Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A ?EMI-TT? & ?Papa Sam ? - Dumbravita 26 Noiembrie 2016

Adună
X
Adună
Utilizatori activi care vizualizează acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A ?EMI-TT? & ?Papa Sam ? - Dumbravita 26 Noiembrie 2016

    Turneu A “EMI-TT” & “Papa Sam ” - Dumbravita 26 Noiembrie 2016

    LOCUL DE DESFASURARE:Localitatea Dumbravita,Sala Polivalenta a ACS Dumbravita
    ADRESA: Strada Salii Polivalente
    In spatele Primariei Dumbravita pe str.Kos Karoly spre padure pana se vede Polivalenta ,circa 500m
    DATA: SIMBATA 26 Noiembrie 2016
    LOGISTICA: 16 JOOLA . Turnee marca EMI-TT.Mingi *** celuloid
    CATEGORIILE-TURNEULUI
    1.Turneu Categoria Copii pana la 10 ani –Nascuti 2007-2010
    Nr participanti .Nelimitat
    Ora de incepere Validare inscrieri 8.30 Inceperea turneului 9.00
    2.Turneu Categoria Copii 11-12 ani –Nascuti 2004 2006
    Nr participanti .Nelimitat
    Ora de incepere . Validare inscrieri 8.30 Inceperea turneului 9.00
    3.Turneu Categoria Copii 13-14 ani –Nascuti 2003-2000
    Nr participanti .Nelimitat
    Ora de incepere Validare inscrieri 8.30 Inceperea turneului 9.00

    4.Turneu Categoria Incepatori –toti participantii cu media pana la 11,99
    Nr participanti .30+ 2 Wildcard , 8 mese inf,4 mese sup
    Ora de incepere 11.30
    5.Turneu Categoria Avansati toti participantii cu media intre 12 si 19
    Nr participanti 30+ 2 Wildcard ,8 mese inf,4 mese sup
    Ora de incepere 12.30
    6.Turneu Categoria Open toti participantii cu media peste 19
    Nr participanti 14+2 Wildcard ,4 mese inf ,4 mese sup
    Ora de incepere 13.30

    Ora de validare a inscrierilor este cu 30 de min mai devreme decat inceperea categoriei.
    Inscrierea la o alta categorie decat ceea data de medie se poate face numai cu acordul organizatorului in functie de fluctuatia mediei din ultimul an si de recomandarile apropiatiilor in cazul jucatorilor noi(exceptand cazurile reglementate de regulament)

    TAXA PARTICIPARE .-25 Lei adulti,15 lei copii , 2 leu catre AMATUR
    FACILITATI. Dulciuri,fursecuri, apa, cafea.

    SISTEMUL DE JOC.-Minim 6 jocuri per jucator.3 din 5 seturi
    -Grupe inf de 4-5 juc,capii de serie dupa MP,se califica 3 ,locurile 4-5 joaca pt ultima patrime,(cincime )a clasamentului.
    -Grupe sup de 3 dupa o cheie aleatoare,se califica 2
    -Eliminatori
    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: Inscrierile se fac in ordinea anuntari pe forum,sau telefonic cu mentiunea ca daca se ocupa locurile organizatorul isi rezerva dreptul de a trece pe lista de asteptare persoanele care la turneele precedente (turneele organizate de EMI) au avut retrageri nejustificate .Pana in data de 25.11.2016 Vineri ora 22.00,iar dupa aceasta data doar cu acordul organizatorului pana la inceperea turneului.Retragerile de asemenea dupa data de 25.11.2016 Vineri ora 22.00 sunt acceptate dupa o prealabila discutie cu organizatorul.
    Multumesc de intelegere.

    Absentii Nemotivati vor fii inregistrati in clasament cu N

    Locurile 1-3- Cupe, medalii si diploma+Premii
    Locurile 4-8- Diploma
    Primele 2 locuri din repozitionare-Premii

    PERSOANE DE CONTACT: Dumitru Beltechi "EMI" (Zosim1) 0747 630 959
    Nicoleta Huszar 0722663121
    ORGANIZATORI si PARTENERI EMI-TT & ACS Dumbravita_Sectia Tenis de Masa ,PAPA SAM ,Primaria Dumbravita

    Va fii un stand cu echipament sportiv asigurat de EMI-TT.

    ATENTIE.
    in cazul in care Regulamentul Amatur se v-a schimba ,ceea ce nu cred ca se v-a pune in aplicare din urmatoarea sambata,vom aduce modificarile respective.


    Vineri 25 nov. ora 17 .00 are loc meciul din cadrul ETTU ,in care echipa locala ACS Dumbravita se v-a infrunta cu o echipa din Suedia .v-a invitam in numar cat mai mare sa sustinem echipa locala.
    Ultima editare de Zosim1; 25.nov.2016, 22:47.

  • #2
    Rezervat inscrieri
    Inscrieri Open - on 25.11.2016 at 22:39:38

    1. Sorescu Deian, Resita, 6 - 38,8 - O
    2. Roman Bogdan, Arad, 8 - 32,58 - O
    3. Ignat Alexandru, Lugoj, 1411 - 30,75 - OL
    4. Avram Victor, Arad, 13 - 29,67 - O
    5. Toth Beatrice, Medias, 334 - 28,55 - OLF
    6. Put Gabriel, Oravita, 32 - 27,45 - O
    7. Balint Andreea, Dumbravita, 295 - 27,25 - OF
    8. Boru Lucian, Timisoara, 290 - 26 - O
    9. Dumitrescu Cristina, Medias, 460 - 25,75 - OLJF
    10. Popet Doru, Timisoara, 163 - 25,53 - O
    11. Moldovan Daniel, Dumbravita, 671 - 25,25 - O
    12. Saceleanu Bogdan, Targu Jiu, 297 - 25,11 - O
    13. Pavel Calin, Hunedoara, 382 - 25,11 - O
    14. Oprea Adrian, Lugoj, 92 - 25,06 - O
    15. Badea Bogdan, Dumbravita, 682 - 24,75 - O
    16. Crisanov Aurel, Timisoara, 247 - 24,5 - O
    17. Spatariu Daniel, Arad, 157 - 24,28 - O
    18. Tic Ioan, Oradea, 143 - 24,21 - O
    19. Sferlea Marius, Oradea, 76 - 24 - O
    20. Kiraly Pongratz, Salonta, 395 - 23,39 - O
    21. Kaposta Victor, Arad, 62 - 21,64 - O
    22. Vaida Sorin, Oradea, 240 - 21,59 - O
    23. Creinicean Liviu, Oravita, 151 - 21,55 - O
    24. Veres Francisc, Oravita, 109 - 20,18 - O
    25. Mirza Sorin, Arad, 325 - 19,66 - O
    26. Ciucioiu Dorin, Timisoara, 861 - 18,5 - A
    27. Drinceanu Lilian, Oravita, 418 - 18,03 - A
    28. Manea Adrian, Timisoara, 1102 - 17,58 - A
    29. Ardelean Raul, Arad, 465 - 15,59 - A
    30. Tarhuna Alin, Dumbravita, 1415 - 14,5 - A
    31. Darvasi Ibolya, Salonta, 1838 - 13,75 - AF
    32. Munteanu Constantin, Resita, 707 - 11,63 - A
    33. Deak Valentin, Sebis, 1106 - 10,35 - A
    34. Cioveie Marian, Oravita, 712 - 9,36 - A
    35. Olariu Dorin, Timisoara, 1143 - 9,05 - A
    36. Varadi Tudor Calin, Deva, 881 - 7,82 - A
    37. Pop Ioan, Timisoara, 1003 - 7,35 - A
    38. Beca Iliesen, Timisoara, 4001 - 0 - A
    39. Istrate Cristian , Timisoara, 4002 - 0 - A



    Inscrieri Avansati - on 25.11.2016 at 23:11:06

    1. Lacatis Ghita, Arad, 194 - 18,6 - A
    2. Turburan Ion, Resita, 344 - 17,59 - A
    3. Schiopulescu Ion, Lugoj, 379 - 17,41 - A
    4. Manu Nicolae, Resita, 568 - 17,38 - A
    5. Curpas Ioan, Oradea, 221 - 17,05 - AW
    6. Dani Leo, Arad, 305 - 16,92 - AH
    7. Neamt Doru, Arad, 469 - 16,84 - AW
    8. Savu Cristian, Oradea, 445 - 16,79 - A
    9. Csaky Tiberiu, Resita, 715 - 15,54 - A
    10. Zsok Arcadie, Deva, 982 - 15,33 - A
    11. Serban Marian, Orastie, 570 - 15,22 - A
    12. Matei Dumitru, Deva, 399 - 14,97 - AW
    13. Cecan Vasile, Timisoara, 271 - 14,93 - A
    14. Botea Fabian, Hunedoara, 432 - 14,17 - A
    15. Busu Romulus, Hunedoara, 582 - 14,11 - A
    16. Ticu Sorin, Lugoj, 554 - 14,09 - A
    17. Nagy Iosif, Arad, 540 - 13,81 - AW
    18. Poenar Alin, Resita, 1317 - 13,5 - A
    19. Cresneac Mihail, Resita, 823 - 13,35 - A
    20. Georgescu Constantin, Orastie, 730 - 12,54 - A
    21. Dan Daniel, Oradea, 1335 - 12,5 - A
    22. Horvath Mircea, Orastie, 598 - 12,13 - A
    23. Popovici Ciprian, Hunedoara, 946 - 10,95 - A
    24. Sain Emil, Timisoara, 1689 - 10,75 - A
    25. Craiovan Victor, Resita, 766 - 8,19 - A
    26. Garlea Maria, Bucuresti, 1420 - 7,58 - AJF
    27. Becheanu Claudiu, Timisoara, 4001 - 0 - A
    28. Costeant Tiberiu, Margina, 4002 - 0 - A
    29. Cobzaru Radu, Simeria, 4003 - 0 - A


    Inscrieri Incepatori - on 25.11.2016 at 23:04:16

    1. Hancig Mircea, Dumbravita, 877 - 11,58 - A
    2. Postelnicu Mihai, Deva, 619 - 11,44 - A
    3. Budiu Lorin, Timisoara, 898 - 11,35 - A
    4. Fekete Istvan, Arad, 593 - 10,56 - A
    5. Jeler Nicolae, Orastie, 779 - 9,38 - A
    6. Sferlea Alesia, Oradea, 728 - 8,75 - AJF
    7. Sabau Victor, Arad, 1028 - 7,96 - A
    8. Lascu Marius, Timisoara, 996 - 7,83 - A
    9. Faur Lucian, Jimbolia, 1016 - 7,75 - AW
    10. Garlea Mihai, Bucuresti, 1941 - 7,75 - AJ
    11. Veres Adrian, Orastie, 1169 - 7,15 - A
    12. Postelnicu Eric, Deva, 1082 - 7,09 - AJ
    13. Tamsa Titus, Resita, 1404 - 7 - A
    14. Oprean Andrei, Baia de Cris, 1703 - 6,5 - A
    15. Glavan Radu, Timisoara, 1277 - 6,17 - A
    16. Banu Florentin, Timisoara, 1647 - 5,92 - A
    17. Domanyek Alexandru, Lugoj, 1769 - 5 - A
    18. Caraus Sorin, Deva, 1899 - 4,75 - A
    19. Secrian Emanuel, Lugoj, 1710 - 4,5 - A
    20. Furca Marius, Timisoara, 2147 - 3,5 - A
    21. Preda Elena Carmen, Deva, 1908 - 2 - AF
    22. Badea Catalin, Dumbravita, 2418 - 2 - A
    23. Borcsi Jozsef, Timisoara, 2091 - 1,75 - A
    24. Stanusila Ovidiu, Dumbravita, 3670 - 0 - A
    25. Becheanu Claudiu, Timisoara, 4004 - 0 - A
    26. Paraschivu Calin, Timisoara, 4006 - 0 - A
    27. Marcus George, Timisoara, 4007 - 0 - A
    28. Ostoia Ovidiu, Timisoara, 4008 - 0 - A
    29. Garlea Liviu, Bucuresti, 4009 - 0 - A

    Postat în original de Zosim1 Vezi post
    Clasament Open

    1. Sorescu Deian - Resita
    2. Roman Bogdan - Arad
    3 -- 4
    Put Gabriel - Oravita
    Ignat Alexandru - Lugoj
    5 -- 8
    Balint Andreea - Dumbravita
    Saceleanu Bogdan - Targu Jiu
    Spatariu Daniel - Arad
    Cristanus Cristian - Timisoata
    9 -- 16
    Creinicean Liviu - Oravita
    Pavel Calin - Hunedoara
    Talpes Mircea - Timisoara
    Avram Victor - Arad
    Butnariu Daniel - Timisoara
    Dumitrescu Cristina - Medias
    Boru Lucian - Timisoara
    Moldovan Daniel - Dumbravita
    17 -- 2v gr.sup.
    Toth Beatrice - Medias
    18 -- 24 1v gr.sup.
    Popet Doru - Timisoara
    Sferlea Marius - Oradea
    Kiraly Pongratz - Salonta
    Vaida Sorin - Oradea
    Veres Francisc - Oravita
    Beca Iliesen - Timisoara
    Alupoaie Mirel - Mirel
    25 -- 32 0v gr.sup.
    Oprea Adrian - Lugoj
    Badea Bogdan - Dumbravita
    Manea Karla - Timisoara
    Crisanov Aurel - Timisoara
    Tic Ioan - Oradea
    Ciucioiu Dorin - Timisoara
    Ardelean Raul - Arad
    Deak Valentin - Sebis
    33 -- 2v gr.inf.
    Tarhuna Alin - Dumbravita
    34 -- 37 1v gr.inf.
    Mirza Sorin - Arad
    Olariu Dorin - Timisoara
    Varadi Tudor Calin - Deva
    Istrate Cristian - Timisoara
    38 -- 43 0v gr.inf.
    Kaposta Victor - Arad
    Drinceanu Lilian - Oravita
    Darvasi Ibolya - Salonta
    Munteanu Constantin - Resita
    Cioveie Marian - Oravita
    Pop Ioan - Timisoara
    Postat în original de Zosim1 Vezi post
    Clasament Avansati

    1. Savu Cristian - Oradea
    2. Zsok Arcadie - Deva
    3 -- 4
    Lacatis Ghita - Arad
    Neamt Doru - Arad
    5 -- 8
    Poenar Alin - Resita
    Dani Leo - Arad
    Botea Fabian - Hunedoara
    Turburan Ion - Resita
    9 -- 16
    Schiopulescu Ion - Lugoj
    Manu Nicolae - Resita
    Popovici Ciprian - Hunedoara
    Matei Dumitru - Deva
    Cresneac Mihail - Resita
    Curpas Ioan - Oradea
    Csaky Tiberiu - Resita
    Horvath Mircea - Orastie
    17 -- 1v gr.sup.
    Garlea Maria - Bucuresti
    18 -- 24 0v gr.sup.
    Cecan Vasile - Timisoara
    Busu Romulus - Hunedoara
    Ticu Sorin - Lugoj
    Nagy Iosif - Arad
    Georgescu Constantin - Orastie
    Hancig Mircea - Dumbravita
    Orban Madalina - Timisoara
    25 -- 32 0v gr.inf.
    Serban Marian - Orastie
    Sain Emil - Timisoara
    Craiovan Victor - Resita
    Bobin Andra - Dumbravita
    Stanusila Razvan - Dumbravita
    Stanusila Oana - Dumbravita
    Costeant Tiberiu - Margina
    Cobzaru Radu - Simeria
    Postat în original de Zosim1 Vezi post
    Clasament Incepatori

    1. Postelnicu Mihai - Deva
    2. Fekete Istvan - Arad
    3 -- 4
    Sferlea Alesia - Oradea
    Budiu Lorin - Timisoara
    5 -- 8
    Tamsa Titus - Resita
    Sabau Victor - Arad
    Jeler Nicolae - Orastie
    Dasca Giurgiu - Timisoara
    9 -- 16
    Oprean Andrei - Baia de Cris
    Pauliuc Alesia - Timisoara
    Lascu Marius - Timisoara
    Banu Florentin - Timisoara
    Veres Adrian - Orastie
    Faur Lucian - Jimbolia
    Domanyek Alexandru - Lugoj
    Glavan Radu - Timisoara
    17 -- 18
    Moldovan Dora - Dumbravita
    Badea Catalin - Dumbravita
    19 -- 27 0v gr.sup.
    Garlea Mihai - Bucuresti
    Postelnicu Eric - Deva
    Caraus Sorin - Deva
    Secrian Emanuel - Lugoj
    Furca Marius - Timisoara
    Ungureanu Darius - Arad
    Becheanu Claudiu - Timisoara
    Paraschivu Calin - Timisoara
    Marcus George - Timisoara
    28 -- 1v gr.inf.
    Stanusila Alexia - Dumbravita
    29 -- 36 0v gr.inf.
    Berinde Luca - Dumbravita
    Preda Elena Carmen - Deva
    Borcsi Jozsef - Timisoara
    Ostoia Ovidiu - Timisoara
    Fekete Zoltan - Dumbravita
    Turcanu Amalia - Dumbravita
    Crisan Claudiu - Dumbravita
    Fekete Melinda - Dumbravita
    Persoanele retrase dupa termen o parte m-au inf.telefonic de motivul retrageri,iar absenti nemotivati nu am avut.
    Din 111 participanti, 17 copii deci 94 platitori ,catre Amatur 188.
    Ultima editare de Zosim1; 27.nov.2016, 09:04.

    Comentariu


    • #3
      Din Arad sa fiu primul : Avram Victor - Open

      Comentariu


      • #4
        Din Resita la avansati Turburan Ion.
        Blade: Mizutani ZLC
        FH Nittaku Fastarc G1
        BH Xiom Sigma II Euro

        Comentariu


        • #5
          Se înscriu din Deva la categoria începători: Cărăuş Sorin, Preda Elena Carmen, Midvichi Alexandru, Postelnicu Mihai.

          Trimis de pe al meu D5503 folosind Tapatalk

          Comentariu


          • #6
            Se înscriu din Deva la categoria avansați: Zsok Arcadie, Tarlea Adrian, Matei Dumitru.
            Se înscriu din Deva la categoria Open: Zbâncu Leo și Varadi Tudor Călin.
            Mulțumesc.
            O zi bună!

            Trimis de pe al meu D5503 folosind Tapatalk

            Comentariu


            • #7
              Din Hunedoara la open pavel calin,Diaconu dan,la avansati busu romulus,botea fabian,Popovici Ciprian,Mateescu florin,Neiconi sabin.

              Comentariu


              • #8
                Virgil Cristea , Kromek Iulian - Avansati , Claudiu Andone , Rodica Sicoe - OPen , vom anunta din timp ,daca nu ne va incurca vremea...multumesc

                Comentariu


                • #9
                  Oprea Adrian din Lugoj la open, multumesc.

                  - - - Actualizat - - -

                  Popet Doru din Timisoara la open.

                  Comentariu


                  • #10
                    Cecan Vasile - Avansati - Timisoara
                    Jichici Svetozar - Avansati - Timisoara
                    Blade : ANDRO TP LIGNA CI OFF (ST)
                    Fh : ANDRO HEXER POWERGRIP SFX (2.1)
                    Bh : ANDRO HEXER POWERGRIP SFX (2.1)

                    Comentariu


                    • #11
                      Din Reșița,
                      la Avansați: Tiberiu CSAKY, Victor CRAIOVAN, Nicolae MANU
                      la Începători: Titus TAMȘA
                      STIGA Infinity VPS V
                      Rhyzm-P | Rhyzm-P

                      Comentariu


                      • #12
                        Din Hațeg la incepatori Neiconi Florin

                        Comentariu


                        • #13
                          Glavan Radu - Incepatori - Timisoara
                          Blade : ANDRO TP LIGNA CI OFF (ST)
                          Fh : ANDRO HEXER POWERGRIP SFX (2.1)
                          Bh : ANDRO HEXER POWERGRIP SFX (2.1)

                          Comentariu


                          • #14
                            Borcsi Jozsef-incepatori-Timisoara

                            Comentariu


                            • #15
                              Postat în original de Zosim1 Vezi post
                              Rezervat inscrieriInscrieri Incepatori - on 13.11.2016 at 22:32:15

                              1. Postelnicu Mihai, Deva, 619 - 11,44 - A
                              2. Midvichi Alexandru, Deva, 995 - 7,84 - AJ
                              3. Tamsa Titus, Resita, 1404 - 7 - A
                              4. Glavan Radu, Timisoara, 1277 - 6,17 - A
                              5. Caraus Sorin, Deva, 1899 - 4,75 - A
                              6. Preda Elena Carmen, Deva, 1908 - 2 - AF
                              7. Borcsi Jozsef, Timisoara, 2091 - 1,75 - A
                              8. Neiconi Florin, Hateg, 4003 - 0 - A

                              Inscrieri Avansati - on 13.11.2016 at 22:42:40

                              1. Neiconi Sabin, Hateg, 1051 - 18,92 - A
                              2. Turburan Ion, Resita, 344 - 17,59 - A
                              3. Kromek Iulian, Cugir, 551 - 17,54 - A
                              4. Manu Nicolae, Resita, 568 - 17,38 - A
                              5. Csaky Tiberiu, Resita, 715 - 15,54 - A
                              6. Zsok Arcadie, Deva, 982 - 15,33 - A
                              7. Matei Dumitru, Deva, 399 - 14,97 - AW
                              8. Cecan Vasile, Timisoara, 271 - 14,93 - A
                              9. Cristea Virgil, Cugir, 563 - 14,68 - A
                              10. Jichici Svetozar, Timisoara, 410 - 14,58 - A
                              11. Botea Fabian, Hunedoara, 432 - 14,17 - A
                              12. Busu Romulus, Hunedoara, 582 - 14,11 - A
                              13. Mateescu Florin, Hunedoara, 695 - 13,33 - A
                              14. Popovici Ciprian, Hunedoara, 946 - 10,95 - A
                              15. Craiovan Victor, Resita, 766 - 8,19 - A
                              16. Tarlea Adrian, Deva, 1061 - 6 - A

                              Inscrieri Avansati - on 13.11.2016 at 22:49:26

                              1. Sicoe Rodica, Cugir, 31 - 34,94 - OF
                              2. Avram Victor, Arad, 13 - 29,67 - O
                              3. Zbancu Leo, Deva, 234 - 28,88 - O
                              4. Andone Claudiu, Cugir, 120 - 27,25 - O
                              5. Popet Doru, Timisoara, 163 - 25,53 - O
                              6. Pavel Calin, Hunedoara, 382 - 25,11 - O
                              7. Oprea Adrian, Lugoj, 92 - 25,06 - O
                              8. Varadi Tudor Calin, Deva, 881 - 7,82 - A
                              9. Diaconu Dan, Hunedoara, 2166 - 0 - O

                              Comentariu


                              • #16
                                salut.
                                Oprean Andrei, Baia de Cris, incepatori.
                                Avram Silviu, Ribita, incepatori.
                                Lemn: Butterfly SK7 Classic
                                Forehand: Yasaka Rakza X
                                Backhand: Yasaka Rakza X

                                Comentariu


                                • #17
                                  Saceleanu Bogdan-Andrei , Targu-Jiu , Open

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Stoica Ioan Florin la incepatori si Schiopulescu Ion la avansati din Lugoj ! Multumesc !

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Ticu Sorin,Lugoj,avansati

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Din Jimbolia, Faur Lucian - incepatori

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Se înscrie din Deva la categoria începători Postelnicu Eric. Mulțumesc.

                                          Trimis de pe al meu D5503 folosind Tapatalk

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Buna ziua,

                                            Din Orastie la incepatori se inscriu:
                                            Jeler Nicolae
                                            Jeler Mihai
                                            Veres Adrian

                                            Va multumesc!
                                            Blade: Lemn
                                            FH: Cauciuc Aderent
                                            BH: Cauciuc cu Dinti

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Din Lugoj ,Secrian Emanuel-incepatori

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Fekete Istvan - Arad - incepatori

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Lacatis Ghita
                                                  Arad-Avansati

                                                  Comentariu

                                                  Cine a citit topicul
                                                  Procesare...
                                                  X