Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "EMI-TT & Papa Sam", Dumbravita 11.03.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "EMI-TT & Papa Sam", Dumbravita 11.03.2017

    Turneu A “EMI-TT” & “Papa Sam ” - Dumbravita 11 Martie 2017

    LOCUL DE DESFASURARE:Localitatea Dumbravita,Sala Polivalenta a ACS Dumbravita

    ADRESA: Strada Salii Polivalente
    In spatele Primariei Dumbravita pe str.Kos Karoly spre padure pana se vede Polivalenta ,circa 500m

    DATA: SIMBATA 11 Martie

    LOGISTICA: 20 JOOLA . Turnee marca EMI-TT.Mingi *** celuloid

    CATEGORIILE-TURNEULUI

    1.Turneu Categoria Copii pana la 10 ani –Nascuti 2007-2010
    Nr participanti .Nelimitat
    Ora de incepere Validare inscrieri 8.30 Inceperea turneului 9.00

    2.Turneu Categoria Copii 11-12 ani –Nascuti 2004 2006
    Nr participanti .Nelimitat
    Ora de incepere . Validare inscrieri 8.30 Inceperea turneului 9.00

    3.Turneu Categoria Copii 13-14 ani –Nascuti 2003-2000
    Nr participanti .Nelimitat
    Ora de incepere Validare inscrieri 8.30 Inceperea turneului 9.00

    4.Turneu Categoria Incepatori –toti participantii cu media pana la 9,99
    Nr participanti .34+ 2 Wildcard , 6 mese inf,6 mese sup
    Ora de incepere 9.30

    5.Turneu Categoria Avansati toti participantii cu media intre 10 si 20
    Nr participanti 34+ 2 Wildcard ,6 mese inf,6 mese sup
    Ora de incepere 11.30

    6.Turneu Categoria Open toti participantii cu media intre 20 si 27
    Nr participanti 34+2 Wildcard ,6 mese inf ,12 mese sup
    Ora de incepere 14.00

    7.Turneu Categoria Elite toti participantii cu media peste 27
    Nr participanti 14+2 Wildcarduri,4 mese inf ,4 sup
    Ora incepere 13.00

    Ora de validare a inscrierilor este cu 30 de min mai devreme decat inceperea categoriei.
    Inscrierea la o alta categorie decat ceea data de medie se poate face numai cu acordul organizatorului in functie de fluctuatia mediei din ultimul an si de recomandarile apropiatiilor in cazul jucatorilor noi(exceptand cazurile reglementate de regulament)

    TAXA PARTICIPARE .-30 Lei adulti,15 lei copii , 1 leu catre AMATUR
    FACILITATI.Dulciuri,fursecuri, apa,cafea,GULAS de Dumbravita

    SISTEMUL DE JOC.-Minim 6 jocuri per jucator.3 din 5 seturi
    -Grupe inf de 4-6 juc,capii de serie dupa MP,se califica 4
    -Grupe sup de 4 dupa o cheie aleatoare,se califica 2
    -Eliminatori

    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: Inscrierile se fac in ordinea anuntari pe forum,sau telefonic
    - ultima retragere Joi 9.03.2017, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);



    Locurile 1-3- Cupe, medalii si diploma
    Locurile 4-8- Diploma


    PERSOANE DE CONTACT: Dumitru Beltechi "EMI" (Zosim1) 0747 630 959
    Nicoleta Huszar 0722663121

    ORGANIZATORI si PARTENERI EMI-TT & ACS Dumbravita_Sectia Tenis de Masa ,PAPA SAM ,Primaria Dumbravita

    Va fii un stand cu echipament sportiv asigurat de EMI-TT.



    Vineri 10 martie. are loc meciul din cadrul Semifinalei Superligi ,in care echipa locala ACS Dumbravita se v-a infrunta cu o echipa din Constanta.Va invitam in numar cat mai mare sa sustinem echipa locala.
    Ultima editare de Zosim1; 28.feb.2017, 02:49.

  • #2
    Rezervat inscrieri


    Inscrieri Incepatori - on 10.03.2017 at 21:11:55

    1. Faur Lucian, Jimbolia, 981 - 9,46 - AW
    2. Pop George, Oradea, 865 - 9,35 - A
    3. Furca Marius, Timisoara, 1576 - 9 - A
    4. Glavan Radu, Timisoara, 1241 - 8,5 - A
    5. Secrian Emanuel, Lugoj, 1344 - 8 - A
    6. Molnar Narcis, Marghita, 1918 - 8 - A
    7. Becheanu Claudiu, Timisoara, 2799 - 6 - A
    8. Paraschivu Calin, Timisoara, 2803 - 6 - A
    9. Turcanu Amalia, Dumbravita, 3058 - 4 - AF
    10. Trisca Silviu, Timisoara, 1826 - 0 - A
    11. Kumher Robert, Timisoara, 2325 - 0 - A
    12. Iancu Marinel, Timisoara, 2723 - 0 - A
    13. Radulescu Raul, Timisoara, 4008 - 0 - A
    14. Wild card 1 incep, Dumbravita, 4013 - 0 - A
    15. Wild card 2 incep, Dumbravita, 4014 - 0 - A
    16. Dumitrescu Razvan, Timisoara, 4015 - 0 - A
    17. Ianasi Marian, Drobeta Tr Severin, 4016 - 0 - A
    18. Grubacichi Marius, Timisoara, 4017 - 0 - A
    19. Avasilcai Marcel, Arad, 4019 - 0 - A
    20. Toba Marius, Arad, 4020 - 0 - A
    21. Vintila Adrian, Timisoara, 4021 - 0 - A
    22. Vlad Florin, Arad, 4022 - 0 - A
    23. Tudor Razvan, Timisoara, 4023 - 0 - A
    24. Denis Denis, Timisoara, 4024 - 0 - A
    25. Tutudan Nicu, Arad, 4025 - 0 - A
    26. Dumbrava Adriana, Timisoara, 4026 - 0 - A
    27. Cojocaru Mircea, Arad, 4027 - 0 - A
    28. Pica Leonard, Buzias, 4028 - 0 - A
    29. Parvu Constantin, Buzias, 4029 - 0 - A



    Inscrieri Avansati - on 10.03.2017 at 21:07:58

    1. Turburan Ion, Resita, 380 - 19,13 - A
    2. Fabian Wilhelm, Oradea, 497 - 19,13 - A
    3. Schiopulescu Ion, Lugoj, 352 - 19 - A
    4. Georgescu Constantin, Orastie, 602 - 18,6 - A
    5. Ardelean Raul, Arad, 311 - 18,32 - A
    6. Dani Leo, Arad, 308 - 18,11 - AH
    7. Poenar Alin, Resita, 1022 - 18 - A
    8. Tarhuna Alin, Dumbravita, 1437 - 18 - A
    9. Cecan Vasile, Timisoara, 202 - 17,89 - A
    10. Matei Dumitru, Simeria, 327 - 17,83 - AW
    11. Botea Fabian, Hunedoara, 426 - 17,54 - A
    12. Csaky Tiberiu, Resita, 620 - 16,6 - A
    13. Kalman Suha, Oradea, 974 - 16,33 - AF
    14. Busu Romulus, Hunedoara, 691 - 16 - A
    15. Cresneac Mihail, Resita, 788 - 16 - A
    16. Mateescu Florin, Hunedoara, 882 - 16 - A
    17. Jichici Svetozar, Timisoara, 285 - 15,96 - A
    18. Postelnicu Mihai, Deva, 542 - 15,71 - A
    19. Ticu Sorin, Lugoj, 477 - 15,13 - A
    20. Nagy Iosif, Arad, 499 - 15,08 - AW
    21. Boznea Daniel, Deva, 1517 - 15 - A
    22. Marta Marcel, Timisoara, 1945 - 15 - A
    23. Garlea Maria, Bucuresti, 966 - 14,5 - AJF
    24. Boros Amalia, Oradea, 696 - 14,2 - AF
    25. Popovici Ciprian, Hunedoara, 891 - 14 - A
    26. Hancig Mircea, Dumbravita, 656 - 13,75 - A
    27. Fekete Istvan, Arad, 589 - 13,5 - A
    28. Pop Alexandru, Oradea, 665 - 13,45 - A
    29. Borcsi Jozsef, Timisoara, 1107 - 12,5 - A
    30. Sferlea Alesia, Oradea, 721 - 12,3 - AJF
    31. Munteanu Constantin, Resita, 671 - 12,17 - A
    32. Olah Remus, Arad, 1175 - 11,83 - A
    33. Orban Madalina, Timisoara, 685 - 10,75 - AJF
    34. Veres Adrian, Orastie, 803 - 10,75 - A
    35. Banu Florentin, Timisoara, 1086 - 10,67 - AW
    36. Carabas Cosmin, Timisoara, 1751 - 10,5 - A
    37. Craiovan Victor, Resita, 752 - 10,08 - A
    38. Pralea Constantin, Alba Iulia, 563 - 10,03 - AW
    39. Oprean Andrei, Baia de Cris, 804 - 10 - A
    40. Pop Gabriel, Oradea, 1487 - 10 - A
    41. Moldovan Dora, Dumbravita, 1446 - 8 - AJF
    42. Pauliuc Alesia, Timisoara, 1556 - 8 - AJF
    43. Simion Dan, Resita, 1293 - 7,83 - A
    44. Cotca Diana, Oradea, 1054 - 7,7 - AJF
    45. Sain Emil, Timisoara, 1535 - 7 - A
    46. Stanusila Razvan, Dumbravita, 1783 - 7 - AJ
    47. Stanusila Oana, Dumbravita, 1850 - 7 - AJF
    48. Dehelean Octavian, Timisoara, 2011 - 7 - A
    49. Caraus Sorin, Deva, 1824 - 6,5 - A
    50. Cotca Rares, Oradea, 1122 - 6,4 - AJ
    51. Bacinschi Ovidiu, Timisoara, 3126 - 4 - A
    52. Degianschi Obrad, Resita, 2166 - 0 - A
    53. Putnik Tiberiu, Varset, 4003 - 0 - A
    54. Greonejant Marinel, Varset, 4004 - 0 - A

    Inscrieri Open - on 10.03.2017 at 21:13:07

    1. Popet Doru, Timisoara, 143 - 26,38 - OW
    2. Kalman Csaba, Timisoara, 945 - 26 - O
    3. Manea Adrian, Timisoara, 1143 - 26 - O
    4. Crisanov Aurel, Timisoara, 359 - 25,95 - O
    5. Tic Ioan, Oradea, 82 - 25,5 - O
    6. Ciublea Vichente, Oravita, 444 - 25,25 - O
    7. Creinicean Liviu, Oravita, 98 - 25,21 - O
    8. Savu Cristian, Oradea, 266 - 25,21 - O
    9. Curut Gabriel, Timisoara, 169 - 25 - O
    10. Vaida Sorin, Oradea, 215 - 24,96 - O
    11. Kaposta Victor, Arad, 59 - 24,34 - O
    12. Fieraru George, Timisoara, 676 - 24 - O
    13. Steopan Darius, Dumbravita, 1666 - 24 - O
    14. Mihalescu Dinu, Timisoara, 144 - 23,96 - OW
    15. Mirza Sorin, Arad, 296 - 23,75 - O
    16. Codau Vlad, Oradea, 601 - 23,75 - O
    17. Veres Francisc, Oravita, 90 - 23,39 - O
    18. Mitrache Simion, Timisoara, 1145 - 23 - O
    19. Lungu Marius, Oravita, 259 - 20,96 - O
    20. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 148 - 20,89 - O
    21. Tanc Florin, Oradea, 449 - 20,8 - O
    22. Lacatis Ghita, Arad, 229 - 20,5 - O
    23. Murgu Ioan, Oravita, 345 - 20,5 - O
    24. Curpas Ioan, Oradea, 368 - 20,25 - OW
    25. Deak Valentin, Sebis, 811 - 18,33 - A
    26. Drinceanu Lilian, Oravita, 312 - 17,29 - A
    27. Paladuta Victor, Timisoara, 1186 - 17 - A
    28. Darvasi Ibolya, Salonta, 1301 - 16 - AF
    29. Cioveie Marian, Oravita, 599 - 10,42 - A
    30. Pop Ioan, Timisoara, 784 - 10,2 - A
    31. Ivan Vucetic, Varset, 4001 - 0 - A
    32. Gajta Jonel, Varset, 4002 - 0 - A
    33. Petersi Nuri, Varset, 4006 - 0 - A


    Inscrieri Elite - on 10.03.2017 at 21:09:21

    1. Sorescu Deian, Resita, 7 - 40,96 - OL
    2. Roman Bogdan, Arad, 8 - 37,13 - O
    3. Badea Bogdan, Dumbravita, 699 - 33 - O
    4. Sufletel Radu, Alba Iulia, 54 - 32,82 - OLW
    5. Put Gabriel, Oravita, 19 - 32,21 - O
    6. Verdet Adrian, Oravita, 39 - 31,46 - O
    7. Mutrescu Eugen, Timisoara, 815 - 31 - O
    8. Popa Bogdan, Timisoara, 366 - 30,67 - OL
    9. Andone Claudiu, Cugir, 86 - 30,33 - O
    10. Popescu Carol, Timisoara, 851 - 29 - O
    11. Moldovan Daniel, Dumbravita, 708 - 28,5 - O
    12. Boru Lucian, Timisoara, 265 - 28,25 - O
    13. Spatariu Daniel, Arad, 123 - 27,88 - O
    14. Oprea Adrian, Lugoj, 72 - 27,79 - O
    15. Cotca Dacian, Oradea, 51 - 27,71 - O
    16. Pavel Calin, Hunedoara, 377 - 27,6 - O
    17. Kiraly Pongratz, Salonta, 440 - 27,5 - O
    18. Sferlea Marius, Oradea, 68 - 27,25 - O
    19. Balogh Attila, Oradea, 454 - 27 - O


    inscrierile la momentul turneului

    Inscrieri Incepatori - on 11.03.2017 at 17:16:22

    1. Faur Lucian, Jimbolia, 981 - 9,46 - AW
    2. Pop George, Oradea, 865 - 9,35 - A
    3. Furca Marius, Timisoara, 1576 - 9 - A
    4. Sufletel Emil Sr, Alba Iulia, 913 - 8,54 - AW
    5. Glavan Radu, Timisoara, 1241 - 8,5 - A
    6. Secrian Emanuel, Lugoj, 1344 - 8 - A
    7. Molnar Narcis, Marghita, 1918 - 8 - A
    8. Becheanu Claudiu, Timisoara, 2799 - 6 - A
    9. Paraschivu Calin, Timisoara, 2803 - 6 - A
    10. Turcanu Amalia, Dumbravita, 3058 - 4 - AF
    11. Trisca Silviu, Timisoara, 1826 - 0 - A
    12. Kumher Robert, Timisoara, 2325 - 0 - A
    13. Iancu Marinel, Timisoara, 2723 - 0 - A
    14. Dumitrescu Razvan, Timisoara, 4015 - 0 - A
    15. Grubacichi Marius, Timisoara, 4017 - 0 - A
    16. Avasilcai Marcel, Arad, 4019 - 0 - A
    17. Toba Marius, Arad, 4020 - 0 - A
    18. Vintila Adrian, Timisoara, 4021 - 0 - A
    19. Vlad Florin, Arad, 4022 - 0 - A
    20. Tutudan Nicu, Arad, 4025 - 0 - A
    21. Dumbrava Adriana, Timisoara, 4026 - 0 - A
    22. Cojocaru Mircea, Arad, 4027 - 0 - A
    23. Pica Leonard, Buzias, 4028 - 0 - A
    24. Parvu Constantin, Buzias, 4029 - 0 - A


    Inscrieri Avansati - on 11.03.2017 at 17:17:14

    1. Turburan Ion, Resita, 380 - 19,13 - A
    2. Fabian Wilhelm, Oradea, 497 - 19,13 - A
    3. Schiopulescu Ion, Lugoj, 352 - 19 - A
    4. Georgescu Constantin, Orastie, 602 - 18,6 - A
    5. Ardelean Raul, Arad, 311 - 18,32 - A
    6. Dani Leo, Arad, 308 - 18,11 - AH
    7. Poenar Alin, Resita, 1022 - 18 - A
    8. Cecan Vasile, Timisoara, 202 - 17,89 - A
    9. Matei Dumitru, Simeria, 327 - 17,83 - AW
    10. Botea Fabian, Hunedoara, 426 - 17,54 - A
    11. Csaky Tiberiu, Resita, 620 - 16,6 - A
    12. Kalman Suha, Oradea, 974 - 16,33 - AF
    13. Busu Romulus, Hunedoara, 691 - 16 - A
    14. Cresneac Mihail, Resita, 788 - 16 - A
    15. Mateescu Florin, Hunedoara, 882 - 16 - A
    16. Jichici Svetozar, Timisoara, 285 - 15,96 - A
    17. Postelnicu Mihai, Deva, 542 - 15,71 - A
    18. Ticu Sorin, Lugoj, 477 - 15,13 - A
    19. Nagy Iosif, Arad, 499 - 15,08 - AW
    20. Boznea Daniel, Deva, 1517 - 15 - A
    21. Marta Marcel, Timisoara, 1945 - 15 - A
    22. Garlea Maria, Bucuresti, 966 - 14,5 - AJF
    23. Boros Amalia, Oradea, 696 - 14,2 - AF
    24. Popovici Ciprian, Hunedoara, 891 - 14 - A
    25. Hancig Mircea, Dumbravita, 656 - 13,75 - A
    26. Struna Adela, Arad, 1275 - 13,75 - OMJF
    27. Fekete Istvan, Arad, 589 - 13,5 - A
    28. Pop Alexandru, Oradea, 665 - 13,45 - A
    29. Borcsi Jozsef, Timisoara, 1107 - 12,5 - A
    30. Sferlea Alesia, Oradea, 721 - 12,3 - AJF
    31. Munteanu Constantin, Resita, 671 - 12,17 - A
    32. Olah Remus, Arad, 1175 - 11,83 - A
    33. Orban Madalina, Timisoara, 685 - 10,75 - AJF
    34. Veres Adrian, Orastie, 803 - 10,75 - A
    35. Carabas Cosmin, Timisoara, 1751 - 10,5 - A
    36. Craiovan Victor, Resita, 752 - 10,08 - A
    37. Pralea Constantin, Alba Iulia, 563 - 10,03 - AW
    38. Oprean Andrei, Baia de Cris, 804 - 10 - A
    39. Pop Gabriel, Oradea, 1487 - 10 - A
    40. Vlad Maria, Dumbravita, 1432 - 8,25 - AF
    41. Moldovan Dora, Dumbravita, 1446 - 8 - AJF
    42. Pauliuc Alesia, Timisoara, 1556 - 8 - AJF
    43. Simion Dan, Resita, 1293 - 7,83 - A
    44. Cotca Diana, Oradea, 1054 - 7,7 - AJF
    45. Bobin Andra, Dumbravita, 1632 - 7,5 - AF
    46. Sain Emil, Timisoara, 1535 - 7 - A
    47. Dehelean Octavian, Timisoara, 2011 - 7 - A
    48. Caraus Sorin, Deva, 1824 - 6,5 - A
    49. Cotca Rares, Oradea, 1122 - 6,4 - AJ
    50. Bacinschi Ovidiu, Timisoara, 3126 - 4 - A
    51. Degianschi Obrad, Resita, 2166 - 0 - A
    52. Putnik Tiberiu, Varset, 4003 - 0 - A
    53. Greonejant Marinel, Varset, 4004 - 0 - A


    Inscrieri Open - on 11.03.2017 at 17:17:30

    1. Popet Doru, Timisoara, 143 - 26,38 - OW
    2. Kalman Csaba, Timisoara, 945 - 26 - O
    3. Manea Adrian, Timisoara, 1143 - 26 - O
    4. Crisanov Aurel, Timisoara, 359 - 25,95 - O
    5. Tic Ioan, Oradea, 82 - 25,5 - O
    6. Ciublea Vichente, Oravita, 444 - 25,25 - O
    7. Savu Cristian, Oradea, 266 - 25,21 - O
    8. Curut Gabriel, Timisoara, 169 - 25 - O
    9. Vaida Sorin, Oradea, 215 - 24,96 - O
    10. Kaposta Victor, Arad, 59 - 24,34 - O
    11. Fieraru George, Timisoara, 676 - 24 - O
    12. Mihalescu Dinu, Timisoara, 144 - 23,96 - OW
    13. Mirza Sorin, Arad, 296 - 23,75 - O
    14. Codau Vlad, Oradea, 601 - 23,75 - O
    15. Veres Francisc, Oravita, 90 - 23,39 - O
    16. Lungu Marius, Oravita, 259 - 20,96 - O
    17. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 148 - 20,89 - O
    18. Tanc Florin, Oradea, 449 - 20,8 - O
    19. Lacatis Ghita, Arad, 229 - 20,5 - O
    20. Murgu Ioan, Oravita, 345 - 20,5 - O
    21. Struna Ionut, Arad, 986 - 20,5 - O
    22. Curpas Ioan, Oradea, 368 - 20,25 - OW
    23. Deak Valentin, Sebis, 811 - 18,33 - A
    24. Drinceanu Lilian, Oravita, 312 - 17,29 - A
    25. Paladuta Victor, Timisoara, 1186 - 17 - A
    26. Darvasi Ibolya, Salonta, 1301 - 16 - AF
    27. Cioveie Marian, Oravita, 599 - 10,42 - A
    28. Pop Ioan, Timisoara, 784 - 10,2 - A
    29. Ivan Vucetic, Varset, 4001 - 0 - A
    30. Gajta Jonel, Varset, 4002 - 0 - A
    31. Petersi Nuri, Varset, 4006 - 0 - A


    Inscrieri Elite - on 11.03.2017 at 17:17:53

    1. Sorescu Deian, Resita, 7 - 40,96 - OL
    2. Roman Bogdan, Arad, 8 - 37,13 - O
    3. Badea Bogdan, Dumbravita, 699 - 33 - O
    4. Sufletel Radu, Alba Iulia, 54 - 32,82 - OLW
    5. Put Gabriel, Oravita, 19 - 32,21 - O
    6. Verdet Adrian, Oravita, 39 - 31,46 - O
    7. Mutrescu Eugen, Timisoara, 815 - 31 - O
    8. Andone Claudiu, Cugir, 86 - 30,33 - O
    9. Popescu Carol, Timisoara, 851 - 29 - O
    10. Moldovan Daniel, Dumbravita, 708 - 28,5 - O
    11. Boru Lucian, Timisoara, 265 - 28,25 - O
    12. Spatariu Daniel, Arad, 123 - 27,88 - O
    13. Oprea Adrian, Lugoj, 72 - 27,79 - O
    14. Cotca Dacian, Oradea, 51 - 27,71 - O
    15. Pavel Calin, Hunedoara, 377 - 27,6 - O
    16. Kiraly Pongratz, Salonta, 440 - 27,5 - O
    17. Sferlea Marius, Oradea, 68 - 27,25 - O
    18. Balogh Attila, Oradea, 454 - 27 - O
    19. Talpes Mircea, Timisoara, 1179 - 27 - O
    Ultima editare de Zosim1; 11.mar.2017, 18:18.

    Comentariu


    • #3
      Rezervat clasament

      Clasament Incepatori

      1. Molnar Narcis - Marghita
      2. Grubacichi Marius - Timisoara
      3 -- 4
      Glavan Radu - Timisoara
      Avasilcai Marcel - Arad
      5 -- 8
      Tutudan Nicu - Arad
      Cojocaru Mircea - Arad
      Furca Marius - Timisoara
      Vlad Florin - Arad
      9 -- 13 1v gr.sup.
      Faur Lucian - Jimbolia
      Trisca Silviu - Timisoara
      Kumher Robert - Timisoara
      Iancu Marinel - Timisoara
      Dumitrescu Razvan - Timisoara
      14 -- 16 0v gr.sup.
      Pop George - Oradea
      Becheanu Claudiu - Timisoara
      Dumbrava Adriana - Timisoara
      17 -- 2v gr.inf.
      Parvu Constantin - Buzias
      18 -- 20 1v gr.inf.
      Paraschivu Calin - Timisoara
      Turcanu Amalia - Dumbravita
      Pica Leonard - Buzias
      21 -- 24 0v gr.inf.
      Sufletel Emil Sr - Alba Iulia
      Secrian Emanuel - Lugoj
      Toba Marius - Arad
      Vintila Adrian - Timisoara

      Clasament Avansati

      1. Cecan Vasile - Timisoara
      2. Munteanu Constantin - Resita
      3 -- 4
      Orban Madalina - Timisoara
      Csaky Tiberiu - Resita
      5 -- 8
      Marta Marcel - Timisoara
      Degianschi Obrad - Resita
      Mateescu Florin - Hunedoara
      Garlea Maria - Bucuresti
      9 -- 16
      Busu Romulus - Hunedoara
      Hancig Mircea - Dumbravita
      Matei Dumitru - Simeria
      Georgescu Constantin - Orastie
      Cresneac Mihail - Resita
      Schiopulescu Ion - Lugoj
      Nagy Iosif - Arad
      Turburan Ion - Resita
      17 -- 18
      Jichici Svetozar - Timisoara
      Struna Adela - Arad
      19 -- 30 1v gr.sup.
      Fabian Wilhelm - Oradea
      Dani Leo - Arad
      Poenar Alin - Resita
      Botea Fabian - Hunedoara
      Kalman Suha - Oradea
      Postelnicu Mihai - Deva
      Ticu Sorin - Lugoj
      Boznea Daniel - Deva
      Boros Amalia - Oradea
      Sferlea Alesia - Oradea
      Olah Remus - Arad
      Veres Adrian - Orastie
      31 -- 36 0v gr.sup.
      Ardelean Raul - Arad
      Fekete Istvan - Arad
      Pop Alexandru - Oradea
      Carabas Cosmin - Timisoara
      Moldovan Dora - Dumbravita
      Greonejant Marinel - Varset
      37 -- 2v gr.inf.
      Craiovan Victor - Resita
      38 -- 45 1v gr.inf.
      Popovici Ciprian - Hunedoara
      Cotca Diana - Oradea
      Bobin Andra - Dumbravita
      Dehelean Octavian - Timisoara
      Caraus Sorin - Deva
      Cotca Rares - Oradea
      Bacinschi Ovidiu - Timisoara
      Putnik Tiberiu - Varset
      46 -- 53 0v gr.inf.
      Borcsi Jozsef - Timisoara
      Pralea Constantin - Alba Iulia
      Oprean Andrei - Baia de Cris
      Pop Gabriel - Oradea
      Vlad Maria - Dumbravita
      Pauliuc Alesia - Timisoara
      Simion Dan - Resita
      Sain Emil - Timisoara



      Clasament Open

      1. Gajta Jonel - Varset
      2. Crisanov Aurel - Timisoara
      3 -- 4
      Savu Cristian - Oradea
      Popet Doru - Timisoara
      5 -- 8
      Ivan Vucetic - Varset
      Petersi Nuri - Varset
      Struna Ionut - Arad
      Tic Ioan - Oradea
      9 -- 10
      Kaposta Victor - Arad
      Veres Francisc - Oravita
      11 -- 12 2v gr.sup.
      Codau Vlad - Oradea
      Paladuta Victor - Timisoara
      13 -- 15 1v gr.sup.
      Mihalescu Dinu - Timisoara
      Lungu Marius - Oravita
      Curpas Ioan - Oradea
      16 -- 20 0v gr.sup.
      Kalman Csaba - Timisoara
      Manea Adrian - Timisoara
      Ciublea Vichente - Oravita
      Vaida Sorin - Oradea
      Mirza Sorin - Arad
      21 -- 2v gr.inf.
      Curut Gabriel - Timisoara
      22 -- 28 1v gr.inf.
      Fieraru George - Timisoara
      Pelaghie Ioan - Targu Mures
      Tanc Florin - Oradea
      Murgu Ioan - Oravita
      Deak Valentin - Sebis
      Drinceanu Lilian - Oravita
      Pop Ioan - Timisoara
      29 -- 31 0v gr.inf.
      Lacatis Ghita - Arad
      Darvasi Ibolya - Salonta
      Cioveie Marian - Oravita



      Clasament Elite

      1. Roman Bogdan - Arad
      2. Mutrescu Eugen - Timisoara
      3 -- 4
      Moldovan Daniel - Dumbravita
      Badea Bogdan - Dumbravita
      5 -- 8
      Sufletel Radu - Alba Iulia
      Boru Lucian - Timisoara
      Spatariu Daniel - Arad
      Sorescu Deian - Resita
      9 -- 10
      Verdet Adrian - Oravita
      Andone Claudiu - Cugir
      11 -- 2v gr.sup.
      Kiraly Pongratz - Salonta
      12 -- 14 1v gr.sup.
      Put Gabriel - Oravita
      Popescu Carol - Timisoara
      Pavel Calin - Hunedoara
      15 -- 18 0v gr.sup.
      Oprea Adrian - Lugoj
      Sferlea Marius - Oradea
      Balogh Attila - Oradea
      Talpes Mircea - Timisoara
      19 -- 0v gr.inf.
      Cotca Dacian - Oradea
      Ultima editare de Zosim1; 11.mar.2017, 21:34.

      Comentariu


      • #4
        Din Arad se inscrie Avam Victor - Elite

        Comentariu


        • #5
          Cotca Diana Oradea copii pana la 10 ani
          Cotca Rares Oradea copii 11-12 ani
          Cotca Dacian Oradea open sau elite(unde ma va pozitiona MP-ul nou)

          Comentariu


          • #6
            Din Lugoj,Ticu Sorin-avansati
            Secrian Emanuel-incepatori

            Comentariu


            • #7
              Din Resita Turburan Ion avansati.
              Blade: Mizutani ZLC
              FH Nittaku Fastarc G1
              BH Xiom Sigma II Euro

              Comentariu


              • #8
                Buna dimineata din Orastie se inscriu la avansati: Georgescu Constantin si Veres Adrian, va multumesc!

                Trimis de pe al meu HTC Desire 820 folosind Tapatalk
                Blade: Der Materialspezialist Cubixx 100
                FH: Yasaka Rakza 7 Soft
                BH: SpinLord Dornenglanz

                Comentariu


                • #9
                  Se inscriu din Hunedoara la avansati: Busu Romulus,Mateescu Florin,Popovici Ciprian,Botea Fabian.La open :Pavel Calin

                  Comentariu


                  • #10
                    Cecan Vasile, Timisoara, avansati
                    Jichici Svetozar, Timisoara, avansati
                    Vela Gabriel, Timisoara, incepatori

                    Comentariu


                    • #11
                      Tic Ioan Oradea open

                      Comentariu


                      • #12
                        FIERARU GEORGE Timișoara -open
                        tb alc t05/t05 fx

                        Comentariu


                        • #13
                          Voi fi prezent si eu:


                          Kaposta Victor - open - Arad.

                          Comentariu


                          • #14
                            Tiberiu CSAKY, Titus TAMŞA, Victor CRAIOVAN - Reşiţa, Avansaţi
                            STIGA Infinity VPS V
                            Rhyzm-P | Rhyzm-P

                            Comentariu


                            • #15
                              Oprea Adrian-Lugoj-elite,,,Popet Doru-Timisoara-open,Crisanov Aurel Timisoara -open,,,Ivan Vucetic-Varset-open,,Gajta Jonel-Varset-open,,Putnik Tiberiu-Varset-avansati..Greonejant Marinel--Varset--avansati...Gajta Mario-Varset-10 ani,,,Putnik Dario-Varset-10 ani,,Putnik Romana--Varset -12 ani,,,cu multumiri

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X