Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A Gura Humorului ,, Hai ai nostri '' ed. III Sambata 05.11.2016 O+ A+ I

Adună
X
Adună
Utilizatori activi care vizualizează acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Grupe inferioare Incepatori
    1 Pralea Marius Dior Dorin Morosan Ionel Florea Ionut Vlad Teodor
    2 Istrate Ghiorghita Butacu Dan Sandulean Rares Mandrila Daniel Albu Iulian
    3 Robu Valentin Andronic Ioan Sandulean Ruxandra Pohaci Claudiu Stroe Liliana Pasniceanu Robert
    4 Ujeniuc Dan Simionese Sorin Gabriel Mihut Benone Vacariuc Mariana Mita Augustin Spataru Pavel
    5 Foca Ciprian Zepciuc Marius Muraru Ioana Constantinica Silviu Cracana Lucian Tucaliuc Alexandru
    6 Macovei Cristi Pralea Constantin Havris Rares Honciuc Alexia Grigoriciuc Timotei Foca Melania
    7 Robu Mihai Plamada Iulian Portariuc Gheorghe Medvediuc Lucian Vieru Teodora Capra Claudiu
    8 Butnaru Madalina Zamfirache Ioan Calancea Dragos Simionese Ovidiu Pintescu Teodora Marin Bogdan Mihail
    Ultima editare de Dakiro; 04.nov.2016, 17:05.
    Dan Chirap
    www.sportdakiro.com
    email: contact@sportdakiro.com

    Comentariu


    • #77
      Grupe inferioare Avansati
      1 Dragan Mihai Corocaescu Cristian Avram Nicolae Balanescu Florin Pogorevici Mircea Ivisuc Teofil
      2 Damian Mircea Ciortescu Cristi Corneanu Sorin Mahu Bogdan Foca Dorin Pinzar Alin
      3 Brulea Petre Marola Dan Bogza Dragos Grosu Alexandru Aldea Gheorghe Ignatescu Bogdan Ionut
      4 Colesniuc Romeo Morosan Marian Vlaisan Vasile Lucic Corneliu Dobrincu Vlad Gugles Marius
      Ultima editare de Dakiro; 04.nov.2016, 17:08.
      Dan Chirap
      www.sportdakiro.com
      email: contact@sportdakiro.com

      Comentariu


      • #78
        Grupe inferioare Open
        1 Hasna Cosmin Marola Mihai Ursulean Vasile Albu Catalin Polocoser Cristian Marcu Vasile Ursulean Florin Chirap Dan Rosca Niculai Stroe Ionel Tiganas Mihai
        O grupa fiecare cu fiecare
        Dan Chirap
        www.sportdakiro.com
        email: contact@sportdakiro.com

        Comentariu


        • #79
          SE retrage Corocaescu Cristian. Scuze nene Dane dar a aparut o neprevăzuta. O seara buna!
          Blade: Butterfly Timo Boll Alc
          FH: tenergy 05
          BH: tenergy 05

          Comentariu


          • #80
            Ai văzut ca joci cu Mihai Drăgan, și ti- e frica.

            - - - Actualizat - - -

            Și cu Florin Balanescu. Viața grea.

            Comentariu


            • #81
              in orice grupa e viata grea ,,,buni moldoveni astea

              Comentariu


              • #82
                Urmaresc cu oaresce interes ce se intampla in zona noastra si am fost atent la turneele de la Gura Humorului ( A+ din 5 sept, ca exemplu )...o parere pentru dom' Chirap ( ca sfat nu-mi permit, la ora asta ) : bagati ceva premii, dati ceva interesant la oameni ca altfel ramaneti fara participanti !! In ritmul asta, se alege praful de sala aia frumoasa din complex...cum, dom'le, 11 openisti ?? Pai, unde-s restul ? Culeg vinete, pun muraturi, trag vinul ? Nici la A+ - ul mai sus mentionat nu s-au ocupat locurile...ceva nu-i in regula !! Luati masuri pana nu e prea tarziu...
                TRUST NO ONE !

                Comentariu


                • #83
                  va rog sa-i puneti in grupe la incepatori si pe Ursulean Daniel si Brandusan Lucian din Straja,
                  multumesc!
                  Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                  FH: Tenergy 05 FX
                  BH: Tenergy 05 FX

                  Comentariu


                  • #84
                    Postat în original de danmihai Vezi post
                    Urmaresc cu oaresce interes ce se intampla in zona noastra si am fost atent la turneele de la Gura Humorului ( A+ din 5 sept, ca exemplu )...o parere pentru dom' Chirap ( ca sfat nu-mi permit, la ora asta ) : bagati ceva premii, dati ceva interesant la oameni ca altfel ramaneti fara participanti !! In ritmul asta, se alege praful de sala aia frumoasa din complex...cum, dom'le, 11 openisti ?? Pai, unde-s restul ? Culeg vinete, pun muraturi, trag vinul ? Nici la A+ - ul mai sus mentionat nu s-au ocupat locurile...ceva nu-i in regula !! Luati masuri pana nu e prea tarziu...
                    Urmariti cu interes dar degeaba,mai bine ati face si implicati-va in zona dumneavoastra activ in acest fenomen,si nu doar cu comentarii de care cred ca lumea e satula.
                    Daca studiati cu interes fenomenul vedeti 3 turnee in desfasurare care au in jur de 90,80,60 de participanti in cele 3 colturi ale tarii,si asta inseamna o data cu mai putin interes inainte de turneul final unde aceste turnee nu se puncteaza,si doritori la Turneul Final au deja biletele de voie semnate si trebuie sa astepte cumintii pana dupa.
                    P.S.Consider acest comentariu total deplasat si de aceea am reactionat.
                    Ultima editare de Zosim1; 04.nov.2016, 21:35.

                    Comentariu


                    • #85
                      Multumesc domnule Pralea ca imi ambitionati colegii de joc Sper sa fac fata printre atatea "materiale", nu prea am experienta cu dansii, pacat ca nu s-au inscris mai multe persoane din zona.

                      Sa ne vedem cu bine maine dimineata

                      Comentariu


                      • #86
                        mihai am pus coasa cu noi

                        Comentariu


                        • #87
                          Postat în original de danmihai Vezi post
                          Urmaresc cu oaresce interes ce se intampla in zona noastra si am fost atent la turneele de la Gura Humorului ( A+ din 5 sept, ca exemplu )...o parere pentru dom' Chirap ( ca sfat nu-mi permit, la ora asta ) : bagati ceva premii, dati ceva interesant la oameni ca altfel ramaneti fara participanti !! In ritmul asta, se alege praful de sala aia frumoasa din complex...cum, dom'le, 11 openisti ?? Pai, unde-s restul ? Culeg vinete, pun muraturi, trag vinul ? Nici la A+ - ul mai sus mentionat nu s-au ocupat locurile...ceva nu-i in regula !! Luati masuri pana nu e prea tarziu...
                          Nu cred ca amaturistii umbla dupa premii (care nu exista la marea majoritate a concursurilor din circuit ) .In schimb , toti apreciem sau ar trebui sa apreciem conditiile de joc ,si , din punctul asta de vedere , la Gura Humorului sunt dintre cele mai bune pe care le-am intalnit umbland prin tara .Mi se pare suficient de " interesant "ca la un turneu de tenis de masa sa am conditii foarte bune de joc .Si asta e opera lui Dan Chirap , caruia ii multumesc inca o data pentru tot ceea ofera unora ca mine .
                          Ultima editare de Hua; 04.nov.2016, 22:59.

                          Comentariu


                          • #88
                            Postat în original de danmihai Vezi post
                            Urmaresc cu oaresce interes ce se intampla in zona noastra si am fost atent la turneele de la Gura Humorului ( A+ din 5 sept, ca exemplu )...o parere pentru dom' Chirap ( ca sfat nu-mi permit, la ora asta ) : bagati ceva premii, dati ceva interesant la oameni ca altfel ramaneti fara participanti !! In ritmul asta, se alege praful de sala aia frumoasa din complex...cum, dom'le, 11 openisti ?? Pai, unde-s restul ? Culeg vinete, pun muraturi, trag vinul ? Nici la A+ - ul mai sus mentionat nu s-au ocupat locurile...ceva nu-i in regula !! Luati masuri pana nu e prea tarziu...
                            Multumesc pentru atentie ! Nu ma asteptam ca Dvs. sa fiti atat de consecvent in a analiza turneele din zona . Numai ca analiza cam da pe alaturi. A+ din Septembrie a fost o reusita datorita numarui mare de mese si a maririi numarului de avansati fata de anuntul initial. La toate turneele A de anul acesta pe care le- am organizat sa vazut o crestere simtitoare. In tara cate turnee au avut trei categorii ? Premii nu dau din princiu deoarece toti mergem la turnee pentru altceva, nu pentru interes iar altceva mai interesant decat un gratar, sau ceaune, sau live video sau o sala aranjata la standarde, sau ....
                            Eu unul sunt FOARTE multumit numarul de participanti la acest concurs prin prisma ca nu va fi punctat pentru turneul final. Spre marea mea deziluzie am aflat de acest lucru in ultima clipa. Nu mi se pare normal ca ultimile etape din AmaTur sa fie trecute cu vederea.
                            Ultimile masuri le voi lua la sedinta anuala a consiliului director.
                            Daca doriti puteti fi sponsorul turneului cu cateva lemne Viscaria ( pe care vad ca le apreciati ....
                            In rest cred ca Openistii din zona isi pastreaza fortele pentru MAREA FINALA !
                            URMARITI- NE IN CONTINUARE !
                            HAI AI NOSTRI !
                            Dan Chirap
                            www.sportdakiro.com
                            email: contact@sportdakiro.com

                            Comentariu


                            • #89
                              Hai ai vostri ! Un turneu reusit va doresc, Dane !
                              Sa auzim numai de bine !

                              Comentariu


                              • #90
                                Grupa inferioara nr. 1

                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 PRALEA MARIUS BOTOSANI
                                3-0
                                3-1
                                3-1
                                3-0
                                3-2
                                5
                                1
                                2 DIOR DORIN IASI
                                0-3
                                3-1
                                3-1
                                3-0
                                3-0
                                4
                                2
                                3 MOROSAN IONEL GRANICESTI
                                1-3
                                1-3
                                1-3
                                3-0
                                3-0
                                2
                                4
                                4 FLOREA IONUT VATRA DORNEI
                                1-3
                                1-3
                                3-1
                                3-0
                                3-0
                                3
                                3
                                5 VLAD TEODOR VATRA DORNEI
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                3-0
                                1
                                6 URSULEAN DANIEL STRAJA
                                2-3
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                0
                                Grupa inferioara nr. 2

                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 ISTRATE GHIORGHITA SUCEAVA
                                0-3
                                1-3
                                2-3
                                3-0
                                3-1
                                2
                                4
                                2 BUTACU DAN BACAU
                                3-0
                                1-3
                                3-1
                                3-0
                                3-0
                                4
                                2
                                3 SANDULEAN RARES VATRA DORNEI
                                3-1
                                3-1
                                3-2
                                3-0
                                3-0
                                5
                                1
                                4 MANDRILA DANIEL IASI
                                3-2
                                1-3
                                2-3
                                3-0
                                3-0
                                3
                                3
                                5 ALBU IULIAN COMANESTI
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                3-0
                                1
                                6 BRANDUSAN LUCIAN RADAUTI
                                1-3
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                0
                                Grupa inferioara nr. 3

                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 ROBU VALENTIN BOTOSANI
                                3-0
                                3-0
                                3-1
                                3-0
                                3-0
                                5
                                1
                                2 ANDRONIC IOAN SUCEAVA
                                0-3
                                3-2
                                3-1
                                3-0
                                3-0
                                4
                                2
                                3 SANDULEAN RUXANDRA VATRA DORNEI
                                0-3
                                2-3
                                3-1
                                3-0
                                3-1
                                3
                                3
                                4 POHACI CLAUDIU DOROHOI
                                1-3
                                1-3
                                1-3
                                3-0
                                3-0
                                2
                                4
                                5 STROE LILIANA BACAU
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                0
                                6 PASNICEANU ROBERT IASI
                                0-3
                                0-3
                                1-3
                                0-3
                                3-0
                                1
                                Grupa inferioara nr. 4

                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 UJENIUC DAN SUCEAVA
                                3-2
                                0-3
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                4
                                2
                                2 SIMIONESE SORIN GABRIEL GRANICESTI
                                2-3
                                1-3
                                3-0
                                3-2
                                3-0
                                3
                                3
                                3 MIHUT BENONE PASCANI
                                3-0
                                3-1
                                2-3
                                3-1
                                3-0
                                4
                                1
                                4 VACARIUC MARIANA VATRA DORNEI
                                0-3
                                0-3
                                3-2
                                0-3
                                3-0
                                2
                                5 MITA AUGUSTIN CORLATENI
                                0-3
                                2-3
                                1-3
                                3-0
                                3-0
                                2
                                4
                                6 SPATARU PAVEL IASI
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                0
                                Grupa inferioara nr. 5

                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 FOCA CIPRIAN RADAUTI
                                1-3
                                3-1
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                4
                                2
                                2 ZEPCIUC MARIUS GRANICESTI
                                3-1
                                3-1
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                5
                                1
                                3 MURARU IOANA VATRA DORNEI
                                1-3
                                1-3
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                3
                                3
                                4 CONSTANTINICA SILVIU BOTOSANI
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                1-3
                                0
                                5 CRACANA LUCIAN VATRA DORNEI
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                3-0
                                3-0
                                2
                                4
                                6 TUCALIUC ALEXANDRU SUCEAVA
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                3-1
                                0-3
                                1
                                Grupa inferioara nr. 6

                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 MACOVEI CRISTI IASI
                                3-0
                                2-3
                                3-0
                                3-0
                                3-1
                                4
                                2
                                2 PRALEA CONSTANTIN ALBA IULIA
                                0-3
                                0-3
                                3-2
                                3-0
                                3-1
                                3
                                3
                                3 HAVRIS RARES BOTOSANI
                                3-2
                                3-0
                                3-1
                                3-0
                                3-0
                                5
                                1
                                4 HONCIUC ALEXIA VATRA DORNEI
                                0-3
                                2-3
                                1-3
                                3-1
                                3-0
                                2
                                4
                                5 GRIGORICIUC TIMOTEI SUCEAVA
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                1-3
                                3-0
                                1
                                6 FOCA MELANIA RADAUTI
                                1-3
                                1-3
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                0
                                Grupa inferioara nr. 7

                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 ROBU MIHAI MOGOSESTI
                                0-3
                                3-0
                                3-1
                                3-0
                                3-0
                                4
                                2
                                2 PLAMADA IULIAN PUTNA
                                3-0
                                3-1
                                3-1
                                3-0
                                3-0
                                5
                                1
                                3 PORTARIUC GHEORGHE BOTOSANI
                                0-3
                                1-3
                                0-3
                                3-2
                                3-0
                                2
                                4
                                4 MEDVEDIUC LUCIAN SIRET
                                1-3
                                1-3
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                3
                                3
                                5 VIERU TEODORA VATRA DORNEI
                                0-3
                                0-3
                                2-3
                                0-3
                                3*2
                                1
                                6 CAPRA CLAUDIU SUCEAVA
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                2-3
                                0
                                Grupa inferioara nr. 8

                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 BUTNARU MADALINA VATRA DORNEI
                                3-1
                                3-2
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                5
                                1
                                2 ZAMFIRACHE IOAN BOTOSANI
                                1-3
                                3-0
                                3-1
                                3-1
                                3-0
                                4
                                2
                                3 CALANCEA DRAGOS SIRET
                                2-3
                                0-3
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                3
                                3
                                4 SIMIONESE OVIDIU GRANICESTI
                                0-3
                                1-3
                                0-3
                                1-3
                                1-3
                                0
                                5 PINTESCU TEODORA VATRA DORNEI
                                0-3
                                1-3
                                0-3
                                3-1
                                1-3
                                1
                                6 MARIN BOGDAN MIHAIL BACAU
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                3-1
                                3-1
                                2
                                4
                                Dan Chirap
                                www.sportdakiro.com
                                email: contact@sportdakiro.com

                                Comentariu


                                • #91
                                  Grupa superioara nr. 1

                                  Nume si prenume Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  4
                                  V
                                  Loc
                                  1 PRALEA MARIUS BOTOSANI
                                  3-2
                                  3-0
                                  3-0
                                  3
                                  1
                                  2 ANDRONIC IOAN SUCEAVA
                                  2-3
                                  1-3
                                  3-0
                                  1
                                  3 MANDRILA DANIEL IASI
                                  0-3
                                  3-1
                                  3-0
                                  2
                                  2
                                  4 MITA AUGUSTIN CORLATENI
                                  0-3
                                  0-3
                                  0-3
                                  0
                                  Grupa superioara nr. 2

                                  Nume si prenume Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  4
                                  V
                                  Loc
                                  1 SANDULEAN RARES VATRA DORNEI
                                  3-2
                                  3-2
                                  3-0
                                  3
                                  1
                                  2 UJENIUC DAN SUCEAVA
                                  2-3
                                  1-3
                                  3-0
                                  1
                                  3 SANDULEAN RUXANDRA VATRA DORNEI
                                  2-3
                                  3-1
                                  3-0
                                  2
                                  2
                                  4 CRACANA LUCIAN VATRA DORNEI
                                  0-3
                                  0-3
                                  0-3
                                  0
                                  Grupa superioara nr. 3

                                  Nume si prenume Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  4
                                  V
                                  Loc
                                  1 ROBU VALENTIN BOTOSANI
                                  3-0
                                  3-1
                                  3-0
                                  3
                                  1
                                  2 FOCA CIPRIAN RADAUTI
                                  0-3
                                  3-0
                                  3-0
                                  2
                                  2
                                  3 SIMIONESE SORIN GABRIEL GRANICESTI
                                  1-3
                                  0-3
                                  3-0
                                  1
                                  4 HONCIUC ALEXIA VATRA DORNEI
                                  0-3
                                  0-3
                                  0-3
                                  0
                                  Grupa superioara nr. 4

                                  Nume si prenume Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  4
                                  V
                                  Loc
                                  1 MIHUT BENONE PASCANI
                                  0-3
                                  3-1
                                  3-2
                                  2
                                  2
                                  2 MACOVEI CRISTI IASI
                                  3-0
                                  3-0
                                  3-0
                                  3
                                  1
                                  3 MURARU IOANA VATRA DORNEI
                                  1-3
                                  0-3
                                  3-0
                                  1
                                  4 PORTARIUC GHEORGHE BOTOSANI
                                  2-3
                                  0-3
                                  0-3
                                  0
                                  Grupa superioara nr. 5

                                  Nume si prenume Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  4
                                  V
                                  Loc
                                  1 ZEPCIUC MARIUS GRANICESTI
                                  3-2
                                  2-3
                                  3-0
                                  2
                                  2
                                  2 ROBU MIHAI MOGOSESTI
                                  2-3
                                  3-1
                                  3-0
                                  2
                                  1
                                  3 PRALEA CONSTANTIN ALBA IULIA
                                  3-2
                                  1-3
                                  3-0
                                  2
                                  4 MARIN BOGDAN MIHAIL BACAU
                                  0-3
                                  0-3
                                  0-3
                                  0
                                  Grupa superioara nr. 6

                                  Nume si prenume Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  4
                                  V
                                  Loc
                                  1 HAVRIS RARES BOTOSANI
                                  0-3
                                  3-0
                                  3-2
                                  2
                                  2 ZAMFIRACHE IOAN BOTOSANI
                                  3-0
                                  3-2
                                  1-3
                                  2
                                  2
                                  3 MEDVEDIUC LUCIAN SIRET
                                  0-3
                                  2-3
                                  2-3
                                  0
                                  4 MOROSAN IONEL GRANICESTI
                                  2-3
                                  3-1
                                  3-2
                                  2
                                  1
                                  Grupa superioara nr. 7

                                  Nume si prenume Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  4
                                  V
                                  Loc
                                  1 PLAMADA IULIAN PUTNA
                                  3-2
                                  3-0
                                  0-3
                                  2
                                  2 DIOR DORIN IASI
                                  2-3
                                  3-1
                                  3-2
                                  2
                                  2
                                  3 CALANCEA DRAGOS SIRET
                                  0-3
                                  1-3
                                  1-3
                                  0
                                  4 ISTRATE GHIORGHITA SUCEAVA
                                  3-0
                                  2-3
                                  3-1
                                  2
                                  1
                                  Grupa superioara nr. 8

                                  Nume si prenume Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  4
                                  V
                                  Loc
                                  1 BUTNARU MADALINA VATRA DORNEI
                                  3-0
                                  3-1
                                  3-0
                                  3
                                  1
                                  2 BUTACU DAN BACAU
                                  0-3
                                  0-3
                                  0-3
                                  0
                                  3 FLOREA IONUT VATRA DORNEI
                                  1-3
                                  3-0
                                  3-0
                                  2
                                  2
                                  4 POHACI CLAUDIU DOROHOI
                                  0-3
                                  3-0
                                  0-3
                                  1
                                  Dan Chirap
                                  www.sportdakiro.com
                                  email: contact@sportdakiro.com

                                  Comentariu


                                  • #92
                                    Grupa superioara nr. 1

                                    Nume si prenume Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    V
                                    Loc
                                    1 PRALEA MARIUS BOTOSANI
                                    3-2
                                    3-0
                                    3-0
                                    3
                                    1
                                    2 ANDRONIC IOAN SUCEAVA
                                    2-3
                                    1-3
                                    3-0
                                    1
                                    3 MANDRILA DANIEL IASI
                                    0-3
                                    3-1
                                    3-0
                                    2
                                    2
                                    4 MITA AUGUSTIN CORLATENI
                                    0-3
                                    0-3
                                    0-3
                                    0
                                    Grupa superioara nr. 2

                                    Nume si prenume Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    V
                                    Loc
                                    1 SANDULEAN RARES VATRA DORNEI
                                    3-2
                                    3-2
                                    3-0
                                    3
                                    1
                                    2 UJENIUC DAN SUCEAVA
                                    2-3
                                    1-3
                                    3-0
                                    1
                                    3 SANDULEAN RUXANDRA VATRA DORNEI
                                    2-3
                                    3-1
                                    3-0
                                    2
                                    2
                                    4 CRACANA LUCIAN VATRA DORNEI
                                    0-3
                                    0-3
                                    0-3
                                    0
                                    Grupa superioara nr. 3

                                    Nume si prenume Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    V
                                    Loc
                                    1 ROBU VALENTIN BOTOSANI
                                    3-0
                                    3-1
                                    3-0
                                    3
                                    1
                                    2 FOCA CIPRIAN RADAUTI
                                    0-3
                                    3-0
                                    3-0
                                    2
                                    2
                                    3 SIMIONESE SORIN GABRIEL GRANICESTI
                                    1-3
                                    0-3
                                    3-0
                                    1
                                    4 HONCIUC ALEXIA VATRA DORNEI
                                    0-3
                                    0-3
                                    0-3
                                    0
                                    Grupa superioara nr. 4

                                    Nume si prenume Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    V
                                    Loc
                                    1 MIHUT BENONE PASCANI
                                    0-3
                                    3-1
                                    3-2
                                    2
                                    2
                                    2 MACOVEI CRISTI IASI
                                    3-0
                                    3-0
                                    3-0
                                    3
                                    1
                                    3 MURARU IOANA VATRA DORNEI
                                    1-3
                                    0-3
                                    3-0
                                    1
                                    4 PORTARIUC GHEORGHE BOTOSANI
                                    2-3
                                    0-3
                                    0-3
                                    0
                                    Grupa superioara nr. 5

                                    Nume si prenume Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    V
                                    Loc
                                    1 ZEPCIUC MARIUS GRANICESTI
                                    3-2
                                    2-3
                                    3-0
                                    2
                                    2
                                    2 ROBU MIHAI MOGOSESTI
                                    2-3
                                    3-1
                                    3-0
                                    2
                                    1
                                    3 PRALEA CONSTANTIN ALBA IULIA
                                    3-2
                                    1-3
                                    3-0
                                    2
                                    4 MARIN BOGDAN MIHAIL BACAU
                                    0-3
                                    0-3
                                    0-3
                                    0
                                    Grupa superioara nr. 6

                                    Nume si prenume Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    V
                                    Loc
                                    1 HAVRIS RARES BOTOSANI
                                    0-3
                                    3-0
                                    3-2
                                    2
                                    2 ZAMFIRACHE IOAN BOTOSANI
                                    3-0
                                    3-2
                                    1-3
                                    2
                                    2
                                    3 MEDVEDIUC LUCIAN SIRET
                                    0-3
                                    2-3
                                    2-3
                                    0
                                    4 MOROSAN IONEL GRANICESTI
                                    2-3
                                    3-1
                                    3-2
                                    2
                                    1
                                    Grupa superioara nr. 7

                                    Nume si prenume Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    V
                                    Loc
                                    1 PLAMADA IULIAN PUTNA
                                    3-2
                                    3-0
                                    0-3
                                    2
                                    2 DIOR DORIN IASI
                                    2-3
                                    3-1
                                    3-2
                                    2
                                    2
                                    3 CALANCEA DRAGOS SIRET
                                    0-3
                                    1-3
                                    1-3
                                    0
                                    4 ISTRATE GHIORGHITA SUCEAVA
                                    3-0
                                    2-3
                                    3-1
                                    2
                                    1
                                    Grupa superioara nr. 8

                                    Nume si prenume Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    V
                                    Loc
                                    1 BUTNARU MADALINA VATRA DORNEI
                                    3-0
                                    3-1
                                    3-0
                                    3
                                    1
                                    2 BUTACU DAN BACAU
                                    0-3
                                    0-3
                                    0-3
                                    0
                                    3 FLOREA IONUT VATRA DORNEI
                                    1-3
                                    3-0
                                    3-0
                                    2
                                    2
                                    4 POHACI CLAUDIU DOROHOI
                                    0-3
                                    3-0
                                    0-3
                                    1
                                    Dan Chirap
                                    www.sportdakiro.com
                                    email: contact@sportdakiro.com

                                    Comentariu


                                    • #93
                                      Grupa superioara nr. 1

                                      Nume si prenume Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      V
                                      Loc
                                      1 AVRAM NICOLAE NEDELEA
                                      2 BRULEA PETRE PLOIESTI
                                      3 FOCA DORIN RADAUTI
                                      4 GUGLES MARIUS CAMPULUNG MOLD
                                      Grupa superioara nr. 2

                                      Nume si prenume Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      V
                                      Loc
                                      1 CORNEANU SORIN BOTOSANI
                                      2 MOROSAN MARIAN SUCEAVA
                                      3 MAROLA DAN BACAU
                                      4 GROSU OCTAVIAN BOTOSANI
                                      Grupa superioara nr. 3

                                      Nume si prenume Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      V
                                      Loc
                                      1 BOGZA DRAGOS IASI
                                      2 BALANESCU FLORIN IASI
                                      3 COLESNIUC ROMEO BOTOSANI
                                      4 MAHU BOGDAN PASCANI
                                      Grupa superioara nr. 4

                                      Nume si prenume Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      V
                                      Loc
                                      1 VLAISAN VASILE VICOVU DE JOS
                                      2 CIORTESCU CRISTI IASI
                                      3 DRAGAN MIHAI BISTRITA
                                      4 IGNATESCU BOGDAN IONUT SIRET
                                      Dan Chirap
                                      www.sportdakiro.com
                                      email: contact@sportdakiro.com

                                      Comentariu


                                      • #94
                                        Bravooo Mada ! Hai Mada !
                                        Bravooo, Vasile !

                                        Comentariu


                                        • #95
                                          Eliminatorii Incepatori
                                          1. Pralea Marius
                                          -------------------------
                                          16. Foca Ciprian
                                          --------------------------------------------------
                                          9. Sandulean Ruxandra
                                          -------------------------
                                          8. Butnaru Madalina
                                          ---------------------------------------------------------------------------
                                          5. Robu Mihai
                                          -------------------------
                                          12. Zamfirache Ioan
                                          --------------------------------------------------
                                          13. Dior Dorin
                                          -------------------------
                                          4. Macovei Cristi

                                          . ----------------------------------------------------------------------------------------------------

                                          3. Robu Valentin
                                          -------------------------
                                          14. Zepciuc Marius
                                          --------------------------------------------------
                                          11. Mandrila Daniel
                                          -------------------------
                                          6. Morosan Ionel
                                          ---------------------------------------------------------------------------
                                          7. Istrate Ghiorghita
                                          -------------------------
                                          10. Mihut Benone
                                          --------------------------------------------------
                                          15. Florea Ionut
                                          -------------------------
                                          2. Sandulean Rares
                                          Dan Chirap
                                          www.sportdakiro.com
                                          email: contact@sportdakiro.com

                                          Comentariu


                                          • #96
                                            Eliminatorii Incepatori
                                            1. Pralea Marius
                                            ------------------------- Pralea Marius 3-2
                                            16. Foca Ciprian
                                            -------------------------------------------------- Sandulean Ruxandra 1-3
                                            9. Sandulean Ruxandra
                                            ------------------------- Sandulean Ruxandra 3-2
                                            8. Butnaru Madalina
                                            ---------------------------------------------------------------------------
                                            5. Robu Mihai
                                            ------------------------- Robu Mihai 3-1
                                            12. Zamfirache Ioan
                                            -------------------------------------------------- Robu Mihai 3-0
                                            13. Dior Dorin
                                            ------------------------- Dior Dorin 3-2
                                            4. Macovei Cristi

                                            . ----------------------------------------------------------------------------------------------------

                                            3. Robu Valentin
                                            ------------------------- Robu Valentin 3-0
                                            14. Zepciuc Marius
                                            -------------------------------------------------- Robu Valentin 3-0
                                            11. Mandrila Daniel
                                            ------------------------- Mandrila Daniel 3-0
                                            6. Morosan Ionel
                                            --------------------------------------------------------------------------- Robu Valentin 3-1
                                            7. Istrate Ghiorghita
                                            ------------------------- Istrate Ghiorghita 3-0
                                            10. Mihut Benone
                                            -------------------------------------------------- Istrate Ghiorghita 3-1
                                            15. Florea Ionut
                                            ------------------------- Florea Ionut 3-0
                                            2. Sandulean Rares
                                            Dan Chirap
                                            www.sportdakiro.com
                                            email: contact@sportdakiro.com

                                            Comentariu


                                            • #97
                                              Postat în original de Dakiro Vezi post
                                              Grupa superioara nr. 1

                                              Nume si prenume Localitate
                                              1
                                              2
                                              3
                                              4
                                              V
                                              Loc
                                              1 AVRAM NICOLAE NEDELEA
                                              2 BRULEA PETRE PLOIESTI
                                              3 FOCA DORIN RADAUTI
                                              4 GUGLES MARIUS CAMPULUNG MOLD
                                              Grupa superioara nr. 2

                                              Nume si prenume Localitate
                                              1
                                              2
                                              3
                                              4
                                              V
                                              Loc
                                              1 CORNEANU SORIN BOTOSANI
                                              2 MOROSAN MARIAN SUCEAVA
                                              3 MAROLA DAN BACAU
                                              4 GROSU OCTAVIAN BOTOSANI
                                              Grupa superioara nr. 3

                                              Nume si prenume Localitate
                                              1
                                              2
                                              3
                                              4
                                              V
                                              Loc
                                              1 BOGZA DRAGOS IASI
                                              2 BALANESCU FLORIN IASI
                                              3 COLESNIUC ROMEO BOTOSANI
                                              4 MAHU BOGDAN PASCANI
                                              Grupa superioara nr. 4

                                              Nume si prenume Localitate
                                              1
                                              2
                                              3
                                              4
                                              V
                                              Loc
                                              1 VLAISAN VASILE VICOVU DE JOS
                                              2 CIORTESCU CRISTI IASI
                                              3 DRAGAN MIHAI BISTRITA
                                              4 IGNATESCU BOGDAN IONUT SIRET
                                              Hai Petrica!!! Al nostru!!!
                                              FH: TENERGY o5 2.1 mm
                                              Blade: KAZAK
                                              BH: SPINLORD KEILER 1.5 mm

                                              Comentariu


                                              • #98
                                                Eliminatorii Incepatori
                                                1. Pralea Marius
                                                ------------------------- Pralea Marius 3-2
                                                16. Foca Ciprian
                                                -------------------------------------------------- Sandulean Ruxandra 1-3
                                                9. Sandulean Ruxandra
                                                ------------------------- Sandulean Ruxandra 3-2
                                                8. Butnaru Madalina
                                                --------------------------------------------------------------------------- Robu Mihai 1=3
                                                5. Robu Mihai
                                                ------------------------- Robu Mihai 3-1
                                                12. Zamfirache Ioan
                                                -------------------------------------------------- Robu Mihai 3-0
                                                13. Dior Dorin
                                                ------------------------- Dior Dorin 3-2
                                                4. Macovei Cristi

                                                . ----------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                3. Robu Valentin
                                                ------------------------- Robu Valentin 3-0
                                                14. Zepciuc Marius
                                                -------------------------------------------------- Robu Valentin 3-0
                                                11. Mandrila Daniel
                                                ------------------------- Mandrila Daniel 3-0
                                                6. Morosan Ionel
                                                --------------------------------------------------------------------------- Istrate Ghiorghita 1-3
                                                7. Istrate Ghiorghita
                                                ------------------------- Istrate Ghiorghita 3-0
                                                10. Mihut Benone
                                                -------------------------------------------------- Istrate Ghiorghita 3-1
                                                15. Florea Ionut
                                                ------------------------- Florea Ionut 3-0
                                                2. Sandulean Rares



                                                Finala mica - Incepatori

                                                Sandulean Ruxandra
                                                ------------------------- Sandulean Ruxandra 3-2
                                                Robu Valentin
                                                Dan Chirap
                                                www.sportdakiro.com
                                                email: contact@sportdakiro.com

                                                Comentariu


                                                • #99
                                                  Eliminatorii Avansati
                                                  1. Brulea Petre
                                                  ------------------------- Brulea Petre 3-1
                                                  8. Morosan Marian
                                                  --------------------------------------------------
                                                  5. Colesniuc Romeo
                                                  -------------------------
                                                  4. Dragan Mihai
                                                  ---------------------------------------------------------------------------
                                                  3. Mahu Bogdan
                                                  -------------------------
                                                  6. Ciortescu Cristi
                                                  --------------------------------------------------
                                                  7. Gugles Marius
                                                  -------------------------
                                                  2. Marola Dan
                                                  Dan Chirap
                                                  www.sportdakiro.com
                                                  email: contact@sportdakiro.com

                                                  Comentariu


                                                  • Clasament Incepatori

                                                    1. Istrate Ghiorghita - Suceava
                                                    2. Robu Mihai - Mogosesti
                                                    3 -- 4
                                                    Sandulean Ruxandra - Vatra Dornei
                                                    Robu Valentin - Botosani
                                                    5 -- 8
                                                    Florea Ionut - Vatra Dornei
                                                    Dior Dorin - Iasi
                                                    Pralea Marius - Botosani
                                                    Mandrila Daniel - Iasi
                                                    9 -- 16
                                                    Mihut Benone - Pascani
                                                    Zamfirache Ioan - Botosani
                                                    Butnaru Madalina - Vatra Dornei
                                                    Zepciuc Marius - Granicesti
                                                    Sandulean Rares - Vatra Dornei
                                                    Macovei Cristi - Iasi
                                                    Foca Ciprian - Radauti
                                                    Morosan Ionel - Granicesti
                                                    17 -- 19 2v gr.sup.
                                                    Pralea Constantin - Alba Iulia
                                                    Havris Rares - Botosani
                                                    Plamada Iulian - Putna
                                                    20 -- 24 1v gr.sup.
                                                    Ujeniuc Dan - Suceava
                                                    Muraru Ioana - Vatra Dornei
                                                    Andronic Ioan - Suceava
                                                    Simionese Sorin Gabriel - Granicesti
                                                    Pohaci Claudiu - Dorohoi
                                                    25 -- 32 0v gr.sup.
                                                    Butacu Dan - Bacau
                                                    Portariuc Gheorghe - Botosani
                                                    Calancea Dragos - Siret
                                                    Cracana Lucian - Vatra Dornei
                                                    Medvediuc Lucian - Siret
                                                    Honciuc Alexia - Vatra Dornei
                                                    Mita Augustin - Corlateni
                                                    Marin Bogdan Mihail - Bacau
                                                    33 -- 2v gr.inf.
                                                    Vacariuc Mariana - Vatra Dornei
                                                    34 -- 40 1v gr.inf.
                                                    Vieru Teodora - Vatra Dornei
                                                    Pintescu Teodora - Vatra Dornei
                                                    Vlad Teodor - Vatra Dornei
                                                    Albu Iulian - Comanesti
                                                    Grigoriciuc Timotei - Suceava
                                                    Tucaliuc Alexandru - Suceava
                                                    Pasniceanu Robert - Iasi
                                                    41 -- 48 0v gr.inf.
                                                    Simionese Ovidiu - Granicesti
                                                    Ursulean Daniel - Straja
                                                    Constantinica Silviu - Botosani
                                                    Brandusan Lucian - Radauti
                                                    Stroe Liliana - Bacau
                                                    Capra Claudiu - Suceava
                                                    Foca Melania - Radauti
                                                    Spataru Pavel - Iasi
                                                    Dan Chirap
                                                    www.sportdakiro.com
                                                    email: contact@sportdakiro.com

                                                    Comentariu

                                                    Cine a citit topicul
                                                    Procesare...
                                                    X