Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "Cupa Chindia", Târgoviște Ed. a VII-a - 28.01.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "Cupa Chindia", Târgoviște Ed. a VII-a - 28.01.2017

    TURNEU A - TARGOVIȘTE - 28 ianuarie 2017

    LOCATIA: Sala de sport a Scolii generale nr. 11, Prof. Paul Banica.
    ADRESA: Strada Moldovei nr. 3;
    INDICATII DE ACCES: https://www.google.ro/maps/place/%C8...6!4d25.4457607
    DATA: simbata 28 ianuarie 2016
    LOGISTICA: 16 mese (ITTF approved)
    TAXA PARTICIPARE: 25 lei/jucator, 15 lei copiii mai mici de 14 ani, fara taxa cei cu dizabilitati. (1 leu/jucator merg la fondul Amatur)
    Se asigura apa plata si mingii de joc de celuloid 3 ***
    PREMII: CUPE + MEDALII + DIPLOME pentru primii 3 (se joaca finala mica); diplome pentru locul 4
    ORGANIZARE TURNEU: INCEPATORI + AMATORI + OPEN + ELITE
    NUMĂR PARTICIPANȚI: Incepatori 36- Amatori 60- OPEN 24- ELITE 24, in ordinea inscrierii pe site.
    TURNEUL PENTRU INCEPATORI ?ORA 9,30:
    Participa jucatori amatori cu MP<10.
    SISTEMUL DE JOC: grupe de 6 , se califică primii patru, grupe superioare de 3 sau 4 jucatori, primii doi se califica in eliminatorii, tablou eliminatoriu;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP; in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin targere la sorti.

    TURNEUL PENTRU INCEPATORI ?ORA 9,30:
    Participa jucatori amatori cu MP<10.
    SISTEMUL DE JOC: grupe de 6 , se califică primii patru, gr. superioare de 3 sau 4 jucatori, primii doi se califica in eliminatorii, tablou eliminatoriu;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP; in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin targere la sorti.

    TURNEUL PENTRU AVANSATI ?ORA 9.30:
    Participa jucatori amatori cu MP<20.
    SISTEMUL DE JOC: grupe de 6, se califică primii patru, gr. superioare de 3 sau 4 jucatori, primii doi se califica in eliminatorii, tablou eliminatoriu;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP; in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin targere la sorti.

    TURNEUL OPEN ? ORA 13,30 :
    Participa jucatorii amatori cu media turneelor 20-26,99p., precum si jucatorii amatori cu MP<20 care sunt rugati sa-si anunte optiunea la OPEN;
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare + grupe superioare și eliminatorii - 3 din 5 seturi;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare ? pe baza MP, in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin tragere la sorti

    TURNEUL ELITE ? ORA 13,30 :
    Participa jucatorii amatori cu media turneelor MINIM 27p.,jucatorii legitimati in divizia B, precum si jucatorii amatori cu MP<27 care sunt rugati sa-si anunte optiunea la ELITE.
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare + grupe superioare și eliminatorii - 3 din 5 seturi;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare ? pe baza MP, in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin tragere la sorti
    Daca numarul de jucatori inscrisi la ELITE va fi mai mic de 12, se va desfasura o singura categorie OPEN.

    SISTEMUL DE JOC:
    - grupe inferioare de 6 jucatori ? se califica primii 4
    - Grupe superioare de 3(4) jucatori ? se califica primii 2
    - Eliminatoriu
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare se va face dupa MP, regula sarpelui, cu permutari intre localitati unde este cazul.

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANŢILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 26.01.2017, ora 21,00;
    Conform regulamentului retragerile înainte de termen vor fi monitorizate; retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte; absenții vor fi penalizați cu 3 puncte.
    Pentru faptul că pot interveni probleme neprevăzute și pentru evitatea acelor penalități afișez încă o dată telefonul meu care vă stă la dispoziție permanent: 0766284707.

    ECHIPAMENT
    Materialele de specialitate vor fi prezentate și vândute de domnii Gelu și Irina Popescu.

    Organizatori: Tarascu Alexandru (0766284707)
    Bogdan Vișan, latura tehnică (0729983041)
    Ultima editare de tzarualex; 26.ian.2017, 22:01.
    0766284707

  • #2
    Cateva clarificari asupra sistemului de joc:

    Sistemul de joc pentru Incepatori, Avansati si Open:

    - Se joaca in sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cate 5-6 jucatori dupa regula sarpelui si MP conform clasamentului AmaTur la zi, cu eventuale modificari in functie de localitati (locul 1 nu se schimba) ? se califica primii 4;
    - Grupe superioare de cate 3 sau 4 jucatori (se vor selecta cate un loc 1, 2, 3, 4 din fiecare grupa inferioara) ? se califica primii 2;
    - Schemele pentru alcatuirea automata a grupelor superioare: 1-3-4-2;
    - Ordine favoriti eliminatorii (inclusiv pentru eventualele bye-uri) ? conform numar de ordine grupe superioare;
    - Locurile II vor trage la sorti din doua urne separate (partea inferioara, respectiv superioara a tabloului, astfel incat locurile 1 si 2 dintr-o grupa superioara sa nu se intalneasca decat in finala)
    - Se disputa finala mica pentru locurile 3-4.

    La Elite sistemul va fi asemanator, definitivandu-se pe baza numarului de inscrieri.



    Asistenta medicala va fi asigurata de colegul nostru Ionut Voicu, care va fi prezent cu trusa medicala de prim ajutor.


    Rezervat inscrieri si clasament.


    Inscrieri Incepatori - on 1/29/2017 at 12:59:09 AM

    1. Irimia Madalin, Baicoi, 893 - 9.7 - A
    2. Sursilov Constantin, Bucuresti, 729 - 9.43 - A
    3. Dogaru Bianca, Baicoi, 967 - 8.9 - AF
    4. Loghin Florin, Brasov, 894 - 8.6 - A
    5. Eparu Matei, Ploiesti, 1295 - 8.5 - AJ
    6. Moca Vasile, Bucuresti, 1245 - 8.25 - A
    7. Mocanu Stefan, Targoviste, 1145 - 8.1 - A
    8. Dumitrescu Catalin, Buftea, 1409 - 8 - A
    9. Enache Paul, Ploiesti, 1531 - 8 - A
    10. Ionescu Andreea, Targoviste, 1410 - 7.25 - AF
    11. Ionescu Mihai, Targoviste, 1464 - 7 - A
    12. Eparu Leontin, Ploiesti, 1535 - 7 - A
    13. Vasile Adrian Bogdan, Ploiesti, 1858 - 7 - A
    14. Petre Adelin, Targoviste, 1908 - 7 - A
    15. Vijoianu Ionut, Targoviste, 1665 - 6.25 - A
    16. Irimia Marian, Ploiesti, 1911 - 6 - A
    17. Barbu Daniel, Buftea, 2686 - 6 - A
    18. Carpinis Petre Danut, Targoviste, 2315 - 5 - A
    19. Matei Mircea, Targoviste, 2036 - 4.5 - A
    20. Darjan Daniel, Brasov, 2259 - 0 - A
    21. Dan Liviu, Targoviste, 3038 - 0 - A
    22. Iliescu Doru, Targoviste, 4001 - 0 - A
    23. Ruxandru Marius, Targoviste, 4002 - 0 - A
    24. Matei Daniel, Targoviste, 4004 - 0 - A
    25. Marin Catalin, Targoviste, 4006 - 0 - A
    26. Lazar Alin, Breaza, 4010 - 0 - A
    27. Robescu Mihail, Targoviste, 4011 - 0 - A
    28. Nicolescu Victor, Razvad, 4012 - 0 - A
    29. Robescu Romeo, Targoviste, 4013 - 0 - A
    30. Georgian Florin, Titu, 4014 - 0 - A
    31. Chiosea Gabriel, Titu, 4015 - 0 - A
    32. Marica Nicusor, Bucuresti, 4016 - 0 - A
    33. Tonciu Radu Costin, Bucuresti, 4017 - 0 - A
    34. Marcelin Alicia, Targoviste, 4018 - 0 - A

    Absenti nemotivati:

    Marcelin Robert, Targoviste
    Movileanu Constantin, Targoviste


    Clasament Incepatori

    1. Dogaru Bianca - Baicoi
    2. Irimia Madalin - Baicoi
    3 -- 4
    Ionescu Mihai - Targoviste
    Dumitrescu Catalin - Buftea
    5 -- 8
    Sursilov Constantin - Bucuresti
    Darjan Daniel - Brasov
    Vasile Adrian Bogdan - Ploiesti
    Loghin Florin - Brasov
    9 -- 16
    Eparu Leontin - Ploiesti
    Mocanu Stefan - Targoviste
    Matei Daniel - Targoviste
    Marin Catalin - Targoviste
    Marica Nicusor - Bucuresti
    Petre Adelin - Targoviste
    Enache Paul - Ploiesti
    Matei Mircea - Targoviste
    17 -- 24 0v gr.sup.
    Vijoianu Ionut - Targoviste
    Barbu Daniel - Buftea
    Iliescu Doru - Targoviste
    Ruxandru Marius - Targoviste
    Lazar Alin - Breaza
    Robescu Mihail - Targoviste
    Nicolescu Victor - Razvad
    Georgian Florin - Titu
    25 -- 26 2v gr.inf.
    Eparu Matei - Ploiesti
    Moca Vasile - Bucuresti
    27 -- 28 1v gr.inf.
    Dan Liviu - Targoviste
    Marcelin Alicia - Targoviste
    29 -- 34 0v gr.inf.
    Ionescu Andreea - Targoviste
    Irimia Marian - Ploiesti
    Carpinis Petre Danut - Targoviste
    Robescu Romeo - Targoviste
    Chiosea Gabriel - Titu
    Tonciu Radu Costin - Bucuresti


    Inscrieri Avansati - on 1/29/2017 at 1:00:51 AM

    1. Padurariu Costel, Brasov, 117 - 19.72 - A
    2. Burca Valentin, Pitesti, 279 - 19.5 - A
    3. Sorescu Mircea, Paulesti, 147 - 19.43 - A
    4. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 391 - 19 - AW
    5. Sdranca Mircea, Ploiesti, 1123 - 19 - A
    6. Bozga Razvan, Baicoi, 131 - 18.86 - A
    7. Barbatel Eduard, Ploiesti, 184 - 18.79 - A
    8. Safta Alexandru, Targoviste, 150 - 18.71 - A
    9. Bucsan Romeo, Pitesti, 392 - 18.71 - AW
    10. Stoica Mihai, Mioveni, 167 - 18.31 - AW
    11. Bratescu Adrian, Targoviste, 143 - 18.25 - AW
    12. Sarbu Dan, Ploiesti, 168 - 18.18 - AW
    13. Cucu Cristin, Targoviste, 211 - 17.71 - AW
    14. Papacu Bejoli, Bucuresti, 208 - 17.41 - AW
    15. Bivolaru Marius, Ploiesti, 164 - 17.34 - A
    16. Florea Marian, Targoviste, 574 - 17.33 - A
    17. Manoiu Claudiu, Fieni, 549 - 16.92 - A
    18. Salariu Adrian, Buftea, 463 - 16.86 - A
    19. Doba Vasile, Pitesti, 212 - 16.61 - AW
    20. Stan Catalin, Curtea de Arges, 300 - 16.54 - A
    21. Rusu Geanini, Targoviste, 319 - 16.33 - A
    22. Ionascu Gabriel, Bucuresti, 275 - 16.29 - A
    23. Mocanu Adrian, Targoviste, 431 - 16.18 - A
    24. Visan Bogdan, Targoviste, 345 - 15.82 - A
    25. Voicu Ionut, Ploiesti, 609 - 15.75 - A
    26. Valcea Daniel, Pitesti, 323 - 15.36 - A
    27. Retegan Cosmin, Plopeni, 421 - 15.36 - A
    28. Oancea Vasile, Buzau, 450 - 15.17 - A
    29. Rusea Gheorghe, Breaza, 266 - 15.14 - A
    30. Tonciu Mihai, Bucuresti, 740 - 14.69 - A
    31. Potarniche Bianca, Buzau, 458 - 14.21 - AF
    32. Cristescu Cristian, Bucuresti, 310 - 14.16 - AW
    33. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 302 - 14.06 - AW
    34. Alexandru Marius, Bucuresti, 825 - 14 - A
    35. Cuna Gheorghe, Buzau, 610 - 13.92 - A
    36. Cretu Marian, Craiova, 514 - 13.89 - A
    37. Jimmy Lu, Bucuresti, 903 - 13.06 - A
    38. Plaiasu Ion, Plopeni, 435 - 13 - A
    39. Anescu Andu, Dragasani, 488 - 12.96 - A
    40. Dinu Adrian, Darmanesti, 396 - 12.94 - A
    41. Velicescu Dragos, Pitesti, 815 - 12.69 - A
    42. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos, 716 - 12.33 - A
    43. Balbaie Madalin, Baicoi, 796 - 12.1 - A
    44. Zamfir Gabriel, Targoviste, 978 - 11.31 - A
    45. Carjan Dumitru, Bucuresti, 591 - 11 - AW
    46. Sorescu Gabriel, Pitesti, 2142 - 11 - A
    47. Moaghen George, Pitesti, 904 - 10.63 - AW
    48. Bobirica Alin, Pitesti, 1281 - 10 - A
    49. Bica Gheorghe, Targoviste, 1369 - 10 - A
    50. Ionita Fabian, Ploiesti, 1459 - 8.5 - A
    51. Vlad Maria, Dumbravita, 1751 - 8.25 - AF
    52. Docan Cristian, Bucuresti, 1460 - 8 - A
    53. Sandu Gabriel, Targoviste, 1856 - 7 - A
    54. Bivolaru Stelian, Targoviste, 1955 - 7 - A
    55. Pascal Raul, Targoviste, 1980 - 0 - A
    56. Nica Vladimir, Branesti, 4001 - 0 - A

    Absenti nemotivati:

    Caranda Alexandru, Bucuresti

    Clasament Avansati

    1. Barbatel Eduard - Ploiesti
    2. Burca Valentin - Pitesti
    3 -- 4
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    Safta Alexandru - Targoviste
    5 -- 8
    Bivolaru Marius - Ploiesti
    Salariu Adrian - Buftea
    Voicu Ionut - Ploiesti
    Bratescu Adrian - Targoviste
    9 -- 16
    Valcea Daniel - Pitesti
    Rusu Geanini - Targoviste
    Bozga Razvan - Baicoi
    Visan Bogdan - Targoviste
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Sorescu Mircea - Paulesti
    Doba Vasile - Pitesti
    Pascal Raul - Targoviste
    17 -- 24
    Padurariu Costel - Brasov
    Bucsan Romeo - Pitesti
    Florea Marian - Targoviste
    Mocanu Adrian - Targoviste
    Oancea Vasile - Buzau
    Potarniche Bianca - Buzau
    Cretu Marian - Craiova
    Moaghen George - Pitesti
    25 -- 1v gr.sup.
    Sorescu Gabriel - Pitesti
    26 -- 36 0v gr.sup.
    Cucu Cristin - Targoviste
    Manoiu Claudiu - Fieni
    Ionascu Gabriel - Bucuresti
    Retegan Cosmin - Plopeni
    Rusea Gheorghe - Breaza
    Velicescu Dragos - Pitesti
    Iorgoiu Constantin - Drajna de Jos
    Balbaie Madalin - Baicoi
    Carjan Dumitru - Bucuresti
    Bobirica Alin - Pitesti
    Sandu Gabriel - Targoviste
    37 -- 40 2v gr.inf.
    Sarbu Dan - Ploiesti
    Stan Catalin - Curtea de Arges
    Tonciu Mihai - Bucuresti
    Cuna Gheorghe - Buzau
    41 -- 50 1v gr.inf.
    Panaitescu Stefan - Izvoarele
    Sdranca Mircea - Ploiesti
    Alexandru Marius - Bucuresti
    Jimmy Lu - Bucuresti
    Plaiasu Ion - Plopeni
    Anescu Andu - Dragasani
    Bica Gheorghe - Targoviste
    Ionita Fabian - Ploiesti
    Vlad Maria - Dumbravita
    Bivolaru Stelian - Targoviste
    51 -- 56 0v gr.inf.
    Stoica Mihai - Mioveni
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Dinu Adrian - Darmanesti
    Zamfir Gabriel - Targoviste
    Docan Cristian - Bucuresti
    Nica Vladimir - Branesti


    Inscrieri Open - on 1/29/2017 at 1:02:22 AM

    1. Bozga Lucian, Baicoi, 61 - 26.92 - O
    2. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 39 - 26.53 - OW
    3. Popescu Valentin, Bucuresti, 129 - 26.33 - O
    4. Vranceanu Mihai, Bucuresti, 45 - 26.14 - O
    5. Neculcea Alexandru, Moreni, 515 - 25.88 - O
    6. Rada Florin, Pitesti, 296 - 25.83 - O
    7. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 69 - 25.75 - O
    8. Ropotan Iulian, Bucuresti, 113 - 25.18 - O
    9. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin, 123 - 25.15 - OW
    10. Vlase Gheorghe, Slobozia, 55 - 25.11 - O
    11. Sencu Victor, Targoviste, 51 - 24.72 - O
    12. Buzatu Vasile, Buftea, 152 - 24.43 - OW
    13. Ivan Valentin, Campina, 74 - 22.47 - O
    14. Dena Corneliu, Giurgiu, 85 - 22.16 - OW
    15. Istrate Cristian, Bucuresti, 94 - 21.28 - OW
    16. Trocan Nicolae, Mioveni, 120 - 21.04 - OW
    17. Chiru Sorin, Campina, 182 - 20.75 - OW
    18. Marian Bogdan, Ploiesti, 136 - 20.38 - OW
    19. Diaconescu Lucian, Targoviste, 98 - 20.31 - O
    20. Dima Cristi, Bucuresti, 265 - 20 - O
    21. Zavricescu George, Curtea de Arges, 262 - 19.54 - AW
    22. Petrov Dan, Bucuresti, 481 - 18.8 - A
    23. Darmaz Ion, Targoviste, 245 - 17.21 - AW
    24. Duca Bebe, Curtea de Arges, 3294 - 0 - O

    Nu au fost absenti nemotivati.

    Clasament Open

    1. Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    2. Fratila Robert - Filipestii de Targ
    3 -- 4
    Neculcea Alexandru - Moreni
    Vranceanu Mihai - Bucuresti
    5 -- 8
    Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
    Diaconescu Lucian - Targoviste
    Ivan Valentin - Campina
    Ropotan Iulian - Bucuresti
    9 -- 2v gr.sup.
    Sencu Victor - Targoviste
    10 -- 13 1v gr.sup.
    Bozga Lucian - Baicoi
    Rada Florin - Pitesti
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Chiru Sorin - Campina
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Buzatu Vasile - Buftea
    Dena Corneliu - Giurgiu
    Darmaz Ion - Targoviste
    17 -- 21 1v gr.inf.
    Popescu Valentin - Bucuresti
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Marian Bogdan - Ploiesti
    Zavricescu George - Curtea de Arges
    Duca Bebe - Curtea de Arges
    22 -- 24 0v gr.inf.
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Dima Cristi - Bucuresti
    Petrov Dan - Bucuresti


    Inscrieri Elite - on 1/29/2017 at 1:03:39 AM

    1. Enciu Alexandru, Slobozia, 2 - 38.78 - OL
    2. Toma Florin, Pitesti, 10 - 34.64 - OLW
    3. Iancu George, Ploiesti, 13 - 31.93 - OW
    4. Banescu Dragos, Pitesti, 14 - 31.43 - OL
    5. Macovei Liviu, Brasov, 50 - 31.35 - O
    6. Cristache George, Bucuresti, 157 - 29.9 - O
    7. Raducan Bogdan, Craiova, 104 - 29.63 - O
    8. Ciuca Dan, Pitesti, 72 - 29.08 - OW
    9. Sinita Eugen, Bucuresti, 32 - 28.66 - O
    10. Lazaroiu Adrian, Targoviste, 62 - 28.58 - O
    11. Dinca Daniel, Bucuresti, 28 - 27.88 - OH
    12. Zamfir Ionel, Bucuresti, 41 - 27.79 - O
    13. Dascalasu Viorel, Bucuresti, 40 - 27.54 - O
    14. Gorum Adrian, Topoloveni, 37 - 27.25 - OL
    15. Mostovoi Andrei, Campina, 191 - 27 - OW
    16. Panea Ovidiu, Bucuresti, 36 - 26.63 - O
    17. Ursut Horia, Bucuresti, 861 - 26 - O
    18. Dobrin Adrian, Targoviste, 181 - 22.79 - O
    19. Grigore Alexandru, Campina, 91 - 21.44 - O
    20. Botirca Sorin, Topoloveni, 478 - 20.95 - O
    21. Oprea Luca, Bucuresti, 282 - 20.36 - OJ
    22. Dinicescu Ion, Pitesti, 455 - 16.81 - AW
    23. Taru Alex, Targoviste, 301 - 16.11 - A
    24. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 328 - 13.81 - A

    Nu au fost absenti nemotivati.

    Clasament Elite

    1. Cristache George - Bucuresti
    2. Iancu George - Ploiesti
    3 -- 4
    Banescu Dragos - Pitesti
    Toma Florin - Pitesti
    5 -- 8
    Macovei Liviu - Brasov
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Ciuca Dan - Pitesti
    Panea Ovidiu - Bucuresti
    9 -- 2v gr.sup.
    Enciu Alexandru - Slobozia
    10 -- 14 1v gr.sup.
    Raducan Bogdan - Craiova
    Sinita Eugen - Bucuresti
    Lazaroiu Adrian - Targoviste
    Zamfir Ionel - Bucuresti
    Botirca Sorin - Topoloveni
    15 -- 16 0v gr.sup.
    Gorum Adrian - Topoloveni
    Dobrin Adrian - Targoviste
    17 -- 18 2v gr.inf.
    Ursut Horia - Bucuresti
    Oprea Luca - Bucuresti
    19 -- 20 1v gr.inf.
    Mostovoi Andrei - Campina
    Taru Alex - Targoviste
    21 -- 24 0v gr.inf.
    Dascalasu Viorel - Bucuresti
    Grigore Alexandru - Campina
    Dinicescu Ion - Pitesti
    Stancescu Sebastian - Ploiesti


    Situatia retragerilor si a absentilor este urmatoarea:

    Targoviste - 2017.01.28
    ID Nume si prenume Data Penalizare
    200 Movileanu Constantin - Targoviste 2017.01.29 - N Delete
    199 Marcelin Robert - Targoviste 2017.01.29 - N Delete
    198 Marinescu Irineu - Bucuresti 2017.01.29 - R1 Delete
    197 Vladeanu Diana - Targoviste 2017.01.29 - R1 Delete
    195 Caranda Alexandru - Bucuresti 2017.01.29 - N Delete
    193 Aftenii Daniel - Bucuresti 2017.01.29 - R2 Delete
    192 Trocan Alexa - Mioveni 2017.01.29 - R2 Delete
    191 Sultan Valentin - Craiova 2017.01.29 - R2 Delete
    190 Constantin Gabriela - Bucuresti 2017.01.29 - R2 Delete
    189 Ion Sebastian - Buftea 2017.01.29 - R2 Delete
    188 Milea Alexandru - Bucuresti 2017.01.29 - R2 Delete
    187 Ivan Sorin Ioan - Targoviste 2017.01.29 - R1 Delete
    186 Cojocaru Emi - Targoviste 2017.01.29 - R1 Delete
    184 Fluture Alexandru - Targoviste 2017.01.29 - R1 Delete
    183 Topa Adrian - Bucuresti 2017.01.29 - R1 Delete
    182 Stanciu Stelian - Calarasi 2017.01.29 - R1 Delete
    181 Stanciu Alin - Calarasi 2017.01.29 - R1 Delete
    180 Banuta Dumitru - Ploiesti 2017.01.29 - R1 Delete
    179 Daia Cristina - Bucuresti 2017.01.29 - R1 Delete
    177 Zarinschi Catalin - Galati 2017.01.29 - R1 Delete
    Ultima editare de sevraj; 01.feb.2017, 13:10. Motiv: inserare R si N

    Comentariu


    • #3
      Rezervat inscrieri si clasament.
      0766284707

      Comentariu


      • #4
        Constantin Sursilov - incepatori - Bucuresti

        Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk
        Blade: Butterfly Primo Power Feeling
        Fh: Nittaku Fastarc G-1
        Bh: DHS Hurricane 3 Neo Provincial

        Comentariu


        • #5
          Mocanu Adrian ,Targoviste ,amatori.

          Comentariu


          • #6
            Pl?iașu Ion, Plopeni, a(r)matori!
            FH: XIOM OMEGA IV PRO max
            Blade: KAZAK
            BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.2 mm

            Comentariu


            • #7
              BRĂTESCU ADRIAN- Avansati- TÂRGOVIȘTE


              Trimis de pe al meu HTC Desire 510 folosind Tapatalk

              Comentariu


              • #8
                Amatori
                Claudiu Manoiu
                Începători:
                Ionescu Andreea
                Ionescu Mihai
                Petre Adelin
                Fluture Alexandru
                Blade - XVT ZL - Hinoki (Zylon Carbon)- OFF+
                FH - Yasaka Mark V Max
                BH- Yasaka Mark V Max

                Comentariu


                • #9
                  Visan Bogdan, Targoviste, Avansati.

                  Comentariu


                  • #10
                    Panaitescu Stefan, Izvoarele - PH, Avansati
                    Sarbu Dan, Ploiesti, Avansati

                    Comentariu


                    • #11
                      Sandu Gabriel-Targoviste-Avansati
                      Fh: Rakza X
                      Blade: Bty Innerforce ULC
                      Bh: Rakza X Soft

                      Comentariu


                      • #12
                        Anescu Andu din Dragasani la Avansati.
                        Bucsan Romeo din Pitesti la Avansati.

                        Comentariu


                        • #13
                          Safta Alexandru-Targoviste-Avansati
                          Fh: Xiom Vega Europe(Friend Advice) )
                          Blade: Back To Kreanga.... Kreanga Carbon
                          Bh: Xiom Vega JAPAN.. (my pasion)

                          Comentariu


                          • #14
                            Diaconescu Lucian din Targoviste la OPEN
                            Blade: XIOM Feel ZX3
                            Bh: XIOM OMEGA VII ASIA
                            Fh: XIOM OMEGA VII ASIA

                            Comentariu


                            • #15
                              Voicu Ionuț-Ploiești-Avansati

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X