Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

    Deci ma consider inscris?
    TSP BLAZZE CARBON OFF+
    FH - DONIC Bluefire M3 2.1
    BH - DONIC Bluefire M3 2.1

    Comentariu


    • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

      Dom' Paulica, eu ma supar usor, dar imi trece la fel de usor. Mi-a trecut de aseara de cand am primit mesajul pe privat de la dv. la care de altfel v-am si raspuns. Sa aveti drum bun si sa ne vedem sanatosi!
      www.clubarena08.ro

      Comentariu


      • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

        Postat în original de FlorinBN
        Ultimul a fost Ma Lin, daca el renunta atunci mai este un loc
        Pe langa locul pentru Costin, mai avem unul special rezervat pentru tine, Florine; este locul cel mai apropiat de sursa licorii, ca sa o poti degusta pana cand vei descoperi diferenta...
        pe care eu o simt cam asa: palinca este un ciocan in cap, care-ti inmoaie imediat picioarele, iar tuica e ca o mangaiere de femeie, pe care, ca sa nu o pierzi, o mai incerci o data...si inca o data, pana te ameteste pentru toata noaptea...

        Comentariu


        • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

          Asa cum am reusit pana acum, nici de aceasta data nu va fi un "ultim inscris", lista ramane deschisa pana diseara la ora 19; cu sprijinul prietenilor de la Ploiești si București, vom avea mai multe mese. Doar pentru "turul IV" locurile sunt limitate, asa ca, cine se hotaraste cel mai tarziu, va sta cel mai departe de "sursa" ...

          Comentariu


          • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

            Avand in vedere ca vom avea 15-16 mese in teorie am putea merge pana la 192 de participanti ..... poate vb Ma Lin cu satul lui natal sa completam pana la acest numar
            Blade : Donic Waldner Dotec Carbon

            FH : DHS Skyline Neo 2 (tuned) - 2.2
            BH : Haifu Shark 2 (tuned) - 2.0

            Comentariu


            • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

              parca as veni si eu ...
              Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

              Comentariu


              • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

                Postat în original de Dan2
                Postat în original de FlorinBN
                Ultimul a fost Ma Lin, daca el renunta atunci mai este un loc
                Pe langa locul pentru Costin, mai avem unul special rezervat pentru tine, Florine; este locul cel mai apropiat de sursa licorii, ca sa o poti degusta pana cand vei descoperi diferenta...
                pe care eu o simt cam asa: palinca este un ciocan in cap, care-ti inmoaie imediat picioarele, iar tuica e ca o mangaiere de femeie, pe care, ca sa nu o pierzi, o mai incerci o data...si inca o data, pana te ameteste pentru toata noaptea...
                Dane, lasa ingineria si tenisul de masa si apuca-te de poezie ... asta cu tuica, femeia si mangaierea, m-a terminat ... La o asa descriere, prevad ca se ia si Florin de tuica .

                Comentariu


                • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

                  Postat în original de Alex.C
                  parca as veni si eu ...
                  ba nu fii neam de traista,ai promis ca nu vii...

                  Comentariu


                  • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

                    Postat în original de iulian
                    Postat în original de Dan2
                    ...palinca este un ciocan in cap, care-ti inmoaie imediat picioarele, iar tuica e ca o mangaiere de femeie, pe care, ca sa nu o pierzi, o mai incerci o data...si inca o data, pana te ameteste pentru toata noaptea...
                    ... asta cu tuica, femeia si mangaierea, m-a terminat ... La o asa descriere, prevad ca se ia si Florin de tuica .
                    Eu de palinca m-am cam lasat un timp, n-are rost sa ma apuc de tuica, dar cu restul sint total de acord.
                    TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                    Comentariu


                    • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

                      ma rares ...am zis PARCA...vroiam sa te sperii putin...dar stai linistit ca nu vreau sa-ti stric ziua ..asa ca nu vin..e bine boss ?
                      Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                      Comentariu


                      • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

                        Postat în original de Alex.C
                        ma rares ...am zis PARCA...vroiam sa te sperii putin...dar stai linistit ca nu vreau sa-ti stric ziua ..asa ca nu vin..e bine boss ?
                        Stii prea bine ca glumesc,chiar ar fi frumos daca te-ai hotari sa vii si tu maine.Doar tu mai lipsesti pentru a reintregi trupa.
                        E drept ca nu prea esti tu in forma in ultima perioada dar conteaza participarea,nu? hihihi

                        Comentariu


                        • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

                          nu sunt in forma ..pentru cine ? cu tine ma descurc ma ..esti preferatul meu sti bine ..( ai uitat ca eu te-am bagat in lot..in prima echipa :P )
                          Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                          Comentariu


                          • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

                            din Slobozia nu mai poate veni Mandu Lucian si si Mihalcea Dumitru, dar le ia locul (daca se mai poate) Dan Alexandru
                            Blade-Darker speed 90
                            Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
                            Bh- Testing

                            Comentariu


                            • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

                              DIN BOLDESTI SCAIENI ROTARU MIHAI RAZVAN (NOU)
                              YOU WANT SOME CANDY???DYIN' AIN'T MUCH OF A LIVIN' BOY!!!

                              Comentariu


                              • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

                                de la deva nu mai poate veni matei dumitru ( gripa ) si stancu tiberiu
                                de la cluj nu mai poate veni rusu stefan
                                sry, va doresc meciuri reusite si distractie frumoasa !

                                Comentariu


                                • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

                                  de la Filipestii de Targ nu mai poate venii Avram Nicolae ...cu scuzele de rigoare
                                  Blade...dr Neubauer Bulldozer anatomic handle
                                  FH. dr. Neubauer Domination red
                                  BH.dr. Neubauer Diamant



                                  WE WILL ROCK YOU...

                                  Comentariu


                                  • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

                                    Se mai inscrie:
                                    RUSIU VALENTIN DIN VALENII DE MUNTE (NOU)
                                    YOU WANT SOME CANDY???DYIN' AIN'T MUCH OF A LIVIN' BOY!!!

                                    Comentariu


                                    • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

                                      si am uitat sa va spun....domniile voastre veniti cu tzuicile din cele tainice hrube ...noi ceilalti muritori de rand o sa venim doar cu gatlejurile uscate si burdihanurile goale si-om cauta sa le umplem cu vrednicie intru pomenirea tuturor stramosilor ping-pong-ului ...si nu numai...de la
                                      nistru pan-la tisa.(sau de la galati la cluj)
                                      asteptam oferte de degustare de la toti posesorii de licoare bahica
                                      Blade...dr Neubauer Bulldozer anatomic handle
                                      FH. dr. Neubauer Domination red
                                      BH.dr. Neubauer Diamant



                                      WE WILL ROCK YOU...

                                      Comentariu


                                      • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

                                        e cineva care se intoarce pe 21 seara in București si care are un loc liber in masina?
                                        sau
                                        stie cineva vreo masina speciala valenii de munte-București (in gen maxi-taxi sau rata)?

                                        Comentariu


                                        • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

                                          Postat în original de horia
                                          din Ploiești mai vine
                                          George GHITA
                                          din pacate nu mai poate veni George GHITA....
                                          Schlager Carbon Off +
                                          FH: Xiom Vega Elite Max
                                          BH: Xiom Vega Europe Max

                                          Comentariu


                                          • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

                                            din bucuresti daca se mai poate
                                            tomica silviu
                                            nicolae paul
                                            mihaila aurel

                                            Comentariu


                                            • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

                                              Mesele sunt deja asezate, totul e pregatit, va asteptam pe toti cei care v-ati inscris (chiar si pe cei care inca nu s-au inscris si vor sa ne faca o surpriza!
                                              Toti cei care doresc sa participe la intalnirea de dupa turneu sunt bine veniti.
                                              Va multumim pentru prezenta deosebita si va uram mult succes!

                                              Comentariu


                                              • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

                                                Un turneu foarte frumos, cu o revansa la fel de frumoasa! Castigatorul ?
                                                ELEODOR FLORESCU!!!!
                                                Am zis revansa pentru ca finala a fost o reeditare a intalnirii din februarie de la Topoloveni: Eleodor - Cristi Rusu.
                                                Felicitari tuturor participantilor si mai ales organizatorilor!
                                                Asa cum discutam si ieri cu mai multi, cred ca Turneul Final de Individual se poate tine fara probleme la Valeni. Poate de Festivalul tuicii asa cum sugerau Vali si Dan!
                                                Abia astept sa aflu cum a fost degustarea de tuica de Valeni dupa concurs. Pacat ca n-am putut ramane...
                                                www.clubarena08.ro

                                                Comentariu


                                                • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

                                                  Felicitari organizatorilor si celor care au ajutat si au asigurat aceste conditii !
                                                  Blade: Tibhar Samsonov Alpha FL
                                                  Fh: Xiom Omega II euro black
                                                  Bh: Xiom Omega I euro max red
                                                  Glue: Xiom i-bond
                                                  http://www.okclub.lx.ro

                                                  Comentariu


                                                  • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

                                                    A fost un turneu frumos si extrem de fantastic, cu o finala splendida.
                                                    Felicitari organizatorilor si castigatorilor!
                                                    Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
                                                    Backhand> Yasaka Raksa 9
                                                    Forehand> Yasaka Raksa 7

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X