bucurat ca acuma...
            Blade: SCHLAGER CARBON OF+
            FH: Tenergy 05 FX
            BH: Tenergy 05 FX

            Comentariu


            • #31
              Re: Turneu ,,B''- Fălticeni 21 martie 2009

              Postat în original de ursuleanvasile
              multumesc la toti ... multumeste si Florin !
              MULTUMIM inca odata si o sa mai multumim daca e cazul , ca doar ne face placere...dar...important...sa vedem daca-l tine in continuare
              Blade: SCHLAGER CARBON OF+
              FH: Tenergy 05 FX
              BH: Tenergy 05 FX

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X