Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "Cupa Unirii", Bucuresti Top Tenis Arena - 21.01.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "Cupa Unirii", Bucuresti Top Tenis Arena - 21.01.2017

    LOCALITATEA: BUCURESTI - TOP TENIS ARENA
    DATA:
    21 ianuarie 2017
    ADRESA+INDICATII ACCES: Statia de metrou Semanatoarea, in incinta SemaParc
    [TD]
    [/TD]
    TIMPUL PROBABIL ALOCAT: 9,30 - 22,00
    NUMĂR PARTICIPANȚI: Incepatori 48 - Amatori 72 - OPEN 48 - ELITE 24, in ordinea inscrierii pe site.
    NR MESE: 20 mese DONIC WORLD CHAMPION, aprobate ITTF .
    SPATIU DE JOC: foarte bun, suprafata de joc: Gerflor Taraflex Table Tennis
    FACILITATI: Vestiare si dusuri ultramoderne, garderoba, spatiu dedicat (inchis) pt fumatori, minibar complet
    MATERIAL DE PREMIERE: Cupe, medalii, diplome
    ÎNSCRIERI: Pe forum ;? ultima înscriere vineri 20 ianuarie ora 21,00; la sala, in limita locurilor disponibile; ultima retragere joi 19 ianuarie ora 21; Jucatorii nemotivati sau retrasi dupa termenul limita vor fi penalizati conform regulamentului.
    TAXA PARTICIPARE: 30 Lei . Pentru copiii SUB 14 ani inscrisi la amatori 10 ron. Persoanele cu dizabilitați nu platesc taxa de participare. Câte 1 leu/participant plătitor se virează/donează către AmaTur.
    ORA DE ÎNCEPERE TURNEU:
    - INCEPATORI: 9,30 ? confirmarea inscrierii pana la ora 9,15
    - AMATORI: 10,00 ? confirmarea inscrierii pana la ora 9,30
    - OPEN: 13,30 ? confirmarea inscrierii pana la ora 13.15
    - ELITE: 13,30 - confirmarea inscrierii pana la ora 13.15
    TURNEUL PENTRU INCEPATORI ?ORA 9,30:
    Participa jucatori amatori cu MP<10.
    SISTEMUL DE JOC: grupe de 6 , se califică primii patru, gr. superioare de 3 sau 4 jucatori, primii doi se califica in eliminatorii, tablou eliminatoriu;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP; in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin targere la sorti.

    TURNEUL PENTRU AVANSATI ?ORA 10,00:

    Participa jucatori amatori cu MP<20.
    SISTEMUL DE JOC: grupe de 6, se califică primii patru, gr. superioare de 3 sau 4 jucatori, primii doi se califica in eliminatorii, tablou eliminatoriu;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP; in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin targere la sorti.

    TURNEUL OPEN ? ORA 13,30 :
    Participa jucatorii amatori cu media turneelor 20-26,99p., precum si jucatorii amatori cu MP<20 care sunt rugati sa-si anunte optiunea la OPEN;
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare + grupe superioare și eliminatorii - 3 din 5 seturi;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare ? pe baza MP, in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin tragere la sorti

    TURNEUL ELITE ? ORA 13,30 :
    Participa jucatorii amatori cu media turneelor MINIM 27p.,jucatorii legitimati in divizia B, precum si jucatorii amatori cu MP<27 care sunt rugati sa-si anunte optiunea la ELITE.
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare + grupe superioare și eliminatorii - 3 din 5 seturi;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare ? pe baza MP, in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin tragere la sorti
    Daca numarul de jucatori inscrisi la ELITE va fi mai mic de 12, se va desfasura o singura categorie OPEN.

    Se asigură : mingi de joc, apă plată/minerală ,
    MASA ? contra cost, catering in incinta salii, pe baza de comanda;

    ORGANIZATORI: Valentin Mircea (ValiGTI) 0748 468 288 , Dan Bodeanu tel 0745 340 668, Mihai Vranceanu tel 0724 005 554 (sau la receptia salii)

    ATENTIE!
    - Jucatorii inscrisi se pot retrage fara penalizari pana la termenul limita 19.01.2017 ora 21.00;
    - Jucatorii nemotivati sau retrasi dupa termenul limita vor fi penalizati conform regulamentului!
    Ultima editare de FlorinBN; 09.ian.2017, 15:08.

  • #2
    Inscrieri INCEPATORI - on 20.01.2017 at 04:12:45

    1. Moise Viorel, Braila, 646 - 9,64 - AW
    2. Sursilov Constantin, Bucuresti, 729 - 9,43 - A
    3. Paraschiv Claudiu, Bucuresti, 1173 - 9,33 - A
    4. Serban Marius, Bucuresti, 1192 - 9,17 - A
    5. Fronie Cristian, Ramnicu Valcea, 1283 - 9 - A
    6. Cinca Daniel, Craiova, 1491 - 9 - A
    7. Vlad Petrica, Bucuresti, 1686 - 9 - A
    8. Haralambescu Andrei, Bucuresti, 996 - 8,83 - A
    9. Moca Vasile, Bucuresti, 1245 - 8,25 - A
    10. Vlad Maria, Dumbravita, 1751 - 8,25 - AF
    11. Danila Eugeniu, Bucuresti, 1016 - 8 - A
    12. Dumitrescu Catalin, Buftea, 1409 - 8 - A
    13. Docan Cristian, Bucuresti, 1460 - 8 - A
    14. Garlea Mihai, Bucuresti, 1564 - 8 - AJ
    15. Rosca Sorin, Bucuresti, 1234 - 7,81 - A
    16. Baldea Horia, Bucuresti, 1075 - 7,8 - A
    17. Delimart Alexiana, Targoviste, 785 - 7,5 - AF
    18. Constantin Sandu, Bucuresti, 1098 - 7,3 - AW
    19. Enciu Marcel, Bucuresti, 1017 - 7 - AW
    20. Rosoga Ana, Constanta, 686 - 6,92 - AF
    21. Harsan Marius, Bucuresti, 2026 - 6,5 - A
    22. Pasoveanu Silvian, Bucuresti, 1147 - 6,13 - A
    23. Irimia Marian, Ploiesti, 1911 - 6 - A
    24. Niculescu Marin, Bucuresti, 1099 - 5,86 - AW
    25. Daia Cristina, Bucuresti, 2771 - 5 - AF
    26. Carcei Alexandru, Bucuresti, 2802 - 5 - A
    27. Toader Georgian, Bucuresti, 2413 - 4 - A
    28. Stan Mariana, Constanta, 2415 - 4 - A
    29. Caranda Alexandru, Bucuresti, 1824 - 0 - A
    30. Istrate Alexandru Robert, Bucuresti, 2733 - 0 - A
    31. Constantinescu Adrian, Bucuresti, 3137 - 0 - A
    32. Vasile Adrian, Ploiesti, 3164 - 0 - A
    33. Ionescu Alexandru, Bucuresti, 4002 - 0 - A
    34. Siman Sorin, Bucuresti, 4003 - 0 - A
    35. Marinescu Irineu, Bucuresti, 4004 - 0 - A
    36. Radacina Catalin, Bucuresti, 4005 - 0 - A
    37. Andrei Florin, Bucuresti, 4006 - 0 - A
    38. Gorgota Robert Ionut, Bucuresti, 4007 - 0 - A
    39. Marica Nicusor, Bucuresti, 4008 - 0 - A
    40. Niculae Radu, Bucuresti, 4009 - 0 - A
    41. Niculae George, Bucuresti, 4010 - 0 - A
    42. Patru Gabriel, Bucuresti, 4011 - 0 - A
    43. Badea Marius, Bucuresti, 4012 - 0 - A
    44. Vatui Radu, Bucuresti, 4013 - 0 - A
    45. Plop Adrian, Bucuresti, 4014 - 0 - A
    46. Petru Gabriel, Bucuresti, 4015 - 0 - A
    47. Dinca Raducu, Bucuresti, 4017 - 0 - A
    48. Sinita Bogdan, Bucuresti, 4018 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Serban Leonard, Bucuresti

    Inscrieri AVANSATI - on 20.01.2017 at 04:13:27

    1. Padurariu Costel, Brasov, 117 - 19,72 - A
    2. Brulea Petre, Ploiesti, 132 - 19,59 - AW
    3. Firica Lucian, Constanta, 146 - 19,53 - A
    4. Burca Valentin, Pitesti, 279 - 19,5 - A
    5. Gheorghe Nicolae, Calarasi, 806 - 19,5 - A
    6. Bradatan Lenuta, Bucuresti, 239 - 19,43 - AF
    7. Petrov Dan, Bucuresti, 481 - 18,8 - A
    8. Barbatel Eduard, Ploiesti, 184 - 18,79 - A
    9. Safta Alexandru, Targoviste, 150 - 18,71 - A
    10. Petenchi Edmond, Roman, 179 - 18,57 - AW
    11. Avram Nicolae, Nedelea, 202 - 18,41 - A
    12. Trocan Alexa, Mioveni, 590 - 18,4 - AF
    13. Ispas Victor, Turnu Magurele, 272 - 18,38 - AW
    14. Niculescu Gabriel, Bucuresti, 415 - 18,35 - AHW
    15. Stoica Mihai, Mioveni, 167 - 18,31 - AW
    16. Bratescu Adrian, Targoviste, 143 - 18,25 - AW
    17. Sarbu Dan, Ploiesti, 168 - 18,18 - AW
    18. Patrascu Traian, Lehliu Gara, 1114 - 18 - A
    19. Lovin Eusebiu, Comanesti, 232 - 17,94 - AW
    20. Luca Octavian, Tulcea, 244 - 17,83 - A
    21. Anton Dragos, Focsani, 283 - 17,75 - A
    22. Cucu Cristin, Targoviste, 211 - 17,71 - AW
    23. Papacu Bejoli, Bucuresti, 208 - 17,41 - AW
    24. Bivolaru Marius, Ploiesti, 164 - 17,34 - A
    25. Dospinescu George, Bucuresti, 294 - 17,13 - AW
    26. Salariu Adrian, Buftea, 463 - 16,86 - A
    27. Stanciu Stelian, Calarasi, 287 - 16,68 - A
    28. Negoita Edward, Bucuresti, 914 - 16,58 - A
    29. Gherasim Iulian, Tulcea, 273 - 16,5 - A
    30. Solcan Florin, Constanta, 222 - 16,34 - A
    31. Rusu Geanini, Targoviste, 319 - 16,33 - A
    32. Mocanu Ionut, Galati, 600 - 16,33 - A
    33. Tudor Emil, Bucuresti, 850 - 16,25 - A
    34. Pricop Dan, Bucuresti, 534 - 16,17 - A
    35. Osman Metin, Tulcea, 1155 - 15,75 - A
    36. Craciun David Mihai, Bucuresti, 333 - 15,5 - AJ
    37. Valcea Daniel, Pitesti, 323 - 15,36 - A
    38. Lazar Ion, Bucuresti, 722 - 15,35 - A
    39. Rusea Gheorghe, Breaza, 266 - 15,14 - A
    40. Popescu Remus, Ramnicu Valcea, 943 - 15 - A
    41. Babus Liviu, Ploiesti, 316 - 14,78 - A
    42. Tonciu Mihai, Bucuresti, 740 - 14,69 - A
    43. Zaharia Puiu, Bucuresti, 567 - 14,46 - A
    44. Orac Teodor, Ramnicu Valcea, 487 - 14,25 - A
    45. Vestineanu Ionut, Slobozia, 813 - 14,25 - A
    46. Potarniche Bianca, Buzau, 458 - 14,21 - AF
    47. Cristescu Cristian, Bucuresti, 310 - 14,16 - AW
    48. Marin Adrian, Bucuresti, 598 - 14,15 - AW
    49. Jaouir Khaled, Bucuresti, 341 - 14,14 - AW
    50. Poenaru Adrian, Bucuresti, 602 - 14,1 - A
    51. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 302 - 14,06 - AW
    52. Gheorghe Florin, Bucuresti, 380 - 14 - A
    53. Alexandru Marius, Bucuresti, 825 - 14 - A
    54. Cazacu Valentin, Pitesti, 1223 - 14 - A
    55. Vana Narcis, Tulcea, 1363 - 14 - A
    56. Catana Claudiu, Bucuresti, 394 - 13,61 - A
    57. Carata Catalin, Tulcea, 465 - 13,57 - A
    58. Stanciu Viorel, Ploiesti, 638 - 13,17 - A
    59. Jimmy Lu, Bucuresti, 903 - 13,06 - A
    60. Plaiasu Ion, Plopeni, 435 - 13 - A
    61. Coclea Ionel, Braila, 438 - 12,96 - AW
    62. Udrea Valentin, Bucuresti, 869 - 12,94 - A
    63. Cristofor Razvan, Moinesti, 445 - 12,92 - A
    64. Pantelimon Andi, Bucuresti, 494 - 12,86 - A
    65. Teodorescu Radu, Bucuresti, 816 - 12,5 - A
    66. Moraru Constantin, Bucuresti, 643 - 12,42 - AW
    67. Caramidaru Daniel, Constanta, 1055 - 12 - A
    68. Lita Gabriel, Bucuresti, 698 - 11,96 - A
    69. Hutanu Adrian, Slobozia, 613 - 11,75 - A
    70. Constantin Gabriela, Bucuresti, 881 - 11,33 - AFH
    71. Banuta Dumitru, Ploiesti, 571 - 11,29 - A
    72. Munteanu Remus, Bucuresti, 1558 - 11 - A
    73. Sabin Cristian, Bucuresti, 2131 - 11 - A
    74. Ileanu Bogdan, Targu Jiu, 525 - 10,68 - A
    75. Ciocau Viorel, Bucuresti, 1026 - 10,5 - A
    76. Moraru Marius, Bucuresti, 705 - 10,4 - A
    77. Constantin Cristina, Bucuresti, 541 - 10,14 - AF
    78. Sandu Bogdan Gabriel, Bucuresti, 1452 - 10 - A
    79. Belinsca Romeo, Bucuresti, 829 - 9,8 - AW
    80. Virlan Ioan, Bucuresti, 1560 - 9 - A
    81. Baca Stefan, Bucuresti, 1892 - 8 - A
    82. Sandu Gabriel, Targoviste, 1856 - 7 - A
    83. Lungu Veronel, Ramnicu Valcea, 4001 - 0 - A
    84. Balasa Ion, Bucuresti, 4002 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Zamfir Gicu, Bucuresti

    Inscrieri OPEN - on 20.01.2017 at 04:13:50

    1. Panea Ovidiu, Bucuresti, 36 - 26,63 - O
    2. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 38 - 26,53 - O
    3. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 39 - 26,53 - OW
    4. Mihaila Nicolae, Breaza, 48 - 26,5 - O
    5. Popescu Valentin, Bucuresti, 129 - 26,33 - O
    6. Vranceanu Mihai, Bucuresti, 45 - 26,14 - O
    7. Neculcea Alexandru, Moreni, 515 - 25,88 - O
    8. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 69 - 25,75 - O
    9. Ropotan Iulian, Bucuresti, 113 - 25,18 - O
    10. Vlase Gheorghe, Slobozia, 55 - 25,11 - O
    11. Fratea Aurel, Constanta, 52 - 24,97 - OW
    12. Iancu Sorin, Sibiu, 175 - 24,83 - O
    13. Buzatu Vasile, Buftea, 152 - 24,43 - OW
    14. Smeureanu Nicolae, Ramnicu Valcea, 1087 - 24,25 - OW
    15. Dumitru Traian, Bucuresti, 1606 - 24 - OW
    16. Micuda Mihai, Bucuresti, 305 - 23,88 - O
    17. Niculae Dan, Bucuresti, 180 - 23,67 - O
    18. Kaposta Victor, Arad, 56 - 23,47 - O
    19. Vasile Gelu Iulian, Bucuresti, 209 - 23 - O
    20. Dobrin Adrian, Targoviste, 181 - 22,79 - O
    21. Ivan Valentin, Campina, 74 - 22,47 - O
    22. Munteanu Octavian, Tecuci, 82 - 22,03 - OW
    23. Secu Valeriu, Bucuresti, 429 - 21,63 - O
    24. Rosioara Razvan, Alexandria, 288 - 21,46 - O
    25. Bolea Catalin, Bucuresti, 617 - 21,31 - O
    26. Istrate Cristian, Bucuresti, 94 - 21,28 - OW
    27. Trocan Nicolae, Mioveni, 120 - 21,04 - OW
    28. Luta Petre, Bucuresti, 605 - 20,67 - OW
    29. Gaitan Tiberiu, Braila, 127 - 20,43 - OW
    30. Diaconescu Lucian, Targoviste, 98 - 20,31 - O
    31. Dima Cristi, Bucuresti, 265 - 20 - O
    32. Dragomir Iuliu Florin, Turnu Magurele, 1216 - 20 - O
    33. Voin Doru, Bucuresti, 154 - 19,94 - A
    34. Pavunev Dan, Bucuresti, 151 - 19,57 - A
    35. Viciu Dragos, Pitesti, 228 - 19,07 - AW
    36. Ursu Teodor, Bucuresti, 476 - 18,81 - A
    37. Buta Radu, Bucuresti, 280 - 17,93 - A
    38. Darmaz Ion, Targoviste, 245 - 17,21 - AW
    39. Musat Catalin, Alexandria, 375 - 16,46 - A
    40. Popescu George, Bucuresti, 274 - 16,33 - A
    41. Ionascu Gabriel, Bucuresti, 275 - 16,29 - A
    42. Rizea Andrei, Bucuresti, 1154 - 16,08 - A
    43. Acsinte Oana, Bucuresti, 777 - 15,08 - AF
    44. Balaban Catalin, Bucuresti, 513 - 14,93 - A
    45. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 328 - 13,81 - A
    46. Garlea Maria, Bucuresti, 1232 - 12,5 - AJF
    47. Achitei Nicolae, Bucuresti, 2083 - 7 - AJ
    48. Negria Mihai, Bucuresti, 4001 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Zavricescu George, Curtea de Arges
    2. Zarinschi Catalin, Galati
    3. Arabagiu Marius, Bucuresti
    4. Dumbrava Doru, Bucuresti
    5. Tomica Silviu, Bucuresti

    Inscrieri ELITE - on 20.01.2017 at 04:14:24

    1. Stanciu Alin, Calarasi, 30 - 34,5 - O
    2. Leorda Rares, Reghin, 140 - 32,75 - O
    3. Iancu George, Ploiesti, 13 - 31,93 - OW
    4. Macovei Liviu, Brasov, 50 - 31,35 - O
    5. Bujor Dragos, Bucuresti, 54 - 31,1 - OJ
    6. Radu Costica, Galati, 100 - 30,25 - O
    7. Costache Claudiu, Calarasi, 141 - 30,13 - O
    8. Cristache George, Bucuresti, 157 - 29,9 - O
    9. Aftenii Daniel, Bucuresti, 46 - 29,29 - O
    10. Tepelea Ioana, Bucuresti, 370 - 29,19 - OLF
    11. Ciuca Dan, Pitesti, 72 - 29,08 - OW
    12. Tiganisteanu Adrian, Bacau, 548 - 29 - O
    13. Dumitrescu Matei, Bucuresti Spartac, 542 - 28,88 - OJ
    14. Sinita Eugen, Bucuresti, 32 - 28,66 - O
    15. Lazaroiu Adrian, Targoviste, 62 - 28,58 - O
    16. Dinca Daniel, Bucuresti, 28 - 27,88 - OH
    17. Istrate Andrei, Bucuresti, 466 - 27,83 - OJ
    18. Zamfir Ionel, Bucuresti, 41 - 27,79 - O
    19. Dascalasu Viorel, Bucuresti, 40 - 27,54 - O
    20. Ceacarescu Cristian, Slobozia, 64 - 27,46 - O
    21. Gorum Adrian, Topoloveni, 37 - 27,25 - OL
    22. Cionoiu Cristian, Bucuresti, 47 - 27,07 - O
    23. Petcu Marius, Bucuresti, 304 - 26,33 - O
    24. Ursut Horia, Bucuresti, 861 - 26 - O
    25. Radu Daniel, Bucuresti, 497 - 24,33 - O
    26. Motoroi Costin, Bucuresti, 910 - 23 - O
    27. Grigore Alexandru, Campina, 91 - 21,44 - O
    28. Oprea Luca, Bucuresti, 282 - 20,36 - OJ
    29. Navacioiu Marian, Bucuresti, 3177 - 0 - OW
    30. Popa Marius, Bucuresti, 3276 - 0 - O
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Teodor Cristian, Bucuresti
    2. Miron Andrei, Bucuresti
    Ultima editare de Dan2; 20.ian.2017, 03:14.

    Comentariu


    • #3
      Clasament INCEPATORI

      1. Marinescu Irineu - Bucuresti
      2. Dumitrescu Catalin - Buftea
      3 -- 4
      Patru Gabriel - Bucuresti
      Paraschiv Claudiu - Bucuresti
      5 -- 8
      Caranda Alexandru - Bucuresti
      Harabagiu Doru - Bucuresti
      Virtopeanu Andrei - Bucuresti
      Docan Cristian - Bucuresti
      9 -- 16
      Plop Adrian - Bucuresti
      Sursilov Constantin - Bucuresti
      Enciu Marcel - Bucuresti
      Constantin Sandu - Bucuresti
      Moca Vasile - Bucuresti
      Vlad Maria - Dumbravita
      Baldea Horia - Bucuresti
      Daia Cristina - Bucuresti
      17 -- 24
      Moise Viorel - Braila
      Fronie Cristian - Ramnicu Valcea
      Cinca Daniel - Craiova
      Rosoga Ana - Constanta
      Carcei Alexandru - Bucuresti
      Istrate Alexandru Robert - Bucuresti
      Siman Sorin - Bucuresti
      Badea Marius - Bucuresti
      25 -- 2v gr.sup.
      Ionescu Alexandru - Bucuresti
      26 -- 36 1v gr.sup.
      Serban Marius - Bucuresti
      Haralambescu Andrei - Bucuresti
      Danila Eugeniu - Bucuresti
      Rosca Sorin - Bucuresti
      Harsan Marius - Bucuresti
      Irimia Marian - Ploiesti
      Barbu Daniel - Buftea
      Serban Leonard - Bucuresti
      Toader Georgian - Bucuresti
      Constantinescu Adrian - Bucuresti
      Florescu Constantin - Bucuresti
      37 -- 40 0v gr.sup.
      Delimart Alexiana - Targoviste
      Pasoveanu Silvian - Bucuresti
      Niculescu Marin - Bucuresti
      Radacina Catalin - Bucuresti
      41 -- 48 0v gr.inf.
      Garlea Mihai - Bucuresti
      Stan Mariana - Constanta
      Andrei Florin - Bucuresti
      Niculae Radu - Bucuresti
      Niculae George - Bucuresti
      Vatui Radu - Bucuresti
      Dinca Raducu - Bucuresti
      Sinita Bogdan - Bucuresti

      Clasament AVANSATI

      1. Barbatel Eduard - Ploiesti
      2. Burca Valentin - Pitesti
      3 -- 4
      Zamfir Gicu - Bucuresti
      Avram Nicolae - Nedelea
      5 -- 8
      Niculescu Gabriel - Bucuresti
      Gheorghe Nicolae - Calarasi
      Popescu Remus - Ramnicu Valcea
      Bivolaru Marius - Ploiesti
      9 -- 16
      Jimmy Lu - Bucuresti
      Padurariu Costel - Brasov
      Sabin Cristian - Bucuresti
      Lazar Ion - Bucuresti
      Salariu Adrian - Buftea
      Sarbu Dan - Ploiesti
      Craciun David Mihai - Bucuresti
      Brulea Petre - Ploiesti
      17 -- 28
      Petrov Dan - Bucuresti
      Petenchi Edmond - Roman
      Ispas Victor - Turnu Magurele
      Lovin Eusebiu - Comanesti
      Gherasim Iulian - Tulcea
      Mocanu Ionut - Galati
      Valcea Daniel - Pitesti
      Rusea Gheorghe - Breaza
      Zaharia Puiu - Bucuresti
      Orac Teodor - Ramnicu Valcea
      Marin Adrian - Bucuresti
      Udrea Valentin - Bucuresti
      29 -- 46 1v gr.sup.
      Firica Lucian - Constanta
      Bradatan Lenuta - Bucuresti
      Trocan Alexa - Mioveni
      Bratescu Adrian - Targoviste
      Patrascu Traian - Lehliu Gara
      Luca Octavian - Tulcea
      Cucu Cristin - Targoviste
      Papacu Bejoli - Bucuresti
      Dospinescu George - Bucuresti
      Negoita Edward - Bucuresti
      Solcan Florin - Constanta
      Tudor Emil - Bucuresti
      Pricop Dan - Bucuresti
      Vestineanu Ionut - Slobozia
      Dinu Gheorghe - Bucuresti
      Cazacu Valentin - Pitesti
      Cristofor Razvan - Moinesti
      Teodorescu Radu - Bucuresti
      47 -- 56 0v gr.sup.
      Rusu Geanini - Targoviste
      Tonciu Mihai - Bucuresti
      Potarniche Bianca - Buzau
      Jaouir Khaled - Bucuresti
      Poenaru Adrian - Bucuresti
      Gheorghe Florin - Bucuresti
      Alexandru Marius - Bucuresti
      Vana Narcis - Tulcea
      Hutanu Adrian - Slobozia
      Sandu Bogdan Gabriel - Bucuresti
      57 -- 61 2v gr.inf.
      Stanciu Viorel - Ploiesti
      Plaiasu Ion - Plopeni
      Pantelimon Andi - Bucuresti
      Banuta Dumitru - Ploiesti
      Munteanu Remus - Bucuresti
      62 -- 74 1v gr.inf.
      Safta Alexandru - Targoviste
      Stanciu Stelian - Calarasi
      Osman Metin - Tulcea
      Babus Liviu - Ploiesti
      Cristescu Cristian - Bucuresti
      Carata Catalin - Tulcea
      Constantin Gabriela - Bucuresti
      Moraru Marius - Bucuresti
      Constantin Cristina - Bucuresti
      Belinsca Romeo - Bucuresti
      Sandu Gabriel - Targoviste
      Lungu Veronel - Ramnicu Valcea
      Balasa Ion - Bucuresti
      75 -- 83 0v gr.inf.
      Stoica Mihai - Mioveni
      Catana Claudiu - Bucuresti
      Coclea Ionel - Braila
      Moraru Constantin - Bucuresti
      Caramidaru Daniel - Constanta
      Lita Gabriel - Bucuresti
      Ileanu Bogdan - Targu Jiu
      Ciocau Viorel - Bucuresti
      Virlan Ioan - Bucuresti

      Clasament OPEN

      1. Panea Ovidiu - Bucuresti
      2. Fratila Robert - Filipestii de Targ
      3 -- 4
      Luta Petre - Bucuresti
      Dumitrescu Cornel - Bucuresti
      5 -- 8
      Dragomir Iuliu Florin - Turnu Magurele
      Popescu Valentin - Bucuresti
      Vranceanu Mihai - Bucuresti
      Dobrin Adrian - Targoviste
      9 -- 16
      Buzatu Vasile - Buftea
      Dumitru Gheorghe - Bucuresti
      Bolea Catalin - Bucuresti
      Ropotan Iulian - Bucuresti
      Secu Valeriu - Bucuresti
      Neculcea Alexandru - Moreni
      Ursu Teodor - Bucuresti
      Dumbrava Doru - Bucuresti
      17 -- 25 1v gr.sup.
      Iancu Sorin - Sibiu
      Smeureanu Nicolae - Ramnicu Valcea
      Vasile Gelu Iulian - Bucuresti
      Ivan Valentin - Campina
      Munteanu Octavian - Tecuci
      Istrate Cristian - Bucuresti
      Buta Radu - Bucuresti
      Rizea Andrei - Bucuresti
      Negria Mihai - Bucuresti
      26 -- 32 0v gr.sup.
      Mihaila Nicolae - Breaza
      Micuda Mihai - Bucuresti
      Niculae Dan - Bucuresti
      Diaconescu Lucian - Targoviste
      Pavunev Dan - Bucuresti
      Darmaz Ion - Targoviste
      Acsinte Oana - Bucuresti
      33 -- 35 2v gr.inf.
      Vlase Gheorghe - Slobozia
      Fratea Aurel - Constanta
      Arabagiu Marius - Bucuresti
      36 -- 44 1v gr.inf.
      Gaitan Tiberiu - Braila
      Dima Cristi - Bucuresti
      Voin Doru - Bucuresti
      Viciu Dragos - Pitesti
      Ionascu Gabriel - Bucuresti
      Balaban Catalin - Bucuresti
      Stancescu Sebastian - Ploiesti
      Garlea Maria - Bucuresti
      Achitei Nicolae - Bucuresti
      45 -- 48 0v gr.inf.
      Dumitru Traian - Bucuresti
      Trocan Nicolae - Mioveni
      Popescu George - Bucuresti
      Tomica Silviu - Bucuresti

      Clasament ELITE

      1. Cionoiu Cristian - Bucuresti
      2. Bujor Dragos - Bucuresti
      3 -- 4
      Stanciu Alin - Calarasi
      Tepelea Ioana - Bucuresti
      5 -- 8
      Leorda Rares - Reghin
      Petcu Marius - Bucuresti
      Radu Costica - Galati
      Dumitrescu Matei - Bucuresti Spartac
      9 -- 16
      Teodor Cristian - Bucuresti
      Lazaroiu Adrian - Targoviste
      Istrate Andrei - Bucuresti
      Cristache George - Bucuresti
      Dinca Daniel - Bucuresti
      Navacioiu Marian - Bucuresti
      Ursut Horia - Bucuresti
      Ceacarescu Cristian - Slobozia
      17 -- 18 1v gr.sup.
      Costache Claudiu - Calarasi
      Sinita Eugen - Bucuresti
      19 -- 24 0v gr.sup.
      Iancu George - Ploiesti
      Aftenii Daniel - Bucuresti
      Ciuca Dan - Pitesti
      Dascalasu Viorel - Bucuresti
      Gorum Adrian - Topoloveni
      Oprea Luca - Bucuresti
      25 -- 26 1v gr.inf.
      Macovei Liviu - Brasov
      Tiganisteanu Adrian - Bacau
      27 -- 30 0v gr.inf.
      Zamfir Ionel - Bucuresti
      Radu Daniel - Bucuresti
      Motoroi Costin - Bucuresti
      Grigore Alexandru - Campina



      Situatia retragerilor si a absentelor este urmatoarea:

      R1- 0 puncte penalizare:

      1 Sdranca Mircea-
      2 Ion Sebastian
      3 Acu Paul
      4 Adrian Vasilica
      5 Socaci Marian
      6 Ionita Fabian
      7 Mostovoi Andrei
      8 Marin Puiu
      9 Coman Emil
      10 Iftimiciuc Gheorghe
      11 IVAN ADRIAN
      12 Dobre Lucian
      13 Stoica Liviu Gabriel
      14 Alexandru Milea
      15 Sultan Valentin
      16 Staicu Dan
      17 Stanciu Silviu
      18 Leolea Andrei
      19 Trocaru Remus
      20 Nicola Marian
      21 Dena Corneliu


      R2- 2 puncte de penalizare:

      1 Durac Viorel-http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...locs=Constanta
      2 Nicolae Daniel-http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...locs=Constanta
      3 Vlad Petrica-http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...locs=Bucuresti
      4 Musat Catalin-http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...ocs=Alexandria
      5 Baca Stefan-http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...locs=Bucuresti
      6 Popa Marius-http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...locs=Bucuresti
      7 Kaposta Victor-http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...ctor&locs=Arad
      8 Rosioara Razvan-http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...ocs=Alexandria

      Absenti nemotivari N- 3 puncte de penalizare

      1 Vasile Adrian Bogdan-http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...&locs=Ploiesti
      2 Petru Gabriel-nou
      3 Gorgota Robert Ionut-nou
      4 Marica Nicusor-nou
      5 Anton Dragos-http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...s&locs=Focsani
      Ultima editare de Dan2; 23.ian.2017, 21:08. Motiv: introducere R si N

      Comentariu


      • #4
        Șerban Marius- Începători- București
        Ioan Virlan- Începători- București

        Sent from my SM-G920F using Tapatalk
        Ultima editare de FlorinBN; 09.ian.2017, 10:30.
        Xiom Feel HX
        FH- Tenergy 05FX
        BH- Nittaku Fastarc G1

        Comentariu


        • #5
          Sursilov Constantin - Bucuresti - Incepatori

          Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk
          Blade: Butterfly Primo Power Feeling
          Fh: Nittaku Fastarc G-1
          Bh: DHS Hurricane 3 Neo Provincial

          Comentariu


          • #6
            Moca Vasile, Bucuresti, Incepatori

            Comentariu


            • #7
              Cosntantin Cristina - Bucuresti - Avansati

              Comentariu


              • #8
                Radu Costica - Galati - Elite

                Comentariu


                • #9
                  Stefan Baca - Bucuresti - Avansati

                  Comentariu


                  • #10
                    Claudiu Catana - Bucuresti - Avansati

                    Comentariu


                    • #11
                      Cristescu Cristian - Bucuresti - Avansati

                      Comentariu


                      • #12
                        Oprea Luca-Andrei Bucuresti - Elite

                        Comentariu


                        • #13
                          Munteanu Octavian Tecuci Open
                          Stiga Clipper Butterfly Tenergy 64 Yasaka Antipower

                          Comentariu


                          • #14
                            Gherasim Iulian
                            Osman Metin
                            Luca Octavian
                            Toader Nicolae

                            - din Tulcea la amatori

                            Comentariu


                            • #15
                              Ivan Adrian -Tulcea-Avansati !
                              Carata Catalin -Tulcea -Avansati!
                              Vana Narcis-Tulcea-Avansati!
                              Ultima editare de aditech; 09.ian.2017, 11:15.

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X