Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B "Cupa Iernii" 26 noiembrie 2016- Top Tenis Arena

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B "Cupa Iernii" 26 noiembrie 2016- Top Tenis Arena

    Turneu "B" "Cupa Iernii"
    LOCALITATEA: Bucuresti
    DATA: 26 noiembrie 2016 , Ziua Sâmbătă
    ORA:9,45 AMATORI; ora 10,00 OPEN



    Locul de desfasurare:
    BUCURESTI - TOP TENIS ARENA
    ADRESA+INDICATII ACCES: Statia de metrou Semanatoarea, in incinta SemaParc: de la Statia de metrou Petrache Poenaru (fosta Semanatoarea) se merge pe cheiul Dimbovitei spre Grozavesti (Carefour Orhideea) aprox 50m, pina la strada care intra in SEMA PARC cu bariere auto. Se urmaresc panourile indicatoare cu directia.
    Logistica: 20 mese ITTF
    SPATIU DE JOC: conditii bune
    - iluminat artificial
    - pe jos tarket table tenis

    TAXA de participare pentru ambele categorii este de: 20 lei - din care câte 1 ron cotizantie, se vireaza catre Amatur;
    - pentru copii 10 lei
    - persoane cu dizabilitati fără taxă
    Se asigura - apa plata.


    Turneul Amatori- Ora de incepere - 09.45 ( inscrierea se va efectua pana la ora 9:30 )


    Participa orice jucator amator cu media turneelor MP mai mica de 19. Numarul maxim de participanti la Avansati: 72. Se va respecta regula primilor inscrisi.

    SISTEMUL DE JOC:

    - Grupe inferioare de câte 6(5) jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) ? se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare ? conform clasament AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 (sau 3) jucători ? se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare ? conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii ? conform număr de ordine grupe superioare;eventualele Bye-uri sunt acordate celor mai bine clasați din superioare in ordinea grupelor așa cum de altfel vor fi pozitionați pe tabelul eliminatoriu.
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală)

    *Pentru a castiga timp, Tragerile la sorti se vor efectua de un singur participant.


    MATERIAL DE PREMIERE:
    - Avansati: Locurile 1÷4 ? cupe, diplome ;



    Turneul OPEN- Ora de incepere - 10.00 ( inscrierea se va efectua pana la ora 09.45 )


    Participa jucatorii amatori sau legitimati in divizia B cu media turneelor A de minim 19p, precum si jucatorii amatori cu MP <19(care sunt rugati sa-si anunte optiunea la OPEN); Numarul maxim de participanti la OPEN: 36. [B]Se va respecta regula primilor inscrisi

    SISTEMUL DE JOC:

    - Grupe inferioare de câte 6(5) jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) ? se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare ? conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 (sau 3) jucători ? se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare ? conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii ? conform număr de ordine grupe superioare;eventualele Bye-uri sunt acordate celor mai bine clasați din superioare in ordinea grupelor așa cum de altfel vor fi pozitionați pe tabelul eliminatoriu.
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală)
    *Pentru a castiga timp, Tragerile la sorti se vor efectua de un singur participant.

    MATERIAL DE PREMIERE:
    - Open: Locurile 1÷4 ? cupe, diplome.

    Absentii Nemotivati vor fi inregistrati in clasament cu N



    Inscrierea participantilor: pe forum sau telefonic-SMS-(Nume, Prenume, Localitate) - Pentru o buna desfasurare Va rugam sa va inscrieti pe forum sau telefonic




    ORGANIZATOR:
    TOP TENIS ARENA
    organizator tehnic: Vranceanu Mihai - 0724005554 -ptr inscriere SMS cu numele, prenumele, localitatea

    Organizator Tehnic-responsabil cu intocmirea listelor de inscrieri, intocmirea grupelor inferioare, a grupelor superioare si a eliminatoriilor, intocmirea clasamentului

  • #2
    Clasament Amatori

    1. Trocaru Remus - Tulcea, 986, +91
    2. Voin Doru - Bucuresti, 1145, -6
    3 -- 4
    Istrate Cristian - Bucuresti, 1041, -38
    Rosioara Razvan - Alexandria, 980, +41
    5 -- 8
    Ionascu Gabriel - Bucuresti, 943, +41
    Bolea Catalin - Bucuresti, 1059, +29
    Gheorghe Nicolae - Calarasi, 854, +21
    Musat Catalin - Alexandria, 938, -39
    9 -- 16
    Jaouir Khaled - Bucuresti, 730, +69
    Bradatan Lenuta - Bucuresti, 1116, -52
    Pricop Dan - Bucuresti, 902, -73
    Dinu Gheorghe - Bucuresti, 836, +34
    Dospinescu George - Bucuresti, 861, -37
    Craciun David Mihai - Bucuresti, 834, -6
    Badulescu Rafael - Giurgiu, 855, -72
    Constantin Gabriela - Bucuresti, 649, +2
    17 -- 24
    Popescu George - Bucuresti, 943, -23
    Poenaru Adrian - Bucuresti, 774, +22
    Jimmy Lu - Bucuresti, 752, +30
    Pantelimon Andi - Bucuresti, 746, +23
    Trandafir Radu Catalin - Giurgiu, 737, +58
    Alexandru Marius - Bucuresti, 698, -77
    Nicula Florin - Constanta, 640, -16
    Teodorescu Radu - Bucuresti, 606, +55
    25 -- 2v gr.sup.
    Caranda Alexandru - Bucuresti, , +393
    26 -- 36 1v gr.sup.
    Zaharia Puiu - Bucuresti, 777, -16
    Tonciu Mihai - Bucuresti, 759, -13
    Cristescu Cristian - Bucuresti, 733, -43
    Curelea Petre - Lehliu Gara, 704, +21
    Moraru Constantin - Bucuresti, 658, +35
    Banuta Dumitru - Ploiesti, 644, -16
    Lita Gabriel - Bucuresti, 630, +27
    Ileanu Bogdan - Targu Jiu, 592, -38
    Milea Alexandru - Bucuresti, 465, +27
    Rosoga Ana - Constanta, 408, +37
    Munteanu Remus - Bucuresti, , +268
    37 -- 48 0v gr.sup.
    Papacu Bejoli - Bucuresti, 872, -91
    Dumitrache Gabriel - Giurgiu, 794, -79
    Carabulea Dragos - Giurgiu, 775, +12
    Timisan Timotei - Bucuresti, 727, -44
    Catana Claudiu - Bucuresti, 717, -96
    Ciocau Viorel - Bucuresti, 567, -71
    Sursilov Constantin - Bucuresti, 494, -119
    Serban Marius - Moreni, 474, -18
    Rapan Mihai - Bucuresti, 319, +1
    Drume Andi - Giurgiu, , +109
    Dutu Georgian - Bucuresti, , +171
    Constantinescu Victor - Bucuresti, , +104
    49 -- 51 2v gr.inf.
    Minica Rares - Giurgiu, 652, -81
    Virlan Ioan - Bucuresti, 435, -23
    Enciu Marcel - Bucuresti, 373, 0
    52 -- 55 1v gr.inf.
    Baldea Horia - Bucuresti, 423, -75
    Fronie Cristian - Ramnicu Valcea, 333, -42
    Docan Cristian - Bucuresti, 144, +2
    Istrate Alexandru-Robert - Bucuresti, , +17
    56 -- 66 0v gr.inf.
    Constantin Cristina - Bucuresti, 556, -139
    Cocala Claudia - Bucuresti, 465, -21
    Paraschiv Claudiu - Bucuresti, 400, -99
    Curelariu Eduard - Bucuresti, 362, -69
    Pasoveanu Silvian - Bucuresti, 309, -6
    Serban Leonard - Bucuresti, 144, -34
    Barbu Ionel - Bucuresti, 100, -25
    Zaharia Dragos - Bucuresti, , -18
    Bonciu Daniel - Bucuresti, , -4
    Marincea Radu - Bucuresti, , -11
    Constantinescu Adrian - Bucuresti, , -10



    Clasament Open

    1. Neagu Mircea - Constanta, 1883, +25
    2. Bujor Dragos - Bucuresti, 1611, -105
    3 -- 4
    Istrate Andrei - Bucuresti, 1433, +92
    Radu Costica - Galati, 1659, -50
    5 -- 8
    Dinca Daniel - Bucuresti, 1573, +50
    Radu Daniel - Bucuresti, 1381, +97
    Zamfir Ionel - Bucuresti, 1592, -83
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti, 1564, -36
    9 -- 16
    Dascalasu Viorel - Bucuresti, 1544, -22
    Brezae Vlad - Bucuresti, 1041, +258
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti, 1488, +12
    Vranceanu Mihai - Bucuresti, 1427, -108
    Doncea Catalin - Giurgiu, 1729, -151
    Dumbrava Doru - Bucuresti, 1500, -72
    Ursut Horia - Bucuresti, 1281, +69
    Macarenco Andrei - Bucuresti, 1239, +172
    17 -- 1v gr.sup.
    Panea Ovidiu - Bucuresti, 1518, -55
    18 -- 24 0v gr.sup.
    Petcu Marius - Bucuresti, 1649, -167
    Constantin Teodor - Bucuresti, 1523, -40
    Ropotan Iulian - Bucuresti, 1370, +6
    Ursu Teodor - Bucuresti, 1152, +54
    Codreanu Adrian - Bucuresti, 1077, +34
    Oprea Luca - Bucuresti, 969, +182
    Buta Radu - Bucuresti, 875, +113
    25 -- 29 1v gr.inf.
    Dena Corneliu - Giurgiu, 1161, -66
    Viciu Dragos - Pitesti, 1140, +47
    Badulescu Mario - Giurgiu, 1032, +92
    Petrov Dan - Bucuresti, 956, +76
    Acsinte Oana - Bucuresti, 765, +56
    30 -- 32 0v gr.inf.
    Aftenii Daniel - Bucuresti, 1610, -289
    Pandele Ionel - Giurgiu, 1471, -130
    Popescu Valentin - Bucuresti, 1357, -61
    Ultima editare de sevraj; 26.nov.2016, 21:36.

    Comentariu


    • #3
      Sursilov Constantin - Amatori - Bucuresti

      Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk
      Blade: Butterfly Primo Power Feeling
      Fh: Nittaku Fastarc G-1
      Bh: DHS Hurricane 3 Neo Provincial

      Comentariu


      • #4
        Lita Gabriel - Amatori - Bucuresti

        Comentariu


        • #5
          Bănuță Dumitru din Ploiești la Avansați .Mulțumesc .

          Comentariu


          • #6
            Serban Marius-Amatori-Moreni
            Ioan Virlan- Amatori- Bucuresti

            Sent from my SM-G920F using Tapatalk
            Xiom Feel HX
            FH- Tenergy 05FX
            BH- Nittaku Fastarc G1

            Comentariu


            • #7
              Catana Claudiu - Bucuresti - Amatori

              Comentariu


              • #8
                Dena Corneliu - Open
                Minica Rares - Amatori
                Carabulea Dragos - Amatori
                Negrila Bianca - Amatori
                Drume Andi - Amatori

                Toti Giurgiu

                Comentariu


                • #9
                  Dan Petrov si Codreanu Adrian .

                  Comentariu


                  • #10
                    Crăciun David Mihai, București - Amatori

                    Comentariu


                    • #11
                      Buzatu Vasile -Buftea -Open
                      Cristache George -Buc -Open
                      Salariu Adrian si Ion Sebastian -Buftea -Avansati

                      Comentariu


                      • #12
                        Dumitrescu Matei open

                        Comentariu


                        • #13
                          Ionașcu Gabriel - Avansați -București .

                          Comentariu


                          • #14
                            Oprea Luka-Andrei open - Bucuresti

                            Comentariu


                            • #15
                              Constantin Cristina - Amatori
                              Constantin Teodor - Open

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X