Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A EMI-TT & Papa Sam DUMBRAVITA - Sambata 27 August 2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Un turneu reusit ca de obicei. Atmosfera faina, conditii la fel din toate punctele de vedere. Felicitari organizatorilor. Ne-am simtit foarte bine, vom reveni.
    Deasemenea felicitari castigatorilor de la toate categoriile, in special junioarei Alesia, care a progresat foarte tare si sunt convins ca mai are de unde.

    Comentariu


    • Multumim pentru organizare si ospitalitate ! Sper sa nu ratez nici un turneu organizat la Dumbravita.

      Comentariu


      • Si eu ma bucur ca am ajuns! Felicitari organizatorilor pentru eficienta si profesionalismul dovedit. Felicitari castigatorilor
        Setup: Timo Boll ZLC + Dignics 05
        Însă Dumnezeu Și‑a dovedit dragostea față de noi prin faptul că, pe când eram păcătoși, Cristos a murit pentru noi - Romani 5:8

        Comentariu


        • Am găsit la Sala o pereche de pantaloni treisfert de culoare maro cu o curea neagra și un tricou portocaliu pe care scrie Water Sport!! Sunt la băieții de la Oravita!! Tel de contact :0768445242!

          Comentariu


          • acum imi dau seama si eu, se vede ca nu am mai jucat de la concurs... si eu am uitat o Husa paleta Tibhar dubla.... daca a gasit-o cineva o primesc cu bucurie mersi.... daca nu sa fie sanatos.... 0720299335.

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X