Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

Turneu B, Arad - 11.02.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Kralizec
    a răspuns
    AMATORI
    SEMIFINALA: Jichici Svetozar - Schiopulescu Ion

FINALA: Schiopulescu Ion - Dani Leo

OPEN
    SEMIFINALA: Mutrescu Eugen - Roman Bogdan

FINALA: Avram Victor - Roman Bogdan

Lasă un comentariu:

• ghitza
    a răspuns
    Ne bucuram ca a fost un turneu pe placu tau si te asteptam si la urmatoarele...

Lasă un comentariu:

• Stoica Ioan Florin
    a răspuns
    FELICITARI !!! A fost cel mai frumos concurs de B la care am participat !!! GHITA,DORU,CLAUDIU si bineinteles TISZA IOSIF[IOJI],sunteti extraordinari !!! Asteptam sa recidivati pentru ca intr-adevar ne-am simtit foarte bine si poate cel mai important lucru este ca ne-am reintalnit cu totii sanatosi ! Respect si va pup de aici de la Lugoj !

Lasă un comentariu:

• alandala
    a răspuns
    Cāteva poze și de la mine.

Ultima editare de marcelgiosan; 13.feb.2017, 11:34.

Lasă un comentariu:

• Kralizec
    a răspuns
    PREMIERE OPEN

Lasă un comentariu:

• Kralizec
    a răspuns
    PREMIERE AMATORI

photo sharing

Lasă un comentariu:

• Kralizec
    a răspuns

Lasă un comentariu:

• ghitza
    a răspuns
    Cea mai importanta ii Any(Ciupy Meu)care ma sustine in tot ce fac si vreau sa ii Multumesc

Lasă un comentariu:

• alandala
    a răspuns
    Multumim tutror pentru gandurile bune si mesajele de apreciere. De asemenea le multumim cu caldura tuturor celor care ne-au ajutat la buna organizare a acestui turneu cu un sfat, cu o vorba de incurajare sau cu “pusul umarului efectiv” fara nici o obligatie din partea lor –Claudiu, Ioji, Piti, Petre si Ani)- care au fost pe metereze de la inceput pana la terminarea evenimentului. Si nu in ultimul rand va multumim tuturor care ne-ati onorat cu prezenta extraordinar de numeroasa, deoarece fara voi PARTICIPANTII (de la cei de pe primele locuri pana la cei care sunt la inceput de drum), degeaba ne zbatem noi, ca tot nu iese nimica frumos.
    Nu ne-a fost usor. Cand ne-am hotarat sa ne inhamam la organizarea unui concurs –ziceam noi, doar cu vre-o 20 de participanti in total (cum eram obisnuiti prin zona la B-uri), mai usor de gestionat de catre niste organizatori incepatori- nu ne-am gandit la evolutia spectaculoasa a inscrierilor. Speram ca ne scuzati daca au existat motive de nemultumire in desfasurarea turneului (suntem oricum doar la inceput de drum). Deasemenea ne pare rau si in acelasi timp ne cerem scuze celor care nu au putut sa participe la concurs datorita locurilor limitate (6 pe lista de asteptare si inca vreo 8 care si-au anuntat dorinta de a veni dar le-am spus ca nu se mai poate), dar a fost o chestie independenta de vointa noastra. Pana in ultimul moment am stiut ca vom avea la dispozitie - incepand de dimineata doar de o sala cu 5 mese si abia de la ora 12, vom beneficia de ambele sali. Cand am aflat ca vom putea dispune de ambele sali incepand de dimineata, deja nu se mai putea face nimic. Si nu am vrut sa facem rabat la calitatea concursului (chiar daca nu ne strica un surplus de fonduri).
    Speram ca lumea s-a simtit bine, in timp ce a si jucat tenis de masa de calitate si nu in ultimul rand speram ca o sa ne onorati cu o prezenta tot atat de numeroasa si la viitoarelor turnee, pe care poate o sa le mai organizam.
    Ultima editare de alandala; 12.feb.2017, 22:05.

Lasă un comentariu:

• leo33
    a răspuns
    aaaaaaaaaaa, trebuie sa mai multumesc domnului Pascuta cu care ma joc cel mai des, un om de nota 10+ si ma mai mentine in forma.... din cand in cand mai am mila de el,,,,

Lasă un comentariu:

• remy
    a răspuns
    Felicitări Bogdan Roman.
    Remy - Tulcea.

Lasă un comentariu:

• Kralizec
    a răspuns
    Arad - 2017.02.11
    ID Nume si prenume Data Penalizare
    246 Darvasi Ibolya - Salonta 2017.02.08 - R1
    *au mai fost doua cedari de locuri in dimineata turneului; respectivii au fost prezenti la sala dar si-au cedat locurile in favoarea altora; asadar consider ca nu merita penalizati; ideea penalizarilor este disciplinarea participantilor si nu "pedepsirea" lor pentru un gest nobil.

Lasă un comentariu:

• Kralizec
    a răspuns
    AMATORI
    SEMIFINALA: Jichici Svetozar - Schiopulescu Ion https://www.facebook.com/AmaTurRoman...0072553117417/

FINALA: Schiopulescu Ion - Dani Leo https://www.facebook.com/AmaTurRoman...0082483116424/

OPEN
    SEMIFINALA: Mutrescu Eugen - Roman Bogdan https://www.facebook.com/AmaTurRoman...0144693110203/

FINALA: Avram Victor - Roman Bogdan https://www.facebook.com/AmaTurRoman...0164183108254/

Lasă un comentariu:

• ghitza
    a răspuns
    O sa recidivam cu siguranta...ne bucuram ca a iesit un turneu frumos si ca sunteti multumiti

Lasă un comentariu:

• victor.arad
    a răspuns
    Un adevarat ospat acest turneu....mai mult s-a socializat, mancat si baut decat s-a jucat, lucru mai rar intalnit mai nou pe la turnee. Mancarea de nota 10+.Felicitari bucatarilor si organizatorilor Ghita & Doru & Clau. Altfel merge mingea cu stomacul plin Sper sa recidivati.

Lasă un comentariu:

Cine a citit topicul
Procesare...
X