Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "Cupa Why Not", Roman - 22.10.2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Serban Liviu-avansati daca m-ai este loc

    Comentariu


    • Postat în original de Cherry Vezi post
      Serban Liviu-avansati daca m-ai este loc
      se rezolva cumva
      of all the things i lost i miss my mind the most

      Comentariu


      • Gelu si Irina(Androgir) sunt cu treaba in Ungaria la C.E. si nu pot ajunge.Vom juca cu Donic Coach grupele inferioare si dupa aia Jola 3 stele celuloid
        of all the things i lost i miss my mind the most

        Comentariu


        • retragere Vaculisteanu Ionut

          Comentariu


          • Cu parere de rau suntem nevoiti sa ne retragem MARCU VASILE ,SANDULEAN RUXANDRA , SANDULEAN RARES si BUTNARU MADALINA
            Blade . PHOTINO
            Fh. Tibhar ev. Mx-p
            Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

            Comentariu


            • Roman:
              Mesterca Mihai-amatori
              Blade: TBS Old Tag
              Fh:XIOM Vega Pro
              Bh:XIOM Vega Pro

              Comentariu


              • Se retrage Ungureanu Adrian

                Comentariu


                • Se retrage Posteuca Lucian, amatori.Multumesc.

                  Comentariu


                  • Se retrage de la amatori Burghelea Florin.
                    blade: btf amultart
                    fh: acuda blue p1
                    bh: rasanter r37

                    Comentariu


                    • Se retrage Valeanu Cosmin. Mult succes participantilor.

                      Comentariu


                      • Socaci Sorin la amatori din Panciu

                        Comentariu


                        • se retrage de la avansati Chiriac Marius din Botoșani

                          Comentariu


                          • Am primit acu cateva minute un mesaj privat de la un jucator participant la turneu care isi exprima satisfactia ca se joaca cu mingi de celuloid(pt ca nu a jucat inca niciodata cu mingi de plastic)si ma intreaba ce diferenta e in saritura mingii intre cele doua tipuri de mingi.
                            Profit de prilej sa postez aici parerea mea(subiectiva evident),cred ca mai sunt jucatori in aceeasi postura ca cel care mi a trimis m p ul.
                            Noi la antrenamente folosim cu precadere mingi de plastic pt ca partenerul meu obisnuit este divizionar B,acolo se joaca doar cu din alea.
                            Mingile de plastic Joola 3st au o saritura si un sunet apropiat de cele de celuloid,sfericitate ok , durabilitate cam jumatate cat una din celuloid.
                            Mingile de plastic Butterfly G40 3st au un sunet cam ciudat,sfericitatea e ok dar se sparg repede.Daca lovesti mingea cu cantul paletei ai sanse mari sa o spargi.Ambele tipuri mentionate costa mai mult decat suratele lor de celuloid.
                            Mingile Nittaku 3st plastic sunt foarte bune.Au o textura diferita, din acest motiv mi se par mai grele,parca zboara o idee mai repede si forta loviturilor e mai mare(e o parere subiectiva,evident),au o durata de functionare cam ca cele de celuloid.Partea proasta e ca au pret ridicol de mare,nu prea iti da mana sa folosesti cu asa ceva(am totusi doi amici din zona noastra care numai cu asa ceva se antreneaza)
                            Ultima editare de cata_60; 20.oct.2016, 11:06.
                            of all the things i lost i miss my mind the most

                            Comentariu


                            • Grecu Gheorghe din Bistrița - cu regret se retrage,succes tuturor

                              Comentariu


                              • Se retrag Nicolaiciuc Ovidiu si Mazapa Gelu. Mult succes tuturor!

                                Comentariu


                                • Postat în original de TENIS EFECT Vezi post
                                  Buna,
                                  Din Rădăuți:
                                  Foca Dorin - Amatori
                                  Foca Stefan - Amatori
                                  Foca Ciprian - Amatori
                                  Multumesc
                                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                  Comentariu


                                  • Bacosca Alexandru si Robu Gabriel din Roman

                                    Comentariu


                                    • Buna ziua,
                                      Va rugam sa precizati daca se va juca ( sau nu ) cu mingi de plastic.
                                      Va multumesc.

                                      Comentariu


                                      • Condurache Nicu din Iași

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de Eusebiu Lovin Vezi post
                                          Buna ziua,
                                          Va rugam sa precizati daca se va juca ( sau nu ) cu mingi de plastic.
                                          Va multumesc.
                                          Postat în original de cata_60 Vezi post
                                          Gelu si Irina (Androgir) sunt cu treaba in Ungaria la C.E. si nu pot ajunge. Vom juca cu Donic Coach grupele inferioare si dupa aia Joola 3 stele celuloid
                                          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                          Comentariu


                                          • cu parere de rau,se retrage Albu Constantin,Suceava.Succes tuturor participantilor

                                            Comentariu


                                            • Rusti Catalin din Suceava-open

                                              Comentariu


                                              • Se retrage Nistor Florin.Comănești

                                                Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

                                                Comentariu


                                                • Daca vor fi pana in 28 de jucatori la Open e posibil sa facem 4 grupe inferioare de 7 jucatori,1 gr/2mese si merge repede ..21 partide la doua mese ,maxim 3 ore juma zic eu.
                                                  Fiecare jucator va disputa 6 partide
                                                  of all the things i lost i miss my mind the most

                                                  Comentariu


                                                  • Se retrage macovei cristi de la avansati

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X