Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "Cupa Why Not", Roman - 22.10.2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • La 80 de participanți se vor face 16 grupe de 5 jucători sau.........
    Blade : Spinlord Ultracarbon Def
    FH : Spinlord Degu 2.1 mm
    BH : Spinlord Sternenfall OX

    Comentariu


    • Se retrage Stefan Alexandru din Iasi

      Comentariu


      • Daca se poate.. se reinscrie Pelin Dumitru (Iasi) la avansati (si-a rezolvat problema cu serviciul).
        Multumesc!

        Comentariu


        • Inscrieri AMATORI - on 21.10.2016 at 21:05:19

          1. Spoiala Cristinel, Focsani - 195 - 18,98 - A
          2. Avram Nicolae, Nedelea - 89 - 18,85 - A
          3. Marola Dan, Bacau - 125 - 18,78 - A
          4. Zamfiroaia Sorin, Dolhestii Mari - 425 - 18,47 - A
          5. Ciortescu Cristi, Iasi - 69 - 18,44 - A
          6. Rosu Gabriel, Comanesti - 283 - 18,36 - A
          7. Hariuc Costica, Vaslui - 730 - 17,5 - A
          8. Berila Radu, Bacau - 398 - 17,28 - AJ
          9. Petenchi Edmond, Roman - 284 - 17,19 - A
          10. Lazar Vasile, Pufesti - 429 - 16,81 - A
          11. Corocaescu Cristian, Suceava - 345 - 16,72 - A
          12. Morosan Marian, Suceava - 197 - 16,43 - A
          13. Lovin Eusebiu, Comanesti - 209 - 16,32 - A
          14. Grapina Florin, Roman - 907 - 15,75 - A
          15. Baisan Paul, Roman - 643 - 15,67 - A
          16. Iacob Gabriel, Iasi - 250 - 15,45 - AW
          17. Bogza Dragos, Iasi - 191 - 15,16 - A
          18. Socaci Sorin, Panciu - 316 - 15,11 - A
          19. Chirap Dan, Gura Humorului - 399 - 15,06 - A
          20. Barbalata Lorin, Suceava - 457 - 14,82 - A
          21. Serban Liviu, Onesti - 323 - 14,65 - A
          22. Mahu Bogdan, Pascani - 503 - 14,14 - A
          23. Ungureanu Florin, Suceava - 554 - 14,06 - A
          24. Ianos Valentin, Suceava - 517 - 13,91 - A
          25. Iordachi Adrian, Adjud - 469 - 13,63 - A
          26. Dragan Petru Ioan, Iasi - 492 - 13,53 - A
          27. Condur Iulian, Suceava - 836 - 13,35 - A
          28. Grosu Alexandru, Botosani - 717 - 13,25 - AJ
          29. Nicu Constantin, Iasi - 504 - 13,19 - A
          30. Foca Dorin, Radauti - 1477 - 13 - A
          31. Stroe Ionel, Bacau - 557 - 12,44 - A
          32. Hanganu George, Focsani - 333 - 12,43 - A
          33. Bubulac Cristi, Piatra Neamt - 998 - 12,38 - A
          34. Oancea Marian, Bacau - 444 - 12,3 - A
          35. Turcu Viorel, Piatra Neamt - 530 - 11,88 - AW
          36. Balanescu Florin, Iasi - 581 - 11,78 - A
          37. Foca Stefan, Radauti - 1917 - 11,75 - A
          38. Balaita Mihai, Bacau - 1387 - 11,5 - AJ
          39. Pelin Dumitru, Iasi - 759 - 11,39 - A
          40. Pralea Marius, Botosani - 421 - 11,31 - A
          41. Padurariu Ciprian, Roman - 1224 - 11,25 - A
          42. Leteanu Marius, Bacau - 575 - 11,17 - A
          43. Zimtescu Adrian, Husi - 1457 - 11,13 - A
          44. Robu Mihai, Mogosesti - 603 - 11 - A
          45. Foca Ciprian, Radauti - 1273 - 10,58 - A
          46. Ujeniuc Dan, Suceava - 687 - 10,5 - A
          47. Donisa Viorel, Roman - 1583 - 10,5 - A
          48. Carjan Dumitru, Bucuresti - 540 - 10,48 - AW
          49. Grosu Octavian, Botosani - 901 - 10,25 - A
          50. Dumea Lucian, Bacau - 1459 - 10 - A
          51. Mihut Benone, Pascani - 1327 - 9,58 - A
          52. Dicu Vlad, Vaslui - 1251 - 9,42 - A
          53. Laic Mihai, Roman - 966 - 8,93 - A
          54. Patras Victor, Iasi - 1783 - 8,75 - A
          55. Olteanu Gabriel, Barlad - 1694 - 8,5 - A
          56. Ailioaie Gheorghe, Comanesti - 1000 - 8,42 - A
          57. Ciobanu Cosmin, Bacau - 1723 - 8 - A
          58. Sisca Nicusor, Comanesti - 892 - 7,91 - AW
          59. Darie Gabriel, Comanesti - 925 - 6,81 - A
          60. Chiribau Ciprian, Bacau - 2251 - 6,75 - A
          61. Ghiurea Viorel, Piatra Neamt - 1591 - 6,58 - A
          62. Filip Cristi, Comanesti - 1488 - 6,17 - A
          63. Doljescu Daniel, Roman - 1861 - 6 - A
          64. Ciobica Teodora, Bacau - 1364 - 5,88 - AF
          65. Condurache Nicu, Iasi - 2586 - 0 - A
          66. Gavriluta Cristian Marius, Roman - 3750 - 0 - A
          67. Marcu Cristian Marian, Roman - 4001 - 0 - A
          68. Plamada Iulian, Putna - 4002 - 0 - A
          69. Nechifor Catalin, Roman - 4003 - 0 - A
          70. Mita Augustin, Corlateni - 4004 - 0 - A
          71. Pohaci Claudiu, Dorohoi - 4005 - 0 - A
          72. Chiriac Petru, Roman - 4006 - 0 - A
          73. Oruc Cahit, Roman - 4007 - 0 - A
          74. Vines Liviu Cornel, Roman - 4009 - 0 - A
          75. Magdici Daniel, Roman - 4011 - 0 - A
          76. Bacosca Alexandru, Roman - 4013 - 0 - A
          77. Robu Gabriel, Roman - 4014 - 0 - A
          78. Sovea Sorin, Suceava - 4015 - 0 - A
          79. Gheorghiu Bogdan, Iasi - nou - -

          Inscrieri Open - on 22.10.2016 at 13:31:27

          1. Corcoz Costin, Focsani - 18 - 32,13 - OL
          2. Cretu Florin, Iasi - 1396 - 31,75 - OL
          3. Hasna Cosmin, Straja - 68 - 31,47 - O
          4. Coroiu Andrei, Roman - 50 - 27,28 - O
          5. Marola Mihai, Bacau - 87 - 26,53 - OJ
          6. Tiganas Mihai, Radauti - 955 - 26,5 - O
          7. Rusti Catalin, Suceava - 83 - 25,75 - O
          8. Ilies Ioan, Radauti - 142 - 24,91 - O
          9. Dumbrava Daniel, Focsani - 160 - 24,16 - OW
          10. Albu Catalin, Pascani - 119 - 24,06 - O
          11. Pizlaru Ionel, Focsani - 75 - 22,69 - O
          12. Ditu Daniel, Onesti - 275 - 21,86 - O
          13. Rojnita Sebastian, Bacau - 91 - 21,7 - O
          14. Munteanu Octavian, Tecuci - 71 - 21,02 - OW
          15. Rosca Niculai, Galanesti - 495 - 20,83 - O
          16. Ivanov Sorin, Piatra Neamt - 388 - 20,82 - O
          17. Bulubasa Nicusor, Comanesti - 224 - 20,72 - O
          18. Ursulean Vasile, Straja - 170 - 20,39 - O
          19. Ticu Dorin, Bacau - 116 - 20,2 - O
          20. Acatrinei Lucian Marian, Bucuresti - 415 - 19,41 - O
          21. Bobarnac Gheorghe, Bacau - 343 - 18,93 - A
          22. Valeanu Vlad, Bacau - 288 - 18,36 - A
          23. Tipu Vlad, Iasi - 360 - 17,39 - A
          24. Ursulescu Ioan, Bacau - 200 - 17,35 - AW
          25. Braniste George, Bacau - 192 - 16,9 - A

          La amatori vor fi 15 grupe de 5 jucatori si una de4 (sa vedem cati se vor mai retrage ).Ocupantii locurilor 5 vor juca in sistem eliminatoriu si vor primi (castigatorul si finalistul) premii surpriza.
          La Open vor fi grupe de 6
          Se retrag Caltea si Ursulean Fl si se inscrie Dumbrava
          Ultima editare de cata_60; 22.oct.2016, 12:33.
          of all the things i lost i miss my mind the most

          Comentariu


          • Imi pare rau dar sunt nevoit sa ma retrag. Patras Victor

            Comentariu


            • Cred ca cel mai bine ar fi sa respectati ce ati postat in anuntul turneului si sa faceti grupe de cate 6 jucatori,cel putin la amatori,nu scrie nicaieri ca se pot face grupe de 5 😕
              FH:Butterfly-Tackinfire Drive
              BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
              BH:Stiga Energy Absorber

              Comentariu


              • Postat în original de ADN Vezi post
                Cred ca cel mai bine ar fi sa respectati ce ati postat in anuntul turneului si sa faceti grupe de cate 6 jucatori,cel putin la amatori,nu scrie nicaieri ca se pot face grupe de 5 ��
                Vom decide maiine dimineata.Suntem pusi in incurcatura de numarul mare de retrageri din ultimele ore (20 de jucatori)Spre stiinta dvs se pot face grupe inferioare de 4 ,5,6 sau 7 jucatori respectand cerinta regulamentara de a asigura fiecarui jucator un numar de minim 5 jocuri
                of all the things i lost i miss my mind the most

                Comentariu


                • Nu am zis ca nu se pot face,stiu ca se pot face,am intalnit chiar si grupe inferioare de cate 8 jucatori,am zis doar ca ar fi bine sa si postati in anuntul turneului aspectul asta,eu am citit asa:"grupe inferioare de 6 jucatori".
                  FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                  BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                  BH:Stiga Energy Absorber

                  Comentariu


                  • Postat în original de ADN Vezi post
                    Nu am zis ca nu se pot face,stiu ca se pot face,am intalnit chiar si grupe inferioare de cate 8 jucatori,am zis doar ca ar fi bine sa si postati in anuntul turneului aspectul asta,eu am citit asa:"grupe inferioare de 6 jucatori".
                    Eu nu pot modifica anuntul turneului deoarece nu imi apartine,sunt doar organizator tehnic
                    of all the things i lost i miss my mind the most

                    Comentariu


                    • Din păcate ratează prima prezenta in Amatur Gheorghiu Bogdan din Iasi si anunța retragerea... Data viitoare. Mulțumim!

                      Comentariu


                      • Cu părere de rău se retrage Caltea liviu. Pașcani. .de la open

                        Comentariu


                        • Grupa inferioara nr. 1

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 SPOIALA CRISTINEL FOCSANI
                          3-2
                          3-1
                          3-2
                          3-0
                          4
                          1
                          2 BARBALATA LORIN SUCEAVA
                          2-3
                          2-3
                          3-0
                          3-0
                          2
                          3
                          3 BALANESCU FLORIN IASI
                          1-3
                          3-2
                          3-0
                          3-0
                          3
                          2
                          4 CIOBICA TEODORA BACAU
                          2-3
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0
                          5 GAVRILUTA CRISTIAN MARIUS ROMAN
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          3-0
                          1
                          4
                          6
                          Grupa inferioara nr. 2

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 AVRAM NICOLAE NEDELEA
                          2-3
                          0-3
                          3-0
                          3-0
                          2
                          3
                          2 FOCA DORIN RADAUTI
                          3-2
                          3-2
                          3-0
                          3-0
                          4
                          1
                          3 BUBULAC CRISTI PIATRA NEAMT
                          3-0
                          2-3
                          3-0
                          3-0
                          3
                          2
                          4 DOLJESCU DANIEL ROMAN
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0
                          5 PLAMADA IULIAN PUTNA
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          3-0
                          1
                          4
                          6
                          Grupa inferioara nr. 3

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 MAROLA DAN BACAU
                          3-1
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          4
                          1
                          2 NICU CONSTANTIN IASI
                          1-3
                          3-2
                          3-1
                          3-0
                          3
                          2
                          3 TURCU VIOREL PIATRA NEAMT
                          0-3
                          2-3
                          3-0
                          3-0
                          2
                          3
                          4 FILIP CRISTI COMANESTI
                          0-3
                          1-3
                          0-3
                          1-3
                          0
                          5 MARCU CRISTIAN MARIAN ROMAN
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          3-1
                          1
                          4
                          6
                          Grupa inferioara nr. 4

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 ZAMFIROAIA SORIN DOLHESTII MARI
                          3-1
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          4
                          1
                          2 GROSU ALEXANDRU BOTOSANI
                          1-3
                          1-3
                          2-3
                          3-0
                          1
                          4
                          3 OANCEA MARIAN BACAU
                          0-3
                          3-1
                          3-0
                          3-0
                          3
                          2
                          4 GHIUREA VIOREL PIATRA NEAMT
                          0-3
                          3-2
                          0-3
                          3-0
                          2
                          3
                          5 NECHIFOR CATALIN ROMAN
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0
                          6
                          Grupa inferioara nr. 5

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 CIORTESCU CRISTI IASI
                          2-3
                          3-2
                          3-2
                          3-2
                          3
                          2
                          2 CONDUR IULIAN SUCEAVA
                          3-2
                          3-2
                          2-3
                          3-0
                          3
                          1
                          3 HANGANU GEORGE FOCSANI
                          2-3
                          2-3
                          2-3
                          3-0
                          1
                          4
                          4 CHIRIBAU CIPRIAN BACAU
                          2-3
                          3-2
                          3-2
                          3-2
                          3
                          3
                          5 MITA AUGUSTIN CORLATENI
                          2-3
                          0-3
                          0-3
                          2-3
                          0
                          6
                          Grupa inferioara nr. 6

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 ROSU GABRIEL COMANESTI
                          3-2
                          2-3
                          3-1
                          3-0
                          3
                          2
                          2 DRAGAN PETRU IOAN IASI
                          2-3
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          3
                          1
                          3 FOCA STEFAN RADAUTI
                          3-2
                          0-3
                          3-1
                          3-0
                          3
                          3
                          4 CIOBANU COSMIN BACAU
                          1-3
                          0-3
                          1-3
                          3-0
                          1
                          4
                          5 POHACI CLAUDIU DOROHOI
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0
                          6
                          Grupa inferioara nr. 7

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 HARIUC COSTICA VASLUI
                          3-2
                          3-2
                          3-0
                          3-0
                          4
                          1
                          2 IORDACHI ADRIAN ADJUD
                          2-3
                          3-1
                          3-0
                          3-0
                          3
                          2
                          3 BALAITA MIHAI BACAU
                          2-3
                          1-3
                          3-0
                          0-3
                          1
                          4
                          4 SISCA NICUSOR COMANESTI
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0
                          5 CHIRIAC PETRU ROMAN
                          0-3
                          0-3
                          3-0
                          3-0
                          2
                          3
                          6
                          Grupa inferioara nr. 8

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 BERILA RADU BACAU
                          3-0
                          3-1
                          3-0
                          3-0
                          4
                          1
                          2 IANOS VALENTIN SUCEAVA
                          0-3
                          0-3
                          3-1
                          3-0
                          2
                          3
                          3 PELIN DUMITRU IASI
                          1-3
                          3-0
                          3-1
                          3-0
                          3
                          2
                          4 DARIE GABRIEL COMANESTI
                          0-3
                          1-3
                          1-3
                          3-0
                          1
                          4
                          5 ORUC CAHIT ROMAN
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0
                          6
                          Grupa inferioara nr. 9

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 PETENCHI EDMOND ROMAN
                          3-1
                          3-1
                          3-0
                          3-0
                          4
                          1
                          2 UNGUREANU FLORIN SUCEAVA
                          1-3
                          3-2
                          3-1
                          3-0
                          3
                          2
                          3 PRALEA MARIUS BOTOSANI
                          1-3
                          2-3
                          2-3
                          3-0
                          1
                          4
                          4 AILIOAIE GHEORGHE COMANESTI
                          0-3
                          1-3
                          3-2
                          3-0
                          2
                          3
                          5 VINES LIVIU CORNEL ROMAN
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0
                          6
                          Grupa inferioara nr. 10

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 LAZAR VASILE PUFESTI
                          3-2
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          4
                          1
                          2 MAHU BOGDAN PASCANI
                          2-3
                          3-2
                          3-1
                          3-0
                          3
                          2
                          3 PADURARIU CIPRIAN ROMAN
                          0-3
                          2-3
                          3-0
                          3-1
                          2
                          3
                          4 OLTEANU GABRIEL BARLAD
                          0-3
                          1-3
                          0-3
                          1-3
                          0
                          5 MAGDICI DANIEL ROMAN
                          0-3
                          0-3
                          1-3
                          3-1
                          1
                          4
                          6
                          Grupa inferioara nr. 11

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 COROCAESCU CRISTIAN SUCEAVA
                          3-0
                          3-0
                          3-2
                          3-2
                          4
                          1
                          2 SERBAN LIVIU ONESTI
                          0-3
                          3-2
                          3-2
                          3-0
                          3
                          2
                          3 LETEANU MARIUS BACAU
                          0-3
                          2-3
                          0-3
                          3-0
                          1
                          4
                          4 LAIC MIHAI ROMAN
                          2-3
                          2-3
                          3-0
                          3-0
                          2
                          3
                          5 BACOSCA ALEXANDRU ROMAN
                          2-3
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0
                          6
                          Grupa inferioara nr. 12

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 MOROSAN MARIAN SUCEAVA
                          3-1
                          3-2
                          3-2
                          3-0
                          4
                          1
                          2 STROE IONEL BACAU
                          1-3
                          3-0
                          2-3
                          3-0
                          2
                          2
                          3 ZIMTESCU ADRIAN HUSI
                          2-3
                          0-3
                          3-2
                          3-0
                          2
                          4
                          4 DICU VLAD VASLUI
                          2-3
                          3-2
                          2-3
                          3-0
                          2
                          3
                          5 ROBU GABRIEL ROMAN
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0
                          6
                          Grupa inferioara nr. 13

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 LOVIN EUSEBIU COMANESTI
                          3-0
                          3-0
                          3-1
                          3-1
                          4
                          1
                          2 CARNU EUGEN BACAU
                          0-3
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          3
                          2
                          3 ROBU MIHAI MOGOSESTI
                          0-3
                          0-3
                          3-1
                          3-0
                          2
                          3
                          4 MIHUT BENONE PASCANI
                          1-3
                          0-3
                          1-3
                          0-3
                          0
                          5 SOVEA SORIN SUCEAVA
                          1-3
                          0-3
                          0-3
                          3-0
                          1
                          4
                          6
                          Grupa inferioara nr. 14

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 GRAPINA FLORIN ROMAN
                          0-3
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          3
                          2
                          2 BOGZA DRAGOS IASI
                          3-0
                          3-0
                          1-3
                          3-1
                          3
                          1
                          3 FOCA CIPRIAN RADAUTI
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          3-0
                          1
                          4
                          4 DUMEA LUCIAN BACAU
                          0-3
                          3-1
                          3-0
                          3-0
                          3
                          3
                          5 PRISECARU CORNEL ROMAN
                          0-3
                          1-3
                          0-3
                          0-3
                          0
                          6
                          Grupa inferioara nr. 15

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 BAISAN PAUL ROMAN
                          3-0
                          3-0
                          3-1
                          3
                          1
                          2 SOCACI SORIN PANCIU
                          0-3
                          3-0
                          3-0
                          2
                          2
                          3 UJENIUC DAN SUCEAVA
                          0-3
                          0-3
                          3-1
                          1
                          3
                          4 GROSU OCTAVIAN BOTOSANI
                          1-3
                          0-3
                          1-3
                          0
                          4
                          5
                          6
                          Grupa inferioara nr. 16

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 IACOB GABRIEL IASI
                          0-3
                          3-1
                          3-0
                          2
                          2
                          2 CHIRAP DAN GURA HUMORULUI
                          3-0
                          3-0
                          3-1
                          3
                          1
                          3 DONISA VIOREL ROMAN
                          1-3
                          0-3
                          1-3
                          0
                          4
                          4 CARJAN DUMITRU BUCURESTI
                          0-3
                          1-3
                          3-1
                          1
                          3
                          5
                          6
                          of all the things i lost i miss my mind the most

                          Comentariu


                          • Cel mai bun loc 5-Ciobica Teodora-Bacau

                            Nemotivati:
                            -Cretu Florin-Iasi
                            -Condurache Nicu-Iasi
                            of all the things i lost i miss my mind the most

                            Comentariu


                            • Grupa superioara nr. 1

                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 SPOIALA CRISTINEL FOCSANI
                              1-3
                              3-1
                              3-1
                              2
                              2
                              2 NICU CONSTANTIN IASI
                              3-1
                              3-1
                              3-0
                              3
                              1
                              3 CHIRIBAU CIPRIAN BACAU
                              1-3
                              1-3
                              2-3
                              0
                              4 BALAITA MIHAI BACAU
                              1-3
                              0-3
                              3-2
                              1
                              Grupa superioara nr. 2

                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 FOCA DORIN RADAUTI
                              3-2
                              1-3
                              3-0
                              2
                              2 OANCEA MARIAN BACAU
                              2-3
                              3-1
                              3-0
                              2
                              1
                              3 FOCA STEFAN RADAUTI
                              3-1
                              1-3
                              3-0
                              2
                              2
                              4 DARIE GABRIEL COMANESTI
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0
                              Grupa superioara nr. 3

                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 MAROLA DAN BACAU
                              3-2
                              3-1
                              3-0
                              3
                              1
                              2 CIORTESCU CRISTI IASI
                              2-3
                              2-3
                              2-3
                              0
                              3 CHIRIAC PETRU ROMAN
                              1-3
                              3-2
                              3-2
                              2
                              2
                              4 PRALEA MARIUS BOTOSANI
                              0-3
                              3-2
                              2-3
                              1
                              Grupa superioara nr. 4

                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 ZAMFIROAIA SORIN DOLHESTII MARI
                              3-0
                              3-2
                              3-0
                              3
                              1
                              2 ROSU GABRIEL COMANESTI
                              0-3
                              0-3
                              3-0
                              1
                              3 IANOS VALENTIN SUCEAVA
                              2-3
                              3-0
                              3-0
                              2
                              2
                              4 MAGDICI DANIEL ROMAN
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0
                              Grupa superioara nr. 5

                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 CONDUR IULIAN SUCEAVA
                              1-3
                              3-0
                              3-0
                              2
                              2
                              2 IORDACHI ADRIAN ADJUD
                              3-1
                              3-0
                              3-1
                              3
                              1
                              3 AILIOAIE GHEORGHE COMANESTI
                              0-3
                              0-3
                              1-3
                              0
                              4 LETEANU MARIUS BACAU
                              0-3
                              1-3
                              3-1
                              1
                              Grupa superioara nr. 6

                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 DRAGAN PETRU IOAN IASI
                              3-0
                              2-3
                              2-3
                              1
                              2 PELIN DUMITRU IASI
                              0-3
                              1-3
                              0-3
                              0
                              3 PADURARIU CIPRIAN ROMAN
                              3-2
                              3-1
                              3-1
                              3
                              1
                              4 ZIMTESCU ADRIAN HUSI
                              3-2
                              3-0
                              1-3
                              2
                              2
                              Grupa superioara nr. 7

                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 HARIUC COSTICA VASLUI
                              3-0
                              3-1
                              3-0
                              3
                              1
                              2 UNGUREANU FLORIN SUCEAVA
                              0-3
                              3-2
                              3-0
                              2
                              2
                              3 LAIC MIHAI ROMAN
                              1-3
                              2-3
                              3-2
                              1
                              4 SOVEA SORIN SUCEAVA
                              0-3
                              0-3
                              2-3
                              0
                              Grupa superioara nr. 8

                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 BERILA RADU BACAU
                              3-0
                              3-0
                              3-1
                              3
                              1
                              2 MAHU BOGDAN PASCANI
                              0-3
                              3-0
                              1-3
                              1
                              3 DICU VLAD VASLUI
                              0-3
                              0-3
                              2-3
                              0
                              4 FOCA CIPRIAN RADAUTI
                              1-3
                              3-1
                              3-2
                              2
                              2
                              Grupa superioara nr. 9

                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 PETENCHI EDMOND ROMAN
                              0-3
                              3-1
                              3-1
                              2
                              2
                              2 SERBAN LIVIU ONESTI
                              3-0
                              3-1
                              3-1
                              3
                              1
                              3 ROBU MIHAI MOGOSESTI
                              1-3
                              1-3
                              3-0
                              1
                              4 GROSU OCTAVIAN BOTOSANI
                              1-3
                              1-3
                              0-3
                              0
                              Grupa superioara nr. 10

                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 LAZAR VASILE PUFESTI
                              3-1
                              1-3
                              3-0
                              2
                              2
                              2 STROE IONEL BACAU
                              1-3
                              3-1
                              3-1
                              2
                              3 DUMEA LUCIAN BACAU
                              3-1
                              1-3
                              3-0
                              2
                              1
                              4 DONISA VIOREL ROMAN
                              0-3
                              1-3
                              0-3
                              0
                              Grupa superioara nr. 11

                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 COROCAESCU CRISTIAN SUCEAVA
                              0-3
                              3-0
                              3-1
                              2
                              2
                              2 CARNU EUGEN BACAU
                              3-0
                              2-3
                              3-0
                              2
                              1
                              3 UJENIUC DAN SUCEAVA
                              0-3
                              3-2
                              3-1
                              2
                              4 GAVRILUTA CRISTIAN MARIUS ROMAN
                              1-3
                              0-3
                              1-3
                              0
                              Grupa superioara nr. 12

                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 MOROSAN MARIAN SUCEAVA
                              2-3
                              3-1
                              3-0
                              2
                              2
                              2 GRAPINA FLORIN ROMAN
                              3-2
                              3-0
                              3-1
                              3
                              1
                              3 CARJAN DUMITRU BUCURESTI
                              1-3
                              0-3
                              3-2
                              1
                              4 PLAMADA IULIAN PUTNA
                              0-3
                              1-3
                              2-3
                              0
                              Grupa superioara nr. 13

                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 LOVIN EUSEBIU COMANESTI
                              3-0
                              0-3
                              3-0
                              2
                              2
                              2 SOCACI SORIN PANCIU
                              0-3
                              3-2
                              3-0
                              2
                              3 BARBALATA LORIN SUCEAVA
                              3-0
                              2-3
                              3-0
                              2
                              1
                              4 MARCU CRISTIAN MARIAN ROMAN
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0
                              Grupa superioara nr. 14

                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 BOGZA DRAGOS IASI
                              3-0
                              3-0
                              1-3
                              2
                              2
                              2 IACOB GABRIEL IASI
                              0-3
                              3-1
                              3-2
                              2
                              3 AVRAM NICOLAE NEDELEA
                              0-3
                              1-3
                              0-3
                              0
                              4 GROSU ALEXANDRU BOTOSANI
                              3-1
                              2-3
                              3-0
                              2
                              1
                              Grupa superioara nr. 15

                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 BAISAN PAUL ROMAN
                              2-3
                              3-2
                              3-0
                              2
                              2
                              2 BALANESCU FLORIN IASI
                              3-2
                              0-3
                              3-2
                              2
                              1
                              3 TURCU VIOREL PIATRA NEAMT
                              2-3
                              3-0
                              2-3
                              1
                              4 HANGANU GEORGE FOCSANI
                              0-3
                              2-3
                              3-2
                              1
                              Grupa superioara nr. 16

                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 CHIRAP DAN GURA HUMORULUI
                              3-1
                              3-1
                              3-0
                              3
                              1
                              2 BUBULAC CRISTI PIATRA NEAMT
                              1-3
                              3-0
                              3-0
                              2
                              2
                              3 GHIUREA VIOREL PIATRA NEAMT
                              1-3
                              0-3
                              3-0
                              1
                              4 CIOBANU COSMIN BACAU
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0
                              of all the things i lost i miss my mind the most

                              Comentariu


                              • Grupa inferioara nr. 1

                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 CORCOZ COSTIN FOCSANI
                                3-1
                                3-1
                                3-0
                                3-2
                                3-0
                                5
                                1
                                2 RUSTI CATALIN SUCEAVA
                                1-3
                                1-3
                                3-0
                                3-1
                                3-1
                                3
                                3
                                3 ALBU CATALIN PASCANI
                                1-3
                                3-1
                                3-0
                                1-3
                                3-0
                                3
                                2
                                4 BULUBASA NICUSOR COMANESTI
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                1-3
                                2-3
                                0
                                5 URSULEAN VASILE STRAJA
                                2-3
                                1-3
                                3-1
                                3-1
                                1-3
                                2
                                6 BRANISTE GEORGE BACAU
                                0-3
                                1-3
                                0-3
                                3-2
                                3-1
                                2
                                4
                                Grupa inferioara nr. 2

                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 HASNA COSMIN STRAJA
                                3-2
                                0-3
                                2-3
                                3-0
                                3-1
                                3
                                3
                                2 ILIES IOAN RADAUTI
                                2-3
                                2-3
                                1-3
                                3-0
                                3-1
                                2
                                4
                                3 PIZLARU IONEL FOCSANI
                                3-0
                                3-2
                                1-3
                                3-0
                                3-1
                                4
                                2
                                4 IVANOV SORIN PIATRA NEAMT
                                3-2
                                3-1
                                3-1
                                3-0
                                4
                                1
                                5 TICU DORIN BACAU
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                3-1
                                1
                                6 URSULESCU IOAN BACAU
                                1-3
                                1-3
                                1-3
                                0-3
                                1-3
                                0
                                Grupa inferioara nr. 3

                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 COROIU ANDREI ROMAN
                                3-0
                                0-3
                                3-1
                                3-0
                                3-0
                                4
                                2
                                2 DUMBRAVA DANIEL FOCSANI
                                0-3
                                0-3
                                3-0
                                3-2
                                0-3
                                2
                                4
                                3 DITU DANIEL ONESTI
                                3-0
                                3-0
                                3-1
                                3-0
                                3-0
                                5
                                1
                                4 ROSCA NICULAI GALANESTI
                                1-3
                                0-3
                                1-3
                                3-0
                                2-3
                                1
                                5 BOBARNAC GHEORGHE BACAU
                                0-3
                                2-3
                                0-3
                                0-3
                                2-3
                                0
                                6 VALEANU VLAD BACAU
                                0-3
                                3-0
                                0-3
                                3-2
                                3-2
                                3
                                3
                                Grupa inferioara nr. 4

                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 MAROLA MIHAI BACAU
                                3-0
                                3-0
                                3-1
                                3-1
                                3-0
                                5
                                1
                                2 TIGANAS MIHAI RADAUTI
                                0-3
                                1-3
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                3
                                2
                                3 ROJNITA SEBASTIAN BACAU
                                0-3
                                3-1
                                3-2
                                1-3
                                0-3
                                2
                                4 MUNTEANU OCTAVIAN TECUCI
                                1-3
                                0-3
                                2-3
                                2-3
                                1-3
                                0
                                5 ACATRINEI LUCIAN MARIAN BUCURESTI
                                1-3
                                0-3
                                3-1
                                3-2
                                2-3
                                2
                                4
                                6 TIPU VLAD IASI
                                0-3
                                0-3
                                3-0
                                3-1
                                3-2
                                3
                                3
                                Ultima editare de cata_60; 22.oct.2016, 18:06.
                                of all the things i lost i miss my mind the most

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X