Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu "A"-Cupa PRO TM Giurgiu, 05 Noiembrie 2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu "A"-Cupa PRO TM Giurgiu, 05 Noiembrie 2016

    Turneu "A"-Cupa PRO TM Giurgiu, 05 Noiembrie 2016
    Turneu "A"
    LOCALITATEA: Giurgiu
    DATA: 05 Noiembrie 2016 , Ziua Sâmbătă
    ORA:9,30 AMATORI; ora 13,30 OPEN

    Locul de desfasurare:
    Sala de sport tip Nastase + sala de atletism, ambele complexul sportiv Astra Giurgiu
    Logistica: 12-16 mese ITTF
    SPATIU DE JOC: -conditii foarte bune
    - iluminat artificial

    INDICATII DE ACCES: Se intra in oras dinspre Bucuresti si se merge pana la parcul central Mihai Viteazul (Spitalul Judetean de Urgenta Giurgiu). Aici se face stanga la sensul giratoriu si se merge drept pana la stadionul Astra Giurgiu. Se intra pe poarta dinspre oras, pe langa terenul de antrenament.

    TAXA de participare pentru ambele categorii este de: 00 lei.
    Am speranta ca va fi o prezenta numeroasa pentru a incuraja ca astfel de actiuni sa aiba loc si pe viitor, evident acolo unde este posibil.
    Am rugamintea ca toti participantii sa treaca pe la masa de organizare ca sa semneze de prezenta altfel nu se pot face grupele.
    Pentru masa de pranz doritorii se vor inscrie cand semneaza prezenta, si consta in Snitel de pui, orez cu legume si ciuperci plus salata de varza


    Se asigura mingi de joc.

    Turneul AMATORI- Ora de incepere - 09.30 ( inscrierea se va efectua pana la ora 9:15 )


    Participa orice jucator amator cu media turneelor MP mai mica de 19. Numarul maxim de participanti la Amatori 96. Se va respecta regula primilor inscrisi.

    SISTEMUL DE JOC:

    - Grupe inferioare de câte 6(7) jucători după regula şarpelui, Ordinea in grupe comform clasament Amatur – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform clasament AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 (sau 3) jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;eventualele Bye-uri sunt acordate celor mai bine clasați din superioare in ordinea grupelor așa cum de altfel vor fi pozitionați pe tabelul eliminatoriu.
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală)

    *Pentru a castiga timp, Tragerile la sorti se vor efectua de un singur participant.


    MATERIAL DE PREMIERE:
    - Amatori: Locurile 1÷4 – cupe, medalii, diplome ;


    Turneul OPEN- Ora de incepere - 13.30 ( inscrierea se va efectua pana la ora 13:15 )


    Participa jucatorii amatori sau legitimati in divizia B cu media turneelor A de minim 19p, precum si jucatorii amatori cu MP <19(care sunt rugati sa-si anunte optiunea la OPEN); Numarul maxim de participanti la OPEN: 48. Se va respecta regula primilor inscrisi.

    SISTEMUL DE JOC:

    - Grupe inferioare de câte 6(7) jucători după regula şarpelui, Ordinea in grupe comform MP clasament Amatur – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 (sau 3) jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;eventualele Bye-uri sunt acordate celor mai bine clasați din superioare in ordinea grupelor așa cum de altfel vor fi pozitionați pe tabelul eliminatoriu.
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală)
    *Pentru a castiga timp, Tragerile la sorti se vor efectua de un singur participant.

    MATERIAL DE PREMIERE:
    - Open: Locurile 1÷4 – cupe, medalii, diplome.

    Absentii Nemotivati vor fi inregistrati in clasament cu N


    Inscrierea participantilor: - Pentru o buna desfasurare va rugam sa va inscrieti pe forum sau telefonic (Nume, Prenume, Localitate).

    Se asigura asistenta medicala.

    ORGANIZATOR:
    Dena Corneliu – 0721225463

    Organizator Tehnic*:
    Vranceanu Mihai - 0724005554 -ptr inscriere SMS cu numele, prenumele, localitatea

    Firma Androgir reprezentata de D-l Gelu Popescu, specializata pe produse destinate tenisului de masa (DONIC, XIOM etc), va fi prezenta la Giurgiu cu standul consacrat. Mingile de joc vor fi asigurate de firma Androgir.
    Ultima editare de Cornel 67; 15.apr.2017, 16:10.

  • #2
    Inscrieri Open - on 11/5/2016 at 10:49:21 AM

    1. Enciu Alexandru, Slobozia, 2 - 463 - 36.27
    2. Neagu Mircea, Constanta, 9 - 415 - 31.56
    3. Toma Florin, Pitesti, 10 - 403 - 31.5
    4. Doncea Catalin, Giurgiu, 763 - 92 - 28.92
    5. Banescu Dragos, Pitesti, 21 - 354 - 27.98
    6. Chireceanu Denisa, Giurgiu, 1282 - 42 - 27.75
    7. Bocaniala Norocel, Bucuresti, 23 - 350 - 27.41
    8. Aftenii Daniel, Bucuresti, 41 - 314 - 26.88
    9. Sinita Eugen, Bucuresti, 40 - 316 - 26.73
    10. Zamfir Ionel, Bucuresti, 34 - 329 - 26.57
    11. Dinca Daniel, Bucuresti, 27 - 346 - 26.25
    12. Dascalasu Viorel, Bucuresti, 72 - 279 - 25.75
    13. Ceacarescu Cristian, Slobozia, 60 - 291 - 25.38
    14. Panea Ovidiu, Bucuresti, 39 - 318 - 25.31
    15. Vlase Gheorghe, Slobozia, 80 - 270 - 24.6
    16. Ciuca Dan, Pitesti, 128 - 241 - 24.5
    17. Lazaroiu Adrian, Targoviste, 42 - 314 - 24.48
    18. Vranceanu Mihai, Bucuresti, 55 - 295 - 23.75
    19. Nitu Victor, Slobozia, 664 - 108 - 23.25
    20. Micuda Mihai, Bucuresti, 324 - 178 - 23.03
    21. Fratea Aurel, Constanta, 50 - 306 - 22.9
    22. Ropotan Iulian, Bucuresti, 184 - 220 - 22.78
    23. Popescu Valentin, Bucuresti, 77 - 272 - 22.55
    24. Leolea Andrei, Constanta, 97 - 259 - 21.68
    25. Grigore Alexandru, Campina, 67 - 282 - 21.27
    26. Macarenco Andrei, Bucuresti, 216 - 208 - 20.53
    27. Buzatu Vasile, Buftea, 254 - 196 - 20.42
    28. Dobrin Adrian, Targoviste, 284 - 189 - 19.47
    29. Staicu Dan, Constanta, 167 - 225 - 19.1
    30. Chiru Sorin, Campina, 218 - 207 - 19.08
    31. Voin Doru, Bucuresti, 177 - 222 - 18.92
    32. Viciu Dragos, Pitesti, 285 - 189 - 18.83
    33. Ion Sebastian, Buftea, 475 - 146 - 18.75
    34. Anghel Catalin, Giurgiu, 1783 - 18 - 15.75
    35. Buta Radu, Bucuresti, 470 - 147 - 14.28
    36. Nitu Vladia, Constanta, 2127 - 11 - 8.75
    37. Cocala Claudia, Bucuresti, 1292 - 42 - 7.25
    38. Dumitru Traian, Bucuresti, 3209 - 0 - 0



    Inscrieri Amatori - on 11/5/2016 at 4:02:33 AM

    1. Trocan Nicolae, Mioveni, 119 - 248 - 18.36
    2. Marian Bogdan, Ploiesti, 161 - 227 - 17.2
    3. Istrate Cristian, Bucuresti, 180 - 221 - 17.14
    4. Nicola Marian, Constanta, 187 - 220 - 16.04
    5. Bivolaru Marius, Ploiesti, 195 - 218 - 16.48
    6. Safta Alexandru, Targoviste, 217 - 208 - 17.1
    7. Solcan Florin, Constanta, 233 - 203 - 14.9
    8. Sarbu Dan, Ploiesti, 248 - 198 - 16.43
    9. Mitrea Silviu, Navodari, 251 - 197 - 15.83
    10. Papacu Bejoli, Bucuresti, 252 - 197 - 14.23
    11. Dospinescu George, Bucuresti, 279 - 190 - 14.05
    12. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 280 - 190 - 13.62
    13. Darmaz Ion, Targoviste, 301 - 186 - 15
    14. Taru Alex, Targoviste, 414 - 161 - 13.25
    15. Cristescu Cristian, Bucuresti, 419 - 160 - 11.85
    16. Babus Liviu, Ploiesti, 420 - 160 - 11.48
    17. Dima Cristi, Bucuresti, 431 - 157 - 15.47
    18. Scraba Marius, Alexandria, 440 - 155 - 16.33
    19. Rosioara Razvan, Alexandria, 441 - 155 - 16.08
    20. Niculescu Gabriel, Bucuresti, 447 - 153 - 14.83
    21. Popa Ion, Ploiesti, 448 - 153 - 11.69
    22. Rusu Geanini, Targoviste, 467 - 148 - 13.36
    23. Jaouir Khaled, Bucuresti, 472 - 147 - 11.8
    24. Constantin Cristina, Bucuresti, 531 - 134 - 8.82
    25. Salariu Adrian, Buftea, 572 - 125 - 12.97
    26. Neagoe Costin, Bucuresti, 581 - 123 - 16.82
    27. Carjan Dumitru, Bucuresti, 585 - 123 - 9.58
    28. Minica Rares, Giurgiu, 749 - 95 - 10.47
    29. Bolea Catalin, Bucuresti, 773 - 90 - 17.44
    30. Tonciu Mihai, Bucuresti, 929 - 74 - 12.3
    31. Tudor Emil, Bucuresti, 970 - 71 - 13.94
    32. Nicula Florin, Constanta, 973 - 71 - 10.25
    33. Sursilov Constantin, Bucuresti, 978 - 71 - 7.75
    34. Niculescu Marin, Bucuresti, 1083 - 60 - 5.53
    35. Baldea Horia, Bucuresti, 1158 - 54 - 6.54
    36. Carabulea Dragos, Giurgiu, 1184 - 51 - 12.58
    37. Caramidaru Daniel, Constanta, 1188 - 51 - 8.5
    38. Gheorghe Nicolae, Calarasi, 1231 - 47 - 13.92
    39. Alexandru Marius, Bucuresti, 1264 - 44 - 11.25
    40. Milos Gianni, Alexandria, 1403 - 34 - 7.33
    41. Chiripuci Ramona, Giurgiu, 1658 - 22 - 12.75
    42. Danalache Daniel, Navodari, 1683 - 22 - 2.75
    43. Mihalache Ana Maria, Giurgiu, 1755 - 19 - 8.75
    44. Pavel Alexandra, Giurgiu, 1980 - 13 - 10.75
    45. Visan Victor, Slobozia, 1998 - 13 - 10.75
    46. Negrila Bianca, Giurgiu, 2466 - 7 - 4.75
    47. Mocanu Diana, Giurgiu, 2496 - 7 - 4.75
    48. Nica Dragos, Bucuresti, 2659 - 6 - 3.75
    49. Pavel Andreea, Giurgiu, 2803 - 5 - 2.75
    50. Drume Andi, Giurgiu, 4001 - 0 - 0
    51. Tudor Eugen, Bucuresti, 4002 - 0 - 0
    52. Rodideal Vasile, Giurgiu, 4004 - 0 - 0
    53. Dobre Daniel, Giurgiu, 4005 - 0 - 0
    54. Bodeanu Marius, Giurgiu, 4006 - 0 - 0
    55. Palangeanu Iris, Giurgiu, 4007 - 0 - 0
    56. Stanescu Maria, Giurgiu, 4008 - 0 - 0
    57. Ursu Karina, Giurgiu, 4009 - 0 - 0
    58. Sima Vlad, Giurgiu, 4010 - 0 - 0
    59. Sirbu Ionut, Giurgiu, 4011 - 0 - 0
    60. Vitan Andrei, Giurgiu, 4012 - 0 - 0
    61. Munteanu Remus, Bucuresti, 4013 - 0 - 0


    Clasament Amatori

    1. Rosioara Razvan - Alexandria
    2. Dospinescu George - Bucuresti
    3 -- 4
    Gheorghe Nicolae - Calarasi
    Bolea Catalin - Bucuresti
    5 -- 8
    Niculescu Gabriel - Bucuresti
    Dima Cristi - Bucuresti
    Sarbu Dan - Ploiesti
    Salariu Adrian - Buftea
    9 -- 16
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Mitrea Silviu - Navodari
    Bivolaru Marius - Ploiesti
    Darmaz Ion - Targoviste
    Nicola Marian - Constanta
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    Neagoe Costin - Bucuresti
    Pavel Alexandra - Giurgiu
    17 -- 20
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Babus Liviu - Ploiesti
    Alexandru Marius - Bucuresti
    21 -- 2v gr.sup.
    Taru Alex - Targoviste
    22 -- 32 1v gr.sup.
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Jaouir Khaled - Bucuresti
    Minica Rares - Giurgiu
    Marian Bogdan - Ploiesti
    Safta Alexandru - Targoviste
    Solcan Florin - Constanta
    Popa Ion - Ploiesti
    Rusu Geanini - Targoviste
    Tonciu Mihai - Bucuresti
    Tudor Emil - Bucuresti
    Sursilov Constantin - Bucuresti
    33 -- 40 0v gr.sup.
    Carjan Dumitru - Bucuresti
    Pavel Andreea - Giurgiu
    Carabulea Dragos - Giurgiu
    Nicula Florin - Constanta
    Caramidaru Daniel - Constanta
    Visan Victor - Slobozia
    Sima Vlad - Giurgiu
    Munteanu Remus - Bucuresti
    41 -- 2v gr.inf.
    Mihalache Ana Maria - Giurgiu
    42 -- 51 1v gr.inf.
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Chiripuci Ramona - Giurgiu
    Negrila Bianca - Giurgiu
    Mocanu Diana - Giurgiu
    Danalache Daniel - Navodari
    Nica Dragos - Bucuresti
    Drume Andi - Giurgiu
    Tudor Eugen - Bucuresti
    Palangeanu Iris - Giurgiu
    Sirbu Ionut - Giurgiu
    52 -- 58 0v gr.inf.
    Niculescu Marin - Bucuresti
    Rodideal Vasile - Giurgiu
    Dobre Daniel - Giurgiu
    Bodeanu Marius - Giurgiu
    Stanescu Maria - Giurgiu
    Ursu Karina - Giurgiu
    Vitan Andrei - Giurgiu


    Clasament Open

    1. Neagu Mircea - Constanta
    2. Toma Florin - Pitesti
    3 -- 4
    Enciu Alexandru - Slobozia
    Sinita Eugen - Bucuresti
    5 -- 8
    Bocaniala Norocel - Bucuresti
    Banescu Dragos - Pitesti
    Dascalasu Viorel - Bucuresti
    Doncea Catalin - Giurgiu
    9 -- 12
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    Ciuca Dan - Pitesti
    Aftenii Daniel - Bucuresti
    Anghel Catalin - Giurgiu
    13 -- 2v gr.sup.
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    14 -- 21 1v gr.sup.
    Ceacarescu Cristian - Slobozia
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Zamfir Ionel - Bucuresti
    Panea Ovidiu - Bucuresti
    Lazaroiu Adrian - Targoviste
    Nitu Victor - Slobozia
    Macarenco Andrei - Bucuresti
    Dobrin Adrian - Targoviste
    22 -- 24 0v gr.sup.
    Chireceanu Denisa - Giurgiu
    Popescu Valentin - Bucuresti
    Buta Radu - Bucuresti
    25 -- 28 2v gr.inf.
    Fratea Aurel - Constanta
    Dumitru Traian - Bucuresti
    Ropotan Iulian - Bucuresti
    Buzatu Vasile - Buftea
    29 -- 33 1v gr.inf.
    Staicu Dan - Constanta
    Micuda Mihai - Bucuresti
    Grigore Alexandru - Campina
    Chiru Sorin - Campina
    Ion Sebastian - Buftea
    34 -- 38 0v gr.inf.
    Leolea Andrei - Constanta
    Cocala Claudia - Bucuresti
    Voin Doru - Bucuresti
    Viciu Dragos - Pitesti
    Nitu Vladia - Constanta


    Absenti nemotivati : Milos Geanni si Scraba Marius
    Ultima editare de Cornel 67; 13.nov.2016, 11:14.

    Comentariu


    • #3
      Carjan dumitru bucuresti amatori. Multumesc

      Comentariu


      • #4
        Buna ziua,

        Mircea Neagu Contanta Open.Ma bucur ca se acorda asistenta medicala ,altfel nici nu cred ca veneam.

        Multumesc!

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de Shosho2206 Vezi post
          Buna ziua,

          Mircea Neagu Contanta Open.Ma bucur ca se acorda asistenta medicala ,altfel nici nu cred ca veneam.

          Multumesc!
          Salut Mircea, ne bucuram ca te putem asista medical in conditii cat mai bune.

          Comentariu


          • #6
            Enciu Marcel, București, Amatori.

            Mulțumesc!

            Comentariu


            • #7
              MORARU CONSTANTIN . Buc. Amatori

              Comentariu


              • #8
                Gheorghe Florin / Bucuresti / Amatori

                Comentariu


                • #9
                  Musat Catalin - Amatori

                  Comentariu


                  • #10
                    din Slobozia la open Enciu Alexandru, Vlase Gheorghe si Ceacarescu Cristian

                    Comentariu


                    • #11
                      Constantin Cristina, Bucuresti, Amatori

                      Comentariu


                      • #12
                        Micuda Mihai, Bucuresti, Open
                        Blade: Viscaria
                        FH: Tenergy05
                        BH: Tenergy05

                        Comentariu


                        • #13
                          Vin cu placere (bere - mai la vara): Dospinescu George - Bucuresti - Amatori

                          Comentariu


                          • #14
                            Papacu Bejoli - Bucuresti - amatori

                            Comentariu


                            • #15
                              Neagoe Costin -Bucuresti- Avansati

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X