Din Lugoj-Stoica Ioan Florin
Ticu Sorin
Secrian Emanuel
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Turneu B, Arad - 11.02.2017
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
Lulciuc Dumitru -Timișoara
---------- Post added 04.02.2017 at 13:12 ----------
Lulciuc Cosmin -Timișoara
Lasă un comentariu:
-
Cecan Vasile, Timișoara
Jichici Svetozar, Timișoara
Vela Gabriel, Timișoara
Lasă un comentariu:
-
Inscrieri finale amatori - on 2/12/2017 at 4:10:26 PM
1. Boata Edgar, Arad, 919 - 19.33 - A
2. Schiopulescu Ion, Lugoj, 369 - 19 - A
3. Cecan Vasile, Timișoara, 185 - 18.18 - A
4. Ardelean Raul, Arad, 320 - 17.75 - A
5. Dani Leo, Arad, 322 - 17.39 - AH
6. Lulciuc Dumitru, Timișoara, 614 - 16.67 - A
7. Bulibasa Tiberiu, Arad, 975 - 16.5 - A
8. Ghile Ioan, Oradea, 359 - 15.67 - A
9. Jichici Svetozar, Timișoara, 300 - 15.13 - A
10. Ticu Sorin, Lugoj, 485 - 15.13 - A
11. Nagy Iosif, Arad, 502 - 14.75 - AW
12. Hancig Mircea, Dumbravita, 706 - 13.75 - A
13. Pop Claudiu, Arad, 1080 - 13.75 - A
14. Fekete Istvan, Arad, 610 - 13.5 - A
15. Borcsi Jozsef, Timișoara, 1266 - 13 - A
16. Lascu Marius, Timișoara, 694 - 12.29 - A
17. Berchi Ioan, Arad, 1046 - 11.25 - A
18. Banu Florentin, Timișoara, 1185 - 10.67 - A
19. Oprean Andrei, Baia de Cris, 905 - 9.5 - A
20. Demian Daniel, Arad, 1272 - 9 - A
21. Secrian Emanuel, Lugoj, 1296 - 8 - A
22. Vela Gabriel, Timișoara, 1015 - 7.5 - A
23. Lascu Mihai, Dumbravita, 1068 - 7.5 - AJ
24. Stoica Ioan Florin, Lugoj, 1278 - 7 - A
25. Bornea Valentin, Arad, 2741 - 6 - A
26. Lulciuc Dumitru Cosmin, Timișoara, 2474 - 4 - A
27. Crisan Abel, Arad, 3186 - 0 - A
28. Bradea Lucian, Arad, 4001 - 0 - A
29. Ipate Constantin, Arad, 4002 - 0 - A
30. Herteg Doru, Arad, 4003 - 0 - A
Clasament amatori
1. Dani Leo - Arad
2. Schiopulescu Ion - Lugoj
3 -- 4
Jichici Svetozar - Timișoara
Lulciuc Dumitru - Timișoara
5 -- 8
Ardelean Raul - Arad
Boata Edgar - Arad
Ticu Sorin - Lugoj
Fekete Istvan - Arad
9 -- 10
Hancig Mircea - Dumbravita
Demian Daniel - Arad
11 -- 15 1v gr.sup.
Cecan Vasile - Timișoara
Bulibasa Tiberiu - Arad
Pop Claudiu - Arad
Banu Florentin - Timișoara
Bradea Lucian - Arad
16 -- 20 0v gr.sup.
Nagy Iosif - Arad
Lascu Marius - Timișoara
Oprean Andrei - Baia de Cris
Stoica Ioan Florin - Lugoj
Bornea Valentin - Arad
21 -- 22 2v gr.inf.
Ghile Ioan - Oradea
Berchi Ioan - Arad
23 -- 26 1v gr.inf.
Vela Gabriel - Timișoara
Lascu Mihai - Dumbravita
Crisan Abel - Arad
Herteg Doru - Arad
27 -- 30 0v gr.inf.
Borcsi Jozsef - Timișoara
Secrian Emanuel - Lugoj
Lulciuc Dumitru Cosmin - Timișoara
Ipate Constantin - Arad
*Niciun absent nemotivat.
Inscrieri finale open - on 2/12/2017 at 4:13:02 PM
1. Roman Bogdan, Arad, 8 - 36.13 - O
2. Avram Victor, Arad, 10 - 33.5 - O
3. Manea Karla, Timișoara, 896 - 32 - OLF
4. Put Gabriel, Oravita, 33 - 31.5 - O
5. Mutrescu Eugen, Timișoara, 943 - 31 - O
6. Verdet Adrian, Oravita, 38 - 29.46 - O
7. Spatariu Daniel, Arad, 131 - 27.88 - O
8. Oprea Adrian, Lugoj, 75 - 27.79 - O
9. Popet Doru, Timișoara, 139 - 26.38 - OW
10. Tic Ioan, Oradea, 92 - 25.83 - O
11. Kiraly Pongratz, Salonta, 505 - 25.75 - O
12. Creinicean Liviu, Oravita, 106 - 25.21 - O
13. Mirza Sorin, Arad, 280 - 23.75 - O
14. Mihu Eugen, Arad, 1008 - 23.5 - O
15. Fieraru George, Timișoara, 652 - 23 - O
16. Kaposta Victor, Arad, 68 - 22.59 - O
17. Veres Francisc, Oravita, 142 - 21.96 - O
18. Oancea Eduard, Arad, 784 - 21.92 - O
19. Bulz Ovidiu, Arad, 949 - 20.5 - O
20. Drinceanu Lilian, Oravita, 331 - 18.86 - A
21. Ilia Ion, Oravita, 1315 - 16.5 - A
22. Cocias Gheorghe, Oravita, 1628 - 16 - A
23. Bobin Andra, Dumbravita, 1934 - 7.5 - AF
24. Codea Eugen, Oravita, 4002 - 0 - A
Clasament open
1. Roman Bogdan - Arad
2. Avram Victor - Arad
3 -- 4
Mutrescu Eugen - Timișoara
Spatariu Daniel - Arad
5 -- 8
Manea Karla - Timișoara
Verdet Adrian - Oravita
Oprea Adrian - Lugoj
Kaposta Victor - Arad
9 -- 13 1v gr.sup.
Put Gabriel - Oravita
Tic Ioan - Oradea
Kiraly Pongratz - Salonta
Mirza Sorin - Arad
Drinceanu Lilian - Oravita
14 -- 16 0v gr.sup.
Creinicean Liviu - Oravita
Veres Francisc - Oravita
Cocias Gheorghe - Oravita
17 -- 18 2v gr.inf.
Popet Doru - Timișoara
Bulz Ovidiu - Arad
19 -- 21 1v gr.inf.
Mihu Eugen - Arad
Fieraru George - Timișoara
Oancea Eduard - Arad
22 -- 24 0v gr.inf.
Ilia Ion - Oravita
Bobin Andra - Dumbravita
Codea Eugen - Oravita
*Niciun absent nemotivat.
Lasă un comentariu:
-
Turneu B, Arad - 11.02.2017
Data: 11 februarie 2017
Localitatea: Arad
Locul de desfasurare: sala CSM Arad, str. Mihai Eminescu nr. 28
[TD]
Categorii: "B", open si amatori (doua turnee);
Logistica: 9 mese ITTF, mingi celuloid;
Ora de incepere: 9:30 amatori, 12:00 open;
Numarul maxim de jucatori: 24 open + 30 amatori;
SE ASIGURA:
- apa, cafea, tuica;
- o portie de gulyas (maestru bucatar Tisza Iosif );
Materiale de premiere: locul 1 (amatori, open) cupa, locurile 1-3 (amatori, open) medalii si diplome;
Taxa de participare:
20 ron (adulti);
10 ron (copii sub 14 ani);
- persoanele cu dizabilitati nu platesc taxa de participare.
Pentru fiecare participant se va dona 1 ron catre AmaTur.
INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
- pe forum sau telefonic;
- prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
- ultima retragere Joi, 9.02.2017, ora 21,00;
- retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
- retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
- absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N;
AMATORI
- poate participa orice jucator cu media intre 0 si 19,99;
Numar maxim de jucatori: 30
Validare inscrieri: 09:00 - 09:25
Ora de incepere: 09:30 - 09:45 (in functie de intarziati)
SISTEM DE DESFASURARE:
- grupe inferioare de cate 5-7 jucatori in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba); se califica primii 4;
- grupe superioare de 3-4 jucatori dupa o schema aleatoare; se califica primii 2;
- tablou eliminatoriu; ordinea favoritilor (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numarului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorti, de catre cei in cauza, din doua urne (partea superioara si partea inferioara) astfel incat locurile 1 si 2 din superioare sa nu se mai intalneasca decat, eventual, in finala;
- se joaca finala mica;
OPEN
- poate participa orice jucator cu media peste 20,00;
Numar maxim de jucatori: 24
Validare inscrieri: 11:30 - 11:55
Ora de incepere: 12:00 - 12:15 (in functie de intarziati)
SISTEM DE DESFASURARE:
- grupe inferioare de cate 5-7 jucatori in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba); se califica primii 4;
- grupe superioare de 3-4 jucatori dupa o schema aleatoare; se califica primii 2;
- tablou eliminatoriu; ordinea favoritilor (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numarului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorti, de catre cei in cauza, din doua urne (partea superioara si partea inferioara) astfel incat locurile 1 si 2 din superioare sa nu se mai intalneasca decat, eventual, in finala;
- se joaca finala mica;
ORGANIZATORI:
Lacatis Ghita: 0758.923.908
Neamț Doru: 0749.244.202
Suport tehnic: Vela ClaudiuTaguri: Nimic
Who has read this thread:
Lasă un comentariu: