Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A ?EMI-TT? & ?Papa Sam ? DUMBRAVITA - Sambata 27 August 2016

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Clasament Copii 2004-2007

    1. Struna Adela - Arad
    2. Sarb Ana Maria - Dumbravita
    3 -- 4
    Cornea Adam - Resita
    Orban Madalina - Timisoara
    5 -- 8
    Cornea Tamas - Resita
    Pap Atila - Timisoara
    Stanusila Oana - Dumbravita
    Stanusila Razvan - Dumbravita
    9 -- 1v gr.sup.
    Neamtu Andreea - Arad
    10 -- 12 0v gr.sup.
    Lascu Mihai - Dumbravita
    Cotca Rares - Oradea
    Petran Eduard - Dumbravita
    13 -- 1v gr.inf.
    Batranut Deian - Arad
    14 -- 17 0v gr.inf.
    Sorescu Denisa - Resita
    Ermler Celin - Resita
    Stiuca Maria - Arad
    Opincaru Silviu - Arad

    Comentariu


    • Grupe superioare Avansati

      Gr.superioara nr. 1
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 STRUNA IONUT ARAD
      1-3
      3-2
      1
      2 NEAMT DORU ARAD
      3-1
      1-3
      1
      2
      3 OANCEA EDUARD ARAD
      2-3
      3-1
      1
      1
      4
      Gr.superioara nr. 2
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 SCHIOPULESCU ION LUGOJ
      1-3
      3-0
      1
      2
      2 CSAKY TIBERIU RESITA
      3-1
      3-1
      2
      1
      3 MURGU IOAN ORAVITA
      0-3
      1-3
      0
      4
      Gr.superioara nr. 3
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 ARDELEAN RAUL ARAD
      3-1
      3-0
      2
      1
      2 LULCIUC DUMITRU TIMISOARA
      1-3
      0-3
      0
      3 CECAN VASILE TIMISOARA
      0-3
      3-0
      1
      2
      4
      Gr.superioara nr. 4
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 DRINCEANU LILIAN ORAVITA
      0-3
      3-1
      1
      2
      2 ZSOK ARCADIE DEVA
      3-0
      3-0
      2
      1
      3 TICU SORIN LUGOJ
      1-3
      0-3
      0
      4
      Gr.superioara nr. 5
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      Loc
      1 FABIAN WILHELM ORADEA
      1-3
      3-1
      1
      2 TURBURAN ION RESITA
      3-1
      1
      3 MATEI DUMITRU DEVA
      1-3
      0
      4 5.1
      1
      5 5.2
      2
      Gr.superioara nr. 6
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 MANEA ADRIAN TIMISOARA
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 JICHICI SVETOZAR TIMISOARA
      0-3
      0-3
      0
      3 CRAIOVAN VICTOR RESITA
      0-3
      3-0
      1
      2
      4

      Comentariu


      • Eliminatorii Avansati
        1. Oancea Eduard
        ------------------------- Oancea Eduard 3-0
        16. Bye
        --------------------------------------------------
        9. Cecan Vasile
        -------------------------
        8. Craiovan Victor
        ---------------------------------------------------------------------------
        5. 5
        -------------------------
        12. Schiopulescu Ion
        --------------------------------------------------
        13. Bye
        ------------------------- Zsok Arcadie 0-3
        4. Zsok Arcadie

        . ----------------------------------------------------------------------------------------------------

        3. Ardelean Raul
        ------------------------- Ardelean Raul 3-0
        14. Bye
        --------------------------------------------------
        11. Neamt Doru
        -------------------------
        6. Manea Adrian
        ---------------------------------------------------------------------------
        7. 5
        -------------------------
        10. Drinceanu Lilian
        --------------------------------------------------
        15. Bye
        ------------------------- Csaky Tiberiu 0-3
        2. Csaky Tiberiu

        Comentariu


        • Eliminatorii Incepatori
          1. Lascu Marius
          ------------------------- Lascu Marius 3-0
          16. Bye
          -------------------------------------------------- Nagy Iosif -3
          9. Nagy Iosif
          ------------------------- Nagy Iosif 3-0
          8. Tamsa Titus
          ---------------------------------------------------------------------------
          5. Tisza Iosif
          ------------------------- Tisza Iosif 3-1
          12. Glavan Radu
          -------------------------------------------------- Boros Amalia 2-3
          13. Bye
          ------------------------- Boros Amalia 0-3
          4. Boros Amalia

          . ----------------------------------------------------------------------------------------------------

          3. Hancig Mircea
          ------------------------- Hancig Mircea 3-0
          14. Bye
          -------------------------------------------------- Hancig Mircea 3-1
          11. Matusan Florin
          ------------------------- Matusan Florin 3-2
          6. Pralea Constantin
          --------------------------------------------------------------------------- Hancig Mircea 3-0
          7. Isopescu Vasile
          ------------------------- Isopescu Vasile 3-1
          10. Docea Beniamin
          -------------------------------------------------- Isopescu Vasile 3-2
          15. Bye
          ------------------------- Fekete Istvan 0-3
          2. Fekete Istvan
          Ultima editare de Zosim1; 27.aug.2016, 15:24.

          Comentariu


          • Eliminatorii Incepatori
            1. Lascu Marius
            ------------------------- Lascu Marius 3-0
            16. Bye
            -------------------------------------------------- Nagy Iosif -3
            9. Nagy Iosif
            ------------------------- Nagy Iosif 3-0
            8. Tamsa Titus
            --------------------------------------------------------------------------- Boros Amalia 2-3
            5. Tisza Iosif
            ------------------------- Tisza Iosif 3-1
            12. Glavan Radu
            -------------------------------------------------- Boros Amalia 2-3
            13. Bye
            ------------------------- Boros Amalia 0-3
            4. Boros Amalia

            . ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Boros Amalia 3-1

            3. Hancig Mircea
            ------------------------- Hancig Mircea 3-0
            14. Bye
            -------------------------------------------------- Hancig Mircea 3-1
            11. Matusan Florin
            ------------------------- Matusan Florin 3-2
            6. Pralea Constantin
            --------------------------------------------------------------------------- Hancig Mircea 3-0
            7. Isopescu Vasile
            ------------------------- Isopescu Vasile 3-1
            10. Docea Beniamin
            -------------------------------------------------- Isopescu Vasile 3-2
            15. Bye
            ------------------------- Fekete Istvan 0-3
            2. Fekete Istvan

            Comentariu


            • Clasament Incepatori

              1. Boros Amalia - Oradea
              2. Hancig Mircea - Dumbravita
              3 -- 4
              Nagy Iosif - Arad
              Isopescu Vasile - Timisoara
              5 -- 8
              Tisza Iosif - Arad
              Matusan Florin - Timisoara
              Lascu Marius - Dumbravita
              Fekete Istvan - Arad
              9 -- 12
              Docea Beniamin - Aiud
              Pralea Constantin - Alba Iulia
              Glavan Radu - Timisoara
              Tamsa Titus - Resita
              13 -- 1v gr.sup.
              Banu Florentin - Timisoara
              14 -- 18 0v gr.sup.
              Carabas Cosmin - Timisoara
              Midvichi Alexandru - Deva
              Faur Lucian - Jimbolia
              Midvichi Daniel - Deva
              Popa Dorina - Deva
              19 -- 24 0v gr.inf.
              Badea Catalin - Dumbravita
              Bacinschi Ovidiu - Timisoara
              Gligor Nicolae - Alba Iulia
              Furca Marius - Timisoara
              Ermler Sorin - Resita
              Mihali Sile - Dumbravita

              Comentariu


              • Bravo Amalia!!!

                Trimis de pe al meu Vodafone Smart ultra 6 folosind Tapatalk

                Comentariu


                • Hai Deva!!
                  Nea Arpi mult succes in semifinala!

                  Trimis de pe al meu Vodafone Smart ultra 6 folosind Tapatalk

                  Comentariu


                  • Grupe inferioare open

                    Gr.inferioara nr. 1
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    7
                    V
                    Loc
                    1 SORESCU DEIAN RESITA
                    2-3
                    3-0
                    3-0
                    3-0
                    3-0
                    3-0
                    5
                    1
                    2 OPREA ADRIAN LUGOJ
                    3-2
                    1-3
                    3-1
                    0-3
                    0-3
                    3-1
                    3
                    3 BORU LUCIAN TIMISOARA
                    0-3
                    3-1
                    3-0
                    3-1
                    3-2
                    2-3
                    4
                    2
                    4 DANI LEO ARAD
                    0-3
                    1-3
                    0-3
                    2-3
                    1-3
                    0-3
                    0
                    5 VERES FRANCISC ORAVITA
                    0-3
                    3-0
                    1-3
                    3-2
                    0-3
                    3-2
                    3
                    4
                    6 STEOPAN DARIUS DUMBRAVITA
                    0-3
                    3-0
                    2-3
                    3-1
                    3-0
                    2-3
                    3
                    3
                    7 KALMAN CSABY TIMISOARA
                    0-3
                    1-3
                    3-2
                    3-0
                    2-3
                    3-2
                    3
                    Gr.inferioara nr. 2
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 ROMAN BOGDAN ARAD
                    3-1
                    3-0
                    3-2
                    3-0
                    3-0
                    5
                    1
                    2 MIHALESCU DINU TIMISOARA
                    1-3
                    3-1
                    1-3
                    3-0
                    3-0
                    3
                    3
                    3 CREINICEAN LIVIU ORAVITA
                    0-3
                    1-3
                    3-1
                    3-2
                    3-0
                    3
                    4
                    4 CRISANOV AUREL TIMISOARA
                    2-3
                    3-1
                    1-3
                    3-0
                    3-0
                    3
                    2
                    5 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                    0-3
                    0-3
                    2-3
                    0-3
                    3-0
                    1
                    6 HAJNAL NORBERT SALONTA
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    0
                    Gr.inferioara nr. 3
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 ZBANCU LEO DEVA
                    0-3
                    1-3
                    3-1
                    3-2
                    3-1
                    3
                    4
                    2 PARVU NICOLAE RESITA
                    3-0
                    3-1
                    3-1
                    3-0
                    3-0
                    5
                    1
                    3 CIUBLEA VICHENTE ORAVITA
                    3-1
                    1-3
                    1-3
                    3-1
                    3-0
                    3
                    2
                    4 VAIDA SORIN ORADEA
                    1-3
                    1-3
                    3-1
                    3-2
                    3-0
                    3
                    3
                    5 FIERARU GEORGE TIMISOARA
                    2-3
                    0-3
                    1-3
                    2-3
                    3-0
                    1
                    6 BALINT TIBERIU TIMISOARA
                    1-3
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    0
                    Gr.inferioara nr. 4
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 MANDRU BOGDAN HUNEDOARA
                    3-0
                    3-2
                    3-0
                    3-1
                    3-1
                    5
                    1
                    2 POPET DORU TIMISOARA
                    0-3
                    3-0
                    3-0
                    2-3
                    3-0
                    3
                    3
                    3 KIRALY PONGRATZ SALONTA
                    2-3
                    0-3
                    3-0
                    1-3
                    3-0
                    2
                    4
                    4 LUNGU MARIUS ORAVITA
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    1-3
                    3-1
                    1
                    5 MANEA KARLA TIMISOARA
                    1-3
                    3-2
                    3-1
                    3-1
                    3-1
                    4
                    2
                    6 MUNTEANU CONSTANTIN RESITA
                    1-3
                    0-3
                    0-3
                    1-3
                    1-3
                    0
                    Gr.inferioara nr. 5
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 PUT GABRIEL ORAVITA
                    0-3
                    1-3
                    0-3
                    1-3
                    2-3
                    0
                    2 SPATARIU DANIEL ARAD
                    3-0
                    1-3
                    0-3
                    3-2
                    0-3
                    2
                    4
                    3 BALINT ANDREEA DUMBRAVITA
                    3-1
                    3-1
                    2-3
                    3-0
                    2-3
                    3
                    3
                    4 COTCA DACIAN ORADEA
                    3-0
                    3-0
                    3-2
                    3-1
                    2-3
                    4
                    2
                    5 MITRACHE SIMION TIMISOARA
                    3-1
                    2-3
                    0-3
                    1-3
                    2-3
                    1
                    6 POPA BOGDAN TIMISOARA
                    3-2
                    3-0
                    3-2
                    3-2
                    3-2
                    5
                    1
                    Gr.inferioara nr. 6
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 VERDET ADRIAN ORAVITA
                    3-0
                    3-2
                    3-0
                    3-0
                    4
                    2 BUTNARIU DANIEL TIMISOARA
                    3-2
                    3-0
                    3-0
                    3-0
                    4
                    3 SFERLEA MARIUS ORADEA
                    0-3
                    2-3
                    3-1
                    3-2
                    3-1
                    3
                    3
                    4 KAPOSTA VICTOR ARAD
                    2-3
                    0-3
                    1-3
                    2-3
                    3-2
                    1
                    5 POPESCU CAROL TIMISOARA
                    0-3
                    0-3
                    2-3
                    3-2
                    3-1
                    2
                    4
                    6 GROS EDUARD LUPENI
                    0-3
                    0-3
                    1-3
                    2-3
                    1-3
                    0

                    Comentariu


                    • Felicitari Amalia intre atatia barbati ai reusit

                      Comentariu


                      • Grupe inferioare open

                        Gr.inferioara nr. 1
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        7
                        V
                        Loc
                        1 SORESCU DEIAN RESITA
                        2-3
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        5
                        1
                        2 OPREA ADRIAN LUGOJ
                        3-2
                        1-3
                        3-1
                        0-3
                        0-3
                        3-1
                        3
                        3 BORU LUCIAN TIMISOARA
                        0-3
                        3-1
                        3-0
                        3-1
                        3-2
                        2-3
                        4
                        2
                        4 DANI LEO ARAD
                        0-3
                        1-3
                        0-3
                        2-3
                        1-3
                        0-3
                        0
                        5 VERES FRANCISC ORAVITA
                        0-3
                        3-0
                        1-3
                        3-2
                        0-3
                        3-2
                        3
                        4
                        6 STEOPAN DARIUS DUMBRAVITA
                        0-3
                        3-0
                        2-3
                        3-1
                        3-0
                        2-3
                        3
                        3
                        7 KALMAN CSABY TIMISOARA
                        0-3
                        1-3
                        3-2
                        3-0
                        2-3
                        3-2
                        3
                        Gr.inferioara nr. 2
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 ROMAN BOGDAN ARAD
                        3-1
                        3-0
                        3-2
                        3-0
                        3-0
                        5
                        1
                        2 MIHALESCU DINU TIMISOARA
                        1-3
                        3-1
                        1-3
                        3-0
                        3-0
                        3
                        3
                        3 CREINICEAN LIVIU ORAVITA
                        0-3
                        1-3
                        3-1
                        3-2
                        3-0
                        3
                        4
                        4 CRISANOV AUREL TIMISOARA
                        2-3
                        3-1
                        1-3
                        3-0
                        3-0
                        3
                        2
                        5 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                        0-3
                        0-3
                        2-3
                        0-3
                        3-0
                        1
                        6 HAJNAL NORBERT SALONTA
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        0
                        Gr.inferioara nr. 3
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 ZBANCU LEO DEVA
                        0-3
                        1-3
                        3-1
                        3-2
                        3-1
                        3
                        4
                        2 PARVU NICOLAE RESITA
                        3-0
                        3-1
                        3-1
                        3-0
                        3-0
                        5
                        1
                        3 CIUBLEA VICHENTE ORAVITA
                        3-1
                        1-3
                        1-3
                        3-1
                        3-0
                        3
                        2
                        4 VAIDA SORIN ORADEA
                        1-3
                        1-3
                        3-1
                        3-2
                        3-0
                        3
                        3
                        5 FIERARU GEORGE TIMISOARA
                        2-3
                        0-3
                        1-3
                        2-3
                        3-0
                        1
                        6 BALINT TIBERIU TIMISOARA
                        1-3
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        0
                        Gr.inferioara nr. 4
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 MANDRU BOGDAN HUNEDOARA
                        3-0
                        3-2
                        3-0
                        3-1
                        3-1
                        5
                        1
                        2 POPET DORU TIMISOARA
                        0-3
                        3-0
                        3-0
                        2-3
                        3-0
                        3
                        3
                        3 KIRALY PONGRATZ SALONTA
                        2-3
                        0-3
                        3-0
                        1-3
                        3-0
                        2
                        4
                        4 LUNGU MARIUS ORAVITA
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        1-3
                        3-1
                        1
                        5 MANEA KARLA TIMISOARA
                        1-3
                        3-2
                        3-1
                        3-1
                        3-1
                        4
                        2
                        6 MUNTEANU CONSTANTIN RESITA
                        1-3
                        0-3
                        0-3
                        1-3
                        1-3
                        0
                        Gr.inferioara nr. 5
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 PUT GABRIEL ORAVITA
                        0-3
                        1-3
                        0-3
                        1-3
                        2-3
                        0
                        2 SPATARIU DANIEL ARAD
                        3-0
                        1-3
                        0-3
                        3-2
                        0-3
                        2
                        4
                        3 BALINT ANDREEA DUMBRAVITA
                        3-1
                        3-1
                        2-3
                        3-0
                        2-3
                        3
                        3
                        4 COTCA DACIAN ORADEA
                        3-0
                        3-0
                        3-2
                        3-1
                        2-3
                        4
                        2
                        5 MITRACHE SIMION TIMISOARA
                        3-1
                        2-3
                        0-3
                        1-3
                        2-3
                        1
                        6 POPA BOGDAN TIMISOARA
                        3-2
                        3-0
                        3-2
                        3-2
                        3-2
                        5
                        1
                        Gr.inferioara nr. 6
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 VERDET ADRIAN ORAVITA
                        3-2
                        3-0
                        3-2
                        3-0
                        3-0
                        5
                        1
                        2 BUTNARIU DANIEL TIMISOARA
                        2-3
                        3-2
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        4
                        2
                        3 SFERLEA MARIUS ORADEA
                        0-3
                        2-3
                        3-1
                        3-2
                        3-1
                        3
                        3
                        4 KAPOSTA VICTOR ARAD
                        2-3
                        0-3
                        1-3
                        2-3
                        3-2
                        1
                        5 POPESCU CAROL TIMISOARA
                        0-3
                        0-3
                        2-3
                        3-2
                        3-1
                        2
                        4
                        6 GROS EDUARD LUPENI
                        0-3
                        0-3
                        1-3
                        2-3
                        1-3
                        0

                        Comentariu


                        • Grupe superioare open

                          Gr.superioara nr. 1
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 SORESCU DEIAN RESITA
                          2 COTCA DACIAN ORADEA
                          3 SFERLEA MARIUS ORADEA
                          4 ZBANCU LEO DEVA
                          Gr.superioara nr. 2
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 ROMAN BOGDAN ARAD
                          2 BUTNARIU DANIEL TIMISOARA
                          3 STEOPAN DARIUS DUMBRAVITA
                          4 KIRALY PONGRATZ SALONTA
                          Gr.superioara nr. 3
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 PARVU NICOLAE RESITA
                          2 BORU LUCIAN TIMISOARA
                          3 MIHALESCU DINU TIMISOARA
                          4 SPATARIU DANIEL ARAD
                          Gr.superioara nr. 4
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 MANDRU BOGDAN HUNEDOARA
                          2 CRISANOV AUREL TIMISOARA
                          3 VAIDA SORIN ORADEA
                          4 POPESCU CAROL TIMISOARA
                          Gr.superioara nr. 5
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 POPA BOGDAN TIMISOARA
                          2 CIUBLEA VICHENTE ORAVITA
                          3 POPET DORU TIMISOARA
                          4 VERES FRANCISC ORAVITA
                          Gr.superioara nr. 6
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 VERDET ADRIAN ORAVITA
                          2 MANEA KARLA TIMISOARA
                          3 BALINT ANDREEA DUMBRAVITA
                          4 CREINICEAN LIVIU ORAVITA

                          Comentariu


                          • Eliminatorii Avansati
                            1. Oancea Eduard
                            ------------------------- Oancea Eduard 3-0
                            16. Bye
                            -------------------------------------------------- Oancea Eduard 3-2
                            9. Cecan Vasile
                            ------------------------- Cecan Vasile 3-2
                            8. Craiovan Victor
                            --------------------------------------------------------------------------- Oancea Eduard 3-2
                            5. Turburan Ion
                            ------------------------- Turburan Ion 3-1
                            12. Schiopulescu Ion
                            -------------------------------------------------- Zsok Arcadie 1-3
                            13. Bye
                            ------------------------- Zsok Arcadie 0-3
                            4. Zsok Arcadie

                            . ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Oancea Eduard 3-1

                            3. Ardelean Raul
                            ------------------------- Ardelean Raul 3-0
                            14. Bye
                            -------------------------------------------------- Ardelean Raul 3-1
                            11. Neamt Doru
                            ------------------------- Neamt Doru 3-1
                            6. Manea Adrian
                            --------------------------------------------------------------------------- Ardelean Raul 3-1
                            7. Fabian Wilhelm
                            ------------------------- Fabian Wilhelm 3-1
                            10. Drinceanu Lilian
                            -------------------------------------------------- Csaky Tiberiu 1-3
                            15. Bye
                            ------------------------- Csaky Tiberiu 0-3
                            2. Csaky Tiberiu

                            Comentariu


                            • Clasament Avansati

                              1. Oancea Eduard - Arad
                              2. Ardelean Raul - Arad
                              3 -- 4
                              Csaky Tiberiu - Resita
                              Zsok Arcadie - Deva
                              5 -- 8
                              Cecan Vasile - Timisoara
                              Neamt Doru - Arad
                              Fabian Wilhelm - Oradea
                              Turburan Ion - Resita
                              9 -- 12
                              Schiopulescu Ion - Lugoj
                              Drinceanu Lilian - Oravita
                              Manea Adrian - Timisoara
                              Craiovan Victor - Resita
                              13 -- 14 1v gr.sup.
                              Matei Dumitru - Deva
                              Struna Ionut - Arad
                              15 -- 18 0v gr.sup.
                              Murgu Ioan - Oravita
                              Lulciuc Dumitru - Timisoara
                              Ticu Sorin - Lugoj
                              Jichici Svetozar - Timisoara
                              19 -- 20 1v gr.inf.
                              Roseti Ionut - Lugoj
                              Dehelean Octavian - Timisoara
                              21 -- 26 0v gr.inf.
                              Pop Ioan - Timisoara
                              Tarlea Adrian - Deva
                              Orban Madalina - Timisoara
                              Orban Alin - Timisoara
                              Bobin Andra - Dumbravita
                              Dasca Giurgi - Timisoara
                              Ultima editare de Zosim1; 27.aug.2016, 17:17.

                              Comentariu


                              • Grupe superioare open

                                Gr.superioara nr. 1
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                V
                                Loc
                                1 SORESCU DEIAN RESITA
                                3-0
                                3-1
                                3-0
                                3
                                1
                                2 COTCA DACIAN ORADEA
                                0-3
                                2-3
                                0-3
                                0
                                3 SFERLEA MARIUS ORADEA
                                1-3
                                3-2
                                2-3
                                1
                                4 ZBANCU LEO DEVA
                                0-3
                                3-0
                                3-2
                                2
                                2
                                Gr.superioara nr. 2
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                V
                                Loc
                                1 ROMAN BOGDAN ARAD
                                3-0
                                3-1
                                3-2
                                3
                                1
                                2 BUTNARIU DANIEL TIMISOARA
                                0-3
                                3-0
                                3-0
                                2
                                2
                                3 STEOPAN DARIUS DUMBRAVITA
                                1-3
                                0-3
                                1-3
                                0
                                4 KIRALY PONGRATZ SALONTA
                                2-3
                                0-3
                                3-1
                                1
                                Gr.superioara nr. 3
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                V
                                Loc
                                1 PARVU NICOLAE RESITA
                                1-3
                                3-0
                                3-0
                                2
                                2
                                2 BORU LUCIAN TIMISOARA
                                3-1
                                3-2
                                3-0
                                3
                                1
                                3 MIHALESCU DINU TIMISOARA
                                0-3
                                2-3
                                3-2
                                1
                                4 SPATARIU DANIEL ARAD
                                0-3
                                0-3
                                2-3
                                0
                                Gr.superioara nr. 4
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                V
                                Loc
                                1 MANDRU BOGDAN HUNEDOARA
                                3-1
                                3-0
                                3-0
                                3
                                1
                                2 CRISANOV AUREL TIMISOARA
                                1-3
                                3-0
                                2-3
                                1
                                3 VAIDA SORIN ORADEA
                                0-3
                                0-3
                                2-3
                                0
                                4 POPESCU CAROL TIMISOARA
                                0-3
                                3-2
                                3-2
                                2
                                2
                                Gr.superioara nr. 5
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                V
                                Loc
                                1 POPA BOGDAN TIMISOARA
                                3-1
                                3-0
                                3-1
                                3
                                1
                                2 CIUBLEA VICHENTE ORAVITA
                                1-3
                                3-1
                                1-3
                                1
                                3 POPET DORU TIMISOARA
                                0-3
                                1-3
                                3-2
                                1
                                4 VERES FRANCISC ORAVITA
                                1-3
                                3-1
                                2-3
                                1
                                2
                                Gr.superioara nr. 6
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                V
                                Loc
                                1 VERDET ADRIAN ORAVITA
                                1-3
                                1-3
                                3-1
                                1
                                2 MANEA KARLA TIMISOARA
                                3-1
                                3-1
                                3-0
                                3
                                1
                                3 BALINT ANDREEA DUMBRAVITA
                                3-1
                                1-3
                                3-1
                                2
                                2
                                4 CREINICEAN LIVIU ORAVITA
                                1-3
                                0-3
                                1-3
                                0

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X