Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "Cupa PRO TM", Giurgiu - 11 Martie 2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "Cupa PRO TM", Giurgiu - 11 Martie 2017

    Turneu "A"-Cupa PRO TM Giurgiu, 11 Martie 2017
    Turneu "A"
    LOCALITATEA: Giurgiu
    DATA: 11 Martie 2017 , Ziua Sâmbătă
    ORA:9,30 AMATORI; ora 13,30 OPEN

    Locul de desfasurare:
    Sala Polivalenta Giurgiu.
    LOGISTICĂ: 18 mese aprobate ITTF
    SPATIU DE JOC:
    -conditii foarte bune
    -iluminat artificial
    -mantinele
    FACILITĂȚI: Tribune,Vestiare.
    TAXA: 25 Lei, 1 Leu/participant vor fi transferați în contul AmaTur;
    Inclus in pret: masa de pranz (snitel de pui cu piure si salata), apă plată – 2 litri.
    Daca mai exista persoane care doresc o portie contra cost sa ma anunte la inscriere ca sa comand.

    INDICATII DE ACCES: Se intra in oras dinspre Bucuresti si se merge pana la parcul central Mihai Viteazul (Spitalul Judetean de Urgenta Giurgiu). Aici se face stanga la sensul giratoriu si se merge drept pana la parcul de langa stadion. Sala este in partea stanga a parcului.

    https://www.google.ro/maps/place/Sal...PeAwIQ_BIIZTAK



    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Amatori-Incepatori: Locurile 1÷4 – cupe + diplome;
    - Amatori-Avansati: Locurile 1÷4 – cupe + diplome;
    - Open: Locurile 1÷4 – cupe + diplome;
    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 09.03.2017, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N;
    SISTEMUL DE JOC:
    Amatori - Incepatori
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică de 10;
    - Număr maxim de participanţi: 48;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte (5) 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform clasament AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3-4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: regula șarpelui;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Amatori;
    Amatori - Avansati
    - Participă jucătorii cu MP intre 10 si 20 precum si jucatorii amatori cu MP mai mic ca 10 (care sunt rugati să-şi anunțe optiunea la Avansati), în limita locurilor disponibile;
    - Număr maxim de participanţi: 60;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte (5) 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform clasament AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3-4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: regula șarpelui;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Open;
    Open/Elite
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 20 și jucătorii legitimați, indiferent de medie.
    - Număr maxim de participanţi: 60;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte (5) 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: regula șarpelui;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Open;

    Numarul maxim de jucatori de la fiecare categorie poate fi schimbat in functie de numarul celor care doresc sa participe la respectivele categorii.
    Foarte probabil se va organiza si categoria Elite


    ORGANIZATOR:
    Dena Corneliu, Tel.: 0721225463

    https://www.facebook.com/tenisdemasa...?ref=bookmarks
    Ultima editare de Cornel 67; 15.aug.2017, 09:42.

  • #2
    Rezervat Clasament

    Clasament Incepatori

    1. Stoica Liviu Gabriel - Slobozia
    2. Milea Alexandru - Bucuresti
    3 -- 4
    Dobra Mihai - Giurgiu
    Sursilov Constantin - Bucuresti
    5 -- 8
    Bontoi Mihai - Alexandria
    Enciu Marcel - Bucuresti
    Seuleanu Mihai - Ramnicu Valcea
    Raducan Florin - Calarasi
    9 -- 10
    Raicu Ion - Alexandria
    Vatui Carmela - Bucuresti
    11 -- 15 1v gr.sup.
    Dobra Adrian - Giurgiu
    Stanescu Tiberiu - Slatina
    Baloi Nicolae - Alexandria
    Sandu Mihai - Bucuresti
    Plesoianu Stefan - Constanta
    16 -- 20 0v gr.sup.
    Niculescu Marin - Bucuresti
    Topa Adrian - Bucuresti
    Buga Mihai - Alexandria
    Buzau Ilarion - Giurgiu
    Grajdan George - Giurgiu
    21 -- 2v gr.inf.
    Vasile Florin - Bucuresti
    22 -- 26 1v gr.inf.
    Rosoga Ana - Constanta
    Ene Sofian - Slatina
    Vochin Lucian - Giurgiu
    Rizea Costinel - Bucuresti
    Haja Gavril - Bucuresti
    27 -- 31 0v gr.inf.
    Stan Mariana - Constanta
    Teodorad Valentin - Slatina
    Popescu Vlad - Giurgiu
    Sarbu Mihai - Giurgiu
    Udrescu Lucian - Bucuresti

    Clasament Avansati

    1. Stanciu Stelian - Calarasi
    2. Solcan Florin - Constanta
    3 -- 4
    Bratescu Adrian - Targoviste
    Nicola Marian - Constanta
    5 -- 8
    Cojocaru Didi - Ramnicu Valcea
    Luca Octavian - Tulcea
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    Sorescu Gabriel - Pitesti
    9 -- 16
    Stoica Mihai - Mioveni
    Minica Rares - Giurgiu
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Scraba Marius - Alexandria
    Lazar Ion - Bucuresti
    Orac Teodor - Ramnicu Valcea
    Cuna Gheorghe - Buzau
    17 -- 18 2v gr.sup.
    Marian Bogdan - Ploiesti
    Potarniche Bianca - Buzau
    19 -- 27 1v gr.sup.
    Dospinescu George - Bucuresti
    Jaouir Khaled - Bucuresti
    Niculescu Daniel - Pitesti
    Bivolaru Marius - Ploiesti
    Babus Liviu - Ploiesti
    Rusu Geanini - Targoviste
    Salariu Adrian - Buftea
    Patrascu Traian - Bucuresti
    Grigore Marian - Ramnicu Valcea
    28 -- 32 0v gr.sup.
    Ispas Victor - Turnu Magurele
    Taru Alex - Targoviste
    Carata Catalin - Tulcea
    Pantelimon Andi - Bucuresti
    Tonciu Mihai - Bucuresti
    33 -- 3v gr.inf.
    Florea Marian - Targoviste
    34 -- 35 2v gr.inf.
    Popescu Remus - Ramnicu Valcea
    Vana Narcis - Tulcea
    36 -- 44 1v gr.inf.
    Carjan Dumitru - Bucuresti
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    Hutanu Adrian - Slobozia
    Alexandru Marius - Bucuresti
    Lita Gabriel - Bucuresti
    Tudor Emil - Bucuresti
    Stanca Cristian - Ramnicu Valcea
    Sandu Stefan - Bucuresti
    Todi Dumitru - Slobozia
    45 -- 48 0v gr.inf.
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Oancea Vasile - Buzau
    Docan Cristian - Bucuresti
    Tache Petre - Bucuresti

    Clasament Open

    1. Buzatu Vasile - Buftea
    2. Vasile Gelu Iulian - Bucuresti
    3 -- 4
    Zelenciuc Serghei - Slobozia
    Micuda Mihai - Bucuresti
    5 -- 8
    Rosioara Razvan - Alexandria
    Ropotan Iulian - Bucuresti
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    ON HO - Bucuresti
    9 -- 10
    Fratea Aurel - Constanta
    Popa Alexandru Iulian - Buzau
    11 -- 17 1v gr.sup.
    Popescu Valentin - Bucuresti
    Balan Cristian - Ramnicu Valcea
    Niculae Dan - Bucuresti
    Faur Laurentiu - Calarasi
    Neagoe Costin - Bucuresti
    Buta Radu - Bucuresti
    Paun Daniel - Bucuresti
    18 -- 20 0v gr.sup.
    Dena Corneliu - Giurgiu
    Pietris Nicusor - Bucuresti
    Gheorghe Nicolae - Calarasi
    21 -- 3v gr.inf.
    Popescu George - Bucuresti
    22 -- 23 2v gr.inf.
    Pavunev Dan - Bucuresti
    Craciunica Gabriel - Calarasi
    24 -- 26 1v gr.inf.
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Voin Doru - Bucuresti
    Musat Catalin - Alexandria
    27 -- 30 0v gr.inf.
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Petrov Dan - Bucuresti
    Viciu Dragos - Pitesti
    Varbanescu Marian - Giurgiu

    Clasament Elite

    1. Enciu Alexandru - Slobozia
    2. Rosu Alexandru - Mioveni
    3 -- 4
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Ceacarescu Cristian - Slobozia
    5 -- 8
    Varbanescu Petre - Giurgiu
    Doncea Catalin - Giurgiu
    Panea Ovidiu - Bucuresti
    Stanciu Alin - Calarasi
    9 -- 13 1v gr.sup.
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    Stanciu Silviu - Calarasi
    Dinca Dorinel - Calarasi
    Dascalasu Viorel - Bucuresti
    Anghel Catalin - Giurgiu
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Sinita Eugen - Bucuresti
    Bocaniala Norocel - Bucuresti
    Zamfir Ionel - Bucuresti
    17 -- 2v gr.inf.
    Cristache George - Bucuresti
    18 -- 21 1v gr.inf.
    Navacioiu Marian - Bucuresti
    Macarenco Andrei - Bucuresti
    Costache Claudiu - Calarasi
    Motoroi Costin - Bucuresti
    Ultima editare de Cornel 67; 11.mar.2017, 23:40.

    Comentariu


    • #3
      Rezervat Inscrieri

      Inscrieri conform clasament 1 Martie


      Inscrieri Elite - on 3/10/2017 at 6:14:00 AM

      1. Enciu Alexandru, Slobozia, 2 - 528 - 40.03
      2. Stanciu Silviu, Calarasi, 618 - 128 - 36
      3. Stanciu Alin, Calarasi, 31 - 383 - 35
      4. Doncea Catalin, Giurgiu, 714 - 110 - 34
      5. Cristache George, Bucuresti, 49 - 355 - 33.5
      6. Navacioiu Marian, Bucuresti, 1055 - 66 - 33
      7. Dinca Dorinel, Calarasi, 796 - 97 - 32
      8. Dinca Daniel, Bucuresti, 16 - 412 - 31
      9. Rosu Alexandru, Mioveni, 162 - 260 - 30.55
      10. Panea Ovidiu, Bucuresti, 21 - 400 - 30.5
      11. Sinita Eugen, Bucuresti, 25 - 393 - 29.78
      12. Ceacarescu Cristian, Slobozia, 55 - 347 - 29.46
      13. Bocaniala Norocel, Bucuresti, 109 - 285 - 29.4
      14. Costache Claudiu, Calarasi, 136 - 270 - 28.88
      15. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 32 - 383 - 28.66
      16. Zamfir Ionel, Bucuresti, 43 - 362 - 28.5
      17. Dascalasu Viorel, Bucuresti, 50 - 355 - 27.25
      18. Motoroi Costin, Bucuresti, 640 - 124 - 25.33
      19. Anghel Catalin, Giurgiu, 1271 - 47 - 23.5
      20. Macarenco Andrei, Bucuresti, 173 - 254 - 22
      21. Varbanescu Petre, Giurgiu, 3314 - 0 - 0

      Locuri disponibile Elite 24. (Ordonare dupa MP)

      Inscrieri Open - on 3/10/2017 at 4:44:06 PM

      1. Popescu Valentin, Bucuresti, 124 - 275 - 26.5
      2. Buzatu Vasile, Buftea, 104 - 289 - 26.43
      3. Zelenciuc Serghei, Slobozia, 396 - 186 - 26.19
      4. Ropotan Iulian, Bucuresti, 106 - 288 - 25.32
      5. Fratea Aurel, Constanta, 63 - 327 - 24.72
      6. Vlase Gheorghe, Slobozia, 66 - 322 - 24.39
      7. Micuda Mihai, Bucuresti, 340 - 200 - 24.21
      8. Vasile Gelu Iulian, Bucuresti, 200 - 246 - 24
      9. Balan Cristian, Ramnicu Valcea, 1123 - 59 - 24
      10. ON HO, Bucuresti, 201 - 246 - 23.96
      11. Niculae Dan, Bucuresti, 204 - 244 - 23.83
      12. Dena Corneliu, Giurgiu, 73 - 315 - 23.78
      13. Faur Laurentiu, Calarasi, 926 - 78 - 23.67
      14. Neagoe Costin, Bucuresti, 397 - 186 - 23.4
      15. Buta Radu, Bucuresti, 216 - 239 - 22.36
      16. Rosioara Razvan, Alexandria, 267 - 220 - 22.29
      17. Istrate Cristian, Bucuresti, 94 - 296 - 22.03
      18. Voin Doru, Bucuresti, 145 - 266 - 21.31
      19. Gheorghe Nicolae, Calarasi, 590 - 134 - 21.25
      20. Pavunev Dan, Bucuresti, 185 - 250 - 21
      21. Trocan Nicolae, Mioveni, 138 - 270 - 20.18
      22. Petrov Dan, Bucuresti, 307 - 208 - 20
      23. Paun Daniel, Bucuresti, 1617 - 26 - 19.5
      24. Viciu Dragos, Pitesti, 223 - 236 - 18.79
      25. Popescu George, Bucuresti, 258 - 224 - 18.17
      26. Musat Catalin, Alexandria, 415 - 180 - 16.29
      27. Popa Alexandru Iulian, Buzau, 1218 - 52 - 0
      28. Craciunica Gabriel, Calarasi, 1610 - 27 - 0
      29. Varbanescu Marian, Giurgiu, 4001 - 0 - 0

      Locuri disponibile Open 36. (Ordonare dupa MP)

      Inscrieri Avansati - on 3/10/2017 at 4:39:28 PM

      1. Bivolaru Marius, Ploiesti, 126 - 274 - 19.09
      2. Bratescu Adrian, Targoviste, 139 - 270 - 19.25
      3. Papacu Bejoli, Bucuresti, 153 - 264 - 19.53
      4. Nicola Marian, Constanta, 164 - 260 - 18.91
      5. Marian Bogdan, Ploiesti, 174 - 254 - 18.5
      6. Luca Octavian, Tulcea, 222 - 237 - 18.17
      7. Stoica Mihai, Mioveni, 230 - 233 - 18.19
      8. Solcan Florin, Constanta, 231 - 233 - 17.34
      9. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 232 - 233 - 16.61
      10. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 233 - 233 - 15.69
      11. Babus Liviu, Ploiesti, 239 - 230 - 16.41
      12. Rusu Geanini, Targoviste, 268 - 220 - 18.33
      13. Dospinescu George, Bucuresti, 283 - 216 - 18.46
      14. Jaouir Khaled, Bucuresti, 287 - 214 - 16.43
      15. Stanciu Stelian, Calarasi, 314 - 207 - 16.39
      16. Ispas Victor, Turnu Magurele, 326 - 203 - 18.65
      17. Taru Alex, Targoviste, 336 - 201 - 15.39
      18. Potarniche Bianca, Buzau, 353 - 197 - 15.71
      19. Cristescu Cristian, Bucuresti, 354 - 197 - 13.78
      20. Salariu Adrian, Buftea, 379 - 190 - 19.29
      21. Orac Teodor, Ramnicu Valcea, 382 - 190 - 16.68
      22. Catana Claudiu, Bucuresti, 390 - 188 - 14.89
      23. Oancea Vasile, Buzau, 393 - 187 - 16.33
      24. Cojocaru Didi, Ramnicu Valcea, 443 - 174 - 17.13
      25. Carata Catalin, Tulcea, 468 - 169 - 13.86
      26. Cuna Gheorghe, Buzau, 488 - 161 - 15.07
      27. Pantelimon Andi, Bucuresti, 501 - 158 - 12.86
      28. Constantin Cristina, Bucuresti, 504 - 157 - 11.14
      29. Minica Rares, Giurgiu, 575 - 138 - 13.11
      30. Hutanu Adrian, Slobozia, 584 - 136 - 12.25
      31. Alexandru Marius, Bucuresti, 588 - 135 - 13.83
      32. Carjan Dumitru, Bucuresti, 592 - 134 - 12.33
      33. Florea Marian, Targoviste, 594 - 133 - 17.33
      34. Tonciu Mihai, Bucuresti, 616 - 129 - 14.63
      35. Lita Gabriel, Bucuresti, 674 - 118 - 11.63
      36. Lazar Ion, Bucuresti, 726 - 108 - 16.35
      37. Tudor Emil, Bucuresti, 727 - 108 - 15.75
      38. Scraba Marius, Alexandria, 738 - 106 - 16.31
      39. Popescu Remus, Ramnicu Valcea, 748 - 105 - 16.6
      40. Vana Narcis, Tulcea, 782 - 99 - 18
      41. Docan Cristian, Bucuresti, 792 - 98 - 12.6
      42. Patrascu Traian, Bucuresti, 888 - 83 - 17.5
      43. Stanca Cristian, Ramnicu Valcea, 961 - 75 - 12.08
      44. Grigore Marian, Ramnicu Valcea, 1030 - 69 - 10
      45. Niculescu Daniel, Pitesti, 1071 - 65 - 12
      46. Tache Petre, Bucuresti, 1266 - 48 - 11
      47. Sorescu Gabriel, Pitesti, 1323 - 43 - 16
      48. Todi Dumitru, Slobozia, 2206 - 11 - 11

      Locuri disponibile Avansati 60. (Ordonare conform clasament)

      Inscrieri Incepatori - on 3/10/2017 at 7:42:06 PM

      1. Sursilov Constantin, Bucuresti, 681 - 117 - 9.71
      2. Rosoga Ana, Constanta, 702 - 113 - 8.08
      3. Enciu Marcel, Bucuresti, 944 - 77 - 8.2
      4. Milea Alexandru, Bucuresti, 992 - 72 - 8.75
      5. Niculescu Marin, Bucuresti, 1258 - 49 - 6
      6. Dobra Adrian, Giurgiu, 1387 - 39 - 9
      7. Topa Adrian, Bucuresti, 1461 - 35 - 7.75
      8. Dobra Mihai, Giurgiu, 1505 - 32 - 7.75
      9. Stanescu Tiberiu, Slatina, 1557 - 29 - 7.75
      10. Seuleanu Mihai, Ramnicu Valcea, 1848 - 18 - 8
      11. Stan Mariana, Constanta, 1853 - 18 - 6
      12. Stoica Liviu Gabriel, Slobozia, 1919 - 16 - 8
      13. Teodorad Valentin, Slatina, 1923 - 16 - 6.75
      14. Buga Mihai, Alexandria, 2341 - 9 - 9
      15. Raducan Florin, Calarasi, 4001 - 0 - 0
      16. Popescu Vlad, Giurgiu, 4002 - 0 - 0
      17. Sarbu Mihai, Giurgiu, 4003 - 0 - 0
      18. Buzau Ilarion, Giurgiu, 4004 - 0 - 0
      19. Udrescu Lucian, Bucuresti, 4005 - 0 - 0
      20. Vasile Florin, Bucuresti, 4006 - 0 - 0
      21. Baloi Nicolae, Alexandria, 4007 - 0 - 0
      22. Bontoi Mihai, Alexandria, 4008 - 0 - 0
      23. Raicu Ion, Alexandria, 4009 - 0 - 0
      24. Sandu Mihai , Bucuresti, 4011 - 0 - 0
      25. Ene Sofian, Slatina, 4012 - 0 - 0
      26. Plesoianu Stefan, Constanta, 4013 - 0 - 0
      27. Vochin Lucian, Giurgiu, 4014 - 0 - 0
      28. Rizea Costinel, Bucuresti, 4015 - 0 - 0
      29. Grajdan George , Giurgiu, 4016 - 0 - 0
      30. Haja Gavril, Bucuresti, 4017 - 0 - 0
      31. Vatui Carmela, Bucuresti, 4018 - 0 - 0

      Locuri disponibile Incepatori 36. (Ordonare conform clasament)
      Ultima editare de Cornel 67; 10.mar.2017, 18:43.

      Comentariu


      • #4
        Constantin Sursilov - incepatori - Bucuresti

        Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk
        Blade: Butterfly Primo Power Feeling
        Fh: Nittaku Fastarc G-1
        Bh: DHS Hurricane 3 Neo Provincial

        Comentariu


        • #5
          Busu Eugen - Amatori - Incepatori - Bucuresti

          Radulescu Alexander - Amatori - Incepatori - Bucuresti

          Radulescu David - Amatori - Incepatori - Bucuresti

          Comentariu


          • #6
            Popescu Vlad
            Sarbu Mihai
            Buzau Ilarion

            Giurgiu-Incepatori

            Comentariu


            • #7
              Varbanescu Petre
              Doncea Catalin

              Giurgiu-Open

              Comentariu


              • #8
                Sarbu Dan, din Ploiesti, la Amatori - Avansati

                Comentariu


                • #9
                  Enciu Alexandru si Vlase Gheorghe-open

                  Comentariu


                  • #10
                    Buna ziua.

                    Alexandru Marius, amatori/avansati - Bucuresti.

                    Multumesc.
                    I'm a lean, mean, spin machine!

                    Comentariu


                    • #11
                      Topa Adrian - Incepatori, Bucuresti

                      Comentariu


                      • #12
                        Patrascu Traian amatori -avansati din Bucuresti

                        Trimis de pe al meu SM-G850F folosind Tapatalk
                        Blade Zhang Jike ZLC
                        FH Tibhar Evolution EL-P
                        BH Tibhar Evolution FX

                        Comentariu


                        • #13
                          Din bucuresti dumitrescu cornel open.intrebare :se poate asigura si meniu de post ?

                          Comentariu


                          • #14
                            Postat în original de Dumitrescu Cornel Vezi post
                            Din bucuresti dumitrescu cornel open.intrebare :se poate asigura si meniu de post ?
                            Desigur nea Cornel, imi aduci aminte cand vii la inscriere.

                            Comentariu


                            • #15
                              Lita Gabriel, Amatori - Avansati, Bucuresti

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X