Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "Cupa Cimentul Fieni", Fieni - 18.03.2017.

Adună
X
Adună
Utilizatori activi care vizualizează acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "Cupa Cimentul Fieni", Fieni - 18.03.2017.

    Turneu A "Cupa Cimentul Fieni", Fieni - Judetul Dâmbovița, Sâmbătă 18 Martie 2017

    LOCALITATEA: Fieni, Dâmbovița;
    DATA: Sâmbătă 18 Martie 2017;
    CATEGORII: Începători, Avansati, Open și Elite.
    ORA DE ÎNCEPERE:
    ÎNCEPĂTORI, AVANSATI: 08.00 - 09.15 – validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile;
    OPEN, ELITE: 12.00 - 13.00 – validare înscrieri, la 13.30 încep meciurile.
    SALA: Sala ORĂȘENEASCĂ FIENI.
    INDICAȚII DE ORIENTARE:
    De la Târgoviște, la Fabrica de Ciment faceti la stânga spre Stadionul Cimentul Fieni.
    De la Sinaia, la Fabrica de Ciment dreapta spre Stadionul Cimentul Fieni.
    [TD]
    [/TD]
    LOGISTICĂ: 16 mese Donic aprobate ITTF, mingii celuloid 3 stele.
    SPAȚIU DE JOC: 800 mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Tartan.
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, garderobă;
    TAXA: adulți 30 Lei, copii (<18 ani) 20 Lei, din care 1 Leu/participant vor fi transferați în contul AmaTur.
    Se asigură apă plată – 2 litri, sucuri, tuică 3*, covrigei, etc.
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Începători, Avansati : Locurile 1-4 – cupe + diplome;
    - Open, Elite: Locurile 1-4 – cupe + diplome.
    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 16.03.2017, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N.
    SISTEMUL DE JOC:
    Începători - participă orice jucator cu MP mai mic de 10;
    Număr maxim participanți Începători - 48;
    Modificări se vor face în funcție de numărul de participanți înscriși.
    Avansati - Participă orice jucător amator cu MP cuprins între 10 și 19,99;
    Număr maxim participanți avansati - 48;
    Modificări se vor face în funcție de numărul de participanți înscriși.
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte (5) 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: regula șarpelui;
    - Tablou eliminatoriu de 32, 64;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneu.
    Open
    - Participă jucătorii cu MP cuprins între 20 și 26,99, precum si jucatorii amatori cu MP cuprins între 10 - 19,99 (care sunt rugati să-şi anunțe optiunea la OPEN), în limita locurilor disponibile;
    - Număr maxim de participanţi: 30;
    Modificări se vor face în funcție de numărul de participanți înscriși.
    Elite - orice jucător cu MP mai mare de 27, precum si jucatorii Open-iști cu MP cuprins între 20 - 26,99 (care sunt rugati să-şi anunțe optiunea la ELITE), în limita locurilor disponibile;
    Număr maxim de participanti 18!
    Modificări se vor face în funcție de numărul de participanți înscriși.
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte (5) 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: regula șarpelui;
    - Tablou eliminatoriu de 16;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant.
    ORGANIZATOR:
    Manoiu Claudiu, tel. 0722.534.596;
    ORGANIZATOR TEHNIC
    Vladoiu Gelu, tel. 0722.315.757;

    Indicatii acces sală:
    Strada Stadionului, Fieni 135100;
    Traseu cu acces comun
    De la (45.1377939,25.4287057) la Strada Stadionului via DN71.
    Sosiți la locație: Strada Stadionului
    Pentru cel mai bun traseu cu traficul actual, accesați https://goo.gl/maps/TnnnrLNkPsS2
    Ultima editare de marcelgiosan; 27.feb.2017, 11:49.
    Blade - Timo Boll ZLF - OFF
    FH - Xiom Omega V Tour
    BH- Xiom Vega Pro

  • #2
    Clasament!!!
    Blade - Timo Boll ZLF - OFF
    FH - Xiom Omega V Tour
    BH- Xiom Vega Pro

    Comentariu


    • #3
      Inscrieri Elite/Open - on 3/17/2017 at 10:06:13 PM

      1. Enciu Alexandru, Slobozia, 2 - 40.03 - OL
      2. Toma Florin, Pitesti, 9 - 36.64 - OLW
      3. Banescu Dragos, Pitesti, 13 - 33 - OL
      4. Navacioiu Marian, Bucuresti, 1055 - 33 - OW
      5. Govoreanu Florin, Cisnadie, 14 - 32.14 - O
      6. Lazaroiu Adrian, Targoviste, 47 - 31.25 - O
      7. Ciuca Dan, Pitesti, 77 - 31.08 - OW
      8. Gorum Adrian, Topoloveni, 33 - 28.54 - OL
      9. Sencu Victor, Targoviste, 45 - 26.59 - O
      10. Buzatu Vasile, Buftea, 104 - 26.43 - OW
      11. Hutanu Alin, Brasov, 75 - 26.36 - O
      12. Totpal Marius, Busteni, 971 - 26 - O
      13. Mihaila Nicolae, Breaza, 78 - 25.64 - O
      14. Motoroi Costin, Bucuresti, 640 - 25.33 - O
      15. Ropotan Iulian, Bucuresti, 106 - 25.32 - O
      16. Dracea Gabriel, Sinaia, 188 - 25.08 - O
      17. Dobrin Adrian, Targoviste, 102 - 25.07 - O
      18. Vlase Gheorghe, Slobozia, 66 - 24.39 - O
      19. Vladoiu Gelu, Brasov, 71 - 23.22 - OW
      20. Ivan Valentin, Campina, 83 - 22.72 - O
      21. Padurariu Costel, Brasov, 100 - 22.34 - O
      22. Istrate Cristian, Bucuresti, 94 - 22.03 - OW
      23. Popa Mircea, Brasov, 96 - 21.88 - OW
      24. Darmaz Ion, Targoviste, 167 - 21.38 - OW
      25. Burca Valentin, Pitesti, 194 - 21.29 - O
      26. Antal Denes, Brasov, 152 - 20.28 - OW
      27. Trocan Nicolae, Mioveni, 138 - 20.18 - OW
      28. Bacanu Paulian, Brasov, 325 - 20.13 - O
      29. Dima Cristi, Bucuresti, 305 - 19.83 - A
      30. Bivolaru Marius, Ploiesti, 126 - 19.09 - A
      31. Sarbu Dan, Ploiesti, 172 - 17.61 - AW


      Inscrieri Avansati - on 3/17/2017 at 10:06:52 PM

      1. Trocan Alexa, Mioveni, 496 - 19.6 - AF
      2. Salariu Adrian, Buftea, 379 - 19.29 - A
      3. Bratescu Adrian, Targoviste, 139 - 19.25 - AW
      4. Pitac Ovidiu, Brasov, 321 - 18.75 - AW
      5. Safta Alexandru, Targoviste, 181 - 18.71 - A
      6. Dospinescu George, Bucuresti, 283 - 18.46 - AW
      7. Rusu Geanini, Targoviste, 268 - 18.33 - A
      8. Stoica Mihai, Mioveni, 230 - 18.19 - AW
      9. Cucu Cristin, Targoviste, 189 - 18.14 - AW
      10. Demeny Zoltan, Brasov, 182 - 18.13 - A
      11. Orac Teodor, Ramnicu Valcea, 382 - 16.68 - A
      12. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 232 - 16.61 - AW
      13. Trandafir Radu Catalin, Giurgiu, 874 - 16.5 - A
      14. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 471 - 16.45 - A
      15. Manoiu Claudiu, Fieni, 514 - 16.44 - A
      16. Retegan Cosmin, Plopeni, 409 - 16.21 - A
      17. Taru Alex, Targoviste, 336 - 15.39 - A
      18. Sandu Gabriel, Targoviste, 1234 - 15 - A
      19. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe, 1138 - 14 - AJ
      20. Cristescu Cristian, Bucuresti, 354 - 13.78 - AW
      21. Bobirica Alin, Pitesti, 761 - 13 - A
      22. Bica Gheorghe, Targoviste, 1001 - 13 - A
      23. Docan Cristian, Bucuresti, 792 - 12.6 - A
      24. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 493 - 12.57 - A
      25. Carjan Dumitru, Bucuresti, 592 - 12.33 - AW
      26. Mitrofan Petrica, Brasov, 631 - 12.32 - AW
      27. Kis Istvan, Brasov, 478 - 12.29 - AW
      28. Franculescu Marius, Sinaia, 1155 - 11.06 - A
      29. Loghin Florin, Brasov, 832 - 11 - A
      30. Zamfir Gabriel, Targoviste, 943 - 10.75 - A
      31. Ilie Octavian Marius, Brasov, 686 - 10.17 - A
      32. Ionescu Mihai, Targoviste, 1088 - 10 - A


      Inscrieri Incepatori - on 3/16/2017 at 9:04:34 PM

      1. Sursilov Constantin, Bucuresti, 681 - 9.71 - A
      2. Barca George, Pitesti, 1031 - 9 - A
      3. Darjan Daniel, Brasov, 1385 - 9 - A
      4. Milea Alexandru, Bucuresti, 992 - 8.75 - A
      5. Bivolaru Stelian, Targoviste, 1447 - 8 - A
      6. Fluture Alexandru, Targoviste, 1524 - 8 - A
      7. Stanescu Tiberiu, Slatina, 1557 - 7.75 - A
      8. Stefan Patrick, Brasov, 718 - 7.5 - A
      9. Delimart Alexiana, Targoviste, 764 - 7.5 - AF
      10. Irimia Marian, Ploiesti, 1637 - 7 - A
      11. Petre Adelin, Targoviste, 1727 - 7 - A
      12. Marin Catalin, Targoviste, 1878 - 7 - A
      13. Nica Vladimir, Branesti, 2580 - 7 - A
      14. Matei Daniel, Targoviste, 2645 - 7 - A
      15. Teodorad Valentin, Slatina, 1923 - 6.75 - A
      16. Ionescu Andreea, Targoviste, 1433 - 6.5 - AF
      17. Petre Cristian, Pitesti, 1560 - 6.5 - A
      18. Ficleanu Gabriel, Giurgiu, 1561 - 6.5 - A
      19. Filip Ionut, Targoviste, 1767 - 6 - A
      20. Tanase Claudiu, Giurgiu, 2152 - 6 - A
      21. Dan Liviu, Targoviste, 2286 - 6 - A
      22. Nicolescu Victor, Razvad, 2786 - 6 - A
      23. Iliescu Doru, Targoviste, 2789 - 6 - A
      24. Matei Mircea, Targoviste, 1538 - 5.75 - A
      25. Boiangiu Liviu Adrian, Brasov, 1861 - 0 - A
      26. Toma Dan, Sfantu Gheorghe, 1891 - 0 - A
      27. Barbu Vasile, Brasov, 2405 - 0 - A
      28. Burducea Alexandru, Targoviste, 3005 - 0 - A
      29. Ion Eduard, Targoviste, 3006 - 0 - A
      30. Raceanu Valentin, Targoviste, 3183 - 0 - A
      31. Stancescu Ciprian, Fieni, 4001 - 0 - A
      32. Rizea Costinel, Bucuresti, 4002 - 0 - A
      33. Sandu Mihai, Bucuresti, 4003 - 0 - A
      34. Ivan Catalin Ionut, Caprioru DB, 4004 - 0 - A
      35. Oprea Ionut, Caprioru DB, 4005 - 0 - A
      36. Oprisanu Florin, Targoviste, 4007 - 0 - A
      37. Dinu Ionut Dragos, Targoviste, 4008 - 0 - A
      38. Vajeu Ionut, Busteni, 4009 - 0 - A
      39. Stancu Gabriel, Bucuresti, 4010 - 0 - A
      40. Vladeanu Diana, Targoviste, 4011 - 0 - A


      Inscrieri/Retrageri R1 - on 3/18/2017 at 9:18:51 AM

      1. Macovei Liviu, Brasov, 46 - 33.79 - O
      2. Ivan Sorin Ioan, Targoviste, 70 - 24.68 - O
      3. Neagoe Costin, Bucuresti, 397 - 23.4 - O
      4. Chiru Sorin, Campina, 176 - 21.46 - OW
      5. Bucsan Romeo, Pitesti, 284 - 20.61 - OW
      6. Grigore Alexandru, Campina, 133 - 19.69 - A
      7. Grama Mihai, Azuga, 770 - 18 - AW
      8. Florea Marian, Targoviste, 594 - 17.33 - A
      9. Mocanu Ionut, Galati, 388 - 17.17 - A
      10. Ionascu Gabriel, Bucuresti, 263 - 17.13 - A
      11. Movileanu Flavius, Targoviste, 503 - 17.13 - AW
      12. Mocanu Adrian, Targoviste, 362 - 16.04 - A
      13. Potarniche Bianca, Buzau, 353 - 15.71 - AF
      14. Cojocaru Emi, Targoviste, 938 - 15.13 - A
      15. Vijoianu Ionut, Targoviste, 1587 - 6.17 - A
      16. Lazar Denis, Targoviste, 4006 - 0 - A

      Nemotivati:
      1.Ionescu Andreea - Targoviste
      2.Zamfir Gabriel - Targoviste


      Grupe inferioare Elite/Open

      Gr.inferioara nr. 1
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 ENCIU ALEXANDRU SLOBOZIA
      3-0
      3-1
      3-0
      3-0
      3-1
      5
      1
      2 BUZATU VASILE BUFTEA
      0-3
      1-3
      1-3
      3-0
      3-1
      2
      3
      3 HUTANU ALIN BRASOV
      1-3
      3-1
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      2
      4 IVAN VALENTIN CAMPINA
      0-3
      3-1
      1-3
      2-3
      2-3
      1
      5 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
      0-3
      0-3
      0-3
      3-2
      0-3
      1
      6 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI
      1-3
      1-3
      0-3
      3-2
      3-0
      2
      4
      Gr.inferioara nr. 2
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 TOMA FLORIN PITESTI
      3-0
      3-0
      3-0
      3-1
      3-0
      5
      1
      2 SENCU VICTOR TARGOVISTE
      0-3
      3-2
      3-0
      3-2
      3-0
      4
      2
      3 TOTPAL MARIUS BUSTENI
      0-3
      2-3
      3-2
      2-3
      3-1
      2
      4
      4 VLADOIU GELU BRASOV
      0-3
      0-3
      2-3
      2-3
      3-0
      1
      5 PADURARIU COSTEL BRASOV
      1-3
      2-3
      3-2
      3-2
      1-3
      2
      3
      6 DIMA CRISTI BUCURESTI
      0-3
      0-3
      1-3
      0-3
      3-1
      1
      Gr.inferioara nr. 3
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 BANESCU DRAGOS PITESTI
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      3-1
      5
      1
      2 GORUM ADRIAN TOPOLOVENI
      0-3
      0-3
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      2
      3 MOTOROI COSTIN BUCURESTI
      0-3
      3-0
      0-3
      1-3
      0-3
      1
      4 VLASE GHEORGHE SLOBOZIA
      0-3
      1-3
      3-0
      3-2
      3-1
      3
      3
      5 DARMAZ ION TARGOVISTE
      0-3
      0-3
      3-1
      2-3
      0-3
      1
      6 BACANU PAULIAN BRASOV
      1-3
      0-3
      3-0
      1-3
      3-0
      2
      4
      Gr.inferioara nr. 4
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      7
      V
      Loc
      1 NAVACIOIU MARIAN BUCURESTI
      3-1
      3-0
      3-1
      3-0
      3-0
      3-0
      6
      1
      2 CIUCA DAN PITESTI
      1-3
      3-0
      3-1
      3-0
      3-0
      3-0
      5
      2
      3 MIHAILA NICOLAE BREAZA
      0-3
      0-3
      0-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      4
      4 DOBRIN ADRIAN TARGOVISTE
      1-3
      1-3
      3-0
      1-3
      3-0
      3-0
      3
      3
      5 POPA MIRCEA BRASOV
      0-3
      0-3
      0-3
      3-1
      3-2
      0-3
      2
      6 TROCAN NICOLAE MIOVENI
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      2-3
      0-3
      0
      7 SARBU DAN PLOIESTI
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      3-0
      3-0
      2
      Gr.inferioara nr. 5
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 GOVOREANU FLORIN CISNADIE
      3-0
      3-1
      2-3
      3-0
      3-1
      4
      2
      2 LAZAROIU ADRIAN TARGOVISTE
      0-3
      3-2
      2-3
      3-0
      0-3
      2
      3 ROPOTAN IULIAN BUCURESTI
      1-3
      2-3
      1-3
      3-1
      3-0
      2
      3
      4 DRACEA GABRIEL SINAIA
      3-2
      3-2
      3-1
      3-1
      3-1
      5
      1
      5 BURCA VALENTIN PITESTI
      0-3
      0-3
      1-3
      1-3
      0-3
      0
      6 ANTAL DENES BRASOV
      1-3
      3-0
      0-3
      1-3
      3-0
      2
      4

      Grupe superioare Elite/Open

      Gr.superioara nr. 1
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 ENCIU ALEXANDRU SLOBOZIA
      3-0
      3-2
      3-1
      3
      1
      2 CIUCA DAN PITESTI
      0-3
      3-1
      3-1
      2
      2
      3 VLASE GHEORGHE SLOBOZIA
      2-3
      1-3
      0
      4 TOTPAL MARIUS BUSTENI
      1-3
      1-3
      0
      Gr.superioara nr. 2
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 TOMA FLORIN PITESTI
      3-1
      3-1
      3-0
      3
      1
      2 GOVOREANU FLORIN CISNADIE
      1-3
      3-1
      3-2
      2
      2
      3 DOBRIN ADRIAN TARGOVISTE
      1-3
      1-3
      3-1
      1
      4 BACANU PAULIAN BRASOV
      0-3
      2-3
      1-3
      0
      Gr.superioara nr. 3
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 BANESCU DRAGOS PITESTI
      3-2
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 HUTANU ALIN BRASOV
      2-3
      2-3
      3-0
      1
      3 ROPOTAN IULIAN BUCURESTI
      0-3
      3-2
      3-0
      2
      2
      4 MIHAILA NICOLAE BREAZA
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      Gr.superioara nr. 4
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 NAVACIOIU MARIAN BUCURESTI
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 SENCU VICTOR TARGOVISTE
      0-3
      3-2
      3-0
      2
      2
      3 BUZATU VASILE BUFTEA
      0-3
      2-3
      3-0
      1
      4 ANTAL DENES BRASOV
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      Gr.superioara nr. 5
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 DRACEA GABRIEL SINAIA
      0-3
      3-1
      1-3
      1
      2 GORUM ADRIAN TOPOLOVENI
      3-0
      0-3
      3-0
      2
      2
      3 PADURARIU COSTEL BRASOV
      1-3
      3-0
      3-1
      2
      1
      4 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI
      3-1
      0-3
      1-3
      1
      Eliminatorii Elite/Open
      1. Enciu Alexandru
      -------------------- Enciu Alexandru 3-0
      16. Bye
      ---------------------------------------- Enciu Alexandru 3-0
      9. Ropotan Iulian
      -------------------- Govoreanu Florin 3-0
      8. Govoreanu Florin
      ------------------------------------------------------------ -
      5. Padurariu Costel
      -------------------- Padurariu Costel 3-0
      12. Bye
      ---------------------------------------- Navacioiu Marian 3-1
      13. Bye
      -------------------- Navacioiu Marian 3-0
      4. Navacioiu Marian

      . -------------------------------------------------------------------------------- -

      3. Banescu Dragos
      -------------------- Banescu Dragos 3-0
      14. Bye
      ---------------------------------------- Banescu Dragos 3-2
      11. Bye
      -------------------- Sencu Victor 3-0
      6. Sencu Victor
      ------------------------------------------------------------ Banescu Dragos 3-1
      7. Gorum Adrian
      -------------------- Ciuca Dan 3-1
      10. Ciuca Dan
      ---------------------------------------- Toma Florin 3-0
      15. Bye
      -------------------- Toma Florin 3-0
      2. Toma Florin

      Clasament Elite/Open

      1. Enciu Alexandru - Slobozia
      2. Banescu Dragos - Pitesti
      3 -- 4
      Navacioiu Marian - Bucuresti
      Toma Florin - Pitesti
      5 -- 8
      Govoreanu Florin - Cisnadie
      Sencu Victor - Targoviste
      Padurariu Costel - Brasov
      Ciuca Dan - Pitesti
      9 -- 10
      Gorum Adrian - Topoloveni
      Ropotan Iulian - Bucuresti
      11 -- 16 1v gr.sup.
      Buzatu Vasile - Buftea
      Hutanu Alin - Brasov
      Totpal Marius - Busteni
      Dracea Gabriel - Sinaia
      Dobrin Adrian - Targoviste
      Bivolaru Marius - Ploiesti
      17 -- 20 0v gr.sup.
      Mihaila Nicolae - Breaza
      Vlase Gheorghe - Slobozia
      Antal Denes - Brasov
      Bacanu Paulian - Brasov
      21 -- 23 2v gr.inf.
      Lazaroiu Adrian - Targoviste
      Popa Mircea - Brasov
      Sarbu Dan - Ploiesti
      24 -- 29 1v gr.inf.
      Motoroi Costin - Bucuresti
      Vladoiu Gelu - Brasov
      Ivan Valentin - Campina
      Istrate Cristian - Bucuresti
      Darmaz Ion - Targoviste
      Dima Cristi - Bucuresti
      30 -- 31 0v gr.inf.
      Burca Valentin - Pitesti
      Trocan Nicolae - Mioveni


      Grupe inferioare Avansati

      Gr.inferioara nr. 1
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 TROCAN ALEXA MIOVENI
      0-3
      3-0
      0-3
      3-0
      2
      3
      2 DINU GHEORGHE BUCURESTI
      3-0
      3-1
      0-3
      3-0
      3
      2
      3 TRANDAFIR RADU CATALIN GIURGIU
      0-3
      1-3
      1-3
      3-0
      1
      4
      4 TOBOSARU GHEORGHE BRASOV
      3-0
      3-0
      3-1
      3-0
      4
      1
      5 ZAMFIR GABRIEL TARGOVISTE
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      6
      Gr.inferioara nr. 2
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 SALARIU ADRIAN BUFTEA
      3-0
      3-2
      3-0
      3-0
      3-0
      5
      1
      2 ORAC TEODOR RAMNICU VALCEA
      0-3
      3-1
      3-0
      3-1
      3-2
      4
      2
      3 DUMITRACHE GABRIEL GIURGIU
      2-3
      1-3
      3-1
      2-3
      1-3
      1
      4 DOCAN CRISTIAN BUCURESTI
      0-3
      0-3
      1-3
      0-3
      0-3
      0
      5 MITROFAN PETRICA BRASOV
      0-3
      1-3
      3-2
      3-0
      3-0
      3
      3
      6 IONESCU MIHAI TARGOVISTE
      0-3
      2-3
      3-1
      3-0
      0-3
      2
      4
      Gr.inferioara nr. 3
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 BRATESCU ADRIAN TARGOVISTE
      2-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      2
      2 DEMENY ZOLTAN BRASOV
      3-2
      3-0
      3-0
      1-3
      3
      1
      3 MANOIU CLAUDIU FIENI
      0-3
      0-3
      3-0
      3-0
      2
      3
      4 BICA GHEORGHE TARGOVISTE
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      5 KIS ISTVAN BRASOV
      0-3
      3-1
      0-3
      3-0
      2
      4
      6
      Gr.inferioara nr. 4
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 PITAC OVIDIU BRASOV
      3-2
      0-3
      2-3
      3-0
      2
      3
      2 CUCU CRISTIN TARGOVISTE
      2-3
      1-3
      0-3
      3-0
      1
      4
      3 RETEGAN COSMIN PLOPENI
      3-0
      3-1
      1-3
      3-1
      3
      2
      4 BOBIRICA ALIN PITESTI
      3-2
      3-0
      3-1
      3-1
      4
      1
      5 CARJAN DUMITRU BUCURESTI
      0-3
      0-3
      1-3
      1-3
      0
      6
      Gr.inferioara nr. 5
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 SAFTA ALEXANDRU TARGOVISTE
      0-3
      2-3
      3-1
      3-0
      2
      3
      2 STOICA MIHAI MIOVENI
      3-0
      3-2
      3-0
      3-1
      4
      1
      3 TARU ALEX TARGOVISTE
      3-2
      2-3
      3-1
      3-0
      3
      2
      4 CRISTESCU CRISTIAN BUCURESTI
      1-3
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      5 LOGHIN FLORIN BRASOV
      0-3
      1-3
      0-3
      3-0
      1
      4
      6
      Gr.inferioara nr. 6
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 DOSPINESCU GEORGE BUCURESTI
      0-3
      3-0
      0-3
      3-2
      3-2
      3
      3
      2 RUSU GEANINI TARGOVISTE
      3-0
      3-1
      2-3
      3-1
      3-0
      4
      1
      3 SANDU GABRIEL TARGOVISTE
      0-3
      1-3
      3-1
      2-3
      0-3
      1
      4 TOMA ADRIAN SFANTU GHEORGHE
      3-0
      3-2
      1-3
      2-3
      3-1
      3
      2
      5 FRANCULESCU MARIUS SINAIA
      2-3
      1-3
      3-2
      3-2
      2-3
      2
      6 ILIE OCTAVIAN MARIUS BRASOV
      2-3
      0-3
      3-0
      1-3
      3-2
      2
      4

      Grupe superioare Avansati

      Gr.superioara nr. 1
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 TOBOSARU GHEORGHE BRASOV
      2 RETEGAN COSMIN PLOPENI
      3 MANOIU CLAUDIU FIENI
      4 IONESCU MIHAI TARGOVISTE
      Gr.superioara nr. 2
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 SALARIU ADRIAN BUFTEA
      2 TARU ALEX TARGOVISTE
      3 PITAC OVIDIU BRASOV
      4 KIS ISTVAN BRASOV
      Gr.superioara nr. 3
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 DEMENY ZOLTAN BRASOV
      2 TOMA ADRIAN SFANTU GHEORGHE
      3 SAFTA ALEXANDRU TARGOVISTE
      4 CUCU CRISTIN TARGOVISTE
      Gr.superioara nr. 4
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 BOBIRICA ALIN PITESTI
      2 DINU GHEORGHE BUCURESTI
      3 DOSPINESCU GEORGE BUCURESTI
      4 LOGHIN FLORIN BRASOV
      Gr.superioara nr. 5
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 STOICA MIHAI MIOVENI
      2 ORAC TEODOR RAMNICU VALCEA
      3 TROCAN ALEXA MIOVENI
      4 ILIE OCTAVIAN MARIUS BRASOV
      Gr.superioara nr. 6
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 RUSU GEANINI TARGOVISTE
      2 BRATESCU ADRIAN TARGOVISTE
      3 MITROFAN PETRICA BRASOV
      4 TRANDAFIR RADU CATALIN GIURGIU
      Grupe inferioare Incepatori

      Gr.inferioara nr. 1
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 SURSILOV CONSTANTIN BUCURESTI
      3-1
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      5
      1
      2 MATEI DANIEL TARGOVISTE
      1-3
      3-0
      3-1
      3-0
      3-1
      4
      2
      3 TEODORAD VALENTIN SLATINA
      0-3
      0-3
      1-3
      2-3
      0-3
      0
      4 BURDUCEA ALEXANDRU TARGOVISTE
      0-3
      1-3
      3-1
      0-3
      1-3
      1
      4
      5 ION EDUARD TARGOVISTE
      0-3
      0-3
      3-2
      3-0
      0-3
      2
      3
      6
      0-3
      1-3
      3-0
      3-1
      3-0
      3
      Gr.inferioara nr. 2
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 BARCA GEORGE PITESTI
      3-0
      3-0
      3-1
      3-0
      3-0
      5
      1
      2 NICA VLADIMIR BRANESTI
      0-3
      3-0
      0-3
      3-0
      3-0
      3
      3
      3 IONESCU ANDREEA TARGOVISTE
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      4 BARBU VASILE BRASOV
      1-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      2
      5 RACEANU VALENTIN TARGOVISTE
      0-3
      0-3
      3-0
      0-3
      0-3
      1
      6 STANCU GABRIEL BUCURESTI
      0-3
      0-3
      3-0
      0-3
      3-0
      2
      4
      Gr.inferioara nr. 3
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 DARJAN DANIEL BRASOV
      3-1
      2-3
      3-2
      3-0
      3-0
      4
      2
      2 MARIN CATALIN TARGOVISTE
      1-3
      2-3
      2-3
      3-0
      3-0
      2
      4
      3 PETRE CRISTIAN PITESTI
      3-2
      3-2
      3-0
      3-0
      3-0
      5
      1
      4 TOMA DAN SFANTU GHEORGHE
      2-3
      3-2
      0-3
      3-0
      3-0
      3
      3
      5 STANCESCU CIPRIAN FIENI
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      6 VLADEANU DIANA TARGOVISTE
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      Gr.inferioara nr. 4
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 MILEA ALEXANDRU BUCURESTI
      1-3
      1-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      2
      2 PETRE ADELIN TARGOVISTE
      3-1
      3-2
      3-0
      3-0
      3-0
      5
      1
      3 FICLEANU GABRIEL GIURGIU
      3-1
      2-3
      1-3
      3-0
      3-1
      3
      3
      4 BOIANGIU LIVIU ADRIAN BRASOV
      0-3
      0-3
      3-1
      3-0
      3-1
      3
      4
      5 IVAN CATALIN IONUT CAPRIORU DB
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      6 DINU IONUT DRAGOS TARGOVISTE
      0-3
      0-3
      1-3
      1-3
      3-0
      1
      Gr.inferioara nr. 5
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 BIVOLARU STELIAN TARGOVISTE
      3-0
      0-3
      3-1
      3-1
      3-1
      4
      1
      2 IRIMIA MARIAN PLOIESTI
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      3 FILIP IONUT TARGOVISTE
      3-0
      3-0
      3-2
      2-3
      2-3
      3
      3
      4 MATEI MIRCEA TARGOVISTE
      1-3
      3-0
      2-3
      3-1
      3-2
      3
      4
      5 SANDU MIHAI BUCURESTI
      1-3
      3-0
      3-2
      1-3
      3-2
      3
      2
      6 VAJEU IONUT BUSTENI
      1-3
      3-0
      3-2
      2-3
      2-3
      2
      Gr.inferioara nr. 6
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 FLUTURE ALEXANDRU TARGOVISTE
      3-0
      3-2
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 DELIMART ALEXIANA TARGOVISTE
      0-3
      3-1
      3-0
      3-2
      3
      2
      3 TANASE CLAUDIU GIURGIU
      2-3
      1-3
      3-2
      2-3
      1
      4
      4 ILIESCU DORU TARGOVISTE
      0-3
      0-3
      2-3
      3-0
      1
      5 RIZEA COSTINEL BUCURESTI
      0-3
      2-3
      3-2
      0-3
      1
      3
      6
      Gr.inferioara nr. 7
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 STANESCU TIBERIU SLATINA
      2-3
      3-1
      1-3
      3-1
      1-3
      2
      3
      2 STEFAN PATRICK BRASOV
      3-2
      3-0
      3-1
      3-0
      3-2
      5
      1
      3 DAN LIVIU TARGOVISTE
      1-3
      0-3
      3-2
      0-3
      0-3
      1
      4 NICOLESCU VICTOR RAZVAD
      3-1
      1-3
      2-3
      1-3
      3-2
      2
      4
      5 OPREA IONUT CAPRIORU DB
      1-3
      0-3
      3-0
      3-1
      1-3
      2
      6 OPRISANU FLORIN TARGOVISTE
      3-1
      2-3
      3-0
      2-3
      3-1
      3
      2
      Grupe superioare Avansati

      Gr.superioara nr. 1
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 TOBOSARU GHEORGHE BRASOV
      3-1
      2-3
      3-2
      2
      2
      2 RETEGAN COSMIN PLOPENI
      1-3
      3-2
      1-3
      1
      3 MANOIU CLAUDIU FIENI
      3-2
      2-3
      3-1
      2
      1
      4 IONESCU MIHAI TARGOVISTE
      2-3
      3-1
      1-3
      1
      Gr.superioara nr. 2
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 SALARIU ADRIAN BUFTEA
      2-3
      2-3
      3-0
      1
      2 TARU ALEX TARGOVISTE
      3-2
      0-3
      3-0
      2
      2
      3 PITAC OVIDIU BRASOV
      3-2
      3-0
      3-0
      3
      1
      4 KIS ISTVAN BRASOV
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      Gr.superioara nr. 3
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 DEMENY ZOLTAN BRASOV
      3-2
      2-3
      3-0
      2
      2
      2 TOMA ADRIAN SFANTU GHEORGHE
      2-3
      2-3
      1-3
      0
      3 SAFTA ALEXANDRU TARGOVISTE
      3-2
      3-2
      3-2
      3
      1
      4 CUCU CRISTIN TARGOVISTE
      0-3
      3-1
      2-3
      1
      Gr.superioara nr. 4
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 BOBIRICA ALIN PITESTI
      0-3
      3-1
      3-2
      2
      2
      2 DINU GHEORGHE BUCURESTI
      3-0
      3-2
      3-0
      3
      1
      3 DOSPINESCU GEORGE BUCURESTI
      1-3
      2-3
      0-3
      0
      4 LOGHIN FLORIN BRASOV
      2-3
      0-3
      3-0
      1
      Gr.superioara nr. 5
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 STOICA MIHAI MIOVENI
      0-3
      1-3
      3-1
      1
      2 ORAC TEODOR RAMNICU VALCEA
      3-0
      3-2
      3-1
      3
      1
      3 TROCAN ALEXA MIOVENI
      3-1
      2-3
      3-1
      2
      2
      4 ILIE OCTAVIAN MARIUS BRASOV
      1-3
      1-3
      1-3
      0
      Gr.superioara nr. 6
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 RUSU GEANINI TARGOVISTE
      3-2
      3-0
      3-2
      3
      1
      2 BRATESCU ADRIAN TARGOVISTE
      2-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      3 MITROFAN PETRICA BRASOV
      0-3
      0-3
      2-3
      0
      4 TRANDAFIR RADU CATALIN GIURGIU
      2-3
      0-3
      3-2
      1
      Eliminatorii Avansati
      1. Manoiu Claudiu
      -------------------- Manoiu Claudiu 3-0
      16. Bye
      ---------------------------------------- Demeny Zoltan 3-0
      9. Demeny Zoltan
      -------------------- Demeny Zoltan 3-1
      8. Bratescu Adrian
      ------------------------------------------------------------ Demeny Zoltan 3-1
      5. Orac Teodor
      -------------------- Taru Alex 3-1
      12. Taru Alex
      ---------------------------------------- Taru Alex 3-1
      13. Bye
      -------------------- Dinu Gheorghe 3-0
      4. Dinu Gheorghe

      . -------------------------------------------------------------------------------- Pitac Ovidiu 3-2

      3. Safta Alexandru
      -------------------- Safta Alexandru 3-0
      14. Bye
      ---------------------------------------- Rusu Geanini 3-0
      11. Tobosaru Gheorghe
      -------------------- Rusu Geanini 3-0
      6. Rusu Geanini
      ------------------------------------------------------------ Pitac Ovidiu 3-2
      7. Trocan Alexa
      -------------------- Trocan Alexa 3-2
      10. Bobirica Alin
      ---------------------------------------- Pitac Ovidiu 3-2
      15. Bye
      -------------------- Pitac Ovidiu 3-0
      2. Pitac Ovidiu

      Clasament Avansati

      1. Pitac Ovidiu - Brasov
      2. Demeny Zoltan - Brasov
      3 -- 4
      Rusu Geanini - Targoviste
      Taru Alex - Targoviste
      5 -- 8
      Trocan Alexa - Mioveni
      Manoiu Claudiu - Fieni
      Safta Alexandru - Targoviste
      Dinu Gheorghe - Bucuresti
      9 -- 12
      Bratescu Adrian - Targoviste
      Orac Teodor - Ramnicu Valcea
      Bobirica Alin - Pitesti
      Tobosaru Gheorghe - Brasov
      13 -- 19 1v gr.sup.
      Salariu Adrian - Buftea
      Stoica Mihai - Mioveni
      Cucu Cristin - Targoviste
      Trandafir Radu Catalin - Giurgiu
      Retegan Cosmin - Plopeni
      Loghin Florin - Brasov
      Ionescu Mihai - Targoviste
      20 -- 24 0v gr.sup.
      Dospinescu George - Bucuresti
      Toma Adrian - Sfantu Gheorghe
      Mitrofan Petrica - Brasov
      Kis Istvan - Brasov
      Ilie Octavian Marius - Brasov
      25 -- 2v gr.inf.
      Franculescu Marius - Sinaia
      26 -- 27 1v gr.inf.
      Dumitrache Gabriel - Giurgiu
      Sandu Gabriel - Targoviste
      28 -- 33 0v gr.inf.
      Cristescu Cristian - Bucuresti
      Bica Gheorghe - Targoviste
      Docan Cristian - Bucuresti
      Carjan Dumitru - Bucuresti
      Zamfir Gabriel - Targoviste
      Botea Marian - Fieni


      [/TABLE]
      Grupe inferioare Incepatori

      Gr.inferioara nr. 1
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 SURSILOV CONSTANTIN BUCURESTI
      3-1
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      5
      1
      2 MATEI DANIEL TARGOVISTE
      1-3
      3-0
      3-1
      3-0
      3-1
      4
      2
      3 TEODORAD VALENTIN SLATINA
      0-3
      0-3
      1-3
      2-3
      0-3
      0
      4 BURDUCEA ALEXANDRU TARGOVISTE
      0-3
      1-3
      3-1
      0-3
      1-3
      1
      4
      5 ION EDUARD TARGOVISTE
      0-3
      0-3
      3-2
      3-0
      0-3
      2
      3
      6
      0-3
      1-3
      3-0
      3-1
      3-0
      3
      Gr.inferioara nr. 2
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 BARCA GEORGE PITESTI
      3-0
      3-0
      3-1
      3-0
      3-0
      5
      1
      2 NICA VLADIMIR BRANESTI
      0-3
      3-0
      0-3
      3-0
      3-0
      3
      3
      3 IONESCU ANDREEA TARGOVISTE
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      4 BARBU VASILE BRASOV
      1-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      2
      5 RACEANU VALENTIN TARGOVISTE
      0-3
      0-3
      3-0
      0-3
      0-3
      1
      6 STANCU GABRIEL BUCURESTI
      0-3
      0-3
      3-0
      0-3
      3-0
      2
      4
      Gr.inferioara nr. 3
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 DARJAN DANIEL BRASOV
      3-1
      2-3
      3-2
      3-0
      3-0
      4
      2
      2 MARIN CATALIN TARGOVISTE
      1-3
      2-3
      2-3
      3-0
      3-0
      2
      4
      3 PETRE CRISTIAN PITESTI
      3-2
      3-2
      3-0
      3-0
      3-0
      5
      1
      4 TOMA DAN SFANTU GHEORGHE
      2-3
      3-2
      0-3
      3-0
      3-0
      3
      3
      5 STANCESCU CIPRIAN FIENI
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      6 VLADEANU DIANA TARGOVISTE
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      Gr.inferioara nr. 4
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 MILEA ALEXANDRU BUCURESTI
      1-3
      1-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      2
      2 PETRE ADELIN TARGOVISTE
      3-1
      3-2
      3-0
      3-0
      3-0
      5
      1
      3 FICLEANU GABRIEL GIURGIU
      3-1
      2-3
      1-3
      3-0
      3-1
      3
      3
      4 BOIANGIU LIVIU ADRIAN BRASOV
      0-3
      0-3
      3-1
      3-0
      3-1
      3
      4
      5 IVAN CATALIN IONUT CAPRIORU DB
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      6 DINU IONUT DRAGOS TARGOVISTE
      0-3
      0-3
      1-3
      1-3
      3-0
      1
      Gr.inferioara nr. 5
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 BIVOLARU STELIAN TARGOVISTE
      3-0
      0-3
      3-1
      3-1
      3-1
      4
      1
      2 IRIMIA MARIAN PLOIESTI
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      3 FILIP IONUT TARGOVISTE
      3-0
      3-0
      3-2
      2-3
      2-3
      3
      3
      4 MATEI MIRCEA TARGOVISTE
      1-3
      3-0
      2-3
      3-1
      3-2
      3
      4
      5 SANDU MIHAI BUCURESTI
      1-3
      3-0
      3-2
      1-3
      3-2
      3
      2
      6 VAJEU IONUT BUSTENI
      1-3
      3-0
      3-2
      2-3
      2-3
      2
      Gr.inferioara nr. 6
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 FLUTURE ALEXANDRU TARGOVISTE
      3-0
      3-2
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 DELIMART ALEXIANA TARGOVISTE
      0-3
      3-1
      3-0
      3-2
      3
      2
      3 TANASE CLAUDIU GIURGIU
      2-3
      1-3
      3-2
      2-3
      1
      4
      4 ILIESCU DORU TARGOVISTE
      0-3
      0-3
      2-3
      3-0
      1
      5 RIZEA COSTINEL BUCURESTI
      0-3
      2-3
      3-2
      0-3
      1
      3
      6
      Gr.inferioara nr. 7
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 STANESCU TIBERIU SLATINA
      2-3
      3-1
      1-3
      3-1
      1-3
      2
      3
      2 STEFAN PATRICK BRASOV
      3-2
      3-0
      3-1
      3-0
      3-2
      5
      1
      3 DAN LIVIU TARGOVISTE
      1-3
      0-3
      3-2
      0-3
      0-3
      1
      4 NICOLESCU VICTOR RAZVAD
      3-1
      1-3
      2-3
      1-3
      3-2
      2
      4
      5 OPREA IONUT CAPRIORU DB
      1-3
      0-3
      3-0
      3-1
      1-3
      2
      6 OPRISANU FLORIN TARGOVISTE
      3-1
      2-3
      3-0
      2-3
      3-1
      3
      2
      Grupe superioare Incepatori

      Gr.superioara nr. 1
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 SURSILOV CONSTANTIN BUCURESTI
      3-0
      1-3
      3-0
      2
      1
      2 MILEA ALEXANDRU BUCURESTI
      0-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      3 TOMA DAN SFANTU GHEORGHE
      3-1
      0-3
      3-0
      2
      4 STANCU GABRIEL BUCURESTI
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      Gr.superioara nr. 2
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 BARCA GEORGE PITESTI
      3-1
      3-1
      0-3
      2
      2
      2 SANDU MIHAI BUCURESTI
      1-3
      3-0
      1-3
      1
      3 FICLEANU GABRIEL GIURGIU
      1-3
      0-3
      3-2
      1
      4 MARIN CATALIN TARGOVISTE
      3-0
      3-1
      2-3
      2
      1
      Gr.superioara nr. 3
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 PETRE CRISTIAN PITESTI
      3-1
      3-1
      3-0
      3
      1
      2 DELIMART ALEXIANA TARGOVISTE
      1-3
      3-1
      3-0
      2
      2
      3 FILIP IONUT TARGOVISTE
      1-3
      1-3
      3-2
      1
      4 BOIANGIU LIVIU ADRIAN BRASOV
      0-3
      0-3
      2-3
      0
      Gr.superioara nr. 4
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 PETRE ADELIN TARGOVISTE
      3-2
      3-0
      3-1
      3
      1
      2 OPRISANU FLORIN TARGOVISTE
      2-3
      3-0
      3-1
      2
      2
      3 RIZEA COSTINEL BUCURESTI
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      4 MATEI MIRCEA TARGOVISTE
      1-3
      1-3
      3-1
      1
      Gr.superioara nr. 5
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 BIVOLARU STELIAN TARGOVISTE
      3-1
      3-1
      3-1
      3
      1
      2 MATEI DANIEL TARGOVISTE
      1-3
      3-0
      3-2
      2
      2
      3 STANESCU TIBERIU SLATINA
      1-3
      0-3
      3-0
      1
      4 TANASE CLAUDIU GIURGIU
      1-3
      2-3
      0-3
      0
      Gr.superioara nr. 6
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 FLUTURE ALEXANDRU TARGOVISTE
      3-2
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 BARBU VASILE BRASOV
      2-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      3 ION EDUARD TARGOVISTE
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      4 NICOLESCU VICTOR RAZVAD
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      Gr.superioara nr. 7
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 STEFAN PATRICK BRASOV
      3-1
      3-0
      3-1
      3
      1
      2 DARJAN DANIEL BRASOV
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      3 NICA VLADIMIR BRANESTI
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      4 BURDUCEA ALEXANDRU TARGOVISTE
      1-3
      0-3
      0-3
      0
      Eliminatorii Incepatori
      1. Sursilov Constantin
      -------------------- Sursilov Constantin 3-0
      16. Bye
      ---------------------------------------- Sursilov Constantin 3-2
      9. Darjan Daniel
      -------------------- Darjan Daniel 3-0
      8. Barbu Vasile
      ------------------------------------------------------------ Petre Adelin 3-0
      5. Bivolaru Stelian
      -------------------- Barca George 3-1
      12. Barca George
      ---------------------------------------- Petre Adelin 3-0
      13. Delimart Alexiana
      -------------------- Petre Adelin 3-0
      4. Petre Adelin

      . -------------------------------------------------------------------------------- Petre Cristian 3-2

      3. Petre Cristian
      -------------------- Petre Cristian 3-2
      14. Milea Alexandru
      ---------------------------------------- Petre Cristian 3-2
      11. Matei Daniel
      -------------------- Fluture Alexandru 3-0
      6. Fluture Alexandru
      ------------------------------------------------------------ Petre Cristian 3-1
      7. Stefan Patrick
      -------------------- Stefan Patrick 3-0
      10. Oprisanu Florin
      ---------------------------------------- Stefan Patrick 3-0
      15. Bye
      -------------------- Marin Catalin 3-0
      2. Marin Catalin


      Clasament Incepatori

      1. Petre Cristian - Pitesti
      2. Petre Adelin - Targoviste
      3 -- 4
      Stefan Patrick - Brasov
      Sursilov Constantin - Bucuresti
      5 -- 8
      Fluture Alexandru - Targoviste
      Barca George - Pitesti
      Marin Catalin - Targoviste
      Darjan Daniel - Brasov
      9 -- 14
      Milea Alexandru - Bucuresti
      Bivolaru Stelian - Targoviste
      Delimart Alexiana - Targoviste
      Matei Daniel - Targoviste
      Barbu Vasile - Brasov
      Oprisanu Florin - Targoviste
      15 -- 2v gr.sup.
      Toma Dan - Sfantu Gheorghe
      16 -- 22 1v gr.sup.
      Stanescu Tiberiu - Slatina
      Nica Vladimir - Branesti
      Ficleanu Gabriel - Giurgiu
      Filip Ionut - Targoviste
      Nicolescu Victor - Razvad
      Matei Mircea - Targoviste
      Sandu Mihai - Bucuresti
      23 -- 28 0v gr.sup.
      Tanase Claudiu - Giurgiu
      Boiangiu Liviu Adrian - Brasov
      Burducea Alexandru - Targoviste
      Ion Eduard - Targoviste
      Rizea Costinel - Bucuresti
      Stancu Gabriel - Bucuresti
      29 -- 30 2v gr.inf.
      Oprea Ionut - Caprioru DB
      Vajeu Ionut - Busteni
      31 -- 35 1v gr.inf.
      Dan Liviu - Targoviste
      Iliescu Doru - Targoviste
      Raceanu Valentin - Targoviste
      Stancescu Ciprian - Fieni
      Dinu Ionut Dragos - Targoviste
      Maruta Alexandru - Branesti
      36 -- 41 0v gr.inf.
      Irimia Marian - Ploiesti
      Teodorad Valentin - Slatina
      Ionescu Andreea - Targoviste
      Ivan Catalin Ionut - Caprioru DB
      Vladeanu Diana - Targoviste
      Ultima editare de GeluBv; 19.mar.2017, 09:01.
      Hobby: Motoare si ski !
      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

      Comentariu


      • #4
        Orac Teodor, Ramnicu Valcea, avansati

        Comentariu


        • #5
          Ivan Sorin Ioan la Open din Targoviste judetul Dambovita

          Trimis de pe al meu ASUS_Z00AD folosind Tapatalk
          Blade:Butterfly Innerforce ZLC
          FH: Donic Bluefire JP 01 max
          BH:Yasaka Rakza X max

          Comentariu


          • #6
            Rusu Geanini - Targoviste , Avansati
            FH - Tenergy 05
            Blade - Bty Viscaria
            Bh - Tenergy 64

            Comentariu


            • #7
              Ionescu Andreea Târgoviște \ Începători
              Petre Adelin Targoviste \ Începători
              Ionescu Mihai Targoviste\ Avansati
              Blade - Timo Boll ZLF - OFF
              FH - Xiom Omega V Tour
              BH- Xiom Vega Pro

              Comentariu


              • #8
                Mocanu Adrian din Targoviste la avansati

                Comentariu


                • #9
                  Sandu Gabriel-Avansati-Targoviste !
                  Fh: Rakza X
                  Blade: Bty Innerforce ULC
                  Bh: Rakza X Soft

                  Comentariu


                  • #10
                    Taru Alex, avansati, Targoviste
                    0766284707

                    Comentariu


                    • #11
                      Kis Istvan-avansati

                      Comentariu


                      • #12
                        Daniel Darjan, începători, Brasov

                        Comentariu


                        • #13
                          Baftă tuturor!

                          Am ajuns și la ed. a 2-a!!..

                          Comentariu


                          • #14
                            Vijoianu Ionuț - Incepători\ Târgoviște
                            Fluture Alexandru - Începători\ Târgoviște
                            Blade - Timo Boll ZLF - OFF
                            FH - Xiom Omega V Tour
                            BH- Xiom Vega Pro

                            Comentariu


                            • #15
                              BRĂTESCU ADRIAN _avansati-Târgoviște

                              Trimis de pe al meu HTC Desire 510 folosind Tapatalk

                              Comentariu


                              • #16
                                Din Brasov
                                Popa Mircea
                                Antal Denes
                                Padurariu Costel
                                Demeny Zoltan
                                Loghin Florin

                                Comentariu


                                • #17
                                  Am 2 locuri libere in masina pe distanta Targoviste- Fieni
                                  Anunt pentru Targovisteni
                                  FH - Tenergy 05
                                  Blade - Bty Viscaria
                                  Bh - Tenergy 64

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Salutare tuturor, Cristian Istrate open Bucuresti.

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Ivan Valentin -Campina -Open

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Vladoiu Gelu- Brasov -Open
                                        Hobby: Motoare si ski !
                                        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Ropotan Iulian Bucuresti
                                          Open
                                          Multumesc!

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Postat în original de Victor Sencu
                                            Sencu Victor
                                            Open

                                            Targoviste

                                            Sent from my Lenovo TB3-710F using Tapatalk
                                            Scuze pentru stergerea postului. Chestii organizatorice...

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Inscrieri Open/Elite - on 2/27/2017 at 2:29:31 PM

                                              1. Ropotan Iulian, Bucuresti - 116 - 25.18 - O
                                              2. Sencu Victor, Targoviste - 51 - 24.97 - O
                                              3. Ivan Valentin, Campina - 72 - 23.84 - O
                                              4. Vladoiu Gelu, Brasov - 70 - 23.34 - OW
                                              5. Ivan Sorin Ioan, Targoviste - 81 - 23.11 - O
                                              6. Popa Mircea, Brasov - 80 - 22.38 - OW
                                              7. Istrate Cristian, Bucuresti - 103 - 21.28 - OW
                                              8. Antal Denes, Brasov - 112 - 20.28 - OW



                                              Inscrieri Incepatori/Avansati - on 2/27/2017 at 2:29:40 PM

                                              1. Padurariu Costel, Brasov, 114 - 19.84 - A
                                              2. Bratescu Adrian, Targoviste, 150 - 18.38 - AW
                                              3. Demeny Zoltan, Brasov, 166 - 18.13 - A
                                              4. Rusu Geanini, Targoviste, 282 - 17.5 - A
                                              5. Mocanu Adrian, Targoviste, 401 - 16.04 - A
                                              6. Taru Alex, Targoviste, 332 - 15.39 - A
                                              7. Orac Teodor, Ramnicu Valcea, 463 - 15.25 - A
                                              8. Sandu Gabriel, Targoviste, 1332 - 15 - A
                                              9. Kis Istvan, Brasov, 493 - 11.29 - AW
                                              10. Loghin Florin, Brasov, 815 - 11 - A
                                              11. Ionescu Mihai, Targoviste, 1310 - 11 - A
                                              12. Ilie Octavian Marius, Brasov, 742 - 10.6 - A

                                              incepatori
                                              13. Darjan Daniel, Brasov, 1505 - 9 - A
                                              14. Fluture Alexandru, Targoviste, 1494 - 8 - A
                                              15. Petre Adelin, Targoviste, 1707 - 7 - A
                                              16. Ionescu Andreea, Targoviste, 1395 - 6.5 - AF
                                              17. Vijoianu Ionut, Targoviste, 1552 - 6.17 - A
                                              Ultima editare de GeluBv; 27.feb.2017, 13:38.
                                              Hobby: Motoare si ski !
                                              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Se fac 4 categorii numai daca nr de jucatori permite!
                                                -Incepatori 48
                                                -Avansati 48
                                                -Open 36
                                                -Elite 18

                                                Pana atunci se vede in lista dupa medie. O sa rectificam si dupa 01 martie cand apare noul clasament!
                                                Hobby: Motoare si ski !
                                                http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Zamfir Gabriel, Târgoviște\ Avansati
                                                  Blade - Timo Boll ZLF - OFF
                                                  FH - Xiom Omega V Tour
                                                  BH- Xiom Vega Pro

                                                  Comentariu

                                                  Cine a citit topicul
                                                  Procesare...
                                                  X