Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "Cupa Brumărel", Comănești - 15.10.2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "Cupa Brumărel", Comănești - 15.10.2016

    Turneu A "Cupa Brumărel" Ediția a II-a, Comănești - 15 Octombrie 2016


    LOCALITATEA: Comănești
    DATA: Sâmbătă 15 Octombrie 2016;
    CATEGORII: Open + Amatori;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    AMATORI - 08.00 - 09.15 – validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile;
    OPEN - 13.00 - 13.45 – validare înscrieri, la 14.00 încep meciurile;
    SALA: Sala Polivalentă din cadrul Centrului de agrement "Trotuș", Comănești;
    LOGISTICĂ: 18 mese (Donic Waldner 25, Yasaka, Joola) aprobate ITTF, mingi ***;
    SPAȚIU DE JOC: 800 mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Lemn;
    FACILITĂȚI: Vestiare;
    TAXA: adulți 25 Lei, copii 15 Lei, din care 2 Lei/participant vor fi transferați în contul AmaTur;
    Se asigură apă plată – 2 litri;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Locurile 1÷3 – cupe + medalii + diplome;
    - Locurile 4 – diplome.
    INSCRIEREA PARTICIPANŢILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - ultima înscriere/retragere Vineri 14 Octombrie 2016, ora 21,00;
    - orice înscriere/retragere ulterioară nu va fi luată în considerare;
    - absenții vor fi trecuți în clasament cu N - nemotivat;
    SISTEMUL DE JOC:
    Amatori
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică de 19;
    - Număr maxim de participanţi: 108;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1735;
    - Tablou eliminatoriu de 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Amatori;
    Open
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 19 precum si jucatorii amatori cu MP 12-19 (care sunt rugati să-şi anunțe optiunea la OPEN), în limita locurilor disponibile;
    - Număr maxim de participanţi: 48;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1423;
    - Tablou eliminatoriu de 16;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Open;

    MASĂ PRÂNZ: Masterchefii Gabriel vor pregăti, la fel ca și anul trecut, un gulaș de căprioară la ceaun, asezonat cu "udeala" potrivită (fără excese).

    ORGANIZATORI:
    - Roșu Gabriel, tel. 0745.361.676;
    - Darie Gabriel, tel. 0745.626.487;
    - Giosan Marcel, tel. 0723.283.701;
    ECHIPAMENT SPORTIV:
    Dna. Irina și Dl. Gelu Popescu - SC Andro Gir SRL: unic importator XIOM și NITTAKU.

    Ultima editare de marcelgiosan; 14.oct.2016, 10:06.
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

  • #2
    Rezervat înscrieri și clasament Open

    Inscrieri Open - on 15.10.2016 at 14:30:00

    1. Corcoz Costin, Focsani, 18 - 32,13 - OL
    2. Govoreanu Florin, Cisnadie, 15 - 27,29 - O
    3. Grosan Nicu, Piatra Neamt, 63 - 24,13 - O
    4. Sumanaru Catalin, Iasi, 143 - 23,69 - O
    5. Hutanu Alin, Brasov, 95 - 22,86 - O
    6. Marcu Vasile, Vatra Dornei, 188 - 22,22 - OW
    7. Grigore Alexandru, Campina, 59 - 22,09 - O
    8. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 124 - 22 - O
    9. Ditu Daniel, Onesti, 275 - 21,86 - O
    10. Barsa Ioan, Moinesti, 247 - 21,75 - O
    11. Rojnita Sebastian, Bacau, 91 - 21,7 - O
    12. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 362 - 21,65 - O
    13. Irimia Sorin Jr, Moinesti, 408 - 21,54 - O
    14. Ciubotariu Andrei, Moinesti, 1087 - 21,5 - O
    15. Vladoiu Gelu, Brasov, 57 - 21,44 - OW
    16. Munteanu Octavian, Tecuci, 71 - 21,02 - OW
    17. Fazakas Attila, Toplita, 349 - 20,82 - O
    18. Ivanov Sorin, Piatra Neamt, 388 - 20,82 - O
    19. Bulubasa Nicusor, Comanesti, 224 - 20,72 - O
    20. Barabas Sandor, Toplita, 233 - 20,47 - O
    21. Nistor Florin, Comanesti, 147 - 20,3 - O
    22. Ticu Dorin, Bacau, 116 - 20,2 - O
    23. Chiru Sorin, Campina, 178 - 19,97 - O
    24. Molnar Arnold, Miercurea Ciuc, 1198 - 19,75 - O
    25. Dumitrescu Dan, Piatra Neamt, 117 - 19,5 - O
    26. Munteanu Ion, Comanesti, 310 - 19,08 - O
    27. Bobarnac Gheorghe, Bacau, 343 - 18,93 - A
    28. Dan Andrei, Piatra Neamt, 257 - 18,89 - AW
    29. Rosu Gabriel, Comanesti, 283 - 18,36 - A
    30. Valeanu Vlad, Bacau, 288 - 18,36 - A
    31. Bodin Ion, Tecuci, 450 - 17,79 - AW
    32. Ursulescu Ioan, Bacau, 200 - 17,35 - AW
    33. Braniste George, Bacau, 192 - 16,9 - A
    34. Carnu Eugen, Bacau, 561 - 15,11 - AW
    35. Craciun Gheorghe, Miercurea Ciuc, 1264 - 14,75 - A
    36. Colcer Nicolae, Toplita, 567 - 14,68 - A
    37. Irimia Sorin, Moinesti, 1385 - 13,75 - A


    MT16=23,05
    Punctaj turneu: P=MT+1=24
    Punctaj maxim turneu: P+11=35


    MT36=20,42

    Clasament Open

    1. Corcoz Costin - Focsani
    2. Ciubotariu Andrei - Moinesti
    3 -- 4
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Incze Levente - Miercurea Ciuc
    5 -- 8
    Barabas Sandor - Toplita
    Grosan Nicu - Piatra Neamt
    Ditu Daniel - Onesti
    Hutanu Alin - Brasov
    9 -- 12
    Barsa Ioan - Moinesti
    Irimia Sorin Jr - Moinesti
    Valeanu Vlad - Bacau
    Bodin Ion - Tecuci
    13 -- 2v gr.sup.
    Vladoiu Gelu - Brasov
    14 -- 18 1v gr.sup.
    Sumanaru Catalin - Iasi
    Grigore Alexandru - Campina
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Fazakas Attila - Toplita
    Bulubasa Nicusor - Comanesti
    19 -- 24 0v gr.sup.
    Marcu Vasile - Vatra Dornei
    Rojnita Sebastian - Bacau
    Nistor Florin - Comanesti
    Chiru Sorin - Campina
    Munteanu Ion - Comanesti
    Dan Andrei - Piatra Neamt
    25 -- 2v gr.inf.
    Munteanu Octavian - Tecuci
    26 -- 31 1v gr.inf.
    Ivanov Sorin - Piatra Neamt
    Ticu Dorin - Bacau
    Molnar Arnold - Miercurea Ciuc
    Ursulescu Ioan - Bacau
    Braniste George - Bacau
    Carnu Eugen - Bacau
    32 -- 37 0v gr.inf.
    Dumitrescu Dan - Piatra Neamt
    Bobarnac Gheorghe - Bacau
    Rosu Gabriel - Comanesti
    Craciun Gheorghe - Miercurea Ciuc
    Colcer Nicolae - Toplita
    Irimia Sorin - Moinesti

    Nu au fost absenti nemotivati!
    Ultima editare de marcelgiosan; 16.oct.2016, 14:04.
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

    Comentariu


    • #3
      Rezervat înscrieri și clasament Amatori

      Inscrieri Amatori - on 14.10.2016 at 23:22:16

      1. Ciortescu Cristi, Iasi, 69 - 18,44 - A
      2. Marola Dan, Bacau, 125 - 18,78 - A
      3. Marian Bogdan, Ploiesti, 152 - 16,93 - A
      4. Bivolaru Marius, Ploiesti, 172 - 16,11 - A
      5. Bogza Dragos, Iasi, 191 - 15,16 - A
      6. Spoiala Cristinel, Focsani, 195 - 18,98 - A
      7. Lovin Eusebiu, Comanesti, 209 - 16,32 - A
      8. Fancsali Kalman, Lunca de Sus, 214 - 18,72 - AW
      9. Sarbu Dan, Ploiesti, 243 - 16,13 - AW
      10. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 249 - 17,88 - AW
      11. Iacob Gabriel, Iasi, 250 - 15,45 - AW
      12. Salavastru Petru, Botosani, 278 - 14,18 - AW
      13. Petenchi Edmond, Roman, 284 - 17,19 - A
      14. Predescu Levente, Miercurea Ciuc, 287 - 18,88 - A
      15. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc, 315 - 16,09 - A
      16. Socaci Sorin, Panciu, 316 - 15,11 - A
      17. Chetronie Liviu, Tecuci, 318 - 18,91 - A
      18. Serban Liviu, Onesti, 323 - 14,65 - A
      19. Hanganu George, Focsani, 333 - 12,43 - A
      20. Tipu Vlad, Iasi, 360 - 17,39 - A
      21. Filip Dan, Comanesti, 379 - 17,14 - AW
      22. Berila Radu, Bacau, 398 - 17,28 - AJ
      23. Popa Ion, Ploiesti, 402 - 11,33 - A
      24. Miklos Imre, Miercurea Ciuc, 410 - 18,83 - A
      25. Dodu Costica, Focsani, 419 - 14,03 - A
      26. Cristofor Razvan, Moinesti, 427 - 12,39 - A
      27. Lazar Vasile, Pufesti, 429 - 16,81 - A
      28. Giosan Marcel, Galati, 433 - 11,82 - A
      29. Oancea Marian, Bacau, 444 - 12,3 - A
      30. Visan Bogdan, Targoviste, 468 - 14,09 - A
      31. Iordachi Adrian, Adjud, 469 - 13,63 - A
      32. Stefan Alexandru, Iasi, 510 - 14,19 - A
      33. Tanu Mihai, Tecuci, 528 - 15,21 - A
      34. Turcu Viorel, Piatra Neamt, 530 - 11,88 - AW
      35. Burghelea Florin, Piatra Neamt, 556 - 12,59 - A
      36. Stroe Ionel, Bacau, 557 - 12,44 - A
      37. Leteanu Marius, Bacau, 575 - 11,17 - A
      38. Zamfirache Ioan, Botosani, 576 - 10,3 - AW
      39. Simon Robert, Gheorgheni, 579 - 13,54 - A
      40. Nicolaiciuc Ovidiu, Iasi, 637 - 13,17 - A
      41. Baisan Paul, Roman, 643 - 15,67 - A
      42. Martz Sebastian, Comanesti, 644 - 14,14 - A
      43. Buzila Ioan, Botosani, 645 - 10,17 - AW
      44. Maftei Catalin Doru, Comanesti, 668 - 9,92 - A
      45. Dirlau Ionut, Bacau, 685 - 11,81 - A
      46. Butnaru Madalina, Vatra Dornei, 709 - 10,61 - AJF
      47. Donisan Costel, Pascani, 724 - 10,94 - A
      48. Anastasiu Constantin, Comanesti, 726 - 9,78 - A
      49. Hariuc Costica, Vaslui, 730 - 17,5 - A
      50. Macovei Cristi, Iasi, 760 - 9,63 - A
      51. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc, 785 - 14,25 - A
      52. Heja Zoltan, Gheorgheni, 830 - 9,39 - A
      53. Bejan Alexandru, Tecuci, 842 - 7,73 - A
      54. Eigel Csaba, Toplita, 865 - 8,54 - A
      55. Sandulean Rares, Vatra Dornei, 867 - 7,72 - AJ
      56. Sisca Nicusor, Comanesti, 892 - 7,91 - AW
      57. Portariuc Gheorghe, Botosani, 905 - 7,58 - A
      58. Grapina Florin, Roman, 907 - 15,75 - A
      59. Darie Gabriel, Comanesti, 925 - 6,81 - A
      60. Cazanel Gheorghe, Comanesti, 978 - 10,25 - A
      61. Ailioaie Gheorghe, Comanesti, 1000 - 8,42 - A
      62. Sandulean Ruxandra, Vatra Dornei, 1009 - 7,29 - AJF
      63. Negrea Petrut, Comanesti, 1108 - 12,75 - A
      64. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc, 1111 - 9,25 - A
      65. Manea Dorinel, Tecuci, 1152 - 7,33 - A
      66. Tirdea Ionut, Tecuci, 1165 - 5,75 - A
      67. Pap Gyula, Gheorgheni, 1217 - 5,95 - A
      68. Foca Ciprian, Radauti, 1273 - 10,58 - A
      69. Tudor Ticu, Tecuci, 1290 - 7,56 - A
      70. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 1291 - 7,5 - A
      71. Stoean Mircea, Bacau, 1326 - 10 - A
      72. Mihut Benone, Pascani, 1327 - 9,58 - A
      73. Kolbai Gyula, Miercurea Ciuc, 1348 - 6 - A
      74. Zimtescu Adrian, Husi, 1457 - 11,13 - A
      75. Iordache Catalin, Comanesti, 1465 - 5,88 - A
      76. Foca Dorin, Radauti, 1477 - 13 - A
      77. Filip Cristi, Comanesti, 1488 - 6,17 - A
      78. Stinga Ovidiu, Tecuci, 1506 - 4,94 - A
      79. Ciubotariu Mihaela, Moinesti, 1580 - 14,75 - ALF
      80. Tegzes Robert, Gheorgheni, 1663 - 10,75 - A
      81. Ilcu Angela, Gheorgheni, 1684 - 3,25 - AF
      82. Bucurel Ion, Comanesti, 1703 - 6 - A
      83. Bolohan Tudor, Moinesti, 1781 - 9,75 - AJ
      84. Munteanu Diana, Moinesti, 1816 - 9,75 - AJF
      85. Mirauta Darius, Moinesti, 1817 - 9,75 - AJ
      86. Palaghita Remus, Onesti, 1842 - 13,75 - AW
      87. Sebestin Delia, Moinesti, 1890 - 9,75 - AJF
      88. Foca Stefan, Radauti, 1917 - 11,75 - A
      89. Bucurel Claudiu, Comanesti, 2074 - 4 - A
      90. Albu Iulian, Comanesti, 2506 - 4,75 - A
      91. Illyes Elemer, Ditrau, 3132 - 0 - A
      92. Stoian Marius, Comanesti, 4001 - 0 - A
      93. Chivoiu Adrian, Comanesti, 4003 - 0 - A
      94. Gaureanu Toader, Onesti, 4005 - 0 - A
      95. Chirila Victor, Onesti, 4006 - 0 - A

      MT16=17,87
      Punctaj turneu: P=MT+3=21
      Punctaj maxim turneu: P+9=30


      MT95=11,38

      Clasament Amatori

      1. Tipu Vlad - Iasi
      2. Nistor Iosif - Miercurea Ciuc
      3 -- 4
      Berila Radu - Bacau
      Iacob Gabriel - Iasi
      5 -- 8
      Marola Dan - Bacau
      Grapina Florin - Roman
      Predescu Levente - Miercurea Ciuc
      Spoiala Cristinel - Focsani
      9 -- 16
      Tanu Mihai - Tecuci
      Nicolaiciuc Ovidiu - Iasi
      Petenchi Edmond - Roman
      Oancea Marian - Bacau
      Bolohan Tudor - Moinesti
      Ciubotariu Mihaela - Moinesti
      Lovin Eusebiu - Comanesti
      Filip Dan - Comanesti
      17 -- 32
      Hanganu George - Focsani
      Martz Sebastian - Comanesti
      Bivolaru Marius - Ploiesti
      Turcu Viorel - Piatra Neamt
      Zimtescu Adrian - Husi
      Socaci Sorin - Panciu
      Chetronie Liviu - Tecuci
      Simon Robert - Gheorgheni
      Negrea Petrut - Comanesti
      Baisan Paul - Roman
      Ailioaie Gheorghe - Comanesti
      Burghelea Florin - Piatra Neamt
      Imecs Attila - Miercurea Ciuc
      Miklos Imre - Miercurea Ciuc
      Hariuc Costica - Vaslui
      Serban Liviu - Onesti
      33 -- 34 2v gr.sup.
      Szanto Lajos - Miercurea Ciuc
      Dodu Costica - Focsani
      35 -- 48 1v gr.sup.
      Marian Bogdan - Ploiesti
      Lazar Vasile - Pufesti
      Sarbu Dan - Ploiesti
      Salavastru Petru - Botosani
      Visan Bogdan - Targoviste
      Stroe Ionel - Bacau
      Cristofor Razvan - Moinesti
      Dirlau Ionut - Bacau
      Leteanu Marius - Bacau
      Buzila Ioan - Botosani
      Stoean Mircea - Bacau
      Macovei Cristi - Iasi
      Gered Ferenc - Miercurea Ciuc
      Pap Gyula - Gheorgheni
      49 -- 64 0v gr.sup.
      Fancsali Kalman - Lunca de Sus
      Bogza Dragos - Iasi
      Stefan Alexandru - Iasi
      Iordachi Adrian - Adjud
      Popa Ion - Ploiesti
      Donisan Costel - Pascani
      Tegzes Robert - Gheorgheni
      Butnaru Madalina - Vatra Dornei
      Cazanel Gheorghe - Comanesti
      Maftei Catalin Doru - Comanesti
      Anastasiu Constantin - Comanesti
      Sebestin Delia - Moinesti
      Sandulean Rares - Vatra Dornei
      Manea Dorinel - Tecuci
      Kolbai Gyula - Miercurea Ciuc
      Bucurel Claudiu - Comanesti
      65 -- 83 1v gr.inf.
      Ciortescu Cristi - Iasi
      Giosan Marcel - Galati
      Zamfirache Ioan - Botosani
      Munteanu Diana - Moinesti
      Mirauta Darius - Moinesti
      Heja Zoltan - Gheorgheni
      Eigel Csaba - Toplita
      Sisca Nicusor - Comanesti
      Tudor Ticu - Tecuci
      Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
      Sandulean Ruxandra - Vatra Dornei
      Darie Gabriel - Comanesti
      Filip Cristi - Comanesti
      Tirdea Ionut - Tecuci
      Ilcu Angela - Gheorgheni
      Stoian Marius - Comanesti
      Chivoiu Adrian - Comanesti
      Chirila Victor - Onesti
      Ghencea Razvan - Comanesti
      84 -- 96 0v gr.inf.
      Palaghita Remus - Onesti - N
      Foca Dorin - Radauti - N
      Foca Stefan - Radauti - N
      Foca Ciprian - Radauti - N
      Mihut Benone - Pascani
      Bejan Alexandru - Tecuci
      Portariuc Gheorghe - Botosani
      Bucurel Ion - Comanesti
      Iordache Catalin - Comanesti
      Stinga Ovidiu - Tecuci
      Albu Iulian - Comanesti
      Illyes Elemer - Ditrau
      Gaureanu Toader - Onesti

      Absenți nemotivați:
      Palaghita Remus - Onesti
      Foca Dorin - Radauti
      Foca Stefan - Radauti
      Foca Ciprian - Radauti
      Ultima editare de marcelgiosan; 16.oct.2016, 10:03.
      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

      Comentariu


      • #4
        Informații utile

        Centrul de agrement Trotuș cuprinde o sală mutifuncțională cu două tribune cu capacitatea de 350 de locuri și două bazine de înot pentru adulți și copii acoperite cu balon presostatic, legate de clădirea centrului printr-un tunel cu lungimea de 13 m.
        Singura Sală de sport din România prevăzută cu un acoperiș verde ultraușor.

        Outside


        Inside

        Ultima editare de marcelgiosan; 11.oct.2016, 14:45.
        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

        Comentariu


        • #5
          Cazanel Gheorghe, Comanesti, Amatori.

          Comentariu


          • #6
            Marola Mihai-Open
            Marola Dan-Amatori

            Comentariu


            • #7
              Trebuie sa mulțumesc anticipat domnului Primar Economist Viorel Miron pentru că ne-a oferit onoarea de a testa noul centru de agrement . Binenteles al așteptăm la concurs.
              Ultima editare de rogerpustiu; 02.oct.2016, 23:17.
              Blade: Xiom Strato
              FH: Tenergy 05
              BH: Tenergy 05

              Comentariu


              • #8
                Va rog sa nu va înscrieți înaintea domnului Eusebiu. Offff
                Blade: Xiom Strato
                FH: Tenergy 05
                BH: Tenergy 05

                Comentariu


                • #9
                  O sa avem exclusivitate de la prietenii noștri Irina și Gelu Popescu cu un stand Donic, Xiom și Nittaku care va așteaptă sa îi treceți pragul.
                  Blade: Xiom Strato
                  FH: Tenergy 05
                  BH: Tenergy 05

                  Comentariu


                  • #10
                    Nu exista placere mai mare decat a participa la un concurs organizat de Comanesti!
                    Deci, Oancea Marian, din Bacau!
                    Ultima editare de marian oancea; 03.oct.2016, 07:33.
                    Nittaku Septear
                    FH - Rakza 7
                    BH - Rakza 7

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de rogerpustiu Vezi post
                      Va rog sa nu va înscrieți înaintea domnului Eusebiu. Offff
                      Eusebiu nu se supara, m-a rugat sa-l inscriu. Deci, la amatori
                      Lovin Eusebiu - Comanesti.
                      Cristofor Razvan - Moinesti.

                      Comentariu


                      • #12
                        Știu ca nu se supără, de aceia îi doresc o grupa superioară fără ierbari.
                        Blade: Xiom Strato
                        FH: Tenergy 05
                        BH: Tenergy 05

                        Comentariu


                        • #13
                          Nu putem sa nu testam noua locatie pe care o asteptam de ceva vreme din Sala Polivalenta,Filip Dan-amatori.
                          Multumesc!

                          Comentariu


                          • #14
                            Postat în original de rogerpustiu Vezi post
                            Știu ca nu se supără, de aceia îi doresc o grupa superioară fără ierbari.
                            Ierbarii joacă pe acoperișul sălii.

                            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                            Comentariu


                            • #15
                              Vin si eu....Filip Cristi...unde am loc ... în afară de Open...
                              Blade-Donic Valdner AR/FH-Rakza7 Soft/BH-Rakza7 Soft

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X