Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "Cupa FIT.FEEL", E+O+A+I, 14.01.2017, Odorheiu Secuiesc

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "Cupa FIT.FEEL", E+O+A+I, 14.01.2017, Odorheiu Secuiesc

    Denumirea turneului: Turneu A "Cupa FIT.FEEL”, 14.01.2017.
    Categoria turneului: "A", Elite + Open + Avansati + Incepatori.
    Localitatea: Odorheiu Secuiesc.
    Locatia: Fit.Feel Sport & Wellness Club, Str. 1 Decembrie 1918 nr. 7.
    [TD]
    [/TD]
    Data: 14 ianuarie 2017.
    Numar mese: 17 (Butterfly, Joola, si Donic ITTF).
    Spatiul de joc: excelent.

    Ora de incepere: 9:30 - avansati+incepatori, aproximativ 12,30 - elite si 14,00 - open. (inregistrarea participantilor cu 30 de minute inainte de concurs).
    La Elite participa orice jucator cu media mai mare de 26,99 + jucatorii legitimati care au drept de joc in AmaTur (din diviziile B masculin si feminin).
    La Open participa orice jucator cu media intre 20,00-26,99.
    La Avansati participa orice jucator cu media intre 10,00-19,99.
    La Incepatori participa orice jucator cu media intre 0,00-9,99.
    La fiecare categorie se pot inscrie si jucatorii din categoria inferioara care isi manifesta aceasta optiune.

    Numarul maxim de jucatori: 162, in urmatoarea compozitie:
    72 Avansati si 24 Incepatori - de la orele 9,30;
    24 Elite si 42 Open - de la orele 12,30, respectiv 14,00.

    Sistemul de joc pentru incepatori, avansati si open:
    - Se joaca in sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cate 5-6 jucatori dupa regula sarpelui si MP conform clasamentului AmaTur la zi, cu eventuale modificari in functie de localitati (locul 1 nu se schimba) – se califica primii 4;
    - Grupe superioare de cate 3 sau 4 jucatori (se vor selecta cate un loc 1, 2, 3, 4 din fiecare grupa inferioara) – se califica primii 2;
    - Schemele pentru alcatuirea automata a grupelor superioare: 1-4-3-2;
    - Ordine favoriti eliminatorii (inclusiv pentru eventualele bye-uri) – conform numar de ordine grupe superioare;
    - Locurile II vor trage la sorti din doua urne separate (partea inferioara, respectiv superioara a tabloului, astfel incat locurile 1 si 2 dintr-o grupa superioara sa nu se intalneasca decat in finala)
    - Nu se disputa finala mica pentru locurile 3-4.
    La Elite sistemul va fi asemanator, definitivandu-se pe baza numarului de inscrieri.

    Taxa de participare: 30 RON.
    Pentru copii sub 14 ani taxa este 15 RON.
    Persoanele cu dizabilitati nu vor plati taxa de participare.

    Se asigura:
    - apa,
    - mingi de joc 3*,
    - material de premiere: cupe si diplome pentru locurile 1-4, medalii si diplome pentru locurile 5-8.
    Pentru fiecare participant se doneaza catre AmaTur cate 1 ron.

    Inscrierea si retragerea regulamentara a participantilor: pe forum sau telefonic - pana joi, 12.01.2017, orele 21,00.
    Inscrierile si retragerile ulterioare nu vor fi luate in considerare.
    Nu se admit inscrieri fara stirea altui participant. Numarul inscrisilor intr-un singur post nu este limitat, insa, in masura posibilitatilor, Va rugam sa faceti inscrieri certe, pentru ca retragerile, dar in special absentele nemotivate nu mai sunt agreate in circuit, primind puncte de penalizare in urmatorul mod:
    retragerea dupa termen – 2 puncte, absenta nemotivata – 3 puncte (jucatorul care acumuleaza 6 puncte fiind suspendat automat pe o perioada de trei luni). Alte detalii puteti gasi aici!

    Programul turneului:
    9,30 - grupe inferioare Incepatori + Avansati (17 mese)
    --
    12,30 - grupe inferioare, superioare, respectiv eliminatorii Elite (3 mese)
    13,45/14,00 - grupe inferioare, superioare, respectiv eliminatorii Open (7 mese)
    13,45/14,00 - grupe superioare, respectiv eliminatorii Avansati (5 mese) (superioare de trei)
    13,45/14,00 - grupe superioare, respectiv eliminatorii Incepatori (2 mese)

    Organizator:
    Gorgenyi Levente: 0740766087
    Suport tehnic:
    Tokos Pal: 0742257995
    Sponsori: Clubul Sportiv Fit.Feel si O.VE.CO S.R.L.
    Ultima editare de PaliHR; 13.ian.2017, 20:57.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  • #2
    Informatii utile:

    Posibilitati de cazare:

    Pensiunea Lilla - Str. Tompa László 23
    http://www.lillapanzio.ro/index_ro.html

    Pensiunea Petofi - Str. Petofi 2
    http://www.petofipanzio.ro/index.php/ro/contact

    Pensiunea Boroka - Str. Beclean 113
    http://www.borokapanzio.ro/

    Primele doua pensiuni sunt situate in centrul orasului, iar cea de a treia la circa 1,5 km de centru.

    + tot in centru este Pensiunea Korona
    http://koronapanzio.ro/ro/h/41/lista-de-preturi

    si Hotel Tranzit
    http://hotel-tranzit.ro/kapcsolatro.php

    iar la intrarea dinspre Targu-Mures este Pensiunea Gizi Csarda
    http://www.gizicsarda.ro/pret/ro

    + la intrarea dinspre Miercurea Ciuc este Pensiunea Romantika
    http://romantika.ro/ro/servicii/preturi_de_recepcie

    Mai sunt si 3 hoteluri de calitate:
    septimia.ro, gonduzo.ro, kukullo.ro


    Parking info:

    Postat în original de tokosp Vezi post
    Pentru cine n-a mai fost pana acum la noi la Fit.Feel, aveti cateva poze cu posibilitatile de parcare.
    Parcarea de la intrarea din spate a centrului comercial Merkur, sala Fit.Feel fiind in capatul parcarii:
    [ATTACH=CONFIG]6389[/ATTACH]
    Venind dinspre Sighisoara sau Baraolt, aici trebuie sa intrati la stanga:
    [ATTACH=CONFIG]6390[/ATTACH]
    Venind dinspre Targu Mures sau Miercurea Ciuc, aici trebuie sa intrati la dreapta:
    [ATTACH=CONFIG]6392[/ATTACH]
    Iar pentru openisti, daca nu mai gasesc loc de parcare aici , este si o parcare la intrarea principala a compexului Merkur:
    [ATTACH=CONFIG]6393[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]6391[/ATTACH]
    In ce priveste masa de pranz, le vom facilita concurentilor posibilitatea de a comanda pizza cu ajutorul receptionistelor de la Fit.Feel - am si achizitizonat si cateva exemplare din meniul pizzeriei respective -, iar pentru cei care vor avea timp, este un restaurant la 300 de metri (Broadway) de Fit.Feel, la receptie veti gasi harta cu drumul de acces spre locatie.

    Youtube:



    +

    http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...543#post231543


    Poze despre sala: (2015)

    Ultima editare de PaliHR; 03.ian.2017, 14:22.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

    Comentariu


    • #3
      Rezervat inscrieri si clasament:

      Nu au fost absenti nemotivati la turneu.

      Clasament Avansati

      1. Babics Tamas - Gheorgheni
      2. Padurariu Costel - Brasov
      3 -- 4
      Imecs Attila - Miercurea Ciuc
      Trandafir Vasile - Targu Mures
      5 -- 8
      Pralea Marius - Botosani
      Szabo Szilard - Odorheiu Secuiesc
      Sabau Aurel - Tarnaveni
      Moldovan Laszlo - Praid
      9 -- 16
      Demeter Arpad - Miercurea Ciuc
      Vajda Erno - Reghin
      Tipser Gabriel - Sighisoara
      Colcer Nicolae - Toplita
      Sarbu Dan - Ploiesti
      Derzsi Lorand - Targu Mures
      Matei Mirel - Brasov
      Kantor Imre Zoltan - Reghin
      17 -- 32
      Bartha Laszlo Sr - Valea Scurta
      Kincses Jozsef - Praid
      Sass Imre - Miercurea Ciuc
      Antal Laszlo - Miercurea Ciuc
      Sandulescu Adrian - Targu Mures
      Lucic Corneliu - Suceava
      Patrascu Dan - Sighisoara
      Lovasz Vilmos - Gheorgheni
      Bokor Zoltan Jr - Brasov
      Elekes Hunor - Valea Scurta
      Boeriu Cezara - Targu Mures
      Orosz Attila - Miercurea Ciuc
      Nagy Robert - Odorheiu Secuiesc
      Szanto Lajos - Miercurea Ciuc
      Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
      Keresztes Zoltan - Gheorgheni
      33 -- 1v gr.sup.
      Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc
      34 -- 48 0v gr.sup.
      Pralea Constantin - Alba Iulia
      Sabau Gheorghe - Tarnaveni
      Lupescu Nicolae - Reghin
      Bucur Alin Adrian - Targu Mures
      Balla Peter - Toplita
      Samoila Florin - Sighisoara
      Sabau Mircea - Tarnaveni
      Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
      Raduly Ovidiu - Fantanele
      Farkas Zoltan - Ghindari
      Iliescu Lucian - Toplita
      Pap Sandor - Cristuru Secuiesc
      Katona Sandor - Odorheiu Secuiesc
      Vitos Fodor Istvan - Miercurea Ciuc
      Szasz Imre - Miercurea Ciuc
      49 -- 51 2v gr.inf.
      Campian Zoltan - Toplita
      Elekes Csaba - Valea Scurta
      Konczei Jozsef - Targu Secuiesc
      52 -- 60 1v gr.inf.
      Kis Istvan - Brasov
      Bozosan Petre - Sibiu
      Dumitrescu Sorin - Brasov
      Todor Csaba - Gheorgheni
      Heja Zoltan - Gheorgheni
      Chibulcutean Ioan - Tarnaveni
      Onet Nicolae - Sighisoara
      Gered Ferenc - Miercurea Ciuc
      Andras Zoltan - Miercurea Ciuc
      61 -- 70 0v gr.inf.
      Pop Sabin - Targu Mures
      Mihaly Eva - Odorheiu Secuiesc
      Kolbai Gyula - Miercurea Ciuc
      Mandru Aurel - Sarmas
      Bartha Laszlo - Valea Scurta
      Mindru Marin - Sarmas
      Kopacz Andras - Miercurea Ciuc
      Kelemen Gabor - Miercurea Ciuc
      Rakosi Csaba - Odorheiu Secuiesc
      Laszlo Robert - Miercurea Ciuc
      71R1
      Pop Cornel - Sfantu Gheorghe

      Clasament Incepatori

      1. Loghin Florin - Brasov
      2. Moldovan Flavia - Tarnaveni
      3 -- 4
      Zalar Marian - Tarnaveni
      Ilie Octavian Marius - Brasov
      5 -- 8
      Stefan Patrick - Brasov
      Nagy Hunor - Ghindari
      Valea Claudiu - Targu Mures
      Canea Kocsis Andras Jr - Targu Secuiesc
      9 -- 14 1v gr.sup.
      Bardas Ioan - Dumbraveni SB
      Koszta Mark - Gheorgheni
      Fejeregyhazi Hunor - Targu Mures
      Lorinczi Bela - Gheorgheni
      Cosarca Mihaita - Sarmas
      Orosz Ervin - Miercurea Ciuc
      15 -- 16 0v gr.sup.
      Bokor Zoltan Sr - Brasov
      Balint Gabor - Odorheiu Secuiesc
      17 -- 21 1v gr.inf.
      Marin Bogdan Mihail - Bacau
      Bartha Ferenc - Baraolt
      Balazs Jozsef - Corund
      Pall Lajos - Corund
      Sabau Alex Aurelian - Tarnaveni
      22 -- 24 0v gr.inf.
      Pap Gyula - Gheorgheni
      Bardas Patrick - Dumbraveni SB
      Hompoth Zsolt - Ditrau

      Clasament Open

      1. Dumbrava Daniel - Focsani
      2. Tecuschi Dan - Brasov
      3 -- 4
      Birtalan Laszlo - Oradea
      Farkas Bence - Targu Mures
      5 -- 8
      Farkas Lorant - Miercurea Ciuc
      Lunca Razvan - Tarnaveni
      Zidar Victor - Reghin
      Vladoiu Gelu - Brasov
      9 -- 14
      Bardocz Szilard - Capeni
      Zakarias Szabolcs - Odorheiu Secuiesc
      Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
      Tamas Nagy Jeno - Miercurea Ciuc
      Biro Attila - Miercurea Ciuc
      Szasz Erno - Sfantu Gheorghe
      15 -- 24 1v gr.sup.
      Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
      Petho Mihaly - Racosu de Sus
      Denes Ferenc - Praid
      Cocean Valer - Baraolt
      Pizlaru Ionel - Focsani
      Bleoca Marius - Tarnaveni
      Barabas Sandor - Toplita
      Dabacan Dorin - Tarnaveni
      Marian Florin - Reghin
      Marian Calin - Reghin
      25 -- 28 0v gr.sup.
      Motorga Dorin - Targu Mures
      Nica Ionut - Brasov
      Stanciulescu Bogdan - Brasov
      Olah Oliver - Sfantu Gheorghe
      29 -- 33 2v gr.inf.
      Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
      Nistor Iosif - Miercurea Ciuc
      Varadi Tudor Calin - Deva
      Molnar Arnold - Miercurea Ciuc
      Kezdi Janos - Corund
      34 -- 39 1v gr.inf.
      Popa Mircea - Brasov
      Antal Denes - Brasov
      Fancsali Kalman - Lunca de Sus
      Gyorfi Szabolcs - Gheorgheni
      Miklos Imre - Miercurea Ciuc
      Oanta Florin - Tarnaveni
      40 -- 42 0v gr.inf.
      Janosi Attila - Targu Mures
      Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
      Anita Dorel - Brasov

      Clasament Elite


      1. Gogu Gabriel - Cluj Napoca
      2. Farkas Gabor - Targu Mures
      3 -- 4
      Corcoz Costin - Focsani
      Capusan Sorin - Tarnaveni
      5 -- 8
      Apian Florin - Bistrita
      Macovei Liviu - Brasov
      Pinzar Andrei - Medias
      Nistor Dorel - Bistrita
      9 -- 12
      Morosanu Vasile - Suceava
      Teleki Zsolt - Cluj Napoca
      Zelariu Petru - Tarnaveni
      Bauer Lajos - Targu Mures
      13 -- 2v gr.sup.
      Sufletel Radu - Alba Iulia
      14 -- 18 1v gr.sup.
      Govoreanu Florin - Cisnadie
      Daneliuc Gabi - Sibiu
      Incze Levente - Miercurea Ciuc
      Kiss Janos - Miercurea Ciuc
      Welker Ivan - Sfantu Gheorghe
      19 -- 20 1v gr.inf.
      Grigore Alexandru - Campina
      Florescu Eleodor - Deva
      21 -- 24 0v gr.inf.
      Moldovan Alexandru - Tarnaveni
      Molnar Tihamer - Tarnaveni
      Mostovoi Andrei - Campina
      Chiru Sorin - Campina


      Inscrieri Elite - on 13/01/2017 at 22:35:21

      1. Gogu Gabriel, Cluj Napoca - 4 - 38.46 - O
      2. Nistor Dorel, Bistrita - 24 - 34.21 - O
      3. Farkas Gabor, Targu Mures - 29 - 34 - OW
      4. Corcoz Costin, Focsani - 12 - 33.56 - OL
      5. Apian Florin, Bistrita - 23 - 33.17 - O
      6. Macovei Liviu, Brasov - 50 - 31.35 - O
      7. Capusan Sorin, Tarnaveni - 80 - 29.96 - O
      8. Govoreanu Florin, Cisnadie - 17 - 29.92 - O
      9. Morosanu Vasile, Suceava - 27 - 29.81 - OW
      10. Sufletel Radu, Alba Iulia - 58 - 29.39 - OLW
      11. Pinzar Andrei, Medias - 383 - 29.25 - OJ
      12. Incze Levente, Miercurea Ciuc - 105 - 28.58 - O
      13. Zelariu Petru, Tarnaveni - 144 - 28.46 - OW
      14. Teleki Zsolt, Cluj Napoca - 34 - 28.36 - O
      15. Daneliuc Gabi, Sibiu - 21 - 28.22 - O
      16. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe - 1132 - 28 - O
      17. Kiss Janos, Miercurea Ciuc - 572 - 27.5 - O
      18. Moldovan Alexandru, Tarnaveni - 158 - 27.08 - O
      19. Mostovoi Andrei, Campina - 191 - 27 - OW
      20. Molnar Tihamer, Tarnaveni - 324 - 27 - O
      21. Bauer Lajos, Targu Mures - 453 - 25.25 - OW
      22. Grigore Alexandru, Campina - 91 - 21.44 - O
      23. Chiru Sorin, Campina - 182 - 20.75 - OW
      24. Florescu Eleodor, Deva - 3295 - 0 - O
      /Baciu Gabriel, Tarnaveni - - -

      Inscrieri Open - on 13/01/2017 at 18:34:32

      1. Zidar Victor, Reghin - 78 - 26.86 - O
      2. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure - 86 - 26.57 - O
      3. Lunca Razvan, Tarnaveni - 89 - 26.43 - O
      4. Dabacan Dorin, Tarnaveni - 358 - 26.2 - O
      5. Stanciulescu Bogdan, Brasov - 233 - 25.9 - O
      6. Farkas Bence, Targu Mures - 83 - 25.75 - O
      7. Pizlaru Ionel, Focsani - 199 - 25.5 - O
      8. Cocean Valer, Baraolt - 162 - 25.25 - O
      9. Barabas Sandor, Toplita - 285 - 25.2 - O
      10. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc - 122 - 25.14 - O
      11. Farkas Lorant, Miercurea Ciuc - 1030 - 25 - O
      12. Dumbrava Daniel, Focsani - 178 - 24.71 - OW
      13. Petho Mihaly, Racosu de Sus - 124 - 24.29 - O
      14. Nica Ionut, Brasov - 204 - 24.17 - O
      15. Biro Attila, Miercurea Ciuc - 1229 - 24 - O
      16. Bardocz Szilard, Capeni - 134 - 23.57 - O
      17. Denes Ferenc, Praid - 135 - 23.57 - OW
      18. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni - 359 - 23 - O
      19. Tamas Nagy Jeno, Miercurea Ciuc - 775 - 23 - OW
      20. Popa Mircea, Brasov - 76 - 22.38 - OW
      21. Motorga Dorin, Targu Mures - 148 - 22.33 - O
      22. Vladoiu Gelu, Brasov - 71 - 22.22 - OW
      23. Marian Calin, Reghin - 699 - 21.63 - O
      24. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc - 368 - 21.56 - OW
      25. Marian Florin, Reghin - 495 - 21.44 - O
      26. Bleoca Marius, Tarnaveni - 278 - 21 - O
      27. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc - 371 - 21 - O
      28. Miklos Imre, Miercurea Ciuc - 430 - 21 - O
      29. Oanta Florin, Tarnaveni - 1152 - 21 - O
      30. Fancsali Kalman, Lunca de Sus - 210 - 20.89 - OW
      31. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - 174 - 20.79 - O
      32. Birtalan Laszlo, Oradea - 159 - 20.57 - O
      33. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc - 360 - 20.2 - O
      34. Janosi Attila, Targu Mures - 163 - 20.17 - O
      35. Antal Denes, Brasov - 110 - 20.16 - OW
      36. Molnar Arnold, Miercurea Ciuc - 864 - 20 - O
      37. Kezdi Janos, Corund - 972 - 19 - A
      38. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe - 1125 - 16 - A
      39. Anita Dorel, Brasov - 1830 - 16 - A
      40. Varadi Tudor Calin, Deva - 828 - 10 - A
      41. Tecuschi Dan, Brasov - 2096 - 0 - OW
      42. Szasz Erno, Sfantu Gheorghe - 2175 - 0 - O
      /Baciu Gabriel, Tarnaveni - - -

      Inscrieri Avansati - on 13/01/2017 at 22:36:06

      1. Sandulescu Adrian, Targu Mures - 581 - 19.75 - A
      2. Padurariu Costel, Brasov - 117 - 19.72 - A
      3. Sass Imre, Miercurea Ciuc - 840 - 19 - A
      4. Matei Mirel, Brasov - 372 - 18.8 - A
      5. Imecs Attila, Miercurea Ciuc - 308 - 18.71 - AW
      6. Trandafir Vasile, Targu Mures - 267 - 18.68 - A
      7. Szabo Szilard, Odorheiu Secuiesc - 1347 - 18.5 - A
      8. Sarbu Dan, Ploiesti - 168 - 18.18 - AW
      9. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc - 842 - 18 - A
      10. Iliescu Lucian, Toplita - 1040 - 18 - A
      11. Tipser Gabriel, Sighisoara - 393 - 17.96 - A
      12. Keresztes Zoltan, Gheorgheni - 511 - 17.6 - A
      13. Boeriu Cezara, Targu Mures - 956 - 17.5 - AJF
      14. Colcer Nicolae, Toplita - 444 - 17.21 - A
      15. Derzsi Lorand, Targu Mures - 607 - 17.2 - A
      16. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc - 709 - 17 - A
      17. Samoila Florin, Sighisoara - 640 - 16.81 - AW
      18. Bucur Alin Adrian, Targu Mures - 529 - 16.25 - A
      19. Kantor Imre Zoltan, Reghin - 295 - 16.21 - AW
      20. Orosz Attila, Miercurea Ciuc - 1275 - 16 - A
      21. Sabau Aurel, Tarnaveni - 662 - 15.8 - A
      22. Kincses Jozsef, Praid - 426 - 15.64 - A
      23. Pralea Marius, Botosani - 252 - 15.28 - A
      24. Lucic Corneliu, Suceava - 320 - 15.03 - AHW
      25. Babics Tamas, Gheorgheni - 800 - 15 - A
      26. Sabau Gheorghe, Tarnaveni - 506 - 14.54 - A
      27. Lovasz Vilmos, Gheorgheni - 918 - 14.5 - A
      28. Chibulcutean Bogdan, Tarnaveni - 696 - 14.46 - AJ
      29. Vajda Erno, Reghin - 724 - 14.38 - A
      30. Todor Csaba, Gheorgheni - 657 - 14 - AH
      31. Raduly Ovidiu, Fantanele - 999 - 14 - A
      32. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc - 801 - 13.67 - A
      33. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc - 1092 - 13.5 - A
      34. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc - 989 - 13 - A
      35. Pap Sandor, Cristuru Secuiesc - 1110 - 13 - A
      36. Elekes Csaba, Valea Scurta - 1243 - 13 - A
      37. Heja Zoltan, Gheorgheni - 736 - 12.4 - A
      38. Chibulcutean Ioan, Tarnaveni - 766 - 12.08 - A
      39. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure - 586 - 12 - A
      40. Elekes Hunor, Valea Scurta - 1170 - 12 - AJ
      41. Mandru Aurel, Sarmas - 1556 - 12 - A
      42. Mindru Marin, Sarmas - 1657 - 12 - A
      43. Onet Nicolae, Sighisoara - 778 - 11.8 - A
      44. Sabau Mircea, Tarnaveni - 675 - 11.79 - A
      45. Bozosan Petre, Sibiu - 569 - 11.54 - A
      46. Lupescu Nicolae, Reghin - 524 - 11.5 - A
      47. Dumitrescu Sorin, Brasov - 576 - 11.5 - A
      48. Kis Istvan, Brasov - 503 - 11.29 - AW
      49. Pop Sabin, Targu Mures - 532 - 11.29 - A
      50. Balla Peter, Toplita - 583 - 11.29 - A
      51. Pralea Constantin, Alba Iulia - 469 - 11.25 - AW
      52. Patrascu Dan, Sighisoara - 747 - 10.83 - A
      53. Campian Zoltan, Toplita - 793 - 10 - A
      54. Farkas Zoltan, Ghindari - 1011 - 10 - A
      55. Kolbai Gyula, Miercurea Ciuc - 1451 - 10 - A
      56. Katona Sandor, Odorheiu Secuiesc - 1738 - 9.5 - A
      57. Vitos Fodor Istvan, Miercurea Ciuc - 2293 - 9 - A
      58. Konczei Jozsef, Targu Secuiesc - 1356 - 7 - A
      59. Bokor Zoltan Jr, Brasov - 1376 - 0 - AJ
      60. Bartha Laszlo, Valea Scurta - 1604 - 0 - AJ
      61. Bokor Zoltan Sr, Brasov - 1796 - 0 - AJ
      62. Moldovan Laszlo, Praid - 1873 - 0 - A
      63. Bartha Laszlo Sr, Valea Scurta - 1982 - 0 - A
      64. Andras Zoltan, Miercurea Ciuc - 2115 - 0 - A
      65. Nagy Robert, Odorheiu Secuiesc - 2341 - 0 - A
      66. Antal Laszlo, Miercurea Ciuc - 2430 - 0 - A
      67. Szasz Imre, Miercurea Ciuc - 2597 - 0 - A
      68. Kopacz Andras, Miercurea Ciuc - 2627 - 0 - A
      69. Kelemen Gabor, Miercurea Ciuc - 3073 - 0 - A
      70. Rakosi Csaba, Odorheiu Secuiesc - 4006 - 0 - A
      71. Laszlo Robert, Miercurea Ciuc - 4007 - 0 - A

      Inscrieri Incepatori - on 13/01/2017 at 18:34:57

      1. Koszta Mark, Gheorgheni - 980 - 9.75 - AJ
      2. Moldovan Flavia, Tarnaveni - 906 - 9.58 - AF
      3. Pap Gyula, Gheorgheni - 1063 - 9.5 - A
      4. Ilie Octavian Marius, Brasov - 753 - 9.17 - A
      5. Nagy Hunor, Ghindari - 1258 - 9 - A
      6. Bardas Ioan, Dumbraveni SB - 928 - 8.92 - A
      7. Loghin Florin, Brasov - 894 - 8.6 - A
      8. Valea Claudiu, Targu Mures - 1144 - 8.5 - A
      9. Mihaly Eva, Odorheiu Secuiesc - 1331 - 7 - AF
      10. Marin Bogdan Mihail, Bacau - 1412 - 7 - A
      11. Lorinczi Bela, Gheorgheni - 1811 - 7 - A
      12. Cosarca Mihaita, Sarmas - 2084 - 7 - A
      13. Stefan Patrick, Brasov - 730 - 6.79 - A
      14. Fejeregyhazi Hunor, Targu Mures - 1431 - 6 - A
      15. Bardas Patrick, Dumbraveni SB - 1414 - 5.67 - AJ
      16. Bartha Ferenc, Baraolt - 1760 - 5 - A
      17. Balazs Jozsef, Corund - 2317 - 5 - A
      18. Pall Lajos, Corund - 2318 - 5 - A
      19. Sabau Alex Aurelian, Tarnaveni - 3017 - 4 - A
      20. Canea Kocsis Andras Jr, Targu Secuiesc - 1867 - 0 - AJ
      21. Orosz Ervin, Miercurea Ciuc - 3037 - 0 - A
      22. Balint Gabor, Odorheiu Secuiesc - 4003 - 0 - A
      23. Hompoth Zsolt, Ditrau - 4004 - 0 - A
      24. Zalar Marian, Tarnaveni - 4005 - 0 - A
      Ultima editare de PaliHR; 19.ian.2017, 20:53.
      FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
      Tel : 0742 257 995

      Comentariu


      • #4
        Se inscrie Moldovan Flavia incepatori, Moldovan Alexandru elite, Tarnaveni.

        Comentariu


        • #5
          Targu Secuiesc:
          Canea-Kocsis Andras
          jr. Canea-Kocsis Andras

          Comentariu


          • #6
            La open:
            Cocean Valer - Baaraolt
            Petho Mihaly - Racosul de Sus
            Bardocz Szilard - Capeni
            la avansati:
            Bartha Istvan-Zsolt - Aita Mare
            Bartha Zsolt-Attila - Aita Mare

            Comentariu


            • #7
              echipa gazda:
              Mihaly Eva - incepatori
              Kezdi Janos - avansati
              Zakarias Szabolcs - open
              Tokos Pal - open/elite
              FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
              Tel : 0742 257 995

              Comentariu


              • #8
                se anscrie la open polotca stefan iar la amatori losonczi denes si raduly ovidiu

                Comentariu


                • #9
                  Barabas Sandor la open Colcer Nicolae la amatori din Toplița

                  Comentariu


                  • #10
                    La Elite: Kiss Janos, Miercurea Ciuc,
                    La Open: Zidar Victor, Reghin,
                    La avansati: Kantor Imre-Zoltan, Lupescu Nicolae, Reghin, Kincses Jozsef, Praid,
                    La avansati sau incepatori: Nagy Robert, Odorheiu Secuiesc.
                    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                    Tel : 0742 257 995

                    Comentariu


                    • #11
                      Iliescu Lucian la amatori din Toplița

                      Comentariu


                      • #12
                        La avansati Predescu Levente din M-Ciuc
                        BL: Der Materialspezialist Revolution All+
                        FH: Andro Rasant Grip 1,9
                        BH: Der Materialspezialist Mega-Block 1,5

                        Comentariu


                        • #13
                          La avansanti: Gered Ferenc Szanto Lajos din Miercurea Ciuc.

                          Comentariu


                          • #14
                            Din Tarnaveni la avansati:
                            Sabau Gheorghe
                            Sabau Aurel
                            Sabau Mircea.
                            La elite Capusan Sorin

                            Comentariu


                            • #15
                              Din Gheorgheni:
                              Keresztes Zoltan
                              Todor Csaba
                              Simon Robert
                              Babics Tamas
                              Heja Zoltan
                              Pap Gyula
                              Ultima editare de kereszteszoltan; 02.ian.2017, 10:34.

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X