Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU A Reghin - Memorialul KOOS GYULA -editia a VIII-a , 20.08.2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • A fost un turneu puternic si reusit din toate punctele e vedere, "marca" Reghin. Sa ne revedem sanatosi la urmatoarele turnee si sa ne bucuram impreuna de pasiunea comuna care ne uneste.

    Finala open Sorescu 3-2 Gogu
    Finala amatori Sofian 3-0 Dragan
    Semifinala amatori Dragan 3-2 Motorga, revin de la 0-2 si 8-10.

    Comentariu


    • Felicitări organizatorilor pentru acest turneu frumos și felicitări bucătarilor pentru gulașul foarte gustos.

      Comentariu


      • Felicitari Veres Janos si Motorga Dorin!!
        Lemne: DHS Hurricane Long W997
        FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
        BH: DHS GoldArc 8

        Comentariu


        • Bravo Motorga Dorin si si la domnu Veres Janos.Bravo

          Comentariu


          • Multumiri si felicitari organizatorilor, ca de obicei la inaltime.
            Pentru noi a fost si mai placut finalul, pentru aceasta il mai felicitam odata pe domnul Sofian Corneliu pentru vicorie.
            Multa sanatate tuturor si suces la antrenamente.

            - - - Actualizat - - -

            Am scris incorect ce era important VICTORIE - locul I la amatori.
            Numai bine tuturor.

            Comentariu


            • Vreau sa felicit si in numele colegilor din Târnaveni care au participat la acest campionat,pe organizatori,pe participanti si bucatarii care si anul acesta au facut un gulas exceptional.Din pacate am fost dezamagit de calitatea mingilor cu care s-a jucat deoarece majoritatea erau ovale,lucru remarcat si de ceilalti colegi cu care am jucat.La nici un campionat nu am avut ocazia sa jucam cu mingi de antrenament.

              Comentariu


              • Felicitari organizatorilor,castigatorilor si tuturor participantilor!!!

                Comentariu


                • mii de multumiri organizatori ,lor pt buna desfasurare a concursului multumirii speciale pt cei ,cele care au contribuit esential la bunul gust al gulasului va multumesc ca existati si ca va implicati cu respect din dej DAN UNIVERSAL ! VA IUBESC !
                  DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                  Comentariu


                  • Un concurs reusit ca de obicei la reghin !!
                    DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                    Comentariu


                    • MULTUMESC DLUI FLORIN MARIAN PT SUSTINERE IN MECIUL CU ANCA VLADIMIR !!
                      DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                      Comentariu


                      • Multumim pentru aprecieri,( acceptam criticile) iar eu personal doresc sa multumesc "butonierilor" TOKOS PALI si lui KRALIZEC ajutorul acordat.Trebuie sa multumesc tuturor jucatorilor pentru atitudinea sportiva, ei au facut ca acest turneu sa reprezinte o adevarata sarbatoare. Nu in ultimul rand trebuie sa felicit si bucatarii, care au fost la inaltime. Va asteptam cu drag la turneele de anul viitor. Stima Ocsi Kantor.

                        Comentariu


                        • Un turneu reușit și bine organizat. Faza cu mingile pot să confirm....am pățit si pe pielea mea...aceeași marcă. Practic nu am putut alege nimic dintr-o cutie de 144 mingi. Toate băgate la antrenament (așa cum le zice si numele).
                          Blade : 729 Dinasty Hinoki off
                          FH: Xiom Asia Japan
                          BH:Xiom Asia Japan

                          Comentariu


                          • Felicitari Sofian Corneliu !
                            Blade: lemn off...ce lemn !
                            Bh: cu tepi
                            Fh: fara tepi

                            Comentariu


                            • Tehnica, bat-o vina... Se pare ca nu numai la topspinuri poa' sa ne incurce, dar si la butoane...
                              Am avut ceva probleme luna asta cu internetul, cu semnalul, cu excelul, cu imprimanta (aproape peste tot unde am umblat...)

                              Bianca mi-a trimis adineauri cateva poze inedite (poate cateva deja postate). Sa avem reamintire placuta.

                              FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                              Tel : 0742 257 995

                              Comentariu

                              Who has read this thread:
                              Procesare...
                              X