Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B "Turneu de testare", Ploiești – Indoor Table Tennis – 12.03.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B "Turneu de testare", Ploiești – Indoor Table Tennis – 12.03.2017

    Turneu "B" Ploiesti

    Data: Duminica 12.03.2017
    Categorii:
    - Avansati/Incepatori (participa jucatorii amatori cu Mp mai mic de 20) - separat;
    - Elite/Open - separat.
    Ora de incepere:
    - 9:30 Avansati/Incepatori;
    - 9:45 Elite/Open;
    Inscrierea/Retragerea participanților:
    - pe forum sau telefonic, sau la sală în limita locurilor disponibile;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Vineri 10.03.2017, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    Sistemul de joc:
    - Grupe inferioare de 6 (sau 5) jucatori, regula sarpelui dupa MP, se califica primii 4;
    - Grupe superioare de 4 (sau 3) jucatori, se califica primii 2;
    - La Elite/Open se va face turneu intre primii 4.
    - La Avansati/Incepatori eventualele Bye-uri in Eliminatorii sunt acordate celor mai bine clasati jucatori din superioare in ordinea grupelor.
    Locurile 2 din grupele superioare se impart in doua urne (pt. partea de sus sau de jos a tabloului astfel incat locurile 1 si 2 dintr-o grupa superioara sa nu se intalneasca decat in finala) si vor trage la sorti adversarul.
    Locatie: - Indoor Table Tennis, Ploiesti, str. Valeni nr. 141
    Indicații de orientare:
    [TD]
    [/TD]
    Logistica : - 6 mese Donic Waldner 25
    Nr. Max. de jucatori :
    - 12 - Elite/Open;
    - 24 - Avansati/Incepatori;
    Taxa :
    - 20 lei/jucator, copii 10 lei, persoanele cu dizabilitati gratuit.
    - 1 leu/jucator se vireaza catre fondul Amatur.
    Se asigura: o apa plata 2l, 1 cafea, mingi de joc 1*.
    Materiale de premiere: medalii, diplome locurile 1-4 la open si amatori.
    Organizatori :
    - George Iancu, tel 0744.576.977
    - Bogdan Visan, tel 0729.983.041
    Ultima editare de marcelgiosan; 02.mar.2017, 20:45.

  • #2
    Inscrieri Amatori - on 3/12/2017 at 9:49:12 AM

    1. Voicu Ionut, Ploiesti, 464 - 19.4 - A
    2. Bivolaru Marius, Ploiesti, 126 - 19.09 - A
    3. Bozga Razvan, Baicoi, 228 - 19 - A
    4. Marian Bogdan, Ploiesti, 174 - 18.5 - AW
    5. Sarbu Dan, Ploiesti, 172 - 17.61 - AW
    6. Babus Liviu, Ploiesti, 239 - 16.41 - A
    7. Rusea Gheorghe, Breaza, 250 - 16.29 - A
    8. Craciun David Mihai, Bucuresti, 309 - 16.17 - AJ
    9. Mocanu Adrian, Targoviste, 362 - 16.04 - A
    10. Duma Gheorghe, Ploiesti, 700 - 14.17 - A
    11. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 373 - 13.31 - A
    12. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos, 684 - 12.67 - A
    13. Ionita Fabian, Ploiesti, 1371 - 12 - A
    14. Constantin Cristina, Bucuresti, 504 - 11.14 - AF
    15. Botoc Ovidiu, Ploiesti, 1748 - 11 - A
    16. Eparu Matei, Ploiesti, 1192 - 10 - AJ
    17. Ipate Virgil, Valenii de Munte, 1375 - 10 - A
    18. Corbu Darius, Valenii de Munte, 1099 - 9.25 - A
    19. Eparu Leontin, Ploiesti, 1121 - 7 - A
    20. Irimia Marian, Ploiesti, 1637 - 7 - A
    21. Ozgean Seitomer, Constanta, 1931 - 0 - A
    22. Vasile Cristi, Ploiesti, 2716 - 0 - A
    23. Vasile Alexandru, Ploiesti, 3256 - 0 - A
    24. Olareanu Madalina, Buzau, 4002 - 0 - A
    25. Savca Mihai, Ploiesti, 4003 - 0 - A


    Inscrieri Open - on 3/12/2017 at 9:49:25 AM

    1. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 42 - 28.5 - O
    2. Teodorescu Sandica, Ramnicu Sarat, 159 - 28.3 - OLF
    3. Miron Liviu, Campina, 255 - 27.4 - O
    4. Bozga Lucian, Baicoi, 69 - 26.92 - O
    5. Mostovoi Andrei, Campina, 129 - 26.33 - OW
    6. Puiu Dragos, Urlati, 1056 - 26 - O
    7. Mihaila Nicolae, Breaza, 78 - 25.64 - O
    8. Ivan Sorin Ioan, Targoviste, 70 - 24.68 - O
    9. Barbatel Eduard, Ploiesti, 99 - 24.64 - O
    10. Ivan Valentin, Campina, 83 - 22.72 - O
    11. Sorescu Mircea, Paulesti, 92 - 21.86 - O
    12. Manta Viorel, Baicoi, 431 - 21.5 - O
    13. Nitescu Horia, Ploiesti, 572 - 17.25 - A
    14. Popa Ion, Ploiesti, 363 - 13.89 - A
    15. Cudalbu Ciprian, Ploiesti, 1198 - 7 - A
    16. Radu Florin, Ploiesti, 1395 - 0 - A


    Absent nemotivat Tudor Valeriu.
    Ultima editare de Bogdan V; 12.mar.2017, 08:50.

    Comentariu


    • #3
      Desfasurare turneu Amatori:

      Grupe inferioare Amatori

      1 Voicu Ionut Craciun David Mihai Mocanu Adrian Eparu Matei Ipate Virgil Olareanu Madalina Savca Mihai
      2 Bivolaru Marius Rusea Gheorghe Duma Gheorghe Botoc Ovidiu Corbu Darius Vasile Alexandru
      3 Bozga Razvan Babus Liviu Stancescu Sebastian Constantin Cristina Eparu Leontin Vasile Cristi
      4 Marian Bogdan Sarbu Dan Iorgoiu Constantin Ionita Fabian Irimia Marian Ozgean Seitomer
      Grupe inferioare Amatori

      Gr.inferioara nr. 1
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      7
      V
      Loc
      1 VOICU IONUT PLOIESTI
      2-3
      3-1
      3-0
      3-0
      3-1
      3-0
      5
      1
      2 CRACIUN DAVID MIHAI BUCURESTI
      3-2
      2-3
      3-0
      1-3
      3-0
      3-0
      4
      4
      3 MOCANU ADRIAN TARGOVISTE
      1-3
      3-2
      3-0
      3-2
      3-0
      3-0
      5
      2
      4 EPARU MATEI PLOIESTI
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      5 IPATE VIRGIL VALENII DE MUNTE
      0-3
      3-1
      2-3
      3-0
      3-2
      3-1
      4
      3
      6 OLAREANU MADALINA BUZAU
      1-3
      0-3
      0-3
      3-0
      2-3
      2-3
      1
      7 SAVCA MIHAI PLOIESTI
      0-3
      0-3
      0-3
      3-0
      1-3
      3-2
      2
      Gr.inferioara nr. 2
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI
      0-3
      3-1
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 RUSEA GHEORGHE BREAZA
      3-0
      0-3
      3-1
      2-3
      3-0
      3
      4
      3 DUMA GHEORGHE PLOIESTI
      1-3
      3-0
      1-3
      3-0
      3-0
      3
      2
      4 BOTOC OVIDIU PLOIESTI
      0-3
      1-3
      3-1
      0-3
      3-0
      2
      5 CORBU DARIUS VALENII DE MUNTE
      0-3
      3-2
      0-3
      3-0
      3-0
      3
      3
      6 VASILE ALEXANDRU PLOIESTI
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      Gr.inferioara nr. 3
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 BOZGA RAZVAN BAICOI
      3-2
      0-3
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      3
      2 BABUS LIVIU PLOIESTI
      2-3
      3-1
      3-2
      3-1
      3-0
      4
      1
      3 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
      3-0
      1-3
      3-1
      3-1
      3-1
      4
      2
      4 CONSTANTIN CRISTINA BUCURESTI
      1-3
      2-3
      1-3
      3-1
      3-0
      2
      4
      5 EPARU LEONTIN PLOIESTI
      0-3
      1-3
      1-3
      1-3
      3-1
      1
      6 VASILE CRISTI PLOIESTI
      0-3
      0-3
      1-3
      0-3
      1-3
      0
      Gr.inferioara nr. 4
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 MARIAN BOGDAN PLOIESTI
      0-3
      0-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      3
      2 SARBU DAN PLOIESTI
      3-0
      2-3
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      2
      3 IORGOIU CONSTANTIN DRAJNA DE JOS
      3-0
      3-2
      3-0
      3-0
      3-2
      5
      1
      4 IONITA FABIAN PLOIESTI
      0-3
      0-3
      0-3
      3-0
      3-0
      2
      4
      5 IRIMIA MARIAN PLOIESTI
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      6 OZGEAN SEITOMER CONSTANTA
      0-3
      0-3
      2-3
      0-3
      3-1
      1

      Calificati in superioare - Amatori

      1 Voicu Ionut Mocanu Adrian Ipate Virgil Craciun David Mihai
      2 Bivolaru Marius Duma Gheorghe Corbu Darius Rusea Gheorghe
      3 Babus Liviu Stancescu Sebastian Bozga Razvan Constantin Cristina
      4 Iorgoiu Constantin Sarbu Dan Marian Bogdan Ionita Fabian

      Grupe superioare Amatori

      1 Voicu Ionut Sarbu Dan Bozga Razvan Rusea Gheorghe
      2 Bivolaru Marius Mocanu Adrian Marian Bogdan Constantin Cristina
      3 Babus Liviu Duma Gheorghe Ipate Virgil Ionita Fabian
      4 Iorgoiu Constantin Stancescu Sebastian Corbu Darius Craciun David Mihai

      Grupe superioare Amatori

      Gr.superioara nr. 1
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 VOICU IONUT PLOIESTI
      3-2
      3-0
      3-1
      3
      1
      2 SARBU DAN PLOIESTI
      2-3
      3-1
      3-0
      2
      2
      3 BOZGA RAZVAN BAICOI
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      4 RUSEA GHEORGHE BREAZA
      1-3
      0-3
      3-0
      1
      Gr.superioara nr. 2
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      2 MOCANU ADRIAN TARGOVISTE
      3-1
      2-3
      3-0
      2
      1
      3 MARIAN BOGDAN PLOIESTI
      0-3
      3-2
      3-2
      2
      4 CONSTANTIN CRISTINA BUCURESTI
      0-3
      0-3
      2-3
      0
      Gr.superioara nr. 3
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 BABUS LIVIU PLOIESTI
      3-1
      3-1
      0-3
      2
      2
      2 DUMA GHEORGHE PLOIESTI
      1-3
      1-3
      0-3
      0
      3 IPATE VIRGIL VALENII DE MUNTE
      1-3
      3-1
      1-3
      1
      4 IONITA FABIAN PLOIESTI
      3-0
      3-0
      3-1
      3
      1
      Gr.superioara nr. 4
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 IORGOIU CONSTANTIN DRAJNA DE JOS
      3-0
      1-3
      3-2
      2
      2 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      3 CORBU DARIUS VALENII DE MUNTE
      3-1
      3-0
      2-3
      2
      1
      4 CRACIUN DAVID MIHAI BUCURESTI
      2-3
      3-0
      3-2
      2
      2

      Eliminatorii Amatori

      1. Voicu Ionut
      ------------------------- Voicu Ionut 3-1
      8. Bivolaru Marius
      -------------------------------------------------- Babus Liviu 0-3
      5. Babus Liviu
      ------------------------- Babus Liviu 3-1
      4. Corbu Darius
      --------------------------------------------------------------------------- Craciun David Mihai 0-3
      3. Ionita Fabian
      ------------------------- Craciun David Mihai 1-3
      6. Craciun David Mihai
      -------------------------------------------------- Craciun David Mihai 3-2
      7. Sarbu Dan
      ------------------------- Sarbu Dan 3-1
      2. Mocanu Adrian



      Clasament Amatori

      1. Craciun David Mihai - Bucuresti
      2. Babus Liviu - Ploiesti
      3 -- 4
      Sarbu Dan - Ploiesti
      Voicu Ionut - Ploiesti
      5 -- 8
      Ionita Fabian - Ploiesti
      Corbu Darius - Valenii de Munte
      Mocanu Adrian - Targoviste
      Bivolaru Marius - Ploiesti
      9 -- 10 2v gr.sup.
      Marian Bogdan - Ploiesti
      Iorgoiu Constantin - Drajna de Jos
      11 -- 12 1v gr.sup.
      Rusea Gheorghe - Breaza
      Ipate Virgil - Valenii de Munte
      13 -- 16 0v gr.sup.
      Bozga Razvan - Baicoi
      Duma Gheorghe - Ploiesti
      Stancescu Sebastian - Ploiesti
      Constantin Cristina - Bucuresti
      17 -- 18 2v gr.inf.
      Botoc Ovidiu - Ploiesti
      Savca Mihai - Ploiesti
      19 -- 21 1v gr.inf.
      Eparu Leontin - Ploiesti
      Ozgean Seitomer - Constanta
      Olareanu Madalina - Buzau
      22 -- 25 0v gr.inf.
      Eparu Matei - Ploiesti
      Irimia Marian - Ploiesti
      Vasile Cristi - Ploiesti
      Vasile Alexandru - Ploiesti


      Desfasurare turneu Open:

      Grupe inferioare Open

      1 Fratila Robert Ivan Sorin Ioan Barbatel Eduard Radu Florin
      2 Teodorescu Sandica Mihaila Nicolae Ivan Valentin Cudalbu Ciprian
      3 Miron Liviu Puiu Dragos Manta Viorel Popa Ion
      4 Bozga Lucian Mostovoi Andrei Sorescu Mircea Nitescu Horia
      Grupe inferioare Open

      Gr.inferioara nr. 1
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 FRATILA ROBERT FILIPESTII DE TARG
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 IVAN SORIN IOAN TARGOVISTE
      0-3
      1-3
      3-0
      1
      3
      3 BARBATEL EDUARD PLOIESTI
      0-3
      3-1
      3-0
      2
      2
      4 RADU FLORIN PLOIESTI
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      4
      5
      6
      Gr.inferioara nr. 2
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 TEODORESCU SANDICA RAMNICU SARAT
      3-0
      3-0
      3-2
      3
      1
      2 MIHAILA NICOLAE BREAZA
      0-3
      2-3
      3-0
      1
      3
      3 IVAN VALENTIN CAMPINA
      0-3
      3-2
      3-2
      2
      2
      4 CUDALBU CIPRIAN PLOIESTI
      2-3
      0-3
      2-3
      0
      4
      5
      6
      Gr.inferioara nr. 3
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 MIRON LIVIU CAMPINA
      1-3
      1-3
      1-3
      0
      4
      2 PUIU DRAGOS URLATI
      3-1
      3-2
      3-0
      3
      1
      3 MANTA VIOREL BAICOI
      3-1
      2-3
      3-1
      2
      2
      4 POPA ION PLOIESTI
      3-1
      0-3
      1-3
      1
      3
      5
      6
      Gr.inferioara nr. 4
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 BOZGA LUCIAN BAICOI
      3-0
      3-2
      3-0
      3
      1
      2 MOSTOVOI ANDREI CAMPINA
      0-3
      3-1
      3-1
      2
      2
      3 SORESCU MIRCEA PAULESTI
      2-3
      1-3
      0-3
      0
      4
      4 NITESCU HORIA PLOIESTI
      0-3
      1-3
      3-0
      1
      3
      5
      6

      Calificati in superioare - Open
      1 Fratila Robert Barbatel Eduard Ivan Sorin Ioan Radu Florin
      2 Teodorescu Sandica Ivan Valentin Mihaila Nicolae Cudalbu Ciprian
      3 Puiu Dragos Manta Viorel Popa Ion Miron Liviu
      4 Bozga Lucian Mostovoi Andrei Nitescu Horia Sorescu Mircea
      Grupe superioare Open
      1 Fratila Robert Mostovoi Andrei Popa Ion Cudalbu Ciprian
      2 Teodorescu Sandica Barbatel Eduard Nitescu Horia Miron Liviu
      3 Puiu Dragos Ivan Valentin Ivan Sorin Ioan Sorescu Mircea
      4 Bozga Lucian Manta Viorel Mihaila Nicolae Radu Florin

      Grupe superioare Open

      Gr.superioara nr. 1
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 FRATILA ROBERT FILIPESTII DE TARG
      3-1
      3-1
      3-1
      3
      1
      2 MOSTOVOI ANDREI CAMPINA
      1-3
      3-1
      3-0
      2
      2
      3 POPA ION PLOIESTI
      1-3
      1-3
      0-3
      0
      4 CUDALBU CIPRIAN PLOIESTI
      1-3
      0-3
      3-0
      1
      Gr.superioara nr. 2
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 TEODORESCU SANDICA RAMNICU SARAT
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 BARBATEL EDUARD PLOIESTI
      0-3
      2-3
      3-1
      1
      3 NITESCU HORIA PLOIESTI
      0-3
      3-2
      3-0
      2
      2
      4 MIRON LIVIU CAMPINA
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      Gr.superioara nr. 3
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 PUIU DRAGOS URLATI
      3-0
      2-3
      1-3
      1
      2 IVAN VALENTIN CAMPINA
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      3 IVAN SORIN IOAN TARGOVISTE
      3-2
      3-0
      1-3
      2
      2
      4 SORESCU MIRCEA PAULESTI
      3-1
      3-1
      3-1
      3
      1
      Gr.superioara nr. 4
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 BOZGA LUCIAN BAICOI
      3-0
      3-1
      3-0
      3
      1
      2 MANTA VIOREL BAICOI
      0-3
      0-3
      3-2
      1
      3 MIHAILA NICOLAE BREAZA
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      4 RADU FLORIN PLOIESTI
      0-3
      2-3
      0-3
      0

      Eliminatorii Open

      1. Fratila Robert
      ------------------------- Fratila Robert 3-1
      8. Nitescu Horia
      -------------------------------------------------- Fratila Robert 3-0
      5. Ivan Sorin Ioan
      ------------------------- Ivan Sorin Ioan 3-1
      4. Bozga Lucian
      --------------------------------------------------------------------------- Fratila Robert 3-0
      3. Sorescu Mircea
      ------------------------- Mihaila Nicolae 2-3
      6. Mihaila Nicolae
      -------------------------------------------------- Teodorescu Sandica 0-3
      7. Mostovoi Andrei
      ------------------------- Teodorescu Sandica 1-3
      2. Teodorescu Sandica


      Clasament Open

      1. Fratila Robert - Filipestii de Targ
      2. Teodorescu Sandica - Ramnicu Sarat
      3 -- 4
      Ivan Sorin Ioan - Targoviste
      Mihaila Nicolae - Breaza
      5 -- 8
      Nitescu Horia - Ploiesti
      Mostovoi Andrei - Campina
      Bozga Lucian - Baicoi
      Sorescu Mircea - Paulesti
      9 -- 12 1v gr.sup.
      Puiu Dragos - Urlati
      Barbatel Eduard - Ploiesti
      Manta Viorel - Baicoi
      Cudalbu Ciprian - Ploiesti
      13 -- 14 0v gr.sup.
      Ivan Valentin - Campina
      Popa Ion - Ploiesti
      15 -- 16 0v gr.inf.
      Miron Liviu - Campina
      Radu Florin - Ploiesti
      Ultima editare de Bogdan V; 12.mar.2017, 18:56.

      Comentariu


      • #4
        Sarbu Dan, Amatori

        Comentariu


        • #5
          Iorgoiu Constantin - Drajna - Amatori
          Corbu Darius - Valeni de Munte - Amatori
          Voicu Ionut - Ploiesti- Amatori
          Sorescu Mircea - Paulesti - Open
          Vasile Cristi - Ploiesti- Amatori
          Vasile Alexandru - Ploiesti- Amatori
          Ultima editare de george60; 02.mar.2017, 18:35.

          Comentariu


          • #6
            Ciprian Cudalbu - Open

            Comentariu


            • #7
              Rusea Gheorghe - Breaza - Amatori

              Comentariu


              • #8
                Ozgean Seitomer - Constanta
                Andrei Rusu - Strejnicu

                Comentariu


                • #9
                  Dospinescu George - Bucuresti - Amatori

                  Comentariu


                  • #10
                    Bozga Lucian-pentru testare la elite/open!

                    Comentariu


                    • #11
                      Irimia Marian din Ploiești - Începători
                      MX-P / R&B / MX-S
                      "My goal is not to be better than anyone else, but to be better than I used to be."

                      Comentariu


                      • #12
                        Frățilă Robert-open.
                        Bozga Razvan-amatori.

                        Comentariu


                        • #13
                          Marin Iulian---- amatori---din CAMPINA

                          Comentariu


                          • #14
                            Teodorescu Sandica - Buzau -Open
                            Olareanu Madalina - Buzau - Avansati, Incepatori
                            Mostovoi Andrei - Campina - Open

                            Comentariu


                            • #15
                              Marian Bogdan si Bivolaru Marius la Avansati.

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X