Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A ?EMI-TT? & ?Papa Sam ? DUMBRAVITA - Sambata 27 August 2016

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A ?EMI-TT? & ?Papa Sam ? DUMBRAVITA - Sambata 27 August 2016

    Turneu A “EMI-TT” & “Papa Sam ” .DUMBRAVITA - Sambata 27 August 2016
    LOCUL DE DESFASURARE:Localitatea Dumbravita,Sala Polivalenta a ACS Dumbravita
    ADRESA: Strada Salii Polivalente
    In spatele Primariei Dumbravita pe str.Kos Karoly spre padure pana se vede Polivalenta ,circa 500m
    DATA: SIMBATA 27 August2015
    LOGISTICA: 20 mese JOOLA .Spatiu de joc 12 m*7m .Mingi *** celuloid
    CATEGORIILE-TURNEULUI
    1.Turneu Categoria Copii pana la 10 ani –Nascuti 2007-2010
    Nr participanti .Nelimitat
    Ora de incepere Validare inscrieri 8.30 Inceperea turneului 9.00
    2.Turneu Categoria Copii 11-12 ani –Nascuti 2004 2006
    Nr participanti .Nelimitat
    Ora de incepere . Validare inscrieri 8.30 Inceperea turneului 9.00
    3.Turneu Categoria Copii 13-14 ani –Nascuti 2003-2000
    Nr participanti .Nelimitat
    Ora de incepere Validare inscrieri 8.30 Inceperea turneului 9.00
    4.Turneu Categoria Incepatori –toti participantii cu media pana la 11,99
    Nr participanti .30+ 2 Wildcard , 8 mese inf,4 mese sup
    Ora de incepere Validare inscrieri 10.00 Inceperea turneului 10.30
    5.Turneu Categoria Avansati- toti participantii cu media intre 12 si 19
    Nr participanti 30+ 2 Wildcard ,8 mese inf,4 mese sup
    Ora de incepere Validare inscrieri 11.00 Inceperea turneului 11.30
    6.Turneu Categoria Open- toti participantii cu media peste 19
    Nr participanti 30+2 Wildcard ,8 mese inf ,4 mese sup
    Ora de incepere Validare inscrieri 13.30 Inceperea turneului 14.00

    Ora de validare a inscrierilor este cu 30 de min mai devreme decat inceperea categoriei.
    Inscrierea la o alta categorie decat ceea data de medie se poate face numai cu acordul organizatorului in functie de fluctuatia mediei din ultimul an si de recomandarile apropiatiilor in cazul jucatorilor noi(exceptand cazurile reglementate de regulament)

    TAXA PARTICIPARE .-30 Lei adulti,15 lei copii , 2 leu catre AMATUR
    FACILITATI. Dulciuri,fursecuri, apa, cafea,si masa de pranz inclusa.

    SISTEMUL DE JOC.-Minim 6 jocuri per jucator.3 din 5 seturi
    -Grupe inf de 4-5 juc,capii de serie dupa MP,se califica 3 ,locurile 4-5 joaca pt ultima patrime,(cincime )a clasamentului.
    -Grupe sup de 3 dupa o cheie aleatoare,se califica 2
    -Eliminatori
    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: Inscrierile se fac in ordinea anuntari pe forum,sau telefonic cu mentiunea ca daca se ocupa locurile organizatorul isi rezerva dreptul de a trece pe lista de asteptare persoanele care la turneele precedente (turneele organizate de EMI) au avut retrageri nejustificate .Inscrierile pana in data de 26.08.2016 Vineri ora 22.00,iar dupa aceasta data doar cu acordul organizatorului pana la inceperea turneului.Retragerile de asemenea dupa data de 26.08.2016 Vineri ora 22.00 sunt acceptate dupa o prealabila discutie cu organizatorul.
    Multumesc de intelegere.

    Absentii Nemotivati vor fii inregistrati in clasament cu N

    Locurile 1-3- Cupe, medalii si diploma
    Locurile 4-8- Diploma
    Primele 2 locuri din repozitionare-Premii

    PERSOANE DE CONTACT: Dumitru Beltechi "EMI" (Zosim1) 0747 630 959
    Nicoleta Huszar 0722663121
    ORGANIZATORI si PARTENERI- EMI-TT & ACS Dumbravita_Sectia Tenis de Masa ,PAPA SAM ,Primaria Dumbravita
    Ultima editare de Zosim1; 27.aug.2016, 09:11.

  • #2
    Rezervat inscrieri
    Inscrieri open - on 26.08.2016 at 19:37:14

    1. Sorescu Deian, Resita, 43 - 36,13 - O
    2. Roman Bogdan, Arad, 6 - 32,2 - O
    3. Zbancu Leo, Deva, 726 - 30,25 - O
    4. Avram Victor, Arad, 14 - 29,93 - O
    5. Mandru Bogdan, Hunedoara, 664 - 28,25 - O
    6. Put Gabriel, Oravita, 41 - 27,55 - O
    7. Verdet Adrian, Oravita, 136 - 25,75 - O
    8. Spatariu Daniel, Arad, 132 - 23,97 - O
    9. Popet Doru, Timisoara, 316 - 23,39 - O
    10. Oprea Adrian, Lugoj, 147 - 23,25 - O
    11. Mihalescu Dinu, Timisoara, 109 - 23,22 - O
    12. Parvu Nicolae, Resita, 1315 - 22,75 - O
    13. Boru Lucian, Timisoara, 448 - 22,55 - O
    14. Creinicean Liviu, Oravita, 110 - 22,43 - O
    15. Ciublea Vichente, Oravita, 153 - 22,36 - O
    16. Kiraly Pongratz, Salonta, 281 - 22,36 - O
    17. Balint Andreea, Dumbravita, 512 - 22,35 - OF
    18. Sferlea Marius, Oradea, 203 - 22 - O
    19. Cotca Dacian, Oradea, 96 - 21,95 - O
    20. Kaposta Victor, Arad, 75 - 21,88 - O
    21. Crisanov Aurel, Timisoara, 440 - 21,33 - O
    22. Vaida Sorin, Oradea, 226 - 21,03 - O
    23. Lungu Marius, Oravita, 288 - 20,28 - O
    24. Dani Leo, Arad, 177 - 19,31 - OH
    25. Birtalan Laszlo, Oradea, 122 - 19,13 - O
    26. Fieraru George, Timisoara, 839 - 18,75 - A
    27. Veres Francisc, Oravita, 170 - 18,61 - A
    28. Manea Karla, Timisoara, 1031 - 18,25 - OLF
    29. Mitrache Simion, Timisoara, 883 - 17,5 - A
    30. Gros Eduard, Lupeni, 1397 - 14,5 - A
    31. Munteanu Constantin, Resita, 784 - 11,83 - A
    32. Beltechi Dumitru, Victoria, 1507 - 11,5 - A
    33. Hajnal Norbert, Salonta, 2140 - 8,75 - A
    34. Balint Tiberiu, Timisoara, 1734 - 4,58 - A
    35. Popa Bogdan, Timisoara, 3224 - 0 - OL
    36. Kalman Csaby, Timisoara, 4001 - 0 - A


    Inscrieri Avansati - on 26.08.2016 at 19:45:14

    1. Murgu Ioan, Oravita, 283 - 18,69 - A
    2. Schiopulescu Ion, Lugoj, 356 - 18,03 - A
    3. Turburan Ion, Resita, 560 - 17,83 - A
    4. Drinceanu Lilian, Oravita, 544 - 17,68 - A
    5. Neamt Doru, Arad, 435 - 16,75 - AW
    6. Manea Adrian, Timisoara, 1109 - 16,25 - A
    7. Csaky Tiberiu, Resita, 679 - 16 - A
    8. Ardelean Raul, Arad, 527 - 15,82 - A
    9. Matei Dumitru, Deva, 349 - 15,31 - AW
    10. Fabian Wilhelm, Oradea, 428 - 14,84 - A
    11. Cecan Vasile, Timisoara, 326 - 14,35 - A
    12. Lulciuc Dumitru, Timisoara, 958 - 13,58 - A
    13. Roseti Ionut, Lugoj, 580 - 13,11 - A
    14. Ticu Sorin, Lugoj, 755 - 13 - A
    15. Jichici Svetozar, Timisoara, 524 - 12,78 - A
    16. Vuca Adrian, Bocsa, 1466 - 12,5 - A
    17. Pop Ioan, Timisoara, 1165 - 7 - A
    18. Craiovan Victor, Resita, 1051 - 6,33 - A
    19. Tarlea Adrian, Deva, 1516 - 4,58 - A
    20. Orban Madalina, Timisoara, 1617 - 4,25 - AF
    21. Orban Alin, Timisoara, 2682 - 3,75 - A
    22. Bobin Andra, Dumbravita, 2155 - 3,5 - AF
    23. Dehelean Octavian, Timisoara, 2886 - 2,75 - A
    24. Wild card 1, Dumbravita, 4002 - 0 - A
    25. Wild card 2, Dumbravita, 4003 - 0 - A
    26. Szok Arcadie, Deva, 4005 - 0 - A

    Inscrieri Incepatori - on 26.08.2016 at 19:50:08

    1. Boros Amalia, Oradea, 628 - 11,5 - AF
    2. Hancig Mircea, Dumbravita, 1302 - 11,25 - A
    3. Docea Beniamin, Aiud, 867 - 10,82 - A
    4. Tisza Iosif, Arad, 795 - 10,39 - A
    5. Pralea Constantin, Alba Iulia, 568 - 8,58 - AW
    6. Carabas Cosmin, Timisoara, 1307 - 8,25 - A
    7. Fekete Istvan, Arad, 776 - 8,22 - A
    8. Midvichi Alexandru, Deva, 1166 - 6,68 - AH
    9. Matusan Florin, Timisoara, 1279 - 5,8 - A
    10. Glavan Radu, Timisoara, 1383 - 5,55 - A
    11. Faur Lucian, Jimbolia, 1493 - 5,5 - A
    12. Banu Florentin, Timisoara, 1946 - 5 - A
    13. Tamsa Titus, Resita, 2088 - 4 - A
    14. Popa Dorina, Deva, 4004 - 0 - A
    15. Bacinschi Ovidiu, Timisoara, 4005 - 0 - A
    16. Gligor Nicolae, Alba Iulia, 4009 - 0 - A
    17. Furca Marius, Timisoara, 4010 - 0 - A
    18. Selgros Amalia, Timisoara, 4011 - 0 - A
    19. Petram Sile, Timisoara, 4012 - 0 - A
    Ultima editare de Zosim1; 26.aug.2016, 19:50.

    Comentariu


    • #3
      Rezervat Clasament
      Postat în original de Zosim1 Vezi post
      Clasament Copii 2007-2010

      1. Sferlea Alesia - Oradea
      2. Moldovan Dora - Dumbravita
      3 -- 4
      Pauliuc Alesia - Timisoara
      Botca Norbert - Arad
      5 -- 8
      Stanusila Alexia - Dumbravita
      Craiu Andreea - Arad
      Berinde Luca - Dumbravita
      Cotca Diana - Oradea
      9 -- 10 2v gr.inf.
      Maran Darian - Resita
      Vartaci Darius - Arad
      11 -- 12 1v gr.inf.
      Szabo Timea - Dumbravita
      Crisan Ana Sofia - Dumbravita
      13 -- 14 0v gr.inf.
      Popovici Bogdan - Dumbravita
      Crisan Sara - Dumbravita
      Postat în original de Zosim1 Vezi post
      Clasament Copii 2004-2007

      1. Struna Adela - Arad
      2. Sarb Ana Maria - Dumbravita
      3 -- 4
      Cornea Adam - Resita
      Orban Madalina - Timisoara
      5 -- 8
      Cornea Tamas - Resita
      Pap Atila - Timisoara
      Stanusila Oana - Dumbravita
      Stanusila Razvan - Dumbravita
      9 -- 1v gr.sup.
      Neamtu Andreea - Arad
      10 -- 12 0v gr.sup.
      Lascu Mihai - Dumbravita
      Cotca Rares - Oradea
      Petran Eduard - Dumbravita
      13 -- 1v gr.inf.
      Batranut Deian - Arad
      14 -- 17 0v gr.inf.
      Sorescu Denisa - Resita
      Ermler Celin - Resita
      Stiuca Maria - Arad
      Opincaru Silviu - Arad
      Postat în original de Zosim1 Vezi post
      Postat în original de Zosim1 Vezi post
      Clasament Incepatori

      1. Boros Amalia - Oradea
      2. Hancig Mircea - Dumbravita
      3 -- 4
      Nagy Iosif - Arad
      Isopescu Vasile - Timisoara
      5 -- 8
      Tisza Iosif - Arad
      Matusan Florin - Timisoara
      Lascu Marius - Dumbravita
      Fekete Istvan - Arad
      9 -- 12
      Docea Beniamin - Aiud
      Pralea Constantin - Alba Iulia
      Glavan Radu - Timisoara
      Tamsa Titus - Resita
      13 -- 1v gr.sup.
      Banu Florentin - Timisoara
      14 -- 18 0v gr.sup.
      Carabas Cosmin - Timisoara
      Midvichi Alexandru - Deva
      Faur Lucian - Jimbolia
      Midvichi Daniel - Deva
      Popa Dorina - Deva
      19 -- 24 0v gr.inf.
      Badea Catalin - Dumbravita
      Bacinschi Ovidiu - Timisoara
      Gligor Nicolae - Alba Iulia
      Furca Marius - Timisoara
      Ermler Sorin - Resita
      Mihali Sile - Dumbravita
      Postat în original de Zosim1 Vezi post
      Clasament Avansati

      1. Oancea Eduard - Arad
      2. Ardelean Raul - Arad
      3 -- 4
      Csaky Tiberiu - Resita
      Zsok Arcadie - Deva
      5 -- 8
      Cecan Vasile - Timisoara
      Neamt Doru - Arad
      Fabian Wilhelm - Oradea
      Turburan Ion - Resita
      9 -- 12
      Schiopulescu Ion - Lugoj
      Drinceanu Lilian - Oravita
      Manea Adrian - Timisoara
      Craiovan Victor - Resita
      13 -- 14 1v gr.sup.
      Matei Dumitru - Deva
      Struna Ionut - Arad
      15 -- 18 0v gr.sup.
      Murgu Ioan - Oravita
      Lulciuc Dumitru - Timisoara
      Ticu Sorin - Lugoj
      Jichici Svetozar - Timisoara
      19 -- 20 1v gr.inf.
      Roseti Ionut - Lugoj
      Dehelean Octavian - Timisoara
      21 -- 26 0v gr.inf.
      Pop Ioan - Timisoara
      Tarlea Adrian - Deva
      Orban Madalina - Timisoara
      Orban Alin - Timisoara
      Bobin Andra - Dumbravita
      Dasca Giurgi - Timisoara
      Postat în original de Zosim1 Vezi post
      Clasament open

      1. Sorescu Deian - Resita
      2. Roman Bogdan - Arad
      3 -- 4
      Manea Karla - Timisoara
      Mandru Bogdan - Hunedoara
      5 -- 8
      Balint Andreea - Dumbravita
      Popescu Carol - Timisoara
      Boru Lucian - Timisoara
      Butnariu Daniel - Timisoara
      9 -- 12
      Zbancu Leo - Deva
      Parvu Nicolae - Resita
      Veres Francisc - Oravita
      Popa Bogdan - Timisoara
      13 -- 19 1v gr.sup.
      Verdet Adrian - Oravita
      Popet Doru - Timisoara
      Mihalescu Dinu - Timisoara
      Ciublea Vichente - Oravita
      Kiraly Pongratz - Salonta
      Sferlea Marius - Oradea
      Crisanov Aurel - Timisoara
      20 -- 24 0v gr.sup.
      Spatariu Daniel - Arad
      Creinicean Liviu - Oravita
      Cotca Dacian - Oradea
      Vaida Sorin - Oradea
      Steopan Darius - Dumbravita
      25 -- 26 3v gr.inf.
      Oprea Adrian - Lugoj
      Kalman Csaby - Timisoara
      27 -- 31 1v gr.inf.
      Kaposta Victor - Arad
      Lungu Marius - Oravita
      Birtalan Laszlo - Oradea
      Fieraru George - Timisoara
      Mitrache Simion - Timisoara
      32 -- 37 0v gr.inf.
      Put Gabriel - Oravita
      Dani Leo - Arad
      Gros Eduard - Lupeni
      Munteanu Constantin - Resita
      Hajnal Norbert - Salonta
      Balint Tiberiu - Timisoara
      Ultima editare de Zosim1; 27.aug.2016, 20:27.

      Comentariu


      • #4
        Cotca Diana Oradea turneu copii pana la 10 ani
        Cotca Rares Oradea turneu copii 11-12 ani
        Cotca Dacian Oradea turneu open
        Ultima editare de Dacian Cotca; 17.aug.2016, 21:39.

        Comentariu


        • #5
          Alesia Sferlea-copii 2007
          Marius Sferlea-open
          ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

          Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
          Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

          Comentariu


          • #6
            Roman Bogdan- open
            Spatariu Daniel - open
            Blade: VECHITURA CU 70 LEI
            FH: FATA DE ROATA DE MASINA
            BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

            Comentariu


            • #7
              Cecan Vasile, Timisoara, avansati
              Glavan Radu, Timisoara, incepatori
              Roseti Ionut, Lugoj, avansati
              Verdet Adrian, Oravita, open
              Jichici Svetozar, Timisoara, avansati

              Comentariu


              • #8
                Din Arad la open, Istrate Samir
                .

                Comentariu


                • #9
                  Lacatis Ghita-Avansati
                  Fekete Istvan-Incepatori
                  Arad

                  Comentariu


                  • #10
                    Pop Ioan - Timisoara - avansati




                    "Tu, care n'ai vazut lampa, cu lampa ce ai sa vezi !!?"

                    Comentariu


                    • #11
                      Király Pongrac din Salonta -open

                      Comentariu


                      • #12
                        Ticu Sorin,Lugoj,avansati.

                        Comentariu


                        • #13
                          Se înscrie la Categoria INCEPATORI, Docea Beniamin din Aiud.

                          Comentariu


                          • #14
                            Din Resita la Avansati se inscrie Turburan Ion.
                            Blade: Mizutani ZLC
                            FH Nittaku Fastarc G1
                            BH Xiom Sigma II Euro

                            Comentariu


                            • #15
                              Popet Doru-Timisoara--open..Oprea Adrian--Lugoj--open..Rosu Adrian --Timisoara --open,,Schiopulescu Ioan--Lugoj..Anvansati,,Joumah Abdul Rahim-Timisoara-Avansati,,Faur Lucian-Jimbolia--Incepatori..Glavan Radu--Timisoara--Incepatori---cu multumiri!

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X