Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "Pinguinul vesel", Bucuresti TOP TENIS ARENA 18 si 19 februarie 2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "Pinguinul vesel", Bucuresti TOP TENIS ARENA 18 si 19 februarie 2017

    LOCALITATEA: BUCURESTI - TOP TENIS ARENA
    DATA:
    18 si 19 februarie 2017
    ADRESA+INDICATII ACCES: Statia de metrou Semanatoarea, in incinta SemaParc
    [TD]
    [/TD]
    TIMPUL PROBABIL ALOCAT: Sambata: 9,30 - 21,00 ; Duminica: 9,30 - 18,30
    NUMĂR PARTICIPANȚI: Incepatori 54 - Avansati 84 - OPEN 48 - ELITE 36, in ordinea inscrierii pe site.
    NR MESE: 20 mese DONIC WORLD CHAMPION, aprobate ITTF .
    SPATIU DE JOC: foarte bun, suprafata de joc: Gerflor Taraflex Table Tennis
    MINGI: Tibhar 3 stele plastic
    FACILITATI: Vestiare si dusuri ultramoderne, garderoba, spatiu dedicat (inchis) pt fumatori, minibar complet
    MATERIAL DE PREMIERE: Cupe, medalii, diplome
    ÎNSCRIERI: Pe forum ;– ultima înscriere vineri 17 februarie ora 21,00; la sala, in limita locurilor disponibile; ultima retragere joi 16 februarie ora 21; Jucatorii nemotivati sau retrasi dupa termenul limita vor fi penalizati conform regulamentului.
    TAXA PARTICIPARE: 30 Lei . Pentru copiii SUB 14 ani inscrisi la amatori 10 ron. Persoanele cu dizabilitați nu platesc taxa de participare. Câte 1 leu/participant plătitor se virează/donează către AmaTur.

    SAMBATA:

    - AVANSATI: ora 9,30 – confirmarea inscrierii pana la ora 9,15
    - INCEPATORI: ora 14,30 – confirmarea inscrierii pana la ora 14,15

    DUMINICA:

    - OPEN: ora 9,30 – confirmarea inscrierii pana la ora 9,15
    - ELITE: ora 9,30 - confirmarea inscrierii pana la ora 9,15

    TURNEUL PENTRU AVANSATI –sambata ora 9,30-16,00

    Participa jucatori amatori cu MP<20.
    SISTEMUL DE JOC: grupe de 6, se califică primii patru, gr. superioare de 3 sau 4 jucatori, primii doi se califica in eliminatorii, tablou eliminatoriu;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP; in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin targere la sorti.

    TURNEUL PENTRU INCEPATORI –sambata ora 14,30-21,30

    Participa jucatori amatori cu MP<10.
    SISTEMUL DE JOC: grupe de 6 , se califică primii patru, gr. superioare de 3 sau 4 jucatori, primii doi se califica in eliminatorii, tablou eliminatoriu;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP; in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin targere la sorti.

    TURNEUL OPEN – duminica, ora 9,30-18,30

    Participa jucatorii cu media turneelor 20-26,99p., precum si jucatorii amatori cu MP<20 care sunt rugati sa-si anunte optiunea la OPEN;
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare + grupe superioare și eliminatorii - 3 din 5 seturi;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare – pe baza MP, in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin tragere la sorti

    TURNEUL ELITE – duminica, ora 9,30-18,30

    Participa jucatorii cu media turneelor MINIM 27p.,jucatorii legitimati in divizia B, precum si jucatorii OPEN-isti cu MP<27 care sunt rugati sa-si anunte optiunea la ELITE.
    SIST
    Se asigură : minge oficiala din plastic TIBHAR***, apă plată/minerală ,
    MASA – contra cost, catering in incinta salii, pe baza de comanda;

    ORGANIZATORI:
    Valentin Mircea (ValiGTI) 0748 468 288 , Dan Bodeanu tel 0745 340 668, Mihai Vranceanu tel 0724 005 554 (sau la receptia salii)
    ATENTIE!
    - Numarul total de participanti inscrisi in fiecare zi nu poate fi depasit; repartizarea numarului de locuri intre categoriile OPEN si ELITE va fi definitivata pana joi 16 februarie, ora 21.00
    - Jucatorii inscrisi se pot retrage fara penalizari pana la termenul limita 16.02.2017 ora 21.00;
    - Jucatorii nemotivati sau retrasi dupa termenul limita vor fi penalizati conform regulamentului!

    IMPORTANT!

    Noile conditii impuse temporar de ISU pentru TOP TENIS ARENA ne-au obligat sa modificam programul obisnuit al turneelor Amatur. Pentru a putea invita un numar cat mai mare de participanti, am adoptat ideea ca turneul sa se desfasoare in doua zile! Partea buna a acestei modificari: mai mult spatiu, mai putin timp de asteptare!
    Dorim ca desfasurarea turneului sa fie cat mai cursiva, iar d-vs sa fiti multumiti de conditiile de joc. Va asteptam cu drag!

    Ultima editare de sevraj; 11.feb.2017, 09:43. Motiv: Tibhar 3 stele plastic

  • #2
    Ultima lista inaintea inchiderii. Ultimele calcule, ultimele inscrieri, ultimii serpisori.

    Inscrieri Incepatori - on 17.02.2017 at 19:06:33
    Inca 5 locuri disponibile;

    1. Sursilov Constantin, Bucuresti, 699 - 9,86 - A
    2. Serban Marius, Bucuresti, 1133 - 9,75 - A
    3. Lolea Toma, Fagaras, 1143 - 9,5 - A
    4. Acu Paul, Bucuresti, 1257 - 9 - A
    5. Dobra Adrian, Giurgiu, 1507 - 9 - A
    6. Haralambescu Andrei, Bucuresti, 1022 - 8,83 - A
    7. Sufletel Emil Sr, Alba Iulia, 871 - 8,68 - AW
    8. Acriva Marian, Mizil, 751 - 8,54 - A
    9. Moca Vasile, Bucuresti, 1091 - 8,13 - A
    10. Ionescu Alexandru, Bucuresti, 2434 - 8 - A
    11. Siman Sorin, Bucuresti, 2435 - 8 - A
    12. Enciu Marcel, Bucuresti, 1005 - 7,8 - AW
    13. Rosca Sorin, Bucuresti, 1258 - 7,56 - A
    14. Rosoga Ana, Constanta, 687 - 7,42 - AF
    15. Delimart Alexiana, Targoviste, 817 - 7,33 - AF
    16. Topa Adrian, Bucuresti, 1577 - 7,17 - A
    17. Dobra Mihai, Giurgiu, 1665 - 7,17 - A
    18. Eparu Leontin, Ploiesti, 1260 - 7 - A
    19. Toader Georgian, Bucuresti, 1943 - 7 - A
    20. Constantinescu Adrian, Bucuresti, 2265 - 7 - A
    21. Florescu Constantin, Bucuresti, 2537 - 7 - A
    22. Tritoiu Alexandru, Targoviste, 2627 - 7 - A
    23. Ficleanu Gabriel, Giurgiu, 1868 - 6,5 - A
    24. Pasoveanu Silvian, Bucuresti, 1166 - 6,13 - A
    25. Niculescu Marin, Bucuresti, 1220 - 6 - AW
    26. Sufletel Margareta, Alba Iulia, 1323 - 6 - AF
    27. Radacina Catalin, Bucuresti, 2730 - 6 - A
    28. Andrei Florin, Bucuresti, 3031 - 4 - A
    29. Dinca Raducu, Bucuresti, 3032 - 4 - A
    30. Sinita Bogdan, Bucuresti, 3035 - 4 - A
    31. Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, 4002 - 0 - A
    32. Chirita Andreea, Plopeni, 4003 - 0 - A
    33. Mogos Horia Marcel, Bucuresti, 4004 - 0 - A
    34. Ciripan Camelia, Bucuresti, 4006 - 0 - A
    35. Vasile Florin, Bucuresti, 4007 - 0 - A
    36. Craciunas Bogdan, Bucuresti, 4008 - 0 - A
    37. Mircea Marius, Bucuresti, 4009 - 0 - A
    38. Costache Ciprian, Bucuresti, 4010 - 0 - A
    39. Stefan Aurelian, Constanta, 4011 - 0 - A
    40. Acatrinei Razvan, Bucuresti, 4012 - 0 - A
    41. Busu Eugen, Bucuresti, 4014 - 0 - A
    42. Radulescu David, Bucuresti, 4015 - 0 - A
    43. Radulescu Alexander, Bucuresti, 4016 - 0 - A
    44. Petre Ionut, Bucuresti, 4017 - 0 - A
    45. Grigore Cosmin, Bucuresti, 4018 - 0 - A
    46. Dina Alexandru, Bucuresti, 4019 - 0 - A
    47. Florescu Mihnea, Bucuresti, 4020 - 0 - A
    48. Vasile Cristian, Bucuresti, 4021 - 0 - A
    49. Mihai Ionel, Bucuresti, 4022 - 0 - A

    Inscrieri Avansati - on 17.02.2017 at 19:37:27

    1. Marian Bogdan, Ploiesti, 137 - 19,88 - AW
    2. Darmaz Ion, Targoviste, 194 - 19,88 - AW
    3. Padurariu Costel, Brasov, 114 - 19,84 - A
    4. Sorescu Mircea, Paulesti, 132 - 19,71 - A
    5. Petrov Dan, Bucuresti, 400 - 19,33 - A
    6. Bivolaru Marius, Ploiesti, 130 - 18,84 - A
    7. Salariu Adrian, Buftea, 411 - 18,71 - A
    8. Bucsan Romeo, Pitesti, 305 - 18,46 - AW
    9. Bratescu Adrian, Targoviste, 150 - 18,38 - AW
    10. Papacu Bejoli, Bucuresti, 209 - 18,28 - AW
    11. Demeny Zoltan, Brasov, 166 - 18,13 - A
    12. Cucu Cristin, Targoviste, 225 - 17,71 - AW
    13. Dospinescu George, Bucuresti, 277 - 17,63 - AW
    14. Mocanu Ionut, Galati, 494 - 17 - A
    15. Voicu Ionut, Ploiesti, 532 - 17 - A
    16. Lazar Ion, Bucuresti, 683 - 16,95 - A
    17. Mitrea Silviu, Navodari, 190 - 16,86 - A
    18. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 526 - 16,81 - A
    19. Solcan Florin, Constanta, 226 - 16,72 - A
    20. Negoita Edward, Bucuresti, 882 - 16,58 - A
    21. Visan Bogdan, Targoviste, 236 - 16,54 - A
    22. Tudor Emil, Bucuresti, 785 - 16,44 - A
    23. Macovei Cristi, Iasi, 428 - 16,33 - A
    24. Pricop Dan, Bucuresti, 543 - 16,33 - A
    25. Craciun David Mihai, Bucuresti, 296 - 16,17 - AJ
    26. Oancea Vasile, Buzau, 386 - 15,83 - A
    27. Marin Adrian, Bucuresti, 557 - 15,75 - AW
    28. Retegan Cosmin, Plopeni, 436 - 15,5 - A
    29. Zaharia Puiu, Bucuresti, 551 - 15,46 - A
    30. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 262 - 15,39 - AW
    31. Iordachi Adrian, Adjud, 483 - 15,36 - A
    32. Orac Teodor, Ramnicu Valcea, 463 - 15,25 - A
    33. Potarniche Bianca, Buzau, 373 - 15,21 - AF
    34. Babus Liviu, Ploiesti, 285 - 15,03 - A
    35. Vestineanu Ionut, Slobozia, 730 - 14,94 - A
    36. Jaouir Khaled, Bucuresti, 327 - 14,86 - AW
    37. Poenaru Adrian, Bucuresti, 608 - 14,5 - A
    38. Udrea Valentin, Bucuresti, 754 - 14,15 - A
    39. Baluta Silviu, Bucuresti, 1676 - 14 - AW
    40. Alexandru Marius, Bucuresti, 691 - 13,8 - A
    41. Cristescu Cristian, Bucuresti, 377 - 13,66 - AW
    42. Durac Viorel, Constanta, 834 - 13,58 - A
    43. Teodorescu Radu, Bucuresti, 733 - 13,4 - A
    44. Catana Claudiu, Bucuresti, 457 - 13,32 - A
    45. Codreanu Laurentiu, Buzau, 989 - 13,25 - A
    46. Velicescu Dragos, Pitesti, 769 - 13,19 - A
    47. Plaiasu Ion, Plopeni, 434 - 13 - A
    48. Garlea Maria, Bucuresti, 1148 - 13 - AJF
    49. Bica Gheorghe, Targoviste, 1256 - 13 - A
    50. Rosu Marius Lucian, Bucuresti, 1307 - 13 - A
    51. Anescu Andu, Dragasani, 473 - 12,96 - A
    52. Rasid Aihan, Constanta, 801 - 12,92 - A
    53. Carjan Dumitru, Bucuresti, 621 - 12,33 - AW
    54. Hutanu Adrian, Slobozia, 637 - 12,08 - A
    55. Banuta Dumitru, Ploiesti, 553 - 12 - A
    56. Constantin Gabriela, Bucuresti, 876 - 12 - AFH
    57. Vasilica Adrian, Bucuresti, 2102 - 12 - A
    58. Lita Gabriel, Bucuresti, 709 - 11,96 - A
    59. Docan Cristian, Bucuresti, 1218 - 11,5 - A
    60. Moraru Constantin, Bucuresti, 686 - 11,42 - AW
    61. Panait Constantin, Mizil, 596 - 11,18 - A
    62. Loghin Florin, Brasov, 815 - 11 - A
    63. Ciocau Viorel, Bucuresti, 979 - 11 - A
    64. Cinca Daniel, Craiova, 1229 - 11 - A
    65. Tache Petre, Bucuresti, 1404 - 11 - A
    66. Caranda Alexandru, Bucuresti, 1541 - 11 - A
    67. Dumitrescu Catalin, Buftea, 1098 - 10,5 - A
    68. Constantin Cristina, Bucuresti, 535 - 10,43 - AF
    69. Moraru Marius, Bucuresti, 770 - 10,4 - A
    70. Paraschiv Claudiu, Bucuresti, 1047 - 10,25 - A
    71. Lazar Dumitru, Mizil, 593 - 10,04 - A
    72. Belinsca Romeo, Bucuresti, 934 - 10 - AW
    73. Cocolos Alexandru, Bucuresti, 2119 - 9 - A
    74. Balasa Ion, Bucuresti, 2328 - 9 - A
    75. Berindei Cristi, Bucuresti, 2342 - 9 - A
    76. Constantin Sandu, Bucuresti, 1030 - 7,58 - AW
    77. Ipate Virgil, Valenii de Munte, 1578 - 7 - A
    78. Carcei Alexandru, Bucuresti, 2063 - 6,5 - A
    79. Stan Andrei, Bucuresti, 3116 - 0 - A
    80. Chivu Octav, Bucuresti, 4002 - 0 - A
    81. Minciuleanu Iulian, Bucuresti, 4003 - 0 - A
    82. Gheorghiu Laura, Bucuresti, 4004 - 0 - A
    83. Rusu Catalin, Bucuresti, 4006 - 0 - A
    84. Spiridon Bogdan, Bucuresti, 4007 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Milea Alexandru, Bucuresti


    Inscrieri Open - on 17.02.2017 at 19:07:09

    1. Constantin Teodor, Bucuresti, 36 - 26,59 - O
    2. Popescu Valentin, Bucuresti, 148 - 26,5 - O
    3. Popescu Ionut, Bucuresti, 450 - 25,31 - O
    4. Zarinschi Catalin, Galati, 45 - 25,25 - O
    5. Ropotan Iulian, Bucuresti, 116 - 25,18 - O
    6. Negria Mihai, Bucuresti, 1616 - 25 - O
    7. Micuda Mihai, Bucuresti, 309 - 24,04 - O
    8. Ivan Valentin, Campina, 72 - 23,84 - O
    9. Bolea Catalin, Bucuresti, 516 - 23,75 - O
    10. Ivan Sorin Ioan, Targoviste, 81 - 23,11 - O
    11. Dena Corneliu, Giurgiu, 94 - 23,03 - OW
    12. Luta Petre, Bucuresti, 591 - 23 - OW
    13. Munteanu Octavian, Tecuci, 89 - 22,36 - OW
    14. Barbatel Eduard, Ploiesti, 128 - 22,07 - O
    15. Diaconescu Lucian, Targoviste, 90 - 21,97 - O
    16. Arabagiu Marius, Bucuresti, 315 - 21,93 - O
    17. Istrate Cristian, Bucuresti, 103 - 21,28 - OW
    18. Ursu Teodor, Bucuresti, 451 - 21,06 - O
    19. Gheorghe Nicolae, Calarasi, 676 - 21 - O
    20. Voin Doru, Bucuresti, 149 - 20,44 - O
    21. Mihaila Aurel, Bucuresti, 1244 - 20,38 - O
    22. Trocan Nicolae, Mioveni, 140 - 20,32 - OW
    23. Bradatan Lenuta, Bucuresti, 267 - 19,57 - AF
    24. Trohanel Daniel, Bucuresti, 1358 - 19,5 - A
    25. Buta Radu, Bucuresti, 268 - 19,07 - A
    26. Pavunev Dan, Bucuresti, 168 - 19 - A
    27. Marcu Nicolae, Bucuresti, 1624 - 18,75 - A
    28. Viciu Dragos, Pitesti, 250 - 18,5 - AW
    29. Dima Cristi, Bucuresti, 304 - 18,5 - A
    30. Stoica Mihai, Mioveni, 218 - 17,81 - AW
    31. Trocan Alexa, Mioveni, 547 - 17,8 - AF
    32. Zamfir Gicu, Bucuresti, 1138 - 17,5 - A
    33. Ionascu Gabriel, Bucuresti, 306 - 16,63 - A
    34. Musat Catalin, Alexandria, 389 - 16,46 - A
    35. Popescu George, Bucuresti, 284 - 16,33 - A
    36. Trandafir Radu Catalin, Giurgiu, 890 - 15,17 - A
    37. Banaru Stefan Alexandru, Moreni, 1391 - 15 - A
    38. Balaban Catalin, Bucuresti, 527 - 14,79 - A
    39. Acsinte Oana, Bucuresti, 812 - 14,42 - AF
    40. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 316 - 14,06 - A
    41. Pantelimon Andi, Bucuresti, 489 - 13,29 - A
    42. Sultana Denis, Mioveni, 1161 - 10,5 - AJ
    43. Virlan Ioan, Bucuresti, 1452 - 8 - A
    44. Achitei Nicolae, Bucuresti, 1891 - 8 - AJ
    45. Rapan Mihai, Bucuresti, 1995 - 7 - A
    46. Capponi Luigi, Italia, 3376 - 0 - O
    47. Megan Alexandra, Bucuresti, 4002 - 0 - A
    48. Florent Mathe, Bucuresti, 4004 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Vlad Maria, Dumbravita
    2. Ciuca Gabriel, Mioveni
    3. Pata Andrei, Bucuresti

    Inscrieri ELITE - on 17.02.2017 at 19:07:25

    1. Lukasz Klimas, Ploiesti, 1 - 41,44 - OL
    2. Petrescu Liviu, Pitesti, 6 - 37,71 - OLW
    3. Ion Marius, Braila, 4 - 37,34 - O
    4. Toma Florin, Pitesti, 9 - 35,64 - OLW
    5. Calin Mihai, Barlad, 576 - 35,5 - O
    6. Bujor Dragos, Bucuresti, 52 - 33,3 - OJ
    7. Tudorache Viorel, Bucuresti, 271 - 32,25 - OL
    8. Cristache George, Bucuresti, 60 - 31,93 - O
    9. Radu Costica, Galati, 97 - 31,92 - O
    10. Dumitrescu Matei, Bucuresti Spartac, 413 - 31,25 - OJ
    11. Banaru Ioan Andrei, Moreni, 1261 - 31 - O
    12. Navacioiu Marian, Bucuresti, 1477 - 31 - OW
    13. Govoreanu Florin, Cisnadie, 20 - 30,25 - O
    14. Lazaroiu Adrian, Targoviste, 46 - 30,08 - O
    15. Ciuca Dan, Pitesti, 74 - 30,08 - OW
    16. Istrate Andrei, Bucuresti, 464 - 29,83 - OJ
    17. Tigau Dan, Bucuresti, 16 - 29,69 - OLW
    18. Cionoiu Cristian, Bucuresti, 53 - 29,36 - O
    19. Dinca Daniel, Bucuresti, 19 - 29,25 - OH
    20. Bocaniala Norocel, Bucuresti, 48 - 29,14 - O
    21. Sinita Eugen, Bucuresti, 31 - 29,03 - O
    22. Toma Iulian, Braila, 65 - 28,7 - OW
    23. Panea Ovidiu, Bucuresti, 28 - 28,5 - O
    24. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 35 - 28,41 - OW
    25. Rosu Alexandru, Mioveni, 302 - 28,19 - OJ
    26. Andone Claudiu, Cugir, 99 - 28 - O
    27. Vranceanu Mihai, Bucuresti, 40 - 27,86 - O
    28. Dascalasu Viorel, Bucuresti, 47 - 27,82 - O
    29. Neculcea Alexandru, Moreni, 342 - 27,44 - O
    30. Zamfir Ionel, Bucuresti, 55 - 27,36 - O
    31. Motoroi Costin, Bucuresti, 755 - 25,5 - O
    32. Sencu Victor, Targoviste, 51 - 24,97 - O
    33. Buzatu Vasile, Buftea, 145 - 24,71 - OW
    34. Oprea Luca, Bucuresti, 217 - 23,93 - OJ
    35. Burlacel Ionut, Bucuresti, 1078 - 22,88 - O
    36. Zev Libin, USA, 4002 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Dumitru Gheorghe, Bucuresti
    2. Miron Andrei, Bucuresti
    Ultima editare de Dan2; 17.feb.2017, 18:38.

    Comentariu


    • #3
      Clasament Incepatori

      1. Acu Paul - Bucuresti
      2. Ileanu Bogdan - Targu Jiu
      3 -- 4
      Acriva Marian - Mizil
      Serban Marius - Bucuresti
      5 -- 8
      Harabagiu Doru - Bucuresti
      Moca Vasile - Bucuresti
      Sursilov Constantin - Bucuresti
      Botoc Ovidiu - Ploiesti
      9 -- 16
      Rosoga Ana - Constanta
      Lolea Toma - Fagaras
      Rosca Sorin - Bucuresti
      Siman Sorin - Bucuresti
      Dobra Adrian - Giurgiu
      Haralambescu Andrei - Bucuresti
      Ciripan Camelia - Bucuresti
      Enciu Marcel - Bucuresti
      17 -- 26 1v gr.sup.
      Ionescu Alexandru - Bucuresti
      Delimart Alexiana - Targoviste
      Topa Adrian - Bucuresti
      Dobra Mihai - Giurgiu
      Florescu Constantin - Bucuresti
      Radacina Catalin - Bucuresti
      Vasile Florin - Bucuresti
      Craciunas Bogdan - Bucuresti
      Dina Alexandru - Bucuresti
      Florescu Mihnea - Bucuresti
      27 -- 32 0v gr.sup.
      Sufletel Emil Sr - Alba Iulia
      Constantinescu Adrian - Bucuresti
      Niculescu Marin - Bucuresti
      Mogos Horia Marcel - Bucuresti
      Mircea Marius - Bucuresti
      Costache Ciprian - Bucuresti
      33 -- 40 1v gr.inf.
      Eparu Leontin - Ploiesti
      Toader Georgian - Bucuresti
      Ficleanu Gabriel - Giurgiu
      Busu Eugen - Bucuresti
      Radulescu David - Bucuresti
      Radulescu Alexander - Bucuresti
      Vasile Cristian - Bucuresti
      Mihai Ionel - Bucuresti
      41 -- 47 0v gr.inf.
      Tritoiu Alexandru - Targoviste
      Sufletel Margareta - Alba Iulia
      Dinca Raducu - Bucuresti
      Sinita Bogdan - Bucuresti
      Vaireanu Danut Ionel - Bucuresti
      Chirita Andreea - Plopeni
      Stefan Aurelian - Constanta

      Clasament Avansati

      1. Bucsan Romeo - Pitesti
      2. Voicu Ionut - Ploiesti
      3 -- 4
      Mitrea Silviu - Navodari
      Catana Claudiu - Bucuresti
      5 -- 8
      Orac Teodor - Ramnicu Valcea
      Bratescu Adrian - Targoviste
      Salariu Adrian - Buftea
      Sorescu Mircea - Paulesti
      9 -- 16
      Visan Bogdan - Targoviste
      Jaouir Khaled - Bucuresti
      Bivolaru Marius - Ploiesti
      Poenaru Adrian - Bucuresti
      Retegan Cosmin - Plopeni
      Padurariu Costel - Brasov
      Petrov Dan - Bucuresti
      Garlea Maria - Bucuresti
      17 -- 28
      Darmaz Ion - Targoviste
      Mocanu Ionut - Galati
      Lazar Ion - Bucuresti
      Solcan Florin - Constanta
      Negoita Edward - Bucuresti
      Pricop Dan - Bucuresti
      Oancea Vasile - Buzau
      Zaharia Puiu - Bucuresti
      Babus Liviu - Ploiesti
      Baluta Silviu - Bucuresti
      Belinsca Romeo - Bucuresti
      Gheorghiu Laura - Bucuresti
      29 -- 31 2v gr.sup.
      Papacu Bejoli - Bucuresti
      Durac Viorel - Constanta
      Rasid Aihan - Constanta
      32 -- 46 1v gr.sup.
      Dospinescu George - Bucuresti
      Macovei Cristi - Iasi
      Craciun David Mihai - Bucuresti
      Marin Adrian - Bucuresti
      Dinu Gheorghe - Bucuresti
      Iordachi Adrian - Adjud
      Potarniche Bianca - Buzau
      Vestineanu Ionut - Slobozia
      Alexandru Marius - Bucuresti
      Cristescu Cristian - Bucuresti
      Plaiasu Ion - Plopeni
      Anescu Andu - Dragasani
      Constantin Gabriela - Bucuresti
      Panait Constantin - Mizil
      Cinca Daniel - Craiova
      47 -- 56 0v gr.sup.
      Marian Bogdan - Ploiesti
      Cucu Cristin - Targoviste
      Dumitrache Gabriel - Giurgiu
      Udrea Valentin - Bucuresti
      Bica Gheorghe - Targoviste
      Rosu Marius Lucian - Bucuresti
      Hutanu Adrian - Slobozia
      Docan Cristian - Bucuresti
      Cocolos Alexandru - Bucuresti
      Ipate Virgil - Valenii de Munte
      57 -- 61 2v gr.inf.
      Tudor Emil - Bucuresti
      Codreanu Laurentiu - Buzau
      Velicescu Dragos - Pitesti
      Tache Petre - Bucuresti
      Constantin Cristina - Bucuresti
      62 -- 71 1v gr.inf.
      Teodorescu Radu - Bucuresti
      Lita Gabriel - Bucuresti
      Caranda Alexandru - Bucuresti
      Paraschiv Claudiu - Bucuresti
      Lazar Dumitru - Mizil
      Balasa Ion - Bucuresti
      Berindei Cristi - Bucuresti
      Minciuleanu Iulian - Bucuresti
      Dobre Alexandru - Bucuresti
      Caba Ciprian - Bucuresti
      72 -- 81 0v gr.inf.
      Banuta Dumitru - Ploiesti
      Vasilica Adrian - Bucuresti
      Ciocau Viorel - Bucuresti
      Moraru Marius - Bucuresti
      Milea Alexandru - Bucuresti
      Constantin Sandu - Bucuresti
      Carcei Alexandru - Bucuresti
      Stan Andrei - Bucuresti
      Rusu Catalin - Bucuresti
      Stoian Daniel - Bucuresti

      Clasament Open

      1. Sultana Denis - Mioveni
      2. Constantin Teodor - Bucuresti
      3 -- 4
      Popescu Ionut - Bucuresti
      Diaconescu Lucian - Targoviste
      5 -- 8
      Trohanel Daniel - Bucuresti
      Megan Alexandra - Bucuresti
      Marcu Nicolae - Bucuresti
      Arabagiu Marius - Bucuresti
      9 -- 16
      Ropotan Iulian - Bucuresti
      Banaru Stefan Alexandru - Moreni
      Dima Cristi - Bucuresti
      Florent Mathe - Bucuresti
      Barbatel Eduard - Ploiesti
      Dena Corneliu - Giurgiu
      Voin Doru - Bucuresti
      Popescu Valentin - Bucuresti
      17 -- 2v gr.sup.
      Micuda Mihai - Bucuresti
      18 -- 27 1v gr.sup.
      Zarinschi Catalin - Galati
      Negria Mihai - Bucuresti
      Ivan Valentin - Campina
      Luta Petre - Bucuresti
      Munteanu Octavian - Tecuci
      Istrate Cristian - Bucuresti
      Gheorghe Nicolae - Calarasi
      Mihaila Aurel - Bucuresti
      Bradatan Lenuta - Bucuresti
      Buta Radu - Bucuresti
      28 -- 32 0v gr.sup.
      Bolea Catalin - Bucuresti
      Ursu Teodor - Bucuresti
      Pavunev Dan - Bucuresti
      Zamfir Gicu - Bucuresti
      Balaban Catalin - Bucuresti
      33 -- 34 2v gr.inf.
      Ivan Sorin Ioan - Targoviste
      Virlan Ioan - Bucuresti
      35 -- 44 1v gr.inf.
      Trocan Nicolae - Mioveni
      Viciu Dragos - Pitesti
      Stoica Mihai - Mioveni
      Trocan Alexa - Mioveni
      Ionascu Gabriel - Bucuresti
      Musat Catalin - Alexandria
      Popescu George - Bucuresti
      Trandafir Radu Catalin - Giurgiu
      Acsinte Oana - Bucuresti
      Pantelimon Andi - Bucuresti
      45 -- 48 0v gr.inf.
      Stancescu Sebastian - Ploiesti
      Achitei Nicolae - Bucuresti
      Rapan Mihai - Bucuresti
      Capponi Luigi - Italia

      Clasament ELITE

      1. Bujor Dragos - Bucuresti
      2. Radu Costica - Galati
      3 -- 4
      Lukasz Klimas - Ploiesti
      Tudorache Viorel - Bucuresti
      5 -- 8
      Dumitrescu Matei - Bucuresti Spartac
      Tigau Dan - Bucuresti
      Rosu Alexandru - Mioveni
      Bocaniala Norocel - Bucuresti
      9 -- 16
      Petrescu Liviu - Pitesti
      Istrate Andrei - Bucuresti
      Toma Florin - Pitesti
      Calin Mihai - Barlad
      Panea Ovidiu - Bucuresti
      Navacioiu Marian - Bucuresti
      Dinca Daniel - Bucuresti
      Sinita Eugen - Bucuresti
      17 -- 1v gr.sup.
      Sencu Victor - Targoviste
      18 -- 24 0v gr.sup.
      Cristache George - Bucuresti
      Banaru Ioan Andrei - Moreni
      Govoreanu Florin - Cisnadie
      Andone Claudiu - Cugir
      Zamfir Ionel - Bucuresti
      Buzatu Vasile - Buftea
      Burlacel Ionut - Bucuresti
      25 -- 26 2v gr.inf.
      Dumitrescu Cornel - Bucuresti
      Dumitru Gheorghe - Bucuresti
      27 -- 34 1v gr.inf.
      Lazaroiu Adrian - Targoviste
      Ciuca Dan - Pitesti
      Cionoiu Cristian - Bucuresti
      Toma Iulian - Braila
      Vranceanu Mihai - Bucuresti
      Neculcea Alexandru - Moreni
      Oprea Luca - Bucuresti
      Zev Libin - USA
      35 -- 36 0v gr.inf.
      Dascalasu Viorel - Bucuresti
      Motoroi Costin - Bucuresti
      Ultima editare de Dan2; 19.feb.2017, 21:17.

      Comentariu


      • #4
        Plăiașu Ion, Plopeni, amatori!
        FH: XIOM OMEGA IV PRO max
        Blade: KAZAK
        BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.2 mm

        Comentariu


        • #5
          Luigi Capponi, Italia, amatori (avansati) si open
          Ultima editare de Luigi; 08.feb.2017, 15:48.

          Comentariu


          • #6
            Din Brasov la amatori : Padurariu Costel, Loghin Florin si Demeny Zoltan

            Comentariu


            • #7
              Văireanu Danut-Ionel, București, începători

              Trimis de pe al meu P9_Energy folosind Tapatalk

              Comentariu


              • #8
                Balasa Ion-Bucuresti-Avansati
                Teodorescu Radu - Bucuresti-Avansati

                Comentariu


                • #9
                  Micuda Mihai, Bucuresti, Open
                  Blade: Viscaria
                  FH: Tenergy05
                  BH: Tenergy05

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de Luigi Vezi post
                    Luigi Capponi, Italia, amatori (avansati) si open
                    Nu se poate juca la doua categori, desi se desfasoara in zile diferite. Va rog alegeti una din cele doua categorii.

                    P.S. Conform clasamentului aveti drept de participare doar la open. Deci va asteptam duminica...
                    Ultima editare de sevraj; 08.feb.2017, 16:02.

                    Comentariu


                    • #11
                      Constantin Cristina, Avansati, Bucuresti
                      Constantin Teodor, Open, Bucuresti

                      Comentariu


                      • #12
                        Buna ziua,

                        Alexandru Marius - amatori/avansati, Bucuresti.

                        Multumesc.
                        I'm a lean, mean, spin machine!

                        Comentariu


                        • #13
                          Ionut Mocanu -Galati-avansati,multumesc!

                          Comentariu


                          • #14
                            Dan Petrov ,la pinguini normal

                            Comentariu


                            • #15
                              Bănuță Dumitru amator. Mulțumesc !

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X