Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B - Timisoara - 03 noiembrie 2016, Joi

Adună
X
Adună
Utilizatori activi care vizualizează acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B - Timisoara - 03 noiembrie 2016, Joi

    Locul de desfasurare: sala de sport a Colegiului Tehnic de Vest Timisoara
    Data:
    joi, 3 noiembrie 2016
    Timp alocat: 120 de minute, 19:00-21:00
    Categorii:
    amestecat
    Logistica:
    4-5 mese ITTF
    Sistem de desfasurare: grupe de 3-4, eliminatorii

    Inscrieri la sala de la ora 18:30

  • #2
    Inscrieri amestecat - on 03.11.2016 at 19:33:13

    1. Avram Victor, Arad, 13 - 29,67 - O
    2. Verdet Adrian, Oravita, 71 - 27,39 - O
    3. Butnariu Daniel, Timisoara, 361 - 27,33 - O
    4. Boru Lucian, Timisoara, 290 - 26 - O
    5. Popet Doru, Timisoara, 163 - 25,53 - O
    6. Oprea Adrian, Lugoj, 92 - 25,06 - O
    7. Spatariu Daniel, Arad, 157 - 24,28 - O
    8. Mihalescu Dinu, Timisoara, 136 - 23,25 - O
    9. Curut Gabriel, Timisoara, 110 - 22,73 - O
    10. Kaposta Victor, Arad, 62 - 21,64 - O
    11. Lacatis Ghita, Arad, 194 - 18,6 - A
    12. Schiopulescu Ion, Lugoj, 379 - 17,41 - A
    13. Dani Leo, Arad, 305 - 16,92 - AH
    14. Neamt Doru, Arad, 469 - 16,84 - AW
    15. Cecan Vasile, Timisoara, 271 - 14,93 - A
    16. Ticu Sorin, Lugoj, 554 - 14,09 - A
    17. Stoica Ioan Florin, Lugoj, 933 - 9,55 - A
    18. Olariu Dorin, Timisoara, 1143 - 9,05 - A
    19. Joumah Abdul Rahim, Timisoara, 1321 - 8,92 - A
    20. Orban Madalina, Timisoara, 903 - 8,44 - AJF
    21. Glavan Radu, Timisoara, 1277 - 6,17 - A
    22. Secrian Emanuel, Lugoj, 1710 - 4,5 - A
    23. Ankar Mohamed, Timisoara, 2709 - 3,75 - A
    24. Oana Eugen, Timisoara, 4001 - 0 - A
    25. Balog Mihai, Timisoara, 4002 - 0 - A
    26. Simo Robert, Timisoara, 4003 - 0 - A
    27. Istrate Cristi, Timisoara, 4004 - 0 - A
    28. Suciu Emil, Timisoara, 4005 - 0 - A
    29. Sandu Antonio, Timisoara, 4006 - 0 - A
    30. Dumitrescu Catalin, Timisoara, 4007 - 0 - A

    Clasament amestecat

    1. Avram Victor - Arad
    2. Butnariu Daniel - Timisoara
    3 -- 4
    Popet Doru - Timisoara
    Verdet Adrian - Oravita
    5 -- 8
    Mihalescu Dinu - Timisoara
    Oprea Adrian - Lugoj
    Simo Robert - Timisoara
    Istrate Cristi - Timisoara
    9 -- 16
    Neamt Doru - Arad
    Orban Madalina - Timisoara
    Schiopulescu Ion - Lugoj
    Boru Lucian - Timisoara
    Curut Gabriel - Timisoara
    Dani Leo - Arad
    Stoica Ioan Florin - Lugoj
    Kaposta Victor - Arad
    17 -- 20
    Spatariu Daniel - Arad
    Ticu Sorin - Lugoj
    Joumah Abdul Rahim - Timisoara
    Sandu Antonio - Timisoara
    21 -- 30 0v gr.inf.
    Lacatis Ghita - Arad
    Cecan Vasile - Timisoara
    Olariu Dorin - Timisoara
    Glavan Radu - Timisoara
    Secrian Emanuel - Lugoj
    Ankar Mohamed - Timisoara
    Oana Eugen - Timisoara
    Balog Mihai - Timisoara
    Suciu Emil - Timisoara
    Dumitrescu Catalin - Timisoara

    Comentariu


    • #3
      Lacatis Ghita
      Arad

      Comentariu


      • #4
        Claudiu, aici nu se fac inscrieri?

        Comentariu


        • #5
          E turneu de antrenament, scurt, doua ore. Facem inscrierile direct la sala.

          Comentariu


          • #6
            Frumoasa initiativa Clau de a inaugura cu turneu B la sala la Fical.Se pot organiza pe viitor si mai aceste turnee B acolo, in felul asta mai atragem si alti microbisti ai acestui sport sa colinde tara la turnee ( nu vreau sa fiu rau, dar Timisoara ii moarta la ora astavdin punct de vedere al participarii la evenimente de felul asta in tara, in circuitul AmaTur, cu mici exceptii....).

            Comentariu


            • #7
              Grupe inferioare amestecat
              1 Avram Victor Orban Madalina Glavan Radu
              2 Verdet Adrian Joumah Abdul Rahim Secrian Emanuel
              3 Butnariu Daniel Neamt Doru Ankar Mohamed
              4 Boru Lucian Stoica Ioan Florin Oana Eugen
              5 Popet Doru Ticu Sorin Balog Mihai
              6 Oprea Adrian Cecan Vasile Simo Robert
              7 Spatariu Daniel Olariu Dorin Istrate Cristi
              8 Mihalescu Dinu Dani Leo Suciu Emil
              9 Curut Gabriel Lacatis Ghita Sandu Antonio
              10 Kaposta Victor Schiopulescu Ion Dumitrescu Catalin

              Comentariu


              • #8
                Grupe inferioare amestecat

                Gr.inferioara nr. 1
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 AVRAM VICTOR ARAD
                3-0
                3-0
                2
                1
                2 ORBAN MADALINA TIMISOARA
                0-3
                3-1
                1
                2
                3 GLAVAN RADU TIMISOARA
                0-3
                1-3
                0
                4
                5
                6
                Gr.inferioara nr. 2
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 VERDET ADRIAN ORAVITA
                3-0
                3-0
                2
                1
                2 JOUMAH ABDUL RAHIM TIMISOARA
                0-3
                3-0
                1
                2
                3 SECRIAN EMANUEL LUGOJ
                0-3
                0-3
                0
                4
                5
                6
                Gr.inferioara nr. 3
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 BUTNARIU DANIEL TIMISOARA
                3-0
                3-0
                2
                1
                2 NEAMT DORU ARAD
                0-3
                3-1
                1
                2
                3 ANKAR MOHAMED TIMISOARA
                0-3
                1-3
                0
                4
                5
                6
                Gr.inferioara nr. 4
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 BORU LUCIAN TIMISOARA
                2-3
                3-0
                1
                2
                2 STOICA IOAN FLORIN LUGOJ
                3-2
                3-0
                2
                1
                3 OANA EUGEN TIMISOARA
                0-3
                0-3
                0
                4
                5
                6
                Gr.inferioara nr. 5
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 POPET DORU TIMISOARA
                3-0
                3-0
                2
                1
                2 TICU SORIN LUGOJ
                0-3
                3-2
                1
                2
                3 BALOG MIHAI TIMISOARA
                0-3
                2-3
                0
                4
                5
                6
                Gr.inferioara nr. 6
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 OPREA ADRIAN LUGOJ
                3-2
                3-1
                2
                1
                2 CECAN VASILE TIMISOARA
                2-3
                1-3
                0
                3 SIMO ROBERT TIMISOARA
                1-3
                3-1
                1
                2
                4
                5
                6
                Gr.inferioara nr. 7
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 SPATARIU DANIEL ARAD
                3-1
                0-3
                1
                2
                2 OLARIU DORIN TIMISOARA
                1-3
                1-3
                0
                3 ISTRATE CRISTI TIMISOARA
                3-0
                3-1
                2
                1
                4
                5
                6
                Gr.inferioara nr. 8
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 MIHALESCU DINU TIMISOARA
                3-1
                3-0
                2
                1
                2 DANI LEO ARAD
                1-3
                3-0
                1
                2
                3 SUCIU EMIL TIMISOARA
                0-3
                0-3
                0
                4
                5
                6
                Gr.inferioara nr. 9
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 CURUT GABRIEL TIMISOARA
                3-2
                3-1
                2
                1
                2 LACATIS GHITA ARAD
                2-3
                0-3
                0
                3 SANDU ANTONIO TIMISOARA
                1-3
                3-0
                1
                2
                4
                5
                6
                Gr.inferioara nr. 10
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 KAPOSTA VICTOR ARAD
                3-0
                3-0
                2
                1
                2 SCHIOPULESCU ION LUGOJ
                0-3
                3-0
                1
                2
                3 DUMITRESCU CATALIN TIMISOARA
                0-3
                0-3
                0
                4
                5
                6

                Comentariu


                • #9
                  Eliminatorii amestecat
                  1. Avram Victor
                  ------------------------- Avram Victor 3-0
                  32. Bye
                  --------------------------------------------------
                  17. Spatariu Daniel
                  ------------------------- Neamt Doru 1-3
                  16. Neamt Doru
                  ---------------------------------------------------------------------------
                  9. Curut Gabriel
                  ------------------------- Curut Gabriel 3-0
                  24. Bye
                  --------------------------------------------------
                  25. Bye
                  ------------------------- Mihalescu Dinu 0-3
                  8. Mihalescu Dinu

                  A. ----------------------------------------------------------------------------------------------------

                  5. Popet Doru
                  ------------------------- Popet Doru 3-0
                  28. Bye
                  --------------------------------------------------
                  21. Bye
                  ------------------------- Schiopulescu Ion 0-3
                  12. Schiopulescu Ion
                  ---------------------------------------------------------------------------
                  13. Simo Robert
                  ------------------------- Simo Robert 3-0
                  20. Joumah Abdul Rahim
                  --------------------------------------------------
                  29. Bye
                  ------------------------- Stoica Ioan Florin 0-3
                  4. Stoica Ioan Florin



                  3. Butnariu Daniel
                  ------------------------- Butnariu Daniel 3-0
                  30. Bye
                  --------------------------------------------------
                  19. Orban Madalina
                  ------------------------- Orban Madalina 3-1
                  14. Ticu Sorin
                  ---------------------------------------------------------------------------
                  11. Dani Leo
                  ------------------------- Dani Leo 3-0
                  22. Bye
                  --------------------------------------------------
                  27. Bye
                  ------------------------- Oprea Adrian 0-3
                  6. Oprea Adrian

                  B. ----------------------------------------------------------------------------------------------------

                  7. Istrate Cristi
                  ------------------------- Istrate Cristi 3-0
                  26. Bye
                  --------------------------------------------------
                  23. Bye
                  ------------------------- Kaposta Victor 0-3
                  10. Kaposta Victor
                  ---------------------------------------------------------------------------
                  15. Boru Lucian
                  ------------------------- Boru Lucian 3-1
                  18. Sandu Antonio
                  --------------------------------------------------
                  31. Bye
                  ------------------------- Verdet Adrian 0-3
                  2. Verdet Adrian

                  Comentariu


                  • #10
                    Eliminatorii amestecat
                    1. Avram Victor
                    ------------------------- Avram Victor 3-0
                    32. Bye
                    -------------------------------------------------- Avram Victor 3-1
                    17. Spatariu Daniel
                    ------------------------- Neamt Doru 1-3
                    16. Neamt Doru
                    ---------------------------------------------------------------------------
                    9. Curut Gabriel
                    ------------------------- Curut Gabriel 3-0
                    24. Bye
                    -------------------------------------------------- Mihalescu Dinu 1-3
                    25. Bye
                    ------------------------- Mihalescu Dinu 0-3
                    8. Mihalescu Dinu

                    A. ----------------------------------------------------------------------------------------------------

                    5. Popet Doru
                    ------------------------- Popet Doru 3-0
                    28. Bye
                    -------------------------------------------------- Popet Doru 3-2
                    21. Bye
                    ------------------------- Schiopulescu Ion 0-3
                    12. Schiopulescu Ion
                    ---------------------------------------------------------------------------
                    13. Simo Robert
                    ------------------------- Simo Robert 3-0
                    20. Joumah Abdul Rahim
                    -------------------------------------------------- Simo Robert 3-1
                    29. Bye
                    ------------------------- Stoica Ioan Florin 0-3
                    4. Stoica Ioan Florin



                    3. Butnariu Daniel
                    ------------------------- Butnariu Daniel 3-0
                    30. Bye
                    -------------------------------------------------- Butnariu Daniel 3-2
                    19. Orban Madalina
                    ------------------------- Orban Madalina 3-1
                    14. Ticu Sorin
                    ---------------------------------------------------------------------------
                    11. Dani Leo
                    ------------------------- Dani Leo 3-0
                    22. Bye
                    -------------------------------------------------- Oprea Adrian 1-3
                    27. Bye
                    ------------------------- Oprea Adrian 0-3
                    6. Oprea Adrian

                    B. ----------------------------------------------------------------------------------------------------

                    7. Istrate Cristi
                    ------------------------- Istrate Cristi 3-0
                    26. Bye
                    -------------------------------------------------- Istrate Cristi 3-2
                    23. Bye
                    ------------------------- Kaposta Victor 0-3
                    10. Kaposta Victor
                    ---------------------------------------------------------------------------
                    15. Boru Lucian
                    ------------------------- Boru Lucian 3-1
                    18. Sandu Antonio
                    -------------------------------------------------- Verdet Adrian 0-3
                    31. Bye
                    ------------------------- Verdet Adrian 0-3
                    2. Verdet Adrian

                    Comentariu


                    • #11
                      Eliminatorii amestecat
                      1. Avram Victor
                      ------------------------- Avram Victor 3-0
                      32. Bye
                      -------------------------------------------------- Avram Victor 3-1
                      17. Spatariu Daniel
                      ------------------------- Neamt Doru 1-3
                      16. Neamt Doru
                      --------------------------------------------------------------------------- Avram Victor 3-0
                      9. Curut Gabriel
                      ------------------------- Curut Gabriel 3-0
                      24. Bye
                      -------------------------------------------------- Mihalescu Dinu 1-3
                      25. Bye
                      ------------------------- Mihalescu Dinu 0-3
                      8. Mihalescu Dinu

                      A. ----------------------------------------------------------------------------------------------------

                      5. Popet Doru
                      ------------------------- Popet Doru 3-0
                      28. Bye
                      -------------------------------------------------- Popet Doru 3-2
                      21. Bye
                      ------------------------- Schiopulescu Ion 0-3
                      12. Schiopulescu Ion
                      --------------------------------------------------------------------------- Popet Doru 3-0
                      13. Simo Robert
                      ------------------------- Simo Robert 3-0
                      20. Joumah Abdul Rahim
                      -------------------------------------------------- Simo Robert 3-1
                      29. Bye
                      ------------------------- Stoica Ioan Florin 0-3
                      4. Stoica Ioan Florin



                      3. Butnariu Daniel
                      ------------------------- Butnariu Daniel 3-0
                      30. Bye
                      -------------------------------------------------- Butnariu Daniel 3-2
                      19. Orban Madalina
                      ------------------------- Orban Madalina 3-1
                      14. Ticu Sorin
                      --------------------------------------------------------------------------- Butnariu Daniel 3-0
                      11. Dani Leo
                      ------------------------- Dani Leo 3-0
                      22. Bye
                      -------------------------------------------------- Oprea Adrian 1-3
                      27. Bye
                      ------------------------- Oprea Adrian 0-3
                      6. Oprea Adrian

                      B. ----------------------------------------------------------------------------------------------------

                      7. Istrate Cristi
                      ------------------------- Istrate Cristi 3-0
                      26. Bye
                      -------------------------------------------------- Istrate Cristi 3-2
                      23. Bye
                      ------------------------- Kaposta Victor 0-3
                      10. Kaposta Victor
                      --------------------------------------------------------------------------- Verdet Adrian 1-3
                      15. Boru Lucian
                      ------------------------- Boru Lucian 3-1
                      18. Sandu Antonio
                      -------------------------------------------------- Verdet Adrian 0-3
                      31. Bye
                      ------------------------- Verdet Adrian 0-3
                      2. Verdet Adrian

                      Comentariu


                      • #12
                        Eliminatorii amestecat
                        1. Avram Victor
                        ------------------------- Avram Victor 3-0
                        32. Bye
                        -------------------------------------------------- Avram Victor 3-1
                        17. Spatariu Daniel
                        ------------------------- Neamt Doru 1-3
                        16. Neamt Doru
                        --------------------------------------------------------------------------- Avram Victor 3-0
                        9. Curut Gabriel
                        ------------------------- Curut Gabriel 3-0
                        24. Bye
                        -------------------------------------------------- Mihalescu Dinu 1-3
                        25. Bye
                        ------------------------- Mihalescu Dinu 0-3
                        8. Mihalescu Dinu

                        A. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Avram Victor 3-0

                        5. Popet Doru
                        ------------------------- Popet Doru 3-0
                        28. Bye
                        -------------------------------------------------- Popet Doru 3-2
                        21. Bye
                        ------------------------- Schiopulescu Ion 0-3
                        12. Schiopulescu Ion
                        --------------------------------------------------------------------------- Popet Doru 3-0
                        13. Simo Robert
                        ------------------------- Simo Robert 3-0
                        20. Joumah Abdul Rahim
                        -------------------------------------------------- Simo Robert 3-1
                        29. Bye
                        ------------------------- Stoica Ioan Florin 0-3
                        4. Stoica Ioan Florin



                        3. Butnariu Daniel
                        ------------------------- Butnariu Daniel 3-0
                        30. Bye
                        -------------------------------------------------- Butnariu Daniel 3-2
                        19. Orban Madalina
                        ------------------------- Orban Madalina 3-1
                        14. Ticu Sorin
                        --------------------------------------------------------------------------- Butnariu Daniel 3-0
                        11. Dani Leo
                        ------------------------- Dani Leo 3-0
                        22. Bye
                        -------------------------------------------------- Oprea Adrian 1-3
                        27. Bye
                        ------------------------- Oprea Adrian 0-3
                        6. Oprea Adrian

                        B. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Butnariu Daniel 3-1

                        7. Istrate Cristi
                        ------------------------- Istrate Cristi 3-0
                        26. Bye
                        -------------------------------------------------- Istrate Cristi 3-2
                        23. Bye
                        ------------------------- Kaposta Victor 0-3
                        10. Kaposta Victor
                        --------------------------------------------------------------------------- Verdet Adrian 1-3
                        15. Boru Lucian
                        ------------------------- Boru Lucian 3-1
                        18. Sandu Antonio
                        -------------------------------------------------- Verdet Adrian 0-3
                        31. Bye
                        ------------------------- Verdet Adrian 0-3
                        2. Verdet Adrian

                        Comentariu


                        • #13
                          Finala - amestecat
                          Avram Victor
                          ------------------------- Avram Victor 3-2
                          Butnariu Daniel

                          Comentariu


                          • #14
                            Clasament amestecat

                            1. Avram Victor - Arad
                            2. Butnariu Daniel - Timisoara
                            3 -- 4
                            Popet Doru - Timisoara
                            Verdet Adrian - Oravita
                            5 -- 8
                            Mihalescu Dinu - Timisoara
                            Oprea Adrian - Lugoj
                            Simo Robert - Timisoara
                            Istrate Cristi - Timisoara
                            9 -- 16
                            Neamt Doru - Arad
                            Orban Madalina - Timisoara
                            Schiopulescu Ion - Lugoj
                            Boru Lucian - Timisoara
                            Curut Gabriel - Timisoara
                            Dani Leo - Arad
                            Stoica Ioan Florin - Lugoj
                            Kaposta Victor - Arad
                            17 -- 20
                            Spatariu Daniel - Arad
                            Ticu Sorin - Lugoj
                            Joumah Abdul Rahim - Timisoara
                            Sandu Antonio - Timisoara
                            21 -- 30 0v gr.inf.
                            Lacatis Ghita - Arad
                            Cecan Vasile - Timisoara
                            Olariu Dorin - Timisoara
                            Glavan Radu - Timisoara
                            Secrian Emanuel - Lugoj
                            Ankar Mohamed - Timisoara
                            Oana Eugen - Timisoara
                            Balog Mihai - Timisoara
                            Suciu Emil - Timisoara
                            Dumitrescu Catalin - Timisoara

                            Comentariu


                            • #15
                              image hosting over 5mb

                              Comentariu


                              • #16
                                Multumesc frumos tuturor pentru aceasta participare numeroasa. Multumiri si doamnei Eleonora Mihalca pentru ajutorul acordat si pentru ca a gazduit acest turneu. Drum bun spre casa tuturor.

                                Comentariu


                                • #17
                                  Foarte frumoasa initiativa Clau...o sa revin cu mare drag la turneele organizate de tine.Eu unul m-am simtit foarte bine

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Felicitari pt acest concurs��
                                    Totul a fost gandit perfect
                                    Multumim si asteptam urmatoarele!!!

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Felicitari Claudiu..multumim in mod deosebit D-nei Nora,,la mai mare !

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Faina idee. Asa pe nepusa masa si ce multi ne-am strans, deși initial se stia ca concursul nu e punctat in Amatur. Cel mult eu pana am ajuns, așa am știut. Se vede ca lumea e dornica de ping pong. Lăsând la o parte chestia cu taxa de participare, care și aia m-a surprins în mod plăcut. (cu rarul umpli carul) Uite ca se poate. BRAVO CLAUDIU!!!

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Foarte bine punctat Doru chestia cu taxa de participare,se poate face concurs B si cu taxa de 10 lei....nu toata lumea vrea sa castige o "gramada"de bani.
                                          Felicitari Timisoara(Claudiu si doamna Nora)

                                          Comentariu

                                          Cine a citit topicul
                                          Procesare...
                                          X