Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "Cupa CS Tibclau" ORADEA 05.11.2016

Adună
X
Adună
Utilizatori activi care vizualizează acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "Cupa CS Tibclau" ORADEA 05.11.2016

    Turneu A "Cupa CS Tibclau" ORADEA 05.11.2016



    LOCUL DE DESFASURARE:Localitatea Oradea,Sala Era Park si Sala King Pong
    ADRESA: Calea Aradului nr 62 centrul comercial Era Shoping Park sala Era www.tibclau.ro
    Strada Motilor nr. 2 (www.kingpong.ro)

    DATA: SAMBATA 5 Noiembrie 2016

    LOGISTICA: 16 JOOLA. Spatiu de joc bun. Mingi *** celuloid

    CATEGORIILE-TURNEULUI

    3.Turneu Categoria Incepatori –toti participantii cu media pana la 11,99
    Nr participanti: 32
    Ora de incepere: 10:00 - Sala King Pong

    4.Turneu Categoria Avansati toti participantii cu media intre 12 si 19
    Nr participanti 36
    Ora de incepere: 10:00 - Sala Tiblcau

    5.Turneu Categoria Open toti participantii cu media peste 19
    Nr participanti 24
    Ora de incepere : aproximativ ora 14:30 - Sala Tibclau

    Ambele sali vor fi deschise de la ora 9:00 pentru inscrieri/validari si incazire!

    Ora de validare a inscrierilor este cu 30 de min mai devreme decat inceperea categoriei.
    Inscrierea la o alta categorie decat ceea data de medie se poate face numai cu acordul organizatorului in functie de fluctuatia mediei din ultimul an si de recomandarile apropiatiilor in cazul jucatorilor noi (exceptand cazurile reglementate de regulament)

    TAXA PARTICIPARE: 30 Lei adulti, 15 lei copii, cei cu handicap sunt scutiti de taxa
    2 leu catre AMATUR


    FACILITATI:
    Apa, 2 HOT-DOG/jucator.

    SISTEMUL DE JOC:
    -Grupe inf de 4-6 juc,capii de serie dupa MP,se califica 3-4
    -Grupe sup de 3-4 dupa o cheie aleatoare,se califica 2 .
    -Eliminatori

    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: Inscrierile se fac in ordinea anuntari pe forum, sau telefonic cu mentiunea ca daca se ocupa locurile organizatorul isi rezerva dreptul de a trece pe lista de asteptare persoanele care la turneele precedente au avut retrageri nejustificate. Pana in data de 04.11.2016 Vineri ora 22.00,iar dupa aceasta data doar cu acordul organizatorului pana la inceperea turneului.Retragerile de asemenea dupa data de 04.11.2016 Vineri ora 22.00 sunt acceptate dupa o prealabila discutie cu organizatorul.
    Multumesc de intelegere.



    Locurile 1-3- Cupe, medalii si diploma
    Locurile 4-8 -,Diploma
    Locurile 1 din fiecare categorie primesc o masa la Restaurantul "Radu'S Pub - Grill" din incinta ERA PARK Oradea.

    PERSOANE DE CONTACT: Várady Tibor 0747 278 743
    ORGANIZATOR PRINCIPAL:
    Várady Tibor
    ORGANIZATORI TEHNICI:
    Vela Claudiu
    Balogh Gergö
    0359 181 232 (pentru categoria de incepatori)



    Turneul se va desfasura in cele 2 locatii mentionate mai sus dorindu-se asigurarea unor conditii cat mai bune de joc,nr de mese -spatiu de joc.
    Ultima editare de Club Tibclau Oradea; 25.oct.2016, 20:25.

  • #2
    Clasament Open

    1. Spatariu Daniel - Arad
    2. Gergely Anton - Oradea
    3 -- 4
    Prundaru Horia - Arad
    Hotico Ciprian - Sighetu Marmatiei
    5 -- 7 1v gr.sup.
    Balogh Attila - Oradea
    Vaida Sorin - Oradea
    Mirza Sorin - Arad
    8 -- 0v gr.sup.
    Birtalan Robert - Oradea
    9 -- 10 1v gr.inf.
    Tic Ioan - Oradea
    Szalay Liviu - Oradea

    - nu au fost absenti nemotivati;
    - retrageri dupa termenul din anuntul turneului (Vineri, ora 22:00): Mandru Bogdan, Nutiu Mihai si Roman Bogdan.


    Clasament Avansati

    1. Ciobanu Gabriel - Vatra Dornei
    2. Popa Mircea - Brasov
    3 -- 4
    Curpas Ioan - Oradea
    Cecan Vasile - Timisoara
    5 -- 8
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Jurje Alex Doru - Almasu Mare
    Codau Vlad - Oradea
    Savu Cristian - Oradea
    9 -- 12 1v gr.sup.
    Lacatis Ghita - Arad
    Merai Janos - Oradea
    Neamt Doru - Arad
    Dobrai Balazs - Satu Mare
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Dani Leo - Arad
    Ardelean Raul - Arad
    Totos Ludovic - Marghita
    Onofrei Dan - Oradea
    17 -- 2v gr.inf.
    Nagy Iosif - Arad
    18 -- 22 1v gr.inf.
    Jichici Svetozar - Timisoara
    Sarca Ovidiu - Marghita
    Budiu Lorin - Timisoara
    Kalman Suha - Oradea
    Barlea Radu - Oradea
    23 -- 24 0v gr.inf.
    Ghile Ioan - Oradea
    Vela Gabriel - Caransebes

    - absenti nemotivati: Pasare Mihnea, Popa Octavian si Popescu Cornel;


    Clasament Incepatori

    1. Boros Amalia - Oradea
    2. Nemeroczi Stefan - Baia Mare
    3 -- 4
    Chira Lucian - Baia Mare
    Oprean Andrei - Baia de Cris
    5 -- 8
    Zavaski Ioan - Dej
    Kornya Tamas - Salonta
    Matei Cosmin - Satu Mare
    Kornya Adam - Salonta
    9 -- 10 2v gr.sup.
    Avram Silviu - Ribita
    Bartha Miklos - Oradea
    11 -- 12 1v gr.sup.
    Pop Alexandru - Oradea
    Pop George - Oradea
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Hutton Istvan - Satu Mare
    Micu Emil - Satu Mare
    Vaida Octav - Oradea
    Tana Marius - Oradea
    17 -- 5v gr.inf.
    Stan Dinu - Oradea
    18 -- 3v gr.inf.
    Papp Attila - Salonta
    19 -- 20 2v gr.inf.
    Onutan Dania - Satu Mare
    Muresan Fabian - Satu Mare
    21 -- 26 1v gr.inf.
    Hutton Richard - Satu Mare
    Seica Gheorghe - Oradea
    Banatean Denis - Satu Mare
    Roatis Gheorghe - Oradea
    Bodnaru Cristian - Oradea
    Szel Akos - Salonta
    27 -- 28 0v gr.inf.
    Olteanu Natalia - Satu Mare
    Bodnaru Daniel - Oradea

    - nu au fost absenti nemotivati.
    Ultima editare de Club Tibclau Oradea; 31.oct.2016, 20:05.

    Comentariu


    • #3
      Szalay Liviu la open din Oradea

      Comentariu


      • #4
        Cecan Vasile, Timisoara, avansati
        Jichici Svetozar, Timisoara, avansati

        Comentariu


        • #5
          Kaposta Victor, Arad, open.

          Comentariu


          • #6
            Tana Marius Oradea,începători
            Bty.Tiago Apolonia zlc-FH:Rasanter R42/BH-Rasanter R37

            Comentariu


            • #7
              Curpas Ioan Oradea Amatori

              Comentariu


              • #8
                Pálfi Ferencz / Cluj-Napoca / avansați

                Comentariu


                • #9
                  Prundaru Horia Open Arad

                  - - - Actualizat - - -

                  Spatariu Daniel Open Arad

                  Comentariu


                  • #10
                    Balogh Attila Oradea.Open
                    Bty.Tiago Apolonia zlc-FH:Rasanter R42/BH-Rasanter R37

                    Comentariu


                    • #11
                      Vaida Octav - Oradea, incepatori
                      Vaida Sorin - Oradea, open
                      In the practice of tolerance, one's enemy is the best teachers!
                      Dalai Lama

                      Comentariu


                      • #12
                        Oprea Adrian din Lugoj la open. Multumesc.

                        Comentariu


                        • #13
                          Nagy Iosif din Arad la avansati

                          Comentariu


                          • #14
                            Jurje Alex-Doru-Almasu Mare-Avansati

                            Comentariu


                            • #15
                              Salut.
                              Oprean Andrei, Baia de Cris, incepatori.
                              Lemn: Butterfly SK7 Classic
                              Forehand: Yasaka Rakza X
                              Backhand: Yasaka Rakza X

                              Comentariu


                              • #16
                                Onofrei Dan, Oradea, avansaţi.

                                Comentariu


                                • #17
                                  Popet Doru-Timisoara-Open

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Inscrieri Open - on 10/26/2016 at 11:03:52 AM

                                    1. Popet Doru, Timisoara, 177 - 25.53 - O
                                    2. Oprea Adrian, Lugoj, 127 - 25.34 - O
                                    3. Prundaru Horia, Arad, 231 - 24.82 - O
                                    4. Spatariu Daniel, Arad, 165 - 23.28 - O
                                    5. Vaida Sorin, Oradea, 196 - 22.47 - O
                                    6. Balogh Attila, Oradea, 307 - 22.33 - O
                                    7. Kaposta Victor, Arad, 74 - 22.2 - O
                                    8. Szalay Liviu, Oradea, 297 - 18.78 - A


                                    Inscrieri Avansati - on 10/26/2016 at 11:04:16 AM

                                    1. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 312 - 17.72 - A
                                    2. Curpas Ioan, Oradea, 201 - 17.05 - AW
                                    3. Cecan Vasile, Timisoara, 302 - 15.28 - A
                                    4. Jichici Svetozar, Timisoara, 529 - 12.84 - A
                                    5. Palfi Ferencz, Cluj Napoca, 877 - 12.5 - A
                                    6. Nagy Iosif, Arad, 563 - 12.44 - AW
                                    7. Onofrei Dan, Oradea, 882 - 9.35 - AW


                                    Inscrieri Incepatori - on 10/26/2016 at 11:04:23 AM

                                    1. Tana Marius, Oradea, 1429 - 4 - A
                                    2. Vaida Octav, Oradea, 1490 - 3.5 - AJ
                                    3. Oprean Andrei, Baia de Cris, 4001 - 0 - A

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Ar trebui sa pot sa ajung si eu! Mandru Bogdan / Hunedoara / Open
                                      Setup: Timo Boll ZLC + Dignics 09C
                                      Însă Dumnezeu Și‑a dovedit dragostea față de noi prin faptul că, pe când eram păcătoși, Cristos a murit pentru noi - Romani 5:8

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Salut.
                                        Avram Silviu, Ribita, incepatori.
                                        Lemn: Butterfly SK7 Classic
                                        Forehand: Yasaka Rakza X
                                        Backhand: Yasaka Rakza X

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Postat în original de andreyutzu Vezi post
                                          Salut.
                                          Avram Silviu, Ribita, incepatori.
                                          The Hell of backhand is coming beware begginers

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Imi pare rau dar Oprea Adrian se retrage. Nunta

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Tic Ioan la open din Oradea

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                CIOBANU GABRIEL-VATRA-DORNEI- Amatori.
                                                Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                                                Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Ghile ioan oradea la avansati

                                                  Comentariu

                                                  Cine a citit topicul
                                                  Procesare...
                                                  X