Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B, Arad - 11.02.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #91
    Postat în original de Kralizec Vezi post
    S-a terminat... gulyas-ul...

    upload foto
    Pofta mare si spor la masa de tenis.

    Comentariu


    • #92
      Eliminatorii amatori
      1. Boata Edgar
      ------------------------- Boata Edgar 3-0
      16. Bye
      -------------------------------------------------- Schiopulescu Ion 0-3
      9. Schiopulescu Ion
      ------------------------- Schiopulescu Ion 3-2
      8. Hancig Mircea
      --------------------------------------------------------------------------- Schiopulescu Ion 3-2
      5. Jichici Svetozar
      ------------------------- Jichici Svetozar 3-0
      12. Bye
      -------------------------------------------------- Jichici Svetozar 3-0
      13. Bye
      ------------------------- Ticu Sorin 0-3
      4. Ticu Sorin

      . ----------------------------------------------------------------------------------------------------

      3. Lulciuc Dumitru
      ------------------------- Lulciuc Dumitru 3-0
      14. Bye
      -------------------------------------------------- Lulciuc Dumitru 3-2
      11. Bye
      ------------------------- Fekete Istvan 0-3
      6. Fekete Istvan
      --------------------------------------------------------------------------- Dani Leo 1-3
      7. Demian Daniel
      ------------------------- Dani Leo 0-3
      10. Dani Leo
      -------------------------------------------------- Dani Leo 3-1
      15. Bye
      ------------------------- Ardelean Raul 0-3
      2. Ardelean Raul

      Comentariu


      • #93
        In cinci minute, in direct, pe https://www.facebook.com/AmaTurRomania/
        Finala: Schiopulescu Ion - Dani Leo

        Comentariu


        • #94
          Finala mica - amatori

          Jichici Svetozar
          ------------------------- Jichici Svetozar 3-0
          Lulciuc Dumitru

          Comentariu


          • #95
            Eliminatorii amatori
            1. Boata Edgar
            ------------------------- Boata Edgar 3-0
            16. Bye
            -------------------------------------------------- Schiopulescu Ion 0-3
            9. Schiopulescu Ion
            ------------------------- Schiopulescu Ion 3-2
            8. Hancig Mircea
            --------------------------------------------------------------------------- Schiopulescu Ion 3-2
            5. Jichici Svetozar
            ------------------------- Jichici Svetozar 3-0
            12. Bye
            -------------------------------------------------- Jichici Svetozar 3-0
            13. Bye
            ------------------------- Ticu Sorin 0-3
            4. Ticu Sorin

            . ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Dani Leo 0-3

            3. Lulciuc Dumitru
            ------------------------- Lulciuc Dumitru 3-0
            14. Bye
            -------------------------------------------------- Lulciuc Dumitru 3-2
            11. Bye
            ------------------------- Fekete Istvan 0-3
            6. Fekete Istvan
            --------------------------------------------------------------------------- Dani Leo 1-3
            7. Demian Daniel
            ------------------------- Dani Leo 0-3
            10. Dani Leo
            -------------------------------------------------- Dani Leo 3-1
            15. Bye
            ------------------------- Ardelean Raul 0-3
            2. Ardelean Raul

            Comentariu


            • #96
              Clasament amatori

              1. Dani Leo - Arad
              2. Schiopulescu Ion - Lugoj
              3 -- 4
              Jichici Svetozar - Timisoara
              Lulciuc Dumitru - Timisoara
              5 -- 8
              Ardelean Raul - Arad
              Boata Edgar - Arad
              Ticu Sorin - Lugoj
              Fekete Istvan - Arad
              9 -- 10
              Hancig Mircea - Dumbravita
              Demian Daniel - Arad
              11 -- 15 1v gr.sup.
              Cecan Vasile - Timisoara
              Bulibasa Tiberiu - Arad
              Pop Claudiu - Arad
              Banu Florentin - Timisoara
              Bradea Lucian - Arad
              16 -- 20 0v gr.sup.
              Nagy Iosif - Arad
              Lascu Marius - Timisoara
              Oprean Andrei - Baia de Cris
              Stoica Ioan Florin - Lugoj
              Bornea Valentin - Arad
              21 -- 22 2v gr.inf.
              Ghile Ioan - Oradea
              Berchi Ioan - Arad
              23 -- 26 1v gr.inf.
              Vela Gabriel - Timisoara
              Lascu Mihai - Dumbravita
              Crisan Abel - Arad
              Herteg Doru - Arad
              27 -- 30 0v gr.inf.
              Borcsi Jozsef - Timisoara
              Secrian Emanuel - Lugoj
              Lulciuc Dumitru Cosmin - Timisoara
              Ipate Constantin - Arad

              Comentariu


              • #97
                Felicitari Levi!!!! Bine jucat Felicitari deopotriva si finalistului Schiopulescu Ion!!! O finala frumoasa!!!!

                Comentariu


                • #98
                  Grupe inferioare open

                  Gr.inferioara nr. 1
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 ROMAN BOGDAN ARAD
                  3-0
                  3-0
                  3-1
                  3-0
                  3-0
                  5
                  1
                  2 OPREA ADRIAN LUGOJ
                  0-3
                  2-3
                  2-3
                  3-0
                  3-0
                  2
                  3
                  3 POPET DORU TIMISOARA
                  0-3
                  3-2
                  2-3
                  1-3
                  3-0
                  2
                  4 KAPOSTA VICTOR ARAD
                  1-3
                  3-2
                  3-2
                  3-1
                  3-0
                  4
                  2
                  5 VERES FRANCISC ORAVITA
                  0-3
                  0-3
                  3-1
                  1-3
                  3-0
                  2
                  4
                  6 CODEA EUGEN ORAVITA
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0
                  Gr.inferioara nr. 2
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 AVRAM VICTOR ARAD
                  3-0
                  3-1
                  3-1
                  3-2
                  3-0
                  5
                  1
                  2 SPATARIU DANIEL ARAD
                  0-3
                  3-0
                  3-0
                  3-1
                  3-0
                  4
                  2
                  3 TIC IOAN ORADEA
                  1-3
                  0-3
                  3-1
                  0-3
                  3-0
                  2
                  4
                  4 FIERARU GEORGE TIMISOARA
                  1-3
                  0-3
                  1-3
                  0-3
                  3-1
                  1
                  5 DRINCEANU LILIAN ORAVITA
                  2-3
                  1-3
                  3-0
                  3-0
                  3-2
                  3
                  3
                  6 ILIA ION ORAVITA
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  1-3
                  2-3
                  0
                  Gr.inferioara nr. 3
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 MANEA KARLA TIMISOARA
                  3-2
                  3-1
                  3-1
                  0-3
                  3-0
                  4
                  1
                  2 VERDET ADRIAN ORAVITA
                  2-3
                  3-1
                  3-1
                  3-0
                  3-1
                  4
                  2
                  3 KIRALY PONGRATZ SALONTA
                  1-3
                  1-3
                  3-0
                  1-3
                  3-1
                  2
                  3
                  4 MIHU EUGEN ARAD
                  1-3
                  1-3
                  0-3
                  3-0
                  1-3
                  1
                  5 BULZ OVIDIU ARAD
                  3-0
                  0-3
                  3-1
                  0-3
                  2-3
                  2
                  6 COCIAS GHEORGHE ORAVITA
                  0-3
                  1-3
                  1-3
                  3-1
                  3-2
                  2
                  4
                  Gr.inferioara nr. 4
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 PUT GABRIEL ORAVITA
                  3-2
                  1-3
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  4
                  1
                  2 MUTRESCU EUGEN TIMISOARA
                  2-3
                  3-0
                  3-1
                  3-1
                  3-0
                  4
                  2
                  3 CREINICEAN LIVIU ORAVITA
                  3-1
                  0-3
                  1-3
                  3-2
                  3-1
                  3
                  4
                  4 MIRZA SORIN ARAD
                  0-3
                  1-3
                  3-1
                  3-1
                  3-0
                  3
                  3
                  5 OANCEA EDUARD ARAD
                  0-3
                  1-3
                  2-3
                  1-3
                  3-0
                  1
                  6 BOBIN ANDRA DUMBRAVITA
                  0-3
                  0-3
                  1-3
                  0-3
                  0-3
                  0

                  Comentariu


                  • #99
                    Grupe superioare open
                    1 Roman Bogdan Verdet Adrian Drinceanu Lilian Creinicean Liviu
                    2 Avram Victor Mutrescu Eugen Kiraly Pongratz Veres Francisc
                    3 Manea Karla Kaposta Victor Mirza Sorin Tic Ioan
                    4 Put Gabriel Spatariu Daniel Oprea Adrian Cocias Gheorghe

                    Comentariu


                    • Grupe superioare open

                      Gr.superioara nr. 1
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 ROMAN BOGDAN ARAD
                      1-3
                      3-0
                      3-0
                      2
                      2
                      2 VERDET ADRIAN ORAVITA
                      3-1
                      3-0
                      3-0
                      3
                      1
                      3 DRINCEANU LILIAN ORAVITA
                      0-3
                      0-3
                      3-2
                      1
                      4 CREINICEAN LIVIU ORAVITA
                      0-3
                      0-3
                      2-3
                      0
                      Gr.superioara nr. 2
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 AVRAM VICTOR ARAD
                      1-3
                      3-2
                      3-0
                      2
                      2
                      2 MUTRESCU EUGEN TIMISOARA
                      3-1
                      3-1
                      3-0
                      3
                      1
                      3 KIRALY PONGRATZ SALONTA
                      2-3
                      1-3
                      3-0
                      1
                      4 VERES FRANCISC ORAVITA
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0
                      Gr.superioara nr. 3
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 MANEA KARLA TIMISOARA
                      3-1
                      3-2
                      3-2
                      3
                      1
                      2 KAPOSTA VICTOR ARAD
                      1-3
                      2-3
                      3-1
                      1
                      2
                      3 MIRZA SORIN ARAD
                      2-3
                      3-2
                      1-3
                      1
                      4 TIC IOAN ORADEA
                      2-3
                      1-3
                      3-1
                      1
                      Gr.superioara nr. 4
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 PUT GABRIEL ORAVITA
                      0-3
                      2-3
                      3-0
                      1
                      2 SPATARIU DANIEL ARAD
                      3-0
                      3-0
                      3-2
                      3
                      1
                      3 OPREA ADRIAN LUGOJ
                      3-2
                      0-3
                      3-0
                      2
                      2
                      4 COCIAS GHEORGHE ORAVITA
                      0-3
                      2-3
                      0-3
                      0

                      Comentariu


                      • Eliminatorii open
                        1. Verdet Adrian
                        -------------------------
                        8. Avram Victor
                        --------------------------------------------------
                        5. Kaposta Victor
                        -------------------------
                        4. Spatariu Daniel
                        ---------------------------------------------------------------------------
                        3. Manea Karla
                        -------------------------
                        6. Roman Bogdan
                        --------------------------------------------------
                        7. Oprea Adrian
                        -------------------------
                        2. Mutrescu Eugen

                        Comentariu


                        • Multumesc tuturor pentru felicitar!!! A fost un Concurs frumos felicitări Organizatorilor, Ghita, Doru, si Claudiu Suport tehnic: !!! Felicitări tuturor participanților și premianților !!! Ne-am simțit bine împreună....



                          ,,,,,,,,,,,,,,,,pupaciuni pt Organizator ca s-a simtit bine....

                          Ultima editare de leo33; 11.feb.2017, 18:45.
                          Cu multa munca si perseverenta, am reusit !!! > https://www.facebook.com/video.php?v=10152877317254608

                          Comentariu


                          • Eliminatorii open
                            1. Verdet Adrian
                            -------------------------
                            8. Avram Victor
                            --------------------------------------------------
                            5. Kaposta Victor
                            ------------------------- Spatariu Daniel 0-3
                            4. Spatariu Daniel
                            ---------------------------------------------------------------------------
                            3. Manea Karla
                            ------------------------- Roman Bogdan 0-3
                            6. Roman Bogdan
                            --------------------------------------------------
                            7. Oprea Adrian
                            ------------------------- Mutrescu Eugen 0-3
                            2. Mutrescu Eugen

                            Comentariu


                            • In cateva minute, live pe facebook, seminfinala open: Roman Bogdan - Mutrescu Eugen
                              https://www.facebook.com/AmaTurRomania/

                              Comentariu


                              • Eliminatorii open
                                1. Verdet Adrian
                                ------------------------- Avram Victor 2-3
                                8. Avram Victor
                                -------------------------------------------------- Avram Victor 3-1
                                5. Kaposta Victor
                                ------------------------- Spatariu Daniel 0-3
                                4. Spatariu Daniel
                                ---------------------------------------------------------------------------
                                3. Manea Karla
                                ------------------------- Roman Bogdan 0-3
                                6. Roman Bogdan
                                -------------------------------------------------- Roman Bogdan 3-1
                                7. Oprea Adrian
                                ------------------------- Mutrescu Eugen 0-3
                                2. Mutrescu Eugen

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X