Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "Memorialul Mircea Toncean" Editia a 2-a, Reghin - 25.03.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "Memorialul Mircea Toncean" Editia a 2-a, Reghin - 25.03.2017

    Locatia: Sala de Sport tip "Sovata" - Parcul Tineretului Reghin (Langa Kaufland).

    [TD]
    [/TD]
    Nr. de mese: 20 Butterfly, Donic, Yasaka, PIV, Reghin
    Taxa de inscriere: 35 lei cu gulas, inclus.
    Copiii sub 14 ani si persoanele cu dizabilitati (RITTO) NU platesc taxa.

    Se asigura: 1 portie gulas + muratura , apa minerala ,

    CATEGORII: Open + Amatori + Incepatori;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    AMATORI 12 grupe ( 72 ) de la 08.00 - 08.45 – validare înscrieri, la 09.00 încep meciurile;
    INCEPATORI 3 grupe ( 18 ) de la 08.00 - 08.45 – validare înscrieri, la 09.00 încep meciurile;
    OPEN 10 grupe ( 60 ) - 11.30 - 12.00 – validare înscrieri, max. la 12.30 încep meciurile;
    SISTEMUL DE JOC:
    Începători - Participă orice jucator cu MP mai mic de 10;
    Număr maxim participanți Începători - 18;
    Avansati - Participă orice jucător amator cu MP cuprins între 10 și 19,99;
    Număr maxim participanți avansati - 72;
    Open - Participă jucătorii cu MP mai mare de 20 precum si jucatorii amatori cu MP cuprins între 10 - 19,99, daca opteaza pentru aceasta categorie
    Număr maxim de participanţi: 60;
    Modificări se vor face în funcție de numărul de participanți înscriși.
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte (5) 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 sau 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1432;
    - Tablou eliminatoriu
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneu.
    Modificări se vor face în funcție de numărul de participanți înscriși.
    In cazul in care se joaca pe tablou incomplet, primii castigatori de grupe superioare au 'bye' in primul tur, ordinea fiind data de numarul grupei.
    Mingi -DONIC COACH

    Inscrierile se fac pe forum si telefonic pana in data de 24.03.2017 ora 21 pentru a efectua grupele de seara.
    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 23.03.2017, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N.
    1 leu/jucator se vor vira in contul AMATUR.
    Premii:
    Locurile 1-4: Diplome si cupe.
    Locurile 5-8: Diplome si medalii.

    Firma Androgir Bucuresti ( www.tenismasa.ro ) va fi prezenta cu un stand bogat de articole de tenis de masa.


    Organizatori:
    Kantor Imre-Zoltan 0741-908006
    Marian Florin - 0745-869928
    La butoane: Claudiu Vela (I), Pali Tokos (A), Florin Apian (O)
    Ultima editare de PaliHR; 10.mar.2017, 20:58.

  • #2
    Rezervat inscrieri, clasament

    Clasament Open

    1. Farkas Gabor - Targu Mures
    2. Incze Levente - Miercurea Ciuc
    3 -- 4
    Daneliuc Gabi - Sibiu
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    5 -- 8
    Pop Zoltan - Dej
    Moldovan Ovidiu - Sighetu Marmatiei
    Irsai Istvan - Targu Mures
    Moldovan Alexandru - Tarnaveni
    9 -- 16
    Zidar Victor - Reghin
    Apian Florin - Bistrita
    Hagatis Andrei - Vatra Dornei
    Gogu Gabriel - Cluj Napoca
    Morosanu Vasile - Suceava
    Ciobanu Daniel - Blaj
    Nistor Dorel - Bistrita
    Molnar Tihamer - Tarnaveni
    17 -- 20
    Zelariu Petru - Tarnaveni
    Duceac Catalin - Botosani
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Cherhat Dumitru - Cluj Napoca
    21 -- 30 1v gr.sup.
    Capusan Sorin - Tarnaveni
    Bauer Lajos - Targu Mures
    Mocean Dan - Cluj Napoca
    Tira Viorel - Bistrita
    Medve Mihai - Reghin
    Lunca Razvan - Tarnaveni
    Dabacan Dorin - Tarnaveni
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
    Bleoca Marius - Tarnaveni
    31 -- 40 0v gr.sup.
    Carpaci Alexandru - Ludus
    Pop Danut - Dej
    Georgiu Dragos - Vatra Dornei
    Ciobanu Gabriel - Cluj Napoca
    Korabian Tamas - Cluj Napoca
    Camarasiu Tiberiu - Cluj Napoca
    Gyorfi Szabolcs - Gheorgheni
    Veres Janos - Targu Mures
    Grosan Mircea - Dej
    Ban Peter - Cluj Napoca
    41 -- 48 2v gr.inf.
    Fazakas Attila - Toplita
    Denes Ferenc - Praid
    Motorga Dorin - Targu Mures
    Muntean Mircea - Baia Mare
    Ungvari Evelyn - Targu Mures
    Marian Calin - Reghin
    Spaller Tiberiu - Nasaud
    Parcalab Mihai - Bistrita
    49 -- 53 1v gr.inf.
    Sipos Ferenc - Targu Mures
    Miko Istvan - Targu Mures
    Pelaghie Ioan - Targu Mures
    Fulop Attila - Aiud
    Colcer Nicolae - Toplita
    54 -- 60 0v gr.inf.
    Sofian Corneliu - Suceava
    Maerean Claudiu - Bistrita
    Trandafir Vasile - Targu Mures
    Babics Tamas - Gheorgheni
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    Sicoe Ioan - Turda
    Blaga Marius - Cluj Napoca

    Clasament Avansati

    1. Keresztes Zoltan - Gheorgheni
    2. Bothazan Florin - Dej
    3 -- 4
    Janosi Attila - Targu Mures
    Fancsali Kalman - Lunca de Sus
    5 -- 8
    Miclos Andrei - Dej
    Kantor Imre Zoltan - Reghin
    Cont Cosmin - Gherla
    Teglas Andreea - Ludus
    9 -- 16
    Boeriu Cezara - Targu Mures
    Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
    Derzsi Lorand - Targu Mures
    Pop Ioan - Bistrita
    Adorjani Csilla - Targu Mures
    Zoltan Tibor - Targu Mures
    Szanto Lajos - Miercurea Ciuc
    Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc
    17 -- 32
    Barbulescu Dan - Sibiu
    Karacsonyi Zoltan - Timisoara
    Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
    Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
    Oanta Florin - Tarnaveni
    Badaluta Marian - Vatra Dornei
    Moldovan Sidonia - Ludus
    Szabo Tamas - Miercurea Ciuc
    Comsa Dan - Sibiu
    Lovasz Vilmos - Gheorgheni
    Sabau Gheorghe - Tarnaveni
    Istrate Adrian - Bistrita
    Biro Istvan - Reghin
    Ambrus Szilard - Ludus
    Peta Octavian - Cluj Napoca
    Jichici Svetozar - Timisoara
    33 -- 37 1v gr.sup.
    Imecs Attila - Miercurea Ciuc
    Vass Sandor - Beclean
    Palfi Ferencz - Cluj Napoca
    Groza Florin - Cluj Napoca
    Ordog Zoltan - Reghin
    38 -- 48 0v gr.sup.
    Damian Mircea - Bistrita
    Pacurar Cosmin - Blaj
    Barabas Claudiu - Bistrita
    Morariu Marius - Sibiu
    Lupescu Nicolae - Reghin
    Vaduva Dan - Bistrita
    Zavaski Ioan - Dej
    Chibulcutean Ioan - Tarnaveni
    Maxim Cristian - Bistrita
    Bucur Delia - Ludus
    Zalar Marian - Tarnaveni
    49 -- 52 2v gr.inf.
    Cecan Vasile - Timisoara
    Vajda Erno - Reghin
    Bucur Alin Adrian - Targu Mures
    Barbos Florin - Bistrita
    53 -- 66 1v gr.inf.
    Scurtu Nicolae - Bistrita
    Pop Sabin - Targu Mures
    Zamfirache Ioan - Botosani
    Bozosan Petre - Sibiu
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Fulop Laszlo - Targu Mures
    Todor Csaba - Gheorgheni
    Onofrei Petru - Gherla
    Heja Zoltan - Ditrau
    Moldovan Flavia - Tarnaveni
    Gered Ferenc - Miercurea Ciuc
    Oniga Paul - Blaj
    Eigel Csaba - Toplita
    Ciurca Ovidiu - Targu Mures
    67 -- 73 0v gr.inf.
    Cotfas Gabriel - Toplita
    Sabau Mircea - Tarnaveni
    Sarcani Andrei - Targu Mures
    Capra Arthur - Vatra Dornei
    Flore Claudiu - Bistrita
    Aisner Imre - Ludus
    Zedler Iuliu - Blaj

    Clasament Incepatori

    1. Gecse Alpar - Chibed
    2. Sava Andrei - Cluj Napoca
    3 -- 4
    Vela Gabriel - Timisoara
    Fejeregyhazi Hunor - Targu Mures
    5 -- 8
    Lorinczi Bela - Gheorgheni
    Silo Kalman - Targu Mures
    Cuesdean Rares - Reghin
    Grosan Cristina - Dej
    9 -- 12 1v gr.sup.
    Portariuc Gheorghe - Botosani
    Pap Gyula - Gheorgheni
    Macovei Valentin - Vatra Dornei
    Papp Teteny - Targu Mures
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Man Alexandru - Dej
    Cristea Daniel - Bistrita
    Kovacs Tihamer - Targu Mures
    Antal Tamara - Targu Mures
    17 -- 2v gr.inf.
    Nagy Hunor - Ghindari
    18 -- 21 1v gr.inf.
    Bleoca Lucas - Tarnaveni
    Pop Dan Cristian - Dej
    Adorjani Andrea - Targu Mures
    Weiss Zsofia - Targu Mures
    22 -- 25 0v gr.inf.
    Stancovici Bianca - Targu Mures
    Demian Veronica - Targu Mures
    Cristea Samuel - Bistrita
    Rozsnyai Nimrod - Targu Mures

    -------

    Inscrieri Open - on 3/24/2017 at 4:53:16 PM

    1. Gogu Gabriel, Cluj Napoca - 4 - 40.32 - O
    2. Farkas Gabor, Targu Mures - 23 - 37.43 - OW
    3. Nistor Dorel, Bistrita - 24 - 36.07 - O
    4. Apian Florin, Bistrita - 20 - 34.33 - O
    5. Sufletel Radu, Alba Iulia - 54 - 32.82 - OLW
    6. Capusan Sorin, Tarnaveni - 81 - 31.68 - O
    7. Morosanu Vasile, Suceava - 40 - 30.69 - OW
    8. Bauer Lajos, Targu Mures - 150 - 30.5 - OW
    9. Incze Levente, Miercurea Ciuc - 107 - 29.75 - O
    10. Zelariu Petru, Tarnaveni - 158 - 29.46 - OW
    11. Irsai Istvan, Targu Mures - 210 - 29.4 - OW
    12. Mocean Dan, Cluj Napoca - 30 - 29.16 - OL
    13. Tira Viorel, Bistrita - 89 - 28.82 - OW
    14. Duceac Catalin, Botosani - 199 - 28.6 - O
    15. Daneliuc Gabi, Sibiu - 28 - 28.47 - O
    16. Moldovan Ovidiu, Sighetu Marmatiei - 225 - 28.04 - O
    17. Hagatis Andrei, Vatra Dornei - 295 - 27.8 - O
    18. Pop Zoltan, Dej - 84 - 27.63 - O
    19. Molnar Tihamer, Tarnaveni - 343 - 27.6 - O
    20. Zidar Victor, Reghin - 88 - 27.57 - O
    21. Medve Mihai, Reghin - 724 - 27.5 - O
    22. Moldovan Alexandru, Tarnaveni - 146 - 27.08 - O
    23. Lunca Razvan, Tarnaveni - 101 - 27 - O
    24. Carpaci Alexandru, Ludus - 97 - 26.89 - OLW
    25. Dabacan Dorin, Tarnaveni - 395 - 26.4 - O
    26. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure - 114 - 26 - O
    27. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc - 140 - 25.14 - O
    28. Sipos Ferenc, Targu Mures - 606 - 25 - OW
    29. Pop Danut, Dej - 127 - 24.79 - O
    30. Georgiu Dragos, Vatra Dornei - 112 - 24.61 - O
    31. Fazakas Attila, Toplita - 367 - 24.6 - O
    32. Ciobanu Gabriel, Cluj Napoca - 532 - 23.67 - OW
    33. Denes Ferenc, Praid - 165 - 23.57 - OW
    34. Motorga Dorin, Targu Mures - 157 - 23.17 - O
    35. Sofian Corneliu, Suceava - 80 - 22.97 - OW
    36. Miko Istvan, Targu Mures - 519 - 22.5 - OW
    37. Korabian Tamas, Cluj Napoca - 220 - 22.43 - O
    38. Maerean Claudiu, Bistrita - 461 - 22.25 - O
    39. Muntean Mircea, Baia Mare - 211 - 22.13 - O
    40. Ungvari Evelyn, Targu Mures - 1201 - 22 - OJF
    41. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca - 282 - 21.96 - O
    42. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc - 384 - 21.81 - OW
    43. Marian Calin, Reghin - 535 - 21.81 - O
    44. Camarasiu Tiberiu, Cluj Napoca - 474 - 21.8 - O
    45. Trandafir Vasile, Targu Mures - 205 - 21.68 - O
    46. Ciobanu Daniel, Blaj - 252 - 21.65 - OW
    47. Bleoca Marius, Tarnaveni - 310 - 21.5 - O
    48. Babics Tamas, Gheorgheni - 797 - 21.5 - O
    49. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni - 428 - 21.4 - O
    50. Veres Janos, Targu Mures - 355 - 20.96 - O
    51. Pelaghie Ioan, Targu Mures - 148 - 20.89 - O
    52. Fulop Attila, Aiud - 125 - 20.71 - O
    53. Grosan Mircea, Dej - 331 - 20.46 - O
    54. Spaller Tiberiu, Nasaud - 195 - 20.33 - O
    55. Ban Peter, Cluj Napoca - 196 - 20.21 - O
    56. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - 208 - 20.13 - O
    57. Colcer Nicolae, Toplita - 441 - 19.71 - A
    58. Parcalab Mihai, Bistrita - 626 - 19.67 - A
    59. Sicoe Ioan, Turda - 350 - 16.43 - AW
    60. Blaga Marius, Cluj Napoca - 1622 - 14 - A
    61. Stehuta David, Bistrita - 3345 - 0 - O

    ***

    Inscrieri Avansati - on 2017.03.24. at 21:59:41

    1. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul - 274 - 19,96 - A
    2. Fancsali Kalman, Lunca de Sus - 253 - 19,75 - AW
    3. Oanta Florin, Tarnaveni - 998 - 19,5 - A
    4. Imecs Attila, Miercurea Ciuc - 262 - 19,46 - AW
    5. Damian Mircea, Bistrita - 197 - 19,36 - A
    6. Bothazan Florin, Dej - 315 - 19,14 - A
    7. Scurtu Nicolae, Bistrita - 410 - 19,13 - AW
    8. Janosi Attila, Targu Mures - 221 - 18,67 - A
    9. Cont Cosmin, Gherla - 385 - 18,13 - A
    10. Derzsi Lorand, Targu Mures - 719 - 18 - A
    11. Zoltan Tibor, Targu Mures - 1286 - 18 - AW
    12. Cecan Vasile, Timisoara - 202 - 17,89 - A
    13. Keresztes Zoltan, Gheorgheni - 567 - 17,8 - A
    14. Barbulescu Dan, Sibiu - 451 - 17,67 - A
    15. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc - 736 - 17,67 - A
    16. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc - 870 - 17,5 - A
    17. Ambrus Szilard, Ludus - 414 - 17,42 - AJ
    18. Pacurar Cosmin, Blaj - 328 - 17,33 - A
    19. Kantor Imre Zoltan, Reghin - 313 - 17,21 - AW
    20. Szabo Tamas, Miercurea Ciuc - 614 - 17 - A
    21. Boeriu Cezara, Targu Mures - 854 - 17 - AJF
    22. Biro Istvan, Reghin - 1185 - 17 - A
    23. Teglas Andreea, Ludus - 662 - 16,8 - AJF
    24. Peta Octavian, Cluj Napoca - 466 - 16,5 - A
    25. Maxim Cristian, Bistrita - 999 - 16,5 - A
    26. Jichici Svetozar, Timisoara - 285 - 15,96 - A
    27. Comsa Dan, Sibiu - 411 - 15,54 - A
    28. Karacsonyi Zoltan, Timisoara - 1516 - 15,5 - AW
    29. Lovasz Vilmos, Gheorgheni - 817 - 15,33 - A
    30. Vajda Erno, Reghin - 578 - 15,25 - AW
    31. Vaduva Dan, Bistrita - 559 - 15,2 - AW
    32. Bucur Alin Adrian, Targu Mures - 621 - 15,08 - A
    33. Bucur Delia, Ludus - 1049 - 15 - AJF
    34. Flore Claudiu, Bistrita - 1075 - 15 - A
    35. Barabas Claudiu, Bistrita - 391 - 14,83 - A
    36. Badaluta Marian, Vatra Dornei - 622 - 14,63 - A
    37. Vass Sandor, Beclean - 452 - 14,57 - A
    38. Adorjani Csilla, Targu Mures - 1173 - 14,5 - AJF
    39. Todor Csaba, Gheorgheni - 692 - 14,4 - AH
    40. Sabau Gheorghe, Tarnaveni - 546 - 14,39 - A
    41. Palfi Ferencz, Cluj Napoca - 813 - 14,33 - A
    42. Istrate Adrian, Bistrita - 827 - 14,33 - AW
    43. Chibulcutean Bogdan, Tarnaveni - 740 - 14,29 - AJ
    44. Miclos Andrei, Dej - 560 - 14,08 - A
    45. Groza Florin, Cluj Napoca - 1363 - 14 - AW
    46. Ordog Zoltan, Reghin - 1805 - 14 - A
    47. Pop Sabin, Targu Mures - 492 - 13,96 - A
    48. Pop Ioan, Bistrita - 680 - 13,8 - A
    49. Morariu Marius, Sibiu - 509 - 13,64 - A
    50. Onofrei Petru, Gherla - 705 - 13,4 - A
    51. Capra Arthur, Vatra Dornei - 1027 - 13,33 - AH
    52. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc - 791 - 13,25 - A
    53. Ciurca Ovidiu, Targu Mures - 1368 - 13 - AW
    54. Heja Zoltan, Ditrau - 762 - 12,8 - A
    55. Moldovan Sidonia, Ludus - 1037 - 12,67 - AJF
    56. Zamfirache Ioan, Botosani - 531 - 12,58 - AW
    57. Bozosan Petre, Sibiu - 558 - 12,54 - A
    58. Lupescu Nicolae, Reghin - 522 - 12,36 - A
    59. Cotfas Gabriel, Toplita - 706 - 12,25 - AW
    60. Chibulcutean Ioan, Tarnaveni - 814 - 12,25 - A
    61. Moldovan Flavia, Tarnaveni - 769 - 12,08 - AF
    62. Sabau Mircea, Tarnaveni - 707 - 12,07 - A
    63. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure - 633 - 12 - A
    64. Fulop Laszlo, Targu Mures - 617 - 11,67 - A
    65. Oniga Paul, Blaj - 809 - 11 - A
    66. Zavaski Ioan, Dej - 713 - 10,83 - A
    67. Pralea Constantin, Alba Iulia - 563 - 10,03 - AW
    68. Eigel Csaba, Toplita - 1053 - 10 - A
    69. Aisner Imre, Ludus - 1118 - 9,4 - A
    70. Zedler Iuliu, Blaj - 1140 - 9,4 - AW
    71. Sarcani Andrei, Targu Mures - 969 - 7,2 - AW
    72. Barbos Florin, Bistrita - 1170 - 6 - A
    73. Sava Andrei, Cluj Napoca - 4003 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Zalar Marian, Tarnaveni - - -
    2. Chira Lucian, Baia Mare - - -
    3. Covalciuc Luca, Iasi - - -
    4. Bendris Nicu, Targu Mures - - -

    ***

    Inscrieri Incepatori - on 2017.03.23. at 21:09:12

    1. Nagy Hunor, Ghindari - 1194 - 9,33 - A
    2. Macovei Valentin, Vatra Dornei - 1130 - 9,25 - A
    3. Pap Gyula, Gheorgheni - 1119 - 9 - A
    4. Lorinczi Bela, Gheorgheni - 1755 - 9 - A
    5. Vela Gabriel, Timisoara - 931 - 7,67 - A
    6. Grosan Cristina, Dej - 1763 - 7 - AJF
    7. Portariuc Gheorghe, Botosani - 962 - 6,93 - A
    8. Fejeregyhazi Hunor, Targu Mures - 1353 - 6,75 - A
    9. Cuesdean Rares, Reghin - 1609 - 6,5 - AJ
    10. Pop Dan Cristian, Dej - 1689 - 6,17 - AJ
    11. Bleoca Lucas, Tarnaveni - 1536 - 6 - AJ
    12. Stancovici Bianca, Targu Mures - 1244 - 5,2 - AF
    13. Man Alexandru, Dej - 1969 - 5 - AJ
    14. Papp Teteny, Targu Mures - 1970 - 5 - AJ
    15. Demian Veronica, Targu Mures - 1971 - 5 - AF
    16. Adorjani Andrea, Targu Mures - 2888 - 5 - AF
    17. Cristea Samuel, Bistrita - 2243 - 0 - A
    18. Cristea Daniel, Bistrita - 2303 - 0 - A
    19. Silo Kalman, Targu Mures - 4002 - 0 - A
    20. Weiss Zsofia, Targu Mures - 4003 - 0 - A
    21. Kovacs Tihamer, Targu Mures - 4004 - 0 - A
    22. Rozsnyai Nimrod, Targu Mures - 4005 - 0 - A
    23. Antal Tamara, Targu Mures - 4006 - 0 - A
    24. Gecse Alpar, Chibed - 4007 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Benedek Alex, Gheorgheni - - -
    2. Bojte Kristof, Gheorgheni - - -
    3. Muresan Daniel, Targu Mures - - -
    4. Sava Andrei, Cluj Napoca - - -
    5. Sipos Babi, Targu Mures - - -
    Ultima editare de PaliHR; 25.mar.2017, 21:46.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

    Comentariu


    • #3
      Cecan Vasile, avansati, Timisoara
      Jichici Svetozar, avansati, Timisoara
      Karacsonyi Zoltan, avansati, Timisoara
      Vela Gabriel, incepatori, Timisoara

      Comentariu


      • #4
        Se inscriu din Tarnaveni : Moldovan Alexandru, Vitan Vasile, Bleoca Marius, Moldovan Cristian, Dabacan Dorin, Molnar Tihamer - OPEN . La amatori : Moldovan Flavia .

        Comentariu


        • #5
          Din Tg Mures la Open Ungvari Evelyn
          Pelaghie Ioan
          Motorga Dorin
          Veres Janos
          Polotca Stefan
          Irsai Istvan
          Avansati:
          Losonczi Denes
          Janosi Attila
          Valea Claudiu
          Bucur Alin Adrian
          Ciurca Ovidiu
          Sarcani Andrei
          Derzsi Lorand
          Pop Sabin
          Boeriu Cezara
          Adorjani Csilla
          INCEPATORI:
          Demian Veronica
          Stancovici Bianca
          Silo Kalman
          Fejeregyhazi Hunor
          Weiss Zsofia

          Comentariu


          • #6
            Ciobanu Daniel-Blaj-open
            Pacurar Cosmin-Blaj-amatori
            Oniga Paul-Blaj-amatori

            Comentariu


            • #7
              Se inscrie din tarnaveni - Sorin Capusan, Lunca Razvan - Open, Sabau Gheorghe, Sabau Mircea - amatori
              Blade: Bty Korbel SK7
              FH - Bty Tenergy 05
              BH - Dr. Neubauer Killer

              Comentariu


              • #8
                Inscrieri

                Din Tg Mures:
                - avansati: Fulop Laszlo
                Ultima editare de Bianca Stancovici; 10.mar.2017, 17:31. Motiv: Dublare post

                Comentariu


                • #9
                  La open: Denes si Tokos, la amatori Kincses Jozsef, iar la incepatori Farkas Zoltan.
                  FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                  Tel : 0742 257 995

                  Comentariu


                  • #10
                    Din Miercurea Ciuc:
                    - Lakatos Zsolt - open
                    - Incze Levente - open
                    - Fazakas Gergely - amatori
                    - Imecs Attila - amatori
                    Din Lunca de Sus:
                    - Fancsali Kalman - amatori
                    BL = Levi Sintech ALL-
                    FH = Joola Badman reloaded
                    BH = Tibhar Super Defense 40

                    Comentariu


                    • #11
                      Din Arad
                      Lacatis Ghita
                      Open

                      Comentariu


                      • #12
                        Din Tg-Mures la incepatori: Papp Teteny
                        Kovacs Tihamer
                        Rozsnyai Nimrod
                        Adorjani Andrea
                        Antal Tamara

                        Comentariu


                        • #13
                          Trandafir Vasile, Tg. Mures, open.
                          FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                          Tel : 0742 257 995

                          Comentariu


                          • #14
                            Se inscrie Ludus. Open.Carpaci Alexandru.
                            Amatori. Ambrus Szilárd, Téglás Andrea, Moldovan Sidonia, Bucur Delia, Aisner Imre.

                            Comentariu


                            • #15
                              Din Baia Mare: Muntean Mircea-Open
                              Din Sibiu: Daneliuc Gabi si cred Dan Comsa.

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X