Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A Băicoi - 25.03.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Se retrag după lista de așteptare Bodea Vasile,Iordaniu Aurel Socaci Sorin

    Comentariu


    • Postat în original de RED DOG Vezi post
      Buna dimineata Lucian! Cum merg pregatirile pentru Super Turneul de la Baicoi? Daca ai nevoie de ceva, nu ezita sa ma suni! Prietenii stiu de ce
      Suntem în grafic!
      Mulțumesc !

      Comentariu


      • Buna Dumitrescu Cornel
        ,
        Eu mai am 2 locuri in masina. Da-mi un mesaj 0724569369

        Comentariu


        • Postat în original de Adtopa Vezi post
          Buna,
          Eu mai am 2 locuri in masina. Da-mi un mesaj 0724569369
          Am si eu loc in masina Adi dar cred ca dl. Cornel vrea pt dupa-amiaza 😉

          Trimis din Samsung Galaxy S6 Edge prin Tapatalk
          Blade: Andro Treiber H
          Fh: Nittaku Fastarc G-1
          Bh: Nittaku DHS Hurricane 3 Neo

          Comentariu


          • Se va fAce si categoria eLite?
            Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

            Comentariu


            • Se retrage Retegan Cosmin - Avansati

              Comentariu


              • Postat în original de NoRo Vezi post
                Se va fAce si categoria eLite?
                Avand in vedere faptul ca in lista principala a inscrierilor la categoria Open/Elite nu se regaseste numarul de jucatori cu MP>27 specificat in anuntul turneului, in acest moment nu luam in calcul organizarea Elite.
                Ultima editare de Bogdan V; 22.mar.2017, 17:41.

                Comentariu


                • Postat în original de Retegan Cosmin Vezi post
                  Se retrage Retegan Cosmin - Avansati
                  Intra pe lista principala Oancea Vasile.

                  Comentariu


                  • Postat în original de Bogdan V Vezi post
                    Avand in vedere faptul ca in lista principala a inscrierilor la categoria Open/Elite nu se regaseste numarul de jucatori de jucatori cu MP>27 specificat in anuntul turneului, in acest moment nu luam in calcul organizarea Elite.
                    Probabil ca vor fi multi sub mp 27 care se trec la Elite!

                    Comentariu


                    • Postat în original de buzatu vasile Vezi post
                      Probabil ca vor fi multi sub mp 27 care se trec la Elite!
                      Imi cer scuze ca ma bag in seama dar v-ati gandit vreo clipa ca jucatorii care se incadreaza (potrivit mediei) la Elite poate ca nu doresc sa aiba adversari cu medie sub 27 ?

                      Comentariu


                      • Postat în original de DAN LAZAR Vezi post
                        Imi cer scuze ca ma bag in seama dar v-ati gandit vreo clipa ca jucatorii care se incadreaza (potrivit mediei) la Elite poate ca nu doresc sa aiba adversari cu medie sub 27 ?
                        Nu-i chiar asa! Sunt destui jucători modești, și dacă nu sunt asa modești rămân cu victoria asta sigura și net superioara .
                        Hobby: Motoare si ski !
                        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                        Comentariu


                        • Postat în original de DAN LAZAR Vezi post
                          Imi cer scuze ca ma bag in seama dar v-ati gandit vreo clipa ca jucatorii care se incadreaza (potrivit mediei) la Elite poate ca nu doresc sa aiba adversari cu medie sub 27 ?
                          Hai ca ai zis o mare prostie! Pai asa amestecat o sa aiba majoritatea adversarilor dub 27 mp. Mai cugetati putin(mai mult) la ce vreti sa postati!

                          Comentariu


                          • Pascu Cristian - Ploiești - Incepatori

                            Comentariu


                            • Are cineva un loc pt sambata dimineata(incepatori/avansati) bucuresti-baicoi doar dus? Va multumesc!

                              Comentariu


                              • Se retrage Andreescu Liviu de la incepatori

                                Comentariu


                                • Postat în original de buzatu vasile Vezi post
                                  Hai ca ai zis o mare prostie! Pai asa amestecat o sa aiba majoritatea adversarilor dub 27 mp. Mai cugetati putin(mai mult) la ce vreti sa postati!
                                  ‘Prostia’ a fost intentionata si oarecum directionata. In urma cu putin timp am participat la un turneu ‘de casa’ la care organizatorul, ignorand propriul regulament, a schimbat radical regulile jocului fara a cere macar o parere participantilor. A facut doua grupe valorice (Open si restul), chipurile in ordinea mediilor dar s-au ‘strecurat’ si greseli in sensul ca la unii jucatori s-a confundat cifra cu litera (0 cu O)… La intrebarea mea cu privire la aceste aspecte am primit un raspuns care m-a lasat fara replica. Putea sa zica: ‘asa a vrut muschii mei’, in schimb a spus: ‘voi (n.a. astia mai slab pregatiti) vreti sa jucati cu mine dar poate ca eu nu vreau sa joc cu voi…’. Bineinteles ca a urmat si bomboana pe coliva: ‘daca nu va convine, nu v-am chemat eu…’. Am ramas ‘interzis’ in primul rand pentru ca am auzit aceste cuvinte din gura unui organizator de turnee si in al doilea rand pentru ca din punct de vedere amaturistic, ca jucator sunt in aceeasi categorie cu el. Sigur ca nu voi mai participa la urmatoarele editii… Nu de alta dar ma pot astepta ca, la un moment dat, la dorinta organizatorului sa fiu pus sa joc peretel in vestiar sau sa stau intr-un colt si sa ‘jonglez’ cu bila de ping-pong…
                                  Avand in vedere ca acelasi organizator a sutat (a la Roberto Carlos) intr-o mantinela, deranjat fiind de faptul ca, in timp ce el disputa o semifinala la acelasi concurs ‘de casa’, alti doi jucatori disputau un meci amical pe o masa alaturata, ma intreb daca nu cumva inainte de a primi calitatea de ‘organizator’ pretendentii ar trebui sa fie supusi unui test de stres.
                                  Am tot respectul pentru Organizatorii de turnee. In majoritatea cazurilor sunt Oameni de toata isprava. Exceptiile nu fac decat sa confirme aceasta regula…

                                  Am postat aici in primul rand pentru ca forumul concursului respectiv a fost blocat temporar de organizator si in al doilea rand pentru ca am vazut o oarecare similitudine…

                                  Comentariu


                                  • Din pacate trebuie sa ma retrag(Dan Petrov) probleme cu o fractura la deget,va doresc un super turneu a la Lucian

                                    Comentariu


                                    • Ma retrag de la amatori, Rusu Andrei, Strejnicu.
                                      Succes tuturor!
                                      Increde-te in Domnul din toata inima ta si nu te bizui pe intelepciunea ta! Prov 3:5

                                      Comentariu


                                      • Se retrage Moise Bianca , Ploiești!
                                        Se înscrie Pascu Razvan, Măgureni, începători!

                                        Comentariu


                                        • Ma retrag Trandafir Radu Cătălin

                                          Comentariu


                                          • Se retrage Panait Genul!

                                            Comentariu


                                            • Se retrage Leiba Romeo.
                                              YOU WANT SOME CANDY???DYIN' AIN'T MUCH OF A LIVIN' BOY!!!

                                              Comentariu


                                              • Stimati participanti,

                                                Va reamintesc ca termenul pana la care va puteti retrage din concurs fara a fi penalizati, conform Regulament Amatur, este in aceasta seara la ora 21:00.

                                                4.4.2. Retragerea jucătorilor pe forum:
                                                - retragerea jucătorilor de la turneele la care s-au înscris se poate face astfel:
                                                a. retragere înainte de termen (R1);
                                                b. retragere după termen (R2);
                                                c. absență nemotivată (N);
                                                - termenul limită de retragere de la un turneu, Joi ora 21.00;
                                                - retragerea trebuie să apară explicit pe forum până la ora limită, responsabilitatea de a verifica acest lucru revine strict persoanei care se retrage;
                                                4.4.3 Penalizarea jucătorilor:
                                                - retragerea jucătorilor înainte de termen – 0 puncte;
                                                - retragerea jucătorilor după termen – 2 puncte;
                                                - absența nemotivată – 3 puncte;
                                                - se suspendă automat pe o perioadă de trei luni jucătorul care acumulează minim 6 puncte de penalizare.

                                                Comentariu


                                                • Se retrage din lista de asteptare Radu Florin

                                                  Comentariu


                                                  • Se retrage Bacanu Paulian -open-Brașov
                                                    Hobby: Motoare si ski !
                                                    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X