Eliminatorii open
1. Verdet Adrian
------------------------- Avram Victor 2-3
8. Avram Victor
-------------------------------------------------- Avram Victor 3-1
5. Kaposta Victor
------------------------- Spatariu Daniel 0-3
4. Spatariu Daniel
--------------------------------------------------------------------------- Roman Bogdan 0-3
3. Manea Karla
------------------------- Roman Bogdan 0-3
6. Roman Bogdan
-------------------------------------------------- Roman Bogdan 3-1
7. Oprea Adrian
------------------------- Mutrescu Eugen 0-3
2. Mutrescu Eugen
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Turneu B, Arad - 11.02.2017
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
Finala mica - open
Spatariu Daniel
------------------------- Mutrescu Eugen 0-3
Mutrescu Eugen
Lasă un comentariu:
-
In cateva minute, live pe facebook, finala open: Avram Victor - Roman Bogdan
https://www.facebook.com/AmaTurRomania/
Lasă un comentariu:
-
Eliminatorii open
1. Verdet Adrian
------------------------- Avram Victor 2-3
8. Avram Victor
-------------------------------------------------- Avram Victor 3-1
5. Kaposta Victor
------------------------- Spatariu Daniel 0-3
4. Spatariu Daniel
---------------------------------------------------------------------------
3. Manea Karla
------------------------- Roman Bogdan 0-3
6. Roman Bogdan
-------------------------------------------------- Roman Bogdan 3-1
7. Oprea Adrian
------------------------- Mutrescu Eugen 0-3
2. Mutrescu Eugen
Lasă un comentariu:
-
In cateva minute, live pe facebook, seminfinala open: Roman Bogdan - Mutrescu Eugen
https://www.facebook.com/AmaTurRomania/
Lasă un comentariu:
-
Eliminatorii open
1. Verdet Adrian
-------------------------
8. Avram Victor
--------------------------------------------------
5. Kaposta Victor
------------------------- Spatariu Daniel 0-3
4. Spatariu Daniel
---------------------------------------------------------------------------
3. Manea Karla
------------------------- Roman Bogdan 0-3
6. Roman Bogdan
--------------------------------------------------
7. Oprea Adrian
------------------------- Mutrescu Eugen 0-3
2. Mutrescu Eugen
Lasă un comentariu:
-
Multumesc tuturor pentru felicitar!!! A fost un Concurs frumos felicitări Organizatorilor, Ghita, Doru, si Claudiu Suport tehnic: !!! Felicitări tuturor participanților și premianților !!! Ne-am simțit bine împreună....
,,,,,,,,,,,,,,,,pupaciuni pt Organizator ca s-a simtit bine....
Ultima editare de leo33; 11.feb.2017, 18:45.
Lasă un comentariu:
-
Eliminatorii open
1. Verdet Adrian
-------------------------
8. Avram Victor
--------------------------------------------------
5. Kaposta Victor
-------------------------
4. Spatariu Daniel
---------------------------------------------------------------------------
3. Manea Karla
-------------------------
6. Roman Bogdan
--------------------------------------------------
7. Oprea Adrian
-------------------------
2. Mutrescu Eugen
Lasă un comentariu:
-
Grupe superioare open
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 ROMAN BOGDAN ARAD 1-33-03-0222 VERDET ADRIAN ORAVITA 3-13-03-0313 DRINCEANU LILIAN ORAVITA 0-30-33-214 CREINICEAN LIVIU ORAVITA 0-30-32-30
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 AVRAM VICTOR ARAD 1-33-23-0222 MUTRESCU EUGEN TIMISOARA 3-13-13-0313 KIRALY PONGRATZ SALONTA 2-31-33-014 VERES FRANCISC ORAVITA 0-30-30-30
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 MANEA KARLA TIMISOARA 3-13-23-2312 KAPOSTA VICTOR ARAD 1-32-33-1123 MIRZA SORIN ARAD 2-33-21-314 TIC IOAN ORADEA 2-31-33-11
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 PUT GABRIEL ORAVITA 0-32-33-012 SPATARIU DANIEL ARAD 3-03-03-2313 OPREA ADRIAN LUGOJ 3-20-33-0224 COCIAS GHEORGHE ORAVITA 0-32-30-30
Lasă un comentariu:
-
Grupe superioare open
1 Roman Bogdan Verdet Adrian Drinceanu Lilian Creinicean Liviu 2 Avram Victor Mutrescu Eugen Kiraly Pongratz Veres Francisc 3 Manea Karla Kaposta Victor Mirza Sorin Tic Ioan 4 Put Gabriel Spatariu Daniel Oprea Adrian Cocias Gheorghe
Lasă un comentariu:
-
Grupe inferioare open
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ROMAN BOGDAN ARAD 3-03-03-13-03-0512 OPREA ADRIAN LUGOJ 0-32-32-33-03-0233 POPET DORU TIMISOARA 0-33-22-31-33-024 KAPOSTA VICTOR ARAD 1-33-23-23-13-0425 VERES FRANCISC ORAVITA 0-30-33-11-33-0246 CODEA EUGEN ORAVITA 0-30-30-30-30-30
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 AVRAM VICTOR ARAD 3-03-13-13-23-0512 SPATARIU DANIEL ARAD 0-33-03-03-13-0423 TIC IOAN ORADEA 1-30-33-10-33-0244 FIERARU GEORGE TIMISOARA 1-30-31-30-33-115 DRINCEANU LILIAN ORAVITA 2-31-33-03-03-2336 ILIA ION ORAVITA 0-30-30-31-32-30
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MANEA KARLA TIMISOARA 3-23-13-10-33-0412 VERDET ADRIAN ORAVITA 2-33-13-13-03-1423 KIRALY PONGRATZ SALONTA 1-31-33-01-33-1234 MIHU EUGEN ARAD 1-31-30-33-01-315 BULZ OVIDIU ARAD 3-00-33-10-32-326 COCIAS GHEORGHE ORAVITA 0-31-31-33-13-224
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PUT GABRIEL ORAVITA 3-21-33-03-03-0412 MUTRESCU EUGEN TIMISOARA 2-33-03-13-13-0423 CREINICEAN LIVIU ORAVITA 3-10-31-33-23-1344 MIRZA SORIN ARAD 0-31-33-13-13-0335 OANCEA EDUARD ARAD 0-31-32-31-33-016 BOBIN ANDRA DUMBRAVITA 0-30-31-30-30-30
Lasă un comentariu:
-
Felicitari Levi!!!! Bine jucat Felicitari deopotriva si finalistului Schiopulescu Ion!!! O finala frumoasa!!!!
Lasă un comentariu:
-
Clasament amatori
1. Dani Leo - Arad
2. Schiopulescu Ion - Lugoj
3 -- 4
Jichici Svetozar - Timișoara
Lulciuc Dumitru - Timișoara
5 -- 8
Ardelean Raul - Arad
Boata Edgar - Arad
Ticu Sorin - Lugoj
Fekete Istvan - Arad
9 -- 10
Hancig Mircea - Dumbravita
Demian Daniel - Arad
11 -- 15 1v gr.sup.
Cecan Vasile - Timișoara
Bulibasa Tiberiu - Arad
Pop Claudiu - Arad
Banu Florentin - Timișoara
Bradea Lucian - Arad
16 -- 20 0v gr.sup.
Nagy Iosif - Arad
Lascu Marius - Timișoara
Oprean Andrei - Baia de Cris
Stoica Ioan Florin - Lugoj
Bornea Valentin - Arad
21 -- 22 2v gr.inf.
Ghile Ioan - Oradea
Berchi Ioan - Arad
23 -- 26 1v gr.inf.
Vela Gabriel - Timișoara
Lascu Mihai - Dumbravita
Crisan Abel - Arad
Herteg Doru - Arad
27 -- 30 0v gr.inf.
Borcsi Jozsef - Timișoara
Secrian Emanuel - Lugoj
Lulciuc Dumitru Cosmin - Timișoara
Ipate Constantin - Arad
Lasă un comentariu:
-
Eliminatorii amatori
1. Boata Edgar
------------------------- Boata Edgar 3-0
16. Bye
-------------------------------------------------- Schiopulescu Ion 0-3
9. Schiopulescu Ion
------------------------- Schiopulescu Ion 3-2
8. Hancig Mircea
--------------------------------------------------------------------------- Schiopulescu Ion 3-2
5. Jichici Svetozar
------------------------- Jichici Svetozar 3-0
12. Bye
-------------------------------------------------- Jichici Svetozar 3-0
13. Bye
------------------------- Ticu Sorin 0-3
4. Ticu Sorin
. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Dani Leo 0-3
3. Lulciuc Dumitru
------------------------- Lulciuc Dumitru 3-0
14. Bye
-------------------------------------------------- Lulciuc Dumitru 3-2
11. Bye
------------------------- Fekete Istvan 0-3
6. Fekete Istvan
--------------------------------------------------------------------------- Dani Leo 1-3
7. Demian Daniel
------------------------- Dani Leo 0-3
10. Dani Leo
-------------------------------------------------- Dani Leo 3-1
15. Bye
------------------------- Ardelean Raul 0-3
2. Ardelean Raul
Lasă un comentariu:
-
Finala mica - amatori
Jichici Svetozar
------------------------- Jichici Svetozar 3-0
Lulciuc Dumitru
Lasă un comentariu:
-
In cinci minute, in direct, pe https://www.facebook.com/AmaTurRomania/
Finala: Schiopulescu Ion - Dani Leo
Lasă un comentariu:
-
Eliminatorii amatori
1. Boata Edgar
------------------------- Boata Edgar 3-0
16. Bye
-------------------------------------------------- Schiopulescu Ion 0-3
9. Schiopulescu Ion
------------------------- Schiopulescu Ion 3-2
8. Hancig Mircea
--------------------------------------------------------------------------- Schiopulescu Ion 3-2
5. Jichici Svetozar
------------------------- Jichici Svetozar 3-0
12. Bye
-------------------------------------------------- Jichici Svetozar 3-0
13. Bye
------------------------- Ticu Sorin 0-3
4. Ticu Sorin
. ----------------------------------------------------------------------------------------------------
3. Lulciuc Dumitru
------------------------- Lulciuc Dumitru 3-0
14. Bye
-------------------------------------------------- Lulciuc Dumitru 3-2
11. Bye
------------------------- Fekete Istvan 0-3
6. Fekete Istvan
--------------------------------------------------------------------------- Dani Leo 1-3
7. Demian Daniel
------------------------- Dani Leo 0-3
10. Dani Leo
-------------------------------------------------- Dani Leo 3-1
15. Bye
------------------------- Ardelean Raul 0-3
2. Ardelean Raul
Lasă un comentariu:
-
-
Eliminatorii amatori
1. Boata Edgar
------------------------- Boata Edgar 3-0
16. Bye
--------------------------------------------------
9. Schiopulescu Ion
------------------------- Schiopulescu Ion 3-2
8. Hancig Mircea
---------------------------------------------------------------------------
5. Jichici Svetozar
------------------------- Jichici Svetozar 3-0
12. Bye
--------------------------------------------------
13. Bye
------------------------- Ticu Sorin 0-3
4. Ticu Sorin
. ----------------------------------------------------------------------------------------------------
3. Lulciuc Dumitru
------------------------- Lulciuc Dumitru 3-0
14. Bye
--------------------------------------------------
11. Bye
------------------------- Fekete Istvan 0-3
6. Fekete Istvan
---------------------------------------------------------------------------
7. Demian Daniel
------------------------- Dani Leo 0-3
10. Dani Leo
--------------------------------------------------
15. Bye
------------------------- Ardelean Raul 0-3
2. Ardelean Raul
Lasă un comentariu:
-
Eliminatorii amatori
1. Boata Edgar
------------------------- Boata Edgar 3-0
16. Bye
--------------------------------------------------
9. Schiopulescu Ion
-------------------------
8. Hancig Mircea
---------------------------------------------------------------------------
5. Jichici Svetozar
------------------------- Jichici Svetozar 3-0
12. Bye
--------------------------------------------------
13. Bye
------------------------- Ticu Sorin 0-3
4. Ticu Sorin
. ----------------------------------------------------------------------------------------------------
3. Lulciuc Dumitru
------------------------- Lulciuc Dumitru 3-0
14. Bye
--------------------------------------------------
11. Bye
------------------------- Fekete Istvan 0-3
6. Fekete Istvan
---------------------------------------------------------------------------
7. Demian Daniel
-------------------------
10. Dani Leo
--------------------------------------------------
15. Bye
------------------------- Ardelean Raul 0-3
2. Ardelean Raul
Lasă un comentariu:
-
Grupe superioare amatori
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BOATA EDGAR ARAD 3-23-03-1312 BRADEA LUCIAN ARAD 2-32-33-013 DEMIAN DANIEL ARAD 0-33-23-1224 STOICA IOAN FLORIN LUGOJ 1-30-31-30
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 SCHIOPULESCU ION LUGOJ 0-33-13-0222 ARDELEAN RAUL ARAD 3-03-03-0313 BANU FLORENTIN TIMISOARA 1-30-33-014 OPREAN ANDREI BAIA DE CRIS 0-30-30-30
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 CECAN VASILE TIMISOARA 1-31-33-012 LULCIUC DUMITRU TIMISOARA 3-13-23-1313 HANCIG MIRCEA DUMBRAVITA 3-12-33-0224 LASCU MARIUS TIMISOARA 0-31-30-30
Gr.superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BULIBASA TIBERIU ARAD 1-33-00-312 TICU SORIN LUGOJ 3-13-13-1313 BORNEA VALENTIN ARAD 0-31-30-304 FEKETE ISTVAN ARAD 3-01-33-022
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 DANI LEO ARAD 0-33-03-0222 JICHICI SVETOZAR TIMISOARA 3-03-03-2313 NAGY IOSIF ARAD 0-30-30-304 POP CLAUDIU ARAD 0-32-33-01
Lasă un comentariu:
Who has read this thread:
Lasă un comentariu: