Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A ?CUPA DE SIDEF-editia a II-a ? - MANGALIA ? 10 SEPTEMBRIE 2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A ?CUPA DE SIDEF-editia a II-a ? - MANGALIA ? 10 SEPTEMBRIE 2016

    Turneul este organizat cu sprijinul Primariei Municipiului Mangalia, EMI TT JOOLA si Asociatia Sportiva T&TT Mangalia.


    - SALA: CENTRUL SPORTIV MANGALIA (Sala de sport a Liceului Teoretic "Callatis").


    - ADRESA: str. Rozelor (La intrarea in orasul Mangalia, pe partea stanga, se afla intrarea in statiunea Saturn. Dupa ce ati intrat in statiunea Saturn, virati pe prima strada la dreapta, urmeaza o bifurcatie, urmati drumul spre dreapta, apoi, la urmatoarea intersectie, virati dreapta si sala se afla situata pe partea dreapta, la 200 de m).

    Sala se afla in statiunea Saturn, la o distanta de 100 m de plaja.

    - NR MESE: 20.

    CATEGORIILE TURNEULUI:

    1. CATEGORIA INCEPATORI –toti participantii cu media pana la 11,99.
    Nr participanti – 32;(8 grupe de 4 jucatori). Se va juca pe 8 mese.
    Ora de incepere 9.00.

    2.CATEGORIA AVANSATI -toti participantii cu media intre 12si 18,99.
    Numarul de participanti - 32;(8 grupe de 4 jucatori). Se va juca pe 8 mese.
    Ora de incepere 09.00

    3.CATEGORIA OPEN-toti participantii cu media peste 19.
    Numarul de participanti - 32;(8 grupe de 4 jucatori). Se va juca pe 8 mese.
    Ora de incepere 11.30.

    4.Open +, participa jucatorii legitimati in diviziile A si B si jucatorii de superliga.Nu se va puncta in clasamentul Amatur.
    Ora de incepere 11.30.

    Ora de validare a inscrierilor este cu 30 de minute inainte de inceperea concursului, pentru fiecare categorie.

    Inscrierea la o alta categorie decat cea data de medie amatur, se poate face numai cu acordul organizatorului in functie de fluctuatia mediei amatur din ultimul ani si de recomandarile apropiatiilor in cazul jucatorilor noi, (exceptand cazurile reglementate de regulamentul Amatur).

    - TAXA PARTICIPARE-25 Lei adulti, 10 lei copii , 2 lei catre AMATUR.(Se asigura apa minerala/plata).

    - INSCRIERI: Pe forum sau telefonic (pana vineri ora 20,00).

    - MASA: vor fi afisate zece meniuri, care sunt formate dintr-o ciorba si un felul doi insotit de garnitura, la un pret pe care vi-l vom comunica zilele urmatoare.Doritorii pot comanda, optional, varianta de meniu la organizatori pana la ora 11.00, iar meniul va sosi la ora 13.30.
    Se mai pot comanda 7 feluri de pizza, (450 gr), cu preturi cuprinse intre 14 si 17 lei!

    -CAZARE: HOTEL ALUTUS
    https://www.litoralulromanesc.ro/hot...s_mangalia.htm


    - PENSIUNEA AMI, (D-na Nina)

    - 5 camere - (baie in camera)-55 lei.
    - 3 camere - (baia pe hol)-50 lei.
    - 3 camere duble- 70 ron
    Relatii la telefon:0751 102 550

    - HOTEL NORDIANA. http://www.nordiana.ro/

    - Este situat in vecinatatea salii de sport.
    - HOTEL LAGUNA http://www.lagunamangalia.ro/

    PENTRU TOATE UNITATILE DE CAZARE FACETI SPECIFICAREA: "PENTRU TURNEUL DE TENIS".



    -MATERIALUL DE PREMIERE: cupe, diplome, medalii...

    -RELATII SUPLIMENTARE: 0728 740 700 Viorel Chiurtu si 0747 630 959 EMI sau 0724.281.544 si 0749.550.305 Ionel Panaite
    Ultima editare de Bila; 02.sep.2016, 19:57.

  • #2
    rezervat inscrieri
    Inscrieri open - on 09.09.2016 at 22:29:44

    1. Dragoman Andreea, Medias, 889 - 36 - OLF
    2. Stanciu Alin, Calarasi, 11 - 33,5 - O
    3. Ion Marius, Braila, 8 - 32,55 - O
    4. Muntean Diana, Medias, 961 - 32 - OLF
    5. Sinita Eugen, Bucuresti, 46 - 27,23 - O
    6. Dumitrescu Cristina, Medias, 618 - 26,75 - OLJF
    7. Ovcinnicov Artem, Ucraina, 1477 - 26,75 - O
    8. Ceacarescu Cristian, Slobozia, 32 - 26,52 - OL
    9. Panea Ovidiu, Bucuresti, 28 - 26,46 - O
    10. Dinca Daniel, Bucuresti, 26 - 25,82 - OH
    11. Dascalasu Viorel, Bucuresti, 59 - 24,95 - O
    12. Vlase Gheorghe, Slobozia, 58 - 24,6 - O
    13. Balint Andreea, Dumbravita, 376 - 23,5 - OF
    14. Moldovan Daniel, Dumbravita, 714 - 23,25 - O
    15. Laur Boro, Sinaia, 415 - 23,17 - O
    16. Zelenciuc Serghei, Slobozia, 165 - 22,22 - O
    17. Grigore Alexandru, Campina, 62 - 22,09 - O
    18. Dracea Gabriel, Sinaia, 139 - 22,08 - O
    19. Panaite Ionel, Mangalia, 303 - 21,96 - O
    20. Badea Bogdan, Dumbravita, 791 - 20,5 - O
    21. Barabas Sandor, Toplita, 242 - 19,59 - O
    22. Munteanu Octavian, Tecuci, 126 - 19,54 - OW
    23. Gherasim Iulian, Tulcea, 382 - 13,72 - A
    24. Pralea Constantin, Alba Iulia, 555 - 8,83 - AW
    25. Ovcinnicov Denis, Ucraina, 4001 - 0 - A




    Inscrieri Avansati - on 09.09.2016 at 22:01:23

    1. Corocaescu Cristian, Suceava, 156 - 18,98 - A
    2. Presura Eugen, Slobozia, 1015 - 16,92 - A
    3. Peiu Cosmin, Babadag, 266 - 16,89 - A
    4. Samoila Ion, Babadag, 198 - 16,48 - A
    5. Tofan Marius, Constanta, 472 - 16,29 - AJ
    6. Doba Vasile, Pitesti, 215 - 16,14 - AW
    7. Stanciu Stelian, Calarasi, 287 - 15,93 - A
    8. Nicola Marian, Constanta, 205 - 15,85 - A
    9. Lica George, Eforie, 931 - 14,58 - A
    10. Silivestru Nicu, Tulcea, 440 - 14,39 - A
    11. Firica Lucian, Constanta, 351 - 13,65 - AJ
    12. Ilie Cristian, Constanta, 1271 - 13,5 - A
    13. Ivan Adrian, Tulcea, 522 - 12,84 - A
    14. Popescu Andrei, Constanta, 785 - 11,75 - A
    15. Medeleanu Stefan, Constanta, 1195 - 8,58 - AW
    16. Garlea Maria, Bucuresti, 1946 - 6,75 - AJF
    17. Caramidaru Daniel, Constanta, 2011 - 6,75 - A
    18. Rosoga Ana, Constanta, 900 - 6,34 - AF
    19. Moldovan Dora, Dumbravita, 1408 - 5,35 - AJF
    20. Pauliuc Alesia, Timisoara, 1669 - 4 - AJF



    Inscrieri Incepatori - on 09.09.2016 at 22:09:40

    1. Stolearenco Igor, Galati, 433 - 11,89 - A
    2. Panait Adrian, Braila, 427 - 11,73 - AW
    3. Negrea Petrut, Comanesti, 1106 - 11,5 - A
    4. Carata Catalin, Tulcea, 527 - 10,78 - A
    5. Muresan Ioan, Galati, 598 - 10,53 - AW
    6. Rasid Aihan, Constanta, 1049 - 10,44 - A
    7. Neculai Alexandru, Tulcea, 1345 - 10,25 - A
    8. Hutanu Adrian, Slobozia, 579 - 9,85 - A
    9. Zamfirache Ioan, Botosani, 697 - 9,47 - AW
    10. Kis Istvan, Brasov, 593 - 8,86 - A
    11. Gurita Ionut, Babadag, 779 - 8,79 - A
    12. Dimache Dumitrel Costin, Tulcea, 2144 - 8,75 - A
    13. Fedot Valentin, Tulcea, 1160 - 8,25 - A
    14. Suciu Dragos, Constanta, 1173 - 7,85 - AJ
    15. Lita Gabriel, Bucuresti, 1348 - 7,75 - A
    16. Sufletel Emil Sr, Alba Iulia, 865 - 7 - AW
    17. Portariuc Gheorghe, Botosani, 1053 - 6,44 - A
    18. Darie Gabriel, Comanesti, 976 - 6,03 - A
    19. Delimart Alexiana, Targoviste, 1004 - 5,4 - AF
    20. Durac Viorel, Constanta, 1958 - 4,75 - A
    21. Gusan Boris, Turda, 2551 - 4,75 - A
    22. Balbarau Razvan, Mangalia, 1636 - 4,25 - A
    23. Stoica Emanuel, Mangalia, 1583 - 3,75 - A
    24. Sufletel Margareta, Alba Iulia, 1641 - 3,35 - AF
    25. Zbant Mihai, Tulcea, 1798 - 2,75 - A
    26. Urdes Florentina Ruxandra, Tulcea, 2760 - 2,75 - AF
    27. Ilie Mara, Mangalia, 2940 - 1,75 - AF
    28. Varlan Izabela, Mangalia, 2942 - 1,75 - AF
    29. Mitric Ramona, Mangalia, 4001 - 0 - A
    30. Mitric Marius, Mangalia, 4002 - 0 - A
    31. Stan Mariana, Constanta, 4003 - 0 - A
    32. Tritoiu Alexandru, Targoviste, 4005 - 0 - A
    Ultima editare de Zosim1; 09.sep.2016, 22:30.

    Comentariu


    • #3
      rezervat clasament
      Postat în original de Zosim1 Vezi post
      Clasament Incepatori

      1. Neculai Alexandru - Tulcea
      2. Caramidaru Daniel - Constanta
      3 -- 4
      Negrea Petrut - Comanesti
      Hutanu Adrian - Slobozia
      5 -- 8
      Durac Viorel - Constanta
      Gusan Boris - Turda
      Zamfirache Ioan - Botosani
      Suciu Dragos - Constanta
      9 -- 16
      Carata Catalin - Tulcea
      Stolearenco Igor - Galati
      Banciu George - Constanta
      Panait Adrian - Braila
      Kis Istvan - Brasov
      Rasid Aihan - Constanta
      Muresan Ioan - Galati
      Fedot Valentin - Tulcea
      17 -- 18
      Portariuc Gheorghe - Botosani
      Darie Gabriel - Comanesti
      19 -- 20 1v gr.sup.
      Lita Gabriel - Bucuresti
      Vasile Razvan - Braila
      21 -- 29 0v gr.sup.
      Gurita Ionut - Babadag
      Dimache Dumitrel Costin - Tulcea
      Sufletel Emil Sr - Alba Iulia
      Delimart Alexiana - Targoviste
      Zbant Mihai - Tulcea
      Urdes Florentina Ruxandra - Tulcea
      Mitric Ramona - Mangalia
      Tritoiu Alexandru - Targoviste
      Radulescu Catalin - Ploiesti
      30 -- 39 0v gr.inf.
      Chiriac Felician - Mangalia
      Balbarau Razvan - Mangalia
      Stoica Emanuel - Mangalia
      Sufletel Margareta - Alba Iulia
      Ilie Mara - Mangalia
      Tanase Alisa - Mangalia
      Varlan Izabela - Mangalia
      Mitric Marius - Mangalia
      Stan Mariana - Constanta
      Diaconu Bianca. - Slatina
      Postat în original de Zosim1 Vezi post
      Clasament Avansati

      1. Firica Lucian - Constanta
      2. Neagoe Costin - Bucuresti
      3 -- 4
      Nicola Marian - Constanta
      Tofan Marius - Constanta
      5 -- 8
      Barbu Mircea - Mangalia
      Ivan Adrian - Tulcea
      Peiu Cosmin - Babadag
      Samoila Ion - Babadag
      9 -- 10
      Presura Eugen - Slobozia
      Ilie Cristian - Constanta
      11 -- 15 0v gr.sup.
      Corocaescu Cristian - Suceava
      Doba Vasile - Pitesti
      Lica George - Eforie
      Silivestru Nicu - Tulcea
      Popescu Andrei - Constanta
      16 -- 20 0v gr.inf.
      Medeleanu Stefan - Constanta
      Garlea Maria - Bucuresti
      Rosoga Ana - Constanta
      Moldovan Dora - Dumbravita
      Pauliuc Alesia - Timisoara
      Postat în original de Zosim1 Vezi post
      Clasament open

      1. Dragoman Andreea - Medias
      2. Badea Bogdan - Dumbravita
      3 -- 4
      Balint Andreea - Dumbravita
      Ovcinnicov Artem - Ucraina
      5 -- 8
      Dascalasu Viorel - Bucuresti
      Moldovan Daniel - Dumbravita
      Grigore Alexandru - Campina
      Dumitrescu Cristina - Medias
      9 -- 12
      Sinita Eugen - Bucuresti
      Panea Ovidiu - Bucuresti
      Dinca Daniel - Bucuresti
      Vlase Gheorghe - Slobozia
      13 -- 17 0v gr.sup.
      Muntean Diana - Medias
      Zelenciuc Serghei - Slobozia
      Dracea Gabriel - Sinaia
      Barabas Sandor - Toplita
      Munteanu Octavian - Tecuci
      18 -- 1v gr.inf.
      Ceacarescu Cristian - Slobozia
      19 -- 23 0v gr.inf.
      Laur Boro - Sinaia
      Panaite Ionel - Mangalia
      Gherasim Iulian - Tulcea
      Pralea Constantin - Alba Iulia
      Ovcinnicov Denis - Ucraina
      Ultima editare de Zosim1; 27.nov.2016, 09:36.

      Comentariu


      • #4
        Roșoga Ana, Constanta începători sau avansati (dk sunt multi copii la începători, as prefera la avansati, dk se va putea)... Mulțumesc

        Trimis de pe al meu D2303 folosind Tapatalk

        Comentariu


        • #5
          Panaite Ionel-Mangalia, Open

          Comentariu


          • #6
            Corocaescu Cristian Suceava amatori
            Blade: Butterfly Timo Boll Alc
            FH: tenergy 05
            BH: tenergy 05

            Comentariu


            • #7
              Munteanu Octavian Tecuci Open
              Stiga Clipper Butterfly Tenergy 64 Yasaka Antipower

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de Bila Vezi post
                1. CATEGORIA INCEPATORI –toti participantii cu media pana la 10,99

                2.CATEGORIA AVANSATI -toti participantii cu media intre 11 si 17,99


                3.CATEGORIA OPEN-toti participantii cu media peste 18
                S-au schimbat valorile categoriilor de jucatori?

                Comentariu


                • #9
                  Nicoara Ovidiu-Curtea de Arges-Incepatori

                  Stan catalin -Curtea de Arges-Avansati

                  Preda Nicolae-Curtea de Arges-Avansati
                  TBS /T05/T05 !

                  Comentariu


                  • #10
                    Corneanu Sorin - avansati - Botosani
                    Blade: lemn off...ce lemn !
                    Bh: cu tepi
                    Fh: fara tepi

                    Comentariu


                    • #11
                      Mitric Ramona si Mitric Marius, Mangalia-incepatori.

                      Comentariu


                      • #12
                        Lica George, Eforie-avansati
                        Xiom -Mitzutani - Xiom

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de Dan12 Vezi post
                          S-au schimbat valorile categoriilor de jucatori?
                          A fost un copy-paste de anul trecut.
                          -incepatori pana la 12
                          -amatori pana la 19,
                          -open 19+
                          Hobby: Motoare si ski !
                          http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                          Comentariu


                          • #14
                            Postat în original de GeluBv Vezi post
                            A fost un copy-paste de anul trecut.
                            -incepatori pana la 12
                            -amatori pana la 19,
                            -open 19+
                            GeluBv a avut dreptate!

                            Comentariu


                            • #15
                              Gabriel Lita - Bucuresti - Incepatori

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X