Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

    Postat în original de Dan2
    ...
    1 FLORESCU ELEODOR DEVA HD 9 +60
    2 RUSU CRISTIAN BUCURESTI B 10 +60
    3 IANCU GEORGE PLOIESTI PH 124
    4 LEORDA RARES REGHIN B 4 +60
    ...
    Ce vor sa insemne alea +60 dupa locu fiecarui participant in clasament?
    Butterfly Matsushita Power Defence
    FH:Yasaka Rakza Soft
    BH:Hallmark Phoenix Ox

    Comentariu


    • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

      +60 - distanta intre localitatea de resedinta si localitatea in care ai participat este mai mare de 60 km.

      Comentariu


      • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

        Postat în original de Chiru
        ce-i intrebarea asta dane?crezi ca s-e pune problema la dom profesor cand e vorba de sprit?
        cu siguranta gaseste si sala si mese tot ce-i legat de tenis!
        Doar sa stabilim data si incepem deja pregatirile!

        Comentariu


        • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

          Postat în original de Dan2
          +60 - distanta intre localitatea de resedinta si localitatea in care ai participat este mai mare de 60 km.
          multumesc
          Butterfly Matsushita Power Defence
          FH:Yasaka Rakza Soft
          BH:Hallmark Phoenix Ox

          Comentariu


          • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

            +60 reprezinta cadoul de 60 de puncte pe care-l face organizatorul.

            Comentariu


            • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

              Postat în original de Razvan
              +60 reprezinta cadoul de 60 de puncte pe care-l face organizatorul.
              Esti pe aproape: cu +60 sunt notati toti cei care au degustat mai mult de doua paharele din tuica de 30 grd

              Comentariu


              • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

                Corect. Dar cred ca sunt destui care s-au infruptat cu mai mult de 2 paharele. Cu ei cum ramane?
                Acum am vazut ca ai spus mai mult de 2 paharele. E bine si asa...

                Comentariu


                • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

                  m-am simtit nemaipomenit de bine la valeni,organizarea a fost ireprosabila...felicitari organizatorilor pe care pot sa spun ca sunt privilegiat sa-i cunosc personal. tzuica a fost pe masura competitiei si ma bucur ca am avut ocazia sa joc in compania unor oameni deosebiti.
                  felicitari inca o data si sa o mai comiteti
                  Blade...dr Neubauer Bulldozer anatomic handle
                  FH. dr. Neubauer Domination red
                  BH.dr. Neubauer Diamant



                  WE WILL ROCK YOU...

                  Comentariu


                  • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

                    daca e vorba de grupa in care a jucat ilie florian ultimul meci din grupele superioare rezultatul este 3-1 pt el nu stiu cum il cheama pe adversarul sau insa! Dar stiu ca ei nu notasera ultimu rezultat...
                    Blade:Schalager off+
                    FH:nittaku hammond 2.2mm
                    BH:nittaku hammond 2.2mm

                    Comentariu


                    • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

                      dan2 a scris:Clasamentul este urmatorul, sub rezerva verificarii a doua rezultate din grupele superioare, intre locurile 3 si 4, care din comoditate, sau graba, nu au fost trecute de concurenti:
                      Postat în original de negria
                      daca e vorba de grupa in care a jucat ilie florian ultimul meci din grupele superioare rezultatul este 3-1 pt el nu stiu cum il cheama pe adversarul sau insa! Dar stiu ca ei nu notasera ultimu rezultat...
                      Blade:Schalager off+
                      FH:nittaku hammond 2.2mm
                      BH:nittaku hammond 2.2mm

                      Comentariu


                      • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

                        Multumesc, este unul din rezultatele lipsa!

                        Comentariu


                        • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

                          felicitari tuturor
                          http://www.sportlocal.ro/detaliu-stire- ... i-de-munte
                          si participantilor si organizatorilor
                          cand vezi atata participare zau ca iti creste inima
                          felicitari

                          Comentariu


                          • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

                            e posibil ca al doilea rezultat in grupele superioare care nu s-a aflat cine e pe locul 3-4 sa fie greseala mea, Rasnoveanu Daniel, care eram cu capu in nori si nu cred ca am trecut rezultatul. Nici nu mai stiu cum il chema pe adversar, dar stiu ca in grupa am fost cu Trifu Bogdan. Scuze daca am creat probleme organizatorilor! Era sa uit, am castigat cu 3-1 cu respectivul jucator!
                            Blade-Darker speed 90
                            Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
                            Bh- Testing

                            Comentariu


                            • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

                              Postat în original de Dado.daniel
                              e posibil ca al doilea rezultat in grupele superioare care nu s-a aflat cine e pe locul 3-4 sa fie greseala mea, Rasnoveanu Daniel, care eram cu capu in nori si nu cred ca am trecut rezultatul. Nici nu mai stiu cum il chema pe adversar, dar stiu ca in grupa am fost cu Trifu Bogdan. Scuze daca am creat probleme organizatorilor! Era sa uit, am castigat cu 3-1 cu respectivul jucator!
                              din grupa noastra au mai facut parte domnii cionoiu cristian si dumitru traian, din bucuresti

                              Comentariu


                              • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

                                Eu tin minte ca am scris rezultatele la sfarsitul meciului.
                                Blog de tenis de masă

                                Comentariu


                                • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

                                  Cel de-al doilea meci este intre Rus Andrei si Patru Dragos (Breaza -nou), pe care l-am trecut ca victorie pentru Andrei, tinand cont de pozitia din clasament si de rezultatele din grupe.
                                  Daca am gresit, imi cer scuze celor doi. Daca nu, atunci rezultatele afisate sunt cele finale.

                                  Comentariu


                                  • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

                                    Postat în original de Dan2
                                    Cel de-al doilea meci este intre Rus Andrei si Patru Dragos (Breaza -nou), pe care l-am trecut ca victorie pentru Andrei, tinand cont de pozitia din clasament si de rezultatele din grupe.
                                    Daca am gresit, imi cer scuze celor doi. Daca nu, atunci rezultatele afisate sunt cele finale.
                                    Dane, daca este vorba de unul din meciurile din grupele superioare, dl. Andrei confirma ca a pierdut toate meciurile deci probabil ar trebui trecuta victorie pentru Dl. Dragos Patru pentru a respecta adevarul.

                                    Comentariu


                                    • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

                                      Multumesc, voi face imediat si aceasta modificare.

                                      Comentariu


                                      • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

                                        Postat în original de iulian
                                        Postat în original de Dan2
                                        Cel de-al doilea meci este intre Rus Andrei si Patru Dragos (Breaza -nou), pe care l-am trecut ca victorie pentru Andrei, tinand cont de pozitia din clasament si de rezultatele din grupe.
                                        Daca am gresit, imi cer scuze celor doi. Daca nu, atunci rezultatele afisate sunt cele finale.
                                        Dane, daca este vorba de unul din meciurile din grupele superioare, dl. Andrei confirma ca a pierdut toate meciurile deci probabil ar trebui trecuta victorie pentru Dl. Dragos Patru pentru a respecta adevarul.
                                        Iulian l-ai dat de gol pe nea Andrei te tin minte ne vedem la sala o seara buna
                                        Butterfly Matsushita Power Defence
                                        FH:Yasaka Rakza Soft
                                        BH:Hallmark Phoenix Ox

                                        Comentariu


                                        • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

                                          a fost decizia dansului, eu am fost doar mesagerul. sala..nu am sanse, sunt plecat spre nord.... . toate bune

                                          Comentariu


                                          • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

                                            Postat în original de iulian
                                            a fost decizia dansului, eu am fost doar mesagerul. sala..nu am sanse, sunt plecat spre nord.... . toate bune
                                            pacat , dar nui nik iti tine d-na Bety locu toate bune si tie
                                            Butterfly Matsushita Power Defence
                                            FH:Yasaka Rakza Soft
                                            BH:Hallmark Phoenix Ox

                                            Comentariu


                                            • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

                                              Fara indoiala, turneul de la Valeni nu s-ar fi putut organiza fara ajutorul prietenilor; prieteni din toata tara, care au sarit si au dat o mana de ajutor de cate ori eram in impas
                                              si carora tin sa le multumesc in mod deosebit.
                                              Inainte de toate, Valentin a fost inima turneului; A deschis usi, a intrat pe geamuri, audiente, sponsori, cazare,
                                              materiale administrative, flori, protocol, tuica si multe altele pe care cred ca le-am si uitat.
                                              Ba n-am uitat, sotia, fetita, cumnatul? toata familia si chiar si Dana, ne-au sarit in ajutor!
                                              Pentru cele 16 mese si transportul lor, pentru despartitoare, pentru sandwichuri, ne-au scos din mare incurcatura Adrian Urzeala, D-l Alexandru Moise, Viorel Draganescu, Sorin Botarca ( cu peripetii?), Iulian Ciurca, Costi Motoroi, George Iancu?
                                              Tuturor acestora, precum si Dumneavoastra, tuturor celor care ati participat la acest turneu va multumim din suflet!
                                              De asemenea, multumim D-lui Liviu de la pensiunea Vera si Livia, pentru cazare si pregatire party, D-lui Dan Diaconescu, pentru ajutorul acordat de Uniunea Transportatorilor Muntenia, firmei TIMBARK pentru sucuri, precum si Domnului Radulescu, directorul Salii Sporturilor
                                              O data operatiunea incheiata, am trecut si la calcule?
                                              Dupa ce am scazut cheltuielile, am castigat imensa suma de 27 RON, pe care am impartit-o frateste si ne-am propus sa o investim urmatoarea actiune de... tenis de masă.
                                              Si am mai castigat satisfactia lucrului bine facut si prietenia unor oameni deosebiti, pe care-i uneste dragostea de tenis.
                                              Cei interesati de cheltuielile facute se pot orienta dupa bugetul turneului, pe care l-am atasat: se zice ca desteptul invata din greselile altuia...

                                              Comentariu


                                              • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

                                                Foarte interesant, este prima data cand se fac publice in detaliu bilanturile unui turneu Amatour. O initiativa care vine de la cineva care nu are nimic de ascuns si, in plus, care poate ajuta la organizarea altor turnee. Un turneu reusit de la ceea ce s-a facut global si pana la multele detalii. Respect!
                                                N.B. Din modestie ai uitat sa mentionezi ajutorul oferit de Mihai Bodeanu. Totul conteaza si este bine sa stim ca nimic nu s-a facut "din neant"

                                                Comentariu


                                                • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

                                                  Postat în original de iulian
                                                  Foarte interesant, este prima data cand se fac publice in detaliu bilanturile unui turneu Amatour.
                                                  Iulian,
                                                  Este al doilea turneu la care s-a facut public bugetul. La concursul A din 7 februarie - Topoloveni am eu un raspuns dupa turneu unde am precizat cum s-au impartit banii. Cred ca ar trebui facut in mod constant acest lucru, pentru transparenta activitatii noastre. Dam astfel o palma puternica tuturor organizatiilor nationale tip federatie care nu sunt foarte prietene cu acest cuvant (transparenta)!
                                                  www.clubarena08.ro

                                                  Comentariu


                                                  • Re: Turneu A la Valenii de Munte 21 MARTIE 2009

                                                    Buna! am fost provocat si asta ma incita.......luam legatura si daca veniti voi cu tuica domnule Dan2 si Chiru(de unde dreaku sa aibe asta tuica?!?!?!0vitei,miei si ceva carne de porc se gaseste din belsug si aici ,aaaaa si carbune frate pt. gratare si o STRAJA.....pt. scki,.............e dragut,ce mai.....v-o fac eu pina la anu ,ca o sa va indragostiti ,nunumai de mine,ci si de Valea Jiului8........discutam

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X