Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Turneu B "Cupa AAA", Sibiu - 26.02.2017
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
La amatori din Sibiu
Rotariu Andrei
Trimis de pe al meu E3_Living folosind Tapatalk
Lasă un comentariu:
-
Ludus, open - Cirpaci Alexandru.
Amatori-Ambrus Szilard, Teglas Andrea, Moldovan Sidonia, Bucur Delia
Lasă un comentariu:
-
AAA - Turneu - B - Sibiu - 26.02.2020
Lista înscrieri - Toate Categoriile - 18.02.2017 16:41
Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Județ - MPT Categorie - Obs1
1 . Filea Adonis - 586 - Sibiu - SB - 11,68 - A - Amatori
2 . Mureșanu Alex - 426 - Sibiu - SB - 14,61 - A - Amatori
3 . Decean Darian - 404 - Sibiu - SB - 15,36 - A - Amatori
4 . Timaru Ilie - 499 - Ocna Sibiului - SB - 19,56 - A - Amatori
5 . Negrean Ioan - 198 - Sibiu - SB - 19,00 - A - Amatori
6 . Barac Marius - 261 - Sibiu - SB - 19,46 - AW - Amatori
7 . Popa Paul - 476 - Sibiu - SB - 14,82 - A - Amatori
8 . Manitiu Florin - 617 - Sibiu - SB - 13,33 - A - Amatori
9 . Morariu Marius - 495 - Sibiu - SB - 13,36 - A - Amatori
10 . Mureșanu Mihaela - 1742 - Sibiu - SB - 4,50 - AF - Amatori
11 . Anton Calin - 1199 - Sibiu - SB - 6,50 - A - Amatori
12 . Dragomir Paul - 664 - Sibiu - SB - 12,46 - A - Amatori
13 . Barbulescu Dan - 475 - Sibiu - SB - 16,33 - A - Amatori
14 . Brașoveanu Vali - 723 - Sibiu - SB - 10,08 - AW - Amatori
15 . Bozosan Petre - 581 - Sibiu - SB - 11,38 - A - Amatori
16 . Aron Darie - 41 - Sibiu - SB - 26,96 - O - Open
17 . Daneliuc Gabi - 24 - Sibiu - SB - 28,09 - O - Open
18 . Iancu Sorin - 214 - Sibiu - SB - 25,17 - O - Open
19 . Mitzea Alexandru - 255 - Sibiu - SB - 20,17 - O - Open
20 . Radu Constantin - 231 - Sibiu - SB - 17,46 - AW - Open
21 . Benyovski Bela - 265 - Sibiu - SB - 21,63 - OW - Open
22 . Somlea Darian - 230 - Cisnadie - SB - 19,50 - A - Amatori
23 . Somlea Codrin - 1175 - Cisnadie - SB - 5,80 - A - Amatori
24 . Bucur Dan - 390 - Cisnadie - SB - 17,38 - A - Amatori
25 . Groza Alexandru - 350 - Cisnadie - SB - 24,38 - O - Open
26 . Weiss Simona - 275 - Cisnadie - SB - 21,04 - OF - Open
27 . Pacurar Cosmin - 345 - Blaj - AB - 17,33 - A - Amatori
28 . Oniga Paul - 853 - Blaj - AB - 10,40 - A - Amatori
29 . Szekely Gheorghe - 3004 - Blaj - AB - 4,00 - AW - Amatori
30 . Ciobanu Daniel - 280 - Blaj - AB - 21,65 - OW - Open
31 . Sufletel Radu - 57 - Alba Iulia - AB - 30,39 - OLW - Open
32 . Todarcea Ioan - 859 - Sibiu - SB - 27,00 - O - Open
33 . Cuntan Ioan - 1838 - Saliste - SB - 6,00 - A - Amatori
34 . Manzat Mircea - 1330 - Saliste - SB - 14,50 - A - Amatori
35 . Banea Radu - 886 - Sibiu - SB - 10,25 - A - Amatori
36 . Givan Cristian - 991 - Sibiu - SB - 9,17 - A - Amatori
37 . Dragomir Mitica - 1010 - Sibiu - SB - 15,42 - AW - Amatori
38 . Dirlea Ioan - 258 - Aiud - AB - 18,17 - AH - Amatori
39 . Fulop Attila - 132 - Aiud - AB - 19,57 - A - Amatori
40 . Vrancea Markus - 1517 - Sibiu - SB - 13,00 - A - Amatori
Clasament 01-feb-2017
Lasă un comentariu:
-
Din Alba la Open Sufletel Radu
Din Sibiu la Open Todarecea Nelu
Din Saliste la Amatori
Cuntan Ioan
Manzat Mircea
Din Sibiu la Amatori
Banea Radu
Givan Cristian
Lasă un comentariu:
-
Din Cisnadie la Amatori Somlea Darian, Somlea Codrin si Bucur Dan. La Open Groza Alexandru si Weiss Simona
Lasă un comentariu:
-
Din Sibiu la Amatori
Filea Adonis - Sibiu
Mureșanu Alex - Sibiu
Decean Darian - Sibiu
Timaru Ilie - Ocna Sibiului
Negrean Ioan - Sibiu
Barac Marius - Sibiu
Comsa Dan - Sibiu
Botian Radu - Sibiu
Popa Paul - Sibiu
Manitiu Florin - Sibiu
Morariu Marius - Sibiu
Kondort Dan - Sibiu
Mureșanu Mihaela - Sibiu
Anton Calin - Sibiu
Dragomir Paul - Sibiu
Barbulescu Dan - Sibiu
Brașoveanu Vali - Sibiu
Bozosan Petre - Sibiu
Din Sibiu la Open
Aron Darie - Sibiu
Daneliuc Gabi - Sibiu
Iancu Sorin - Sibiu
Mitzea Alexandru - Sibiu
Migea Cornel - Sibiu
Radu Constantin - Sibiu
Benyovski Bela - Sibiu
Lasă un comentariu:
-
Cupa "AAA" - Turneu - B - Sibiu - 26.02.2020
Lista înscrieri - Toate Categoriile - 25.02.2017 22:25
Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Județ - MPT Categorie - Obs1
1 . Filea Adonis - 586 - Sibiu - SB - 11,68 - A - Amatori
2 . Mureșanu Alex - 426 - Sibiu - SB - 14,61 - A - Amatori
3 . Decean Darian - 404 - Sibiu - SB - 15,36 - A - Amatori
4 . Timaru Ilie - 499 - Ocna Sibiului - SB - 19,56 - A - Amatori
5 . Barac Marius - 261 - Sibiu - SB - 19,46 - AW - Amatori
6 . Comsa Dan - 439 - Sibiu - SB - 15,39 - A - Amatori
7 . Popa Paul - 476 - Sibiu - SB - 14,82 - A - Amatori
8 . Manitiu Florin - 617 - Sibiu - SB - 13,33 - A - Amatori
9 . Morariu Marius - 495 - Sibiu - SB - 13,36 - A - Amatori
10 . Kondort Dan - 755 - Sibiu - SB - 10,92 - A - Amatori
11 . Mureșanu Mihaela - 1742 - Sibiu - SB - 4,50 - AF - Amatori
12 . Anton Calin - 1199 - Sibiu - SB - 6,50 - A - Amatori
13 . Barbulescu Dan - 475 - Sibiu - SB - 16,33 - A - Amatori
14 . Brașoveanu Vali - 723 - Sibiu - SB - 10,08 - AW - Amatori
15 . Bozosan Petre - 581 - Sibiu - SB - 11,38 - A - Amatori
16 . Aron Darie - 41 - Sibiu - SB - 26,96 - O - Open
17 . Daneliuc Gabi - 24 - Sibiu - SB - 28,09 - O - Open
18 . Iancu Sorin - 214 - Sibiu - SB - 25,17 - O - Open
19 . Mitzea Alexandru - 255 - Sibiu - SB - 20,17 - O - Open
20 . Radu Constantin - 231 - Sibiu - SB - 17,46 - AW - Open
21 . Benyovski Bela - 265 - Sibiu - SB - 21,63 - OW - Open
22 . Somlea Darian - 230 - Cisnadie - SB - 19,50 - A - Amatori
23 . Somlea Codrin - 1175 - Cisnadie - SB - 5,80 - A - Amatori
24 . Bucur Dan - 390 - Cisnadie - SB - 17,38 - A - Amatori
25 . Groza Alexandru - 350 - Cisnadie - SB - 24,38 - O - Open
26 . Weiss Simona - 275 - Cisnadie - SB - 21,04 - OF - Open
27 . Pacurar Cosmin - 345 - Blaj - AB - 17,33 - A - Amatori
28 . Oniga Paul - 853 - Blaj - AB - 10,40 - A - Amatori
29 . Szekely Gheorghe - 3004 - Blaj - AB - 4,00 - AW - Amatori
30 . Ciobanu Daniel - 280 - Blaj - AB - 21,65 - OW - Open
31 . Sufletel Radu - 57 - Alba Iulia - AB - 30,39 - OLW - Open
32 . Todarcea Ioan - 859 - Sibiu - SB - 27,00 - O - Open
33 . Cuntan Ioan - 1838 - Saliste - SB - 6,00 - A - Amatori
34 . Manzat Mircea - 1330 - Saliste - SB - 14,50 - A - Amatori
35 . Banea Radu - 886 - Sibiu - SB - 10,25 - A - Amatori
36 . Givan Cristian - 991 - Sibiu - SB - 9,17 - A - Amatori
37 . Dragomir Mitica - 1010 - Sibiu - SB - 15,42 - AW - Amatori
38 . Dirlea Ioan - 258 - Aiud - AB - 18,17 - AH - Amatori
39 . Vrancea Markus - 1517 - Sibiu - SB - 13,00 - A - Amatori
40 . Ambrus Szilard - 454 - Ludus - MS - 16,42 - AJ - Amatori
41 . Moldovan Sidonia - 1246 - Ludus - MS - 12,00 - AJF - Amatori
42 . Roghina R.Cosmin - 733 - Sibiu - SB - 10,17 - A - Amatori
43 . Rotariu Andrei - 992 - Sibiu - SB - 8,20 - A - Amatori
44 . Moldovan Flavia - 845 - Târnaveni - MS - 10,75 - AF - Amatori
45 . Moldovan Alexandru - 170 - Târnaveni - MS - 27,08 - O - Open
46 . Pralea Constantin - 547 - Alba Iulia - AB - 11,25 - AW - Amatori
47 . Dorling Raul - 696 - Cisnadie - SB - 10,79 - AJ - Amatori
48 . Beches Andrei - 260 - Sibiu - SB - 22,50 - O - Open
49 . Matei Dumitru - 309 - Simeria - HD - 17,00 - AW - Amatori
50 . Andone Claudiu - 99 - Cugir - AB - 28,00 - O - Open
51 . Sicoe Rodica - 26 - Cugir - AB - 34,96 - OF - Open
52 . Kromek Iulian - 535 - Cugir - AB - 20,60 - O - Open
53 . Cristea Virgil - 580 - Cugir - AB - 16,60 - A - Amatori
54 . Govoreanu Florin - 20 - Cisnadie - SB - 30,25 - O - Open
55 . Haran Alexandru - 2932 - Sibiu - SB - 5,00 - A - Amatori
56 . Gligor George - 624 - Sibiu - SB - 17,20 - A - Amatori
57 . Sicoe Ioan - 348 - Turda - CJ - 15,71 - AW - Amatori
58 . Gusan Boris - 801 - Turda - CJ - 12,80 - AW - Amatori
59 . Veres Adrian - 967 - Orastie - HD - 9,69 - A - Amatori
60 . Banu Nicolae - 543 - Ocna Sibiului - SB - 13,04 - A - Amatori
61 . Crainic Adrian - 437 - Orastie - HD - 27,00 - O - Open
62 . Jeler Nicolae - 691 - Orastie - HD - 13,29 - A - Amatori
63 . Jeflea Serban - Nou - Sibiu - SB - Nou - - Amatori
64 . Apolzan Eduard - Nou - Sibiu - SB - Nou - - Amatori
65 . Postelnicu Mihai - 585 - Deva - HD - 14,88 - A - Amatori
66 . Caraus Sorin - 2068 - Deva - HD - 6,50 - A - Amatori
67 . Ilcu Angela - Nou - Campia Turzii - CJ - Nou - AF - Amatori
68 . Vera Esteban - 2615 - Sibiu - SB - 7,00 - A - Amatori
69 . Negrean Ioan - 198 - Sibiu - SB - 19,00 - A - Open
70 . Chivu Adrian - 3405 - Sibiu - SB - 0,00 - O - Open
71 . Neiconi Sabin - 985 - Hateg - HD - 26,00 - OW - Open
Clasament 01-feb-2017Ultima editare de adof; 25.feb.2017, 22:25.
Lasă un comentariu:
-
Cupa "AAA" - Turneu - B - Sibiu - 26.02.2020
Lista înscrieri - Open - 25.02.2017 22:24
Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Județ - MPT
1 . Sicoe Rodica - 26 - Cugir - AB - 34,96
2 . Sufletel Radu - 57 - Alba Iulia - AB - 30,39
3 . Govoreanu Florin - 20 - Cisnadie - SB - 30,25
4 . Daneliuc Gabi - 24 - Sibiu - SB - 28,09
5 . Andone Claudiu - 99 - Cugir - AB - 28,00
6 . Moldovan Alexandru - 170 - Târnaveni - MS - 27,08
7 . Crainic Adrian - 437 - Orastie - HD - 27,00
8 . Todarcea Ioan - 859 - Sibiu - SB - 27,00
9 . Aron Darie - 41 - Sibiu - SB - 26,96
10 . Neiconi Sabin - 985 - Hateg - HD - 26,00
11 . Iancu Sorin - 214 - Sibiu - SB - 25,17
12 . Groza Alexandru - 350 - Cisnadie - SB - 24,38
13 . Beches Andrei - 260 - Sibiu - SB - 22,50
14 . Ciobanu Daniel - 280 - Blaj - AB - 21,65
15 . Benyovski Bela - 265 - Sibiu - SB - 21,63
16 . Weiss Simona - 275 - Cisnadie - SB - 21,04
17 . Kromek Iulian - 535 - Cugir - AB - 20,60
18 . Mitzea Alexandru - 255 - Sibiu - SB - 20,17
19 . Negrean Ioan - 198 - Sibiu - SB - 19,00
20 . Radu Constantin - 231 - Sibiu - SB - 17,46
21 . Chivu Adrian - 3405 - Sibiu - SB - 0,00
Clasament 01-feb-2017
Absenți
Chivu Adrian - 3405 - Sibiu
Sufletel Radu [/B] - 57 - Alba Iulia[/B]
Cupa "AAA" - Turneu - B - Sibiu - 26.02.2020
Lista înscrieri - Amatori - 25.02.2017 22:24
Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Județ - MPT
1 . Timaru Ilie - 499 - Ocna Sibiului - SB - 19,56
2 . Somlea Darian - 230 - Cisnadie - SB - 19,50
3 . Barac Marius - 261 - Sibiu - SB - 19,46
4 . Dirlea Ioan - 258 - Aiud - AB - 18,17
5 . Bucur Dan - 390 - Cisnadie - SB - 17,38
6 . Pacurar Cosmin - 345 - Blaj - AB - 17,33
7 . Gligor George - 624 - Sibiu - SB - 17,20
8 . Matei Dumitru - 309 - Simeria - HD - 17,00
9 . Cristea Virgil - 580 - Cugir - AB - 16,60
10 . Ambrus Szilard - 454 - Ludus - MS - 16,42
11 . Barbulescu Dan - 475 - Sibiu - SB - 16,33
12 . Sicoe Ioan - 348 - Turda - CJ - 15,71
13 . Dragomir Mitica - 1010 - Sibiu - SB - 15,42
14 . Comsa Dan - 439 - Sibiu - SB - 15,39
15 . Decean Darian - 404 - Sibiu - SB - 15,36
16 . Postelnicu Mihai - 585 - Deva - HD - 14,88
17 . Popa Paul - 476 - Sibiu - SB - 14,82
18 . Mureșanu Alex - 426 - Sibiu - SB - 14,61
19 . Manzat Mircea - 1330 - Saliste - SB - 14,50
20 . Morariu Marius - 495 - Sibiu - SB - 13,36
21 . Manitiu Florin - 617 - Sibiu - SB - 13,33
22 . Jeler Nicolae - 691 - Orastie - HD - 13,29
23 . Banu Nicolae - 543 - Ocna Sibiului - SB - 13,04
24 . Vrancea Markus - 1517 - Sibiu - SB - 13,00
25 . Gusan Boris - 801 - Turda - CJ - 12,80
26 . Moldovan Sidonia - 1246 - Ludus - MS - 12,00
27 . Filea Adonis - 586 - Sibiu - SB - 11,68
28 . Bozosan Petre - 581 - Sibiu - SB - 11,38
29 . Pralea Constantin - 547 - Alba Iulia - AB - 11,25
30 . Kondort Dan - 755 - Sibiu - SB - 10,92
31 . Dorling Raul - 696 - Cisnadie - SB - 10,79
32 . Moldovan Flavia - 845 - Târnaveni - MS - 10,75
33 . Oniga Paul - 853 - Blaj - AB - 10,40
34 . Banea Radu - 886 - Sibiu - SB - 10,25
35 . Roghina R.Cosmin - 733 - Sibiu - SB - 10,17
36 . Brașoveanu Vali - 723 - Sibiu - SB - 10,08
37 . Veres Adrian - 967 - Orastie - HD - 9,69
38 . Givan Cristian - 991 - Sibiu - SB - 9,17
39 . Rotariu Andrei - 992 - Sibiu - SB - 8,20
40 . Anton Calin - 1199 - Sibiu - SB - 6,50
41 . Caraus Sorin - 2068 - Deva - HD - 6,50
42 . Cuntan Ioan - 1838 - Saliste - SB - 6,00
43 . Somlea Codrin - 1175 - Cisnadie - SB - 5,80
44 . Haran Alexandru - 2932 - Sibiu - SB - 5,00
45 . Mureșanu Mihaela - 1742 - Sibiu - SB - 4,50
46 . Szekely Gheorghe - 3004 - Blaj - AB - 4,00
47 . Jeflea Serban - Nou - Sibiu - SB - Nou
48 . Vera Esteban - 2615 - Sibiu - SB - 7,00
Absent
Apolzan Eduard - Nou[/B]
Clasament 01-feb-2017
Atentie turneul este DUMINICA in 26.02.2017
Clasament
Turneu - B - Sibiu - Open - 26.02.2017
"Locurile
Nume prenume - Localitatea"
LOCUL 1
Sicoe Rodica - Cugir
LOCUL 2
Govoreanu Florin - Cisnadie
LOCURILE 3 - 4
Aron Darie - Sibiu
Weiss Simona - Cisnadie
LOCURILE 5 - 8
Iancu Sorin - Sibiu
Mitzea Alexandru - Sibiu
Ciobanu Daniel - Blaj
Andone Claudiu - Cugir
LOCURILE 9 - 13 -- Grupe Sup. 1 vic.
Daneliuc Gabi - Sibiu
Moldovan Alexandru - Târnaveni
Negrean Ioan - Sibiu
Benyovski Bela - Sibiu
Todarcea Ioan - Sibiu
LOCURILE 14 - 16 -- Grupe Sup. 0 vic.
Beches Andrei - Sibiu
Groza Alexandru - Cisnadie
Crainic Adrian - Orastie
LOCURILE 17 - 20 -- Grupe Inf. 0 vic.
Radu Constantin - Sibiu
Kromek Iulian - Cugir
Neiconi Sabin - Hateg
Chivu Adrian - Sibiu
Clasament
Turneu - B - Sibiu - Amatori - 26.02.2017
"Locurile
Nume prenume - Localitatea"
LOCUL 1
Comsa Dan - Sibiu
LOCUL 2
Barac Marius - Sibiu
LOCURILE 3 - 4
Dirlea Ioan - Aiud
Popa Paul - Sibiu
LOCURILE 5 - 8
Timaru Ilie - Ocna Sibiului
Cristea Virgil - Cugir
Ambrus Szilard - Ludus
Decean Darian - Sibiu
LOCURILE 9 - 16
Somlea Darian - Cisnadie
Manitiu Florin - Sibiu
Barbulescu Dan - Sibiu
Postelnicu Mihai - Deva
Bucur Dan - Cisnadie
Pacurar Cosmin - Blaj
Gligor George - Sibiu
Sicoe Ioan - Turda
LOCURILE 17 - 18 -- Grupe Sup. 2 vic.
Rotariu Andrei - Sibiu
Vrancea Markus - Sibiu
LOCURILE 19 - 26 -- Grupe Sup. 1 vic.
Matei Dumitru - Simeria
Morariu Marius - Sibiu
Banu Nicolae - Ocna Sibiului
Jeler Nicolae - Orastie
Dorling Raul - Cisnadie
Veres Adrian - Orastie
Givan Cristian - Sibiu
Manzat Mircea - Saliste
LOCURILE 27 - 32 -- Grupe Sup. 0 vic.
Mureșanu Alex - Sibiu
Pralea Constantin - Alba Iulia
Bozosan Petre - Sibiu
Dragomir Mitica - Sibiu
Moldovan Sidonia - Ludus
Vera Esteban - Sibiu
LOCURILE 33 - 34 -- Grupe Inf. 2 vic.
Moldovan Flavia - Târnaveni
Oniga Paul - Blaj
LOCURILE 35 - 40 -- Grupe Inf. 1 vic.
Filea Adonis - Sibiu
Roghina R.Cosmin - Sibiu
Kondort Dan - Sibiu
Gusan Boris - Turda
Banea Radu - Sibiu
Caraus Sorin - Deva
LOCURILE 41 - 48 -- Grupe Inf. 0 vic.
Brașoveanu Vali - Sibiu
Somlea Codrin - Cisnadie
Anton Calin - Sibiu
Mureșanu Mihaela - Sibiu
Cuntan Ioan - Saliste
Haran Alexandru - Sibiu
Szekely Gheorghe - Blaj
Jeflea Serban - SibiuUltima editare de adof; 27.feb.2017, 20:39.
Lasă un comentariu:
-
Turneu B "Cupa AAA", Sibiu - 26.02.2017
TURNEU B, Sibiu, 26.02.2017, Cupa ?AAA?
LOCALITATEA: SIBIU
DATA: 26 Februarie 2017 , Ziua Duminică
CATEGORIE Open + Amatori
ORA DE ÎNCEPERE:
AMATORI ? 08:15 ? 09:00 ? validare înscrieri, la 09:10 încep meciurile;
OPEN ? 08:15 ? 09:00 ? validare înscrieri, la 09:15 încep meciurile;
DURATĂ APROXIMATIVĂ : 8:15 ? până la terminare
SALA : ARIA Sport TDM
ADRESA: Loc SIBIU str. Alba Iulia nr.100
la ieșirea din Sibiu spre Sebeș Alba pe partea dreaptă după Centru comercial AMBIENT www.aria.com.ro
Coordonate GPS: 45.793152, 24.105094
https://www.google.ro/maps/place/Ari...70a0c61f579408
TOTAL NR. MESE:
LOGISTICA: 12 mese JOOLA (aprobate ITTF)
- mingi competitie ***
SPAȚIU DE JOC: - conditii foarte bune
- iluminat artificial
- suprafață de joc aproximativ 45 mp pentru fiecare masă
PARTENERI
ARIA Sport http://aria.com.ro/sport/
UNIVERSITATEA LUCIAN BLAGA SIBIU http://www.ulbsibiu.ro/ro/
COLECTIVUL DE EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT
NUMĂR MAXIM PARTICIPANȚI: 72
OPEN- 22 + 2 wildcard , Elite+Open
AMATORI ? 46 + 2 wildcard ,Avansati+începători
RETRAGERI: Pe forum ? ultima retragere, Vineri 24 Februarie ora 21:00
- retragerea jucătorilor înainte de termen - 0 punct;după termen ? 2 puncte; absența nemotivată ? 3 puncte;
Detalii penalizari,
va rugăm NU vă înscrieți dacă știți că urmează să vă retrageți , dacă doriți să înscrieti pe cineva vorbiți înainte cu jucătorul respectiv
ÎNSCRIERI: Pe forum ? ultima înscriere, Sâmbătă 25 Februarie ora 21:00
Se asigură : mingi de joc, apă minerală/plată , cafea
SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare + grupe superioare și eliminatorii - 3 din 5 seturi
CAPI DE SERIE: conform MP din clasamentul AmaTur la zi;
PARTICIPARE: 30 lei, Pentru copiii sub 18 ani 15 lei. Persoanele cu dizabilitați 0 lei
Câte 1 leu / participant plătitor se virează/donează către AmaTur.
MATERIALE DE PREMIERE:
Trofee, diplome și medalii - locurile 1 -- 4,
Diplome - locurile 5 -- 8
I. AMATORI ORA 9:10 Participă jucători amatori cu MP < 20
SISTEMUL DE JOC: grupe de 6 , se califică primii patru, gr. superioare de 4 jucători - schema joc superioare 1342-, primii doi se califică în eliminatorii, tablou eliminatoriu de 16 Automat
Nr. mese: 8 pentru grupe inferiore , 8 pentru grupe superioare
Ordinea favoriților: in grupele inferioare ? pe baza MP, in eliminatorii in ordinea grupelor; pozițiile locurilor 2 Automat chei eliminatorii de 16
- cei care ?nt?rzie sunt rugați să confirme la telefon până la ora: 08:45
II. OPEN - ORA 09:15 Participă jucătorii amatori cu MP >= 20
SISTEMUL DE JOC: grupe de 6 , se califică primii patru, gr. superioare de 4 jucători - schema joc superioare 1432- primii doi se califică în eliminatorii, tablou eliminatoriu de 8 Automat
Nr. mese: 4 pentru grupe inferiore , 4 pentru grupe superioare
Ordinea favoriților: in grupele inferioare ? pe baza MP, in eliminatorii in ordinea grupelor; pozițiile locurilor 2 Automat chei eliminatorii de 8
- cei care ?nt?rzie sunt rugați să confirme la telefon până la ora: 08:45
- Mureșanu Alex, tel. 0723856419;
- Filea Adonis, tel. 0747297093;
ALTE INFORMATII :
Absenții nemotivați la turneu vor fi trecuți în evidentele AmaTur-ului.
Orice lipsă a unor participanți sau ?nt?rziați, NU afectează începerea jocurilor,
înscrierea se face : - Nume Prenume , localitate , categorie. Vă rugăm folosiți numele și prenumele înscrise în clasamentul Amatur pentru a nu avea surprize .
În cazul în care în ziua turneului sunt locuri libere și mai mulți jucători în sală care s-au înscris după ora 21 Sâmbata seara, sau au venit la sal? înainte de începerea jocurilor ? locurile libere vor fi atribuite prin tragere la sorți
Spor la antrenamente și vă așteptăm!Ultima editare de adof; 21.mar.2018, 23:30.Taguri: Nimic
Who has read this thread:
Lasă un comentariu: