Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "Valurile Dunării", Brăila - 06.08.2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "Valurile Dunării", Brăila - 06.08.2016

    Turneu A "Valurile Dunării" ediția a IV-a - Brăila, Sâmbătă 06.08.2016 – A, O, O+

    ACS Magic Spin Brăilă și CS Lipan Tenis de Masă Brăila vă invită la a IV-a Ediție a Turneului Valurile Dunării:

    LOCALITATEA: Brăila, Parc Monument;
    DATA: Sâmbătă 6 August 2016;
    CATEGORII: Amatori, Open, Open+;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    AMATORI - 08.00 - 09.00 – validare înscrieri, la 09.15 încep meciurile;
    OPEN - 12.00 - 13.00 – validare înscrieri, la 13.30 încep meciurile;
    OPEN+ - 12.30 - 13.30 – validare înscrieri, la 14.00 încep meciurile;
    SALA: Sala Polivalentă "Danubius", Brăila;
    LOGISTICĂ: 12 mese (Butterfly, Joola, Donic) aprobate ITTF, mingi celuloid (ultima rezervă);
    SPAȚIU DE JOC: 800 mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Parchet;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, garderobă;
    TAXA: adulți 30 Lei, copii (<14 ani) 15 Lei, din care 2 Lei/participant vor fi transferați în contul AmaTur;
    Se asigură apă plată – 2 litri, cafea, fructe, alune, covrigei, etc.;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Amatori: Locurile 1÷4 – cupe + diplome;
    - Open: Locurile 1÷4 – cupe + diplome;
    - Open+: Locurile 1÷4 – cupe + diplome;
    INSCRIEREA PARTICIPANŢILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - ultima înscriere/retragere Vineri 5 August 2016, ora 21,00;
    - orice înscriere/retragere ulterioară nu va fi luată în considerare;
    - absenții vor fi trecuți în clasament cu N - nemotivat;
    SISTEMUL DE JOC:
    Amatori
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică de 19;
    - Număr maxim de participanţi: 72 (70 + 2 wild-carduri);
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1563;
    - Tablou eliminatoriu de 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Amatori;
    Open
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 19 precum si jucatorii amatori cu MP 12-19 (care sunt rugati să-şi anunțe optiunea la OPEN), în limita locurilor disponibile;
    - Număr maxim de participanţi: 24 (23 + 1 wild-card);
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1352;
    - Tablou eliminatoriu de 16;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Open;
    Open+
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 30;
    - Număr maxim de participanţi: 12 (11 + 1 wild-card);
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 4 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 3;
    - Jucătorii necalificați din grupele inferioare vor juca într-o grupă de repoziționare;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 132;
    - Tablou eliminatoriu de 8;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Open;
    LIVE
    - Finalele la Amatori și Open se transmit LiveText pe forum (Refresh la fiecare 15s).
    MASĂ PRÂNZ:
    - Firmă de catering: ciorbă de pui + pulpă de pui cu piure de cartofi și salată de varză + desert =12 lei!
    ORGANIZATORI:
    - Marius Ion, tel. 0725.063.355;
    - Marcel Giosan, tel. 0723.283.701;
    ECHIPAMENT SPORTIV:
    Dna. Irina și Dl. Gelu Popescu - SC Andro Gir SRL: unic importator XIOM și NITTAKU.



    Vă rugăm ca la înscriere să specificați dacă doriți masă la prânz. Mulțumim!
    Ultima editare de marcelgiosan; 29.iul.2016, 07:45.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  • #2
    Rezervat înscrieri și clasament Open și Open+

    Inscrieri Open + - on 05.08.2016 at 21:37:45

    1. Uta Adrian, Bucuresti, 1 - 40,33 - OL
    2. Enciu Alexandru, Slobozia, 2 - 35,69 - OL
    3. Lukasz Klimas, Ploiesti, 3 - 37,38 - O
    4. Petrescu Liviu, Pitesti, 5 - 34,25 - OW
    5. Neagu Mircea, Constanta, 8 - 31,56 - O
    6. Ion Marius, Braila, 9 - 31,45 - O
    7. Toma Florin, Pitesti, 10 - 31,07 - OW
    8. Stanciu Alin, Calarasi, 11 - 33,3 - O
    9. Corcoz Costin, Focsani, 16 - 31,53 - OL
    10. Wischegg Robert, Galati, 17 - 28,25 - O
    11. Tigau Dan, Bucuresti, 18 - 28,6 - OLW
    12. Stanciu Silviu, Calarasi, 69 - 30,36 - OL
    13. Giol Mihai, Braila, 162 - 31,55 - O
    14. Calin Mihai, Barlad, 207 - 36,65 - OL
    15. Bularda Iulian, Barlad, 361 - 29,55 - OL


    MT10=34,37
    Punctaj turneu: P=MT=34
    Punctaj maxim turneu: P+11=45


    MT15=32,77

    Clasament Open +

    1. Ion Marius - Braila
    2. Lukasz Klimas - Ploiesti
    3 -- 4
    Stanciu Alin - Calarasi
    Petrescu Liviu - Pitesti
    5 -- 8
    Corcoz Costin - Focsani
    Giol Mihai - Braila
    Stanciu Silviu - Calarasi
    Uta Adrian - Bucuresti
    9 -- 1v gr.sup.
    Enciu Alexandru - Slobozia
    10 -- 12 0v gr.sup.
    Calin Mihai - Barlad
    Neagu Mircea - Constanta
    Tigau Dan - Bucuresti
    13 -- 1v gr.inf. + 1v gr.repoz.
    Toma Florin - Pitesti
    14 -- 1v gr.repoz.
    Wischegg Robert - Galati
    15 -- 0v gr.inf. + 0v gr.repoz.
    Bularda Iulian - Barlad


    Inscrieri Open - on 05.08.2016 at 21:34:54

    1. Ceacarescu Cristian, Slobozia, 37 - 26,25 - OL
    2. Marola Mihai, Bacau, 50 - 26,15 - OJ
    3. Fratea Aurel, Constanta, 52 - 22,71 - OW
    4. Vlase Gheorghe, Slobozia, 56 - 24,1 - O
    5. Zarinschi Catalin, Galati, 58 - 23,02 - O
    6. Pizlaru Ionel, Focsani, 60 - 23,78 - O
    7. Toma Iulian, Braila, 62 - 25,53 - OW
    8. Chiscop Bogdan, Galati, 67 - 22,55 - O
    9. Leolea Andrei, Constanta, 71 - 21,78 - OW
    10. Ivan Valentin, Campina, 92 - 20,02 - O
    11. Rojnita Sebastian, Bacau, 98 - 21,5 - O
    12. Arion Costel, Marasesti, 113 - 21,91 - O
    13. Dumbrava Daniel, Focsani, 116 - 25,44 - OW
    14. Sumanaru Catalin, Iasi, 117 - 25,17 - O
    15. Pintilie Nela, Galati, 133 - 21,36 - OLF
    16. Munteanu Octavian, Tecuci, 138 - 19,13 - OW
    17. ON HO, Bucuresti, 141 - 21 - O
    18. Spoiala Cristinel, Focsani, 149 - 19,16 - O
    19. Manea Mihaita, Tulcea, 155 - 21,5 - O
    20. Bodin Ion, Tecuci, 193 - 20,39 - OW
    21. Ditu Daniel, Onesti, 229 - 22 - O
    22. Teodorescu Sandica, Ramnicu Sarat, 348 - 22,95 - O
    23. Gherasim Iulian, Tulcea, 359 - 13,83 - A
    24. Ionita Valentin, Galati, 422 - 20 - O
    25. Voinea Sorin, Galati, 596 - 26,08 - O
    26. Postelnicu Ciprian, Tecuci, 612 - 19,95 - O
    27. Hogas Flaviu Alexandru, Barlad, 753 - 15,35 - A
    28. Gutu Victor, Galati, 906 - 17,83 - A
    29. Iosif Radu, Barlad, 1089 - 7,79 - A
    30. Surdu Marcel, Iasi, 1585 - 20,75 - O


    MT16=23,81
    Punctaj turneu: P=MT=23
    Punctaj maxim turneu: P+11=34


    MT29=21,30

    Clasament Open

    1. Toma Iulian - Braila
    2. Ceacarescu Cristian - Slobozia
    3 -- 4
    Marola Mihai - Bacau
    Pintilie Nela - Galati
    5 -- 8
    Voinea Sorin - Galati
    Chiscop Bogdan - Galati
    Teodorescu Sandica - Ramnicu Sarat
    Surdu Marcel - Iasi
    9 -- 10
    Zarinschi Catalin - Galati
    Manea Mihaita - Tulcea
    11 -- 16 1v gr.sup.
    Sumanaru Catalin - Iasi
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Fratea Aurel - Constanta
    Ditu Daniel - Onesti
    Arion Costel - Marasesti
    Bodin Ion - Tecuci
    17 -- 20 0v gr.sup.
    Dumbrava Daniel - Focsani
    Leolea Andrei - Constanta
    ON HO - Bucuresti
    Munteanu Octavian - Tecuci
    21 -- 2v gr.inf.
    Ivan Valentin - Campina
    22 -- 26 1v gr.inf.
    Rojnita Sebastian - Bacau
    Ionita Valentin - Galati
    Spoiala Cristinel - Focsani
    Hogas Flaviu Alexandru - Barlad
    Gherasim Iulian - Tulcea
    27 -- 30 0v gr.inf.
    Pizlaru Ionel - Focsani
    Postelnicu Ciprian - Tecuci
    Gutu Victor - Galati
    Iosif Radu - Bârlad

    NU au fost absenți nemotivați!
    Ultima editare de marcelgiosan; 08.aug.2016, 07:05.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

    Comentariu


    • #3
      Rezervat înscrieri și clasament Amatori

      Inscrieri Amatori - on 05.08.2016 at 21:31:23

      1. Dumitrescu Dan, Piatra Neamt, 121 - 18,63 - A
      2. Marola Dan, Bacau, 128 - 18,2 - A
      3. Gaitan Tiberiu, Braila, 131 - 17,57 - AW
      4. Staicu Dan, Constanta, 161 - 17,2 - AW
      5. Braniste George, Bacau, 202 - 16,4 - A
      6. Constantinescu Rares, Braila, 209 - 17,98 - AJ
      7. Samoila Ion, Babadag, 216 - 16,08 - A
      8. Nicola Marian, Constanta, 224 - 15,35 - A
      9. Valeanu Cosmin, Bacau, 233 - 17,75 - AJ
      10. Ursulescu Ioan, Bacau, 235 - 16,1 - AW
      11. Bogza Dragos, Iasi, 245 - 14,98 - A
      12. Chetronie Liviu, Tecuci, 247 - 18,39 - A
      13. Ciurusnuc Costel, Galati, 250 - 16,48 - A
      14. Florea Gigi, Galati, 264 - 14,84 - AW
      15. Valeanu Vlad, Bacau, 267 - 18,36 - A
      16. Peiu Cosmin, Babadag, 270 - 16,78 - A
      17. Solcan Florin, Constanta, 274 - 14,31 - A
      18. Iacob Gabriel, Iasi, 278 - 14,63 - AW
      19. Sarbu Dan, Ploiesti, 286 - 14,08 - AW
      20. Mitrea Silviu, Navodari, 304 - 15,44 - A
      21. Stanciu Stelian, Calarasi, 313 - 15,66 - A
      22. Serban Liviu, Onesti, 327 - 14,25 - A
      23. Lovin Eusebiu, Comanesti, 358 - 14,03 - A
      24. Dodu Costica, Focsani, 363 - 14,63 - A
      25. Giosan Marcel, Galati, 373 - 12,67 - A
      26. Visan Bogdan, Targoviste, 405 - 14,4 - A
      27. Panait Adrian, Braila, 410 - 11,91 - AW
      28. Baceanu Constantin, Buzau, 436 - 14,08 - A
      29. Tanu Mihai, Tecuci, 446 - 15,22 - A
      30. Zainescu Corneliu, Galati, 467 - 18,15 - AW
      31. Coclea Ionel, Braila, 480 - 10,7 - A
      32. Pralea Marius, Botosani, 491 - 10,94 - A
      33. Ivan Adrian, Tulcea, 500 - 13,34 - A
      34. Silvestru Nicu, Tulcea, 516 - 13,83 - A
      35. Cristofor Razvan, Moinesti, 518 - 11,75 - A
      36. Luca Octavian, Tulcea, 532 - 11,97 - A
      37. Tofan Marius, Constanta, 540 - 14,79 - AJ
      38. Dobrila Petru, Braila, 547 - 15,7 - AW
      39. Carata Catalin, Tulcea, 551 - 10,22 - A
      40. Cuna Gheorghe, Buzau, 562 - 13,25 - A
      41. Lazar Vasile, Pufesti, 572 - 15,28 - A
      42. Sandu Mihai, Braila, 607 - 13,6 - A
      43. Muresan Ioan, Galati, 609 - 10,16 - AW
      44. Balaban Catalin, Bucuresti, 622 - 14,31 - A
      45. Budescu Marian, Galati, 625 - 9,64 - A
      46. Mitu Manuel, Galati, 637 - 14,45 - A
      47. Roscan Nicusor, Braila, 668 - 12,9 - A
      48. Oancea Vasile, Buzau, 712 - 12,59 - A
      49. Manu Daniel, Constanta, 741 - 13,19 - AJ
      50. Pascu Gabriel, Braila, 758 - 8,54 - AW
      51. Badache Andreea, Galati, 790 - 11,19 - AJF
      52. Moise Viorel, Braila, 795 - 6,89 - AW
      53. Mocanu Delia, Galati, 799 - 14 - AJF
      54. Rosoga Ana, Constanta, 897 - 6,34 - AF
      55. Pavel Nicolae, Braila, 903 - 10,31 - A
      56. Anghele Cristinel, Galati, 939 - 14,92 - A
      57. Purcileanu Liviu, Piatra Neamt, 993 - 8,95 - A
      58. Mocanu Ionut, Galati, 1039 - 12,13 - A
      59. Potarniche Bianca, Buzau, 1062 - 7,38 - AF
      60. Apostu Ionel, Braila, 1063 - 7,25 - A
      61. Dimache Maria, Braila, 1076 - 9,44 - AF
      62. Bejan Alexandru, Tecuci, 1079 - 7,38 - A
      63. Anghel Adrian, Braila, 1107 - 7,88 - A
      64. Serban Mihai, Braila, 1117 - 11,75 - A
      65. Adam Teodor, Buzau, 1134 - 10,19 - A
      66. Dochita Mircea, Braila, 1155 - 9,5 - A
      67. Aden Erduan, Constanta, 1224 - 7,58 - A
      68. Socaci Marian, Braila, 1275 - 6,69 - A
      69. Dutu Constantin, Galati, 1277 - 6 - A
      70. Gaitan Marius, Braila, 1325 - 5,94 - A
      71. Toma Andrei, Braila, 1336 - 5,92 - AJ
      72. Tirdea Ionut, Tecuci, 1367 - 5,05 - A
      73. Manea Dorinel, Tecuci, 1377 - 7 - A
      74. Amarinei Sorin, Galati, 1434 - 8,25 - A
      75. Vantdevara Silviu, Galati, 1468 - 4,63 - A
      76. Susnea Catalin, Tecuci, 1482 - 9,38 - A
      77. Tudor Ticu, Tecuci, 1577 - 5,42 - A
      78. Cretu Marian, Braila, 1939 - 3 - A
      79. Morun Marian, Braila, 1940 - 3 - A
      80. Marin Cristi, Braila, 2083 - 2,75 - A
      81. Baiburi Levent, Tulcea, 2242 - 0 - A
      82. Pralea Gianina, Botosani, 2398 - 2 - AF
      83. Roscan Valerica, Braila, 3425 - 0 - AF
      84. Ciurusnuc Loredana, Galati, 4002 - 0 - A
      85. Iordache Eugen, Braila, 4003 - 0 - A


      MT16=17,21
      Punctaj turneu: P=MT+3=20
      Punctaj maxim turneu: P+9=29


      MT85=11,34

      Clasament Amatori

      1. Constantinescu Rares - Braila
      2. Lovin Eusebiu - Comanesti
      3 -- 4
      Ursulescu Ioan - Bacau
      Staicu Dan - Constanta
      5 -- 8
      Dobrila Petru - Braila
      Mitu Manuel - Galati
      Samoila Ion - Babadag
      Dumitrescu Dan - Piatra Neamt
      9 -- 16
      Zainescu Corneliu - Galati
      Marola Dan - Bacau
      Solcan Florin - Constanta
      Manu Daniel - Constanta
      Mocanu Ionut - Galati
      Sarbu Dan - Ploiesti
      Iordache Eugen - Braila
      Anghele Cristinel - Galati
      17 -- 28
      Chetronie Liviu - Tecuci
      Valeanu Cosmin - Bacau
      Peiu Cosmin - Babadag
      Ciurusnuc Costel - Galati
      Braniste George - Bacau
      Stanciu Stelian - Calarasi
      Tofan Marius - Constanta
      Iacob Gabriel - Iasi
      Mocanu Delia - Galati
      Ivan Adrian - Tulcea
      Oancea Vasile - Buzau
      Serban Mihai - Braila
      29 -- 2v gr.sup.
      Lazar Vasile - Pufesti
      30 -- 44 1v gr.sup.
      Valeanu Vlad - Bacau
      Gaitan Tiberiu - Braila
      Mitrea Silviu - Navodari
      Nicola Marian - Constanta
      Bogza Dragos - Iasi
      Florea Gigi - Galati
      Visan Bogdan - Targoviste
      Balaban Catalin - Bucuresti
      Serban Liviu - Onesti
      Silvestru Nicu - Tulcea
      Cuna Gheorghe - Buzau
      Pralea Marius - Botosani
      Muresan Ioan - Galati
      Dimache Maria - Braila
      Apostu Ionel - Braila
      45 -- 56 0v gr.sup.
      Tanu Mihai - Tecuci
      Dodu Costica - Focsani
      Baceanu Constantin - Buzau
      Roscan Nicusor - Braila
      Cristofor Razvan - Moinesti
      Badache Andreea - Galati
      Coclea Ionel - Braila
      Carata Catalin - Tulcea
      Dochita Mircea - Braila
      Purcileanu Liviu - Piatra Neamt
      Potarniche Bianca - Buzau
      Socaci Marian - Braila
      57 -- 3v gr.inf.
      Susnea Catalin - Tecuci
      58 -- 2v gr.inf.
      Luca Octavian - Tulcea
      59 -- 72 1v gr.inf.
      Sandu Mihai - Braila
      Giosan Marcel - Galati
      Panait Adrian - Braila
      Pavel Nicolae - Braila
      Adam Teodor - Buzau
      Pascu Gabriel - Braila
      Amarinei Sorin - Galati
      Anghel Adrian - Braila
      Manea Dorinel - Tecuci
      Moise Viorel - Braila
      Toma Andrei - Braila
      Vantdevara Silviu - Galati
      Morun Marian - Braila
      Baiburi Levent - Tulcea
      73 -- 85 0v gr.inf.
      Budescu Marian - Galati
      Aden Erduan - Constanta
      Bejan Alexandru - Tecuci
      Rosoga Ana - Constanta
      Dutu Constantin - Galati
      Gaitan Marius - Braila
      Tudor Ticu - Tecuci
      Tirdea Ionut - Tecuci
      Cretu Marian - Braila
      Marin Cristi - Braila
      Pralea Gianina - Botosani
      Roscan Valerica - Braila
      Ciurusnuc Loredana - Galati

      Nu au fost absenți nemotivați.
      Ultima editare de marcelgiosan; 08.aug.2016, 07:03.
      Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

      Comentariu


      • #4
        Giosan Marcel, Galați - Amatori;
        Ion Marius, Brăila - Open+;

        Masă de prânz - 2 porții.
        Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

        Comentariu


        • #5
          Se inscriu la amatori:

          Cristofor Razvan - Moinesti
          Lovin Eusebiu - Comanesti.

          Comentariu


          • #6
            Marola Mihai-Bacau-Open
            Marola Dan-Bacau-Amatori

            Comentariu


            • #7
              Toader Nicolae - Tulcea
              Peiu Cosmin - Babadag
              Samoila Ion - Babadag
              Gherasim Iulian - Tulcea

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de razvan.cristofor Vezi post
                Se inscriu la amatori:

                Cristofor Razvan - Moinesti
                Lovin Eusebiu - Comanesti.
                Completare: cu masa de pranz pentru ambii participanti.

                Comentariu


                • #9
                  Din TULCEA , IVAN ADRIAN ,PANA REMUS , LUCA OCTAVIAN- amatori -va rog!

                  Comentariu


                  • #10
                    Carată Cătălin - amatori

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                      Inscrieri Open - on 25.07.2016 at 15:38:53

                      1. Marola Dan, Bacau, 154 - 17,6 - A
                      2. Samoila Ion, Babadag, 213 - 16,08 - A
                      3. Peiu Cosmin, Babadag, 271 - 16,78 - A
                      4. Gherasim Iulian, Tulcea, 362 - 13,83 - A
                      5. Lovin Eusebiu, Comanesti, 375 - 13,73 - A
                      6. Giosan Marcel, Galati, 383 - 12,67 - A
                      7. Ivan Adrian, Tulcea, 503 - 13,34 - A
                      8. Cristofor Razvan, Moinesti, 536 - 10,85 - A
                      9. Luca Octavian, Tulcea, 539 - 11,97 - A
                      10. Toader Nicolae, Tulcea, 599 - 13,2 - A
                      11. Pana Remus, Tulcea, 659 - 12 - A
                      Inca nu am competente de Open ...

                      Comentariu


                      • #12
                        Panait Adrian,Braila-amatori

                        Comentariu


                        • #13
                          Sarbu Dan, Amatori, Ploiesti

                          Comentariu


                          • #14
                            Mocanu Delia, Galați - Amatori.
                            Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                            Comentariu


                            • #15
                              Ivan Valentin -Campina -Open

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X