Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A Gura Humorului ,, Hai ai nostri '' ed. III Sambata 05.11.2016 O+ A+ I

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #91
    Grupa superioara nr. 1

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PRALEA MARIUS BOTOSANI
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 ANDRONIC IOAN SUCEAVA
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    3 MANDRILA DANIEL IASI
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    4 MITA AUGUSTIN CORLATENI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Grupa superioara nr. 2

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SANDULEAN RARES VATRA DORNEI
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 UJENIUC DAN SUCEAVA
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    3 SANDULEAN RUXANDRA VATRA DORNEI
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    4 CRACANA LUCIAN VATRA DORNEI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Grupa superioara nr. 3

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ROBU VALENTIN BOTOSANI
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 FOCA CIPRIAN RADAUTI
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 SIMIONESE SORIN GABRIEL GRANICESTI
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4 HONCIUC ALEXIA VATRA DORNEI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Grupa superioara nr. 4

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MIHUT BENONE PASCANI
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    2 MACOVEI CRISTI IASI
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 MURARU IOANA VATRA DORNEI
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4 PORTARIUC GHEORGHE BOTOSANI
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    Grupa superioara nr. 5

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ZEPCIUC MARIUS GRANICESTI
    3-2
    2-3
    3-0
    2
    2
    2 ROBU MIHAI MOGOSESTI
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    1
    3 PRALEA CONSTANTIN ALBA IULIA
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    4 MARIN BOGDAN MIHAIL BACAU
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Grupa superioara nr. 6

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 HAVRIS RARES BOTOSANI
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    2 ZAMFIRACHE IOAN BOTOSANI
    3-0
    3-2
    1-3
    2
    2
    3 MEDVEDIUC LUCIAN SIRET
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    4 MOROSAN IONEL GRANICESTI
    2-3
    3-1
    3-2
    2
    1
    Grupa superioara nr. 7

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PLAMADA IULIAN PUTNA
    3-2
    3-0
    0-3
    2
    2 DIOR DORIN IASI
    2-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    3 CALANCEA DRAGOS SIRET
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    4 ISTRATE GHIORGHITA SUCEAVA
    3-0
    2-3
    3-1
    2
    1
    Grupa superioara nr. 8

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BUTNARU MADALINA VATRA DORNEI
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 BUTACU DAN BACAU
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    3 FLOREA IONUT VATRA DORNEI
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 POHACI CLAUDIU DOROHOI
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    Dan Chirap
    www.sportdakiro.com
    email: contact@sportdakiro.com

    Comentariu


    • #92
      Grupa superioara nr. 1

      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 PRALEA MARIUS BOTOSANI
      3-2
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 ANDRONIC IOAN SUCEAVA
      2-3
      1-3
      3-0
      1
      3 MANDRILA DANIEL IASI
      0-3
      3-1
      3-0
      2
      2
      4 MITA AUGUSTIN CORLATENI
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      Grupa superioara nr. 2

      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 SANDULEAN RARES VATRA DORNEI
      3-2
      3-2
      3-0
      3
      1
      2 UJENIUC DAN SUCEAVA
      2-3
      1-3
      3-0
      1
      3 SANDULEAN RUXANDRA VATRA DORNEI
      2-3
      3-1
      3-0
      2
      2
      4 CRACANA LUCIAN VATRA DORNEI
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      Grupa superioara nr. 3

      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 ROBU VALENTIN BOTOSANI
      3-0
      3-1
      3-0
      3
      1
      2 FOCA CIPRIAN RADAUTI
      0-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      3 SIMIONESE SORIN GABRIEL GRANICESTI
      1-3
      0-3
      3-0
      1
      4 HONCIUC ALEXIA VATRA DORNEI
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      Grupa superioara nr. 4

      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 MIHUT BENONE PASCANI
      0-3
      3-1
      3-2
      2
      2
      2 MACOVEI CRISTI IASI
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      1
      3 MURARU IOANA VATRA DORNEI
      1-3
      0-3
      3-0
      1
      4 PORTARIUC GHEORGHE BOTOSANI
      2-3
      0-3
      0-3
      0
      Grupa superioara nr. 5

      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 ZEPCIUC MARIUS GRANICESTI
      3-2
      2-3
      3-0
      2
      2
      2 ROBU MIHAI MOGOSESTI
      2-3
      3-1
      3-0
      2
      1
      3 PRALEA CONSTANTIN ALBA IULIA
      3-2
      1-3
      3-0
      2
      4 MARIN BOGDAN MIHAIL BACAU
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      Grupa superioara nr. 6

      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 HAVRIS RARES BOTOSANI
      0-3
      3-0
      3-2
      2
      2 ZAMFIRACHE IOAN BOTOSANI
      3-0
      3-2
      1-3
      2
      2
      3 MEDVEDIUC LUCIAN SIRET
      0-3
      2-3
      2-3
      0
      4 MOROSAN IONEL GRANICESTI
      2-3
      3-1
      3-2
      2
      1
      Grupa superioara nr. 7

      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 PLAMADA IULIAN PUTNA
      3-2
      3-0
      0-3
      2
      2 DIOR DORIN IASI
      2-3
      3-1
      3-2
      2
      2
      3 CALANCEA DRAGOS SIRET
      0-3
      1-3
      1-3
      0
      4 ISTRATE GHIORGHITA SUCEAVA
      3-0
      2-3
      3-1
      2
      1
      Grupa superioara nr. 8

      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 BUTNARU MADALINA VATRA DORNEI
      3-0
      3-1
      3-0
      3
      1
      2 BUTACU DAN BACAU
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      3 FLOREA IONUT VATRA DORNEI
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      4 POHACI CLAUDIU DOROHOI
      0-3
      3-0
      0-3
      1
      Dan Chirap
      www.sportdakiro.com
      email: contact@sportdakiro.com

      Comentariu


      • #93
        Grupa superioara nr. 1

        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 AVRAM NICOLAE NEDELEA
        2 BRULEA PETRE PLOIESTI
        3 FOCA DORIN RADAUTI
        4 GUGLES MARIUS CAMPULUNG MOLD
        Grupa superioara nr. 2

        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 CORNEANU SORIN BOTOSANI
        2 MOROSAN MARIAN SUCEAVA
        3 MAROLA DAN BACAU
        4 GROSU OCTAVIAN BOTOSANI
        Grupa superioara nr. 3

        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 BOGZA DRAGOS IASI
        2 BALANESCU FLORIN IASI
        3 COLESNIUC ROMEO BOTOSANI
        4 MAHU BOGDAN PASCANI
        Grupa superioara nr. 4

        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 VLAISAN VASILE VICOVU DE JOS
        2 CIORTESCU CRISTI IASI
        3 DRAGAN MIHAI BISTRITA
        4 IGNATESCU BOGDAN IONUT SIRET
        Dan Chirap
        www.sportdakiro.com
        email: contact@sportdakiro.com

        Comentariu


        • #94
          Bravooo Mada ! Hai Mada !
          Bravooo, Vasile !

          Comentariu


          • #95
            Eliminatorii Incepatori
            1. Pralea Marius
            -------------------------
            16. Foca Ciprian
            --------------------------------------------------
            9. Sandulean Ruxandra
            -------------------------
            8. Butnaru Madalina
            ---------------------------------------------------------------------------
            5. Robu Mihai
            -------------------------
            12. Zamfirache Ioan
            --------------------------------------------------
            13. Dior Dorin
            -------------------------
            4. Macovei Cristi

            . ----------------------------------------------------------------------------------------------------

            3. Robu Valentin
            -------------------------
            14. Zepciuc Marius
            --------------------------------------------------
            11. Mandrila Daniel
            -------------------------
            6. Morosan Ionel
            ---------------------------------------------------------------------------
            7. Istrate Ghiorghita
            -------------------------
            10. Mihut Benone
            --------------------------------------------------
            15. Florea Ionut
            -------------------------
            2. Sandulean Rares
            Dan Chirap
            www.sportdakiro.com
            email: contact@sportdakiro.com

            Comentariu


            • #96
              Eliminatorii Incepatori
              1. Pralea Marius
              ------------------------- Pralea Marius 3-2
              16. Foca Ciprian
              -------------------------------------------------- Sandulean Ruxandra 1-3
              9. Sandulean Ruxandra
              ------------------------- Sandulean Ruxandra 3-2
              8. Butnaru Madalina
              ---------------------------------------------------------------------------
              5. Robu Mihai
              ------------------------- Robu Mihai 3-1
              12. Zamfirache Ioan
              -------------------------------------------------- Robu Mihai 3-0
              13. Dior Dorin
              ------------------------- Dior Dorin 3-2
              4. Macovei Cristi

              . ----------------------------------------------------------------------------------------------------

              3. Robu Valentin
              ------------------------- Robu Valentin 3-0
              14. Zepciuc Marius
              -------------------------------------------------- Robu Valentin 3-0
              11. Mandrila Daniel
              ------------------------- Mandrila Daniel 3-0
              6. Morosan Ionel
              --------------------------------------------------------------------------- Robu Valentin 3-1
              7. Istrate Ghiorghita
              ------------------------- Istrate Ghiorghita 3-0
              10. Mihut Benone
              -------------------------------------------------- Istrate Ghiorghita 3-1
              15. Florea Ionut
              ------------------------- Florea Ionut 3-0
              2. Sandulean Rares
              Dan Chirap
              www.sportdakiro.com
              email: contact@sportdakiro.com

              Comentariu


              • #97
                Postat în original de Dakiro Vezi post
                Grupa superioara nr. 1

                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 AVRAM NICOLAE NEDELEA
                2 BRULEA PETRE PLOIESTI
                3 FOCA DORIN RADAUTI
                4 GUGLES MARIUS CAMPULUNG MOLD
                Grupa superioara nr. 2

                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 CORNEANU SORIN BOTOSANI
                2 MOROSAN MARIAN SUCEAVA
                3 MAROLA DAN BACAU
                4 GROSU OCTAVIAN BOTOSANI
                Grupa superioara nr. 3

                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 BOGZA DRAGOS IASI
                2 BALANESCU FLORIN IASI
                3 COLESNIUC ROMEO BOTOSANI
                4 MAHU BOGDAN PASCANI
                Grupa superioara nr. 4

                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 VLAISAN VASILE VICOVU DE JOS
                2 CIORTESCU CRISTI IASI
                3 DRAGAN MIHAI BISTRITA
                4 IGNATESCU BOGDAN IONUT SIRET
                Hai Petrica!!! Al nostru!!!
                FH: TENERGY o5 2.1 mm
                Blade: KAZAK
                BH: SPINLORD KEILER 1.5 mm

                Comentariu


                • #98
                  Eliminatorii Incepatori
                  1. Pralea Marius
                  ------------------------- Pralea Marius 3-2
                  16. Foca Ciprian
                  -------------------------------------------------- Sandulean Ruxandra 1-3
                  9. Sandulean Ruxandra
                  ------------------------- Sandulean Ruxandra 3-2
                  8. Butnaru Madalina
                  --------------------------------------------------------------------------- Robu Mihai 1=3
                  5. Robu Mihai
                  ------------------------- Robu Mihai 3-1
                  12. Zamfirache Ioan
                  -------------------------------------------------- Robu Mihai 3-0
                  13. Dior Dorin
                  ------------------------- Dior Dorin 3-2
                  4. Macovei Cristi

                  . ----------------------------------------------------------------------------------------------------

                  3. Robu Valentin
                  ------------------------- Robu Valentin 3-0
                  14. Zepciuc Marius
                  -------------------------------------------------- Robu Valentin 3-0
                  11. Mandrila Daniel
                  ------------------------- Mandrila Daniel 3-0
                  6. Morosan Ionel
                  --------------------------------------------------------------------------- Istrate Ghiorghita 1-3
                  7. Istrate Ghiorghita
                  ------------------------- Istrate Ghiorghita 3-0
                  10. Mihut Benone
                  -------------------------------------------------- Istrate Ghiorghita 3-1
                  15. Florea Ionut
                  ------------------------- Florea Ionut 3-0
                  2. Sandulean Rares



                  Finala mica - Incepatori

                  Sandulean Ruxandra
                  ------------------------- Sandulean Ruxandra 3-2
                  Robu Valentin
                  Dan Chirap
                  www.sportdakiro.com
                  email: contact@sportdakiro.com

                  Comentariu


                  • #99
                    Eliminatorii Avansati
                    1. Brulea Petre
                    ------------------------- Brulea Petre 3-1
                    8. Morosan Marian
                    --------------------------------------------------
                    5. Colesniuc Romeo
                    -------------------------
                    4. Dragan Mihai
                    ---------------------------------------------------------------------------
                    3. Mahu Bogdan
                    -------------------------
                    6. Ciortescu Cristi
                    --------------------------------------------------
                    7. Gugles Marius
                    -------------------------
                    2. Marola Dan
                    Dan Chirap
                    www.sportdakiro.com
                    email: contact@sportdakiro.com

                    Comentariu


                    • Clasament Incepatori

                      1. Istrate Ghiorghita - Suceava
                      2. Robu Mihai - Mogosesti
                      3 -- 4
                      Sandulean Ruxandra - Vatra Dornei
                      Robu Valentin - Botosani
                      5 -- 8
                      Florea Ionut - Vatra Dornei
                      Dior Dorin - Iasi
                      Pralea Marius - Botosani
                      Mandrila Daniel - Iasi
                      9 -- 16
                      Mihut Benone - Pascani
                      Zamfirache Ioan - Botosani
                      Butnaru Madalina - Vatra Dornei
                      Zepciuc Marius - Granicesti
                      Sandulean Rares - Vatra Dornei
                      Macovei Cristi - Iasi
                      Foca Ciprian - Radauti
                      Morosan Ionel - Granicesti
                      17 -- 19 2v gr.sup.
                      Pralea Constantin - Alba Iulia
                      Havris Rares - Botosani
                      Plamada Iulian - Putna
                      20 -- 24 1v gr.sup.
                      Ujeniuc Dan - Suceava
                      Muraru Ioana - Vatra Dornei
                      Andronic Ioan - Suceava
                      Simionese Sorin Gabriel - Granicesti
                      Pohaci Claudiu - Dorohoi
                      25 -- 32 0v gr.sup.
                      Butacu Dan - Bacau
                      Portariuc Gheorghe - Botosani
                      Calancea Dragos - Siret
                      Cracana Lucian - Vatra Dornei
                      Medvediuc Lucian - Siret
                      Honciuc Alexia - Vatra Dornei
                      Mita Augustin - Corlateni
                      Marin Bogdan Mihail - Bacau
                      33 -- 2v gr.inf.
                      Vacariuc Mariana - Vatra Dornei
                      34 -- 40 1v gr.inf.
                      Vieru Teodora - Vatra Dornei
                      Pintescu Teodora - Vatra Dornei
                      Vlad Teodor - Vatra Dornei
                      Albu Iulian - Comanesti
                      Grigoriciuc Timotei - Suceava
                      Tucaliuc Alexandru - Suceava
                      Pasniceanu Robert - Iasi
                      41 -- 48 0v gr.inf.
                      Simionese Ovidiu - Granicesti
                      Ursulean Daniel - Straja
                      Constantinica Silviu - Botosani
                      Brandusan Lucian - Radauti
                      Stroe Liliana - Bacau
                      Capra Claudiu - Suceava
                      Foca Melania - Radauti
                      Spataru Pavel - Iasi
                      Dan Chirap
                      www.sportdakiro.com
                      email: contact@sportdakiro.com

                      Comentariu


                      • fisa Open
                        Dan Chirap
                        www.sportdakiro.com
                        email: contact@sportdakiro.com

                        Comentariu


                        • Felicitari Mihai Robu pentru locul 2!
                          Nittaku Septear
                          FH - Rakza 7
                          BH - Rakza 7

                          Comentariu


                          • Eliminatorii Avansati
                            1. Brulea Petre
                            ------------------------- Brulea Petre 3-1
                            8. Morosan Marian
                            -------------------------------------------------- Dragan Mihai 2-3
                            5. Colesniuc Romeo
                            ------------------------- Dragan Mihai 1-3
                            4. Dragan Mihai
                            --------------------------------------------------------------------------- Ciortescu Cristi 2-3
                            3. Mahu Bogdan
                            ------------------------- Ciortescu Cristi 1-3
                            6. Ciortescu Cristi
                            -------------------------------------------------- Ciortescu Cristi 3-1
                            7. Gugles Marius
                            ------------------------- Gugles Marius 3-1
                            2. Marola Dan

                            Finala mica - Avansati

                            Brulea Petre
                            ------------------------- Brulea Petre 3-1
                            Gugles Marius
                            Dan Chirap
                            www.sportdakiro.com
                            email: contact@sportdakiro.com

                            Comentariu


                            • Clasament Avansati

                              1. Ciortescu Cristi - Iasi
                              2. Dragan Mihai - Bistrita
                              3 -- 4
                              Brulea Petre - Ploiesti
                              Gugles Marius - Campulung Mold
                              5 -- 8
                              Mahu Bogdan - Pascani
                              Colesniuc Romeo - Botosani
                              Morosan Marian - Suceava
                              Marola Dan - Bacau
                              9 -- 12 1v gr.sup.
                              Bogza Dragos - Iasi
                              Corneanu Sorin - Botosani
                              Vlaisan Vasile - Vicovu de Jos
                              Foca Dorin - Radauti
                              13 -- 16 0v gr.sup.
                              Avram Nicolae - Nedelea
                              Balanescu Florin - Iasi
                              Ignatescu Bogdan Ionut - Siret
                              Grosu Octavian - Botosani
                              17 -- 18 2v gr.inf.
                              Grosu Alexandru - Botosani
                              Dobrincu Vlad - Iasi
                              19 -- 21 1v gr.inf.
                              Damian Mircea - Bistrita
                              Pogorevici Mircea - Gura Humorului
                              Ivisuc Teofil - Poiana Stampei
                              22 -- 24 0v gr.inf.
                              Lucic Corneliu - Suceava
                              Pinzar Alin - Suceava
                              Aldea Gheorghe - Suceava
                              Dan Chirap
                              www.sportdakiro.com
                              email: contact@sportdakiro.com

                              Comentariu


                              • Felicitari pentru Istrate Ghiorghita si Ciortescu Cristi pentru primul loc. Felicitari si lui Marian Morosan si la mai mare.

                                - - - Actualizat - - -

                                La open trebuie sa il felitim pe Marola , care are rezultate foarte bune si pe cei din Radauti care nu se lasa. Sincere felicitari Polo, si numai bine.
                                Succes tuturor la antrenamente si in concursuri.

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X