Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Gheorgheni, editia a II-a ? Turneu B, 05.11.2016, incepatori, respectiv A+O

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cupa Gheorgheni, editia a II-a ? Turneu B, 05.11.2016, incepatori, respectiv A+O

    Denumirea turneului: Cupa Gheorgheni, editia a II-a.
    Categoria turneului: "B", incepatori, respectiv A+O.
    Localitatea: Gheorgheni.
    Locatia: Sala de sport Bazilides, curtea Liceului Teoretic Salamon Erno din Gheorgheni (la 100 metri de centrul orasului).
    Data: 05 noiembrie 2016.
    Numar mese: 12 Sponetta + 1 Shape Sport.

    Ora de incepere turneu: 9:30 (inregistrarea participantilor pana la orele 9,00).
    Numarul maxim de jucatori: 104.

    Sistemul de joc, atat pentru incepatori (sub media 12), cat si pentru avansati + open (peste media 11,99) :
    - Se joaca in sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cate 4 jucatori dupa regula sarpelui si MP dat de clasamentul AmaTur la zi, cu eventuale modificari in functie de localitati (locul 1 nu se schimba) – din inferioare se califica 4;
    - Grupe superioare de cate 4 jucatori (numar egal de grupe inferioare / superioare; se vor selecta cate un loc 1, 2, 3, 4 din fiecare grupa inferioara) – se califica primii 2;
    - Schema pentru alcatuirea automata a grupelor superioare: 1423;
    - Ordine favoriti eliminatorii (inclusiv pentru eventualele bye-uri) – conform numar de ordine grupe superioare;
    - Locurile II vor trage la sorti din doua urne separate (partea inferioara, respectiv superioara a tabloului, astfel incat locurile 1 si 2 dintr-o grupa superioara sa nu se intalneasca decat in finala).

    Taxa de participare: 25 RON, din care 1 ron/participant va fi livrat in contul AmaTur.
    Se asigura:
    - apa,
    - cafea si ceai,
    - mingi de plastic Yasaka***,
    - masa de pranz de la orele 13 (sarmale, carnati, smantana, paine pe vatra),
    - material de premiere: cupe si diplome pentru locurile 1-3, medalii si diplome pentru locurile 4-8.

    Inscrierea participantilor: pe forum sau telefonic - pana vineri, 04.11.2016, orele 12,00.
    Retragerile ulterioare nu vor fi luate in considerare, iar absentii vor fi trecuti in clasament cu N - nemotivat.

    Organizator: A.S. Gyergyó Tenis de Masa Gheorgheni .
    Organizator principal: Keresztes Zoltán (0742149926)
    Ultima editare de PaliHR; 30.oct.2016, 15:26.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  • #2
    Informatii utile:

    Sala:

    Sala este situata in curtea Liceului Teoretic Salamon Erno din Gheorgheni (la 100 metri de centrul orasului). Intrarea in curte se face pe poarta de langa scoala (la stanga cladirii principale).
    La fata locului, organizatorii vor amplasa afise cu sageti spre sala.
    Parcarea este posibila in fata scolii, respectiv in numar limitat si in curte.

    Adresa: Bulevardul Lacul Roșu 3-5, Gheorgheni, jud. Haghita

    Map: https://www.google.ro/maps/dir/46.72...4!2d46.7242456

    Poze:

    ]http://postimg.cc/image/9zdudrug3/][/URL]http://postimg.cc/image/pm53r5883/][/URL]http://postimg.cc/image/gbsznlxib/]"]Error 404 (Not found)[/url]

    (Centrul fiind Piata Libertatii, chiar la 100-150 de metri de sala/liceu.)

    Cladirea salii de sport + curtea scolii:


    ]https://postimg.cc/image/hcsrzlc5t/]"]Error 404 (Not found)[/url]
    Ultima editare de PaliHR; 20.oct.2016, 16:10.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

    Comentariu


    • #3
      Rezervat inscrieri si clasament:

      Clasament open + avansati

      1. Farkas Gabor - Targu Mures
      2. Incze Levente - Miercurea Ciuc
      3 -- 4
      Farkas Bence - Targu Mures
      Bardocz Szilard - Capeni
      5 -- 8
      Miklos Imre - Miercurea Ciuc
      Denes Ferenc - Praid
      Irsai Istvan - Targu Mures
      Fazakas Attila - Toplita
      9 -- 16
      Barabas Sandor - Toplita
      Welker Ivan - Sfantu Gheorghe
      Tamas Nagy Jeno - Miercurea Ciuc
      Vida Attila - Cristuru Secuiesc
      Sandulescu Adrian - Targu Mures
      Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
      Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
      Imecs Attila - Miercurea Ciuc
      17 -- 22
      Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
      Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
      Janosi Attila - Targu Mures
      Veres Janos - Targu Mures
      Molnar Arnold - Miercurea Ciuc
      Biro Attila - Miercurea Ciuc
      23 -- 24 2v gr.sup.
      Petho Mihaly - Racosu de Sus
      Colcer Nicolae - Toplita
      25 -- 34 1v gr.sup.
      Cocean Valer - Baraolt
      Fancsali Kalman - Lunca de Sus
      Zakarias Szabolcs - Odorheiu Secuiesc
      Gyorfi Szabolcs - Gheorgheni
      Lovasz Vilmos - Gheorgheni
      Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc
      Olah Oliver - Sfantu Gheorghe
      Sass Imre - Miercurea Ciuc
      Iliescu Lucian - Toplita
      Orosz Attila - Miercurea Ciuc
      35 -- 2v gr.inf.
      Nistor Iosif - Miercurea Ciuc
      36 -- 38 1v gr.inf.
      Fulop Attila - Aiud
      Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
      Kezdi Janos - Corund
      39 -- 44 0v gr.inf.
      Pelaghie Ioan - Targu Mures
      Predescu Levente - Miercurea Ciuc
      Bleoca Marius - Tarnaveni
      Kincses Jozsef - Praid
      Simon Robert - Gheorgheni
      Szanto Lajos - Miercurea Ciuc

      ***

      Clasament incepatori

      1. Babics Tamas - Gheorgheni
      2. Tegzes Robert - Gheorgheni
      3 -- 4
      Raduly Ovidiu - Fantanele
      Popov Szabolcs - Targu Secuiesc
      5 -- 8
      Olah Kriszta - Targu Secuiesc
      Stekbauer Arpad - Miercurea Ciuc
      Balla Peter - Toplita
      Todor Csaba - Gheorgheni
      9 -- 16
      Konczei Jozsef - Targu Secuiesc
      Heja Zoltan - Gheorgheni
      Campian Zoltan - Toplita
      Koszta Mark - Gheorgheni
      Chelmus Ionut - Targu Secuiesc
      Papp Rebeka - Targu Secuiesc
      Mike Boroka - Targu Secuiesc
      Valea Claudiu - Targu Mures
      17 -- 24
      Pop Sabin - Targu Mures
      Fulop Laszlo - Targu Mures
      Gered Ferenc - Miercurea Ciuc
      Kolbai Gyula - Miercurea Ciuc
      Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
      Ilcu Angela - Gheorgheni
      Bartha Laszlo Sr - Valea Scurta
      Peter Laszlo - Ciumani
      25 -- 27 2v gr.sup.
      Demeter Arpad - Miercurea Ciuc
      Mandru Aurel - Sarmas
      Canea Kocsis Andras Jr. - Targu Secuiesc
      28 -- 42 1v gr.sup.
      Cotfas Gabriel - Toplita
      Eigel Csaba - Toplita
      Papp Sandor - Cristuru Secuiesc
      Elekes Csaba - Valea Scurta
      Mihaly Eva - Odorheiu Secuiesc
      Szabo Aron - Gheorgheni
      Mindru Marin - Sarmas
      Cosarca Mihaita - Sarmas
      Bajko Imre - Gheorgheni
      Andras Zoltan - Miercurea Ciuc
      Szekely Zsolt - Gheorgheni
      Szekely Zoltan - Gheorgheni
      Gergely Istvan - Ditrau
      Diaconu Doru - Toplita
      Bleoca Lucas - Tarnaveni
      43 -- 45 1v gr.inf.
      Husar Andreea - Targu Mures
      Barabas Levente - Fantanele
      Bardocz Ferenc - Ditrau
      46 -- 51 0v gr.inf.
      Pap Gyula – Gheorgheni 4
      Stancovici Bianca - Targu Mures
      Lefter Marius - Targu Mures
      Benedek Arpad - Ciumani
      Csiki Alexandru - Tarnaveni
      Benedek Alex - Gheorgheni

      -------------------------------------

      Inscrieri open + avansati - on 04/11/2016 at 17:28:32

      1. Farkas Gabor, Targu Mures - 35 - 31.56 - O
      2. Irsai Istvan, Targu Mures - 205 - 26.39 - O
      3. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe - 1019 - 25.75 - O
      4. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure - 86 - 25.19 - O
      5. Farkas Bence, Targu Mures - 90 - 24.78 - O
      6. Lunca Razvan, Tarnaveni - 107 - 24.19 - O
      7. Incze Levente, Miercurea Ciuc - 169 - 23.89 - O
      8. Cocean Valer, Baraolt - 116 - 23.84 - O
      9. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc - 129 - 22.89 - O
      10. Petho Mihaly, Racosu de Sus - 144 - 22.39 - O
      11. Bardocz Szilard, Capeni - 133 - 22 - O
      12. Barabas Sandor, Toplita - 212 - 21.84 - O
      13. Denes Ferenc, Praid - 89 - 21.78 - OW
      14. Biro Attila, Miercurea Ciuc - 1600 - 21.75 - O
      15. Tamas Nagy Jeno, Miercurea Ciuc - 953 - 21 - OW
      16. Fazakas Attila, Toplita - 378 - 20.54 - O
      17. Bleoca Marius, Tarnaveni - 367 - 20.25 - O
      18. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni - 375 - 20.11 - O
      19. Predescu Levente, Miercurea Ciuc - 303 - 19.5 - O
      20. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - 159 - 19.2 - O
      21. Janosi Attila, Targu Mures - 164 - 19.15 - O
      22. Fancsali Kalman, Lunca de Sus - 226 - 18.72 - AW
      23. Miklos Imre, Miercurea Ciuc - 349 - 18.68 - A
      24. Pelaghie Ioan, Targu Mures - 178 - 18.65 - A
      25. Imecs Attila, Miercurea Ciuc - 319 - 18.25 - AW
      26. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc - 407 - 18.04 - AW
      27. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc - 255 - 18 - A
      28. Molnar Arnold, Miercurea Ciuc - 981 - 18 - A
      29. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc - 269 - 17.97 - A
      30. Veres Janos, Targu Mures - 360 - 17.97 - A
      31. Sandulescu Adrian, Targu Mures - 740 - 17.95 - A
      32. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare - 293 - 17.64 - A
      33. Fulop Attila, Aiud - 160 - 17.61 - A
      34. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe - 870 - 16.5 - A
      35. Kezdi Janos, Corund - 872 - 15.17 - A
      36. Vida Attila, Cristuru Secuiesc - 1104 - 15 - A
      37. Colcer Nicolae, Toplita - 503 - 14.41 - A
      38. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc - 698 - 14.35 - A
      39. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc - 821 - 14.25 - A
      40. Sass Imre, Miercurea Ciuc - 907 - 14.25 - A
      41. Orosz Attila, Miercurea Ciuc - 1386 - 13.75 - A
      42. Kincses Jozsef, Praid - 433 - 13.69 - A
      43. Simon Robert, Gheorgheni - 592 - 13.68 - A
      44. Iliescu Lucian, Toplita - 1152 - 13.58 - A
      45. Lovasz Vilmos, Gheorgheni - 699 - 13.35 - A

      ***

      Inscrieri incepatori - on 04/11/2016 at 17:28:43

      1. Raduly Ovidiu, Fantanele - 1121 - 11.92 - A
      2. Babics Tamas, Gheorgheni - 863 - 11.75 - A
      3. Tegzes Robert, Gheorgheni - 1207 - 11.58 - A
      4. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc - 1208 - 11.5 - A
      5. Todor Csaba, Gheorgheni - 724 - 11.39 - AH
      6. Pop Sabin, Targu Mures - 583 - 11.11 - A
      7. Papp Sandor, Cristuru Secuiesc - 1273 - 11 - A
      8. Cotfas Gabriel, Toplita - 651 - 10.94 - AW
      9. Elekes Csaba, Valea Scurta - 1320 - 10.75 - A
      10. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure - 560 - 10.58 - A
      11. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc - 974 - 10.25 - A
      12. Stekbauer Arpad, Miercurea Ciuc - 1274 - 9.75 - A
      13. Mandru Aurel, Sarmas - 1724 - 9.75 - A
      14. Mindru Marin, Sarmas - 1817 - 9.75 - A
      15. Balla Peter, Toplita - 719 - 9.5 - A
      16. Csiki Alexandru, Tarnaveni - 1013 - 9.25 - A
      17. Heja Zoltan, Gheorgheni - 878 - 8.82 - A
      18. Eigel Csaba, Toplita - 865 - 8.54 - A
      19. Campian Zoltan, Toplita - 912 - 8.39 - A
      20. Kolbai Gyula, Miercurea Ciuc - 1189 - 7.92 - A
      21. Fulop Laszlo, Targu Mures - 770 - 7.7 - A
      22. Pap Gyula, Gheorgheni - 1057 - 7.33 - A
      23. Koszta Mark, Gheorgheni - 1058 - 7.17 - AJ
      24. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc - 1219 - 6.92 - A
      25. Vitos Fodor Istvan, Miercurea Ciuc - 1891 - 6.75 - A
      26. Valea Claudiu, Targu Mures - 1338 - 6.55 - A
      27. Husar Andreea, Targu Mures - 1192 - 5.25 - AF
      28. Konczei Jozsef, Targu Secuiesc - 1434 - 4.75 - A
      29. Barabas Levente, Fantanele - 2534 - 4.75 - A
      30. Laszlo Bela, Sangeorgiu de Padure - 2564 - 4.75 - A
      31. Cosarca Mihaita, Sarmas - 2565 - 4.75 - A
      32. Mihaly Eva, Odorheiu Secuiesc - 1409 - 4.58 - AF
      33. Lefter Marius, Targu Mures - 1342 - 4.25 - A
      34. Ilcu Angela, Gheorgheni - 1410 - 4.15 - AF
      35. Stancovici Bianca, Targu Mures - 1296 - 4.11 - AF
      36. Szabo Aron, Gheorgheni - 1536 - 3.92 - A
      37. Canea Kocsis Andras Jr., Targu Secuiesc - 1975 - 0 - A
      38. Bartha Laszlo Sr, Valea Scurta - 2037 - 0 - A
      39. Olah Kriszta, Targu Secuiesc - 2229 - 0 - AF
      40. Papp Rebeka, Targu Secuiesc - 2230 - 0 - AF
      41. Chelmus Ionut, Targu Secuiesc - 2367 - 0 - A
      42. Popov Szabolcs, Targu Secuiesc - 2463 - 0 - A
      43. Bajko Imre, Gheorgheni - 2627 - 0 - A
      44. Andras Zoltan, Miercurea Ciuc - 2632 - 0 - A
      45. Benedek Arpad, Ciumani - 2743 - 0 - A
      46. Peter Laszlo, Ciumani - 2744 - 0 - A
      47. Mike Boroka, Targu Secuiesc - 2769 - 0 - A
      48. Bardocz Ferenc, Ditrau - 4001 - 0 - A
      49. Nicuta Alin, Gheorgheni - 4002 - 0 - A
      50. Szekely Zsolt, Gheorgheni - 4004 - 0 - A
      51. Szekely Zoltan, Gheorgheni - 4005 - 0 - A
      52. Gergely Istvan, Ditrau - 4006 - 0 - A
      53. Diaconu Doru, Toplita - 4007 - 0 - A
      54. Stef Alexandru, Tarnaveni - 4010 - 0 - A
      55. Benedek Alex, Gheorgheni - 4011 - 0 - A
      56. Bleoca Lucas, Tarnaveni - 4012 - 0 - A
      Ultima editare de PaliHR; 05.nov.2016, 20:50.
      FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
      Tel : 0742 257 995

      Comentariu


      • #4
        Petho Mihaly - Racosul de Sus
        Cocean Valer - Baraolt
        Bartha Istvan-Zsolt -Aita Mare
        Bartha Zsolt-Attila - Aita Mare
        Bardocz Szilard - Capeni

        Comentariu


        • #5
          Nistor Iosif si Predescu Levente din M-Ciuc
          BL: Der Materialspezialist Revolution All+
          FH: Andro Rasant Grip 1,9
          BH: Der Materialspezialist Mega-Block 1,5

          Comentariu


          • #6
            Simon Ferenc Lunca de Sus
            FH - Andro HEXER
            Butterfly Schlager Carbon OFF+
            BH - Andro HEXER Powersponge
            Tel: 0749 - 165152 / 0266 - 339189

            Comentariu


            • #7
              Din Reghin: Kantor Imre Zoltan

              Comentariu


              • #8
                Canea-Kocsis Andras - Targu Secuiesc

                Comentariu


                • #9
                  Miklos Imre - Miercurea Ciuc
                  Zakarias Szabolcs, Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc.
                  FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                  Tel : 0742 257 995

                  Comentariu


                  • #10
                    bajko imre gheorgheni
                    bardocz ferenc ditrau
                    heja zoltan gheorgheni

                    Comentariu


                    • #11
                      Dint Sarmas:
                      Mandru Aurel
                      Mindru Marin
                      Cosarca Mihaita

                      - - - Actualizat - - -

                      Din Gheorgheni:
                      Bajko Karoly

                      Comentariu


                      • #12
                        Kincses Jozsef, Praid.
                        FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                        Tel : 0742 257 995

                        Comentariu


                        • #13
                          Farkas Gabor, Farkas Bence - Tg Mures
                          blade:timo boll tamca 5000
                          fh:YASAKA RAKZA 9 MAX
                          bh:YASAKA RAKZA 9 MAX

                          Comentariu


                          • #14
                            Imecs Attila, Laszlo Levente, Gered Ferenc, Szanto Lajos din Miercurea Ciuc
                            Fancsali Kalman din Lunca de Sus
                            BL = Levi Sintech ALL-
                            FH = Joola Badman reloaded
                            BH = Tibhar Super Defense 40

                            Comentariu


                            • #15
                              Se inscriu din Ghindari la incepatori Farkas Zoltan si Nagy Hunor iar la open Moldovan Laszlo si Denes Ferenc, ambii din Praid.

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X