Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu "A" JAZZ PONG Social Club 20 August 2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Safta Alexandru, amatori, Targoviște
    Fh: Xiom Vega Europe(Friend Advice) )
    Blade: Back To Kreanga.... Kreanga Carbon
    Bh: Xiom Vega JAPAN.. (my pasion)

    Comentariu


    • Preda Nicolae -amatori- Curtea de Argeș.

      Comentariu


      • Cucu Cristin - Targoviște - amatori

        Comentariu


        • bejan alexandru tecuci la amatori

          Comentariu


          • Marin Adrian, București, amatori

            Comentariu


            • Postat în original de Mihai Vranceanu Vezi post
              cine e Jimmy?
              Nume Prenume va rog.
              Este un jucator chinez, deci nu cred ca vrei sa-i stii numele! A jucat ieri la turnneul B de la Baicoi ..... scuze .... !!!
              Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
              FH: Butterfly - Dignics 80
              BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

              Comentariu


              • Tanase Horia -open
                Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
                http://www.VivaSportShop.ro

                Comentariu


                • Postat în original de mihais mioveni Vezi post
                  Este un jucator chinez, deci nu cred ca vrei sa-i stii numele! A jucat ieri la turnneul B de la Baicoi ..... scuze .... !!!
                  ba chiar vreau sa i stiu numele, mai ales cand imi semneaza pe foaia cu proprie raspundere

                  Comentariu


                  • CURELEA PETRE
                    NICOLAE MARIN
                    SRRBANICA VALENTIN
                    RADUCAN COSMIN
                    Amatori

                    Comentariu


                    • Postat în original de Mihai Vranceanu Vezi post
                      ba chiar vreau sa i stiu numele, mai ales cand imi semneaza pe foaia cu proprie raspundere
                      Salut Mihai, trebuie sa raspund l-a aceasta intrebare ca eu l-am inscris. Nu-ti face griji, in clasamentul amatur e trecut cu numele Jimmy, asa ca nu e problema verifica si o sa te convingi, loc 1915 MP 11.75 stima!

                      Comentariu


                      • Postat în original de Mihai Vranceanu Vezi post
                        ba chiar vreau sa i stiu numele, mai ales cand imi semneaza pe foaia cu proprie raspundere
                        Postat în original de Cristian Istrate Vezi post
                        Salut Mihai, trebuie sa raspund l-a aceasta intrebare ca eu l-am inscris. Nu-ti face griji, in clasamentul amatur e trecut cu numele Jimmy, asa ca nu e problema verifica si o sa te convingi, loc 1915 MP 11.75 stima!
                        Postat în original de Regulament AmaTur 2015/2016
                        4.4. înscrierea jucătorilor
                        4.4.1. înscrierea în circuit
                        - înscrierea participanților noi în circuit se poate face direct prin înscrierea la oricare din turneele B sau A organizate în cursul anului. Participantul trebuie să transmită datele necesare înregistrării: nume și prenume (fără nick-name), localitatea de domiciliu, județul și categoria la care dorește să fie înscris (conform anunțului postat de organizator);
                        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                        Comentariu


                        • Deci persoanele care nu au domiciliu stabil in Romania nu pot participa la turneele din Amatur?
                          Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                          FH: Butterfly - Dignics 80
                          BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                          Comentariu


                          • Postat în original de mihais mioveni Vezi post
                            Deci persoanele care nu au domiciliu stabil in Romania nu pot participa la turneele din Amatur?
                            Chinezul Jimmy sau Alex(i se mai spune). Are domiciliu in Romania, este din București(Voluntari) de f. mult timp!! Bineinteles ca se poate afla numele si prenumele lui. Trebuia sa fie inscris corect cu nume si prenume inca de la prima participare in Amatur!!!
                            blade : Xiom Hayabusa Z; fh Donic Bluestorm Pro; bh Donic Bluestorm Z2

                            Comentariu


                            • Postat în original de mihais mioveni Vezi post
                              Deci persoanele care nu au domiciliu stabil in Romania nu pot participa la turneele din Amatur?
                              Nu scrie nimic in Regulament de domiciliu stabil, ci doar de domiciliu.
                              Trebuie să avem cu toții o apartenență la un loc anume, măcar pentru a putea fi cuprinși în statistici.
                              Majoritatea folosim orașul în care ne desfășurăm momentan activitatea, unii figurăm cu localitatea de naștere deși munca, școala sau viața ne poartă în lumea mare.
                              Câțiva și-au schimbat localitatea de naștere trecută în clasamentul AmaTur, cu cea în care muncesc sau ?nvață momentan pentru a putea participa la Turneele A+ Regionale din zona lor.
                              Mihai a rugat ca jucătorul respectiv să fie înscris în competiție cu numele său întreg deoarece, după cum bine știți, la fiecare înscriere la un turneu semnăm într-un tabel că:

                              Subsemnatul(a) ... conform tabel ... declar pe propria răspundere că:
                              - Am luat la cunoștință și sunt de acord cu Regulamentul AmaTur 2015/2016;
                              - Nu sufăr de nici o afecțiune care să îmi pericliteze starea de sănătate în timpul desfăsurării competiției și îmi asum întreaga responsabilitate în ceea ce privește participarea mea la Turneul:
                              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                              Comentariu


                              • http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Tur...p?searchj=ming ... ar fi bine de stiut macar daca este unul din cei doi; daca nu, tot este bine sa-i stim numele chinezesc
                                TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                Comentariu


                                • Jimmy as....ia stai asa
                                  Bah jj nebun?
                                  Conteaza?????


                                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de Cristian Istrate Vezi post
                                    Salut Mihai, trebuie sa raspund l-a aceasta intrebare ca eu l-am inscris. Nu-ti face griji, in clasamentul amatur e trecut cu numele Jimmy, asa ca nu e problema verifica si o sa te convingi, loc 1915 MP 11.75 stima!
                                    nu ma trimiteti pe mine sa verific, mergeti dumneavoastra si verificati regulamentul.
                                    Mai bine spuneti mi numele si prenumele si terminam balciul.
                                    Stiu ca a mai participat la concursuri ca intru de 100 de ori pe zi pe forum, dar eu nu sunt de acord si cei care l au inscris asa au gresit. astept nume si prenume, multumesc!

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de Mihai Vranceanu Vezi post
                                      nu ma trimiteti pe mine sa verific, mergeti dumneavoastra si verificati regulamentul.
                                      Mai bine spuneti mi numele si prenumele si terminam balciul.
                                      Stiu ca a mai participat la concursuri ca intru de 100 de ori pe zi pe forum, dar eu nu sunt de acord si cei care l au inscris asa au gresit. astept nume si prenume, multumesc!
                                      Presupun ca daca s-a inscris cu acest nume a avut un motiv, avand in vedere ca e cetatean chinez e lesne de ce, a explicat cineva ca sta in Voluntari are familie (l-a Baicoi sambata a fost si cu sotia si copilul lui) un baiat ok, acum din pacate toata tevatura asta cred ca l-a speriat si mi-a spus sa-l retrag !... mi-ar parea rau c-a din acesta cauza sa nu mai vina baiatul l-a concursuri, si asta doar ca vor unii sa fie importanti si vor sa fie mai catolici decat papa.

                                      Comentariu


                                      • Ptr incriere la concurs Bolea Catalin la amatori Multumesc

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de Victor Sencu Vezi post
                                          Jimmy as....ia stai asa
                                          Bah jj nebun?
                                          Conteaza?????
                                          .. Iar ma enervezi Sencule.. cu valurile tale..
                                          Ce nu ti-e clar..? Unii se cred in AmaTur ca.. vatafii pe mosia altora..

                                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                                          Ultima editare de Dan12; 15.aug.2016, 13:36.

                                          Comentariu


                                          • trocan alexa amatori

                                            Comentariu


                                            • Ursu Teodor Open

                                              Comentariu


                                              • Situatia la zi a inscrierilor,va rog !
                                                blade:butterfly korbel SK 7
                                                FH:victas limber
                                                BH:rakza 7 soft

                                                Comentariu


                                                • Inscrieri Amatori - on 8/15/2016 at 8:50:12 PM

                                                  1. Dena Corneliu, Giurgiu - 150 - 18.18 - A
                                                  2. Trocan Nicolae, Mioveni - 160 - 17.55 - AW
                                                  3. Voin Doru, București - 198 - 17.7 - A
                                                  4. Ispas Victor, Turnu Magurele - 206 - 16.69 - AW
                                                  5. Stoica Mihai, Mioveni - 213 - 15.16 - AW
                                                  6. Colesniuc Romeo, Botoșani - 234 - 16.29 - AW
                                                  7. Popescu George, București - 241 - 16.15 - A
                                                  8. Ionascu Gabriel, București - 277 - 15.4 - A
                                                  9. Dinu Gheorghe, București - 285 - 14.75 - AW
                                                  10. Dospinescu George, București - 314 - 14.05 - AW
                                                  11. Badulescu Mario, Giurgiu - 357 - 14.83 - A
                                                  12. Tobosaru Gheorghe, Brașov - 360 - 12.68 - A
                                                  13. Scraba Marius, Alexandria - 380 - 15.92 - A
                                                  14. Musat Catalin, Alexandria - 384 - 15.28 - A
                                                  15. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea - 385 - 12.33 - A
                                                  16. Cojocaru Didi, Ramnicu Valcea - 400 - 14.5 - A
                                                  17. Banuta Dumitru, Ploiești - 401 - 12.65 - A
                                                  18. Nacu Dan, București - 415 - 15.33 - AW
                                                  19. Buta Radu, București - 429 - 13.81 - A
                                                  20. Badulescu Rafael, Giurgiu - 430 - 13.08 - A
                                                  21. Dumitrache Gabriel, Giurgiu - 443 - 12.35 - A
                                                  22. Cristescu Cristian, București - 465 - 11.9 - AW
                                                  23. Istrate Cristian, București - 477 - 14.83 - A
                                                  24. Poenaru Adrian, București - 478 - 13.92 - A
                                                  25. Plaiasu Ion, Plopeni - 501 - 9.88 - A
                                                  26. Cristofor Razvan, Moinesti - 518 - 11.75 - A
                                                  27. Moraru Constantin, București - 525 - 11.67 - AW
                                                  28. Tofan Marius, Constanța - 540 - 14.79 - AJ
                                                  29. Pricop Dan, București - 541 - 14.63 - A
                                                  30. Velcea Cristina, București - 555 - 9 - AF
                                                  31. Pralea Constantin, Alba Iulia - 568 - 8.58 - AW
                                                  32. Lazar Ion, București - 587 - 15.22 - A
                                                  33. Catana Claudiu, București - 590 - 10.17 - A
                                                  34. Ileanu Bogdan, Targu Jiu - 619 - 9.05 - A
                                                  35. Balaban Catalin, București - 622 - 14.31 - A
                                                  36. Badulescu Teodor, Ramnicu Valcea - 624 - 13.95 - AJ
                                                  37. Craciun David Mihai, București - 627 - 12.41 - AJ
                                                  38. Retegan Cosmin, Plopeni - 643 - 10.06 - A
                                                  39. Zaharia Puiu, București - 658 - 11.19 - A
                                                  40. Matei Razvan, București - 676 - 11.03 - A
                                                  41. Pantelimon Andi, București - 698 - 11.16 - A
                                                  42. Manu Daniel, Constanța - 743 - 13.19 - AJ
                                                  43. Dima Cristi, București - 782 - 13.25 - A
                                                  44. Negoita Edward, București - 791 - 17 - A
                                                  45. Haralambescu Andrei, București - 911 - 7.5 - A
                                                  46. Rosioara Razvan, Alexandria - 944 - 10.56 - A
                                                  47. Nicolae Bogdan Ionut, București - 962 - 10.13 - A
                                                  48. Mihaescu Marian, Ramnicu Valcea - 970 - 7.19 - A
                                                  49. Popa Alexandru Iulian, Buzău - 975 - 17.92 - A
                                                  50. Barbu Silvia, București - 998 - 6.25 - AF
                                                  51. Tache Petre, București - 1047 - 9.95 - A
                                                  52. Balla Peter, Toplita - 1129 - 7.83 - A
                                                  53. Minica Rares, Giurgiu - 1208 - 10 - AJ
                                                  54. Rosca Sorin, București - 1211 - 6.21 - A
                                                  55. Knobel Thomas, București - 1241 - 9.25 - A
                                                  56. Brezae Vlad, București - 1354 - 15.5 - A
                                                  57. Sursilov Constantin, București - 1515 - 4.75 - A
                                                  58. Udrea Valentin, București - 1579 - 8.5 - A
                                                  59. Carcei Alexandru, București - 1586 - 4 - A
                                                  60. Pasoveanu Silvian, București - 1587 - 3.92 - A
                                                  61. Teodorescu Radu, București - 1661 - 8.5 - A
                                                  62. Bucuroiu Alin, Pitești - 1701 - 4.92 - A
                                                  63. Dumitrescu Catalin, Buftea - 1727 - 6 - A
                                                  64. Lita Gabriel, București - 1801 - 6.5 - A
                                                  65. Petrov Dan, București - 1987 - 10.75 - A
                                                  66. Tonciu Mihai, București - 1988 - 10.75 - A
                                                  67. Vasilica Adrian, București - 2573 - 0 - A
                                                  68. Paraschiv Claudiu, București - 2797 - 2.75 - A
                                                  69. Moca Vasile, București - 4001 - 0 - A
                                                  70. Costea Marcel, București - 4002 - 0 - A
                                                  71. Costea Bogdan, București - 4003 - 0 - A
                                                  72. Dinescu Paul , București - 4004 - 0 - A
                                                  -----------------------------------------
                                                  Lista de asteptare:
                                                  1. Danila Eugeniu, București - - -
                                                  2. Chiru Sorin, Campina - - -
                                                  3. Nicola Gheorghe, București - - -
                                                  4. Lazar Vasile, Pufesti - - -
                                                  5. Nastase Cosmin, București - - -
                                                  6. Trandafir Radu Catalin, Giurgiu - - -
                                                  7. Ciocau Viorel, București - - -
                                                  8. Safta Alexandru, Targoviște - - -
                                                  9. Preda Nicolae, Curtea de Argeș - - -
                                                  10. Cucu Cristin, Targoviște - - -
                                                  11. Bejan Alexandru, Tecuci - - -
                                                  12. Marin Adrian, București - - -
                                                  13. Curelea Petre, Lehliu Gara - - -
                                                  14. Nicolae Marin, Lehliu Gara - - -
                                                  15. Serbanica Valentin, Lehliu Gara - - -
                                                  16. Raducan Cosmin, Lehliu Gara - - -
                                                  17. Bolea Catalin, București - - -
                                                  18. Trocan Alexa, Mioveni - - -






                                                  Inscrieri Open - on 8/15/2016 at 8:49:39 PM

                                                  1. Enciu Alexandru, Slobozia - 2 - 35.69 - OL
                                                  2. Farcas Vlad, Cluj Napoca - 12 - 31.7 - OL
                                                  3. Aftenii Daniel, București - 21 - 28.8 - O
                                                  4. Zamfir Ionel, București - 23 - 27.18 - O
                                                  5. Panea Ovidiu, București - 27 - 26.46 - O
                                                  6. Cionoiu Cristian, București - 30 - 27.02 - O
                                                  7. Dinca Daniel, București - 31 - 25.82 - OH
                                                  8. Vranceanu Mihai, București - 42 - 24.52 - O
                                                  9. Popescu Valentin, București - 48 - 24.02 - O
                                                  10. Sinita Eugen, București - 53 - 27.23 - O
                                                  11. Dascalasu Viorel, București - 57 - 24.95 - O
                                                  12. Luta Petre, București - 82 - 23.72 - OW
                                                  13. Raducan Bogdan, Craiova - 103 - 25.79 - O
                                                  14. Viciu Dragos, Pitești - 146 - 19.4 - O
                                                  15. Staicu Dan, Constanța - 161 - 17.2 - AW
                                                  16. Sencu Victor, Targoviște - 173 - 19.81 - O
                                                  17. Bradatan Lenuta, București - 192 - 20.72 - OF
                                                  18. Acatrinei Lucian Marian, București - 239 - 19.5 - O
                                                  19. Macarenco Andrei, București - 324 - 16.31 - A
                                                  20. Stancescu Sebastian, Ploiești - 329 - 13.15 - A
                                                  21. Micuda Mihai, București - 341 - 20.28 - O
                                                  22. Istrate Andrei, București - 451 - 23.63 - OJ
                                                  23. Oprea Luca, București - 688 - 14.25 - AJ
                                                  24. Cocala Claudia, București - 1020 - 7.71 - AF
                                                  -----------------------------------------
                                                  Lista de asteptare:
                                                  1. Vlase Gheorghe, Slobozia - - -
                                                  2. Ceacarescu Cristian, Slobozia - - -
                                                  3. Lukasz Klimas, Ploiești - - -
                                                  4. Dumitrescu Matei, București Spartac - - -
                                                  5. Ion Marius, Brăila - - -
                                                  6. Banescu Dragos, Pitești - - -
                                                  7. Vasile Gelu Iulian, București - - -
                                                  8. Avram Nicolae, Nedelea - - -
                                                  9. Tigau Dan, București - - -
                                                  10. Coroiu Andrei, Roman - - -
                                                  11. Tanase Horia, Otopeni - - -
                                                  12. Ursu Teodor, București - - -









                                                  Turneul AMATORI- Ora de incepere - 09.30 ( inscrierea se va efectua pana la ora 9:15 )
                                                  Participa orice jucator amator cu media turneelor MP mai mica de 19. Numarul maxim de participanti la Amatori 72. Se va respecta regula primilor inscrisi.


                                                  Turneul OPEN- Ora de incepere - 13.30 ( inscrierea se va efectua pana la ora 13:15 )
                                                  Participa jucatorii amatori sau legitimati in divizia B cu media turneelor A de minim 19p, precum si jucatorii amatori cu MP <19(care sunt rugati sa-si anunte optiunea la OPEN); Numarul maxim de participanti la OPEN: 24. Se va respecta regula primilor inscrisi.

                                                  Absentii Nemotivati vor fi inregistrati in clasament cu N.

                                                  Daca in ziua concursului intarziati va rog frumos dati un telefon si anuntati.

                                                  Comentariu


                                                  • burca valentine opan pitesti

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X