Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B "Cupa AAA", Sibiu - 26.02.2017

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • PaliHR
    a răspuns
    Situatia retragerilor si absentelor:

    Sibiu - 2017.02.26
    ID Nume si prenume Data Penalizare
    420 Chivu Adrian - Sibiu 2017.02.28 - N
    419 Fulop Attila - Aiud 2017.02.28 - R1
    418 Sufletel Radu - Alba Iulia 2017.02.28 - R2
    417 Bucur Delia - Ludus 2017.02.28 - R1
    416 Teglas Andreea - Ludus 2017.02.28 - R1
    415 Carpaci Alexandru - Ludus 2017.02.28 - R1
    414 Dordea Lucian - Medias 2017.02.28 - R1
    413 Zsok Arcadie - Deva 2017.02.28 - R1
    412 Dragomir Paul - Sibiu 2017.02.28 - R1

    Lasă un comentariu:


  • adof
    a răspuns
    Postat în original de Nelu Negrean Vezi post
    O mica precizare pt Adonis: s-a strecurat o mica greseala în ceea ce mă privește...am avut o victorie (de palmares) în gr. super. la d.Crainic...merci Adi
    Clasament


    Turneu - B - Sibiu - Open - 26.02.2017
    "Locurile
    Nume prenume - Localitatea"


    LOCUL 1
    Sicoe Rodica - Cugir

    LOCUL 2
    Govoreanu Florin - Cisnadie

    LOCURILE 3 - 4
    Aron Darie - Sibiu
    Weiss Simona - Cisnadie

    LOCURILE 5 - 8
    Iancu Sorin - Sibiu
    Mitzea Alexandru - Sibiu
    Ciobanu Daniel - Blaj
    Andone Claudiu - Cugir

    LOCURILE 9 - 13 -- Grupe Sup. 1 vic.
    Daneliuc Gabi - Sibiu
    Moldovan Alexandru - Tarnaveni
    Negrean Ioan - Sibiu
    Benyovski Bela - Sibiu
    Todarcea Ioan - Sibiu

    LOCURILE 14 - 16 -- Grupe Sup. 0 vic.
    Beches Andrei - Sibiu
    Groza Alexandru - Cisnadie
    Crainic Adrian - Orastie

    LOCURILE 17 - 20 -- Grupe Inf. 0 vic.
    Radu Constantin - Sibiu
    Kromek Iulian - Cugir
    Neiconi Sabin - Hateg
    Chivu Adrian - Sibiu

    Lasă un comentariu:


  • dan comsa
    a răspuns
    Finala avansati


    ---------- Post added 27.02.2017 at 12:19 ----------

    Lasă un comentariu:


  • Alex Muresanu
    a răspuns
    Buna dimineata drajilor!

    Iata ca ieri s-a terminat un nou turneu in familia Amatur(cum bine spunea Cule).
    Un turneu bun,pe doua sectiuni si cu prezenta buna pentru un turneu de Duminica.Deci se poate...
    Una din noutatile acestui turneu este prezenta unui jucator din Uruguai(Vera Esteban) ceea ce face acest turneu unul international
    Nivelul de valoare a fost unul deosebit de mare pentru un turneu de categorie B.Ora de terminare a acestui turneu a fost buna ,desi cu Adonis ,ne asteptam sa terminam un pic mai devreme.
    Felicitari Dan Comsa si Marius Barac(cumnatii!!!,o alta noutate.)pentru podiumul obtinut si lui Dirlea Ion care s-a obisnuit cu podiumuri la turneele organizate la Sibiu.
    La Open parca o finala Sicoe-Govo era de anticipat.Felicitari pentru amandoi.Salut si prezenta altor doi sibieni pe podiumul de la Open/Simo si Darie.
    Multumim Aria Sport TDM pentru gazduire!
    Adonis,pentru tine nu mai am cuvinte de multumire,pur si simplu nu mai am.
    Felicitari voua participantilor si multumim ca ne-ati onorat din nou cu prezenta dumneavoastra!

    Pana la urmatorul turneu,spor la antrenamente si numai bine!

    Cu respect,
    Alex Muresanu

    Lasă un comentariu:


  • banea.radu
    a răspuns
    Felicitari organizatorilor!

    Lasă un comentariu:


  • Nelu Negrean
    a răspuns
    Felicitari echipei de organizatori și tuturor celor prezenți. A fost încă o zi minunata în familia "Amatur". O mica precizare pt Adonis: s-a strecurat o mica greseala în ceea ce mă privește...am avut o victorie (de palmares) în gr. super. la d.Crainic...merci Adi

    Lasă un comentariu:


  • timy15
    a răspuns
    Felicitari Dan Comsa. Ola

    Lasă un comentariu:


  • Andrei668
    a răspuns
    Mulțumesc mult Marius Morariu, un turneu foarte bun , și se pare că extraordinar pentru Comșa Dan , bravo Dane !

    Trimis de pe al meu E3_Living folosind Tapatalk

    Lasă un comentariu:


  • adof
    a răspuns
    Finala Open

    Lasă un comentariu:


  • adof
    a răspuns
    Clasament


    Turneu - B - Sibiu - Open - 26.02.2017
    "Locurile
    Nume prenume - Localitatea"


    LOCUL 1
    Sicoe Rodica - Cugir

    LOCUL 2
    Govoreanu Florin - Cisnadie

    LOCURILE 3 - 4
    Aron Darie - Sibiu
    Weiss Simona - Cisnadie

    LOCURILE 5 - 8
    Iancu Sorin - Sibiu
    Mitzea Alexandru - Sibiu
    Ciobanu Daniel - Blaj
    Andone Claudiu - Cugir

    LOCURILE 9 - 13 -- Grupe Sup. 1 vic.
    Daneliuc Gabi - Sibiu
    Moldovan Alexandru - Tarnaveni
    Benyovski Bela - Sibiu
    Crainic Adrian - Orastie
    Todarcea Ioan - Sibiu

    LOCURILE 14 - 16 -- Grupe Sup. 0 vic.
    Negrean Ioan - Sibiu
    Beches Andrei - Sibiu
    Groza Alexandru - Cisnadie

    LOCURILE 17 - 20 -- Grupe Inf. 0 vic.
    Radu Constantin - Sibiu
    Kromek Iulian - Cugir
    Neiconi Sabin - Hateg
    Chivu Adrian - Sibiu


    Clasament


    Turneu - B - Sibiu - Amatori - 26.02.2017
    "Locurile
    Nume prenume - Localitatea"


    LOCUL 1
    Comsa Dan - Sibiu

    LOCUL 2
    Barac Marius - Sibiu

    LOCURILE 3 - 4
    Dirlea Ioan - Aiud
    Popa Paul - Sibiu

    LOCURILE 5 - 8
    Timaru Ilie - Ocna Sibiului
    Cristea Virgil - Cugir
    Ambrus Szilard - Ludus
    Decean Darian - Sibiu

    LOCURILE 9 - 16
    Somlea Darian - Cisnadie
    Manitiu Florin - Sibiu
    Barbulescu Dan - Sibiu
    Postelnicu Mihai - Deva
    Bucur Dan - Cisnadie
    Pacurar Cosmin - Blaj
    Gligor George - Sibiu
    Sicoe Ioan - Turda

    LOCURILE 17 - 18 -- Grupe Sup. 2 vic.
    Rotariu Andrei - Sibiu
    Vrancea Markus - Sibiu

    LOCURILE 19 - 26 -- Grupe Sup. 1 vic.
    Matei Dumitru - Simeria
    Morariu Marius - Sibiu
    Banu Nicolae - Ocna Sibiului
    Jeler Nicolae - Orastie
    Dorling Raul - Cisnadie
    Veres Adrian - Orastie
    Givan Cristian - Sibiu
    Manzat Mircea - Saliste

    LOCURILE 27 - 32 -- Grupe Sup. 0 vic.
    Muresanu Alex - Sibiu
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Bozosan Petre - Sibiu
    Dragomir Mitica - Sibiu
    Moldovan Sidonia - Ludus
    Vera Esteban - Sibiu

    LOCURILE 33 - 34 -- Grupe Inf. 2 vic.
    Moldovan Flavia - Tarnaveni
    Oniga Paul - Blaj

    LOCURILE 35 - 40 -- Grupe Inf. 1 vic.
    Filea Adonis - Sibiu
    Roghina R.Cosmin - Sibiu
    Kondort Dan - Sibiu
    Gusan Boris - Turda
    Banea Radu - Sibiu
    Caraus Sorin - Deva

    LOCURILE 41 - 48 -- Grupe Inf. 0 vic.
    Brasoveanu Vali - Sibiu
    Somlea Codrin - Cisnadie
    Anton Calin - Sibiu
    Muresanu Mihaela - Sibiu
    Cuntan Ioan - Saliste
    Haran Alexandru - Sibiu
    Szekely Gheorghe - Blaj
    Jeflea Serban - Sibiu




    Premiere Open



    Premiere Amatori

    Lasă un comentariu:


  • raini
    a răspuns
    Felicitari castigatorilor! Bravo Dane, inca un titlu, excelent!
    Alex si Adonis felicitari pt. organizare!

    Lasă un comentariu:


  • adof
    a răspuns
    Open

    25 - Înscrisi
    4 - retrasi
    2 - absenţi




    Amatori

    56 - Înscrisi
    7 - retrasi
    1 - absent

    Lasă un comentariu:


  • adof
    a răspuns
    Eliminatorii
    Open - 26.02.2017

    1 Sicoe Rodica _ 1
    --------------------------- 3-0 Sicoe Rodica _ 1
    8 Iancu Sorin _ 5
    --------------------------- --------------------------- 3-0 Sicoe Rodica _ 1
    3 Weiss Simona _ 3
    --------------------------- 3-1 Weiss Simona _ 3
    6 Ciobanu Daniel _ 7
    --------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-0 Sicoe Rodica _ 1
    4 Aron Darie _ 4
    --------------------------- 3-2 Aron Darie _ 4
    5 Andone Claudiu _ 8
    --------------------------- --------------------------- 1-3 Govoreanu Florin _ 2
    7 Mitzea Alexandru _ 6
    --------------------------- 0-3 Govoreanu Florin _ 2
    2 Govoreanu Florin _ 2



    Clasament


    Turneu - B - Sibiu - Open - 26.02.2017
    "Locurile
    Nume prenume - Localitatea"


    LOCUL 1
    Sicoe Rodica - Cugir

    LOCUL 2
    Govoreanu Florin - Cisnadie

    LOCURILE 3 - 4
    Aron Darie - Sibiu
    Weiss Simona - Cisnadie

    LOCURILE 5 - 8
    Iancu Sorin - Sibiu
    Mitzea Alexandru - Sibiu
    Ciobanu Daniel - Blaj
    Andone Claudiu - Cugir

    LOCURILE 9 - 13 -- Grupe Sup. 1 vic.
    Daneliuc Gabi - Sibiu
    Moldovan Alexandru - Tarnaveni
    Benyovski Bela - Sibiu
    Crainic Adrian - Orastie
    Todarcea Ioan - Sibiu

    LOCURILE 14 - 16 -- Grupe Sup. 0 vic.
    Negrean Ioan - Sibiu
    Beches Andrei - Sibiu
    Groza Alexandru - Cisnadie

    LOCURILE 17 - 20 -- Grupe Inf. 0 vic.
    Radu Constantin - Sibiu
    Kromek Iulian - Cugir
    Neiconi Sabin - Hateg
    Chivu Adrian - Sibiu

    [/COLOR]

    Lasă un comentariu:


  • Marius_Ducu
    a răspuns
    Felicitări Andrei Rotariu pentru rezultatul foarte bun! Felicitări si maestrului tau Dan Comsa pentru locul I. Bravo!

    Mr. Tomahawk

    Lasă un comentariu:


  • adof
    a răspuns
    Eliminatorii
    Amatori - 26.02.2017

    1 Timaru Ilie _ 5
    --------------------------- 3-1 Timaru Ilie _ 5
    16 Bucur Dan _ 13
    --------------------------- --------------------------- 2-3 Comsa Dan _ 1
    8 Somlea Darian _ 9
    --------------------------- 1-3 Comsa Dan _ 1
    9 Comsa Dan _ 1
    --------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-0 Comsa Dan _ 1
    5 Gligor George _ 15
    --------------------------- 2-3 Ambrus Szilard _ 7
    12 Ambrus Szilard _ 7
    --------------------------- --------------------------- 1-3 Dirlea Ioan _ 3
    13 Barbulescu Dan _ 11
    --------------------------- 2-3 Dirlea Ioan _ 3
    4 Dirlea Ioan _ 3
    --------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-2 Comsa Dan _ 1
    3 Barac Marius _ 2
    --------------------------- 3-2 Barac Marius _ 2
    14 Manitiu Florin _ 10
    --------------------------- --------------------------- 3-0 Barac Marius _ 2
    11 Pacurar Cosmin _ 14
    --------------------------- 2-3 Cristea Virgil _ 6
    6 Cristea Virgil _ 6
    --------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-2 Barac Marius _ 2
    7 Postelnicu Mihai _ 12
    --------------------------- 2-3 Popa Paul _ 4
    10 Popa Paul _ 4
    --------------------------- --------------------------- 3-1 Popa Paul _ 4
    15 Sicoe Ioan _ 16
    --------------------------- 1-3 Decean Darian _ 8
    2 Decean Darian _ 8




    Clasament


    Turneu - B - Sibiu - Amatori - 26.02.2017
    "Locurile
    Nume prenume - Localitatea"


    LOCUL 1
    Comsa Dan - Sibiu

    LOCUL 2
    Barac Marius - Sibiu

    LOCURILE 3 - 4
    Dirlea Ioan - Aiud
    Popa Paul - Sibiu

    LOCURILE 5 - 8
    Timaru Ilie - Ocna Sibiului
    Cristea Virgil - Cugir
    Ambrus Szilard - Ludus
    Decean Darian - Sibiu

    LOCURILE 9 - 16
    Somlea Darian - Cisnadie
    Manitiu Florin - Sibiu
    Barbulescu Dan - Sibiu
    Postelnicu Mihai - Deva
    Bucur Dan - Cisnadie
    Pacurar Cosmin - Blaj
    Gligor George - Sibiu
    Sicoe Ioan - Turda

    LOCURILE 17 - 18 -- Grupe Sup. 2 vic.
    Rotariu Andrei - Sibiu
    Vrancea Markus - Sibiu

    LOCURILE 19 - 26 -- Grupe Sup. 1 vic.
    Matei Dumitru - Simeria
    Morariu Marius - Sibiu
    Banu Nicolae - Ocna Sibiului
    Jeler Nicolae - Orastie
    Dorling Raul - Cisnadie
    Veres Adrian - Orastie
    Givan Cristian - Sibiu
    Manzat Mircea - Saliste

    LOCURILE 27 - 32 -- Grupe Sup. 0 vic.
    Muresanu Alex - Sibiu
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Bozosan Petre - Sibiu
    Dragomir Mitica - Sibiu
    Moldovan Sidonia - Ludus
    Vera Esteban - Sibiu

    LOCURILE 33 - 34 -- Grupe Inf. 2 vic.
    Moldovan Flavia - Tarnaveni
    Oniga Paul - Blaj

    LOCURILE 35 - 40 -- Grupe Inf. 1 vic.
    Filea Adonis - Sibiu
    Roghina R.Cosmin - Sibiu
    Kondort Dan - Sibiu
    Gusan Boris - Turda
    Banea Radu - Sibiu
    Caraus Sorin - Deva

    LOCURILE 41 - 48 -- Grupe Inf. 0 vic.
    Brasoveanu Vali - Sibiu
    Somlea Codrin - Cisnadie
    Anton Calin - Sibiu
    Muresanu Mihaela - Sibiu
    Cuntan Ioan - Saliste
    Haran Alexandru - Sibiu
    Szekely Gheorghe - Blaj
    Jeflea Serban - Sibiu

    [/COLOR]

    Lasă un comentariu:

Cine a citit topicul
Procesare...
X