Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A - Oravița - 17 septembrie 2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Un turneu super fain. Felicitari organizatorilor (foarte ospitalieri oravitenii astia), jucatorilor si castigatorilor de la ambele categorii. In general fair play, cu mici exceptii din partea unora "caposi" rau, care nu ar lasa de la ei - pentru nimic in lume. Asta este. Bravo Sorin, Ghita, Bogdan si Victor - aradenii mei – patru medalii din care doua locul I – “nu-i de ici de colo” . Si nu in ultimul rand un mare bravo Vasile, care ai reusit sa tai nodul gordian "ierbarii". Am simtit-o pe propria piele. Uite ca se poate.
    Excelenta idee "Kralizec" in legatura cu realizarea fisierului cu rezultatele jucatorilor la turneul respectiv.
    Ultima editare de alandala; 19.sep.2016, 09:05.

    Comentariu


    • Postat în original de alandala Vezi post
      Excelenta idee "Kralizec" in legatura cu realizarea fisierului cu rezultatele jucatorilor la turneul respectiv.
      Multumesc. Ideea este a lui Florin Apian, eu doar am pus-o in aplicare.

      Comentariu


      • PREMIERE AMATORI




        PREMIERE OPEN

        Comentariu


        • Postat în original de Kralizec Vezi post
          Multumesc. Ideea este a lui Florin Apian, eu doar am pus-o in aplicare.
          De fapt, ideea este a lui Emi, eu am implementat-o, iar Krazilec a pus-o primul in aplicare
          TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

          Comentariu


          • Oricum faceti echipa faina. Si va miscati repede. Inca o data felicitari.

            Comentariu


            • Bravo si felicitari tuturor!!! A fost un turneu foarte bine organizat si cu multa buna dispozitie !!! Toate cele bune si sa ne revedem sanatosi !!!

              Comentariu


              • Felicitari tuturor si mai ales aradenilor care au castigat concursul Sorin si Bogdan sau au fost pe podium Ghita si Victor .
                Felicitari si lui Doru care incepe sa se apropie de forma si rezultatele de altadata

                Comentariu


                • Ho! Ho! Mersi Piti, dar vorba aia "mai trebuie sa curga multa apa pe Mureș" pana atunci. Eventual pana seaca de tot!!!

                  Comentariu


                  • Felicitari Johny. Tine-o tot asa.

                    Comentariu


                    • Colegul nostru Creinicean Liviu a pierdut la Sala o paleta lemn Viscaria Fh.Andro Rasant iar Bh.Tenergi 64 rosu. Era într-o husa nittaku negru/rosu. Dacă a găsit-o cineva din greșeală sa ne anunțe pe forum!! Va mulțumim..

                      - - - Actualizat - - -

                      Sa găsit paleta și husa!!

                      Comentariu


                      • De data asta v-ati intrecut pe voi. Eu unul m-am simtit extraordinar la voi. Ma bucur mult ca ati aparut in Amatur... demult timp nu m-am mai simtit asa de bine la vreun turneu ca la voi. Va felicit pentru tot ceea ce faceti pentru acest sport. Deabia astept sa ne revedem. Va salut si numai bine

                        Comentariu


                        • Mulțumim Victor ptr cuvintele frumoase!! Va așteptăm cu drag pe toți de fiecare data.. Sa ne vedem cu bine la masa de joc..

                          Comentariu

                          Who has read this thread:
                          Procesare...
                          X