Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A - Oravița - 17 septembrie 2016

Adună
X
Adună
Utilizatori activi care vizualizează acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A - Oravița - 17 septembrie 2016

    Denumirea turneului: Turneu A - Oravița - 17 septembrie 2016
    Categoria turneului: "A", Open+Amatori
    Localitatea: Oravița (jud. Caras-Severin)
    Locatia: Școala Gimnazială ”Romul Ladea”
    str. Zona-Garii, Oravita
    Data: 17 septembrie 2016, sambata
    Numar de mese: 12, ITTF

    Ora de incepere turneu: 9:30

    I. Categoria "Amatori"
    - ORA INCEPERE MECIURI: 09:30
    - poate participa orice jucator cu media mai mica de 19 din clasamentul Amatur la zi;
    - grupe inferioare, superioare, tablou eliminatorii, finala mica, finala mare.
    - Numar maxim de jucatori la Amatori: 72

    II. Categoria "Open"
    - ORA INCEPERE MECIURI: 14:00
    - poate participa orice jucator cu media peste 19 din clasamentul Amatur la zi;
    - grupe inferioare, superioare, tablou eliminatorii, finala mica, finala mare.
    - numar maxim de jucatori la Open: 42

    Taxa de participare: 30 ron adulti, 20 ron copii.
    Persoanele cu dizabilitati nu platesc taxa de participare.

    Taxa de 2 ron/adult se va achita catre Amatur.

    Absentii Nemotivati vor fi inregistrati in clasamentul Amatur.

    Se asigura:
    - apa, suc, cafea, bere si o masa;

    Material de premiere: Cupe si medalii pentru locurile 1-3 (se joaca finala mica) + diplome pentru locurile 1-4 + premii in bani!

    Inscrierea participantilor: pe forum
    Organizatori: Veres Francisc (0743.55.17.14) si Put Gabriel (0768.445.242)
    Tehnic: Vela Claudiu

  • #2
    Inscrieri Finale Open - on 17.09.2016 at 14:51:20

    1. Sorescu Deian - Resita, 41 - 37,25 - O
    2. Roman Bogdan - Arad, 7 - 32,48 - O
    3. Avram Victor - Arad, 13 - 30,57 - O
    4. Zbancu Leo - Deva, 543 - 29,25 - O
    5. Sufletel Radu - Alba Iulia, 49 - 28,39 - OL
    6. Verdet Adrian - Oravita, 122 - 27,13 - O
    7. Put Gabriel - Oravita, 47 - 26,36 - O
    8. Butnariu Daniel - Timisoara, 636 - 26 - O
    9. Popa Bogdan - Timisoara, 977 - 24 - OL
    10. Parvu Nicolae - Resita, 990 - 24 - O
    11. Pavel Calin - Hunedoara, 364 - 23,82 - O
    12. Boru Lucian - Timisoara, 324 - 23,67 - O
    13. Balint Andreea - Dumbravita, 376 - 23,5 - OF
    14. Birtalan Robert - Oradea, 108 - 23,05 - O
    15. Spatariu Daniel - Arad, 150 - 22,84 - O
    16. Ciublea Vichente - Oravita, 144 - 22,81 - O
    17. Saceleanu Bogdan - Targu Jiu, 507 - 22,75 - O
    18. Creinicean Liviu - Oravita, 111 - 22,33 - O
    19. Crisanov Aurel - Timisoara, 416 - 21,96 - O
    20. Catinean Vasile - Petrila, 488 - 21,67 - O
    21. Popescu Carol - Timisoara, 1203 - 21,5 - O
    22. Kaposta Victor - Arad, 89 - 21,08 - O
    23. Lungu Marius - Oravita, 290 - 20,17 - O
    24. Dani Leo - Arad, 180 - 19,31 - OH
    25. Veres Francisc - Oravita, 149 - 19,25 - O
    26. Ilia Ion - Oravita, 1092 - 18 - A
    27. Balmez Dorel - Oravita, 1520 - 15,75 - A
    28. Matei Dumitru - Deva, 352 - 15,31 - AW
    29. Androne Daniel - Petrila, 811 - 13,17 - A
    30. Munteanu Constantin - Resita, 774 - 11,82 - A
    31. Simion Dan - Resita, 1378 - 7,25 - A
    32. Tarlea Adrian - Deva, 1393 - 5 - A
    33. Balint Tiberiu - Timisoara, 1561 - 5 - A
    34. Lita Daniel - Oravita, 2354 - 0 - A

    Niciun absent nemotivat

    Medie turneu: MT=27
    Punctaj turneu: P=MT+1=28
    Locul 1: P+11=39


    Inscrieri Finale Amatori - on 17.09.2016 at 10:13:06

    1. Birtalan Laszlo - Oradea, 127 - 18,93 - A
    2. Murgu Ioan - Oravita, 291 - 18,44 - A
    3. Schiopulescu Ion - Lugoj, 361 - 18,41 - A
    4. Curpas Ioan - Oradea, 161 - 17,86 - AW
    5. Lacatis Ghita - Arad, 260 - 17,56 - A
    6. Mirza Sorin - Arad, 609 - 17,15 - A
    7. Neamt Doru - Arad, 443 - 16,63 - AW
    8. Csaky Tiberiu - Resita, 658 - 16,54 - A
    9. Turburan Ion - Resita, 620 - 16,5 - A
    10. Manu Nicolae - Resita, 737 - 16,15 - A
    11. Venter Liviu - Resita, 751 - 15,55 - A
    12. Cecan Vasile - Timisoara, 329 - 14,45 - A
    13. Roseti Ionut - Lugoj, 583 - 13,11 - A
    14. Ticu Sorin - Lugoj, 756 - 13,11 - A
    15. Jichici Svetozar - Timisoara, 511 - 13,03 - A
    16. Botea Fabian - Hunedoara, 526 - 13 - A
    17. Stoica Ioan Florin - Lugoj, 717 - 12,46 - A
    18. Budiu Lorin - Timisoara, 1095 - 12,25 - A
    19. Hancig Mircea - Dumbravita, 1121 - 12 - A
    20. Nagy Iosif - Arad, 664 - 11,96 - AW
    21. Oancea Eduard - Arad, 1287 - 11,92 - A
    22. Totin Tosa - Timisoara, 1715 - 10,75 - A
    23. Cioveie Marian - Oravita, 712 - 10 - A
    24. Vela Gabriel - Caransebes, 713 - 9,19 - A
    25. Poenar Alin - Resita, 1446 - 9 - A
    26. Pralea Constantin - Alba Iulia, 555 - 8,83 - AW
    27. Lascu Marius - Dumbravita, 956 - 7,83 - A
    28. Craiovan Victor - Resita, 957 - 7,68 - A
    29. Sfrenti Cosmin - Drobeta Tr Severin, 1748 - 6,75 - A
    30. Glavan Radu - Timisoara, 1248 - 6,33 - A
    31. Faur Lucian - Jimbolia, 1349 - 6,15 - A
    32. Tamsa Titus - Resita, 1661 - 5,58 - A
    33. Orban Madalina - Timisoara, 1454 - 4,95 - AJF
    34. Orban Alin - Timisoara, 2021 - 4,5 - A
    35. Draghici Dumitru - Drobeta Tr Severin, 2242 - 0 - A
    36. Cocias Gheorghe - Oravita, 2353 - 0 - A
    37. Mustata Catalin - Oravita, 2442 - 0 - A
    38. Gutulescu Marian - Drobeta Tr Severin, 2581 - 0 - A
    39. Mercea Doru - Timisoara, 2608 - 0 - A
    40. Chiriac Paul - Drobeta Tr Severin, 3059 - 0 - A
    41. Vijaica Paul - Drobeta Tr Severin, 3573 - 0 - A
    42. Arnautu Romica - Oravita, 4001 - 0 - A
    43. Cuth Daniel - Lugoj, 4002 - 0 - A
    44. Zachel Petre - Oravita, 4003 - 0 - A
    45. Geamanu Robert - Drobeta Tr Severin, 4004 - 0 - A
    46. Secrian Emanuel - Lugoj, 4005 - 0 - A

    Absent nemotivat: Domanyek Alexandru

    Medie turneu: MT=16
    Punctaj turneu: P=MT+1=17
    Locul 1: P+9=26


    Clasament Amatori

    1. Mirza Sorin - Arad
    2. Turburan Ion - Resita
    3 -- 4
    Lacatis Ghita - Arad
    Cecan Vasile - Timisoara
    5 -- 8
    Manu Nicolae - Resita
    Roseti Ionut - Lugoj
    Draghici Dumitru - Drobeta Tr Severin
    Neamt Doru - Arad
    9 -- 16
    Venter Liviu - Resita
    Csaky Tiberiu - Resita
    Cocias Gheorghe - Oravita
    Nagy Iosif - Arad
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Sfrenti Cosmin - Drobeta Tr Severin
    Poenar Alin - Resita
    Oancea Eduard - Arad
    17 -- 26 1v gr.sup.
    Murgu Ioan - Oravita
    Schiopulescu Ion - Lugoj
    Ticu Sorin - Lugoj
    Botea Fabian - Hunedoara
    Budiu Lorin - Timisoara
    Cioveie Marian - Oravita
    Orban Madalina - Timisoara
    Orban Alin - Timisoara
    Vijaica Paul - Drobeta Tr Severin
    Arnautu Romica - Oravita
    27 -- 32 0v gr.sup.
    Curpas Ioan - Oradea
    Jichici Svetozar - Timisoara
    Craiovan Victor - Resita
    Tamsa Titus - Resita
    Mustata Catalin - Oravita
    Gutulescu Marian - Drobeta Tr Severin
    33 -- 4v gr.inf.
    Hancig Mircea - Dumbravita
    34 -- 2v gr.inf.
    Geamanu Robert - Drobeta Tr Severin
    35 -- 38 1v gr.inf.
    Totin Tosa - Timisoara
    Lascu Marius - Dumbravita
    Mercea Doru - Timisoara
    Zachel Petre - Oravita
    39 -- 46 0v gr.inf.
    Stoica Ioan Florin - Lugoj
    Vela Gabriel - Caransebes
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Glavan Radu - Timisoara
    Faur Lucian - Jimbolia
    Chiriac Paul - Drobeta Tr Severin
    Cuth Daniel - Lugoj
    Secrian Emanuel - Lugoj


    Clasament Open

    1. Roman Bogdan - Arad
    2. Sorescu Deian - Resita
    3 -- 4
    Avram Victor - Arad
    Put Gabriel - Oravita
    5 -- 8
    Zbancu Leo - Deva
    Saceleanu Bogdan - Targu Jiu
    Balint Andreea - Dumbravita
    Catinean Vasile - Petrila
    9 -- 12
    Popa Bogdan - Timisoara
    Parvu Nicolae - Resita
    Boru Lucian - Timisoara
    Crisanov Aurel - Timisoara
    13 -- 19 1v gr.sup.
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    Verdet Adrian - Oravita
    Butnariu Daniel - Timisoara
    Pavel Calin - Hunedoara
    Ciublea Vichente - Oravita
    Creinicean Liviu - Oravita
    Lungu Marius - Oravita
    20 -- 24 0v gr.sup.
    Birtalan Robert - Oradea
    Spatariu Daniel - Arad
    Popescu Carol - Timisoara
    Veres Francisc - Oravita
    Androne Daniel - Petrila
    25 -- 2v gr.inf.
    Kaposta Victor - Arad
    26 -- 28 1v gr.inf.
    Balmez Dorel - Oravita
    Matei Dumitru - Deva
    Tarlea Adrian - Deva
    29 -- 34 0v gr.inf.
    Dani Leo - Arad
    Ilia Ion - Oravita
    Munteanu Constantin - Resita
    Simion Dan - Resita
    Balint Tiberiu - Timisoara
    Lita Daniel - Oravita

    Comentariu


    • #3
      Kaposta Victor - Arad - OPEN.

      Comentariu


      • #4
        Cecan Vasile, Timisoara, amatori
        Glavan Radu, Timisoara, amatori
        Jichici Svetozar, Timisoara, amatori

        Comentariu


        • #5
          E turneu A nu? Ca în titlu zice turneu A, iar în desfășurarea turneului scrie turneu B.

          Comentariu


          • #6
            Turneu A, am corectat. Merci.

            Comentariu


            • #7
              Oprea Adrian din Lugoj la open, Schiopulescu Ion, Ticuri Sorin și Roseti Ionuț din Lugoj la amatori. Multumim.

              Comentariu


              • #8
                Popet Doru--TIMISOARA--OPEN

                Comentariu


                • #9
                  Andone Claudiu open Cugir
                  Cristea Virgil amatori Cugir
                  Sufletel Radu open Alba Iulia
                  4/3 din oameni au probleme cu fractiile

                  Comentariu


                  • #10
                    Totin Tosa..Timisoara--incepatori
                    Mercea Doru,,Timisoara--incepatori

                    Comentariu


                    • #11
                      Botea Fabian
                      Busu Romulus
                      Avansați Hunedoara
                      Blade : 729 Dinasty Hinoki off
                      FH: rakza 7
                      BH:rakza 7

                      Comentariu


                      • #12
                        Din Reșița, la:
                        - Open: Deian SORESCU, Constantin PARFENIE, Nicolae PÂRVU, Dan SIMION, Constantin MUNTEANU
                        - Avansați: Tiberiu CSAKY, Mihail CREȘNEAC, Victor CRAIOVAN, Alin POENAR

                        - - - Actualizat - - -

                        Din Reșița, la Avansați: Liviu VENTER, Nicolae MANU, Sorin BERCEA, Titus TAMȘA
                        STIGA Infinity VPS V
                        Rhyzm-P | Rhyzm-P

                        Comentariu


                        • #13
                          Pralea Constantin -Alba Iulia -amatori

                          Comentariu


                          • #14
                            Turburan Ion din Resita la amatori.
                            Blade: Mizutani ZLC
                            FH Nittaku Fastarc G1
                            BH Xiom Sigma II Euro

                            Comentariu


                            • #15
                              Din Arad : Avram Victor - Open

                              Comentariu


                              • #16
                                Din Oravita la Open: Put Gabriel, Verdet Adrian, Creinicean Liviu, Ciublea Vichente, Lungu Marius,Vereș Francisc. La Amatori: Murgu Ioan, Drinceanu Lilian, Cioveie Marian, Mustață Cătălin.

                                Comentariu


                                • #17
                                  Din Lugoj la avansati DOMANYEK ALEXANDRU

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Din Hunedoara la open pavel calin

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Sfrenti Cosmin, Severin, amatori
                                      Gheorghe Nicu, Severin, open

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Inscrieri Open - on 9/2/2016 at 3:16:02 PM

                                        1. Sorescu Deian, Resita, 41 - 37.25 - O
                                        2. Avram Victor, Arad, 13 - 30.57 - O
                                        3. Sufletel Radu, Alba Iulia, 49 - 28.39 - OL
                                        4. Andone Claudiu, Cugir, 94 - 27.13 - O
                                        5. Verdet Adrian, Oravita, 122 - 27.13 - O
                                        6. Put Gabriel, Oravita, 47 - 26.36 - O
                                        7. Oprea Adrian, Lugoj, 141 - 24 - O
                                        8. Parvu Nicolae, Resita, 990 - 24 - O
                                        9. Popet Doru, Timisoara, 308 - 23.82 - O
                                        10. Pavel Calin, Hunedoara, 364 - 23.82 - O
                                        11. Ciublea Vichente, Oravita, 144 - 22.81 - O
                                        12. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin, 82 - 22.65 - OW
                                        13. Creinicean Liviu, Oravita, 111 - 22.33 - O
                                        14. Kaposta Victor, Arad, 89 - 21.08 - O
                                        15. Lungu Marius, Oravita, 290 - 20.17 - O
                                        16. Veres Francisc, Oravita, 149 - 19.25 - O
                                        17. Munteanu Constantin, Resita, 774 - 11.82 - A
                                        18. Simion Dan, Resita, 1378 - 7.25 - A
                                        19. Parfenie Constantin, Resita, 1579 - 6.58 - AW


                                        Inscrieri Amatori - on 9/2/2016 at 3:16:21 PM

                                        1. Murgu Ioan, Oravita, 291 - 18.44 - A
                                        2. Schiopulescu Ion, Lugoj, 361 - 18.41 - A
                                        3. Drinceanu Lilian, Oravita, 572 - 17.11 - A
                                        4. Csaky Tiberiu, Resita, 658 - 16.54 - A
                                        5. Turburan Ion, Resita, 620 - 16.5 - A
                                        6. Manu Nicolae, Resita, 737 - 16.15 - A
                                        7. Venter Liviu, Resita, 751 - 15.55 - A
                                        8. Cecan Vasile, Timisoara, 329 - 14.45 - A
                                        9. Busu Romulus, Hunedoara, 622 - 14.11 - A
                                        10. Cristea Virgil, Cugir, 469 - 13.97 - A
                                        11. Cresneac Mihail, Resita, 819 - 13.35 - A
                                        12. Roseti Ionut, Lugoj, 583 - 13.11 - A
                                        13. Ticu Sorin, Lugoj, 756 - 13.11 - A
                                        14. Jichici Svetozar, Timisoara, 511 - 13.03 - A
                                        15. Botea Fabian, Hunedoara, 526 - 13 - A
                                        16. Bercea Sorin, Resita, 1939 - 11.75 - A
                                        17. Totin Tosa, Timisoara, 1715 - 10.75 - A
                                        18. Cioveie Marian, Oravita, 712 - 10 - A
                                        19. Poenar Alin, Resita, 1446 - 9 - A
                                        20. Pralea Constantin, Alba Iulia, 555 - 8.83 - AW
                                        21. Craiovan Victor, Resita, 957 - 7.68 - A
                                        22. Sfrenti Cosmin, Drobeta Tr Severin, 1748 - 6.75 - A
                                        23. Glavan Radu, Timisoara, 1248 - 6.33 - A
                                        24. Tamsa Titus, Resita, 1661 - 5.58 - A
                                        25. Domanyek Alexandru, Lugoj, 1750 - 5 - A
                                        26. Mustata Catalin, Oravita, 2442 - 0 - A
                                        27. Mercea Doru, Timisoara, 2608 - 0 - A

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Sultan Valentin, Craiova, amatori
                                          Stancalie Doru, Craiova, amatori

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Popa Bogdan -TM,Open.

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Matei Dumitru - Deva - amatori

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Din Timișoara la Open Crișanov Aurel.

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Birtalan Robert - Oradea - open
                                                  Birtalan Laszlo - Oradea - amatori
                                                  Abrazive Scule Sudura
                                                  Echipamente pemtru Profesionisti
                                                  https://.abrazive-scule.ro

                                                  Comentariu

                                                  Cine a citit topicul
                                                  Procesare...
                                                  X