Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A - "Cupa de toamna" Botosani - 08 octombrie 2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A - "Cupa de toamna" Botosani - 08 octombrie 2016

    Turneu A - "Cupa de toamna" Botosani - 08 octombrie 2016

    Localitatea: Botosani, jud. Botosani
    DATA: sambata 08 octombrie 2016
    SALA: Sala de sport al Liceului Pedagogic, Strada I.C. Bratianu 65, Botoșani
    https://www.google.ro/maps/place/Lic...15z/data=!4m12! 1m6!3m5!1s0x0:0xfc19a0c9e5938ec6!2sLiceul+Pedagogi c+Nicolae+Iorga!8m2!3d47.7433283!4d26.6804751!3m4! 1s0x0:0xfc19a0c9e5938ec6!8m2!3d47.7433283!4d26.680 4751


    Se vor organiza categoriile:
    - Open
    - Avansati
    - Incepatori

    Logistica:
    - numarul de mese: 16.
    - mingi de joc 3***.

    Ora de incepere a categoriilor de incepatori si amatori: 9:00 (inscrierea participantilor pana la orele 8,30).
    Ora de incepere a categoriei open: 13:00 (inscrierea participantilor pana la orele 12,30).

    TAXA: 25 ron - din care cate 2 ron se vireaza catre Amatur;
    - copii < 14 ani , doamne/domnisoare – 10 ron;
    - persoane cu dizabilitati - 0 ron;

    Se asigura apa, cafea, gustare.

    MATERIALE DE PREMIERE: locurile 1, 2, 3 si 4 cupe, medalii si diplome, locurile 5-8 medalii si diplome.


    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum pana vineri 7 octombrie ora 18.00;
    - inscrierile la sala se fac doar in limita locurilor disponibile, primul venit-primul servit;
    - absentii nemotivati vor fi trecuti cu "N" in clasament;
    - organizatorii isi rezerva dreptul de a nu accepta inscrierea jucatorilor care figureaza cu absente in clasamentul general;

    SISTEMUL DE JOC:
    Se va juca pe sistemul cu grupe inferioare de 6, apoi grupe superioare de 4 si eliminatorii pana la sfarsit.

    ÎNCEPĂTORI:
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică de 12;
    - Număr maxim de participanţi: 64 cu grupe inf. de 4, se califica toti in superioare de 4 apoi eliminatorii pana la sfarsit;

    AVANSAȚI:
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mare sau egală cu 12 și mai mică de 19;
    - Număr maxim de participanţi: 48 cu grupe inf. de 6 sau 64 cu grupe inf.de 4;

    OPEN:
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 19;
    - Număr maxim de participanţi: 24 cu grupe inf. de 6 sau 32 cu grupe inf.de 4;

    Orice intarziere de mai mult de 10 min. de la masa de joc va fi anuntata organizatorului si va duce la pierderea partidei de catre neprezentat.

    Nu este permisa intrarea pe terenul de joc cu incaltaminte de strada. Multumim pentru intelegere.



    Cu sprijinul:

    S.C. ELSACO ELECTRONIC S.R.L.
    http://www.elsaco.ro/





    S.C. OVISIM IMPEX S.R.L.
    http://www.ovisim.ro/





    S.C. CASTILIO S.R.L.

    http://www.castilio.ro/





    Firma VivaSportShop http://www.vivasportshop.ro/ va fi prezenta la acest turneu cu un stand bogat de echipamente pentru tenis de masa si va oferi mingi Stiga Competition 3*.


    Organizatori:
    Buzila Ioan – 0742074526
    Balauca Cornel - 0756337103

    INDICATII ACCES:
    Dinspre Suceava, urmati intrarea in oras pana ajungeti la Carrefour apoi dupa cca 50m virati usor dreapta si urmati linia de tramvai pana la capatul ei cca 5km (unde se reintoarce tramvaiul) dupa care veti vira imediat la dreapta dupa care mergeti inainte cca 300m si ajungeti la sala.
    Dinspre Iasi, intrati in oras prin dreapta statiei peco Lukoil dupa care urmati traseul cca 1km pana la statia Rompetrol unde veti vira dreapta. Urmati traseul cca 1km pana ajungeti intr-o intersectie in care nu sunt decat doua variante stanga sau dreapta. Veti vira la stanga apoi dupa cca 50m veti urma iarasi iesirile spre stanga (e o intersectie cu 3 iesiri) iar la cca 100m se afla sala.

    Vom atasa si jpg-uri cu traseele indicate.


    Va asteptam cu drag !
    Ultima editare de sorin_client; 06.oct.2016, 20:00.
    Blade: lemn off...ce lemn !
    Bh: cu tepi
    Fh: fara tepi

  • #2
    Rezervat inscrieri


    Inscrieri Open - on 10/7/2016 at 9:29:42 PM

    1. Onufrei Ciprian, Botosani, 207 - 29 - O
    2. Ungureanu Adrian, Suceava, 140 - 26.78 - O
    3. Marola Mihai, Bacau, 87 - 26.53 - OJ
    4. Nemtoi Gabriel, Suceava, 833 - 25.58 - O
    5. Valcu Alin, Botosani, 107 - 23.75 - O
    6. Polocoser Cristian, Suceava, 161 - 23.53 - O
    7. Duceac Catalin, Botosani, 194 - 22.59 - O
    8. Marcu Vasile, Vatra Dornei, 188 - 22.22 - OW
    9. Barsa Ioan, Moinesti, 247 - 21.75 - O
    10. Rojnita Sebastian, Bacau, 91 - 21.7 - O
    11. Irimia Sorin Jr, Moinesti, 408 - 21.54 - O
    12. Halip Rares, Botosani, 1220 - 21.5 - OJ
    13. Bulubasa Nicusor, Comanesti, 224 - 20.72 - O
    14. Nistor Florin, Comanesti, 147 - 20.3 - O
    15. Mironescu Adrian, Botosani, 183 - 19.58 - O
    16. Dumitrescu Dan, Piatra Neamt, 117 - 19.5 - O



    Inscrieri Avansati - on 10/8/2016 at 9:42:28 AM

    1. Valeanu Cosmin, Bacau, 208 - 18.97 - AJ
    2. Marola Dan, Bacau, 125 - 18.78 - A
    3. Vaculisteanu Ionut, Suceava, 435 - 18.54 - A
    4. Zamfiroaia Sorin, Dolhestii Mari, 425 - 18.47 - A
    5. Ciortescu Cristi, Iasi, 69 - 18.44 - A
    6. Rosu Gabriel, Comanesti, 283 - 18.36 - A
    7. Valeanu Vlad, Bacau, 288 - 18.36 - A
    8. Ursulescu Ioan, Bacau, 200 - 17.35 - AW
    9. Filip Dan, Comanesti, 379 - 17.14 - AW
    10. Braniste George, Bacau, 192 - 16.9 - A
    11. Lazar Vasile, Pufesti, 429 - 16.81 - A
    12. Morosan Marian, Suceava, 197 - 16.43 - A
    13. Lovin Eusebiu, Comanesti, 209 - 16.32 - A
    14. Colesniuc Romeo, Botosani, 159 - 16.31 - AW
    15. Iacob Gabriel, Iasi, 250 - 15.45 - AW
    16. Cojocaru Stefan, Suceava, 430 - 15.19 - AJ
    17. Bogza Dragos, Iasi, 191 - 15.16 - A
    18. Barbalata Lorin, Suceava, 457 - 14.82 - A
    19. Serban Liviu, Onesti, 323 - 14.65 - A
    20. Corneanu Sorin, Botosani, 255 - 14.61 - A
    21. Lucic Corneliu, Suceava, 258 - 14.55 - AHW
    22. Gugles Marius, Campulung Mold, 985 - 14.31 - A
    23. Salavastru Petru, Botosani, 278 - 14.18 - AW
    24. Mahu Bogdan, Pascani, 503 - 14.14 - A
    25. Ungureanu Florin, Suceava, 554 - 14.06 - A
    26. Ianos Valentin, Suceava, 517 - 13.91 - A
    27. Vieru Costica, Botosani, 491 - 13.56 - AW
    28. Grosu Alexandru, Botosani, 717 - 13.25 - AJ
    29. Foca Dorin, Radauti, 1477 - 13 - A
    30. Marcean Ovidiu, Botosani, 683 - 12.5 - A
    31. Chiriac Marius, Botosani, 675 - 12.47 - A
    32. Stroe Ionel, Bacau, 557 - 12.44 - A
    33. Cristofor Razvan, Moinesti, 427 - 12.39 - A
    34. Oancea Marian, Bacau, 444 - 12.3 - A
    35. Albu Constantin, Suceava, 580 - 12.25 - A
    36. Pinzar Alin, Suceava, 522 - 12.14 - A
    37. Balanescu Florin, Iasi, 581 - 11.78 - A
    38. Grosu Octavian, Botosani, 901 - 10.25 - A
    39. Buzila Ioan, Botosani, 645 - 10.17 - AW
    40. Cojocaru Adrian, Suceava, 761 - 9.61 - A
    41. Ciobica Teodora, Bacau, 1364 - 5.88 - AF
    42. Valeanu Robert, Bacau, 2388 - 2.75 - A
    43. Corduneanu Mihai, Dorohoi, 4003 - 0 - A
    44. Corduneanu Gabriela, Dorohoi, 4004 - 0 - A
    45. Acsinte Nicolae, Stefanesti, 4005 - 0 - A
    46. Movila Stefan, Stefanesti, 4006 - 0 - A
    47. Cretu Madalin, Stefanesti, 4007 - 0 - A
    48. Ruse Cristian, Stefanesti, 4008 - 0 - A




    Inscrieri Incepatori - on 10/8/2016 at 9:43:31 AM

    1. Ignatescu Bogdan Ionut, Siret, 837 - 11.75 - A
    2. Foca Stefan, Radauti, 1917 - 11.75 - A
    3. Robu Valentin, Botosani, 506 - 11.72 - AW
    4. Macovei Bogdan, Suceava, 820 - 11.55 - A
    5. Nemaciuc Ovidiu, Suceava, 589 - 11.46 - A
    6. Pralea Marius, Botosani, 421 - 11.31 - A
    7. Istrate Ghiorghita, Suceava, 1076 - 11.25 - A
    8. Donisan Costel, Pascani, 724 - 10.94 - A
    9. Foca Ciprian, Radauti, 1273 - 10.58 - A
    10. Ujeniuc Dan, Suceava, 687 - 10.5 - A
    11. Alexandru Liviu, Botosani, 853 - 10.34 - A
    12. Zamfirache Ioan, Botosani, 576 - 10.3 - AW
    13. Cazanel Gheorghe, Comanesti, 978 - 10.25 - A
    14. Aparaschivei Marcel, Botosani, 864 - 9.96 - AW
    15. Maftei Catalin Doru, Comanesti, 668 - 9.92 - A
    16. Macovei Cristi, Iasi, 760 - 9.63 - A
    17. Mihut Benone, Pascani, 1327 - 9.58 - A
    18. Dior Dorin, Iasi, 965 - 9.5 - A
    19. Balau Laurentiu, Falticeni, 1119 - 9.5 - A
    20. Posteuca Lucian, Botosani, 921 - 9.42 - A
    21. Popescu Doru Viorel, Botosani, 822 - 9.31 - A
    22. Zepciuc Marius, Granicesti, 742 - 8.89 - A
    23. Simionese Sorin Gabriel, Granicesti, 912 - 8.75 - A
    24. Mesinschi Radu, Botosani, 1695 - 8.5 - A
    25. Butacu Dan, Bacau, 922 - 8.46 - A
    26. Morosan Ionel, Granicesti, 1065 - 8.11 - A
    27. Portariuc Gheorghe, Botosani, 905 - 7.58 - A
    28. Lupu Cristian, Botosani, 1231 - 7.56 - A
    29. Havris Rares, Botosani, 1232 - 7.55 - AJ
    30. Tanase Gabi, Suceava, 1793 - 7 - A
    31. Darie Gabriel, Comanesti, 925 - 6.81 - A
    32. Filip Cristi, Comanesti, 1488 - 6.17 - A
    33. Aluculesa Radu, Botosani, 2362 - 5.75 - A
    34. Simionese Ovidiu, Granicesti, 1166 - 5.69 - AJ
    35. Medvediuc Lucian, Siret, 1704 - 5.5 - A
    36. Iacob Petrica, Botosani, 2484 - 4.75 - A
    37. Mihai Gheorghi, Botosani, 2486 - 4.75 - A
    38. Serac Octavian, Botosani, 2489 - 4.75 - A
    39. Constantinica Silviu, Botosani, 2006 - 4.5 - AJ
    40. Grosu Mihai Ioan, Botosani, 2010 - 4.5 - A
    41. Gafencu Andrei Costel, Romanesti, 1680 - 4.08 - A
    42. Puscasu Calin, Botosani, 2069 - 4 - AJ
    43. Panzariu Teodor, Botosani, 1575 - 3.95 - A
    44. Ciobanu Dan, Botosani, 2638 - 3.75 - A
    45. Scripei Iulian, Botosani, 2641 - 3.75 - A
    46. Asavetei Daniel, Botosani, 2214 - 2.25 - A
    47. Nistorac Andreea, Iasi, 2395 - 2 - AF
    48. Panzariu Iustina, Botosani, 2933 - 1.75 - AF
    49. Havris Marius, Botosani, 2956 - 1.75 - A
    50. Marin Bogdan Mihail, Bacau, 3120 - 0 - A
    51. Balbaie Florin, Iasi, 4001 - 0 - A
    52. Gavriliuc Eduard, Botosani, 4002 - 0 - A
    53. Mita Augustin, Corlateni, 4003 - 0 - A
    54. Colipca Simona, Botosani, 4005 - 0 - A
    55. Urdea Nicolaie Adrian, Botosani, 4006 - 0 - A
    56. Danila Marin, Botosani, 4007 - 0 - A
    57. Sovea Sorin, Suceava, 4008 - 0 - A
    58. Pricope Radu, Botosani, 4009 - 0 - A
    59. Plamada Iulian, Putna, 4010 - 0 - A
    60. Puiu Iulian Andrei, Botosani, 4011 - 0 - A
    61. Puiu Dumitru, Botosani, 4012 - 0 - A
    62. Pohaci Claudiu, Dorohoi, 4013 - 0 - A
    Ultima editare de sorin_client; 08.oct.2016, 08:44.
    Blade: lemn off...ce lemn !
    Bh: cu tepi
    Fh: fara tepi

    Comentariu


    • #3
      Rezervat clasament



      Clasament Incepatori

      1. Macovei Cristi - Iasi
      2. Mesinschi Radu - Botosani
      3 -- 4
      Cazanel Gheorghe - Comanesti
      Foca Stefan - Radauti
      5 -- 8
      Donisan Costel - Pascani
      Robu Valentin - Botosani
      Nemaciuc Ovidiu - Suceava
      Istrate Ghiorghita - Suceava
      9 -- 16
      Ignatescu Bogdan Ionut - Siret
      Aparaschivei Marcel - Botosani
      Plamada Iulian - Putna
      Maftei Catalin Doru - Comanesti
      Foca Ciprian - Radauti
      Balau Laurentiu - Falticeni
      Zepciuc Marius - Granicesti
      Zamfirache Ioan - Botosani
      17 -- 32
      Darie Gabriel - Comanesti
      Butacu Dan - Bacau
      Aluculesa Radu - Botosani
      Havris Rares - Botosani
      Ujeniuc Dan - Suceava
      Morosan Ionel - Granicesti
      Pralea Marius - Botosani
      Alexandru Liviu - Botosani
      Puiu Dumitru - Botosani
      Scripei Iulian - Botosani
      Macovei Bogdan - Suceava
      Puiu Iulian Andrei - Botosani
      Posteuca Lucian - Botosani
      Popescu Doru Viorel - Botosani
      Dior Dorin - Iasi
      Simionese Sorin Gabriel - Granicesti
      33 -- 46 1v gr.sup.
      Mihut Benone - Pascani
      Lupu Cristian - Botosani
      Filip Cristi - Comanesti
      Simionese Ovidiu - Granicesti
      Constantinica Silviu - Botosani
      Grosu Mihai Ioan - Botosani
      Puscasu Calin - Botosani
      Panzariu Teodor - Botosani
      Nistorac Andreea - Iasi
      Havris Marius - Botosani
      Gavriliuc Eduard - Botosani
      Colipca Simona - Botosani
      Urdea Nicolaie Adrian - Botosani
      Pohaci Claudiu - Dorohoi
      47 -- 52 0v gr.sup.
      Tanase Gabi - Suceava
      Medvediuc Lucian - Siret
      Gafencu Andrei Costel - Romanesti
      Ciobanu Dan - Botosani
      Asavetei Daniel - Botosani
      Sovea Sorin - Suceava
      53 -- 62 0v gr.inf.
      Portariuc Gheorghe - Botosani
      Iacob Petrica - Botosani
      Mihai Gheorghi - Botosani
      Serac Octavian - Botosani
      Panzariu Iustina - Botosani
      Marin Bogdan Mihail - Bacau
      Balbaie Florin - Iasi
      Mita Augustin - Corlateni
      Danila Marin - Botosani
      Pricope Radu - Botosani



      Clasament Avansati

      1. Braniste George - Bacau
      2. Bogza Dragos - Iasi
      3 -- 4
      Barbalata Lorin - Suceava
      Morosan Marian - Suceava
      5 -- 8
      Vaculisteanu Ionut - Suceava
      Iacob Gabriel - Iasi
      Lovin Eusebiu - Comanesti
      Salavastru Petru - Botosani
      9 -- 16
      Filip Dan - Comanesti
      Colesniuc Romeo - Botosani
      Valeanu Vlad - Bacau
      Zamfiroaia Sorin - Dolhestii Mari
      Lucic Corneliu - Suceava
      Valeanu Cosmin - Bacau
      Corneanu Sorin - Botosani
      Mahu Bogdan - Pascani
      17 -- 18 2v gr.sup.
      Rosu Gabriel - Comanesti
      Grosu Alexandru - Botosani
      19 -- 25 1v gr.sup.
      Ciortescu Cristi - Iasi
      Ursulescu Ioan - Bacau
      Lazar Vasile - Pufesti
      Serban Liviu - Onesti
      Vieru Costica - Botosani
      Cristofor Razvan - Moinesti
      Balanescu Florin - Iasi
      26 -- 32 0v gr.sup.
      Marola Dan - Bacau
      Cojocaru Stefan - Suceava
      Ungureanu Florin - Suceava
      Foca Dorin - Radauti
      Stroe Ionel - Bacau
      Oancea Marian - Bacau
      Cojocaru Adrian - Suceava
      33 -- 35 2v gr.inf.
      Gugles Marius - Campulung Mold
      Chiriac Marius - Botosani
      Albu Constantin - Suceava
      36 -- 40 1v gr.inf.
      Ianos Valentin - Suceava
      Marcean Ovidiu - Botosani
      Grosu Octavian - Botosani
      Buzila Ioan - Botosani
      Ciobica Teodora - Bacau
      41 -- 48 0v gr.inf.
      Pinzar Alin - Suceava
      Valeanu Robert - Bacau
      Corduneanu Mihai - Dorohoi
      Corduneanu Gabriela - Dorohoi
      Acsinte Nicolae - Stefanesti
      Movila Stefan - Stefanesti
      Cretu Madalin - Stefanesti
      Ruse Cristian - Stefanesti





      Clasament Open

      1. Onufrei Ciprian - Botosani
      2. Duceac Catalin - Botosani
      3 -- 4
      Nemtoi Gabriel - Suceava
      Irimia Sorin Jr - Moinesti
      5 -- 8
      Bulubasa Nicusor - Comanesti
      Marola Mihai - Bacau
      Rojnita Sebastian - Bacau
      Ungureanu Adrian - Suceava
      9 -- 12 1v gr.sup.
      Polocoser Cristian - Suceava
      Barsa Ioan - Moinesti
      Halip Rares - Botosani
      Nistor Florin - Comanesti
      13 -- 14 0v gr.sup.
      Marcu Vasile - Vatra Dornei
      Mironescu Adrian - Botosani
      15 -- 16 0v gr.inf.
      Valcu Alin - Botosani
      Dumitrescu Dan - Piatra Neamt
      Ultima editare de sorin_client; 08.oct.2016, 19:43.
      Blade: lemn off...ce lemn !
      Bh: cu tepi
      Fh: fara tepi

      Comentariu


      • #4
        Din Botosani la amatori:

        Aluculesa Radu
        Lupu Cristian

        Comentariu


        • #5
          Din Botosani la amatori:
          Lucian Horeanu
          Cohal Catalin
          Blade: Butterfly BalsaCarbo X5
          BH: Tibhar Nimbus Soft
          FH: Tibhar Sinus Sound Max

          Comentariu


          • #6
            Popescu doru viorel incepatori. Alexandru liviu incepatorui

            Comentariu


            • #7
              din Straja la open:

              Ursulean Vasile
              Ursulean Florin
              Hasna Cosmin
              Blade: SCHLAGER CARBON OF+
              FH: Tenergy 05 FX
              BH: Tenergy 05 FX

              Comentariu


              • #8
                Ignatescu Bogdan Ionut - Incepatori - Siret. Multumesc!

                Comentariu


                • #9
                  Marcu Vasile -open
                  Blade . PHOTINO
                  Fh. Tibhar ev. Mx-p
                  Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                  Comentariu


                  • #10
                    Marola Mihai-Open
                    Marola Dan-Amatori

                    Comentariu


                    • #11
                      Pinzar Alin- Suceava la avansati
                      Andro TP-Ligna CI
                      Andro Hexer Powergrip SFX
                      Andro Hexer Powergrip SFX

                      Comentariu


                      • #12
                        Cristofor Razvan - Moinesti
                        Lovin Eusebiu - Comanesti, ambii la avansati

                        Comentariu


                        • #13
                          Asavetei Daniel - incepatori
                          Buzila Ioan - incepatori
                          Marcean Ovidiu - amatori

                          Comentariu


                          • #14
                            Chiriac Marius - avansati
                            Grosu Octavian - avansati
                            Grosu Alexandru - avansati
                            Grosu Mihai Ioan - incepatori
                            Mesinschi Radu - incepatori

                            Comentariu


                            • #15
                              Undeva pe-aici trebuie s-ajungeti....


                              Dinspre Iasi



                              Dinspre Suceava
                              Blade: lemn off...ce lemn !
                              Bh: cu tepi
                              Fh: fara tepi

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X