Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B, Arad - 11.02.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Se retrage Marisca Darius.
    Intra in concurs Bornea Valentin.

    Comentariu


    • #77
      Inscrieri finale amatori - on 11.02.2017 at 09:48:51

      1. Boata Edgar, Arad, 919 - 19,33 - A
      2. Schiopulescu Ion, Lugoj, 369 - 19 - A
      3. Cecan Vasile, Timisoara, 185 - 18,18 - A
      4. Ardelean Raul, Arad, 320 - 17,75 - A
      5. Dani Leo, Arad, 322 - 17,39 - AH
      6. Lulciuc Dumitru, Timisoara, 614 - 16,67 - A
      7. Bulibasa Tiberiu, Arad, 975 - 16,5 - A
      8. Ghile Ioan, Oradea, 359 - 15,67 - A
      9. Jichici Svetozar, Timisoara, 300 - 15,13 - A
      10. Ticu Sorin, Lugoj, 485 - 15,13 - A
      11. Nagy Iosif, Arad, 502 - 14,75 - AW
      12. Hancig Mircea, Dumbravita, 706 - 13,75 - A
      13. Pop Claudiu, Arad, 1080 - 13,75 - A
      14. Fekete Istvan, Arad, 610 - 13,5 - A
      15. Borcsi Jozsef, Timisoara, 1266 - 13 - A
      16. Lascu Marius, Timisoara, 694 - 12,29 - A
      17. Berchi Ioan, Arad, 1046 - 11,25 - A
      18. Banu Florentin, Timisoara, 1185 - 10,67 - A
      19. Oprean Andrei, Baia de Cris, 905 - 9,5 - A
      20. Demian Daniel, Arad, 1272 - 9 - A
      21. Secrian Emanuel, Lugoj, 1296 - 8 - A
      22. Vela Gabriel, Timisoara, 1015 - 7,5 - A
      23. Lascu Mihai, Dumbravita, 1068 - 7,5 - AJ
      24. Stoica Ioan Florin, Lugoj, 1278 - 7 - A
      25. Bornea Valentin, Arad, 2741 - 6 - A
      26. Lulciuc Dumitru Cosmin, Timisoara, 2474 - 4 - A
      27. Crisan Abel, Arad, 3186 - 0 - A
      28. Bradea Lucian, Arad, 4001 - 0 - A
      29. Ipate Constantin, Arad, 4002 - 0 - A
      30. Herteg Doru, Arad, 4003 - 0 - A

      Comentariu


      • #78
        Grupe inferioare amatori
        1 Boata Edgar Ticu Sorin Nagy Iosif Lascu Marius Lascu Mihai Herteg Doru
        2 Schiopulescu Ion Jichici Svetozar Fekete Istvan Demian Daniel Vela Gabriel Ipate Constantin
        3 Cecan Vasile Ghile Ioan Pop Claudiu Banu Florentin Secrian Emanuel Bradea Lucian
        4 Ardelean Raul Bulibasa Tiberiu Hancig Mircea Berchi Ioan Stoica Ioan Florin Lulciuc Dumitru Cosmin
        5 Dani Leo Lulciuc Dumitru Borcsi Jozsef Oprean Andrei Bornea Valentin Crisan Abel

        Comentariu


        • #79
          Se reinscrie Creinicean Liviu
          Se retrage Manea Adrian
          Se inscrie Bobin Andra

          Comentariu


          • #80
            Inscrieri finale open - on 11.02.2017 at 12:10:28

            1. Roman Bogdan, Arad, 8 - 36,13 - O
            2. Avram Victor, Arad, 10 - 33,5 - O
            3. Manea Karla, Timisoara, 896 - 32 - OLF
            4. Put Gabriel, Oravita, 33 - 31,5 - O
            5. Mutrescu Eugen, Timisoara, 943 - 31 - O
            6. Verdet Adrian, Oravita, 38 - 29,46 - O
            7. Spatariu Daniel, Arad, 131 - 27,88 - O
            8. Oprea Adrian, Lugoj, 75 - 27,79 - O
            9. Popet Doru, Timisoara, 139 - 26,38 - OW
            10. Tic Ioan, Oradea, 92 - 25,83 - O
            11. Kiraly Pongratz, Salonta, 505 - 25,75 - O
            12. Creinicean Liviu, Oravita, 106 - 25,21 - O
            13. Mirza Sorin, Arad, 280 - 23,75 - O
            14. Mihu Eugen, Arad, 1008 - 23,5 - O
            15. Fieraru George, Timisoara, 652 - 23 - O
            16. Kaposta Victor, Arad, 68 - 22,59 - O
            17. Veres Francisc, Oravita, 142 - 21,96 - O
            18. Oancea Eduard, Arad, 784 - 21,92 - O
            19. Bulz Ovidiu, Arad, 949 - 20,5 - O
            20. Drinceanu Lilian, Oravita, 331 - 18,86 - A
            21. Ilia Ion, Oravita, 1315 - 16,5 - A
            22. Cocias Gheorghe, Oravita, 1628 - 16 - A
            23. Bobin Andra, Dumbravita, 1934 - 7,5 - AF
            24. Codea Eugen, Oravita, 4002 - 0 - A

            Comentariu


            • #81
              Grupe inferioare open
              1 Roman Bogdan Oprea Adrian Popet Doru Kaposta Victor Veres Francisc Codea Eugen
              2 Avram Victor Spatariu Daniel Tic Ioan Fieraru George Drinceanu Lilian Ilia Ion
              3 Manea Karla Verdet Adrian Kiraly Pongratz Mihu Eugen Bulz Ovidiu Cocias Gheorghe
              4 Put Gabriel Mutrescu Eugen Creinicean Liviu Mirza Sorin Oancea Eduard Bobin Andra

              Comentariu


              • #82
                Grupe inferioare amatori

                Gr.inferioara nr. 1
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 BOATA EDGAR ARAD
                3-0
                3-1
                3-0
                3-1
                3-0
                5
                1
                2 TICU SORIN LUGOJ
                0-3
                3-1
                3-2
                3-0
                3-0
                4
                2
                3 NAGY IOSIF ARAD
                1-3
                1-3
                3-1
                3-0
                3-0
                3
                3
                4 LASCU MARIUS TIMISOARA
                0-3
                2-3
                1-3
                2-3
                3-0
                1
                4
                5 LASCU MIHAI DUMBRAVITA
                1-3
                0-3
                0-3
                3-2
                0-3
                1
                6 HERTEG DORU ARAD
                0-3
                0-3
                0-3
                0-3
                3-0
                1
                Gr.inferioara nr. 2
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 SCHIOPULESCU ION LUGOJ
                3-0
                3-0
                3-0
                3-0
                3-0
                5
                1
                2 JICHICI SVETOZAR TIMISOARA
                0-3
                3-1
                3-2
                3-0
                3-0
                4
                2
                3 FEKETE ISTVAN ARAD
                0-3
                1-3
                1-3
                3-0
                3-0
                2
                4
                4 DEMIAN DANIEL ARAD
                0-3
                2-3
                3-1
                3-0
                3-0
                3
                3
                5 VELA GABRIEL TIMISOARA
                0-3
                0-3
                0-3
                0-3
                3-0
                1
                6 IPATE CONSTANTIN ARAD
                0-3
                0-3
                0-3
                0-3
                0-3
                0
                Gr.inferioara nr. 3
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 CECAN VASILE TIMISOARA
                3-0
                3-0
                1-3
                3-0
                3-2
                4
                1
                2 GHILE IOAN ORADEA
                0-3
                0-3
                3-2
                3-1
                0-3
                2
                3 POP CLAUDIU ARAD
                0-3
                3-0
                2-3
                3-0
                1-3
                2
                4
                4 BANU FLORENTIN TIMISOARA
                3-1
                2-3
                3-2
                3-0
                2-3
                3
                3
                5 SECRIAN EMANUEL LUGOJ
                0-3
                1-3
                0-3
                0-3
                0-3
                0
                6 BRADEA LUCIAN ARAD
                2-3
                3-0
                3-1
                3-2
                3-0
                4
                2
                Gr.inferioara nr. 4
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 ARDELEAN RAUL ARAD
                2-3
                3-1
                3-0
                3-1
                3-0
                4
                2
                2 BULIBASA TIBERIU ARAD
                3-2
                3-2
                3-0
                3-2
                3-0
                5
                1
                3 HANCIG MIRCEA DUMBRAVITA
                1-3
                2-3
                2-3
                3-0
                3-0
                2
                3
                4 BERCHI IOAN ARAD
                0-3
                0-3
                3-2
                0-3
                3-0
                2
                5 STOICA IOAN FLORIN LUGOJ
                1-3
                2-3
                0-3
                3-0
                3-2
                2
                4
                6 LULCIUC DUMITRU COSMIN TIMISOARA
                0-3
                0-3
                0-3
                0-3
                2-3
                0
                Gr.inferioara nr. 5
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 DANI LEO ARAD
                3-0
                3-0
                3-0
                3-0
                3-0
                5
                1
                2 LULCIUC DUMITRU TIMISOARA
                0-3
                3-0
                3-0
                3-0
                3-0
                4
                2
                3 BORCSI JOZSEF TIMISOARA
                0-3
                0-3
                2-3
                1-3
                2-3
                0
                4 OPREAN ANDREI BAIA DE CRIS
                0-3
                0-3
                3-2
                1-3
                3-0
                2
                4
                5 BORNEA VALENTIN ARAD
                0-3
                0-3
                3-1
                3-1
                3-1
                3
                3
                6 CRISAN ABEL ARAD
                0-3
                0-3
                3-2
                0-3
                1-3
                1

                Comentariu


                • #83
                  Grupe superioare amatori
                  1 Boata Edgar Bradea Lucian Demian Daniel Stoica Ioan Florin
                  2 Schiopulescu Ion Ardelean Raul Banu Florentin Oprean Andrei
                  3 Cecan Vasile Lulciuc Dumitru Hancig Mircea Lascu Marius
                  4 Bulibasa Tiberiu Ticu Sorin Bornea Valentin Fekete Istvan
                  5 Dani Leo Jichici Svetozar Nagy Iosif Pop Claudiu

                  Comentariu


                  • #84
                    Ni se pregateste ceva...

                    Comentariu


                    • #85
                      capture

                      Comentariu


                      • #86
                        upload pics

                        Comentariu


                        • #87
                          Grupe superioare amatori

                          Gr.superioara nr. 1
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 BOATA EDGAR ARAD
                          3-2
                          3-0
                          3-1
                          3
                          1
                          2 BRADEA LUCIAN ARAD
                          2-3
                          2-3
                          3-0
                          1
                          3 DEMIAN DANIEL ARAD
                          0-3
                          3-2
                          3-1
                          2
                          2
                          4 STOICA IOAN FLORIN LUGOJ
                          1-3
                          0-3
                          1-3
                          0
                          Gr.superioara nr. 2
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 SCHIOPULESCU ION LUGOJ
                          0-3
                          3-1
                          3-0
                          2
                          2
                          2 ARDELEAN RAUL ARAD
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          3
                          1
                          3 BANU FLORENTIN TIMISOARA
                          1-3
                          0-3
                          3-0
                          1
                          4 OPREAN ANDREI BAIA DE CRIS
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0
                          Gr.superioara nr. 3
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 CECAN VASILE TIMISOARA
                          1-3
                          1-3
                          3-0
                          1
                          2 LULCIUC DUMITRU TIMISOARA
                          3-1
                          3-2
                          3-1
                          3
                          1
                          3 HANCIG MIRCEA DUMBRAVITA
                          3-1
                          2-3
                          3-0
                          2
                          2
                          4 LASCU MARIUS TIMISOARA
                          0-3
                          1-3
                          0-3
                          0
                          Gr.superioara nr. 4
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 BULIBASA TIBERIU ARAD
                          1-3
                          3-0
                          0-3
                          1
                          2 TICU SORIN LUGOJ
                          3-1
                          3-1
                          3-1
                          3
                          1
                          3 BORNEA VALENTIN ARAD
                          0-3
                          1-3
                          0-3
                          0
                          4 FEKETE ISTVAN ARAD
                          3-0
                          1-3
                          3-0
                          2
                          2
                          Gr.superioara nr. 5
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 DANI LEO ARAD
                          0-3
                          3-0
                          3-0
                          2
                          2
                          2 JICHICI SVETOZAR TIMISOARA
                          3-0
                          3-0
                          3-2
                          3
                          1
                          3 NAGY IOSIF ARAD
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0
                          4 POP CLAUDIU ARAD
                          0-3
                          2-3
                          3-0
                          1

                          Comentariu


                          • #88
                            Eliminatorii amatori
                            1. Boata Edgar
                            ------------------------- Boata Edgar 3-0
                            16. Bye
                            --------------------------------------------------
                            9. Schiopulescu Ion
                            -------------------------
                            8. Hancig Mircea
                            ---------------------------------------------------------------------------
                            5. Jichici Svetozar
                            ------------------------- Jichici Svetozar 3-0
                            12. Bye
                            --------------------------------------------------
                            13. Bye
                            ------------------------- Ticu Sorin 0-3
                            4. Ticu Sorin

                            . ----------------------------------------------------------------------------------------------------

                            3. Lulciuc Dumitru
                            ------------------------- Lulciuc Dumitru 3-0
                            14. Bye
                            --------------------------------------------------
                            11. Bye
                            ------------------------- Fekete Istvan 0-3
                            6. Fekete Istvan
                            ---------------------------------------------------------------------------
                            7. Demian Daniel
                            -------------------------
                            10. Dani Leo
                            --------------------------------------------------
                            15. Bye
                            ------------------------- Ardelean Raul 0-3
                            2. Ardelean Raul

                            Comentariu


                            • #89
                              S-a terminat... gulyas-ul...

                              upload foto

                              Comentariu


                              • #90
                                Eliminatorii amatori
                                1. Boata Edgar
                                ------------------------- Boata Edgar 3-0
                                16. Bye
                                --------------------------------------------------
                                9. Schiopulescu Ion
                                ------------------------- Schiopulescu Ion 3-2
                                8. Hancig Mircea
                                ---------------------------------------------------------------------------
                                5. Jichici Svetozar
                                ------------------------- Jichici Svetozar 3-0
                                12. Bye
                                --------------------------------------------------
                                13. Bye
                                ------------------------- Ticu Sorin 0-3
                                4. Ticu Sorin

                                . ----------------------------------------------------------------------------------------------------

                                3. Lulciuc Dumitru
                                ------------------------- Lulciuc Dumitru 3-0
                                14. Bye
                                --------------------------------------------------
                                11. Bye
                                ------------------------- Fekete Istvan 0-3
                                6. Fekete Istvan
                                ---------------------------------------------------------------------------
                                7. Demian Daniel
                                ------------------------- Dani Leo 0-3
                                10. Dani Leo
                                --------------------------------------------------
                                15. Bye
                                ------------------------- Ardelean Raul 0-3
                                2. Ardelean Raul

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X