Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A Brașov - 01.04.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A Brașov - 01.04.2017

    Turneu A "Cupa EmiTT&ARENA BV", BRASOV- Sâmbătă 01 aprilie 2017

    LOCALITATEA: Brasov
    DATA: Sâmbătă 01.aprilie 2017;
    CATEGORII: Elite + Open
    ORA DE ÎNCEPERE:
    OPEN - 8,35 - validare înscrieri, la 9,10 încep meciurile;
    Elite - 13,35 - validare înscrieri, la 13,45 încep meciurile;

    SALA: Sala de Sport Arena Brasov http://www.arena-brasov.ro/
    INDICAȚII DE ORIENTARE:

    [TD]
    [/TD]

    Imediat pe dreapta (200m) cum se intra de la Brasov spre Centura de Sacele .
    LOGISTICĂ: 8 mese aprobate ITTF, mingi ***;
    SPAȚIU DE JOC: 440 mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Teraflexla 6 mese si parchet pentru 2 mese;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri;
    Se asigură apă plată 2 litri, sandwich;

    TAXA: adulți 30 Lei, copii sub 14 ani 15 Lei, din care 1 Leu/participant vor fi transferați în contul AmaTur;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Locurile 1÷4 cupe + diplome;
    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 30.03.2017, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    Open
    - Participă orice jucător amator cu MP de 20^ precum si cei din categoria Avansati cu MP 10-19,99, daca isi exprima dorinta pentru aceasta categorie;
    - Număr maxim de participanţi: 47;+1 widl card
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1432;
    - Tablou eliminatoriu de 8;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    Elite
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 27^ precum si jucatorii openiști cu MP 20-27 (care sunt rugați să-şi anunțe opțiunea la ELITE), în limita locurilor disponibile;
    - Număr maxim de participanţi: 23;+ 1 wild card
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1432;
    - Tablou eliminatoriu in functie de nr inscrisi;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;

    Postat în original de GeluBv Vezi post
    Acesta este modelul de minge cu care se joacă la acest turneu: Joola*** (plastic)




    Sponsor : EMI TT
    Organizator Principal - SZELYES IOAN - 0720 738053
    Organizator Tehnic - GELU VLADOIU - 0722 315757
    Ultima editare de GeluBv; 29.mar.2017, 10:28.
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y


  • #2
    Turneu "A" 01.04.2017 - Brasov "Memorialul Viorica Borzos"

    LOCALITATEA: Brasov
    DATA: Sâmbătă 01.aprilie 2017;
    CATEGORII: Avansati+Incepatori
    ORA DE ÎNCEPERE:
    Avansati - 8,35 - validare înscrieri, la 9,10 încep meciurile;
    Incepatori - 13,35 - validare înscrieri, la 13,45 încep meciurile;

    Locatia: Liceul "Remus Radulet" (fostul "Energetic) situat in Brasov, str Zizinului;
    INDICAȚII DE ORIENTARE:
    https://www.google.ro/maps/place/Col...c26544e6c3ca53
    Indicatii rutiere: Cum se coboara podul "Zizinului"(dinspre oras catre Centura) a doua strada la dreapta, care este la aprox 40 m, si in fatza se vede liceul, cu indicator catre "Cantina" (va indruma portarul). Cei ce vin dinspre Bucuresti pe Centura, fac stanga (la sensul giratoriu) si intra pe str. Zizinului si inainte de podul Zizinului fac stanga (se vede liceul in capatul strazii, zona deschisa);

    LOGISTICĂ: 8 mese aprobate ITTF, mingi ***;
    SPAȚIU DE JOC: 440 mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Teraflex;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri;
    Se asigură apă plată 2 litri si sandwich;

    TAXA: adulți 30 Lei, copii sub 14 ani 15 Lei, din care 1 Leu/participant vor fi transferați în contul AmaTur;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Locurile 1÷4 cupe + diplome;
    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 30.03.2017, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    Avansati
    - Participă orice jucător amator cu MP de 10^ precum si jucatorii incepatori cu MP sub 10(care sunt rugați să-şi anunțe opțiunea la Avansati), în limita locurilor disponibile;

    - Număr maxim de participanţi: 47;+ 1 wild card
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4; - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1645;
    - Tablou eliminatoriu de 16;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    Incepatori
    - Participă jucătorii cu MP pana la 10;
    - Număr maxim de participanţi: 23;+1 wild card
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1432;
    - Tablou eliminatoriu in functie de nr inscrisi;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;

    Sponsor: EMI TT;

    Organizator Principal - Alexandru Bondoc 0743086313
    Organizator Tehnic - Tokos Pali 0742257995
    Ultima editare de GeluBv; 28.mar.2017, 11:16.
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

    Comentariu


    • #3
      Inscrieri Elite - on 3/31/2017 at 5:10:48 PM

      1. Enciu Alexandru, Slobozia, 2 - 40.03 - OL
      2. Petrescu Liviu, Pitesti, 5 - 39.43 - OLW
      3. Toma Florin, Pitesti, 9 - 36.64 - OLW
      4. Tudorache Viorel, Bucuresti, 128 - 34.2 - OL
      5. Macovei Liviu, Brasov, 46 - 33.79 - O
      6. Sufletel Radu, Alba Iulia, 54 - 32.82 - OLW
      7. Ciuca Dan, Pitesti, 77 - 31.08 - OW
      8. Dinca Daniel, Bucuresti, 16 - 31 - OH
      9. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 1319 - 31 - O
      10. Panea Ovidiu, Bucuresti, 21 - 30.5 - O
      11. Kiss Janos, Miercurea Ciuc, 639 - 30 - O
      12. Sinita Eugen, Bucuresti, 25 - 29.78 - O
      13. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 107 - 29.75 - O
      14. Cozma Catalin, Falticeni, 26 - 29.36 - OW
      15. Marola Mihai, Bacau, 108 - 29.21 - O
      16. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 32 - 28.66 - OW
      17. Duceac Catalin, Botosani, 199 - 28.6 - O
      18. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 42 - 28.5 - O
      19. Migea Cornel, Sibiu, 67 - 27.29 - O
      20. Dascalasu Viorel, Bucuresti, 50 - 27.25 - O
      21. Lunca Razvan, Tarnaveni, 101 - 27 - O
      22. Szekeres Levente, Brasov, 2034 - 0 - A
      23. Minica Belemet, Brasov, 4003 - 0 - A


      Inscrieri Open - on 3/31/2017 at 5:06:57 PM

      1. Hutanu Alin, Brasov, 75 - 26.36 - O
      2. Rojnita Sebastian, Bacau, 52 - 26.32 - O
      3. Stanciulescu Bogdan, Brasov, 192 - 25.25 - O
      4. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 140 - 25.14 - O
      5. Cocean Valer, Baraolt, 226 - 24.75 - O
      6. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 137 - 24.43 - O
      7. Vlase Gheorghe, Slobozia, 66 - 24.39 - O
      8. Kaposta Victor, Arad, 59 - 24.34 - O
      9. Bardocz Szilard, Capeni, 224 - 24.33 - O
      10. Nica Ionut, Brasov, 247 - 23.5 - O
      11. Neagoe Costin, Bucuresti, 397 - 23.4 - O
      12. Benyovski Bela, Sibiu, 243 - 23.29 - OW
      13. Vladoiu Gelu, Brasov, 71 - 23.22 - OW
      14. Motorga Dorin, Targu Mures, 157 - 23.17 - O
      15. Kromek Iulian, Cugir, 460 - 22.8 - O
      16. Ivan Valentin, Campina, 83 - 22.72 - O
      17. Bulubasa Nicusor, Comanesti, 290 - 22.46 - OW
      18. Padurariu Costel, Brasov, 100 - 22.34 - O
      19. Munteanu Octavian, Tecuci, 79 - 22.25 - OW
      20. Istrate Cristian, Bucuresti, 94 - 22.03 - OW
      21. Galiu Mihai, Brasov, 946 - 22 - O
      22. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe, 1021 - 22 - O
      23. Popa Mircea, Brasov, 96 - 21.88 - OW
      24. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 384 - 21.81 - OW
      25. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc, 398 - 21.8 - O
      26. Badulescu Mario, Giurgiu, 400 - 21.56 - O
      27. Bleoca Marius, Tarnaveni, 310 - 21.5 - O
      28. Ticu Dorin, Bacau, 87 - 21.36 - OW
      29. Nistor Florin, Comanesti, 151 - 21.14 - O
      30. Veres Janos, Targu Mures, 355 - 20.96 - OW
      31. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 148 - 20.89 - O
      32. Braniste George, Bacau, 105 - 20.82 - O
      33. Barac Marius, Sibiu, 257 - 20.29 - OW
      34. Antal Denes, Brasov, 152 - 20.28 - OW
      35. Bacanu Paulian, Brasov, 325 - 20.13 - O
      36. Fancsali Kalman, Lunca de Sus, 253 - 19.75 - AW
      37. Janosi Attila, Targu Mures, 221 - 18.67 - A
      38. Serban Liviu, Onesti, 245 - 18.33 - A
      39. Ursulescu Ioan, Bacau, 149 - 18.32 - AW
      40. Sabau Aurel, Tarnaveni, 641 - 18 - A
      41. Grama Mihai, Azuga, 770 - 18 - AW
      42. Badulescu Rafael, Giurgiu, 533 - 17.94 - A
      43. Radu Constantin, Sibiu, 246 - 17.46 - AW
      44. Cinca Daniel, Craiova, 941 - 13.33 - A
      45. Persa Florin, Sfantu Gheorghe, 1259 - 0 - O
      46. Lorincz Jozsef, Sfantu Gheorghe, 3432 - 0 - O
      47. Tutoveanu Razvan, Brasov, 4003 - 0 - A




      Nemotivat!!!
      Cucu Cristian din Targoviste
      Kiss Janos din Miercurea Ciuc

      Clasament Open

      1. Bardocz Szilard - Capeni
      2. Lorincz Jozsef - Sfantu Gheorghe
      3 -- 4
      Hutanu Alin - Brasov
      Kaposta Victor - Arad
      5 -- 8
      Ivan Valentin - Campina
      Badulescu Mario - Giurgiu
      Persa Florin - Sfantu Gheorghe
      Cocean Valer - Baraolt
      9 -- 16
      Padurariu Costel - Brasov
      Nistor Florin - Comanesti
      Olah Oliver - Sfantu Gheorghe
      Bleoca Marius - Tarnaveni
      Istrate Cristian - Bucuresti
      Braniste George - Bacau
      Janosi Attila - Targu Mures
      Munteanu Octavian - Tecuci
      17 -- 19 2v gr.sup.
      Petho Mihaly - Racosu de Sus
      Vlase Gheorghe - Slobozia
      Ursulescu Ioan - Bacau
      20 -- 25 1v gr.sup.
      Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
      Neagoe Costin - Bucuresti
      Kromek Iulian - Cugir
      Galiu Mihai - Brasov
      Ticu Dorin - Bacau
      Veres Janos - Targu Mures
      26 -- 32 0v gr.sup.
      Rojnita Sebastian - Bacau
      Nica Ionut - Brasov
      Bulubasa Nicusor - Comanesti
      Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
      Nistor Iosif - Miercurea Ciuc
      Pelaghie Ioan - Targu Mures
      Bacanu Paulian - Brasov
      33 -- 36 2v gr.inf.
      Vladoiu Gelu - Brasov
      Motorga Dorin - Targu Mures
      Antal Denes - Brasov
      Sabau Aurel - Tarnaveni
      37 -- 41 1v gr.inf.
      Stanciulescu Bogdan - Brasov
      Serban Liviu - Onesti
      Radu Constantin - Sibiu
      Cinca Daniel - Craiova
      Tutoveanu Razvan - Brasov
      42 -- 47 0v gr.inf.
      Benyovski Bela - Sibiu
      Popa Mircea - Brasov
      Barac Marius - Sibiu
      Fancsali Kalman - Lunca de Sus
      Grama Mihai - Azuga
      Badulescu Rafael - Giurgiu





      Clasament Elite

      1. Enciu Alexandru - Slobozia
      2. Tudorache Viorel - Bucuresti
      3 -- 4
      Petrescu Liviu - Pitesti
      Sufletel Radu - Alba Iulia
      5 -- 8
      Macovei Liviu - Brasov
      Dumitrescu Cornel - Bucuresti
      Marola Mihai - Bacau
      Sinita Eugen - Bucuresti
      9 -- 13 1v gr.sup.
      Toma Florin - Pitesti
      Dinca Daniel - Bucuresti
      Fratila Robert - Filipestii de Targ
      Migea Cornel - Sibiu
      Lunca Razvan - Tarnaveni
      14 -- 16 0v gr.sup.
      Cozma Catalin - Falticeni
      Duceac Catalin - Botosani
      Dascalasu Viorel - Bucuresti
      17 -- 2v gr.inf.
      Ciuca Dan - Pitesti
      18 -- 20 1v gr.inf.
      Welker Ivan - Sfantu Gheorghe
      Incze Levente - Miercurea Ciuc
      Szekeres Levente - Brasov
      21 -- 22 0v gr.inf.
      Panea Ovidiu - Bucuresti
      Minica Belemet - Brasov


      Clasament Avansați

      1. Olteanu Mihai - Brasov
      2. Toma Adrian - Sfantu Gheorghe
      3 -- 4
      Comsa Dan - Sibiu
      Elekes Hunor - Valea Scurta
      5 -- 8
      Sass Imre - Miercurea Ciuc
      Avram Nicolae - Nedelea
      Vitos Fodor Istvan - Miercurea Ciuc
      Covataru Loredan - Brasov
      9 -- 16
      Dinu Adrian - Darmanesti
      Sterie Georgiana - Filipestii de Targ
      Gligor George - Sibiu
      Dumitrache Gabriel - Giurgiu
      Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc
      Plaiasu Ion - Plopeni
      Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
      Matei Mirel - Brasov
      17 -- 2v gr.sup.
      Pralea Marius Dan - Botosani
      18 -- 25 1v gr.sup.
      Barbulescu Dan - Sibiu
      Socaci Sorin - Panciu
      Decean Darian - Sibiu
      Ciky Cornel - Fagaras
      Zamfirache Ioan - Botosani
      Tobosaru Gheorghe - Brasov
      Bozosan Petre - Sibiu
      Ilie Octavian Marius - Brasov
      26 -- 32 0v gr.sup.
      Negrean Ioan - Sibiu
      Rusea Gheorghe - Breaza
      Morariu Marius - Sibiu
      Fulop Laszlo - Targu Mures
      Loghin Florin - Brasov
      Pralea Constantin - Alba Iulia
      Lolea Toma - Fagaras
      33 -- 37 2v gr.inf.
      Demeny Zoltan - Brasov
      Bartha Zsolt Attila - Aita Mare
      Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
      Marica Dan - Brașov
      Balan Claudia - Brasov
      38 -- 43 1v gr.inf.
      Tarau Vasile - Brasov
      Kis Istvan - Brasov
      Konczei Jozsef - Targu Secuiesc
      Elekes Csaba - Valea Scurta
      Dumitrescu Sorin - Brasov
      Pietraru Dorian - Victoria
      44 -- 48 0v gr.inf.
      Serban Aurel - Fagaras
      Pop Sabin - Targu Mures
      Malene Petru - Fagaras
      Rotariu Andrei - Sibiu
      Sarcani Andrei - Targu Mures




      Clasament Începători

      1. Deak Sandor - Brasov
      2. Stefan Patrick - Brasov
      3 -- 4
      Veris Dumitru - Brasov
      Barbu Vasile - Brasov
      5 -- 8
      Toma Dan - Sfantu Gheorghe
      Lorincz Dan - Brasov
      Henegar Gabriel - Brasov
      Makai Peter - Brasov
      9 -- 12 1v gr.sup.
      Darjan Daniel - Brasov
      Ficleanu Gabriel - Giurgiu
      Makai Tivadar - Brasov
      Constantin Mihai Sebastian - Brasov
      13 -- 16 0v gr.sup.
      Mija Gheorghe - Fagaras
      Veres Ionut - Brasov
      Babes Razvan - Brasov
      Costache Marian - Brasov
      17 -- 2v gr.inf.
      Movileanu Adrian - Brasov
      18 -- 20 1v gr.inf.
      Portariuc Gheorghe - Botosani
      Antonya Csaba - Brasov
      Butnar Bogdan - Brasov
      21 -- 24 0v gr.inf.
      Marin Bogdan Mihail - Bacau
      Tanase Claudiu - Giurgiu
      Stancovici Bianca - Targu Mures
      Nistor Alin - Brasov
      Ultima editare de GeluBv; 02.apr.2017, 14:34.
      Hobby: Motoare si ski !
      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

      Comentariu


      • #4
        Inscrieri Începători - on 31.03.2017 at 22:25:53

        1. Stefan Patrick, Brasov, 718 - 7,5 - A
        2. Marin Bogdan Mihail, Bacau, 1091 - 7 - A
        3. Movileanu Adrian, Brasov, 1243 - 5,5 - A
        4. Stancovici Bianca, Targu Mures, 1244 - 5,2 - AF
        5. Darjan Daniel, Brasov, 1385 - 9 - A
        6. Deak Sandor, Brasov, 1421 - 0 - A
        7. Ficleanu Gabriel, Giurgiu, 1561 - 6,5 - A
        8. Mija Gheorghe, Fagaras, 1659 - 8 - A
        9. Henegar Gabriel, Brasov, 1737 - 0 - A
        10. Makai Peter, Brasov, 1796 - 0 - A
        11. Veris Dumitru, Brasov, 1798 - 0 - A
        12. Toma Dan, Sfantu Gheorghe, 1891 - 0 - A
        13. Lorincz Dan, Brasov, 2104 - 0 - A
        14. Tanase Claudiu, Giurgiu, 2152 - 6 - A
        15. Barbu Vasile, Brasov, 2405 - 0 - A
        16. Veres Ionut, Brasov, 2539 - 0 - A
        17. Makai Tivadar, Brasov, 3143 - 0 - A
        18. Antonya Csaba, Brasov, 3217 - 0 - A
        19. Wild Card, Romania, 4024 - 0 - A
        20. Babes Razvan, Brasov, 4025 - 0 - A
        21. Costache Marian, Brasov, 4026 - 0 - A
        22. Nistor Alin, Brasov, 4028 - 0 - A
        23. Butnar Bogdan, Brasov, 4030 - 0 - A
        24. Constantin Mihai Sebastian, Brasov, 4031 - 0 - A
        -----------------------------------------
        Lista de asteptare:
        1. Bartha Ferenc, Baraolt, 1925 - 6 - A
        2. Filip Cristi, Comanesti, 993 - 8,35 - A
        3. Portariuc Gheorghe, Botosani, 962 - 6,93 - A
        4. Popescu Lucian, Brasov, 4032 - 0 - A
        5. Percec Dorian, Brasov

        Wild Card: Portariuc Gheorghe

        Clasament Începători

        1. Deak Sandor - Brasov, 100, +295
        2. Stefan Patrick - Brasov, 438, -71
        3 -- 4
        Veris Dumitru - Brasov, 100, +165
        Barbu Vasile - Brasov, 100, +153
        5 -- 8
        Toma Dan - Sfantu Gheorghe, 100, +212
        Lorincz Dan - Brasov, 100, +124
        Henegar Gabriel - Brasov, 100, +112
        Makai Peter - Brasov, 100, +240
        9 -- 12 1v gr.sup.
        Darjan Daniel - Brasov, 517, -111
        Ficleanu Gabriel - Giurgiu, 386, -179
        Makai Tivadar - Brasov, 100, +82
        Constantin Mihai Sebastian - Brasov, 100, +27
        13 -- 16 0v gr.sup.
        Mija Gheorghe - Fagaras, 465, -290
        Veres Ionut - Brasov, 100, -4
        Babes Razvan - Brasov, 100, +14
        Costache Marian - Brasov, 100, +52
        17 -- 2v gr.inf.
        Movileanu Adrian - Brasov, 334, -62
        18 -- 20 1v gr.inf.
        Portariuc Gheorghe - Botosani, 409, -182
        Antonya Csaba - Brasov, 100, -21
        Butnar Bogdan - Brasov, 100, -4
        21 -- 24 0v gr.inf.
        Marin Bogdan Mihail - Bacau, 412, -210
        Tanase Claudiu - Giurgiu, 360, -172
        Stancovici Bianca - Targu Mures, 319, -121
        Nistor Alin - Brasov, 100, -49


        Inscrieri Avansați - on 31.03.2017 at 20:29:14

        1. Negrean Ioan, Sibiu, 177 - 19,5 - A
        2. Demeny Zoltan, Brasov, 182 - 18,13 - A
        3. Cucu Cristin, Targoviste, 189 - 18,14 - AW
        4. Avram Nicolae, Nedelea, 209 - 19,53 - A
        5. Pralea Marius Dan, Botosani, 219 - 17,28 - A
        6. Rusea Gheorghe, Breaza, 250 - 16,29 - A
        7. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 270 - 19,61 - A
        8. Ciky Cornel, Fagaras, 302 - 15,14 - AW
        9. Matei Mirel, Brasov, 361 - 19,6 - A
        10. Plaiasu Ion, Plopeni, 387 - 13,29 - A
        11. Socaci Sorin, Panciu, 402 - 16,54 - A
        12. Comsa Dan, Sibiu, 411 - 15,54 - A
        13. Decean Darian, Sibiu, 412 - 15,21 - A
        14. Dinu Adrian, Darmanesti, 421 - 13,19 - A
        15. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare, 427 - 17,18 - A
        16. Barbulescu Dan, Sibiu, 451 - 17,67 - A
        17. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 471 - 16,45 - A
        18. Kis Istvan, Brasov, 478 - 12,29 - AW
        19. Pop Sabin, Targu Mures, 492 - 13,96 - A
        20. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 493 - 12,57 - A
        21. Morariu Marius, Sibiu, 509 - 13,64 - A
        22. Bozosan Petre, Sibiu, 558 - 12,54 - A
        23. Dumitrescu Sorin, Brasov, 562 - 11,5 - A
        24. Pralea Constantin, Alba Iulia, 563 - 10,03 - AW
        25. Gligor George, Sibiu, 596 - 17,2 - A
        26. Fulop Laszlo, Targu Mures, 617 - 11,67 - A
        27. Marica Dan, Brasov, 624 - 11,75 - A
        28. Sterie Georgiana, Filipestii de Targ, 678 - 15,38 - AF
        29. Ilie Octavian Marius, Brasov, 686 - 10,17 - A
        30. Malene Petru, Fagaras, 694 - 10,25 - A
        31. Loghin Florin, Brasov, 832 - 11 - A
        32. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 834 - 14 - A
        33. Rotariu Andrei, Sibiu, 838 - 10 - A
        34. Covataru Loredan, Brasov, 848 - 11,13 - A
        35. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 870 - 17,5 - A
        36. Sass Imre, Miercurea Ciuc, 901 - 16 - A
        37. Tarau Vasile, Brasov, 940 - 13,83 - A
        38. Sarcani Andrei, Targu Mures, 969 - 7,2 - AW
        39. Elekes Hunor, Valea Scurta, 1060 - 16 - AJ
        40. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe, 1138 - 14 - AJ
        41. Lolea Toma, Fagaras, 1156 - 10 - A
        42. Konczei Jozsef, Targu Secuiesc, 1253 - 12 - A
        43. Elekes Csaba, Valea Scurta, 1263 - 12 - A
        44. Serban Aurel, Fagaras, 1304 - 14 - A
        45. Olteanu Mihai, Brasov, 1318 - 0 - A
        46. Balan Claudia, Brasov, 1445 - 9 - AJF
        47. Vitos Fodor Istvan, Miercurea Ciuc, 1716 - 11 - A
        48. Pietraru Dorian, Victoria, 2380 - 9 - A
        -----------------------------------------
        Lista de asteptare:
        1. Vacaru Liviu, Victoria, 2131 - 12 - A
        2. Zamfirache Ioan, Botosani, 531 - 12,58 - AW

        Clasament Avansați

        1. Olteanu Mihai - Brasov, 100, +1099
        2. Toma Adrian - Sfantu Gheorghe, 777, +51
        3 -- 4
        Comsa Dan - Sibiu, 857, -97
        Elekes Hunor - Valea Scurta, 881, +36
        5 -- 8
        Sass Imre - Miercurea Ciuc, 881, -65
        Avram Nicolae - Nedelea, 1065, -6
        Vitos Fodor Istvan - Miercurea Ciuc, 621, +242
        Covataru Loredan - Brasov, 627, +260
        9 -- 16
        Dinu Adrian - Darmanesti, 735, -92
        Sterie Georgiana - Filipestii de Targ, 849, +6
        Gligor George - Sibiu, 944, -5
        Dumitrache Gabriel - Giurgiu, 905, -137
        Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc, 959, +10
        Plaiasu Ion - Plopeni, 740, -7
        Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare, 1069, -330
        Matei Mirel - Brasov, 1069, -126
        17 -- 2v gr.sup.
        Pralea Marius Dan - Botosani, 948, +13
        18 -- 25 1v gr.sup.
        Barbulescu Dan - Sibiu, 968, -78
        Socaci Sorin - Panciu, 909, -113
        Decean Darian - Sibiu, 840, +24
        Ciky Cornel - Fagaras, 836, -49
        Zamfirache Ioan - Botosani, 703, +56
        Tobosaru Gheorghe - Brasov, 702, +79
        Bozosan Petre - Sibiu, 701, -1
        Ilie Octavian Marius - Brasov, 577, +157
        26 -- 32 0v gr.sup.
        Negrean Ioan - Sibiu, 1063, -310
        Rusea Gheorghe - Breaza, 896, -162
        Morariu Marius - Sibiu, 758, -23
        Fulop Laszlo - Targu Mures, 656, -11
        Loghin Florin - Brasov, 621, +54
        Pralea Constantin - Alba Iulia, 570, +64
        Lolea Toma - Fagaras, 569, +158
        33 -- 37 2v gr.inf.
        Demeny Zoltan - Brasov, 992, -93
        Bartha Zsolt Attila - Aita Mare, 943, -108
        Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc, 777, -27
        Marica Dan - Brasov, 660, +15
        Balan Claudia - Brasov, 517, +52
        38 -- 43 1v gr.inf.
        Tarau Vasile - Brasov, 768, -52
        Kis Istvan - Brasov, 688, -25
        Konczei Jozsef - Targu Secuiesc, 673, -101
        Elekes Csaba - Valea Scurta, 673, -95
        Dumitrescu Sorin - Brasov, 647, -16
        Pietraru Dorian - Victoria, 517, +11
        44 -- 48 0v gr.inf.
        Serban Aurel - Fagaras, 777, -96
        Pop Sabin - Targu Mures, 775, -87
        Malene Petru - Fagaras, 582, -33
        Rotariu Andrei - Sibiu, 569, -28
        Sarcani Andrei - Targu Mures, 423, -14

        Absent nemotivat: Cucu Cristin - Târgoviște.
        Ultima editare de marcelgiosan; 01.apr.2017, 20:17.
        FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
        Tel : 0742 257 995

        Comentariu


        • #5
          Bleoca Marius - Tarnaveni - OPEN
          BL: Butterfly Timo Boll Forte
          BH: Butterfly Tenergy 80
          FH: Butterfly Tenergy 80

          Comentariu


          • #6
            Incepatori
            Lorincz Dan
            Darjan Daniel
            Ciobanu Adrian
            Henegar Gabriel
            Walinski Reinert
            Veris Dumitru
            Babes Razvan
            Contiu Mircea
            Costache Marian
            Costache Vlad
            Avansati
            Buksa Ioan
            13 Rules

            Comentariu


            • #7
              Roman Iulian
              Macovei Liviu

              Elite - Brasov

              Hutanu Alin
              Vladoiu Gelu
              Galiu Mihai
              Bacanu Paulian

              Open - Brasov

              Pitac Ovidiu
              Mitrofan Petrica

              Avansati - Brasov
              Hobby: Motoare si ski !
              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de Barta Istvan-Zsolt
                La open:
                Petho Mihaly - Racosul de Sus
                Cocean Valer - Baraolt
                Bardocz Szilard - Capeni
                la avansati:
                Bartha Istvan-Zsolt - Aita Mare
                Bartha Zsolt-Attila - Aita Mare
                Postat în original de Kis Istvan
                Kis Istvan-avansati
                Scuze pentru stergerea posturilor. Probleme organizatorice...

                Comentariu


                • #9
                  Canea-Kocsis Andras Targu Secuiesc - Avansati

                  Comentariu


                  • #10
                    Serban Mircea-avansati

                    Comentariu


                    • #11
                      Andone Claudiu elite Cugir
                      4/3 din oameni au probleme cu fractiile

                      Comentariu


                      • #12
                        Loghin Folorin
                        Matei Mirel
                        Demeny Zoltan
                        Marica Dan
                        Dumitrescu Sorin
                        Covataru Loredan-avansati
                        Olteanu Mihai
                        Open
                        Stanciulescu Bogdan
                        Padurariu Costel
                        Popa Mircea
                        Antal Denes

                        Comentariu


                        • #13
                          Popa Mircea
                          Antal Denes
                          Padurariu Costel
                          La Open
                          Demeny Zoltan
                          La avansati
                          Tarau Vasile
                          La incepatori

                          Comentariu


                          • #14
                            Se înscrie din Făgăraș la Avansați:
                            Ciky Cornel

                            Comentariu


                            • #15
                              Avansati:
                              Elekes Hunor - Valea Scurta
                              Elekes Csaba - Valea Scurta
                              Konczei Jozsef - Targu Secuiesc

                              Incepatori
                              Elekes Szilard - Valea Scurta

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X