Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "Cupa TT Bacău", Bacău - 18.03.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "Cupa TT Bacău", Bacău - 18.03.2017

    Turneu A "Cupa TT Bacău", Bacău Ediția a VII-a - Sâmbătă 18 Martie 2017

    LOCALITATEA: Bacău
    DATA: Sâmbătă 18 Martie 2017;
    CATEGORII: Elite + Open + Amatori;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    AMATORI - 08.00 - 09.15 validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile;
    OPEN - 13.00 - 13.45 validare înscrieri, la 14.00 încep meciurile;
    ELITE - 13.15 - 14.00 validare înscrieri, la 14.15 încep meciurile;
    SALA: Sala de Sport a Școlii generale nr. 2, str. 9 Mai, nr. 64, 600026, Bacău;
    INDICAȚII DE ORIENTARE:
    [TD]
    [/TD]
    LOGISTICĂ: 16 mese aprobate ITTF, mingi ***;
    SPAȚIU DE JOC: 840 mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Material sintetic multistrat;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri;
    TAXA: adulți 30 Lei, copii sub 14 ani 15 Lei, din care 1 Leu/participant vor fi transferați în contul AmaTur;
    Se asigură apă plată 2 litri, "mizilic";
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Locurile 1÷4 cupe + diplome;
    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 16.03.2017, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    Amatorii
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică de 20;
    - Număr maxim de participanţi: 96;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1645;
    - Tablou eliminatoriu de 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Amatori;
    Open
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 20 precum si jucatorii amatori cu MP 10-20 (care sunt rugați să-şi anunțe opțiunea la OPEN), în limita locurilor disponibile;
    - Număr maxim de participanţi: 30;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1432;
    - Tablou eliminatoriu de 16;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Open;
    Elite
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 27 precum si jucatorii openiști cu MP 20-27 (care sunt rugați să-şi anunțe opțiunea la ELITE), în limita locurilor disponibile;
    - Număr maxim de participanţi: 18;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: regula șarpelui;
    - Tablou eliminatoriu de 8;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Open;
    În funcție de numărul de jucători înscriși pot apărea modificări la sistemul de joc.
    LIVE
    - Finalele la Amatori, Open și Elite se transmit Live pe forum la adresa: Facebook/AmaTurRomania
    ORGANIZATOR:
    - Sebastian Rojnița, tel. 0742.910.126;
    - Miron Călin, tel. 0766.700.830;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Marcel Giosan, tel. 0723.283.701;
    - Dan Dumitrescu, tel. 0744.969.987.
    SPONSORI:
    Fast Electrical Solutions, prin Dl. Daniel Butacu.
    www.fastgroup.ro

    ECHIPAMENT SPORTIV:
    Dna. Irina și Dl. Gelu Popescu - SC Andro Gir SRL: unic importator XIOM și NITTAKU.

    Ultima editare de marcelgiosan; 08.mar.2017, 18:04.
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

  • #2
    Rezervat înscrieri și clasament Elite

    Inscrieri Elite - on 17.03.2017 at 22:03:30

    1. Ion Marius, Braila, 3 - 38,47 - O
    2. Corcoz Costin, Focsani, 10 - 35,19 - OL
    3. Wischegg Robert, Galati, 18 - 31,36 - OL
    4. Cozma Catalin, Falticeni, 26 - 29,36 - OW
    5. Radu Costica, Galati, 35 - 35,95 - O
    6. Hasna Cosmin, Straja, 38 - 32,82 - O
    7. Axinte Bogdan, Iasi, 60 - 28,93 - O
    8. Ditu Daniel, Onesti, 91 - 29,29 - O
    9. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 107 - 29,75 - O
    10. Marola Mihai, Bacau, 108 - 29,21 - O
    11. Ursulean Florin, Straja, 110 - 29,29 - O
    12. Nistor Florin, Comanesti, 151 - 21,14 - O
    13. Duceac Catalin, Botosani, 199 - 28,6 - O
    14. Bulubasa Nicusor, Comanesti, 290 - 22,46 - OW
    15. Irimia Sorin Jr, Moinesti, 459 - 28,5 - O
    16. Ivanov Sorin, Piatra Neamt, 480 - 22,6 - O
    17. Parnica Leonid, Moinesti, 576 - 28,42 - OW
    18. Ursan Viorel, Radauti, 778 - 24 - O


    MT10=32,07
    Punctaj turneu: P=MT+1=33
    Punctaj maxim turneu: P+11=44


    MT18=29,19

    Clasament Elite

    1. Hasna Cosmin - Straja, 1757, +102
    2. Radu Costica - Galati, 1920, -90
    3 -- 4
    Wischegg Robert - Galati, 1681, -7
    Ditu Daniel - Onesti, 1573, +88
    5 -- 8
    Ursulean Florin - Straja, 1573, +68
    Marola Mihai - Bacau, 1569, +41
    Corcoz Costin - Focsani, 1880, -36
    Parnica Leonid - Moinesti, 1528, -3
    9 -- 10 1v gr.sup.
    Cozma Catalin - Falticeni, 1577, +52
    Duceac Catalin - Botosani, 1537, +5
    11 -- 12 0v gr.sup.
    Ion Marius - Braila, 2051, -202
    Incze Levente - Miercurea Ciuc, 1597, -16
    13 -- 14 2v gr.inf.
    Axinte Bogdan - Iasi, 1554, -6
    Nistor Florin - Comanesti, 1149, +135
    15 -- 1v gr.inf.
    Ivanov Sorin - Piatra Neamt, 1225, +9
    16 -- 18 0v gr.inf.
    Irimia Sorin Jr - Moinesti, 1532, -99
    Ursan Viorel - Radauti, 1298, -30
    Bulubasa Nicusor - Comanesti, 1217, -11
    Ultima editare de marcelgiosan; 19.mar.2017, 10:50.
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

    Comentariu


    • #3
      Rezervat înscrieri și clasament Open

      Inscrieri Open - on 17.03.2017 at 8:10:09

      1. Sumanaru Catalin, Iasi, 48 - 26,89 - O
      2. Rojnita Sebastian, Bacau, 52 - 26,32 - O
      3. Ciortescu Cristi, Iasi, 76 - 23,64 - O
      4. Munteanu Octavian, Tecuci, 79 - 22,25 - OW
      5. Ticu Dorin, Bacau, 87 - 21,36 - OW
      6. Braniste George, Bacau, 105 - 20,82 - O
      7. Ursulean Vasile, Straja, 111 - 23,89 - O
      8. Dumitrescu Dan, Piatra Neamt, 119 - 19,79 - A
      9. Valeanu Cosmin, Bacau, 120 - 25,11 - OJ
      10. Gaitan Tiberiu, Braila, 122 - 20,29 - OW
      11. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 140 - 25,14 - O
      12. Tipu Vlad, Iasi, 166 - 22,96 - O
      13. Valeanu Vlad, Bacau, 170 - 21,89 - O
      14. Marola Dan, Bacau, 175 - 22,18 - O
      15. Bodin Ion, Tecuci, 244 - 22,79 - OW
      16. Mironescu Adrian, Botosani, 248 - 23,38 - O
      17. Vlaisan Vasile, Vicovu de Jos, 271 - 19 - A
      18. Berila Radu, Bacau, 281 - 23,25 - OJ
      19. Corneanu Sorin, Botosani, 320 - 17,08 - A
      20. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 384 - 21,81 - OW
      21. Neagoe Costin, Bucuresti, 397 - 23,4 - O
      22. Barsa Ioan, Moinesti, 435 - 24,6 - O
      23. Bobarnac Gheorghe, Bacau, 487 - 20,75 - O
      24. Hariuc Costica, Vaslui, 506 - 20,8 - O
      25. Parascuta Daniel, Iasi, 565 - 24,92 - O
      26. Atomei Armand, Piatra Neamt, 582 - 18,25 - AW
      27. Postelnicu Ciprian, Tecuci, 613 - 21,5 - O
      28. Grapina Florin, Roman, 668 - 23,67 - O
      29. Stamate Eduard, Tecuci, 759 - 17,38 - A
      30. Pintilie Vlad, Iasi, 1009 - 20 - O
      -----------------------------------------
      Lista de asteptare:
      1. Tanu Mihai, Tecuci
      2. Buruiana Mihai, Marasesti
      3. Orza Catalin, Suceava
      4. Stoica Sandel, Focsani
      5. Grosan Nicu, Piatra Neamt

      MT16=23,98
      Punctaj turneu: P=MT+1=25
      Punctaj maxim turneu: P+10=35


      MT30=22,17

      Clasament Open

      1. Tipu Vlad - Iasi, 1243, +61
      2. Ursulean Vasile - Straja, 1292, +17
      3 -- 4
      Valeanu Vlad - Bacau, 1188, +86
      Neagoe Costin - Bucuresti, 1266, -40
      5 -- 8
      Grapina Florin - Roman, 1280, +35
      Sumanaru Catalin - Iasi, 1448, -65
      Munteanu Octavian - Tecuci, 1207, +46
      Parascuta Daniel - Iasi, 1346, -30
      9 -- 10
      Mironescu Adrian - Botosani, 1265, -3
      Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc, 1184, +43
      11 -- 16 1v gr.sup.
      Rojnita Sebastian - Bacau, 1418, -186
      Valeanu Cosmin - Bacau, 1355, -47
      Barsa Ioan - Moinesti, 1329, -38
      Berila Radu - Bacau, 1259, -36
      Ticu Dorin - Bacau, 1160, +41
      Dumitrescu Dan - Piatra Neamt, 1078, +87
      17 -- 20 0v gr.sup.
      Laszlo Levente - Miercurea Ciuc, 1357, -41
      Hariuc Costica - Vaslui, 1131, +52
      Vlaisan Vasile - Vicovu de Jos, 1037, +65
      Corneanu Sorin - Botosani, 937, +175
      21 -- 24 2v gr.inf.
      Ciortescu Cristi - Iasi, 1279, -60
      Bodin Ion - Tecuci, 1235, -23
      Marola Dan - Bacau, 1203, -11
      Braniste George - Bacau, 1132, +19
      25 -- 27 1v gr.inf.
      Postelnicu Ciprian - Tecuci, 1167, -32
      Atomei Armand - Piatra Neamt, 998, +6
      Stamate Eduard - Tecuci, 953, +18
      28 -- 30 0v gr.inf.
      Bobarnac Gheorghe - Bacau, 1128, -55
      Gaitan Tiberiu - Braila, 1104, -42
      Pintilie Vlad - Iasi, 1089, -42
      Ultima editare de marcelgiosan; 20.mar.2017, 08:49.
      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

      Comentariu


      • #4
        Rezervat înscrieri și clasament Amatori

        Inscrieri Amatori - on 17.03.2017 at 22:04:49

        1. Petenchi Edmond, Roman, 154 - 18,86 - AW
        2. Peiu Cosmin, Babadag, 187 - 19,96 - A
        3. Iacob Gabriel, Iasi, 214 - 18,46 - AW
        4. Samoila Ion, Babadag, 217 - 19,17 - A
        5. Serban Liviu, Onesti, 245 - 18,33 - A
        6. Fancsali Kalman, Lunca de Sus, 253 - 19,75 - AW
        7. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 262 - 19,46 - AW
        8. Corocaescu Cristian, Suceava, 291 - 18,39 - A
        9. Lucic Corneliu, Suceava, 293 - 14,91 - AHW
        10. Spoiala Cristinel, Focsani, 334 - 19,07 - A
        11. Salavastru Petru, Botosani, 335 - 15,75 - AW
        12. Macovei Cristi, Iasi, 341 - 15,17 - A
        13. Lazar Vasile, Pufesti, 357 - 17,75 - A
        14. Nicolaiciuc Ovidiu, Iasi, 365 - 17,63 - A
        15. Dragan Petru Ioan, Iasi, 372 - 17,17 - A
        16. Oancea Marian, Bacau, 376 - 15,68 - A
        17. Socaci Sorin, Panciu, 402 - 16,54 - A
        18. Mahu Bogdan, Pascani, 407 - 18,71 - A
        19. Stolearenco Igor, Galati, 416 - 13,78 - A
        20. Rosu Gabriel, Comanesti, 433 - 17,5 - A
        21. Coclea Ionel, Braila, 438 - 13,25 - AW
        22. Chirap Dan, Gura Humorului, 446 - 16,5 - A
        23. Burghelea Florin, Piatra Neamt, 448 - 16,46 - A
        24. Giosan Marcel, Galati, 458 - 12,29 - A
        25. Boicu Gabriel, Vatra Dornei, 470 - 17,69 - A
        26. Stroe Ionel, Bacau, 481 - 15,08 - A
        27. Iordachi Adrian, Adjud, 485 - 15,79 - A
        28. Leteanu Marius, Bacau, 498 - 15,88 - A
        29. Maftei Catalin Doru, Comanesti, 500 - 13,67 - A
        30. Dodu Costica, Focsani, 513 - 16,79 - A
        31. Robu Valentin, Botosani, 520 - 13,14 - AW
        32. Istrate Ghiorghita, Suceava, 556 - 15,29 - A
        33. Turcu Viorel, Piatra Neamt, 574 - 15 - AW
        34. Moise Viorel, Braila, 611 - 9,93 - AW
        35. Zepciuc Marius, Granicesti, 623 - 11,92 - A
        36. Chiriac Marius, Botosani, 628 - 15,4 - A
        37. Donisan Costel, Pascani, 630 - 13,25 - A
        38. Robu Mihai, Mogosesti, 638 - 12,83 - A
        39. Ailioaie Gheorghe, Comanesti, 645 - 12,75 - AW
        40. Pinzar Alin, Suceava, 647 - 11,5 - A
        41. Simionese Sorin Gabriel, Granicesti, 653 - 12,58 - A
        42. Isaic Radu, Bacau, 687 - 9,25 - A
        43. Butacu Dan, Bacau, 697 - 11,63 - AW
        44. Darie Gabriel, Comanesti, 723 - 10,25 - A
        45. Andronic Ioan, Suceava, 730 - 10,08 - AW
        46. Hogas Flaviu Alexandru, Barlad, 732 - 18,5 - A
        47. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc, 736 - 17,67 - A
        48. Purcileanu Liviu, Piatra Neamt, 780 - 12 - A
        49. Vana Narcis, Tulcea, 782 - 18 - A
        50. Morosan Ionel, Granicesti, 802 - 11,8 - A
        51. Bubulac Cristi, Piatra Neamt, 818 - 15,17 - A
        52. Aparaschivei Marcel, Botosani, 831 - 11,8 - AW
        53. Dior Dorin, Iasi, 835 - 12,8 - A
        54. Anastasiu Constantin, Comanesti, 845 - 11,08 - AW
        55. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 870 - 17,5 - A
        56. Poturu Ioan, Pascani, 876 - 14 - AW
        57. Mazapa Gelu, Iasi, 881 - 19 - A
        58. Manea Dorinel, Tecuci, 897 - 10,83 - A
        59. Sass Imre, Miercurea Ciuc, 901 - 16 - A
        60. Tirdea Ionut, Tecuci, 923 - 7,07 - A
        61. Stoean Mircea, Bacau, 930 - 14 - A
        62. Laic Mihai, Roman, 949 - 11,19 - A
        63. Padurariu Ciprian, Roman, 976 - 14,5 - A
        64. Filip Cristi, Comanesti, 993 - 8,35 - A
        65. Dicu Vlad, Vaslui, 1012 - 12,17 - A
        66. Fotia Iulian, Bacau, 1028 - 13 - A
        67. Dimitriu Vasile, Bacau, 1047 - 16 - A
        68. Simionese Ovidiu, Granicesti, 1065 - 7,42 - AJ
        69. Iosif Radu, Barlad, 1089 - 9,95 - A
        70. Marin Bogdan Mihail, Bacau, 1091 - 7 - A
        71. Morosan Mihai, Granicesti, 1097 - 12 - A
        72. Albu Iulian, Comanesti, 1100 - 7 - A
        73. Stinga Ovidiu, Tecuci, 1176 - 6,13 - A
        74. Ghiurea Viorel, Piatra Neamt, 1238 - 12,5 - A
        75. Ciobica Teodora, Bacau, 1277 - 11 - AF
        76. Brateanu Liviu, Bacau, 1326 - 13 - A
        77. Chiribau Ciprian, Bacau, 1327 - 13 - A
        78. Olteanu Gabriel, Barlad, 1380 - 12,5 - A
        79. Catana Vasile, Bacau, 1390 - 7 - A
        80. Palaghita Remus, Onesti, 1425 - 18,5 - AW
        81. Grama Victor, Adjud, 1514 - 15,5 - AW
        82. Bartos Adrian, Iasi, 1520 - 12 - A
        83. Cebotari Alexandru, Iasi, 1597 - 19 - A
        84. Stan Costin, Bacau, 1607 - 8 - A
        85. Duman Iulian, Halaucesti, 1631 - 8 - A
        86. Gavriluta Cristian Marius, Roman, 1920 - 8 - A
        87. Vines Liviu Cornel, Roman, 1972 - 5 - A
        88. Aprodu Lucian, Bacau, 2014 - 7 - A
        89. Aivanesei Iulian, Onesti, 2128 - 12 - A
        90. Gaureanu Toader, Onesti, 2295 - 5 - A
        91. Dumitrescu Victor, Onesti, 2361 - 9 - A
        92. Patrichi Ioan, Bacau, 2996 - 0 - A
        93. Pintileasa Gheorghe, Bacau, 4019 - 0 - A
        94. Urdea Nicolae Adrian, Pascani, 4020 - 0 - A
        95. Moisa Costel, Tecuci, 4021 - 0 - A
        96. Bendris Nicu, Targu Mures, 4022 - 0 - A
        -----------------------------------------
        Lista de asteptare:
        1. Sava Sinel, Focsani
        2. Chiriac Petru, Roman
        3. Budescu Marian, Galati
        4. Cibotariu Bogdan, Piatra Neamt


        MT16=18,81
        Punctaj turneu: P=MT+3=22
        Punctaj maxim turneu: P+8=30


        MT96=12,90

        Clasament Amatori

        1. Hogas Flaviu Alexandru - Barlad, 1011, +46
        2. Ursulescu Ioan - Bacau, 1002, +18
        3 -- 4
        Spoiala Cristinel - Focsani, 1041, +68
        Nicolaiciuc Ovidiu - Iasi, 966, +47
        5 -- 8
        Corocaescu Cristian - Suceava, 1006, +38
        Boicu Gabriel - Vatra Dornei, 969, +62
        Samoila Ion - Babadag, 1046, +1
        Fancsali Kalman - Lunca de Sus, 1076, +19
        9 -- 16
        Imecs Attila - Miercurea Ciuc, 1061, -120
        Chirap Dan - Gura Humorului, 907, +77
        Serban Liviu - Onesti, 1002, +42
        Petenchi Edmond - Roman, 1030, -55
        Socaci Sorin - Panciu, 909, -124
        Dicu Vlad - Vaslui, 682, +70
        Oancea Marian - Bacau, 864, +7
        Vana Narcis - Tulcea, 985, -10
        17 -- 32
        Pinzar Alin - Suceava, 647, +90
        Aivanesei Iulian - Onesti, 673, +40
        Mahu Bogdan - Pascani, 1022, -120
        Iacob Gabriel - Iasi, 1009, -80
        Dodu Costica - Focsani, 922, -26
        Cebotari Alexandru - Iasi, 1037, -14
        Budescu Marian - Galati, 748, 0
        Turcu Viorel - Piatra Neamt, 829, +3
        Dimitriu Vasile - Bacau, 881, +22
        Dragan Petru Ioan - Iasi, 942, -16
        Istrate Ghiorghita - Suceava, 844, -1
        Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc, 959, -79
        Peiu Cosmin - Babadag, 1087, -74
        Stroe Ionel - Bacau, 833, +79
        Chiribau Ciprian - Bacau, 725, -34
        Lazar Vasile - Pufesti, 972, +32
        33 -- 35 2v gr.sup.
        Burghelea Florin - Piatra Neamt, 905, +56
        Sass Imre - Miercurea Ciuc, 881, +13
        Butacu Dan - Bacau, 654, +124
        36 -- 54 1v gr.sup.
        Szanto Lajos - Miercurea Ciuc, 968, -71
        Iordachi Adrian - Adjud, 870, -45
        Grama Victor - Adjud, 855, -46
        Macovei Cristi - Iasi, 838, +49
        Bubulac Cristi - Piatra Neamt, 838, +9
        Lucic Corneliu - Suceava, 824, +11
        Padurariu Ciprian - Roman, 803, +2
        Stoean Mircea - Bacau, 777, -15
        Maftei Catalin Doru - Comanesti, 760, -7
        Coclea Ionel - Braila, 738, -20
        Donisan Costel - Pascani, 738, +50
        Fotia Iulian - Bacau, 725, +10
        Dior Dorin - Iasi, 714, -6
        Ailioaie Gheorghe - Comanesti, 712, -13
        Purcileanu Liviu - Piatra Neamt, 673, +29
        Laic Mihai - Roman, 631, +99
        Darie Gabriel - Comanesti, 582, +163
        Andronic Ioan - Suceava, 573, +84
        Iosif Radu - Barlad, 566, +179
        55 -- 64 0v gr.sup.
        Rosu Gabriel - Comanesti, 959, -115
        Chiriac Marius - Botosani, 850, -66
        Cristofor Razvan - Moinesti, 773, -39
        Robu Mihai - Mogosesti, 716, -6
        Ghiurea Viorel - Piatra Neamt, 699, -35
        Olteanu Gabriel - Barlad, 699, -15
        Morosan Mihai - Granicesti, 673, -8
        Bartos Adrian - Iasi, 673, -24
        Stan Costin - Bacau, 465, +15
        Catana Vasile - Bacau, 412, +173
        65 -- 67 2v gr.inf.
        Salavastru Petru - Botosani, 868, -46
        Morosan Ionel - Granicesti, 662, +14
        Chirila Victor - Onesti, 412, +73
        68 -- 83 1v gr.inf.
        Leteanu Marius - Bacau, 875, -91
        Poturu Ioan - Pascani, 777, -94
        Robu Valentin - Botosani, 732, -60
        Simionese Sorin Gabriel - Granicesti, 703, -39
        Giosan Marcel - Galati, 688, -34
        Zepciuc Marius - Granicesti, 669, -28
        Aparaschivei Marcel - Botosani, 662, -26
        Manea Dorinel - Tecuci, 612, -17
        Dumitrescu Victor - Onesti, 517, -7
        Duman Iulian - Halaucesti, 465, +4
        Gavriluta Cristian Marius - Roman, 465, +5
        Simionese Ovidiu - Granicesti, 434, +8
        Tirdea Ionut - Tecuci, 416, +84
        Marin Bogdan Mihail - Bacau, 412, +57
        Albu Iulian - Comanesti, 412, +13
        Aprodu Lucian - Bacau, 412, +16
        84 -- 94 0v gr.inf.
        Chiriac Petru - Roman, 829, -151
        Moise Viorel - Braila, 565, -43
        Isaic Radu - Bacau, 530, -37
        Cibotariu Bogdan - Piatra Neamt, 517, -35
        Filip Cristi - Comanesti, 483, -28
        Stinga Ovidiu - Tecuci, 367, -12
        Vines Liviu Cornel - Roman, 308, -10
        Gaureanu Toader - Onesti, 308, -9
        Pintileasa Gheorghe - Bacau, 100, -5
        Urdea Nicolae Adrian - Pascani, 100, -5
        Moisa Costel - Tecuci, 100, -5
        95 -- 96 Absenți
        Sava Sinel - Focsani - M
        Bendris Nicu - Targu Mures - N
        Ultima editare de marcelgiosan; 19.mar.2017, 10:49.
        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

        Comentariu


        • #5
          Informatii utile

          Ediția a I-a: 05.10.2013



          Ediția a II-a: 04.10.2014



          Ediția a III-a: 14.03.2015



          Ediția a IV-a: 16.09.2015



          Ediția a V-a: 12.03.2016



          Ediția a VI-a: 26.11.2016

          Ultima editare de marcelgiosan; 05.mar.2017, 12:08.
          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

          Comentariu


          • #6
            Laic Mihai - Amatori - Roman. Multumesc.
            TRUST NO ONE !

            Comentariu


            • #7
              Din Botosani Portariuc Gheorghe si Zamfirache Ioan -amatori si Duceac Catalin-elite

              Comentariu


              • #8
                Munteanu Octavian Tecuci Open
                Stiga Clipper Butterfly Tenergy 64 Yasaka Antipower

                Comentariu


                • #9
                  Se inscrie Oancea Marian, din Bacau, la amatori.
                  Nittaku Septear
                  FH - Rakza 7
                  BH - Rakza 7

                  Comentariu


                  • #10
                    Valeanu Vlad si Valeanu Cosmin la Open.

                    Comentariu


                    • #11
                      Leteanu Marius, Bacau, amatori.
                      Nittaku Septear
                      FH - Rakza 7
                      BH - Rakza 7

                      Comentariu


                      • #12
                        Nicolaiciuc Ovidiu si Mazapa Gelu din Iasi la Amatori. Multumesc!

                        Comentariu


                        • #13
                          Buna dimineata! Din Iasi, la amatori: Bogza Dragos, Nicu Constantin si Dragan Petru-Ioan.
                          Multumim!

                          Comentariu


                          • #14
                            Adi Mironescu, Botoșani, open.

                            Comentariu


                            • #15
                              Bodin Ion , din Tecuci , la open .

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X